KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Fleur & Carlisle Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Fleur & Carlisle Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Fleur & Carlisle Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Fleur & Carlisle Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Fleur & Carlisle Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Fleur & Carlisle Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Fleur & Carlisle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 10:27 am




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



Negyvennyolc órája voltam már talpon, és folyamatosan dolgoztam, először a kórházban, aztán meg az éjjelipillangóknál, megint kórház, megint itt. De már alig bírom, kezeim reszketve teszik ide-oda a tűket, csipeszeket, közben próbálok a masz mögött is csak orron keresztül venni levegőt, annak ellenére, hogy be vagyok oltva ezellen a retek ellen. Vagy lehet, már át is estem ezen a betegségen óvodásként, fogalmam sincs, inkább nem kockáztatok. A szemeim majd' leragadnak, néha-néha lecsuklik a fejem, már mindefele jár az agyam, csak a betegen nem, pedig nagyon kéne.
Az apám rangos ember, nem egy akárki. Angliában élve grófi címe van, anyám pedig a királyi családhoz tartozik nem is olyan távoli felmenők révén. Van pénzük, van nevük, helyük a társadalomba. Apám felháborodott, hogy orvos akarok lenni, és nem a parlamentben ügyeskedni, de én kitartottam az akaratom mellett, miszerint közvetlenül akarok segíteni az embereken, nem egy elefántcsonttoronyban ülve osztani az eszet, köszönöm. Természetesen ezen felháborodott, és véresen összeszólalkoztunk. Végül egyetemre mentem, és mivel mindenből megkaptam a legjobb jegyet... felkértek. Legyek a királyi család állandó orvosa. Ezt nem utasítottam el, de nem is fogadtam el. Időt kértem, hogy praktizálhassak, gyakorolhassak, elkövethessem a hibáimat az uralkodói házon kívül, hogy utána visszamehessek szolgálni őket, míg egy kis élet is mozog bennem. Ezt elfogadták, és állandó helyet biztosítottak nekem, amikor úgy érzem, készen állok, visszatérhetek, és máris van állásom. Ugyan nehéz ilyen kitűnő jövő felé nézni, míg a vérben tapicskolok az alvilág mélyén, de innen is elmehetek úgy, hogy nyomom se maradjon.
Pár pillanatig még feküdtem a földön, karomban a tűvel, majd felálltam, és kihúztam, letapasztottam a szúrás helyét, és felvettem a zacskót, amibe levettem magamtól a vért. Fél liter, biztos, hogy jobban lesz ettől a  lány. Eldobtam a tűt, majd újat raktam belé, a zacskót felakasztottam, és a lány kezébe szúrtam. Vér pótolva, de én így... így már képtelen vagyok tovább dolgozni. A kimerültségtől belázasodtam, csillogtak a szemeim, bőröm tűzforró volt, hogy a pokolba képes a testem még arra is energiát adni?! Ez, a vérveszteség, a kimerültséggel őrült triót alkotva nyomott a földre, képtelen vagyok felállni, de haza kell mennem, bevenni egy lázcsillapítót és aludni. Így kábultan felvergődök, a falba kapaszkodok, és nagy nehezen kibukdácsolok, ki az ajtón, hogy megmoshassam az arcom, és foghassak egy taxit, de belemegyek egy nőbe, nagyon szép nőbe. Megtántorodok és majdnem elesek.
- Elnézést - Nézek a szemébe túlságosan csillogó zöldeskék pillantással. Kikerülöm, és megmosom a kezem, az arcom, szerencsére, nem tocsogok nyakig a vérben, csak foltokban. Meg kell, hogy támaszkodjak, hogy a lábaim jobban elbírjanak.
- Bocsánat... hívna nekem egy taxit? - Kérdezem a nőtől, mert esküszöm, zsibbadt agyamig semmilyen szám nem jut el, fogalmam sincs, hogy kit hívjak. A falnak dőlök, próbálok nem azonnal elaludni, nagyokat pislogva próbálom ébren tartani magam, fáj a tű nyoma, úgy utálok vért venni magamtól.
- Carlisle vagyok - Mutatkoztam be azért a nő felé nézve, olyan ismerősnek tűnt, olyan gyönyörűnek... mintha már láttam volna valahol. De lehet, csak képzelődök. Áldozatok, áldozatok, áldozatok. Apa hozzá akart adni... egy lovag leányához, ha már a királynő rokonához nem lehetett... mert ugye én is az vagyok. Lehet, bolond voltam, hogy elutasítottam, hiszen most egyedül vagyok. Már mióta. Lélegzetem fehér felhőként szökött ki ajkaim közül, fejem hátra csuklott, a csillagokat láttam, adjon egy barátnőt, könyörgöm, mentsen meg a magánytól! Fájt mindenem, a kimerültségtől könnyes, és a láztól csillogó szemmel fordultam az angyalszerű lény felé.
- Maga mit keres errefelé? - Én sem tudtam, mire értem, arra, hogy a ház körül, vagy inkább arra, hogy a földön.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 6:40 pm

Ujjaimmal a hideg, koszos ablakpárkányba kapaszkodom és lábujjhegyre állok a fekete bakancsomban. Így is csak éppen belátok a keskeny ablakon. Mocsok, vér, por, félhomály. Kurvára nem steril. Tekintetemmel a férfit keresem, de nem látom. Hol vagy, merre bujkálsz? Türelmesen várok, ha a végén megkapom azt, ami kell. Ez esetben a story-t, egy orvosról, aki az alvilág ifjú, szép virágait gyógyítja, szabadidejében. Vagy csak úgy? Nem tudom; ezt kell kiderítenem. A főnököm nagy összeget ajánlott érte. Nem is csodálkozom, ha szépen megírom ezt a cikket, leadom, az emberek vinni fogják, mint a cukrot. A rendőrség is hálás lesz, amiért leleplezek egy feketén praktizáló orvost.
Őszintén szólva, sosem csináltam még ilyet, nem írtam konkrét emberről. Az én szakterületem egészen más. Többnyire nagyvilági, globális hírekkel foglalkozom. Akkor mit keresek most itt, ebben a sötét, büdös - és nem mellesleg veszélyes, de ez engem nem érdekel - sikátorban, egy férfi után kutatva, mint valami magánnyomozó? Senki sem vállalta az ügyet a szerkesztőségben, még Seattle-ben. Azt hiszem, féltek. Eric például arra fogta, hogy nem hagyhatja magára a családját. Diane az esküvőjére készül - és persze kiborulna, ha esetleg letörne az egyik tökéletesen megmunkált műkörme. A többiek pedig egyszerűen, mentség nélkül vállalták, hogy beszariak. Én szeretem a veszélyt, nincs családom, nem készülök férjhez menni. Így kerültem ide, ebben a késői órában.
Mozgásra leszek figyelmes. Ő az, az emberem. Vért vett magától? A lánynak kell. De akkor is! Kicseréli a tűt, milyen figyelmes! A hajába túr. Nem néz ki túl rózsásan. Lassan, bizonytalanul elindul kifelé. Nem akarom szem elől téveszteni. Gyors mozdulattal eltávolodok az ablaktól, és a kijárat felé indulok. Tompán koppan a cipőm a csöndes, Vegas-i éjszakában, amikor hallom az ajtó nyitódását, még halkabban próbálok lépni.
Egyszerre lépünk ki a fal mellől. A francba! Mellkasának ütközök, s bár magasabb és erősebb, mint én, ő tántorodik meg. Egészen közel állok hozzá, úgy pillantok fel rá. Megingatom a fejem.
- Semmi gond - nem néz ki túl jól, sőt... betegnek tűnik. Nem tett jót neki, hogy lecsapolta magát. Kikerül, de én utána fordulok, és tekintetemet megfáradt testén járatom.
- Igen, persze - és már veszem is elő fekete farmerem zsebéből a készüléket, hogy tárcsázzam a taxi társaság számát. - Minden rendben? Ön... vérzik? - kérdezem még, fülemhez emelve a mobilt. Mielőtt válaszolna, már felvette valaki a telefont. Bemondom az utca nevét, és a számot, aztán leteszem.
- Fleur - mosolyodok el halványan. Azon gondolkodom, hogy talán ijedtebbnek kellene tűnnöm. Hiszen, elviekben csak erre jártam, aztán nekem jött egy véráztatta alak. Nem tudhatom, hogy nem egy pszichopata gyilkos. Elviekben. Gyakorlatban persze tudom, hogy nem az. Sok mindent tudok róla.
Egy lépést teszek felé, fürkészőn nézve, aztán rám néz.
- Ami azt illeti, csak erre jártam - vonok vállat, majd a táskámban kezdek keresgélni és hamarosan meg is találom. - Mentes víz - lépek még közelebb. - Csak ezzel szolgálhatok - húzom el a számat, felé nyújtva a palackot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 7:35 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'




Lenéztem a karomra, nem nyomtam oda a vattát semeddig, nagyon csúnya véraláfutásom lesz holnap, dehát nem voltam éppen olyan helyzetben, hogy nagyon nyomogathatnékom legyen, nem a világ vége, fájni fog, ha mozgatom a karom, ennyi, a fájdalmat kibírom.
- Nem, ez semmi - Válaszolom halovány mosollyal. Meg se tudom számolni, hány beteget láttam el csak a mostani ébren töltött ótáim alatt, de biztos, hogy túl van ötvenen. Ötven egészségesebb ember, csak mert én ott voltam. Akaratlanul mosolyodom el, büszke vagyok magamra, igen, mert elértem valamit... jobban vannak, szívesen adom meg nekik, amire szükségük van, ha belőlem kell valami, azt is tudok adni, éppen a vérem, hát így jártam, ennyi.
- Rendben, persze, ne aggódjon, csak egy kis láz, a kimerültségtől, minden rendben, csak a szokásos - Igeeen,  az én fejemben csak az adni szó villog, ilyen az életem, de míg lélegzem így is lesz, nem tudok tenni ellene semmit, és nem is akarok.
- Örvendek, köszönöm a taxit - Mosolygok rá futólag, és azon gondolkodom, hogy mennyi az esélye, hogy nem alszom el útközben, elég kevés... de szerencsére holnap vasárnap és addig alszom, ameddig csak szeretnék. Döppenten pislogok fel rá, majd elveszem az üveget.
- Uhm... köszönöm - Bizonytalan vagyok, mert múltkor ugye elég kellemesen beheroinoztak, nem szeretném megismételni a kellemes esetet, de végül látom, hogy a kupak még érintetlen, így felbontom, és beleiszom, tényleg, enni se éppen délben sikerült. Szánalmas, mindenkinél pattogok, hogy egyen, én meg kihagyom. Semmi gond, általános balek vagyok, mint mindig.
Felállok óvatosan, a falba kapaszkodva, homlokom nekidöntve, majd nagy levegőt veszek.
- Jól vagyok,  minden rendben - Hitegetem talán Őt, vagy magam... A gondolat viszont csak erősödik bennem.
- Már láttam magát valahol.... a cetli és... csak... - Hangom elcsuklik, megjöna  taxi, és kisöpör mindent a fejemből, máris elindulok felé, kinyitom az ajtaját, de még megállok, visszanézek a nőre.
- Köszönöm a taxit... a számom a kabátja zsebében, ha.. kéne egy orvos, vagy valaki, aki eligazítja a városban, látom, új - Javítom ki magam sietve, ahelyett, hogy ha inna egy teát. Aztán csak becsuklok a taxiba, ami hazavisz, és már alszom is. Másnap délben ébredek. Apa hív, hogy szeretné, ha beszélnék egy felsőbb emberrel, szeretnék, ha mihamarabb visszatérnék Angliába, és a rendes állásomba kezdenék bele. Sóhajtva fogadom el a találkozót, vastag pulóvert húzok a hőemelkedésem miatt, sál, kabát, kesztyű, majd ki... Végigsietek a hóesésben a kávézóig. A felső ember tudja, hogy mit dolgozom fű alatt, és megkér, hogy szóljak, ha úgy érzem, le fogok bukni, mert kimentenek. Bólogatok rá, de nem igazán figyelek. Egy évem van még itt bóklászni, aztán haza kell mennem. Persze kérhetek az uralkodói háztól még egy évet, ha nagyon szeretnék maradni, vigyáznak rám. Megköszönöm, felállok, kezet fogok vele, és ő elmegy. Rendelek magamnak salátát sajttal, ez az ebédem, nem akarok elhízni. Közben Telefonálok, egy apró papírra jegyzetelem, hogy hova kell elmennem a parlamenti levélért, ahol aaz engedélyem van, hogy alsóbb körökön segítsek. Ez olyan, tudjuk, de nem tudjuk, mit csinál, csak megengedjük. Kedvesek, mint mindig. Utána csak az ebédemre fordítok minden figyelmet.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 8:43 pm

Nem erőltetem. Tudom, hogy semmi baja. Jó, leszámítva azt, hogy eléggé lesápadt, tekintete túlságosan csillog, és biztos, hogy lázas, homlokán és halántékán izzadság gyöngyözik a gyér fényben.
- Rendben - süllyesztem kezem a szövetkabát zsebébe. - Azért itt maradok, amíg ide nem ér a taxija - mosolyodok el halványan. Nem akarom, hogy valami történjen a szenzációmmal.
A kurva életbe! Régen nem voltam ilyen, régen nem számított a pénz. Igen, sikeres akartam lenni, mindig is, mióta az eszemet tudom, de... milyen áron?! Más az, hogy magamat keverem bele mindenféle hülyeségbe, életveszélybe kerülök lépten-nyomon; de, hogy esetleg mást is magammal rángassak?! A francba! Miért? Megéri? Egy ostoba cikk, amivel nagyot kaszálhatok? Miközben más emberek életét tönkreteszem?! Jó... legyen! Ez lesz az utolsó. Aztán soha, soha többet nem keveredek bele mások életébe.
- Szívesen - húzom halovány mosolyra a számat, mintha a kétségbeejtő gondolatmentem meg sem történt volna. Mintha minden rendben lenne. De nincs. Viszont most már késő, benne vagyok. Azt hiszem, innen nincs visszaút, nincs nemleges válasz. Végig kell csinálnom.
- Nem, nem hiszem - ingatom meg a fejem. - Összekever valakivel. Nincs jól, fáradtnak tűnik – jegyzem meg, mintegy magyarázatként, és abban bízom, hogy nem ismer fel. Nem az lenne a legnagyobb baj, ha rájönne, mi már találkoztunk, egy éve, Párizsban, hanem az lenne a probléma, ha rájönne, mi a munkám. Hogy Ő a munkám. Az módfelett kellemetlen lenne rám nézve. Óvatosnak kell lennem.
Amikor elveszi a palackot, eléggé bizalmatlanak tűnik. A kupak felé néz, láthatja: bontatlan. Látja is, és elfogadja. Nem szólok, csak biccentek.
Aztán megpillantom az autó reflektorait a sarkon, ahogy az egyik ház falára fetült a fénye, majd bekanyarodik Carlisle taxija.
- A fuvarja - pillantok a járgány felé. Innen már menni fog nélkülem is. Meghökkenve vonom össze szemöldököm, ahogy az ajtóból visszafordul. Szavai hatására mozdulok és nyúlok a kabátom zsebébe, ahol jobbom ujjai közé kerül a papíros. Elmosolyodom, biccentek neki, majd hátat fordítok, és átvágva a sikátoron még hallom, ahogy a kocsi, kerekeit csikorogtatva megindul, én is hazafelé tartok.
***
Miután Carlisle-t útjára engedtem, én is visszatértem az otthonomba és írogattam a cikkemet. A szerkesztőség szerzett nekem egy lakást, mire Vegas-ba értem. Kellemes hely, két szobája van, egy nagyobb és egy kisebb, egy konyha, mellékhelyiség és fürdőszoba. A nagyobb szobát nappalinak használom, a kisebbet dolgozónak és hálónak. A konyha érintetlen, csak annyit tartózkodok ott, hogy készítsek magamnak olykor egy-egy adag kávét, vagy teát. A fürdőben, a kád peremén csonkig égett gyertyák sorakoznak.
A konyhában lévő asztalnál üldögélek és kávézok, miközben a Las Vegas Daily legfrissebb lapját böngészem. Közben fel-felpillantok a faliórára.
Pár órával később kattan a bejárati ajtó zára, ahogy elfordítom benne a kulcsomat, majd lesietek a lépcsőházban, ki az utcára. A kórházba akarok menni, de korgó gyomrom egy kávézó felé terelget - ha jól emlékszem, utoljára tegnap ettem, ebédidőben, egy nyomorult szendvicset.
Véletlen halmozódik véletlenre, amikor megpillantok egy ismerős alakot, magában üldögélni az étteremben.
- Hello - ülök le mellé, levéve magamról a szövetkabátot, kényelembe helyezve magamat, majd a kiszolgálóra nézek - Bacon-t, tükörtojást és pirítóst kérek, meg egy csésze kávét, feketén, tej, cukor nélkül. Köszönöm! - étlap nélkül rendelek. Nem érdekel, hogy van-e ilyesmi itt, ezt kérek, és ennyi. De nagyon úgy tűnik, hogy van, mert az idős hölgy csak bólogat, és már megy is hátra, a konyhába. Csak egy angol reggeli, nem nagy kérés - azt leszámítva, hogy ebédidő van.
Carlisle-ra nézek.
- Hogy van, Carlisle? - határozottan jobban néz ki, mint tegnap.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 9:43 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



Dolgom van, dolgom van, dolgom van, át kell vennem a levelet, ha már annyi embert mozgósítottak érte. Nem mellesleg ha egy percre sittre kerülök, a szüleim megtudják, mégpedig úgy, hogy ők nem tudják, hogy hogy gyógyítok, kell az a felhatalmazás. Hajamba túrtam, hamar, még, gyorsabban. Csak hadd ebédeljek meg, ha lehet, muszáj, mert rég ettem. Megolajoztam, ment rá még balzsamecet, só, bors, és máris ettem, igazán olaszos volt, de nem kívántam semmi nehezet, mellé egy capuccinot ittam, és bevettem lázcsillapítót újfent, ma nem érek rá, találkozóm van és... és. A szalvétát, amire felírtam, elrejtettem a farzsebembe, mégsem hagyhatom itt. A karomat vakartam néha a felső alatt, a másikat, álmomban megint véresre kapartam, a depresszió kiütköző jelei, szándékosan szoktam csinálni, csak mostanában annyi időm nem volt, hogy megtegyem, mindig volt valami a kezemben, de úgy látszik, tudat alatt is képes voltam fájdalmat okozni magamnak. Nagyon ronda, mély, vörös csíkok, forró.
Hirtelen, váratlanul vetette le magát velem szemben Fleur, talán kicsit döbbenten néztem fel rá, szép arcára, azt vizslattam, minden kis centijét, ahogy megrendeli a kaját, mintha természetes lenne, hogy csak így ide ül, mindegy. Mély levegőt veszek, mintha ezzel lenyelhetném a szokásos fojtogató depressziót, amivel már két éve küzdök, de ez nem így megy, én is tudom, nem szabadulhatok tőle, míg nem kapom meg amire vágyok, de ez most durván esélytelen, mivel a szüleim Londonban vanna, a barátaim elfoglaltak, szerelmem pedig nincs, és ugyab én vagyok a legtöbbet a kis éjjelipillangókkal, mégse fektetem meg őket, az nem az én stílusom lenne, nekem szívből kell a dolog, nem csak úgy, és lehet, az is meggátol, hogy tudom, hogy mi a bajuk. Akár nemi is. És ha ők is tudnák, ők se dugnák oda. Már elnézést.  Persze megtartom magamnak, az ő érdekükben is. Mit keres itt, követ engem, vagy mi a szösz? Talán félnem kéne egy ilen égi tüneménytől?
- Hm... ? - Kapom fel a fejem felnézve a szépségre, majd megráztam kicsit a fejemet.
- Jobban, köszönöm, már csak hőemelkedés - Válaszolom halovány mosollyal, majd befejezem a salátám maradékát, és kérek desszertnek profitterolt, az a kedvenc édességem.  Nehezen hajlítgatom a karomat, fáj a szúrás helye, a másikat meg szétkaparta, szóval egy ép hely sincs rajtam, csodáltos.
- Én Ön? - Kérdezem nekiesve a desszertnek is, még mindig van bennem hely, hiszen be kell tölteni a sok éhezés hagyta űrt. Furcsa volt a nő, olyan közvetlenül ideül, pedig csak tegnap találkoztunk, ilyet más nem csinál, és még ott van az is, hogy úgy néz rám... mintha nem lennék egy idegen neki.
- Ne haragudjon, legyűrhetetlen bennem az az érzés, hogy... hogy ismer engem. Úgy néz rám, és... Nem is tudom, mintha a bőröm alá látna - Dőlök hátra ajkamba harapva, nem tudom, miről beszélhetnénk, nem ismerem, nem tudom, hogy mi érdekli és... nem is tudom... Kezembe temetem arcom, kezdek teljesen szétesni idegileg, depresszió, túlterheltség, most jön a paranoia? Lehet, inkább diliházba kéne vonulnom.
- Ne haragudjon, én... kezdek szétesni, csak... fogalmam sincs, bocsánat. - A hajamba túrtam, és az asztalnak szorítottam a homlokom, egy kicsit még nyomtam.
- Paranoiás leszek, lehet, el kéne mennem valami vidéki helyre, ahol jól telelőnek nyugtatóval. - Mormogtam, nem voltam biztos benne, hogy hallotta, de segond, nem is rá tartozik.
- Bár lehet, hogy egy társ is megoldaná a gondot, de mindent meg lehet venni, kivéve a szeretetet... ugyebár. - Mosolyogtam rá kicsit szomorúan, majd előredőlve tovább folytattam a desszertet, az édesség boldogsághormonokat termel. Legalábbis még remélem.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 10:21 pm

Halvány mosoly játszik ajkam szegletében, amint meglepett arcát fürkészem. Határozottan nem számított rám, és meglepetésként érte, hogy itt vagyok, fesztelen, túlpörgetett viselkedésemmel pedig nem tud mit kezdeni. Akkor is kimerültnek tűnik, még, ha jobban is van, mint tegnap. Este nyomorultul nézett ki. Most is eléggé nyomasztó az egész lénye, a kisugárzása. Olyan... szomorú és kétségbeesett.
- Értem - bólintok -, rendbe fog jönni, ha csak erről van szó. - Nyílván nem, nem csak ez aggasztja. Egy apró betegség, egy rosszullét, láz... nem. Más is van a háttérben. A karjára is vetek egy pillantást, ahogy hajlítgatja. Eléggé akadozó a mozgása. Mi történhetett tegnap? Biztos megdugott valami nőcskét, és meghúzódott... de nincsenek előítéleteim! Nekem? Akinek annyi férfival volt dolga, hogy már nem is emlékszem mindre?! Ugyan... már rég nem foglalkozok olyasmivel, hogy egy férfi - vagy nő -, milyen kurvákkal kavar.
- Minden a legnagyobb rendben - mosolyodok el halványan, aztán pont kihozzák a reggelit - ebédet? -, aminek rögtön neki is állok. Közel nem olyan, mint otthon, Angliában. De ez van, ezzel kell beérnem, több, mint a semmi. Aztán ki tudja, mikor látok újra meleg ételt, mert, hogy én főzni nem fogok, az biztos. Nincs nekem időm ilyesmire. Sem kedvem. Tekintetem az asztal lapjára szegezem, de érzem pillantását magamon, az arcomon. Kérdőn felpillantok, amikor megszólal és rögtön megszólal a vészcsengőm.
- Oh, nem, nem... ez csak véletlen - ebben kivételesen nem hazudok, tényleg nem is sejtettem, hogy itt botlok majd belé. Aztán, mielőtt szólhatnék, kezébe temeti arcát, majd előre dől, feje tompán koppan az asztalon.
Tudom már, miért nem vállaltam korábban ilyesmit! Ezért! Pontosan ezért! Az embereket szétszedem, lelkileg, szellemileg, összeroppannak körülöttem, és azt hiszem, én nem akarok ilyen életet élni. Nem szeretném tönkretenni mások életét. A baj csak az, hogy a munkámnak élek, a munkám az életem, és most Ő az életem - bizonyos értelemben véve. Tehát nem hagyhatom, hogy hülyeséget csináljon, és esetleg kinyírja magát, mielőtt óvatosan körbejárhatnám a témát, a kurvákkal kapcsolatban, akiket ellát olykor.
- Ne mentegetőzzön... megértem - nézek rá, abban reménykedve, hogy felnéz; tekintetét keresem. Tényleg megértem, nekem is voltak sötét időszakaim, amikor vagdostam magam. Bár nem tudom, hogy ő mit tesz magával. Gondolom ezt, és ehhez hasonlókat.
Szavai megrettentenek. Nem tudok bánni az emberekkel, nem tudom kezelni őket, nem tudok mit kezdeni vele és magammal, ha most kiborul. Nem borulhat ki.
- Oké, elég, szedje össze magát. Gyerünk! - tolom el magam elől a tányért, majd körmömmel az asztal lapján kopogok. - Ezzel nem old meg semmit - vonok vállat. Nem akarom, hogy kiakadjon, de, ha azzal, hogy üvöltözik velem egy sort, életet lehelhetek belé, ám legyen. Vállalom, eljátszom a szerepemet, ha ettől a végén jobb lesz neki. Megteszem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 12:15 am




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



Kerülöm a tekintetét, rossz lenne belenézni, ahogy bárkiébe, akivel már találkoztam, mert... mert félek, hogy meglátják benne a mélységet, a depressziót, a gyilkos magányt, és nyomottságot. Nem mindig tudom bevenni a gyógyszerem, és ha nem veszem be, csak azt látom, ami igazából történik. Hogy csak adok és adok az embereknek, mintha kiszakítanának belőlem minden egyes alkalommal egy darabot, mint abban a szánalmas filmben, mi is volt...? Jött a fekete lény, aki kiszívta az emberek lelkét a szájuk keresztül. Szépen lassan az enyém is kiszállingózik a számonn keresztül, tiszta energiává válva, ha ugyan még tiszta. De szerintem minden egyes vágással, kaparással, magamba vájt körömmel beszennyeztem, mocskot fröcsköltem rá, de nem tud érdekelni, mert rólam van szó. És nálam minden fontosabb, így van rendjén. Az életem az embereké, a lelkem a családomé, a tudáom a Királnyőé. Csak a szívem maradt eladó, míg dobog, de egyre gyengébb, halványodik, vérzik, és én nem tapasztom rá a kezem, mert elfoglalt vagyok. Elvesztem magam, kifolyik az életem az ujjaim közt. És hagyom, mert ezzel életeket mentek meg. Mindennek ára van, és én megfizetem, amennyim csak van, odaadom, a szabályok szerint játszom. Az érzések szerint játszik a szívem. Szűz vagyok, mert a szív nem választ, és én nem eröltetem, meghajolok az akarata elött. Így helyes.
Nem válaszolok neki, vagyis nem közvetlenül.
- A betegeim rendbe jönnek, és ez a lényeg, megérdemlik a teljes életet - Igen, ők meg, sokat dolgoznak, törődnek a családjukkal, a feleséggel, gyerekkel, apával, nagypapával, szomszéd, ilyesmi. Én magam vagyok, nekik több energia kell.
- Helyes - Mosolyogtam fel rá kedvesen. Nagyon rendes nőnek tűnik, nem ismerem, de... mindenki megérdemli, hogy megbecsüljék, és jó élete legyen, senkinek nem kéne beleszólnia a másikéba, mert akkor kibillen az egyensúly. Az esélyt veszik el az emberektől, a lehetőséget, hogy jobbá tegye az életét. Szóval nem, nem nézek a szemébe, féltem őt magamtól, attól, hogy a végén még... nem is tudom, elvagyok a saját szenvedésemmel, nem kell, hogy őt is belerángassam. Szavaira szintén nem emeletem fel a tekintetem, csak a süteményre néztem, vállat vontam.
- Nem is az én problémáimat kell megoldani, arra nincs idő, másokét kell, olyan sok dolguk van, és ha betegek, nem tudják, megrekednek. Én ezen segítek, ez az életem, ha ők jobban vannak, ez a legfontosabb - Idegesen igazgattam a tényéromat, majd kifújtam a levegőt.
- Nem érdekelnek a gondjaim. Így csak halmozódnak, de nem érek rá. Igen, lehet, hogy depressziós vagyok, és bármit is hisz, nem a szexuális frusztráció, ugyan mostanában minden ember vagy a zsebével, vagy az ágyékával foglalkozik. De engem nem érdekel. A világot nem a pénz, nem a hatalom irányítja, hanem a szív, akármennyire is próbálkozunk, beleszivárog a gondolatainkba, cselekedeteinkbe. Sajnos én az az ember vagyok, aki a mellkasban lévő kütyüvel gondolkodok, ezzel eléggé egyedül vagyok. - Villan rá tekintetem, majd hátradőltem.
- Ennyi, de már belenyugodtam. Adni kell az embereknek. Szükségük van rá. Én megadom nekik. Mindent, amim van, amennyit tehetek értük - Lezártam a témát magamban, úgysem érdekli, vagy ha mégis, nem érti.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 8:53 am

'Szomjan halok a forrás vize mellett;
Tűzben égek és mégis vacogok;
Parazsas kályhánál vad láz diderget;
Hazám földjén is száműzött vagyok.'
/Villon/


Persze, hogy észreveszem, hogy kerüli a tekintetem. Nem nehéz az ilyesmit kiszúrni. Amíg nem szólal meg, én is csöndben maradok, de abbahagyom az evést, és figyelek. Nézem őt, és abban reménykedek, hogy nem fog teljesen szétesni, hogy nem fog kiborulni, mert én nem... nem vagyok az a fajta ember, aki képes megnyugtatni, vigasztalni a másikat, aki bármit is képes tenni, ha valaki sírni kezd. Üvöltözzön inkább, azzal tudok mit kezdeni. Akadjon ki, vagy mondjon valamit, vagy tegyen, csak lássam rajta, hogy él. Mert él, ugye? Élnie kell, nem csak lélegezni.
- Akárcsak ön - vonom fel egyik szemöldökömet. Ismerem a depressziót, közelről. Tudom, milyen érzés. Egyik nap meg akarsz halni, aztán másnap egy kicsit jobban vagy, és úgy gondolod, hogy jó, hogy nem tetted meg. Igen, gondoltam az öngyilkosságra. Az olyan könnyű lett volna. Csak simán meghalni. Emlékszem rá, minden nap úgy éreztem, hogy 'majd ma. Erőt gyűjtök, és majd ma'. Aztán - amint a mellékelt ábra mutatja - nem tettem meg. De rettenetesen szenvedtem, mert egyedül voltam, mert egyik pillanatban megtettem volna, a másikban nem, és fogalmam sem volt, mit akarok végül is. És ez az állapot rendkívüli. Rendkívülien szörnyű. Amikor szétszakadsz belül, és nem tudod, merre tovább. És az a legrosszabb ebben az állapotban, hogy nem tudod, mikor lesz vége. Nem tudod, mikor leszel megint boldog. Bizonytalan vagy abban, hogy kibírod-e addig, amíg megint boldog nem leszel. Nagyon szar állapot ez. Talán a legrosszabb. Megtennéd, de nem is, boldog is vagy, meg nem is, Pokol is, Menny is...
Azt hiszem, már jól vagyok. Néha indokolatlanul rossz kedvem van, de könyörgöm! Kinek nincs?
Csak egy pillanatra emeli fel tekintetét, megpróbálom elkapni a pillanatot, és a szemébe nézni. Kissé lehajtottam a fejem, és, ahogy tekintete találkozott az enyémmel, megértettem. Hűvös volt és távoli, még ha csillogott is benne egy pillanatra valami, amit talán megfoghattam volna, de elveszett, mielőtt szóra nyithattam volna a számat.
- Úgy gondolja - kezdem, mikor befejezi -, hogy lehetséges, hogy egyes emberek azért születnek, hogy több szeretetet adhassanak, hogy aztán soha ne kapják vissza? - rövid szünetet tartok, de nem hagyom, hogy megszólaljon. Jobb lábamat átvetem a balon, ujjaimat összekulcsolom magam előtt az asztalon. - Én nem hiszem. Mindenkinek joga van a boldogsághoz, mindenki megérdemli. Valaki többet, valaki kevesebbet. Ahogy kihallom a szavaiból, ön többet érdemelne, mint amennyit kap - nem hazudok - tény, hogy néha nem mondom ki a dolgokat, és jól hazudok, ha kell, de most igazat mondok. - Higgyen nekem; megérdemli a boldogságot. Aki így beszél, az egyszerűen... megérdemli!
Elkeserít a férfi látványa. Őszintén nem tetszik, hogy ilyen boldogtalan. Nem is tudom, miért, elvégre... én nem ismerem őt igazából. Tudom, hogy mi van a felszínen, hogy hova jár, mit csinál, hol lakik, de Őt, az egyéniségét, a lényét nem ismerem. Kár, azt hiszem.
Amikor rám néz, állom a pillantását. A tekintete acélos... és rám fókuszál, és... soha nem láttam ilyen tekintetet ezelőtt. Csak akkor, egyszer, Párizsban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 10:20 am




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



Felnéztem rá, végre a szemébe, és nem néztem fére, pillantásom zöldeskék örvénye zavarosan kavargott, még én sem tudtam, mit akarok, mit kéne tennem és mit fogok tenni, azt meg végképp, hogy mi történik most, mert valami van, nem tudom, micsoda, de igen. Fleur törődik velem, ódafigyel rám, és próbál segíteni, de miért? Nem is ismer, se rokona, se barátja nem vagyok, csak valaki, akinek hívott egy taxit. Boldogság... olyan dolog, amivel rég nem találkoztam, csak mások arcáról olvastam le, engem a legtöbb pozitív érzés elkerül, nem tudom, miért, lehet, taszító vagyok. Vagy csak érinthetetlen egy szinten, nehezen van bármi is, ami megdöbbent, vagy... kételyeket ébreszt bennem, esetleg felkelti a kíváncsiságom. De ha nem, akkor a másik néha tesz érte, mint Tatia, mikor hirtelen megcsókolt. Azt hiszem, ott eléggé kikerekedett szemekkel néztem rá, de csodálatos csók volt... Lényegtelen, mert a legjobb barátom, és ha le is feküdtünk volna, az sem jelentene semmit, mert szeretem őt, megbízom benne, de nem szerelem, ahogy az ő oldaláról sem, mi csak közeli barátok vagyunk.
- A boldogság mindenkinek más. - Nekem egy vörös fejhallgató lenne, az minden vágyam, olyan gyönyörű, álomszép hangja van, és a zenefüggőségemmel nekem pont megfelelne, de olyan észvesztően drága, hogy legalább egy hétig minden este kéne dolgoznom érte, és nincs annyi energiám!!! Kétségbeejtő, hogy tudom a megoldást, de képtelen vagyok elérni, így egy dolláronként rakok félre, de az a fejhallgató kétszáz dollár, így elég sokáig kell, hogy rakosgassak, de nem gond, megteszem, ez lesz az ajándékom magamnak magamtól. Kedves vagyok...
Ők nézem, Fleurt, a teljes, szikrázóan káprázatos valójában, ő is érinthetetlen, távol áll mindenkitől, felülről szemléli az eseményeket, de most leereszkedett hozzám, értem. Furcsa. Félredöntöttem a fejem, de még mindig nem vettem le róla a pillantásom. Igen, mi már találkoztunk, a Párizsi utamon. De ha nem emlékszik, vagy nem akar rá emlékezni, én nem eröltetem, nincs hozzá jogom. Kifújtam a levegőt, majd finom mosoly költözött ajkaimra.
- Ahogy beszél, az előkelő. Mintha egyszerre figyelne nagyon, és tartana távolságot. Minden emberrel.- Elbűvölt, valami vonzott benne, hozzá akartam érni, közelebb akartam lenni hozzá, ehhez a különös jelenséghez, olyan, amilyet még soha nem láttam. Erős, mindent elsöprő, mindenkin átgázoló, azért, amit akar, mindent félrelökő. De közben ezt csinálja, márpedig én biztos vagyok benne, hogy a domina lenne rá a leg megfelelőbb szó.
- Mindent megtennél a munkádért, igaz? Akkor engem is megérthetnél, én is ezt teszem. Csak talán a fény oldaláról, te viszont olyannak tűnsz, mint a végzet asszonya. Erős, érinthetetlen, tökéletes minden apró részletében, gyönyörű, mintha tűzben született volna, de jeges, mint a legszemkápráztatóbb jégszobor. Mégis, mikor velem vagy, érdeklődést látok a szemeidben. és nem tudom, mivel érdemelte ki apró lényem ezt a kitüntető figyelmet - Talán én sem vettem észre, de közelebb hajoltam hozzá, míg beszéltem, a végén lélegzetem már fülét simogatta, arcom az övével volt párhuzamos, össze-össze ért bőrünk. Vonzott, beszívtam édes illatát, majd elfordítottam a fejem, és szája sarkába leheltem csókot. Egy ártalmatlan, kicsit félrecsúszott puszinak is fel lehetett fogni.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:19 am

'Szomjan halok a forrás vize mellett;
Tűzben égek és mégis vacogok;
Parazsas kályhánál vad láz diderget;
Hazám földjén is száműzött vagyok.'
/Villon/


Rám néz. Végre. Elkaptam a tekintetét, és nagyon úgy tűnik, hogy nem eresztem. Magam sem tudom, hogy szándékosan teszem-e, avagy csupán véletlen. Tekintetem tiszta, kék, kissé elacélosodott az évek alatt. Nem érti. Nem tudja, miért törődök vele. Fordított esetben én sem tudnám. Csak idegenek vagyunk egymásnak, legalábbis szerinte. Én például sosem hittem az idegenek jóságában. Általában nyitott vagyok. Nyitott, de titokzatos, nem fedek fel magamról túl sok mindent, mert félek, hogy felhasználják ellenem, félek, hogy a végén megjárom. Ezért sem voltak igazán szoros, emberi kapcsolataim. Nem akarok pofára esni. Így tehát játszadozok. Nem sérülök meg. Nekem így jó. Másnak? Oh, az már egy ideje nem érdekel... a szívem ilyen téren érzéketlenné vált.
Válaszára elmosolyodom.
- Önnek például mi? - érdeklődök. Hangom nem túl hangos, de tiszta, érdeklődő, nem teljesen érzelemmentes. Nem közömbös.
Hogy nekem mi a boldogság? A materialista világban megtalálható. Leginkább a kézzelfogható dolgok jelentenek boldogságot. Egy forró, porceláncsésze, csordultig kávéval, egy jó könyv, egy zongora billentyűinek kellemes tapintása. Az írás. Szeretet? Nem, nem az... elmúlik. Veszélyes. A csokoládét pedig nem szeretem.
Visszatérve az írásra: van két kiadatlan, befejezett könyvem. Még nem vettem rá magam, hogy elvigyem a kéziratokat egy kiadóhoz. Én... nem akarok csalódást okozni magamnak. Szeretem azokat a történeteket, sokat dolgoztam velük, bennük vagyok, egy részem mindig is bennük fog élni, és nem akarom, hogy ezt elvegyék tőlem, hogy azt mondják, köszönik, nem kérnek belőlem. Azt hiszem, akkor összetörne bennem valami. Valami, amiről talán nem is sejtem, hogy ott van.
Szavaira felkapom a fejem. A kiszolgáló hölgy kihozza a kávét, elém teszi, de rá sem hederítek. Nem biccentek, nem köszönöm meg. Nem érdekel. El is megy, azt hiszem most bunkónak tart, de... leszarom. Kit érdekel?! Rosszabbnak is voltam már titulálva.
Először nem reagálok. Pedig nagyon ritkán fordul elő velem, hogy nem találom a szavakat. A francba is, én vagyok a szavak embere! Nagy baj van. Folytatja. Letegez. Máshogy néz rám, közel hajol. Túl közel. Én... reszketek, végigszaladt a hideg a hátamon, furcsa bizsergést hagyván maga után.
Soha nem mondtak nekem ilyesmit. Soha. Ez szép. És igaz. És... ez vagyok én. Fájdalmas, vagy sem, ez vagyok én.
Érzek valamiféle nyomást, a mellkasom körül. Fojtogat.
Kissé felé fordítom a fejem, leheletét érzem a fülemen. Hozzáér az arcomhoz. Legszívesebben felállnék ültemből, és hanyatt-homlok menekülnék, hátra sem néznék. Kezeimet az asztallap szélére csúsztatom, a peremébe kapaszkodok, ujjbegyeim elfehérednek, ahogy szorítom a bútordarabod.
Miért csinálja ezt?
Minden egyes levegővételnél érzem az illatát. Kissé fás illatú, keserédes parfüm, kellemes, tetszik. Kórház szag, alig érezhető. A mosószere illata.
Vele mozdulok, ajka arcomhoz ér. Eltávolodok tőle. Alig, az orrunk még így is majdnem összeér.
Kalandornak vallom magam. Én játékos vagyok, dolgozok és a legjobbra törekszem, ami csak telik tőlem. Ha kell, vért izzadok. Összeszorítom a fogam, és csak megyek előre, megyek az úton, ami nekem adatott, hogy aztán elérhessem a célom, egy pillanatra megállhassak, megkönnyebbülhessek, majd rájöjjek: nem volt elég. Aztán új kaland után nézek. Keresem a veszélyt, tudatosan. Nem tudom ezt mivel magyarázni. Én egyszerűen... nem a hercegnő vagyok, akit meg kell menteni. Nem félek semmitől, tényleg, a halál gondolata sem rettent meg. Életem során többször felkészültem rá, hogy meg fogok halni, és soha, soha nem féltem. És ez, azt hiszem, nem túl jó.
Szeretem a kalandokat. Ez is egy közülük.
Olyan, mint a tenger hullámzása. Hagyom magam, hogy eltávolodjak tőle, majd vele együtt mozdulok. Jobbommal állkapcsa után nyúlok, magamhoz vonom, de ajka nem ér az enyémhez.
- Így akarlak teljesen levenni a lábadról - suttogom, miközben szemébe nézek, aztán elengedem, és hátra dőlök. Reszkető kezemet ölembe ejtem, elrejtve fürkésző pillantása elől. Eszméletlenül nagy önuralom kellett nekem hozzá, hogy ne csókoljam meg.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 2:02 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



Pár pillanatig gondolkodtam volna, nem azért, mert nem tudtam volna a választ öt másodpercen belül produkálni, hanem mert... mert nem tudtam, igazat mondjak-e neki. De végül is miért ne, nem nagy hadi titok, nem az az életem kis központja, hogy a királynő rokona vagyok, igen, azt nem kéne reklámozni, semmi kedvem elrabolva csücsülni valami extra sötét helyen, az szánalmas lenne, nem is viselném jól, és nem kell állandóan feltűnési viszketegségben szenvedni véleményem szerint. Márpedig azzal hencegni, hogy óriási területek vannak a szüleid birtokában, és, hogy a vér benned félig arany, az pofátlanság, mert felvágás. Így csak sóhajottam és halványan elmosolyodtam.
- A szeretet. Az áll a legelső sorban, az egyetlen kézzel fogható dolog, amire vágyom, az egy Dr. Dre fekete- vörös fejhallgató, már gyűjtök rá, elég drága, de minden nap félre rakok rá egy kicsit, és meglesz. Elvileg még pár hónap... - Na igen, pontosan kétszáz napomba telik, ha minden nap félrerakok egy dollárt, és tegnap volt száz, szóval még ugyanennyi, kb három hónap, kicsivel talán több.
Ahogy közelebb hajolok hozzá érzem, hogy reszket, nem tudom, hogy ezt ő nem veszi észrem nem nyilvánvaló neki is, hogy én is érzem? De most nem látja, elmosolyodhatok, picit felé döntöm a fejem a puszinál, és mélyet lélegzem az édes illatból, még, még, amennyit tudok, a csóknál bőre forró volt, orrom arcát simogatta, és elhajoltam, ő is hátradőlt, pár végtelennek tűnőő pillanatig csak néztük egymást, éreztem a feszültséget, hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel, hát igen, én sem biztos, hogy tudni, nem is tudom, miért csinálom ezt, de nagyon érdekel a reakciója. Megfagyott, majd utánam kapott, vékony ujjai határozott fogást találtak arcomon és közelebb húzott, már alig volt egy centi köztünk, nehezebben vettem a levegőt, ez már nagyon csóktávolságon belül volt. Szavaira szinte felnevettem.
- Szóval értem küzedsz ennyit? Megérem a fáradtságot? - Kérdeztem olyan halkan, hogy csak ő hallja, mikor eleresztett, nem hátráltam, sőt. Előrenyúlva megfogtam az állát és közelebb húztam most én. Hülyeségre készültem? Igen, de még mekkorára. Megcsókoltam. Forró volt az ajka, nyelvem végigtáncolt rajta, orrunk összesimult, pár pillanatig csak puha száját kóstolgattam, majd véget vetettem a játéknak, nyelvem utattört közéjük, át a fogak közt, végigsiklott a nyelvén, táncra hívva. Kezem arca oldalán pihent, nem tartottam ott, nem is toltam el, az ő döntése, én nem kényszeríthetem semmire. Ha belement a játékba, a vezetésért küzdöttünk, belefelejtkeztem a csókba, rég volt ilyen, valószínűleg valami nyálas szerelmespárnak néztek minket, nevettek volna, ha tudják az igazságot, alig tizenkét órája ismerjük egymást, ez a csók csak a vágy tüze volt, egymással flörtöltünk, csaptuk a szelet, begyújtottunk, de ez volt az első közvetlen összecsapás, melyikünk nyer? Nem tudom. Nem mondom, érdekelne, hogy földre tudna-e kényszeríteni egy ilyen angyal, és ha már ott vagyok, meg tudna -e tartani. Buta gondolatok, nem tudom, honnan jöttek. Talán csak a nedves csókok lopták agyamba.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 6:33 pm

'Szomjan halok a forrás vize mellett;
Tűzben égek és mégis vacogok;
Parazsas kályhánál vad láz diderget;
Hazám földjén is száműzött vagyok.'
/Villon/


Nem értek vele egyet. A szeretetnél sokkal fontosabb, hogy legyen tető a fejed fölött, hogy legyen hová hazamenned. Aztán legyen pénzed. Pénz nélkül aligha vehetnél ételt, ami létfontosságú. A szeretetnél fontosabb, hogy egészséges legyél – testileg és szellemileg egyaránt. Ha ezek mind megadatottak neked, akkor boldog ember lehetsz. Szeretet? Sokad rendű dolog, vannak ennél fontosabb dolgok, életbevágóbb dolgok is.
Ennek ellenére elmosolyodva bólintok.
- Értem, a szeretet - és az a fülhallgató. Sosem hallottam róla. Ha ilyesmire van szükségem, csak bemegyek az egyik boltba, és valami feketét leveszek a polcról. Ennyi. - Kemény munkával bármit el lehet érni, és megszerezni - mondom neki. Oh, istenem, apám is mindig ezt mondogatta nekem. Néha azért hiányzik. Meg persze anyám is, de ők... halottak. Nem lehet mit tenni a tény ellen. Ami megtörtént, megtörtént. Utoljára a haláluk után, egy hónappal vágtam meg a csuklómat. Nem akarom többé vagdosni magam, nem akarok depressziós lenni, de mindig úgy érzem, hogy, ha fel is szívódott, az csak a látszat. Mélyen beitta magát a bőrömbe, a húsomba, a csontjaimba és képtelenség végleg, teljesen és örökké megszabadulni tőle. Nem... lehetetlen. Bennem lappang, mint valami vírus, szepszis. Elnyomom magamban, de érzem, ahogy a sötétség elfed engem, egyik leple, a másik után. És én mégis mosolygok. Mosolygok, és próbálom annak az iszonyú boldog embernek mutatni magam, aki lenni akarok.
Közelségére reszketek, mint akin végigsöpört egy fagyos szél. Nem tart sokáig, pár pillanat, és csak bízom benne, hogy nem vette észre.
Amikor eltávolodott, a kis hang odabent megszólalt. Maradj távol! De nem hallgattam rá. Helyette az ösztöneimre hagyatkoztam. Hideg ujjaimmal utána nyúlok, közel húzom magamhoz. Suttogok. Visszatáncolok. Szoktam ilyesmit csinálni, felhúzom a férfiak agyát, hogy aztán csak úgy, se szó, se beszéd, lelépjek. De ez... nem csak felhúzás. Ez nem olyan, mint máskor. Nem, ezt nem tudom, hová tenni.
Kinevet. El akarom ereszteni, ellökni magamtól, de ő előbb moccan meg. Elkap. Nem ereszt. Apró, heves mozdulatot teszek, harcolva önmagammal és a vágyaimmal. Miért harcolok éppen most a vágyaimmal? Mert régen rossz, ha a munkát keverem a magánélettel. A kettő együtt nem megy, egy ilyen szituációban pedig... halott ügy.
Nem válaszolok. Orrom megrándul. Válaszolni akarok, de nem engedi.
Meghökkenek. Aztán hagyom magam, átadom magam az élvezetnek, hagyom, hogy megcsókoljon. Ajkaimat dacosan összeszorítom. Lassan lehunyom a szemem, pilláim könnyeden ereszkednek le. Nyelve az enyémet simítja. Akkor csókolok vissza, szenvedélyesen és forrón. Carlisle érintése idegen, és árammal teli, kissé mámorító. Azt hiszem, ha most csókolt meg először, és utoljára, sosem fogom elfeledni. Nem, mert nyomot égetett az ajkamra, érintésével az államra, az arcomra. Nem mindenkinek engedem meg, hogy nyomot hagyjon maga után az életemben.
Öntudatlanul mozdítom a kezemet, tarkójára fektetem tenyeremet, a pihéket cirógatva.
A csók bódító és hamar a fejembe száll. Ritkán ragad magával érzelem, ami nem indulat. Minden idegszálam bizsereg, a szívem és az eszem többet, és többet akar, de utóbbiban mégis ott motoszkál, hogy ne engedjem szabadjára ezt az érzést, amiben valami elemi bujkál, főleg most ne.
Nem hagyom magam. Ajkam szegletében kétes mosoly játszik.
Fémes íz. Vér. Megharaptam alsó ajka bal szegletét, az apró sebből most vér serken.
Eltávolodok tőle, hogy válaszolhassak a kérdésre. Fölém magasodik kissé, a szemébe nézve keresek benne valamit. Egy jelent, egy kérdésre a választ. Igen, talán. De, hogy milyen jelet, azt még magam sem tudom...
- A legjobb dolgok nem jönnek könnyen. Küzdeni kell értük - vonok vállat haloványan mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 8:49 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



Visszacsókol, olyan, mint a világ legédesebb süteménye, csak kóstolni kell, és én meg is teszem, ahogy ő is, nyelve minduntalan az enyém fölé kerekedik, de nem küzdök ellene, átadom neki magam, ha uralkodni akar, csinálja csak, ki vagyok, hogy ellenálljak neki? Ujjai rögzítenek, ahogy tarkómra csúszik, nem bírok mozdulni, nem, mintha el akarnék hajolni.
De aztán a kép széttörik, mint az üveggömb, mely kicsúszik kezemből, és atomjaira robban. Mert megharapott, ez nem pontos, lehet úgy harapni, hogy ne fájjon, de ő belém mélyesztette a fogát, a vérem kiserkent, át az ő nyelvére, és elereszt, én pedig hátrébb hajolok ültömben, a szalvéta után nyúlva itatom fel a vért, majd egyszerűen megszívom. Mindegy, nem fontos a seb, és akár figyelmeztetésnek is vehetem, hogy tartsam távol magam tőle. Nem kell, hogy aggódjon, a világért se állnék az útjába, vagy másznék rá akarata ellenére, én nem olyan vagyok.
Engem néz, finoman bólintok, láthatja pillantásomban az alázatot, a beleegyezést. Hülyeség volt ilyen közel kerülni hozzá, megcsókolni... nem kellett volna, köszönöm az óvaintést, értettem, csak egy kósza gondolat volt talán, de már elillant, ahogy a csókja is. Igazam volt, felejtős az ügy, egy jégszobor, nem fogom gyufával megolvasztani, és talán jobb is ez neki így, nem kell beleszólnom az életébe. Felhúztam a pulóverem ujjait, mert melegem van, de ha levenném, akkor meg fáznék. Az első pillanatban csattant egy kávéscsésze a földön, odakaptam a fejem. A kis pincérnő elejtette, és engem bámult. Vagyis a karomat. Lenézek, majd halk szitkozódással visszahúzom mindkét ujjat. Nem tudom, melyiktől ijedt meg, az óriási véraláfutástól a könyökhajlatomban, vagy a sok vörös kaparásnyomtól, de nem is akarom megtudni. Elszúrtam, tudom, mindt mindig, akkor inkább megsülök. Nem igaz, nem tudom, mit gondolhat, hogy mit csináltam, nekem csak az jutna eszembe, ami valójában történt, az emberek iszonyű előítéletesek.
Mikor megszólal felnevetek. Ó Istenem, komolyan?
- De olyanért nem érdemes küzdeni, amire nincs is esély, nem igaz? - Kérdezem csendesen, majd felállok az asztaltól, de nem megyek messzire, csak leguggolok, hogy segíthessek felszedni a cserepeket. Gyakorlott mozdulatokkal kapokodom fel őket, nem egy dolgot törtem már el fáradtabb pillanataimban, az ujjaim már egészen megszokták, hogy szabdalom őket, így egy perc alatt össze tudok szedni mindent a földről, hogy aztán visszaülhessek, és a már így is véres szalvétába az ujjaim is beletörölhessem. Végül felnéztem rá.
- I am done with my graceless heart / So tonight I'm gonna cut it out.. /And I'm damned if I do /And I'm damned if I don't / So here's to drinks in the dark / At the end of my road / And I'm ready to suffer / And I'm ready to hope / It's a shot in the dark / And right at my throat /'Cause looking for heaven /Found a devil in me - A kedvenc dalom volt, de ez csak egy részlet, mindahnyszor mgehallgatom, a refrént soha nem hallom, azt az agyam figyelmen kívül hagyja. Talán igaza is van.
- Ez a kedvenc dalom. Mindig, mikor nagy lehetőségem van, esély arra, hogy valami jobb legyen, szebb, hogy valakit boldoggá tegyek, pofára esek, és kevesebbem lesz, mint amivel elkezdtem. Újra és újra magamba néztem. Nincs rá más magyarázat. Képtelen vagyok valami helyesen, jól csinálni végig. Ha küzdök értük csak mégrosszabb lesz - Számba harapok én is, hogy a vér újra kiserkenjen, de már nem törlöm le, csak a kézfejemmel egy hanyag mozdulattal.
- Nem teszem tönkre többé mások életét, a tiédet főleg nem. Pont azért, mert kedvellek és... nem tehetem ezt veled - Mosolyodtam el fejet ingatva, majd torkot köszörülök.
- De ha egy önző tetü lennék, és ennek ellenére el akarnálak hívni ... egy vacsorára, eljönnél? - Kérdeztem végül kicsit félve talán.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 10:21 pm

'Szomjan halok a forrás vize mellett;
Tűzben égek és mégis vacogok;
Parazsas kályhánál vad láz diderget;
Hazám földjén is száműzött vagyok.'
/Villon/


Az a harapás figyelmeztetés volt. Meghúztam vele egy határt, megmutattam, hogy kivel van dolga. Csak, hogy tudja, hányadán álljon velem. Ami az elején édes, az keserűbe fordulhat át. És remélem, ezt alaposan az eszébe vési. Nagyon csúnyán ráfázna, ha megismerne, aztán elfelejtené, hogy kivel áll szemben. Veszélyes vagyok, ami a szívügyeket illeti.
Még érzem vére ízét a számban, amikor csörömpölés zavarja meg a pillanatot. A hang irányába fordítom arcomat. Csak egy béna pincérnő... de miért néz ilyen ijedten? A pillantása irányába fordulok, és még éppen elkapom a véres, vöröses kaparásnyomokat a férfi alkarja belső felén, valamint a könyöke hajlatában a véraláfutást.
- Oh... - fújom ki halkan a levegőt ajkam keskeny résén át. Talán meg sem hallotta, se ő, se más. Sejtettem, hogy ez lesz, hogy ezzel szembesülök, de azt nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar. Az én csuklóm jobban néz ki, a hegek már halványrózsaszínek, és csak akkor látszanak tisztán, amikor a rájuk vetülő fényben tompán megcsillannak. De ez friss. És fájhat. Mi történhetett? Számtalan kérdés, a kérdésekre válasz pereg le lelki szemeim előtt, mint valami kódsor, a Mátrixból, de nem mondok ki hangosan semmit.
- Sajnos én olyan ember vagyok, aki nem adja fel valami könnyen. Még a vesztes csatát sem - mondom komolyan. Amíg Carlisle segít a pincérnőnek, én a kávémba kortyolok. Még kellemes meleg, jólesik. Aztán a visszatérő Carlisle-ra függesztem tekintetem, és éppen mondani akarok valami fontosat, valami bátorítót, valami igazán kedveset, amikor halkan énekelni kezd. Kellemes a hangszíne, még így is, nem csak beszéd közben. Elképzelem hozzá a dallamot, amit lehetne játszani mellette zongorán. Nem vagyok nagy zeneszerző, de meglévő dallamot nem nehéz lezongorázni, hallás után sem. Legalábbis nekem nem az. Elég régóta játszok a hangszeren ahhoz, hogy ilyesmiket tudjak, hogy ne jelentsen gondot ez. Gyerekkoromban több versenyen is indultam, anyám szerette volna, ha a zenével foglalkozom, de engem nem érdekelt soha annyira a zene; én mindig is az írott szónak éltem, és élek, a mai napig. Ettől függetlenül, ha olyan kedvem van, zongorázok. Vagyis, zongoráznék, de a saját hangszerem Seattle-ben maradt. Különben sem férne el a kis lakásban, ami most az otthonomat jelenti.
Amikor befejezi, elmosolyodom, tetszésemet kifejezve.
Azt hiszem, azok az emberek, akik átestek valamilyen traumán, akik átélték a földi poklot, akik élve haldokoltak, akik gondoltak arra, hogy véget vessenek az életüknek, azok sejthetik, hogy Carlisle min megy keresztül. A vágások, a depresszió, a pesszimizmus... ezek mind ismerősek számomra, mind régi ismerősként köszönnek vissza rám.
- Én... bár tudnék mondani valami használhatót - de nem tudok. Én magam is egy érzelmi roncs vagyok, ellökök magamtól mindenkit.
- Az én életemet aligha lehetne tönkretenni - mondom halkan, de mintha nem is mondtam volna semmit, a kávéba kortyolok. Hirtelen veszem a levegőt, a korty megakad egy pillanatra a torkomban, kissé megégeti azt, majd tovagördül, de nekem ez is éppen elég volt, hogy köhögni kezdjek. Kedvel? Alig tizenkét órája ismer. És kedvel? Nem. Én csak a mentsvára vagyok. A biztos támasz. A kikötő a viharos tengeren. Inkább szüksége van rám. És, a helyzet az, hogy nekem is szükségem van rá. A cikkhez. Így mindenki jól jár a végén – remélem. Ettől függetlenül óvatosnak kell lennem, továbbra is.
Nem lenne oka a félelemre. Fogalmam sincs, mikor hívtak meg utoljára vacsorázni. Inni az más dolog. Akkor a bugyimat akarják lerészegíteni rólam.
- Rendben – bólintok, miközben veszem a kabátomat. - Ma, este hétkor. Az utca végén van egy kellemes, angolos pub - hazai terepre akarom vinni, kihallom a hangjából, hogy angol - bár gyanítom, ő is rájött, hogy én is angol vagyok. Táskámat a vállamra dobom, a pénzt az én részemre az asztalon hagyom, és már ott sem vagyok. Még búcsút intek neki, és elindulok hazafelé.

- Igen, biztos. Ő az, megtaláltam, együtt vacsorázok vele, és hamarosan megtudok ezt-azt. Remélem - a főnökömmel beszélek, miközben a tükör előtt állva magam elé tartok egy sárga ruhát. - Bízz bennem! Megszerzem az infót. Majd jelentkezem. Neked is, szia - ezzel letettem, s végül a sötétkék darab mellett döntöttem, ami tökéletes kontrasztot alkot világos bőrömmel, gyönyörűen mutat fekete hajam mellett, és kiemeli kék íriszeimet. Nem öltözök ki nagyon, ez egy hétköznapi viselet, a munkahelyemre is gyakran felveszem. De azért eléggé csinos. Fekete magas sarkú, ugyanilyen színű táska, a szövetkabát, majd kilépek az esti szürkületbe. A lámpák narancsosan izzanak a félhomályban. Hamarosan odaérek, majd belépek a helyiségbe.
Mindig kések, bármennyire igyekszem is nem ezt tenni, bármennyire is sietek. Nem azért, mert öt kiló smink van rajtam, vagy mert tökéletesen belőttem a hajamat - még csak nem is frissítettem az arcomon a festést, és a hajamat is csak megfésültem -, egyszerűen elmerülök a dolgaimban. Ma például a cikkben, és egy jó könyvben.
- Elnézést a késésért - lépek oda Carlisle-hoz, majd rögtön le is ülök. A falon lógó órára pillantok. Tizenegy perccel később jöttem a megbeszéltnél. Ez már egészen jó eredmény tőlem. Pincér lép mellém, kérdő pillantást vetve rám. - Merlot lesz - rendelem meg a francia vörösbort, mire a férfi bólint, és már tovább is áll.
Tekintetemmel Carlisle-t fürkészem. Kíváncsian várom, mit tartogat az este.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:06 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



Elment, teljes döbbenetben hagyva engem, nem tudom, mit mondhatnék erre, vagy, hogy most mi van, egy rakás szerencsétlenségnek érzem magamat, de meg se nyekkenek, csak ülök, magam elé bambulok, míg ki nem jön a szakás, és meg nem simogatja a hátam.
- Carl... minden rendben lesz - Suttogja én pedig szó nélkül állok fel és ölelem meg, erősen szorít, talán még fájna is, de nekem ez most kell, ez a roppantó ölelés, lehet, magamat kínzom, de szerintem csak azt csinálom, ami kell, és most Josh szorongató ölelése kell nekem. Visszanyelem a könnnyeket, nem ereszt, csak simogatja a hátam, végül kibontakozok az ölelésből, és vége a biztonság érzésének, egyedül vagyok megint. Flveszem a kabátom, elmegyek átvenni a levelet, ami mentesít minden alól. Nem szégyellem, hogy ilyenem van, nem vagyok bűnöző, nem lopok, csak gyógyítok, a legszebb, hogy a bácsikámon keresztül még adózok is utána, kellően tisztességes vagyok.
Hazabotladozok, a levelet a párnahuzatomba rejtem, majd ledőlök aludni, hogy hatkor égő fájdalomra ébredjek. Megint kapartam a karom, nagyon vérzik, így máris rohanok a fürdőbe, lemosom a sebeket, fertőtlenítem, de tudom, hogy most nincs annyi időm, hogy ígytartsam, míg befejezi a nedvedzést, vérzést, és elkezd var lenni a tetején, így egy óriási tapasszal beburkolom az egész alkarom, és sima gézzel körbecsavarom párszor, csak, hogy ne látszódjon a véres tapasz alatta, akkor megkötöm, és kész a mestermű. Ezután elég béna zuhanyzás következik, félkézzel nem is csoda, és a befejezőakkordként egy fehér inget veszek fel, vékony, fekete nyakkendővel, és slim fit zakót, alulra viszont csak egy fekete farmert. Szőkésbarna fürtjeim nem eröltetem frizurába, így megyek vissza az utcába, a megadott helyre, hiányzik Anglia, visszavágyom, hamarosan úgyis ott fogok lakni és minden megoldódik. Kicsit félek, toporgok az ajtó elött, de végül bemegyek, és egy csinos ki asztalhoz leülök. Szép, de visszafogott, a telefonomat babrálom, muszáj holnap már dolgoznom, megírom az asszisztensemnek, hogy nyolckor kezdek, ahhoz hatkor kell kelnem, de sebaj. Egy pillanatra megemelkedek ültömben, mikor megjön Fleur, és ahogy leül, még nem szólalok meg, mert a pincér is érkezik, és ő rendel, nem vagyok borszakértő, így utatengedek neki.
- Semmi gond... Nagyon szép vagy - Osztom meg vele a gondolatot, mely először felötlött bennem. Ez most egy randi? Jézusom, akkor biztos pánikba esnék, mert már tíz éve nem randiztam, és... Hát furcsa, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen gyönyörű nővel lesz a következő. Nem tudom, mit kéne csinálnom, mert a harapásból értettem. Visszatért a pincér a borral, és öntött mind a kettőnknek, majd visszatette a jegesvödörbe és nálunk hagyta, az étlappal együtt. Nem tudom, mit rendeljek, félek, hogy elhízom, kövér leszek. Mindenből problémát csinálok, pedig jógázom. Bizarul hangzik, de csak azért csinálom, hogy megnyugtasson, mégis, a fejem mindig ezerrel azon pörög, hogy most nyugodtnak kéne lennem? Mire kéne, hogy gondoljak? És mi az, hogy ne gondoljak semmire? És hasonlók, az is szánalmasan szokott menni.
- Te már tudod, hogy mi a munkám, most te áruld el a tiédet - Kértem felnézve rá, végül eldöntöttem, hogy eszem egy vadgomba levest, aztán salátaágyon rántottpenészessajtot gyümölcslekvárral, és utána eszem profiterolt, mert még mindig az a kedvencem.
- És egyedül vagy itt? Mármint... család? Az enyémek Angliában maradtak, mert... - Elharaptam a mondatot. Mert a parlamentben dolgoznak, fasza befejezés lett volna.
- Mert még dolgoznak - Mosolyodtam el, és kicsit megdörzsöltem bekötött karom, viszketett. De ez jó, legalább nem rohad, gyógyul, az az egy szerencsém, hogy mindig kezet mosok, és így nem kerül annyira sok kórokohzó a sebbe, meg, hogy hamar fertőtlenítek.
Felnézek Felurre, és előrenyúlva kiszedek egy cérnaszálat a hajából.
- Hozzád minden vonzódik - Bóknak hangzott, pedig nem az volt, vagyis nem szándékos, zavarba jöttem, de szerencsére jött a pincér és felvette a rendelésünket.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 11:20 am

'Szomjan halok a forrás vize mellett;
Tűzben égek és mégis vacogok;
Parazsas kályhánál vad láz diderget;
Hazám földjén is száműzött vagyok.'
/Villon/


A bor. A merlot az egész világon ismert, világfajtának tekinthető vörösborszőlőből készül. Ősi, francia fajta, feltételezetten Bordeaux-ból származik. Közkedveltségének elsődleges oka, hogy bora finom, szép sötétvörös, közepesen testes, lágy, teljes zamatú, gyümölcsös - kissé vaníliás, fekete ribizlis, szilvás tónusú - bársonyosan csersavas, száraz minőségi vörösbor. Illatában és ízében gyakran a cseresznye-, az eper- és a málna-aroma érezhető. Néha zöldségek (olíva, gomba), a föld (humusz, fű) és fűszerek (tea, eukaliptusz, menta, oregánó, rozmaring, kakukkfű) illata is felfedezhető. A hosszabb hordós érlelést vaníliás, túlérett kék szilvára hasonlító zamattal hálálja meg. Tölgyfa hordós érleléssel karamell, csokoládé, kávébab ízjegyek is megjelennek.
Nem vallom magam borszakértőnek; apám egyszerűen kedvelte a testes italokat, mindig is a bor volt a kedvence, és mi mást szerethetett volna a legjobban, mint a francia borokat? Nekem mindig is a merlot volt a kedvencem. Amikor először ittam ilyesmit, úgy tizenegy éves lehettem. Nem igazán szabadott volna alkoholt fogyasztanom, anyám szigorúan megtiltotta. Persze, egy estélyen ki foglalkozik egy kislánnyal, a nehéz, sötétzöld bársonyfüggöny mögött, aki belekortyol a drága italba - majd visszaköpi a pohárba a kortyot, mert felfordul tőle a gyomra? Senki. Egyébként, ettől nem lettem alkoholista, csak szeretem a testes vörösborokat.
- Köszönöm - mosolyodok el halványan. Szeretem ezt a ruhát. Megérkezik a bor és az étlap. Kezembe veszem, és böngészem. Lazac. Lazacot keresek, kell lennie. Tökéletesen illik a merlothoz. Vagy kagylót. A bortól függ, tehát belekortyolok - még a szememet is lehunyom egy pillanatra. Lágy és selymes. Gyümölcsös. Hal lesz.
Kérdésére felpillantok az étlapból.
- Az írott szónak élek. Globális hírekkel foglalkozom, sokat utazok a munkám miatt. És... öhm... - kissé elbizonytalanodom. Mondjam azt, hogy író vagyok? Csak azért, mert van két könyvem, amiket még nem adtak ki - és lehet, hogy soha nem is fogják kiadni őket? Nem akarom őket elvinni egy kiadóhoz sem, mert mi van, ha nem tetszik senkinek? Azt hiszem, attól összetörnék. Szóval nem, nem vagyok író. - És általában ott vagyok, ahol történik valami a világban, ami mindenkit érinthet - vonok vállat. - Éljen a vad, kalandos élet - kortyolok bele a borba. Eldöntöttem, hogy, ha visszatér a pincér, zöldség krémlevest rendelek előételnek, lazacot, valamilyen gombás, zöldséges körettel és... azt hiszem, ennyi. Nem szeretnék desszertet enni.
- Igen - bólintok. - A szüleim három éve meghaltak, nincs férjem, sem gyerekem. Még halam sincs otthon, szóval... igen, egyedül vagyok, mint a kisujjam - mosolyodok el halványan. Az azonban nem kerülte el a figyelmemet az imént, ahogy megingott. Csak egy pillanatra állt meg a beszédben, de ott volt az az apró, lélegzetvételnyi szünet, aminek nem kellett volna ott lennie. Úgy teszek, mintha nem lett volna ott.
Felém nyúl, azt hiszem, megint meg akar csókolni. Nem, nem a hajamhoz nyúl. Ha elkezd vele játszani, akkor olyan leszek, mint egy kiscica. Imádom, ha a hajammal játszanak. Nem. Hozzáér, és elhúzza a kezét, ujjai közé fogva egy sötétkék cérnaszálat. Látszik, mennyit nézek tükörbe...
- Oh, kösz... kissé szétszórt vagyok néha - mindig - gondolom, miközben az ezüst nyakláncommal babrálok (lányos zavaromban?!). Jön a pincér, rendelünk.
- Hogy van a karod? - bökök állammal az említett testrész irányába.Nem felejtettem el a kávézói esetet, és nem fogom kikerülni a témát. Egyébként, ha jól megfigyeli, ő is láthatja az enyémet, hiszen a ruha ujjatlan. Különben sem rejtegetem a hegeket.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 12:04 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



Szóval újságíró. Jaj, velük csak a gond van, nem szeretem őket, mindenbe beleártják magukat, olyanba főleg, ami nem az ő dolguk, és titoknak kéne maradnia, egy pillanatra felvillam bennem az a gondolat, hogy esetleg nem véletlenül volt a ház mellett tegnap este, és én vagyok az új sztoria. De ez csak egy gondolat, és ha így is van, nekem megvan a védelmem ellene, ott van a párnámban, nem kell félnem, felmentett vagyok most, és addig, míg dolgozom. De ezt neki nem kell tudnia, senkinek sem kell, ez csak az én titkom, nem érzem magam bűnösnek az a helyzet, nem teszek rosszat. Csak egy dologgal nem számoltam, egy lánnyal. Mert mi van, ha nem akarom majd használni? Mert árthatok neki vele, kínos lenne, ha megjelenne a cikke esetleg rólam, és én akkor felmutatom a kis papíromat, ami mentesít minden alól. Akkor ő pofára esik, a cikke szemét lesz, és még le is fogják szúrni, mert nem végzett elég alapos munkát. Na ne, oké, ne legyünk ilyen drasztikusak, nem lesz gond, nem akar majd cikket írni rólam, se leleplezőt, se semmilyet, nem miattam van itt, hiszen globális dolgokat keres, én nem vagyok az.
- Értem, és Vegasban mi lényeges van? Azon kívül, hogy a kaszinók mindenkit kifosztanak teljesen, de ez már évek óta így megy - Nézek fel rá mosolyogva, mert tényleg érdekel, hogy mi olyan érdekes errefelé, amiről tudnom kéne, mert ha tényleg az izgalomra hajt, akkor kell itt lennie valaminek, ami elkerülte a figyelmem. Megesik, nagyon el vagyok merülve a saját nyomoromban, szörnyű egocentrikus másodperceim vannak.
Szótlanul hallgatom, hogy lehet így élni? Szörnyen magányos lehet, én annyira nem, hiszen emberek tömegével találkozom minden nap, és rengeteg ismerősöm van, akárhova megyek, ott szinte biztos, hogy rámköszön valaki, nem zárkózom el az emberek elől, nyitott vagyok rájuk, sajnos talán túl könnyen bízom meg bennük, hamar, hirtelen, és így könnyebben bánthatnak, de nem baj, mert ha zárkóznék, akkor mégmagányosabb lennék. Mindennek ára van még mindig, eze gy ilyen iszonyúan savanyú világ.
- Biztos találsz majd hamar barátokat, és máris nem leszel olyan egyedül - Mondom, nem nyugtatásnak, mert arra nyilvánvalóan nincs szüksége, lehet igazából, hogy barátokra sincsen, ha már annyit utazik, úgyis otthagyja őket. Rendeltem, nyilván nem illett a borhoz, de őszintén nekem még mindig fogalmam sincs ezekről, így azt eszem, amit megkívánok. Kérdésére felvonom a szemöldököm.
- Melyikkel? - Kérdezem talán kicsit viccesnek szánva, mikor tudom, hogy ez... ez ne vicces. De ha mindent vérkomolyan vennék, már leugrottam volna egy felhőkarcoló tetejéről. Nincs értelme titkolózni, látta ő is a kávézóban.
- Hát, a vérvétel helye ronda, fáj... a másik meg... álmomban rá kapartam, le kellett ragasztani az egészet, szóval... már hozzá se tudok érni - Húzom fel kicsit az ingem ujját, hogy lássa a vaskos kötést, mely akér páncélként is szolgál ártó ujjaim ellen.
- Te miért csináltad? - Kérdezem felnézve szép arcára, mert látom, hogy ő is csinálta, ha nem is mostanában. Egyikőnk sem ítéli el a másikat, szép élet. Megkapjuk a levest. Nem is tudom, mikor ettem utoljára ilyen zép rendszerességgel, varázslatos, és nagyon finom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 1:39 pm

'Szomjan halok a forrás vize mellett;
Tűzben égek és mégis vacogok;
Parazsas kályhánál vad láz diderget;
Hazám földjén is száműzött vagyok.'
/Villon/


Vállalom a kockázatot, hogy rákérdez a tegnap estére, még egyszer, hogy biztos csak a véletlen műve volt-e, hogy arra jártam. Nem, nem az volt, de megerősíteném, hogy de, az volt. Oké, ez zavaros és bonyolult, és rettentően körültekintőnek és figyelmesnek kell lennem. Nem mondhatok valamit, amit esetleg legközelebb máshogy mondok. Minden szavamra figyelnem kell. A hazugságok kanos kis szemetek, úgy szaporodnak, mint a nyulak és ugyanolyan őrülten ugrándoznak jobbra-balra, az embernek igyekeznie kell számon tartani őket.
Kérdésére felkészülök. Nyitja a száját, beszél, kérdez. Erre a kérdésre számítottam. Nem szabad belekevernem a kurvákat, túl gyanús lenne.
- Többek között - bólintok felvetésére - ezért is, igen. Tudom, hogy ez nem most kezdődött, de most ide irányítottak, szóval keresem a szenzációmat. Nem rég érkeztem, még csak felmérem a környezetemet - mosolyodok el. Persze, nem így van, de ez teljesen hihető és lehetséges. Ha tovább faggat, a különböző show-kat, eseményeket említem meg, a szórakozási lehetőségekről ecsetelek egy keveset - továbbra is kerülve a kurvák megemlítését.
Amikor az életemről beszélek, látom rajta, hogy kissé megrökönyödik a szavaim hallatára. Őszintén szólva, én már hozzászoktam. Amikor legelőször mentem el Angliából, távol az otthonomtól, egészen Iránig, az pokoli volt. Eltévedtem az első pár napban. Egy tevehajcsár el akart cserélni három kétpúpú tevéjére - két férfi munkatársam persze nemet mondott. És, igen, bár volt velem két másik újságíró, nem lehettünk együtt egész nap. Nekik mással kellett foglalkozniuk, mindünknek megvolt a maga story-ja. Párszor álomba sírtam magam, mert minden idegen volt, és más, mint otthon, egyedül voltam - hosszú távon életemben először. Új, ismeretlen szokások, hagyományok. Az időjárástól a falra másztam, fakó bőröm csúnyán leégett. Rémesen éreztem magam, de a cikk bekerült az újságba - igaz, kicsit szétszedték, lerövidítették és még egy oldal sem lett a lapban, de benne volt és oda volt írva a nevem, mint szerző. És ez rettenetesen nagy büszkeséggel töltött el.
- Egy idő után hozzászokik az ember - húzom el a számat, bármilyen kétségbeejtőnek, vagy szánni valónak hangzik, ez az igazság. - Nem tudom, meddig maradok itt, de a társasági életet nem szokásom hanyagolni - átmeneti szeretőim és barátaim vannak, világszerte, akikkel megbontom a kapcsolatot, amikor elhagyom az aktuális országot. Talán Carlisle-ra is ez a sors vár? Igen, biztosan... kár, azt hiszem.
Visszakérdez. Nem vicces, de úgy mondta, mintha az lenne. De nem az. Viszont nem akadok fent a dolgon, helyette a borba kortyolok, tekintetemet rá függesztem, majd a karjára nézek, ahogy kissé felhúzza az inget. Ő annyira pozitív, másokkal szemben, önmagával azonban kemény, és szigorú, és azt gondolom, örök második. Mindig mások vannak előtérben, mindig csak ad, és nem várja el, hogy kapjon. Ha mégis kap, szépen megköszöni, és elrakja valahova, de nem foglalkozik vele, mert nem ez a lényeg, nem az, hogy ő mit kap. A lényeg az, hogy ő mit ad. És ő túl sokat nyújt másoknak, és közben elfeledkezik önmagáról. Így lehet a legjobban jellemezni Carlilse-t. És ez ellen nem tud mit tenni, jelleméből, természetéből fakadóan ilyen. Szerintem mióta az eszét tudja, ilyen. És ez egyben ad neki egyfajta löketet a mindennapokban, örömmel a szívében gondol vissza azokra, akiknek segíthetett, de ő ezáltal szegényebb lesz - még, ha nem is érzi. Ő ettől bizonyos értelemben kevesebb lesz. Nem, mint ember, egyszerűen... lelkileg. Mert megfeledkezik magáról. De ez nem érdekli a férfit, mindaddig, amíg van miből adnia, amíg van mit adnia. És ez hosszú távon nem helyes - rá nézve biztosan nem.
- Kérlek, vigyázz magadra - szólok halkan, kissé megingatva a fejem.
Mielőtt válaszolnék, megvárom, hogy a pincér elénk tegye a levest, és lelépjen. Nem kell, hogy ilyesminek fültanúja legyen; nem rá tartozik. Elmegy. Carlisle-ra nézek.
- Tudod, én sokat vagyok egyedül, és régebben ez zavart, féltem a magánytól és voltak dolgok, amikre nem vagyok túl büszke - itt egy pillanatra elkapom a tekintetemet. Nem akarom részletezni, most nem. Nem is fogom, mert... nem, és kész. Tényleg nem vagyok büszke ezekre. Aztán visszatekintek a férfire: - És... és ott volt a szüleim halála, ami nagyon megviselt - halkan beszélek, a leves örvényét nézem, ahogy a kanállal kevergetem. Aztán megint felnézek rá. Elment az étvágyam, de azért eszek valamennyit a levesből. Finom és langyos és krémes. Nem is emlékszem rá, mikor ettem utoljára levest.
Nem kérdezek vissza, hogy ő miért tette, amit tett, mert tudom. Sejtem, és nem akarom feszegetni a dolgot.
- Mióta vagy Vegas-ban? - kérdezem inkább, terelve a szót. - Anglia sokkal szebb... - teszem hozzá, halovány mosolyra görbítve ajkaimat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 7:19 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



- Értem... sok szerencsét. Remélem, azért senki se fog rosszul járni a cikkel - Ez reális kívánság volt, tekintve, hogy tudom, milyen, ha elkap egy hiéna, és beléd harap, apát még mindig ápolgatom lelkileg, nem kívánom senkinek, és már tudom, hogy mit érezhet a sok híresség, mikor tollvégre kapják őket. Sajnálom, szegények. Nem értem, hogy a sok firkász hogy nem képes felfogni, hogy ezzel ártanak a másiknak, és ha értik, akkor miért nem érdekli őket, hiszen tudhatják, mit tesznek, rombadöntik a másik életét, amit eddig felépített, a jövőjét, a jelenét, a kapcsolatait. Én sem azért félek a börtöntől, mert állítólag ~ ez egy nagyon fontos szó ~ ott a szexuálisan kiéhezett férfiak egymásra is ráfanyalodnak, és rajtam nincs olyan sok izom, hanem mert... képtelen lennék feldolgozni, hogy bezártak azért, mert embereket gyógyítottam. Elveszne minden maradék hitem az emberekben, magamban, a munkámban, azt se csinálnám soha többet.
Próbáltam viccelődni vele, de nem ment, igaza volt, nem volt vicces, ez az egész helyzet nem az, a depresszió, az, hogy bántom magam, de... hát igazam van. Csomó mindent elszalasztok, rosszul csinálok, elszúrok, csalódást okozok a többieknek, a betegeimnek, mindenkinek, aki közel merészkedik hozzám, és ez megfojt. Kell a fájdalom, hogy kordában tudjam tartani magam, hogy arra figyeljek, ami fontos, ha esetleg kezdenék elkalandozni, a maró kín tart a helyes úton, néha az, ami emlékeztet rá, hogy érzek, élek, és lélegzem. A pulzusom már nem nyugtat meg, főleg azért, mert sokszor olyan gyenge, hogy szabadkézzel alig lelem meg. Ha végképp kicsúszik a kezem közül az életem, feladnám, vagy inkább csak akarok magamba rúgni egy hatalmasat, akkor drogozok. Nem a karomon, az túl feltűnő lenne, na meg sokszor már foglalt a hely. Minden egyes tűszúrás a combomon van. Szép egymásutánban. Fájdnak, mikor mit lövök, van, mikor egy napig fekszem öntudatlanul a padlómon, nem ájulok el, nem alszom, látok dolgokat, mindenem ellazul. Ez mind nem vicces.
Megdöbbent a kérése, talán kicsit bután bambulok rá, értetlenül. Elmondja, miért tette, én pedig lesütöm a szemem. Mázlista vagyok, az enyémek élnek, és virulnak.
- Sajnálom... de örülök, hogy jobban vagy - Préselem ki magamból, de ezek legalább őszinte szavak, nem hazudok neki. Nagyon finom a levesem, hamar kiürítem a poharat, úgy festhetek, mint egy éhező, ezért is próbáltam legalább lassan enni. Kérdésére elmosolyodtam, állandóan belenyúl a kényes témákba.
- Hát... a szüleim soha nem akarták, hogy orvos legyek, jobban örltek volna, ha inkább a politika terén szerzek tapasztalatokat, de én ragaszkodtam az elhatározásomhoz, cserébe nem fogadtam el pénzt a tandíjamra. Dolgoztam mellette. Mikor elvégeztem... óriási... felkérést kaptam, életem végéig szóló állást. Atombiztosat, rengeteg pénzért, biztonsággal, Londonban. De elutasítottam... ideiglenesen. Kértem, hogy adjanak időt, míg belejövök, hadd praktizáljak szabadon. Adtak egy évet, és most mégegyet. A hszonhetedik születésnapomon szolgálatba kell, hogy álljak a családnál, és aztán... ott leszek örökké. Azért jöttem ide, hogy minden tapasztalatot megszerezzek, órákat látogatok, szinte mindenhez értek már, kivéve a fogászatot, valahogy nem szeretném. Leszek eleget Angliában, ez biztos - Mosolyodok el, és hátradőök, hogy a pincér kényelmesen elvehesse előlem a tányért. Mior elment, szórakozottan elmosolyodok.
- Nem is értem, hogy miért nincs valakid. Megesküdnék rá, hogy ragadnak rád a helyes, gazdag pasasok. Nekem az utolsó barátnőm tizenhat éves koromban volt, és elvette a focicsapat kapitánya, mikor közölte velem a hírt odajött, hátbaveregetett, hogy majdnem lefejeltem a szekrényt, átölelte a lányt, és elmentek. - Nevetek fel halkan az emlékre. Szánalmas az egész, na de ő?! Nem igaz, hogy nincs mellette valaki.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 8:59 pm

'Szomjan halok a forrás vize mellett;
Tűzben égek és mégis vacogok;
Parazsas kályhánál vad láz diderget;
Hazám földjén is száműzött vagyok.'
/Villon/


- Kösz - biccentek szolidan. - Nem, nem lesz senkinek sem baja belőle - mosolyodok el, a lehető legbizalomgerjesztőbben. Ez persze hazugság. Ha a cikk kikerül a kezeim közül, bekerül az újságba. Az egész, mert olyan jó vagyok. Már nem szabdalják szét az írásaimat, nem javítanak bele, nem vesznek ki belőle semmit és nem tesznek hozzá. Úgy kerül be a lapba, ahogy én azt kiadom a kezeim közül. Maximum stilizálják, képeket szúrnak be, és ilyesmik; olyan dolgok, melyeknek gyönyörködtető szerepük van csupán. Szóval csak ki kell derítenem ezt-azt Mr. Watworth-ről, szépen megírnom, leadnom az anyagot, és lelépnem, még mielőtt észbe kapna, hogy átverték. Nagyon rondán. Igen, képes leszek rá.
Aztán mesélek. Röviden, pár mondatban, de érthetően és világosan. Csak úgy, mintha egy tanórán ülnénk, mintha én lennék a tanár, és ő a diák, az okaim pedig a tananyag. Néha magam is meglepődök, hogy tudok ilyesmiről így beszélni. Ilyen nyugodtan. Kimérten. Szilárdan. A jobban pedig tág fogalom. Igen, túllépek a dolgokon, de a depresszió mélyen belém ivódott, és azt hiszem, soha nem fog eltűnni, kiszivárogni a testemből, a lelkemből. Ott marad.
- Igen - mondom mégis -, már jól vagyok. Minden rendben - úgy teszek, mintha bizonygatnom kellene, pedig nem. Nem kell. Neki nem. Magamnak? Nem... talán. És mégis mosolygok. És hallgatom.
- Elég jól hangzik. Biztos állás, Londonban, sok pénzzel... szerencsés vagy - mosolyodok el. - Ha a munkáltatóid megértik, és adtak időd, akkor biztosan fontos vagy nekik - amit nem csodálok, de ezt nem mondom ki. - Szóval egy kalappal, remélem sikerül - mosolygok. Ez sokkal kellemesebb téma, mint a depresszió, a vagdosás vagy a halál. - A szüleim szerették volna, ha zenével foglalkozom, de azt nem szeretem annyira, mint az írást - mesélem el az én történetemet, hátha érdekli. - Elzongorázgatok a szabadidőmben, már, amennyi van, de nem akartam soha ezzel foglalkozni. Komolyan legalábbis nem. Ez csak afféle hobbi. Már kislánykoromban is rengeteget olvastam, aztán írni is elkezdtem, és végül egyértelmű volt, hogy mivel akarok foglalkozni, amíg meg nem halok - ez a kijelentés úgy hat, mintha hozzámentem volna egy fogalomhoz; magához az íráshoz, a munkámhoz. Jóban-rosszban, egészségben-betegségben, míg a halál el nem választ... szánalmas? Talán, egy kicsit.
Elveszi a pincér a tányért, majd Carlisle fürkésző tekintetével találom szemben magam, aztán megszólal. Kissé lesütöm a szemem. Nekem nem szoktak ilyesmit mondani. A férfiak általában azzal foglalatoskodnak, hogy megdughassanak az aktuális helyiség mosdójában, vagy elvihessenek a lakásukba. Ezzel a probléma csupán az, hogy én is játékos vagyok, és gyakran belemegyek az ilyesmibe. Nem foglalkozom szívügyekkel, már rég nem.
- Próbálkoznak - válaszolok, némi nárcizmussal a hangomban, arra utalva, hogy voltak hódolóim. Aztán mesél. Szeretem hallgatni, kellemes a hangszíne. Tetszik. - Oh... nos, tudom, hogy nem kérted a véleményemet, de szerintem nem érdemelt meg. Főleg akkor nem, ha ilyen könnyen lepasszolt - iszom meg a maradék boromat, és töltök magamnak egy újabb adagot, majd a férfinek is kínálom. Nem akarom túlzásba vinni, de nagyon kellemes íze van az italnak. Hozzák a főételt. A pincér újra elhagyja az asztalunkat, csak akkor szólalok meg:
- A gimnáziumban lúzer voltam - vallom be. - Minden lány gyönyörű volt, én pedig... atyavilág, nem volt mellem és nem tudtam magas sarkúban járni. Nem sminkeltem, és utáltak, mert tökéletes volt a bőröm, mindig volt házim és jó tanuló voltam - nevetek halkan. Visszagondolni azokra az évekre furcsa. Nem tudom, hogy mi változott meg bennem. Talán az egyetemen történt, amikor megkérte a kosárlabdacsapat hátvédje a kezemet, és én nemet mondtam. Másnap már új pasi feszített mellettem...
Közben állom a tekintetét, mosolyogva merülök el pillantása kékjében.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 9:44 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



Néha, drogosabb pillanataimban, a földön fekve, a plafont bámulva megértem, mi történik... Szinte látom, ahogy kiégek, testemből lágoszlopok törnek elő, ereimben folyékony tűz mar utat magának, felemésztve minden energiát. Egyszer egy kis gyakornok azt mondta nekem, hogy nagyon furcsa vagyok, egyik oldalról édesebb, mint a Menny, másikról forróbb, mint a Pokol. Megkérdeztem, hogy érti, azt mondta, nem hiszi, hogy egy angyal ennyi időt szentel a munkájának, de mégis a pokol tüze ég bennem. Kinevettem, de a súlyosabb pillanatimban, tényleg, mintha szétmarna valami iszonyú. Butaság, semmi bajom nincs, egyszerűen, adhatnékom van, én vagyok az, aki kezet nyújt a földön ülőknek, és felrántja őket akkor is, ha nem akarják. Mert néha egy kívülálló jobban látja, mire van szüksége a másiknak, akkor is, ha saját maga vak a problémákra. Emiatt utálhatnak, de végül megköszönik.
- csak nagyon bíznak bennem - Mosolyodok el, de lehet, ez hazugság, inkább a családomban bíznak, hát... azt megérteném, ők sokkal többet érnek minden téren, ha már én csak egy érzés vagyok inkább, egy légből gyúrt alak, mint ember. Sokszor lelkiismeret, ötlet, tnács a kételkedőknek. Gondolataimból kirántanak szavai. Igen, a zongora határozottan illik hozzá, el tudom képzelni, ahogy a fenséges alakja a zongora mellett ül, a vékony ujjak gyorsan rohannak a billentyűkön, a zene körülöleli vékony alakját. Hát igen, érzéki szépség, lesöpör mindenkit a pályáról, mindenki csak állhat, és csodálhata, a férjek is elfordulnak feleségüktől, akik féltékenyen markolnak a férfiak zakójába, kényszerítve, hogy rájuk nézzenek. Mintha csak egy fényes csillag lenne az éjben.
- Hozzád illő hangszer, talán majd egyszer bemutathadnád a tudásodat! Én hegedülni tudok, és valamennyire énekelni. - Sóhajtok aprót, egyideig énekes akartam lenni, meghódítani az egész világot a hangommal, de aztán rájöttem, hogy azzal nem adnék semmit az embereknek, pillanatnyi élvezetet, és cserébe imádatot kapnék, olyan szeretetet, amit nem tudok viszonozni, mert ugyan ők ismernének, én őket nem. Így inkább elfordultam tőle, nem néztem sokáig, hogy ne fájjon annyira az elválás tőle. Halkan felnevettem.
- Többet érdemelt. Neki... olyan dolog kellett, amit nem adtam meg neki... testileg, a focista pedig igen és... így boldogabb lett - Vörösödök el zavaromba, majd kuncogok egy sort.
- És utána megadta az egész focicsapat - Horkantok fel, jaj... hát igen, biztos kellemes volt a változatosság, szerencsére év végére végzett az összessel, nem hiányzott senki a felhozatalból.
Elkezdtünk enni, nagyon finom volt a saláta, a sajt forrón folyó, a lekvár hidegen hűtő, isteni... De közben rá is figyeltem természetesen.
- Az ész mindig fontosabb lesz a szépségnél... ritka tünemény, mikor a kettő együtt jár, neked sikerült produkálnod! Én csak szép vagyok - Viccelődök vele játékosan. Én meg a szépség... persze, az év poénja. Egy pillanatra elnézek Fleur válla felett, a pincért figyelem, majd felsóhajtok.
- Nem csuklasz? Mert a pincér úgy stíröl, és bámul, hogy kétségtelen, már meztelen vagy a fejében. - Fúj... ronda, elemi dolog ez, és undorító, hogy valaki úgy néz, mint a húsboltban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 11:09 am

'Szomjan halok a forrás vize mellett;
Tűzben égek és mégis vacogok;
Parazsas kályhánál vad láz diderget;
Hazám földjén is száműzött vagyok.'
/Villon/


Elmosolyodom szerény válaszán. Carlisle nem tűnik beképzeltnek. Pedig, ha tényleg ilyen jó, ahogy mondja, akkor annak kellene lennie. De a depresszió sok mindenre rányomja a bélyegét. Vagy ő tényleg ilyen szerény?
Hát... én nem vagyok túl szerény. Sőt, ami azt illeti, beképzelt vagyok. Sok dolgot elértem az életben, önerőből, van mire büszkének lennem. Ez persze nem jogosít fel a nagyképűségre. Tény, nem fényezem magam hiába, de azért bőségesen lappang bennem önérzet. Igen, talán ez a legjobb szó arra, ami vagyok: önérzetes.
- Valószínűleg nem ok nélkül, Carlisle - mosolyodok el halványan, belekóstolva az elém tett ételbe. Tökéletes összhangot alkot a hal a bor kellemes, gyümölcsös, lágy utóízével. Apám nem hiába beszélt sokat hőn szeretett borairól; ragadt rám valami az évek során. Serdülőkoromban untam. Akkoriban számtalan, fontosabb témáról szerettem volna beszélni vele, nem az ostoba italairól. Az első szerelmemről - akit egyébként egy nem működő, második világháborús revolverrel fenyegetett meg egyszer, hogy mit tesz a fiúval, ha az átver engem -, a terveimről, az álmaimról. De ő eléggé hűvös volt. Mindig unott, közönyös tekintettel hallgattam, bólogattam, és azt hittem, nem jegyzek meg egy szót sem, hosszú monológjaiból. De megjegyeztem. És azt kívánom, bár beszélhetnék vele a borokról, mondjuk holnap. De ez nem lehetséges.
Észreveszem különös tekintetét, amivel méreget. Mintha nem is lennék itt, és csak elképzelne. Úgy gondolom, határozottan nem ruhában képzel el.
- Nincs itt a zongorám. Seattle-ben maradt. Ott éltem - halk nevetés szökik ki ajkaim közül -, ez nem helyes kifejezés. Ott próbáltam letelepedni, mielőtt idejöttem volna - finom az étel, tényleg, kezd visszajönni az étvágyam. De a desszertet még most sem kívánom. Nem vagyok túl édesszájú. Sem torkos, nem azért élek, hogy egyek, hanem azért eszek, hogy éljek. Tehát egy minimális mennyiséggel is elégedett vagyok. Sőt, örülök, ha van időm enni - úgy értem, rendes ételt! - Nem gondoltam volna, hogy hegedülsz - vallom be -, de azt hiszem, meg sem lepődök rajta - elképzelem, amint egyenes tartással áll, bal vállán a hegedű, melyen először lassan húzza végig a vonót, majd gyorsabb tempóra vált, csodás hangokat eresztve szabadjára a hangszerből. Egyébként is kellemes hangszernek tartom a hegedűt, de így, hogy Carlisle-t is odaképzelem egy mellé... inkább nem fejezem be a gondolatot, mert rájövök, hogy nem szabad. Nem, mert egy hónapon belül, vagy egy kicsit később, úgyis lelépek, kilépek az életéből, csak egy leleplező cikket hagyva magam után.
Ennek ellenére őszintének tűnően mosolygok; ám, ahogy meséli az ő, és a lány történetét, kissé elkomorulok.
- Megijedt a hűség és a kitartás fogalmától, melyek elmondásod alapján, tulajdonságok, mint olyanok, amúgy is hiányoztak belőle - gondolkodok hangosan. - Még kislány volt, és hülyeséget csinált, emiatt ne emészd magad. Egyszerűen nem éri meg - mosolygok rá biztatóan. Én is falatozok, akár csak ő, néha felpillantok rá, arca vonásait kémlelem. Amikor felnéz, elkapja a tekintetemet, és nem ereszti.
- A természet szeszélye ez... - mosolyodok el, kissé csalfán, játékosan, icipicit kihívón. - Mint például, a húsevő növény - vonok vállat. - Szép, szép, de veszélyes...
Egyik szemöldököm kecses ívbe szökik. Nem értem pontosan a kérdést, már épp válaszolni is akarok rá - vagy megkérdezni, hogy miért -, mikor folytatja. Oh... minden világos. Nem nézek a megadott irányba. Ehelyett lábfejemet lábszárának simítom - tudom, hogy látszik, a terítő nem elég nagy, hogy eltakarja -, az asztallapon fekvő karjára fektetem a kezemet. Csak akkor pillantok a pincér felé. Amolyan 'még mindig érdekellek?' tekintettel, kajánul játszó mosollyal ajkam szegletében, kissé érdektelenül felvont szemöldökkel; mire az elkapja pillantását, és a poharak törölgetését választja.
- Így... - mosolyodok el elégedetten, letéve a villát, ajkamhoz emelve a poharat. - Már nem fog stírölni. - nem tudom, hogy egyáltalán zavarja-e, de a pincér már nem fog nyálat csorgatni - legalábbis ilyen látványosan nem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 12:13 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



- Minden okkal történik - Osztom meg vele gondolatomat, ezzel már csak az a gond, hogy ha ezt a gondolatot követem, akkor ő is okkal volt ott tegnap este, ahol nem kellett volna, kellemetlenül erősödik bennem az a gondolat, hogy csak maga miatt van most itt. Mert itt akar lenni, de nem a szíve miatt, hanem mert akar valamit. Ezt inkább nem osztom meg vele, mert ha tévedek, elrontom a randit, az pedig nagyon kellemetlen lenne, olyan illúzióromboló, mikor én bele akarok kapaszkodni ebbe a képbe, talán szándékos vakságba lököm magam, de ha így is van, hát nem zavar. Szeretnék most pillanati nyugalomban, boldogságban tocsogni akkor is, ha ez most nevetségesnek tűnik. Dehát a szerelmes is elnézi az imádott hölgy hibáját, noha nem is tűni ugyanolyannak a két eset, ha valaki horkolva alszik, vagy bemárt egy embert az egész világ elött, mégis hajlamosnak tűnök egy kalap alá venni a két helyzetet. Szerelmes lennék? Nem tudom, nagyon tetszik Fleur, és vonz... a közelében akarok lenni még még még.
- Seattle? Azt hittem, Angliát jobban szereted, Londont, akár poros, akárnem, véleményem szerint nem az, de mások többet adnak erre, ami itt van - Tényleg érthetetlen kicsit, hogy most meg ott akar élni, mikor az előbb engem kérdezett, hogy miért vagyok itt, mikor Anglia csodásabb. Amiben egyébként igaza van, nem értem az európaiakat, miért vágynak a zajos, zsúfolt Amerikába, persze nem mindenkinek való a csend, az illem, és a hagyományok földje, de... talán ez véd meg minket attól, hogy ilyenek legyünk, mint az amerikaiak. Elég furcsa, hogy nekünk van akcentusunk szerintük, mikor mi beszéltük előbb ezt a nyelvet, ők csak átvették, a miénk az eredeti, ők beszéli furán.
- Miért nem? Illik hozzám? - Kérdezem mosolyogva, mert jól szórakozom, hogy-hogy nem csodálkozik, azzal tudna a leginkább elképzleni? Talán én is járok az ő fejében, mint ahogy ő az enyémben... csak nem zongora mellett, hanem hegedűvel. Furcsa, de nagyon elvarázsol ez a gondolat.
- Még nem ettem embert, de ezt majd hamarosan pótlom, most, hogy tudom már aszabályokat - Gúnyolódtam vele, ha a szépség miatt veszélyes húsevőnek kell lennem, ám legyen, áldozok a szépség oltárán.
Látom rajta, hogy nem érti, mire értem a csuklást, de befejezem a mondatot, és megvilágosodik. Először a lábát érzem meg az enyémen, és majdnem félrenyelek, ahogy karja az enyémre simul, automatikusan fordítom felfelé a kezem, így ujjaim csupasz karjának simulnak, érzem a szíve dobbanásait, de most nem orvosi szempontból érdekel, ahogy visszafordul a pillantásunk összeakad, és én elmosolyodok. Tudom, hogy ez csak egy kis színjáték volt, de nagyon aranyosra sikeredett. A szíve hevesen dobog, lehet, a stírölés, vagy a kis kaland tetszett neki, a kihívás, vagy nem tudom... én... butaság lenne, de tetszik, mint ötlet. Aztán elveszi a kezét, és én is hátrébb húzódok, megtörik a bensőséges kis burok. Már csak pár perc, és végzek a főételemmel is, de még akad egy kis hely a desszertnek, én mindig degeszre eszem magam, raktározok, mert általában sok idő telik el a következő étkezésemig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 12:50 pm

'Szomjan halok a forrás vize mellett;
Tűzben égek és mégis vacogok;
Parazsas kályhánál vad láz diderget;
Hazám földjén is száműzött vagyok.'
/Villon/


Anglia nem poros. Szép, és fenséges, és gyönyörű. A hazám. Ott nőttem fel, minden gyermekkori emlékem odaköt, a szüleim Leeds-i házát még nem adtam el, ahogy a Londoni lakásomat sem. Istenem, abban bízok, hogy egy nap visszatérek. Örömmel a szívemben.
- Ez így van - bólintok határozottan. - Csak, tudod, a munkám most ideköt, Amerikába. A szerkesztőség székháza Seattle-ben van, ezért próbáltam ott maradni, de... amint látod, az élet más utat tartogatott nekem - mosolyodtam el. - De vissza akarok menni. Hiányzik Anglia.
A probléma az, hogy nem tudok megülni a seggemen. Itt vagyok, huszonhét évesen, és élni akarok. Élni, dolgozni, pörögni, nem megállni, nem leragadni egy helyben. Mindeközben visszamennék; bármikor, örökre. Ez a kettősség kiakaszt. Szeretek világot látni, szeretek új kultúrákat megismerni, utazni. De mindig visszanézek. Mindig visszavágyom Angliába. És ezen nem változtat az idő, nem kevésbé akarok visszamenni, mint mondjuk egy hete, egy hónapja, egy éve, vagy korábban. Honvágyam van, állandóan, de ezt jól palástolom. Talán az is segít ezen vágyam - a hazatérés vágyának - elnyomásában, hogy új helyekre mehetek, gyakran, akár hetekig. Új csodákat látok, gyönyörű helyeket. Veszélyes helyzeteket élek meg, túlélek, ha úgy adódik. És ez egyfajta fájdalomcsillapító. Vigasz. Az utazás boldoggá tesz.
Kérdésére őszinte mosoly kúszik ajkamra.
- Hmm... - búgom halkan, elgondolkodva a válaszon. Határozottan illik hozzá, mindjárt meg is magyarázom neki, miért: - A hegedűnek lelke van. Tényleg, ezt mondják. A hegedű lelke egy lucfenyőből készült kis hengeres pálcika, ami a hangszer belsejében található. Nincs ragasztással rögzítve. Ha eltávolítjuk, a hangszer szinte teljesen megnémul, de ha csak egy milliméterrel elmozdítjuk, az is jelentős változást okoz a hangban. Érzékeny, de a hegedű teste védi. A te lelked is szörnyen labilis, egyébként - mondom azt, amit megfigyeltem -, de van, és sok mindenre képes.
Válaszára elmosolyodom.
Arcán látom a meglepődöttséget, amire csak kaján mosolyra húzódik ajkam. Ujjai bőrömre simulnak, jóleső érzést hagyva maguk után. Hozzá tudnék szokni. Ahogy tekintetünk összeakad, és ő elmosolyodik, kissé lesütöm a szemem. A borba kortyolok, befejezettnek tekintem a főételt - eléggé sok itt maradt, de nem vagyok éhes. Kezemet ugyan elhúztam, de lábfejemet ott felejtettem.
Nehéz. Ha az ember, saját akaratán kívül megkedvel valakit, nehéz megtartani a három lépés távolságot. A flört egyszerű. Könnyű. Nem kellenek hozzá érzelmek, csak kémia. Ezt jól tudom. De ez más, és megrémiszt.
Hamarosan befejezi, jön a pincér. Már nem nézi arcom, és testem olyan fürkészőn, mint az imént, de azért lopva rám pillant. Én pedig érdektelenül nézek rá. Nem is olyan jóképű... elmegy, majd hamarosan visszatér Carlisle desszertjével, én pedig bort töltök magamnak.
- Az étterem után mit terveztél? Külön utakon megyünk tovább, vagy...? - szándékosan nem fejezem be a mondatomat, ajkam szegletében mosoly játszik, várom a választ.
Várom, de aztán megcsörren a telefonom. Lágy zongoraszó szökik az étterembe, keveredve a vendégek beszélgetésének hangjaival.
- Sajnálom - veszem elő a telefont a táskámból, és a kijelzőre pillantok. Optimális esetben ezt nem tettem volna meg, de a főnököm az. - Bocsáss meg, de ezt fel kell vennem. Munka... - teszem hozzá, kissé elégedetlenül, majd felállok az asztaltól, és már veszem is fel a készüléket, a fülemhez téve sietek végig a helyiségen. - Csodálatos időzítés volt - szólok bele szarkasztikus hangon, már a női mellékhelyiségben, az egyik vécéfülkében, a lehajtott tetőn ülve. - Jobbkor nem is hívhattál volna, tényleg.
- Most miért vagy így kiakadva? Az én kurva anyámat, igazad van, nem vagyok a főnököd...
- Ne haragudj - nem őszintén cseng a hangom -, mit tehetek érted? – kérdezem mézesmázos hangon. Ez sem túl meggyőző.
- Az most nem fog menni - mondja, sokat sejtető hangon, de nem hagyja, hogy lereagáljam. - Hogy állsz? Megtudtál valamit? – kérdezősködik mohón.
- Valamilyen nagy munkalehetőség vár rá, Angliában. Egy év, körülbelül, és Európában kezd praktizálni, és...
- A kurvák?
- Nem mondott róluk semmit - vonok vállat, az ajtót fürkészve.
- Akkor csinálj már valamit, Fleur! Tedd szét a lábad, vagy szopd le... az úgyis jól megy - nagy levegőt veszek, és lehunyom a szemem. Nem is értem, miért dolgozok az ő szerkesztőségének. Ezer más lehetőségem lenne, bárhol máshol, az egész rohadt világon, és én mégis ennek a fasszopónak dolgozom... - Tudom - teszi hozzá kajánul, szinte látom magam előtt a vigyorát, majd folytatja: - Na, menj szépen, és csinálj valamit, amíg még finom vagyok, és nőies.
- Ha ilyen, amikor kedves vagy, kíváncsi vagyok, milyen, amikor tapló vagy - végighallgat, de nem mond mást, csak, hogy ő is szeret, és, hogy 'mozgósítsam magam és a dokit', majd leteszi.
Nagy levegőt veszek, majd elhagyom a női mosdót, visszatérek a helyiségbe, de Carlisle sehol...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 2:00 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Meghalni a népért igen nagy áldozat. De élni a népért annál is nagyobb áldozat.'



A hegedűs dolog megrendített, ahogy gozzám hasonlította, nem tudtam mit mondani, csak pislogtam magam elé, én erre még nem gondoltam, hiába is próbálnám tagadni a lelkemre tett megjegyzését, tény, hogy nem áll biztos lábakon. A kérdésre nem tudok mit válaszolni, hiszen... haza nem viszem, az olyan lenne, mintha meg akarnám fektetni, amit nem szeretnék. Nem lenne illő, és még nem is állok rá készen, nekem idő kell, és hiszem, hogy neki is. A szeretkezés a szeretet megnyilvánulása, az összetartozáséé, a szerelem beteljesülése, nem lehet csak úgy hipp-hopp. De őt szívesen hazakísérném esetleg, ezt éppen meg akarom mondani neki, mikor feláll, és elmegy telefonálni.
- Semmi gond - Motyogom,de már biztos, hogy nem hallja. Egyedül eszem meg a desszertem, ez elkeserítően emlékeztet a mindennapos étkezéseimre. Étteremben, egyedül, párok tömkelegével körülölelve. Csak most nekem is van, éppen nincs itt, de létezik.
Éppen befejezem, mikor cseng a telefonom. Sürgős eset, engem kér, mert az én páciensem már egy jó ideje. Elszomorodok, de rábólintok, csak leteszem a telefont, és a szalvétára írom Fleurnek, hogy keressen meg, ha jónak látja, mert nekem nincs meg a száma. Aztán kifizetek mindent, és már megyek is.

×× 5 randival, 2 palack borral és egy hónappal később ××

Felurrel randiztam ma is, már kétségtelen, hogy szerelmes vagyok belé, lemondtam miatta egy éjszakai gyógyító maratont egy pimpnél. Nagyon rossz döntés volt, hagytam, hogy egyszer nekem legyen jó. Az élet megtanítja az embert a szabályokra, és én most kemény leckét kapok. Egy sikátorban állok, jól ismerem az embereket, akik körül vesznek, nem egyszer láttam már őket, találkoztunk, ők hozáták be azokat a lányokat, akik járni sem tudtak. Most én leszek az, akinek cipelésre lesz szüksége. És valóban.
Nem telik bele fél óra, már a betonon térdelek, ki tudja, hány törött csonttal, a számból és az orromból ömlik a vér, a fülemből is melegség csorog, homályosan látok, szinte biztos, hogy a hörgő hang tőlem jön, ugyan nem érzem úgy, mintha én csinálnám. Még egy utolsót lendül a baseball ütő, és émelyítő reccsenéssel ránt be a sötétség.
Orvosokat hallok, olyan mondatfogszlányokat, amiket nem akarnék " még kómában kell tartanunk... betört a feje ... bordák, kar... még nem lélegzik teljesen magától " Az intenzíven vagyok, ennyi tiszta, csak hagynák már, hogy felébredjek. Ám ahogy ez megtörténik, csak visszavágyok a sötétségbe. Mindenemen atombiztos kötés feszít, a fejemen is érzem, ha nem is látom, még imbolyog a kép. Számból vaskos cső nyúlik ki, érzem ahogy emelgeti a mellkasomat, ezernyi másik, vékonyabb mered ki a karomból, a be nem kötözött felületek pedig millió színben játszanak, de egyik sem a saját bőrszínem. Mozdulni nem tudok, de nem is merek, csak pislogok óvatosan, gyanítom, hogy csak azért nem üvöltök a fájdalomtól, mert lórúgásnyi morfium van bennem. Látom Fleurt. Először csak azt hiszem, képzelődök, ha kómában tartottak, már legalább egy hete itt kell, hogy legyek, és most ébresztettek, akkor... akkor itt kellett lennie, különben ilyen hamar nem kerülhetett ide. Zavarosak a gondolataim, csomó mindenre nem emlékszem, vagy csak részben. Megrándulnak ujjaim, ahogy utána akarok nyúlni, vegye észre, hogy ébren vagyok! De nem tudok beszélni. Szívem oldja meg helyettem, heves dobogásba kezdve a lány látványára, ezzel a gép is éles csipogásba kezd.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Fleur & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fleur & Carlisle   Fleur & Carlisle Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Fleur & Carlisle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Carlisle & Fleur
» Fleur & Carlisle
» Philip & Fleur
» Winter & Fleur
» @ Carlisle, Joe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-