KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Evangeline Maya Webster Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Evangeline Maya Webster Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Evangeline Maya Webster Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Evangeline Maya Webster Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Evangeline Maya Webster Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Evangeline Maya Webster Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Evangeline Maya Webster Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Evangeline Maya Webster Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Evangeline Maya Webster Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Evangeline Maya Webster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Evangeline Maya Webster Empty
TémanyitásTárgy: Evangeline Maya Webster   Evangeline Maya Webster Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 9:47 am

Evangeline Maya Webster
Las Vegas, 1990.02.25
24
tetováló
Civilians
Mia Kirshner

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: pontos, társaságkedvelő, önzetlen, vidám, pozitív gondolkodású

◆ negatív tulajdonságok: makacs, túl büszke, bosszúálló, akaratos, rámenős.

◆ egyebek: Elég kiállhatatlan természetem van. Mondják azok, akik nem ismernek….és néha azok is, akik ismernek, vagy azt hiszik, hogy ismernek. Már évek óta a tetoválások készítése, a testékszerek és a szex tölti ki az életem. Imádom a testet díszítő rajzokat, amiket tetoválásoknak hívnak, A mestere vagyok. Szeretem a költészetet, a zenét, a rajzolást, a meztelen férfi testet. A buli a lételemem, el sem tudom képzelni nélküle az életem. Elég korán magamra maradtam, szüleim tragikus halála után a saját lábamon kellett megállnom. 15 évesen mihez kezdhettem volna...prostituált lettem. Szépen megszedtem magam belőle, meg tudtam állni a saját lábamon. Most már van egy elég kezdő tetoválószalonom, és főállásban pincérnőként dolgozom egy motoros kocsmában, amit imádok. A magasságommal, az alakommal és a testsúlyommal soha nem volt problémám. 170 cm magas vagyok, és alig ütöm el az 50 kilót. Szép lapos  hasam, kerek fenekem és mellem van. Félhosszú barna hajam szeretem változatosan hordani, hol így, hol úgy. A nyakamtól kezdődően le egészen a csipőmíg megtalálható a hátamon két angyal szárny, a fülem tövében egy pici rajzceruza van tetoválva, bokámon van egy színes lepke, a jobb kezem mutató ujján pedig megtalálható a Carpe Diem felirat. Testékszerem is van bőven: kettő megtalálható a köldökömben, egy pici pötty az orromon, és három fülbevaló a jobb fülemen. Szeretem a változatos színes ruhákat, jöhet szoknya, farmer, póló, miniruha...nekem szinte mindegy, csak az ízlésemet tükrözze.


Történet vagy szerepes példa
Az élet szép. Rózsaszín Barbie autók, undorító bugyiszínű házak, tökéletes nők, tökéletes férfiak mellett, tökéletes szerelemmel, tökéletes családdal, gyerekekkel, felfele ívelő karrierrel, Karibtengeri nyaralással, luxus utakkal, limuzinokkal, pezsgővel és persze szexel. Az élet tökéletes. Amíg itt van nekünk Párizs az Eiffel tornyával, Velence a sóhajok hídjával és a gondolával, Róma a hatalmas főtereivel, kápolnáival és a pápával, Rio a csodálatos karneválokkal, Görögország a kultúrával és tengerekkel – még sorolhatnám – addig nekünk halandóknak egy aprócska panaszunk sem lehet. Csakhogy…ez egy másik film.  Az én filmemben nincs szerelem, romantika, utazás, nagy ház stb stb…az én vásznamon, a drog, a buli, a tetoválás, és a magány szerepel. Szó sincs szép életről vagy akár boldogságról. Boldog vagyok a magam módján, de nem így. Anyám drogtúladagolásban halt meg, amikor 12 éves voltam, pocakjában a növekvő testvéremmel. Nehéz volt feldolgoznom, haragudtam rá, utáltam, amiért ezt tette, de ahogy telt az idő rájöttem, hogy jobb nélküle. Folyton veszekedtek apámmal, mindig tele volt minden a cuccaival, soha életemben nem láttam tisztán. Soha nem ápolt amikor beteg voltam, nem vitt suliba, nem vett nekem ruhákat, nem főzött, nem szeretett. Szerintem még apát is csalta, pedig ő jó ember volt. A maga módján. A piás üveg mindig ott lógott a kezében, ritkán volt józan, de járt dolgozni, próbált nevelni engem és ő tényleg szeretett. A drága anyám halála után kicsit megtisztult a lakás. Boldogan éldegéltünk ketten apácskával. Megtanultam főzni, mostam, ápoltam a részegen fetrengő apámat. De boldog voltam, és felnőtt. Egy tizenkét éves felnőtt. Ez így ment szűk három éven keresztül, amikor apám eltűnt. Valami jobb meló volt neki kilátásban és elment ünnepelni. Három napig nem láttam és nem hallottam felőle. Hiába vártam minden este a vacsorával és a sörrel az asztalon nem jött. Eltűnésének harmadik éjszakáján a rendőrök kopogtak be az ajtómon…két sarokkal arrább találták meg az öregemet a saját hányásába fulladva. Valószínűleg hazafele tartott…csak soha nem érte el a célt. Halálra itta magát. Egyedül maradtam. Életem legborzalmasabb hónapjai voltak. Eleinte a szomszédok még főztek, mostak rám, de a számlákat fizetnem kellett. Tizenöt évesen sehol nem kaptam munkát, így kénytelen voltam az egyetlen megoldást választani…utcalány lettem. Eleinte nehéz volt elhelyezkedni a piacon, de mivel még szűz voltam, az első “ vásárlómtól “ annyi pénzt kaptam, hogy kifizettem minden számlát és egy havi lakbért. Undorodtam magamtól, undorodtam a pasasoktól, undorodtam ettől ez egésztől, de csinálnom kellett. Egyedül voltam, mindenki elhagyott és én élni akartam. Erőt vettem magamon és csináltam. Nem válogattam az emberek között. Jöhetett öreg, fiatal, kövér, sovány, fehér, fekete, kopasz vagy éppen hajas…egy volt a lényeg: fizessen meg. Egy áru voltam a piacon és a legjobb áru akartam lenni. Eleinte volt néhány f*szkalap, aki átvert, de hamar megokosodtam. Mindent megengedtem, azt csináltak velem, amit akartak, és én is úgy elégítettem ki őket ahogy ők akarták. Az utcában hamar kiszimatolták, hogy miből tartom fenn magma, megjegyzem valószínűleg nem volt nehéz dolguk, és hamar kiutáltak a környékről. Összeszedtem minden értékemet és Las Vegas legolcsóbb, és legrosszabb környékén béreltem magamnak egy lakást. Ekkor már tizenhét éves voltam. Nem volt gondom semmire, a vendégeim annyira szerettek és elégedettek voltak, hogy az általuk kapott pénzből eléldegéltem, nem fényűző életmódban, szerényen, de éltem. Ahogy nagykorúságomat megünnepelhettem beálltam dolgozni egy motoros kocsmába. Megízleltem a tisztességes munka ízét, és már egyre jobban undorodtam magamtól és az életmódomtól. Változtatni akartam. Egyre kevesebb munkát vállaltam el. Már tudtam, hogy mit akarok. Tetoválni, tetoválni és tetoválni. Nem messze a lakásomtól üresen állt egy garázs, Kibéreltem, felújítottam és lassan minden kelléket beszereltem és megnyitottam a saját tetoválószalonomat. Ennek már három éve. Most már tényleg boldog vagyok, többé nem dolgozom utcalányként, még mindig a motoros kocsma tagja vagyok, és egyre több tetoválást is készítek. Lassan sínen lesz az életem.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Evangeline Maya Webster Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline Maya Webster   Evangeline Maya Webster Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 12:57 pm

Elfogadva!
Szép kis előtörténetet hoztál össze, bár elég szomorú sors jutott számodra. Viszont az, hogy kikeveredtél a prostitúcióból, már nagy lépés, és biztosíthatlak, hogy meglátogatlak majd a szalonodban, és te varrhatod a következő tetkómat. ;)Minden stimmel, menj, foglalj avit és minden mást, ami szükséges, aztán vedd be a játékteret! Evangeline Maya Webster 3853069790Wink
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Evangeline Maya Webster

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maya Nielsen
» evangeline bookstore
» Evangeline & Benjamin
» Evangeline Alice Wedgwood
» x Constance Evangeline Mladenov x

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-