KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Evangeline Alice Wedgwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Evangeline Wedgwood
Evangeline Wedgwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg családi birtokaik valamelyikén
◮ hozzászólások száma : 1
◮ join date : 2014. Nov. 28.

Evangeline Alice Wedgwood Empty
TémanyitásTárgy: Evangeline Alice Wedgwood   Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimePént. Nov. 28, 2014 6:06 pm

Evangeline Alice Wedgwood
Paris, France; 1992.09.09.Evangeline Alice Wedgwood Angie_www.kepfeltoltes.hu_
22
Főállású örökös
Civilians
Hilary Duff
Karakter személyisége

"Olyan vagyok, mint a madár, amely előtt hiába nyitották ki a kalitka ajtaját, mert időközben elfelejtett repülni. Újra meg kell tanulnia a szárnyával bánni."

◆ Evangeline a tökéletes lány. Aki időben kel, mindenhova pontosan érkezik, a haja, ruhája kifogástalan, mindig az alkalomhoz illő, se nem mutat többet a kelleténél, de nem is takar mindent, mint akinek szégyellnivalója lenne. Az alakja tökéletes, a sminkje szolid, de elegáns, kedvesen mosolyog, de nem vigyorog, mindenkihez van egy kedves szava, tudja kivel mennyi ideig kell csevegni és miről, mindenkiről van annyi információja, amennyit illő tudni. Magas az intelligenciája, tájékozott a világ legfontosabb kérdésiben, köztük a politikában és az üzleti életben is, de nem üti olyasmibe az orrát, ami nem tartozik rá. Tapintatos, nagylelkű, udvarias és… tökéletes. Egy igazi kékvérű elsőszülött gyermek, vérbeli örökösnő.
”Az álló óra is naponta kétszer a pontos időt mutatja.”

◆ Eve a nagyszülei szeme fénye. Mindenben állást foglal, mindenhez van értelmes hozzászólása, félig még kislány, de közben már nő is. Tanácsokat ad és kér, véleményt nyilvánít, őszinte és néha kicsit cserfes. Imádja az édességeket, kissé torkos is, szertelen, de bájos. Kedves mindenkivel, együtt kártyázik a nőegylet idősebb tagjaival, hosszas diskurzusokban vesz részt a nagyapjával, esetleg néhány barátjával, régi ügyfeleivel, s érdemlegesen szól hozzá az aktuális témákhoz. Kritikája építő és praktikus. Jó szeme van a finom dolgokhoz, talpraesett és igazi kishölgy. Ígéretes tagja az egyletnek és tehetséges az ügyek szervezésében, rendezésében, rendezvények lebonyolításában való segédkezésben.
”A képesség, hogy azt lássa az ember, amit a többiek nem látnak,
sokkal fontosabb, mint nem látni azt, amit mindenki lát.”

◆ Angie a társaság lelke. Vicces, csinos, lelkes lány. Jó tanuló, társasági, szinte bárkivel megtalálja a közös hangot. Jó barátnő, kissé akaratos, kissé maximalista, s amint megérzi a szabadság finom illatát, kissé talán túlságosan is elereszti magát, bár igyekszik nem túlzott feltűnést kelteni, de ez nem sikerül mindig. Megtartja magának a gondjait, nem panaszkodik és csak kevéssé nyílik meg másoknak. Szeret romantikus regényeket olvasni, nagyokat sétálni és bulizni. Mérsékelten, de iszik, ha megkínálják a mentolos cigit elfogadja, szeret vásárolgatni, szereti a divatot, a cipőket, a zenét, a koncerteket és szeret flörtölni is. Életvidám fiatal lány.
”Ha nem tudod hová mész, oda bármilyen úton eljuthatsz.”

◆ Line egyetlen ember számára létezik csak. Egyetlen férfi hívja őt így, akibe beleszeretett. Ez a lány az, aki igazán szeretne lenni. Céltudatos laza, aki nem foglalkozik a következményekkel, a mában él, tervei vannak, elképzelései, tud felhőtlenül nevetni, tud nemet mondani és kiáll a maga igazáért. Szenvedélyes, akaratos, makacs és talán egy kicsit önző is. Gyakran elragadja a pillanat heve, szeret értelmes dolgokról vitákat nyitni, s ha kell a végsőkig kiáll az igazáért. Veszekedni viszont nem tud. Csak próbálgatja hangját, tanulnia kell, hamarabb hunyászkodik meg, mint hogy igazán nagy lépéseket tenne. Fél az lenni, aki igazán lenni akar.

”... Alice, tied ez a mese,
tegye gyöngéd kezed szép gyermekálmaid közé,
miket emlékezet tart össze,
mint hervadt csokort, mit zarándok szedett.”
Történet vagy szerepes példa.

"A szerelem a vér színes füstje,
az érzékiség túlvilági tűzijátéka vagy szivárványa."


Elsőnek lenni megtiszteltetés, felelősség és kihívás. Első szülött fiúnak hatalom. Első szülött lánynak kötelesség. Legalább is a mi köreinkben így van ez…

Volt egy megállapodásunk. Hogy beleegyezek e, az csak formalitás volt, az apám kiadta a parancsot, én pedig jó kislányként bólintottam rá. Tudom, nagyon szeretnek és jót akarnak nekem, azonban a név kötelez. Wedgwood. Egy bélyeg, mely a benne van minden egyes porcikámban. Nem mondanám én, hogy rossz volt az úgymond alku, mert egyáltalán nem tűnt annak, azonban én sikeresen tönkretettem mindent. Ügyes kislány, gratulálok…

Az angolon és a francián kívül még tanultam spanyolul, németül és olaszul, hogy el tudjak csevegni apám üzlettársainak a családjával. Tudok zongorázni, hegedülni és egy kicsit hárfázni is, énekórákra is jártam, de ami nem megy, azt talán nem kellene erőltetni… Tudom mi a különbség a bézs és az ekrü között, gyönyörű gyöngy betűkkel írok, tisztán beszélek, hangsúlyozva olvasok, egyenes háttal ülök, megtanultam mikor szóljak és mikor maradjak csendben, esetleg mikor kell diszkréten távoznom, az összes evőeszköz funkcióját ismerem, s szinte bármilyen kérdésre tudok helyesen válaszolni. Az más kérdés, hogy az gyakran elüt az őszintétől. A dajkám, Francesca egy picit sütni és főzni is megtanított, de erről anya nem tudhat, mert egy igazi hölgy, csak tudja, hogyan készülnek az ételek, tudja hogyan, mivel fogyassza őket, tudjon róluk társalogni, de a főzésre ott van a szakácsnő. Huszonegyedik század? Viccelsz? A technikai vívmányokon kívül a civilizáció fejlődése teljesen elkerült minket. Jó, majdnem teljesen.

Ni, testét csinosítja épp a krokodilgyerek,
sikálja arany pikkelyét, önt rá Nílus-vizet.
Ni, szép karma hogy szétmered, be vígan somolyog!
Száját tátja, és így rebeg:
„Kis hal, isten hozott!”

Érdekel mi volt a megállapodás lényege? Amikor felvételt nyertem az egyik legjobb középiskolába, leültünk apával és anyával. Azt mondták, hogy most vagyok fiatal, éljem ki magam, itt van előttem a középiskola négy éve, bulizzak, szórakozzak, legyenek barátaim, akár fiúim is, hiszen szép vagyok és okos. Éljem ki magam, persze mindezt úgy, hogy sosem felejtkezhetek meg a nevemről és nem hozhatok szégyent a családra. Ne cikkezzenek rólam a lapok, ne keveredjek balhékba, botrányokba, ne vessem el a sulykot, de ameddig a határokon belül maradok és a jegyeim jók, teljesítem a kötelességeimet is, addig ők támogatják a tinédzser koromat. Ez eddig jól hangzik, igaz? A második felében jött a fekete leves.

Érettségi után szépen elkezdem átvállalni anya tevékenységeit. Belépek a nőegyletbe, besegítek a rendezvények szervezésébe egészen addig, míg ki nem tanulom a csínját-bínját, s egyedül is menni fog már. Mindemellett alap szinten megismerkedem az ületi élettel, apám cégével, s lassan elkezdem betölteni a szerepem, miszerint én vagyok a legidősebb gyerek a családban, s nincsen fiú testvérem, csak egy húgom. A hab a tortán, hogy ismerkedő estekre kell járnom. Hogy miért? Dobpergés! A szüleim kiválasztják nekem a férjemet. Hozzám illő, vonzó férfit, aki nem sokkal idősebb nálam, de felelősségteljes, jó modorú, jó hírű, s méltó arra, hogy elnyerje a kezem, s vele a fele királyságom, vagy mit, szóval hogy bekerüljön a Wedgwood családba. Majd legyen neki éke, tökéletes felesége, aki minden kritériumnak megfelel, s emellett legyen boldog életem és nagyon szeretnek és a legjobbat akarják nekem és gondoljak csak bele, mennyire jó sorom van, mikor mások éheznek, én pedig minden évben ott lehetek a Párizsi divat héten és a legjobb tervezők ruháiban parádézhatok. Nem mondom én, hogy nem élveztem a dolgot egy darabig, hiszen tetszett az ideiglenes szabadság, majd az udvarlók hada is, akik közül válogathattam kedvemre, kit szeretnék egy picit megismerni, kit nem. Szóval jó darabig fel sem fogtam, hogy ez az egész nem csak egy játék, hanem bizony olyan fordulatot is vehet, amiben nap, mint nap belegebedek. Sejtitek már? Hát, akkor ezt az elképzelést szorozzuk meg öttel…

"Csönd!" Aztán olvasni kezdte a jegyzőkönyvéből: "Negyvenkettedik"
paragrafus. Mindenki, aki egy kilométernél hosszabb, köteles távozni
a tárgyalóteremből."
Valamennyien Alice-re pillantottak.
"Én nem vagyok hosszabb egy kilométernél" mondta Alice.
"De igen" mondta a Király, "csaknem két kilométer vagy."
"Dehogyis megyek el" ellenkezett Alice. "Különben is
nem azt mondja a törvény, most tetszett csak kitalálni."
"Ez a legrégibb rendelet az egész könyvben" szólt a Király.
"Akkor az első paragrafus volna, nem pedig a negyvenkettedik."
A Király elsápadt, és gyorsan becsapta a könyvet.

Elkezdtem vonzódni egy férfihoz. Erőteljesen vonzódni. Persze a dolgot igyekeztem a szőnyeg alá söpörni, hiszen tudtam, közel állok már ahhoz, hogy bemutassanak a jövendőbelimnek. Mondjuk picit reménykedtem, hátha. Hátha ő is beleférne a rostába. Hátha apám meggondolja magát. Nem, nem azt mondom, hogy már akkor éreztem, hogy őt akarom, csak úgy gondoltam, megérdemelne egy misét, hogy jobban megismerjem. Persze még fel sem vethettem az egészet, mikor kiderült, hogy nagyapámnak egy remek ötlete támadt. Régen, még jóval a születésem előtt, mikor elkezdték beindítani a céget, a legjobb barátjával vágott bele mindenbe. Együtt kezdtek neki, fejlődtek, építkeztek, váltak sikeressé, azonban a hatalom és a pénz iránti sóvárgás megrontotta a kapcsolatukat. Ketté váltak útjaik, ellenfelekké lettek. Haragosokká. Évtizedek viszálykodása azonban lezárulni látszik. S hogyan? Egy húszas éve végén járó, jó kiállású, tökéletes unokával. Az első szülöttel. Egy igazi vezér egyéniséggel. Egy férfival, akit talán még nem is láttam – bár azt állítják, hogy kisgyermekként találkozhattam vele -, de a vőlegényemnek akarják. És hol van benne a dupla hurok? Hogy az általam megismert férfi, aki felkeltette az érdeklődésem, az ő öccse. Csalfa nő lett belőlem, hagytam a csábításnak, addig húztam a húrt, míg el nem szakadt, s szerelmes lettem. Csak éppen nem a jegyesembe. Kijátszottam mindenkit, szégyent hoztam a családomra, még akkor is, ha erről ők mit sem tudnak. Ez a kettőnk titka, ami örökké titok is marad. Főleg így, hogy vége lett. Megunta a győzködést. Megunta, hogy arra kérjen dobjam el a szülői nyomást, s válasszam őt. Őt, a családom és a kötelességem helyett. Elment, messzire, hogy tanuljon, de úgy sem maradhatunk mindig messze egymástól. Közeledik az eljegyzési partym, a próbavacsorák, ünnepségek, készülődés, majd az esküvőm. A jegyesem egy jó ember, jól bánik velem, kedvelem is, de nem illünk össze. Talán ő is érzi, talán nem. Szégyellem magam azokért, amiket tettem. Minden lopott csókért, forró ölelésért és szenvedélyes éjszakáért, amit a leendőbeli sógorommal töltöttem el. Borzalmas egy hálátlan nőszemély vagyok, de igyekszem helyrehozni a hibáimat, s minél tökéletes jegyes, majd feleség, végül anya lenni. Emellett pedig tökéletes legidősebb gyerek, örökös, háziasszony, programtervező, dísz, bábú, egy hibátlan mosoly és kedves szavak mögé bújt Wedgwood sarj lenni. Az életem tökéletes is lehetne, álomba illő, gondtalan, igazi hercegnő lennék. De tönkre tettem saját magamnak, mert hagytam a szívem súgásának. Többé nem hallgatok rá, s kibírom az újabb találkozásokat vele. Az összeset.

Száz éve még tipikus is lehetett volna ez a történet, manapság inkább szánalmasnak mondanám, s magamat hibáztatom, hiszen nem ők tehetnek arról, hogy a lányaik nem jó sorrendben születtek…

”Nahát – gondolta Alice – én, aki ekkorát zuhantam, ezután egyáltalán nem félek majd attól, hogy legurulok a lépcsőről. Majd mondogatják otthon: micsoda bátor egy kislány. Sőt, akkor se fogok megnyikkanni, ha leesem az ötödik emeletről. (Ami elég valószínű.)”



A hozzászólást Evangeline Wedgwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 28, 2014 7:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Evangeline Alice Wedgwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangeline Alice Wedgwood   Evangeline Alice Wedgwood Icon_minitimePént. Nov. 28, 2014 7:22 pm

Elfogadva!
Üdv minálunk!
Jaj, még egy tündérbogár!

  A kutyafáját! Bitang jó volt ez az egész. Shocked Szerintem eddig még nem láttam ilyen jó megoldást a karakter jelleménél. Minden egyes becenév más és más ember...ügyes. Wink

  Még mindig oda meg vissza vagyok attól, ahogyan fogalmazol. Nagyon hangulatosra sikerült ez a történet, noha annyira nem is pozitív a vége. Mindenből van kiút, még ha az az út lehetetlennek is tűnik. Állj a sarkadra kicsi lány! család ide vagy oda, a Te boldogságod fontosabb...csak Te tudhatod, hogy mi tesz Téged boldoggá. Ha az a másik fazon, akkor sipirc megkeresni őt. Wink Nincs késő még ahhoz, hogy hercegnő lehess, csupán az elveszett királyfit kell megtalálnod...és újból elkezdeni (vagy folytatni?) azt, amit régen.
Én drukkolok. Wink

  Nyomás foglalózni, aztán már mehetsz is játszani.

Főoldal || Avifoglaló || Karakterkereső || Játékostárs kereső
Vissza az elejére Go down
 

Evangeline Alice Wedgwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» evangeline bookstore
» Evangeline & Benjamin
» x Constance Evangeline Mladenov x
» Evangeline Maya Webster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-