KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Bence & Avery Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Bence & Avery Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Bence & Avery Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Bence & Avery Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Bence & Avery Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Bence & Avery Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Bence & Avery Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Bence & Avery Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Bence & Avery Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bence & Avery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Bence & Avery Empty
TémanyitásTárgy: Bence & Avery   Bence & Avery Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 6:01 pm

Tökre meg tudom érteni, hogy az utóbbi malőröm után, inkább elküldenek sintérkedni, csak hát... nekem ez annyira nem fekszik. Mi vagyok én? Vagy egyáltalán hogy jövök ahhoz, hogy megpróbáljak hatni egy pszichopatára, hogy az átgondolja a cselekedeteit? Én se vagyok jobb nála, és addig örülök míg apám erre rá nem jön. Még az Aaron ügy se zárult le, legalább is bennem nem teljesen.
Mondjuk sokkal könyebb dolgom lenne, ha nem azt a támpontot kaptam volna, hogy "egy gyanús alak". Könyörgöm, Vegas szinte azokból áll, de mázli, vagy épp nem az, a férgeket messziről ki tudom szúrni... legalább is most, hogy már nem a leendő férjem keresem bennük. Pff... kell a ráknak kolonc a nyakamra.
Azért fegyver nélkül csak nem indulok el, mert hát... könnyen elveszíthetem a fejem én magam is, amennyi rajongóra sikerült már szert tennem. Néha tényleg elhiszem, szert tettem némi öngyilkossági hajlamra, mert... mert képtelenség, hogy egyedül, ilyen nyugodtan végig sétáljon bárki a helyemben. Még ha az lenne bennem, hogy apám úgyse hagyná... de nem, szinte biztosra veszem, hogy apám meg se rezzenne, ha a kórházban kéne látogatnia, elvégre az is ezzel a léttel jár, mindketten tisztában vagyunk vele.
- Héj ci... - a férfi kezét már azelőtt elkapom, mielőtt a fenekemhez érne.
- Próbáld meg, és egyenként dugom fel az ujjaid a seggedbe - nos, elkönyvelhetjük Averynek nincs jó napja. Ráadásul még az se imponál neki, hogy egy lebujban kell a rosszfiút keresnie. Na de, kellemeset a hasznossal, a pult felé lejtek, ignorálva a megütközött tekinteteket, vagy az esetéeges elismerő füttyentéseket, és kikérem a kedvenc italom, mielőtt kiszáradnék.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Bence & Avery Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bence & Avery   Bence & Avery Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 6:37 pm

Már csak arra kapták fel a fejüket, hogy nagyban kapja valaki a füttyeket. Egy eldugott sarokban ült az asztalnál 4 férfi 2 aktatáskával. 3-an az idősebbik korosztályt képviselték míg a negyedik egy jó kiállású fiatalember. Az egyikük ismerte a jövevényt és indítványozta azonnali hatállyal az elterelő hadmüveletet. A fiatal és a mellette ülő társa egymásra pillantottak, némán megvitatták a kérdést, végezetül rábólintottak a dologra - Bence pedig már elkezdte átkozni magában a rendőrlányt, aki kérés nélkül pofátlankodik bele egy ilyen méregdrága üzletbe. No persze ne legyünk hálátlanok, hisz a tag legalább nem szúrta ki őket! Az idősebbek (30as éveiket taposó manusok) felálltak komotósan, megigazgatták az elegáns ruhájukat majd kalapot véve mind elindult a kijárat felé a magyar névvel büszkélkedőt kivéve - aki pontosan az elméletileg FBI ügynököt játszó nő felé indult meg. A mai napon kivételesen teljesen átlagosan volt felöltözve, ami egy fehér pólót kisebb V kivágással és egy jó benyomást keltő világoskék farmert takar. A lebujban jó pár egyén tobzódott már, a kellő pillanatban pedig Bence fogta magát és egy szépen célzott mozdulattal ugrott a lányra. No persze minden a látszaton múlt, lévén azt a benyomást keltette, hogy elbotlott vagy kigáncsolták és ekkora embertmegben ki tudná megmondani, hogy hogyan is történt - a lánynak meg nincsen a hátán is szeme. Tehát a szebbik fele a 2 személyes zuhanópartinak háttal érte a földet míg az idősebbik pont úgy kormányozta az esést, hogy szemben legyen a barna hajzuhatag tulajdonosával .. igen, a földön, bár senki le se szarta őket ebben a putriban.
- A rohadt életbe, minden rendben?
Vette elő kedvesebbik énjét, ám a lekászálódás a lányról még váratott magára. Jelenleg épp kiélvezte a helyzeti előnyét, hogy megint egy igen szemrevaló nő van alatta.
Vissza az elejére Go down
 

Bence & Avery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Victoria és Avery - a lehetőségek kapuja
» Brianna | Avery
» Avery Montgomery
» Avery and Dr. Wayne
» Avery & Nath

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-