KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber&Chase Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber&Chase Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber&Chase Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber&Chase Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber&Chase Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber&Chase Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber&Chase Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber&Chase Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber&Chase Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber&Chase

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Chase Empty
TémanyitásTárgy: Amber&Chase   Amber&Chase Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2014 6:16 pm

Lassan elérkezik a reggel és felkel a nap. Álmosan ásítok, mert sikerült elfáradnom egy hosszú, átdolgozott este után. Hiába, prostituáltként az ember este fent van hajnalig és napközben van csak ideje pihenni. Azért még így sem panaszkodhatom, hiszen egész jól megy a sorom. Amíg mások alszanak, addig engem sorra dugnak meg - egyesek nem is olyan durvák és az is előfordul, hogy orgazmust nem csak színlelem -, kora reggel pedig, amikor ők még kedvük szerint aludnának, de mégis munkába kell menniük én akár egészen késő délutánig aludhatok, mert csak este kezdődik a munka, addig meg az csinálok, amit akarok. Persze olyan is előfordul, hogy egy-egy műszak után átnézek az egyik férfi kollégámhoz egy kis szexre, mivel egy prostituált is szereti, ha törődnek vele dugás közben, amit azért az ügyfelektől nem mindig kap meg. Most azonban nincs szükségem erre, mert az estém kifejezetten jól alakult. Az egyik visszajáró ügyfelem kérésre elment hozzá a hotelszobájába és ott töltöttünk egy kiváló estét. Nagyon jól ért a keféléshez és így szórakozásból nem volt hiány. Ez pont jól is jött, mert mostanában akadt egy kis szomorúságom, mivel Chara egyik napról a másikra eltűnt annyi üzenetet hagyva, hogy neki ez nem megy. Nem igazán értettem a pontos okot, de beletörődtem, a házat eladtam és végül továbbléptem. Azóta nem telt el túl sok idő és az életem visszaállt a régi körforgásba, mintha ez a furcsa nő nem is lett volna, persze azért a közös emlékeket elraktároztam. A kedvem is lassan kezd normális lenni, ismét élvezem az életet és idővel egyre kevesebbet gondolok rá. Azt tervezem, hogy ma bulizok egy jót, ha már úgyis szabadnapom van és hívnám is fel az egyik barátnőmet, amikor megcsörren a telefonom. Érdeklődve felveszem és egy bizonyos Murray úr szól bele, aki jókat hallott rólam és fel szeretne venni, ezért találkozni akar velem. Belementem a dologba, úgy gondoltam bajom nem lehet belőle. Csak azt tudnám honnan van meg neki a telefonszámom. Valószínű az egyik kuncsaftomtól kapta az információt. Azt mondta nem bánom meg, ha átállok hozzá, remélem igaza van. Felkapok egy kék ruhát, aminek van egy kis dekoltázsa, bár nem túl mély - nem akarom nagyon elvonni a figyelmét, ha mindenáron kíváncsi a testemre akkor levetkőzöm neki -, hozzáillő cipőt és egy kisebb retikült, megcsinálom a hajam, a sminkem, majd már indulok is a felírt címre. Kissé sietnem kell, mert elnéztem az időt, azonban szerencsére nem kések el. Odaérve bekopogok - ha csengő van becsöngetek - és várok rá, vagy valakire, aki útba tud igazítani.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Chase Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Chase   Amber&Chase Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2014 6:56 pm

Reggel ugyan úgy kel fel a nap, mint ahogy mindig és ugyan ilyen az én reggelem is. Felkelek az ágyamból. Lemegyek a lépcsőn be a fürdőszobámba. Elég nagy ez a lakás. Nem emlékszem miért lett ilyen nagy mikor csak én és a testvérem lakunk itt. Így van van egy testvérem is. Adam-nek hívják. Rám hasonlít, ezért ő is nagyon helyes. Csak szegényke még nem vesztette el a szüzességét, ezért még nem avathatom be a családi bizniszbe. Szóval beértem a fürdőszobába. Megnézem magam a tükörben. Igen ezt már le kell borotválni. Kapom is elő a borotvám és szedem is le a borostám. Jaj majdnem elfelejtettem fürdés előtt. Kirohanok a fürdőszobából és bemegyek a saját edzőtermembe, ami szintén a lakásomban található. Elkezdem a reggeli edzésemet. Sokat szoktam edzeni, hogy el tudjak bánni az ellenségeimmel és, hogy szép kockás legyen a hasam a lányok miatt. Edzés után visszamegyek a fürdőbe, lezuhanyzok, megtörölközök és beállítom a hajam. A francba megint fent hagytam a szobában a ruhám. Most meztelenül kell felmennem, bár itthon ki lát meg? Szóval el is indulok a lépcsőn és jön le a drága öcsikém.
-Fúj! Te már megint valami perverz játékot játszol egy kurvával?- Mondja és fordul el tőlem.
-Nyugi van öcsi csak fent hagytam a ruhám. Most amúgy sincs nálam nő, de nálad már lehetne egy nő, mert a farkad csak a két kezeddel találkozott eddig.- Mondom neki és nevetek. Szóval felmegyek a szobámba. Megnézem az órám. Lassan ideje lenne menni dolgozni. Kinyitom a szekrényem és felveszek egy elegáns ruhát, hisz egy cég tulajdonosa vagyok. Egy fehér inget vettem fel, fekete mellénnyel és egy fekete fekete farmerral. Övet nem vettem fel. Valamiért sosem kedveltem az öveket. Tehát miután felvettem a ruhámat kimentem a kocsimhoz. Gyönyörű egy porsche. Beleszállok és elindulok a cégem épületéhez. Bemegyek az irodámba. Az irodámat egy fal és egy ajtó választja el a titkárnőmtől. Úgy sem jön most senki. Megnyomom a gombot azon a rádión vagy mi az, ami a titkárnőmmel létesít kapcsolatot.
-Jöjjön be! Diktálni szeretnék magának.-Mondtam bele a rádióba. Pár másodperc múlva bejött a dögös vörös hajú titkárnőm. Apám mekkora mellei vannak.
- Kezdheted is.- Mondtam neki. Az íróasztalom mögötti bőrfotelemben ültem. Odalépett hozzám. Letérdelt elém, kigombolta a nadrágomat és be is kapta a kicsikét. Jól csinálja a dolgát, de ettől nem élvezek el. Nehezen élvezek el, vagyis azt mondanám, hogy inkább sok idő mire eljutok odáig, hogy kilöveljek. Bejön Jack az irodámba.
Ő a legjobb barátom és a cég al-tulaja.
-Chase, megszereztem pár prosti telefonszámát. Itt vannak egy borítékban hívd fel őket és ajánld nekik a céget. - Mondta és közben átnyújtotta a borítékot.
-Köszönöm neki is látok.Na kedves kis titkárnőm elég volt. Menny és kényeztesd egy picit Jack-et! - Ki is húzta a szobából. Na nézzük mi van a borítékban. Kinyitottam és egy csomó prosti fényképe és telefonszáma került elém. Mindegyik gyönyörű volt. Találomra kihúztam egyet. Felhívtam a számot.
-Jónapot. Chase Murray vagyok. Az ügyben szeretnék érdeklődni, hogy lenne-e kedve egy prostikkal foglalkozó cégbe jelentkezni. SMS-ben elküldöm az adatainkat.-Mondtam a telefonba és leraktam. Nem sokkal később bejön az ajtómon.
-Jó napot foglaljon helyet. Sok kérdésem lesz elmondom mindet és utána válaszoljon rájuk.-Mondtam és elővettem a jelentkezési lapot, amire írni fogom a válaszait.
-Csak gumival szexel?
-Volt már terhes?
-Volt már valamilyen nemi betegsége?
-Volt már egyszerre több fiúval együtt?
-Volt már lánnyal együtt?
-Legénybúcsúkra ment már ki?
-Jelmezben szeret szexelni?
-Most várom a válaszait és leírom.
-Remek. Most jön a gyakorlati teszt. A magáé vagyok. Tegye velem azt, amit a vendégeivel szokott. Megnyomok egy gombot és a falból elő jön egy ágy. Ja nem is mondtam a cég nem csak prostikkal foglalkozik, hanem fegyverekkel és drogokkal is szóval van pénz bőven.


A hozzászólást Chase Murray összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 24, 2014 9:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Chase Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Chase   Amber&Chase Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2014 10:04 pm

Kissé ideges vagyok, nem igazán vagyok hozzászokva az állásinterjúkhoz, a mostani munkahelyemen annyi volt, hogy beraktak munkába és ha egy hétig nem érkezett rám panasz - jobban mondva nagyobb panasz, az aprók nem zavarták - akkor maradhattam. Előtte meg nem volt munkám, mivel akkor még tanultam. Bár valószínű itt sem lesz olyan vészes, ha már egyszer felvettek kurvának megint menni fog. Ezzel biztatom magam amíg be nem jutok az irodába. Egy helyes, korombeli férfi fogad és kicsit bánom, hogy csak így, ilyen ügyben találkozunk, de hamar beletörődöm azzal nyugtatva magam, hogy kárpótlásul becserkészek egy jó pasit. Gyorsan elűzöm ezeket a nem ide tartozó gondolatokat, helyette mosollyal üdvözlöm Chaset.
- Jó napot kívánok! - igyekszek minél kedvesebb lenni vele és ez egész könnyen megy. Nem számítottam annyi kérdésre, amit feltesz, kicsit meg is lepődöm.
- Nem, nem, csak enyhébb kevésszer, igen, igen, még nem, szeretek. - még szerencse, hogy jó a memóriám, más különben nem biztos, hogy válaszolni tudtam volna ennyi kérdésre. Meglepetést okoz, amikor ezután gyakorlati részt emleget, viszont nem ijedek meg, mosolyogva közelebb sétálok hozzá.
- Ezer örömmel. - veszem elő a csábos hangom és hevesen megcsókolom nyelvvel, igyekezve minél közelebb húzódva hozzá és óvatosan, kicsit tolva rajta elvezetem az ágyig, ahol eldöntöm és én is utána dőlök. Igyekszek őt megszabadítani a ruháitól az ingével kezdve - neki is megengedem, hogy kihámozzon a ruhámból, ami alatt egy ízléses kék alsóneműt talál - egészen a nadrágjáig, amit egyenlőre rajta hagyok, csak a sliccét húzom le azon keresztül kiszedve a farkát és már tartok is lefele. Tövig benyelem a faszát és mohón szopni kezdem a nyelvemet is bevetve, az egyik kezemmel pedig a golyóit masszírozom. Ha fogni akarja a fejem, tempót diktálna, esetleg a hajamat is megtépné engedném neki. Nem torkoskodom kielégülésig - csak ha ő úgy akarja -, mikor úgy érzem már elég merev lehúzom róla a nadrágját - ha rajtam még maradt valami ruha az eltávolítom - és gyors tempót diktálva elkezdem meglovagolni minél mélyebbre juttatva a szerszámát a pinámban, hogy minél intenzívebb orgazmust éljen át. Kezeimmel közben az oldalába kapaszkodom karmolászva a területet. A hangomat nem fogom vissza, erőteljes nyögéseket hallatok, hiszen tudom, hogy az ilyesmi beindítja a férfiakat - meg azért is, mert élvezem a szexet -.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Chase Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Chase   Amber&Chase Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 3:05 pm

Odahúz az ágyhoz, majd rádönt. Elkezdi levenni az ingemet. Én is kezdem kibontani őt szép csomagolásából. A nadrágomat rajtam hagyja, majd a sliccemet lehúzza és kiengedi a farkamat. Mihelyt meglátja méretes dákómat be is nyeli tövig. Kezével golyóimat maszírozza. Nagyon jó érzés. A két kezemmel megfogom hátul a fejét és egyre gyorsabban nyomom a be a szájába a faszomat. Úgy érzem a faszom elérte végső méretét. A lány is megérezte és le is kapja a nadrágomat rólam. Lekapja a melltartóját és a bugyiját. Azután elkezd engem meglovagolni. Oldalaimba belekapaszkodik és karmolássza azokat. Nagyon jól csinálja. Én is megfogom az ő oldalát és a kezemmel rásegítve még gyorsabban mozgatom a farkamon. Közben hangosan nyögdécsel. Azt hiszi lassan elmegyek? Téved még csak most kezdek belejönni. Egy kis idő után leszedem a farkamról. Lefektetem az ágyra, lábait a vállamra rakom és a faszomat belerakom. Elkezdem ki-be tologatni a farkamat. Kezeimmel megfogom a mellét és nyomkodom. Közben csókolgatom minden egyes részét. Egyre gyorsabban kezdem ki-be tologatni a farkamat. Körülbelül 10 perc intenzív mozgás után kiveszem belőle és az ágy szélére fektetem úgy, hogy a feje lelógjon. Oda állok a feje fel és belerakom a szájába a faszomat. Egyre nagyobb tempóban nyomom bele a szájába a faszomat. Ebben a pózban is vagyunk körülbelül 10 percét és utána kiszedem a faszom a szájából.
-Még nem élvezek el, mert még nincs vége. Most 3 férfit kell szórakoztatnod.- Mondom és hívom be két barátomat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Chase Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Chase   Amber&Chase Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 4:08 pm

Tetszik, amit szopásnál művel és az élvezete is, amit az arcán látok. Az ilyesmi mindig jó jel. A lovaglás is kedvére való úgy nézem. Azért azt nem gondoltam volna, hogy ilyen jól bírja. A kuncsaftok többsége gyorsabban megy el. Nem akkora baj, az állóképességem szerencsére jó - a munka megedzett, mert hiába mennek el az ügyfelek hamar általában nem érik be egy körrel, várni meg nem szeretnek -. Ami a hangjaimat illeti sose voltam túl halk lány, ha szexről volt szó, azonban ezt nem is bánták. A pózváltásra nem számítottam, de nem ellenkezem - végül is így nem kell annyit dolgoznom -. Megérthető miért tette, sok férfi szeret irányítani, még ilyen téren is és Chase sem kivétel. Nagyon ügyesen teszi a dolgát és a csókjai is szépen megtalálják az erogén zónáimat, amikre sóhajokkal reagálok. Könnyen átveszem a tempóját. Kezeimmel ismét az oldalát és a hátát veszem célba - ha elérhető távolságban van, ha nem hagyom - és karmolászom, emlékszem ez az előbb is bejött neki. Élvezem a kefélést, ahogy az elém táruló látványt is. Igazán szexis alakkal kerültem egy ágyba. Szép, kockás hasa van és izmos kezei. Mindig is a gyengéim voltak az ilyen pasik, ahogy a legtöbb nőnek. Nem telik bele sok idő és ismét máshogy köt ki bennem a farka, ezúttal a számmal. Engedelmesen benyelem és lelkesen nyalogatom, szívogatom, hagyom, hadd kúrja a számát minél gyorsabban. Most is igyekszek a heréit sem kihagyni a dologból. Ezt se kell sokáig csinálnom, mert meglep még két másik férfivel. Hát eddig hárommal még nem voltam, csak kettővel, de előbb-utóbb mindent ki kell próbálni, nem igaz?
- Gyertek bátran, fiúk! - hívom őket és ha még ruhában vannak levetkőztetem őket és kettőt kézzel, a harmadikat pedig szájammal hozom hangulatba. A pózválaszt meghagyom nekik és a kért pozitúrában elhelyezkedve fogadom magamba a férfiasságokat - ha egyikük farka nem köt ki bennem az kézzel kényeztetem -. Az irányítást átengedem nekik, én pedig igyekszek felvenni az iramot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Chase Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Chase   Amber&Chase Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 6:09 pm

Be is jön a két haverom. Az egyik Jack a másik James. Amber elkezdi levetkőztetni őket. Az én farkamat bekapja a többiekét pedig kézzel kényezteti. Ez Jack lefekszik az ágyra és Ambert ráfektetjük Jack faszára. Jack fasza Amber vaginájában van. Én pedig a farkamat berakom Amber segglyukába. James pedig berakja a szájába. Mindegyikünk elkezd mozogni. Utána James leül és Amber beengedi magába a farkár. Jack odaáll. Amber feje pont Jack faszával van egy magasságba és rácuppan. Én szintén odaállok és engem a két kezével kéneztet és én közben a mellét nyomogatom megint. A többiek folytatják azt, amit eddig csináltak és én pedig elkezdem nyalogatni a bimbóját. Jó sokáig megy még a szex. Körülbelül egy óra múlva abbahagyjuk. Amber letérdel, mi pedig körbeálljuk. Mindegyikünk elkezdi verni a farkát és végül Amber arcára élvezünk. Elküldöm a barátaim én pedig felöltözök.
- Nos, nem is volt rossz Amber, de ezzel még nincs vége. Ma még fogjuk párszor csinálni. Különböző helyeken.- Mondom és megvárom, hogy felöltözzön. Kimegyünk az épületből. Az épület előtt vár minket egy limuzin. Beszállunk. El is indul a limuzin. Én a kezemmel benyúlok Amber bugyija alá és a csiklóját kényeztetem. Hosszú még az út.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Chase Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Chase   Amber&Chase Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 6:42 pm

Akad dolgom bőven, három férfivel kerültem egy ágyba és nekem mindet ki kell elégítenem, de nem bánom. Kézimunkáznom és szopnom nem kell sokat a feltüzelésükhöz, ugyanis pár percen belül állnak a zászlók. Először a két haverból az egyikkel fekve kell basznom, a másikat a számat választja, Chase pedig a hátsómban szorgoskodik, vele kicsit kevesebb a teendőm. Óvatosan mozgok együtt a többiekkel, nehogy valaki véletlenül kiessen valamelyik testnyílásomból. A torkomban lévő faszt nyalogatom, szívogatom, az egyik kezemmel a szopott férfi heréit kényeztetem, a másikkal felváltva karmolgatom, simogatom aki a vaginámban van, illetve a leendő főnököm - feltéve, hogy minden jól megy -. Mire pózváltás van és az egyikük leül én már túl vagyok egy nagyszerű orgazmuson hála a sok dugásnak. Ettől energiám még marad bőven és kedvem is akad újra kielégülni. Lelkesen ülök hát rá az alattam ágaskodó farokra és nyelem be a másikat, amit szemből kapok Chase pedig megkapja mindkét kezemet. Furcsa trióban szexelni, azonban annyira nem okoz nagy kihívást, összehangoltság kérdése az egész. Mire kiszállnak a lyukaimból én már többszörösen ki vagyok elégülve, így azt is boldogan fogadom, mikor térdelve az arcomba élveznek. Őszintén szólva nem is bántam már ezt a hűsítő spermaadagot, mert meg kell hagyni leizzadtam a sok mozgás közben. Lenyalom ami a szám köré kerül, a retikülömből pedig egy zsebkendővel letörlöm a maradékot. Hamar felkapom a ruháim a táskámmal együtt, majd már indulhatunk is.
- Rendben, ahol csak akarja. - megyek bele a dologba könnyen és nyugodtan a szavamon foghat, mert még azt is megengedném neki, hogy egy bokorban döngessen meg, vagy egy WC-ben. Részben azért, mert szeretném, ha felvennének ide, másrészt meg igazán jól tudja használni a szerszámát. A limuzin meglep, de örülök neki, még sosem ültem ilyen járműben. Halkan sóhajtozok, mikor a kezével izgat, cserébe én is dolgozom kicsit a farkán és ha itt akarná behajtani az ígéretét hagynám neki.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber&Chase Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Chase   Amber&Chase Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 7:05 pm

Miután ingereltem egy picit a csiklóját ő kigombolta a nadrágomat és kiszabadította megint a fenevadot. Megfogtam a fejét és durvábban, mint még az irodámban és elkezdtem felhúzni a farkamra. Nagyon jól csinálja a dolgát.
-Nyugi még nem érkeztünk oda, ahol majd megduglak, de nemsokára ott vagyunk.- Mondtam és közben téptem a haját. Pár perc múlva megérkeztünk egy elhagyatott helyre.
-Bárhol kérhetik tőled az ügyfeleid, hogy kényeztesd őket. Ezért most itt fogunk baszni.- Mondtam és mutattam a pottyantós budira, ami kint állt az út szélén. Ki szállunk a limuzinból és bemegyünk a wc-be. Két lábával átölel én pedig a kezemmel tartom őt és a faszomat belerakom. Elkezdünk intenzíven mozogni. Meg kell beszélnem közben vele pár dolgot, de a dugást nem hagyjuk abba.
- Van egy jó hírem. Fel vagy véve. Ja és még valami. Az öcsém is prosti a cégemnél, de szegényke még szűz és nem úgy akarja elveszteni a szüzességét, hogy egy kurvát bérel. Szóval az lenne a feladatod, hogy először barátkozz össze vele és dugasd meg magad vele, azután pedig tanítsd meg pár dologra. Kiment a tengerpartra. Menny oda te is és tedd azt amit mondtam.-Mondtam neki és utána abbahagytuk a dugást és hazavittem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Chase Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Chase   Amber&Chase Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 9:41 pm

Eredetileg nem terveztem letüdőzni, csak simán kicsit izgatni - amiben nincs semmi türelmetlenség hiába nyugtatgat -, de belemegyek abba is és benyelem a farkát, még ha nem is túl kedvesen vesz rá. Ez van, prostiként megszoktam már, hogy az ügyfelek nem túl kedvesen bánnak velem. A tépés ellenére ugyanolyan tempóban teszem a dolgom, még akkor is ha kicsit fáj és nem pont a legkellemesebb. Amíg oda nem érünk addig kényeztetem. Odaérve leálltam és bólintva fogadtam a számomra már nem új információt. Az sem volt túl új, hogy egy ilyen illemhelyiségben akar megkefélni, csináltam én már ilyen helyeken, de olyan is volt, hogy este a földön, kint az utcán, mert a kuncsaft úgy akarta. A táskámat bent hagytam a limuzinban, úgy indultam meg vele a kiszemelt helyig. Beérve a pottyantósba egy könnyed mozdulattal lekapom magamról a bugyit, így a könnyen meg tud baszni. Lábaimat a csípőjénél átkulcsolom, úgy fogadom magamba a faszt. Jól csinálta, nagyon is. Még a büdös szag sem zavart annyira, elviseltem a kapott élvezetért. Csendben meghallgattam, örültem is neki, mert azok alapján, amiket sms-ben írtak a munkáról - jobban mondva a munkakörülményekről, mert hát magát a munkát az egyből értettem - szerettem volna ide bekerülni és sikerült. Ad egy kellemes kis feladatot, a tesója szüzességét kell elvinni. Az ilyesmit szívesen csinálom, imádok dugni.
- Oké, holnapra már nem lesz szűz. - ígérem meg kissé még szaporán szedve a levegőt és visszahúztam a bugyit. Azt azért kicsit bántam, hogy nem kúrt tovább, de így is kaptam már tőle élvezetet és maximum az öccsével kárpótolom magam. Visszaérve gyorsan áthúzom a ruhámat egy már jobban dekoltált ruhára, összepakolom a cuccaim, leadom a kulcsom és felmondok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amber&Chase Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Chase   Amber&Chase Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amber&Chase

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Amber&Aldo
» Chase & Candy
» Amber&Ian
» Ty & Amber
» Amber & Tyrell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-