KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber&Aldo Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber&Aldo Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber&Aldo Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber&Aldo Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber&Aldo Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber&Aldo Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber&Aldo Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber&Aldo Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber&Aldo Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber&Aldo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimePént. Jan. 16, 2015 9:57 pm

Unottan váltogatom a csatornákat, kapcsolok át egyikről a másikra. Nincs semmi érdekes, ami megfogna, lekötne. Csak a tipikus hülyeség vannak, mint az oktatófilmek, spanyol sablonos szappanoperák a távvásároldák és persze a minden jót egy emelt díjas hívásért ígérő jósok. Egyik rosszabb, mint a másik. Végül egy kissé nyálas romantikus film mellett döntök, mivel jobb lehetőségem nagyon nincsen. Mára csak egy kuncsaftom volt, még az is délelőtt, így a napom további része szabad, azt csinálok amit csak akarok. Már csak azt nem tudom mivel kellene lefoglalnom magam ahhoz, hogy ne unatkozzak, mert lássuk be ez a film egész tűrhető, de másfél óránál tovább nem köt le, így csak ideiglenes megoldásnak jó. Hamar el is telik ez a kevés idő és ismét nem tudom mit kezdjek magammal. Ez a legidegesítőbb, hogy akkor nem tudja magát az ember mivel elfoglalni, amikor van egy kis szabadideje, amikor meg nem ér rá milliónyi teendő jut eszébe. A vásárlást már kilőttem kora délután, szóval az most nem jöhet szóba. Aztán megszületik az egyszerű, de nagyszerű megoldás: elmegyek és bulizok egy jót. Legalább lesz egy kis társaságom, berúgok kicsit és szexelek egyet. Kell ennél jobb program estére? Nekem aztán nem. Lezuhanyzok, megcsinálom a hajam és a sminkem [You must be registered and logged in to see this link.], majd elrakva a kulcsaimat és némi pénzt elindulok otthonról. A ma esti terveim között szerepel dugás, ezért vettem fel szoknyát és nem húztam semmilyen fehérneműt. Egyrészt így könnyebb felszednem valakit, másrészt maga az akció is egyszerűbb így. Egy közeli bár felé indulok, amiről tapasztalatból tudom, hogy nem rossz kis hely, sőt éppen ellenkezőleg. Mivel nincs messze hamar odaérek és egyből a pulthoz megyek és leülök az egyik székre. Rendelek magamnak egy jó kis koktélt és miközben azt iszogatom nézelődök. Nincs konkrét kiszemeltem, azt várom, hogy valaki kiszúrjon, mert tudom, hogy ez előbb-utóbb úgyis megtörténik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 1:40 pm

Elég korán felkeltem a mai nap és sok dolgom nem volt éppen... Ritka... Elvégeztem a fontosabb dolgaimat, kimentem megnézni a lányokat, megnéztem az utcán kint vannak-e az osztók, na meg beszedtem a pénzeket aztán hazamentem. Csak feküdtem az ágyban és nem tudtam mit csináljak elvégre elég fura, hogy nincsen dolgom. Kapcsoltam egy kis zenét és takarítgattam... Természetesen hamar meguntam a seprűt a földhöz vágtam és inkább sütöttem magamnak egy kis csirkét rizzsel. Ettem belőle keveset de egy kis idő után eszembe jutott a csirkéről és rizsről, hogy mit kéne csinálnom mint kis időtöltés. Letettem a villát és siettem a szobámba, átvettem a ruhámat edzősruhára. Beültem a kcosimba és irány a kondi. Imádok edzeni, levezeti a feszültséget és nem is zavarnak, békesség van. Szakadásig edzettem magam eztán hazamentem és befejeztem az ételemet. Ledobtam a ruháimat a szennyesbe és elindultam letusolni. Álltalában a zuhany alatt vagy éneklek vagy gondolkodok. Most is szokásomhoz híven gondolkodtam kicsit és felfedeztem egy óriási dolgot: ez édes kevés program volt a szabad napomra így hát kell még valamit csinálnom. Talán felhivhatnám magamhoz az egyik lányt... Jah egy cumi most jól esne. Francokat! Már este felé járunk kitudja, hogy szájmosás óta ki járt a szájában valami mást kell kitalálnom. Elmegyek valahova! Mondjuk sétálni vagy inkább pokerezni egyet. Áááh ahhoz most nincs kedvem inkább elmegyek egy bárba megiszok egy Whiskey-t.
Felhívtam a sofőrömet, hogy vigyen el meg ha hívom akkor hozzon haza. Jó drága pénzért csinálja amit csinál de legalább jól és elegánsan... Hülyén néznék ki egy taxival. Amíg ideér gyorsan [You must be registered and logged in to see this link.] és befújom magam a parfümömmel.
Mire elkészültem teljesen hallom, hogy dudál a sofőr. Gyorsan kimegyek bezárom az ajtót és beszállok mögé. Egyszerű ember nem kérdezősködik köszön és már visz a telefonon megbeszélt helyre. Megérkeztünk egy egész jó kis bár előtt kötöttünk ki. Egy borítékba teszem a pénzt és lerakom az anyós ülésre, a fickó tudja miért tettem oda. Kiszállok és bemegyek a bárba majd leülök a pulthoz és egy dupla whiskey-t kérek jéggel. Körülnézek és felmérem a terepet. Elsőre nem láttam semmi érdekeset de mikor éppen az italomhoz fordultam volna megpillantok valakit a szemem sarkából. Egy dögös szőke ül tőlem nem messze a pultnál. Jól megnézem magamnak majd mélyen a szemébe nézek. ~Hmmm nem is rossz, de biztos akarom?~ Ezek a gondolatok közben egyszer-egyszer rámosolyogtam és csak a reakcióját vártam nem mentem még oda.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 4:53 pm

Ez a mai nap idáig egész jó volt. Letudtam a munkát, pihentem, beszereztem pár jó kis cuccot is, ami sosem árt. Abból nincs baj, ha sok ruhám van, annál inkább, ha nincs, vagy kevés. Mondjuk ez nálam ritkán szokott előfordulni, mert szoktam rá figyelni, hogy legyen elég, akár kicsit több is, hiszen van, hogy elszakad, vagy kinyúlik egy idő után. Fehérneműm is nem véletlenül van sok, hiszen egy-két erőszakosabb, vagy feltüzeltebb kuncsaft képes szó szerint leszaggatni rólam a fehérneműt. Hát ma este biztos nem kell attól tartanom, hogy a tangám több darabban kerül le rólam, mivel nincs rajtam. Nem gond, amúgy se nagyon szeretek ilyesmiket hordani, mert gyakran elég idegesítőek tudnak lenni, ha felizgultan még ezekkel kell bajlódni, hogy ne aggassanak. Plusz miniszoknyában lehajoláskor izgató látvány tárulhat a néző elé, amit örömmel vetnek be ma is. A kérdés már csak az, hogy ki lenne az, akivel ma este elszórakozhatnék. Látok több helyes srácot is, de furcsa módon még nem kerülget senki, ami szokatlan, mert volt, hogy ilyenkor már több srác is megkörnyékezett. Nem tudom mi lehet a baj, biztos most kevesebb szingli van itt, mint általában és próbálnak hűségesek maradni, legalábbis annak tűnni. Tuti előbb-utóbb akad valaki, csak ki kell várnom az meg nem nagy dolog. Aztán egyszer csak észreveszem, hogy kiszúrt magának valaki. Egy harmincas évei körül járó helyes férfi öltönyben. A kinézete alapján gazdagnak ítélem meg. Úgy látom tetszem neki, mert alaposan megnéz magának és mélyen a szemembe is néz, amire a válaszom egy csábos pillantás. Jó lenne megszerezni magamnak ezt a fickót. Őszintén szólva nem bánnám, ha kb a kisujjam megmozdítása nélkül lehetne sok pénzem. Így se keresek túl rosszul, azonban örülnék, ha nem kéne a testemet pénzért árulnom, hanem helyette a pasim állna mindent amit csak szeretnék. Az lenne aztán jó. Még az is lehet, hogy akármilyen bunkó is elnézném neki és csöndben meghúznám magam, csak azért, hogy minél jobban éljek. És a fickó se járna rosszul. Lenne egy dekoratív csaja, akivel bárhol mutatkozhat, anélkül, hogy szégyenkeznie kéne, kapna szexet is amennyit akarna, megjátszott szerelemet és a számát is mérsékelném a kedvéért.
Igyekszik is elcsábítani a tekintetemmel, a mosolyommal. Meg persze a testemmel is amit igyekszek - amennyire a távolság engedi - megmutatni neki. Egyenlőre még nem megyek oda hozzá, azt várom, hogy ő kapjon kedvet idejönni. Motiválásként kiveszek egy jégkockát az italomból és úgy téve mint akinek melege van szopogatom, nyalogatom és a a mellkasomon körözgetek vele elég közel a dekoltázsomhoz. Ha csak nem a saját neméhet vonzódik - amit a fürkésző szemeit elnézve kétlek - ez be fog válni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 6:55 pm

Szemezgetek a hölgyel és eléggé megtetszett a csaj talán oda is megyek hozzá. Ám hamar megváltozik a vélemények... KURVA! Nem igazán akartam kezdeni prostival szóval nem is kezdek, ha kurvázni akarnék felhivom az egyiket magamhoz. Talán nem futtatja senki de nem akarok úgy odamenni, hogy "szia te ribanc vagy?" az nem lenne túl elegáns és ha nem kurva akkor meg rába*ztam... Pofán vágnak mert sértegetem úgyhogy inkább csak játszom mint ha mit sem sejtenék és leállok vele flörtölni. Megpróbálom kideríteni, hogy prosti vagy csak könnyűvérű kiéhezett csaj... Kissé össze szedem magam és levágom a whiskey-t majd rámosolygok és odamegyek. Nem akarom, hogy sokat tudjon rólam ha igaz a csaj majd mondok neki dolgokat!
-Heló James vagyok! -nyújtom a kezem és közben mélyen a szemébe nézek és mosolygok rá- Meghívhatom ezt a gyönyörű hölgyet egy italra?
Majd kértem magamnak még egy whiskey-t és apróval fizetek.
-És kegye mit kér?
A szemkontaktus megtartom a biztos álca érdekében. Közben bemérem a csajt. Nem éppen tudom eldönteni, hogy most árulja magát vagy nem? Az öltözete nem kurvás a viselkedése viszont annál inkább. Valamit kitalálok, hogy kiderüljön.
-Neharagudjon mi is a teljes neve?
Mosolygok rá közben néha körbe nézek, ránézek az órámra és megforgatom párszor a whiskey-s poharamat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 7:20 pm

Beválik ez a kis fortély, mivel a férfi megindul felém. Ennek nagyon örülök, már csak arra kell figyelnem, hogy ne szúrjam el, mivel ha tényleg gazdag valószínűleg kifinomult is, legalább is az öltönyt és a haját elnézve ez az érzésem. Muszáj lesz kevésbé ribancosan beszélnem és viselkednem, ha nem akarom egyből elüldözni magamtól. Azt rohadtul nem kéne, hogy az első perc után lekoptasson csak azért, mert nem tudom kicsit megjátszani magam. Ha már egyszer az élet tálcán kínál egy ilyen lehetőséget, akkor azt nem szabad elszúrni. Mikor ideér beigazolódik a sejtésem, valóban egy jó modorú úriemberrel van dolgom - legalábbis eléggé annak tűnik -. Mosolyogva üdvözlöm, de csábos helyett inkább picit csak barátságos próbálok maradni, hogy minél kevésbé tűnjek kurvának.
- Szép estét, Amber vagyok! - megfogom és gyengéden megrázom a kezét tartva a szemkontaktust amit szintén kicsit mérséklek. - Ez igazán kedves öntől, azt hiszem élek a lehetőséggel. - felelem igyekezve előhozni a legmodorosabb énemet, ami valójában ritkán veszek elő, azonban a helyzet most megkívánja ezt a fajta viselkedést. Jó lenne most még nem elárulni magamról, hogy mi is a foglalkozásom, mert nem biztos, hogy túl jó ötlet lenne.
- Egy Bronx-ot kérek. - válaszolom egy mosollyal.
- Amber Alvar vagyok. És az önnek mi a teljes neve? - kérdezem meg és remélem sikerül elfednem, hogy prosti vagyok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 12:43 am

Lekérem a lánynak az italt és különösen normálisan viselkedik most. Teljesen kép zavar van nálam. Erről a csajról sütött le a kurvaság most pedig teljesen normálisan viselkedik. Nem tudom de valamiért még mindíg gyanus nekem. Minden esetre megpróbálom óvatosan de élvezni a társaságát a hölgynek.
-James Carter a teljes nevem kedves!
Rámosolygok de valamiért úgy érzem mint ha tudná, hogy az enyém sem igazi mosoly és én pedig tudom, hogy az ővé sem őszinte. Próbálok lazítani közben kiszedni belőle egyre többet.
-Itt laksz a környéken? Gyakran jársz ide?
Beszélgetek vele egy kicsit. Beadom neki a csalit. Ő is azt használt... Az a jeges szarság amire minden kis gyökér kan beizgul... Nevetséges... Mind egy is nekem most az a dolgom, hogy kiszedjek belőle minnél többet! Nem lenne rossz ha kurva lenne mert elfér még egy prosti az utcán de akkor ne próbáljon meg velem kefélni hanem mondja azt, hogy pénz kéne neki meg egy strici és akkor tudnék neki segíteni. De ismerem ezeknek a fajtályukat mind egy sunyi dög.
-És te... őőőőő házas vagy? Vagy van barátod esetleg?
Erre már szinte tudom is a választ, aki jeget olvaszt a csöcsein annak nem várja a csávója otthon... Azért megkérdezem, a lényeg az, hogy csak beszéljünk valamiről.
-Mivel foglalkozol?  Mit dolgozol?
Mondd ki bátran, hogy egy kurva vagy nem haragszom érte, csak ne próbálkozz...!
Majd le is húztam a whiskey-met és ránéztem az órámra. Későre jár már lehet lassan megkéne indulnom vagy indulnunk már kissé unalmas a hely. Hátt nem tudom vagy jön vagy marad de én mennék már...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 3:32 pm

Azt hiszem nem kéne színésznek mennem. Nem tudom magam annyira megjátszani amennyire szeretném. Így visszanézve hülyeség volt azt gondolnom, hogy a jégkockás kis trükköm után hirtelen átváltok nagyon udvariasba és ez neki kicsit sem lesz gyanús. De ha megpróbálok a két véglet között maradni talán sikerül magamat nem teljesen idiótának mutatnom. Mert érzem, hogy most egyre inkább tűnök egy szerencsétlen ostobának a szemében és valahol ez a kedvesség is kissé megjátszott. Azt hiszem attól már nem kell tartanom, hogy vele lefekszem ma este, legfeljebb akkor, ha fektet meg, ha felönt a garatra.
A teljes nevére csak mosolygok. Gyanús, hogy valójában nem így hívják, de bánom is én mi a neve, én legalább ilyen téren őszinte voltam.
Furcsállom, hogy az egyik pillanatban még nagyon modoros úriember, aki csak magázódik átvált tegezésbe, de nem baj, nem a kedvencem magázódás.
- Igen, itt lakom nem messze és ha van kedvem és időm néha eljövök ide. - válaszolom, bár a "néha" nem igaz, mert annál azért gyakrabban járok ide, de nem baj, ennyi füllentés még belefér.
A kérdését szerintem ő sem gondolta komolyan, ha pasim lenne, esetleg férjem nem egyedül lennék itt, pláne nem flörtöltem volna vele - kivéve ha egy csalfa ribanc lennék -. Annyira azért nem vagyok hülye, hogy ha pasim lenne akkor nagy nyugodtan itt ülnék egy topban, meg miniszoknyában, úgy, hogy pár perce még egy jégkockával játszadoztam. Akkor sokkal diszkrétebben viselkednék, mert sosem lehetnék benne biztos, hogy nem-e figyel valahol a barátom, vagy valamelyik haverja.
- Szingli vagyok. - tudom le mindkét kérdést egy válasszal és le merném fogadni ezzel egyáltalán nem mondtam neki újat, mert már a viselkedésemből könnyen leszűrhető volt, hogy egyedülálló vagyok.
A várva várt kérdés megérkezik, amire már eldöntöttem őszintén fogok válaszolni, így legalább ha le is néz nem mondhatja rám, hogy hazug vagyok.
- Prosti vagyok. - vallom be őszintén és gondolom ezt a szakmát kicsit sem kell jellemezni, mivel magától értetődő, hogy mit csinál egy kurva. Ezek után nem csodálkoznék rajta, ha itthagyna. Így is az óráját nézegeti, valószínű menni készül. Úgy érzem, hogy a legjobb ami történhet velem jelenleg, az az, hogy csendben távozik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 5:42 pm

A hölgyel szóbaelegyedtünk és láttam rajta sokat tanakodik. Próbál kiismerni de nem hiszem sok sikerrel jár, elég nehéz eset vagyok. Ám nem látom rajta, hogy trükközni próbál szerintem igazakat mond amikor a kérdéseimre válaszol. És szerintem egészen megnyílik nekem szóval most már tényleg nem értem a csajt. Össze zavar teljesen. Ám az utolsó kérdésem a fontos ami igazán érdekel és mikor feltettem kissé megfeszülök és sokkal jobban figyelek rá. Ha hazudik azt úgy is észreveszem, de a válasza meglepett. Mármint nem maga az, hogy ezzel foglalkozik hanem az, hogy ő ezt úgy mondta mint ha csak valami takarító lenne vagy valami ehhez hasonló. Prosti, hmmm én meg strici de most akkor elmondjam neki vagy ne? Inkább úgy teszek mint ha meglepne aztán talán elmondom és azt is, hogy elég jól néz ki talán még elhetnék a stricije is. Ha benne van akkor fel is hívnám magamhoz letesztelni, elvégre én csak minőségi terméket árulok. De akkor most az első lépés: Meglepődés! Próbálok meglepődött fejet vágni.
-Mii? Prosti? Most csak viccelsz?
Majd elkezdek nevetni és játszani a zavarodottat és közlöm vele, hogy nem zavar a foglalkozása.
-Má-mármint nem azért nem zavar egyáltalán csak úgy közölted mint ha ez csak valami közönséges foglalkozás lenne egyébként semmi bajom nincs a prostikkal, sőőt!
Viszont itt egy kissé megdermedek és gondolkozok, hogy mit is kéne tennem. Bemutatkoznom vagy mi? Áhh először megérdeklődöm, hogy van-e stricije mert ha van többet nem igazán akarok vele találkozni elvégre minek is barátkozzak egy ribancal? Kúrni meg nekem is van kit.
-És őőőőő van stricid is, meg ilyenek...?
Játszom inkább a hülyét ha van neki akkor nem fogom felfedni magam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 7:03 pm

Meglep a reakciója, nem éppen erre számítok. Inkább megvetést és távozást várok, erre elképed. Nem baj, nem erről van szó, sőt örülök is neki, hogy nem hagyott faképnél megtudva, hogy a testemmel keresek pénzt, mivel ezt nem mindenki tolerálja, vannak olyanok is, akik ezt lenézik. Engem nem nagyon tud érdekelni mások véleménye a munkámról, mindenki azzal keressen pénzt, amihez a legjobban ért. Nekem jó alak, nagy mellek és szép fenék jutott, ezért én ezt használom ki.
- Az igazat mondom. - válaszolom és bármennyire is furcsa lehet másoknak ez számomra ugyanúgy csak egy munka, mint a többi, legalitás és erkölcsök ide, vagy oda.
- Prostinak is kell lennie valakinek. Nekem ez jutott, de nem panaszkodom, megszoktam már, hogy ez a munkám. - fejtem ki. Nem lehet mindenki orvos, titkár, vagy szellemi munkás, van aki az adottságait használja ki. Ez szerintem nem olyan rossz dolog, hiszen valamilyen értelemben jót tesznek a kurvák, hiszen örömet csalnak mások arcára. Kicsit olyanok vagyunk, mint az ingyenkonyhán dolgozó önkéntesek. Csak mi éppen fizetséget várunk el az okozott boldogságért, nem csak egy mosolyt, vagy egy hálás tekintetet. Mondjuk elnézve, hogy ezt a két szolgáltatást kik veszik igénybe egyből megérthető, hogy ez miért van. Az ingyenkonyhára hajléktalanok, vagy nagyon szegények járnak, hozzánk meg gazdagok, vagy legalább átlagosan élők. Egy koldustól nem lehetne elvárni, hogy kifizesse akár egy órai bérünket is, mert az neki sok, de ez nem baj, mivel őket is vannak akik jobb kedvre derítik.
- Nincs stricim. - hazudom szemrebbenés nélkül. Úgyis már azon gondolkoztam, hogy lelépek a mostanitól, mert nem fizet túl jól és túl sok az erőszakos állat is, akiket el kell viselni. Itt van nálam a telefonom, elég kimennem a mosdóba és egy hívással el tudom intézni a dolgot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeHétf. Jan. 19, 2015 11:49 pm

Úgy látom kezdi összekaparni magát a csaj. Lehet rájött, hogy nálam hiába próbálkozik egy árva petákot nem szed ki a zsebemből úgy, hogy én nem akarom. Persze nem akarom... Szóval hiába is próbálkozik legfeljebb megdugom de nem fogok neki fizetni. A farkam megkaphatja de a pénzem nem! Viszont örömmel hallom, hogy milyen "bölcsen" beszél a foglalkozásáról szóval így, hogy megtudtam róla az igazat szívesen beszélek vele. Örömmel hallom amit mond és amin még leragadtam az, hogy nincsen stricije. Ám azt nem tudtam, hogy akkor most legyek-e vele őszinte és mondjam el magamról az infókat. Lehetek jah. Miért ne?
-Noss nézd én eddig még nem voltam veled teljesen őszinte a becsületes nevem Aldo Bare és hát én prostikkal foglalkozom.
Ahogy végignéztem rajta, rájöttem, hogy simán elmehetne az egyik kurvámnak szóval remélem belemegy, hogy lenne a stricim.
-És most hogy ilyen őszinték voltunk egymással mondok neked valamit. Mivel én nem szeretem azt a szót használni, hogy kurvám inkább a munkatárs szóval illetnélek. Tehát azt akarom mondani, hogy lehetnél a munkatársam szerintem egész jó helyet tudnék biztosítani neked és jobb is lenne a fizód mint úgy szólóban.
Viszont felkéne hívnom magamhoz, hogy leteszteljem aztán felőlem ottaludhat aznap elvégre elég igényesnek tűnik. Hátt majd kiderül minden esetre először csak menjen bele, hogy dolgozik velem. Reménykedek közben már a csaj seggét is méregetem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeKedd Jan. 20, 2015 7:10 pm

Úgy érzem lassan sikerül helyreraknom amit elszúrtam, mert mintha kezdene hinni nekem és normálisabban állni hozzám. Talán hülyeségnek hangzik, de ebből a helyzetből is látszik, hogy az őszinteség igenis néha sokat számít és segíthet javítani a helyzeten. Most is máris jobbak a dolgok, mint két perce, amikor még azt hittem mindjárt itt hagy és ha szerencsém van minél kevesebb megvetést és lenézést kapok. Jobban alakult a helyzet, mint amire számítottam, bár ez nem baj, sőt örülök neki.
Furcsállom, hogy bevallja az igazi nevét és a foglalkozását. Nem az, hogy nem esik kellemesen, csak kicsit váratlanul ért az előbbi nagy elképedős jelenete után. Lehet, hogy azért árulja el az igazat, mert én már megtettem előtte.
- Értem, szerintem az Aldo név jobban illik hozzád, mint a James. - mondom egy apró mosollyal és valóban így gondolom. Arcra inkább Aldonak néz ki.
Örülök az ajánlatának, egy kicsivel több pénz sosem, vagy elviselhetőbb ügyfelek sosem ártanak meg, inkább csak még jobban kedvet kap az ember a munkához, ha nem az jár a fejében, hogy bunkó disznókat kell elviselnie, amiért több pénzt érdemelne, mint amennyit kap.
- Ez igazán csábítóan hangzik, élek a lehetőséggel. - fogadom el az ajánlatát, hiszen sokat nem veszíthetek vele, nagyon rosszabb már csak nem lehet a helyzetem. Inkább jobb, ha van egy kis szerencsém. - És utcán kéne árulnom magam, vagy bordélyházban? - kérdezem meg, mert azért nem mindegy, hogy télen kint kell állnom a hidegben fagyoskodni, vagy egy fűtött szobában kéne feküdnöm. Szerintem magától értetődő, hogy az utóbbit díjaznám jobban, már csak azért is, mert utálom a hideget.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeKedd Jan. 20, 2015 9:23 pm

Na azt hiszem megtaláltuk a közös hangot a csajjal. Sőt mi több elfogadta az állásajánlatomat. Már is jobban tetszik a dolog. Mosolyra fakadok és kézrázásra nyujtom a kezemet. nem szólok már egyébként túl sokat de azért jelzem neki örömöm. Aztán természetesen neki is jöttek a kérdések, hogy hol is kellesz melózni a pontosan. Nem sok ribancom van épületben és dolgozik igényes emberekkel de úgy döntök, hogy őt besorolom oda aztán lesz ami lesz.
-Hát nem sokan mennek igényes emberekhez a lányo közül és dolgoznak meleg házban de úgy gondoltam, hogy téged besorollak oda és te kuplerájban dolgozhatsz majd vagy te mész valakihez. Jobb mint kint dekkolni.
Lehet túl nagy a rizikó de ez a csaj nem annyira okos, hogy átverjen engem ha úgy alakulna a helyzet hamar kicsinálom...
Viszont telefonszámát elkéne kérjem mert melózni be kéne hívni szóval el is kérem tőle.
-Na de akkor talán a számot kéne cserélnünk, hogy betudjalak hivni! -előveszem a telefonomat majd felé nyújtom- írd bele kérlek!
Majd az órámra pillantok és hamar rájövök, hogy már rég el akartam tiplizni a picsába. Úgyhogy így is teszek. Megsimítom a vállát a hölgynek és felé szólok.
-Na de lassan indulnék így is nagyon elidőztem. Viszooooont... Ha akarsz velem tarthatsz van meleg étel meg fedél is a fejed fölött ha akarod elszállásollak!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeSzer. Jan. 21, 2015 8:42 pm

Ez az este egyre jobban alakul. Percről percre jobb a kedvem. Sikerült szereznem egy munkát, ami valószínűleg jobb a mostaninál, legalábbis rosszabb nem nagyon lehet. Természetesen elfogadom a felém nyújtott jobbot és kezet rázok vele ezzel pecsételve meg a megkötött üzletet. Nem tartok semmitől, attól se, hogy mennyi kuncsaftom lesz így. a legtöbb visszajáró vendég szerintem így is simán igénybe venné a szolgáltatásaimat a futtatómtól függetlenül.
Örülök annak amit mond, mert abszolút semmi kedvem nem volt kint árulni magam. Príma, hogy egyből bent kezdhetek az igényesebb ügyfeleknél.
- Jó ezt hallani, ígérem nem fogod megbánni, hogy így döntöttél. - kacsintok rá. Persze, hogy belemegyek a dologba, hiszen nem látok olyan érvet, ami ellene szólna, inkább olyant, ami mellette.
- Oké, mindjárt meg lesz. - veszem el a telefont és gyorsan beleírom a számomat a teljes nevemmel elmentve, biztos, ami biztos. Mikor visszaadom neki a készüléket azt látom, hogy megint az óráját nézi. Ennyire sietne valahova? A következő szavai azonban eloszlatják ezt a feltevést és egyben ezt a kisebb mérget is, ami picit elfogott.
- Benne vagyok. - vágom rá elég hamar. Az sose baj, ha hazaérve fáradtan még nem kell a főzéssel, vagy rendeléssel bajlódni, hogy ne éhesen feküdjek le. Ráadásul így több esély van némi szexre is, ami sose probléma.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeHétf. Jan. 26, 2015 10:40 pm

A lány nem nagyon tanakodott, hogy biztos fel kéne jönnie egy idegen férfihoz, látszik rajta, hogy igazi prosti de nem is nagyon érdekel felőlem aztán feljöhet. A telefont rakom el csak felhívom a sofőrömet, hogy jöjjön el értem.
-Pillanat és jön a sofőr!
Közben megfogtam a lány derekát és elkezdtem az ajtó felé kísérni de szinte mire az jatóhoz értünk látom, hogy a sofőr ott áll az ajtó előtt és tömi a fejét. Biztos valahol itt volt a közelben kajálni. Kinyitom a hölgynek a hátsó ajtót és befelé intek.
-Csak tessék!
Rámosolygok és miután beszáll beszállok mellé. Becsatolom az övemet majd combjára teszem a kezem és rámosolygok.
-Csatold be te is kérlek az öved! Sosem lehet tudni. De! Le is kopogom.
Kopogtattam kettőt a kocsi ajtaján és a combját lágyan elkezdtem simogatni.
-Van egyébként hol laknod? Mármint biztos a szállásod?
Majd egészen fel értem a combja leges-leg tetejére és amikor lepillantottam megláttam, hogy nincs rajta bugyi. Kissé elszőrnyölködtem, hogy ekkora ribancal van dolgom de hát megpróbálom ne melítélni még mindíg. A szoknyáját vissza lehúztam és a combját tovább cirógattam.
Hamarosan megérkezdtünk a házamhoz, a sofőr nem ment be a kapun csak a ház előtt állt meg. Kiszálltam a kocsiból majd kisegítettem a hölgyet is. Felkísértem a házamba azon belül a szobámba.
-Ülljj csak le! Hozhatok neked valamit? Tea? Üdítő? Esetleg valami erősebbet?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeKedd Jan. 27, 2015 3:22 pm

Úgy érzem nincs mitől félnem és nyugodtan elmehetek Aldoval. Nem tűnik rossz szándékúnak. Meg miért is akarná valaki kinyírni azt a prostit, amelyiket pár perce beszélte rá, hogy neki dolgozzon? Szerintem senki, csak egy nagyon beteg ember. Ő pedig normálisnak látszik, kétlem, hogy őrült lenne.
- Oké. - mosolyogtam rá és felkeltem a székről. Engedtem neki, hogy a derekamat fogdossa és terelgessen. Biztos gazdag lehet, ha saját sofőrje van. Mondjuk az már eddig is látszott rajta, hogy vastag a pénztárcája, de az sose baj, hogy ezt még néhány tényező alátámasztja. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ezzel nem-e valami mást akar kompenzálni. Majd kiderül idővel.
Kint kicsit hideg van, szerencse, hogy a sofőrje már kint vár ránk, így legalább nem kell sokáig fáznunk.
- Köszönöm. - és az arcomon ismét ott van a mosoly, amikor egy pillantást vetek rá és beszállok a kocsiba. A lovagiassága igazán jól esik, minden nő szereti az ilyesmit és úgy néz ki ezt Aldo is jól tudja.
- Ahogy akarod. - az övhöz közelebb eső kezem már húzza is le és becsatolom vele magam. Ha ő úgy szeretné, hát, akkor legyen úgy, nem bánom. Én nem szoktam nagy ügyet csinálni ebből, mert általában taxival szoktam eljutni egyik helyről a másikra és eddig még nem volt balesetem egyikben sem ülve.
Tetszik amit művel, szeretem, ha simogatnak, az olyan gyengéd. Bezzeg egyes kuncsaftokban a finomság szikrája sincs meg, vannak akik csak simán ledöntenek az ágyra mindenféle előjátékot mellőzve, aztán örüljek, ha nem erőszakoskodnak sokat. Tudom, kurvaként ez is benne volt a pakliban, viszont én is szeretem, ha néha törődnek velem. Nem vágyok sokra, csak egy kevésre.
- A közelben bérelek egy hotelszobát. - adok egyszerű, tömör választ. Valami furcsát tapasztalok. Halad egyre feljebb, aztán hirtelen leáll és furcsa arcot vág. Észrevette, hogy nincs rajtam fehérnemű? Nem értem erre miért reagált így, sok férfinak még örül is annak, ha a csajon nincs bugyi. Azért úgy látom nem akad ki túlságosan, mert pár másodperc múlva már újból simogat - igaz már nem ugyanott, hanem lentebb -.
Az út további része nyugodtan, csendesen zajlik. Nem kellett sokat kocsikázni a házáig, ami nem baj, nem szívlelem a túl hosszú utakat. Odaérve most se veszem rossz néven a kedvességét, ugyanúgy jól esik és mosollyal fogadom el. Szép háza van, meg kell hagyni, olyasmi, mint amire számítottam. Ahogy belépünk az ajtón feltűnik, hogy belülről is hasonlóan mutatós kis ház ez. Kissé furcsa, hogy egyből a szobájába visz, azonban is lehet, hogy nála ez a megszokott. A viselkedése megint jól esik, tetszik, ha egy férfi igyekszik úriembernek tűnni.
- Egy kis alkohol jól esne. - döntöm el hamar. Az mindegy milyet hoz, mert nem vagyok túl válogatós pia terén, a legtöbbet szeretem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeKedd Jan. 27, 2015 6:15 pm

Felértünk a házba és a hölgy egy kis alkoholos italt kért. Gyorsan ki is szaladtam a konyhába és elővettem egy üveg whiskeyt és a fagyóból a jeget. Egy tálcára raktam ezeket majd két whiskey-s poharat is raktam az ital mellé. Felmentem vele a szobámba ahol a hölgy feküdt. Letettem a tálcát a dohányzóasztalra felbontottam a Jack Daniels-t és öntöttem 5cl-t mind két pohárba majd tettem hozzá egy kis jeget.
-Remélem a whiskey jó lesz.
Rámosolyogtam a hölgyre és a poharamat az égnek emeltem. Talán ebből az estéből még lehet is valami, kezdem jól érezni magam a társaságában csak kissé kurvás, de hát mit is vártam egy kurvátol... Minden esetre megpróbálom minnél jobban élvezni a dolgot.
-Hát akkor az új munkahelyre és ránk!
Majd koccintás felé tartom a poharamat. Miután koccintottunk lehajtom a whiskeyt. Talán meg kéne neki mutatnom hol aludhat milyen lehetőségek közül választhat és, hogy hol tud tisztálkodni.
-Noss megmutatnám hol aludhatsz.
Majd a szomszédos vendégszoba felé indultam. Kinyitom az ajtaját és egy egész nagy szoba tárulhat elé. Nem megyek be, előre engedem.
-Ez a vendégszoba itt aludhatsz ha szeretnél, ha nincs máshol aludnod felőlem be is költözhetsz. Persze vannak más lehetőségeid, van kanapé is -mondtom ironikusan és viccesen- de nem hiszem, hogy az jobb ennél. Na de egyébként mindegy érezd magad otthon nézz körül nyugodtan egyél, igyál ami jól esik na meg dölj le ahol akarsz.
Kissé próbáltam utalni neki arra, hogy megbízom benne, na meg arra, hogy vágyom az esti társaságára.
-Még talán a WC-t és a fürdőt kéne megmutatnom. A WC az erre -indultam a WC ajtaja felé és benyitottam- itt pisilhetsz és ha tovább mész a következő ajtó a fürdő -majd azon az ajtón is benyitok.- és én mondjuk most le is zuhanyoznék addig nézz körül ha akarsz.
Szándékosan nem invitáltam a hölgyet zuhanyzásra kíváncsi vagyok arra, hogy reagál. Megvár vagy esetleg bejön? Addig viszont én az ajtót bezártam a zuhanyzóba és elkezdtem lefelé venni ruházatomat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeSzer. Jan. 28, 2015 10:13 am

Jól érzem magam ebben a házban. Szép, barátságos, nagy és a berendezés is arról árulkodik, hogy a lakójának szinte még a bőre alatt is pénz van. Régen jártam ilyen szép helyen, a kuncsaftok többsége általában csak egy olcsó motelbe visz, ahol egerek és még ki tudja mik nem tanyáznak borzalmas szagokat hagyva maguk után. A hideg is kiráz, ha csak arra gondolok, hogy még egyszer egy hasonló helyen kelljen kielégítenem egy vendéget is. Nem azért, mintha én annyira kényes lennék, de azért vannak igényeim. Ki tudja miket el nem lehet kapni ott. Nem véletlenül van, hogy akkor már inkább hamarabb vállalom a szexet valami parkban, vagy ilyen helyen éjszakán. A hideg ellenére az egy fokkal jobbnak tűnik.
Igazi felüdülés, hogy a végigdolgozott hét után mára már nincs több munka és ezen a szabad estemén egy ilyen férfiba botlottam bele. Most itt vagyok és nem látok egy fél rágcsálót, vagy élősködőt se, még a szegénység legapróbb jele sem látszik, sőt minden tárgy gazdagságot sugall. Ez és az egész térkisugárzása megnyugtat, biztonságban érzem magam és tudom, ezt nem a berendezés értéke okozza, hanem valami más.
Amikor Aldo visszatér ez a kellemes érzés csak fokozódik. Whiskyt látok a kezében, aminek örülök, mert szeretem ezt az italt, az egyik kedvencem. Főleg ez a márka, mivel nagyon finom, az íze, még önmagában elfogyasztva is. A jég nagyszerű választás hozzá, látszik, hogy a férfinak kiváló az ízlése.
- Tökéletes. - villantok rá egy mosolyt. Egyre jobban kezdem magam érezni a társaságában, kezdem megkedvelni ezt az alakot. Kedves, udvarias és nem is tűnik annyira beképzeltnek, mint egyes gazdagok,akik mindig nagyon fent hordják az orrukat, ha kell, ha nem. Azokat néha a pokolba kívánom, elég idegesítőek tudnak lenni.
- A munkára és kettőnkre. - emelem koccintásra a poharam és kérdés nélkül húzom le az italt, ami tényleg olyan jó,mint amire számítottam. Amikor felkel követem őt amerre megy. Egy szép szoba tárul elém, hasonlóan jól néz ki, mint az előző.
- Rendben, nagyon jó. -és tényleg tetszik a dolog, bár az ideköltözés kissé talán még korai lenne, de ki tudja. Mindenesetre a felajánlása igazán jól esik,kétlem, hogy sok strici ajánlaná fel ezt a kurvájának, akit még nem ismer rendesen, mert alig félórája találkozott vele először. Nagyon nagylelkű embernek tűnik ez az Aldo, remélem ezt a benyomást nem rontja el. Az biztos, hogy nekem egyenlőre még eszem ágában sincs kihasználni. Magam sem tudom konkrétan miért, azonban egyre kevésbé csak egy behálózható pasast látok benne,akiből kiszedhetnék minden pénzt. Lassan megkedvelem ezt a fickót, úgy érzem és ebben nem látok semmi rosszat. - Örülök, hogy ilyen normális velem, hálás vagyok neked.- teszem hozzá őszintén és tényleg így gondolom. Az is lehet, hogy nem csak testi örömök útján fejezném ki mennyire hálás is vagyok.
A mosdó mutatására bólintok - ami szintén hasonlóan príma kinézetű,mint az eddig látott helyiségek -. Mikor azt említi, hogy zuhanyozni megy úgy döntök talán jobb, hanem megyek utána, lehet, hogy ez most nem lenne túl jó ötlet. Az erotika ráér későbbre is, talán rosszul sülnének el a dolgok, ha erőltetném őket.
- Rendben, csak nyugodtan. - hagytam bemenni a fürdőszobába és hallottam amint kattant a zár. Ameddig ő zuhanyzik, addig visszamegyek a hálószobába és iszok egy kicsit az italból.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeCsüt. Jan. 29, 2015 10:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
A hölgy aki eddig csak egy közönséges kurva volt szememben kezd egyre nagyobb nővé vállni a szememben egyre többnek tartom. Bár nem tudom igazán, hogy ez csak egy átverés és pénzt akar-e belőlem kicsalni vagy tényleg komolyan  gondolja a hálát. Azért vigyázok vele de azt hiszem kezdem megkedvelni a csajt.
-Nézzd nem kell hálálkodnod, végülis úgy néz ki, hogy jó pénzt hozol majd a házra... és végülis... ez a minimum amit tehetek érted. Elvégre te luxusprosti leszel nem csak egy mocskos kis ribanc. Azt hiszem téged tisztellek valamennyire...
Igazából nem tudom mit tegyek szívesen előtörne belőlem az őszinteség de lehet megjátszom magam, hogy kiderítsem mit is akar pontosan a csaj. De lehet nem is érdekel, kurva, kurva KÉSZ! Nem lehet vele mit csinálni nem különb mint a többi. Viszont ez még is csak komolyabb mint a többi eddig egyiket sem hoztam fel magamhoz csak úgy és szolgáltam így ki, az meg, hogy nálam is aludjon az teljesen felejtős volt a többinek. Úgyhogy elmentem addig fürdeni, kíváncsi vagyok, hogy mit akar tőlem. Tettem utalásokat arra, hogy akár be is jöhet zuhanyozni hozzám és aludhat is velem így az ajtót sem zártam be a zuhanyzóba. Ruháimat ledobtam és beleálltam a zuhanyfülképe és jó meleg zuhanyt vettem. A csaj nem jött be hozzám... Érdekes... De azért még nem adom fel. Hamar lezuhanyzok és a törölközőt csak nagyon lengén és eléggé lent kötöttem meg. Kimegyek a fürdőből és visszamegyek a szobába. Tudtam, hogy ott van a csaj de úgy teszek mint ha nem venném észre, gyorsan megyek be a szobába és még csak rá sem nézek. Ledobom magamról a törölközét és mint ha nekilátnék öltözködni "csak úgy megfordulok" és persze Amber iszogatott ott. Bátran megfordulhattam sem a testem sem a férfiasságom nem szükséges takargatnom. Nem arról van szó, hogy óriási a farkam mérete viszont nem vagyok egy "bébipöcs" típus.
-őőőőő... Hoppá?! Neharagudj nem láttalak...
Hát persze, hogy nem láttalak és természetesen nem akarom, hogy meglásson. Magamban nevetek, de az óriási zavarba esett srácot játszom. Pár másodperc hatásszünet után miután végignézhetett rajtam vissza felveszem a törölközőt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimePént. Jan. 30, 2015 2:28 pm

Egyre jobbá kezd válni a kedvem és érzem, ez nem csak az eddig elfogyasztott alkoholnak köszönhető. És talán nem is pusztán a költséges berendezési tárgyaknak, amiknek most körbevesznek. Inkább kicsit Aldo barátságossága, udvarias viselkedése és nagylelkűsége okozza ezt. Kevesen bánnak így velem, mint ő, sokan nem segítenének véletlenül sem, vagy csak belém rúgnának magukra gondolva. Ő legalább kicsit gondol rám, még ha magára is, ahogy mindenki. Eddig még senki nem volt hozzám ilyen jó, hogy egyből luxusprostinak tegyen meg ezzel esélyt kapva arra, hogy végleg kitörhessek a sima prostik sorából, mert őszintén szólva kezdtem már nagyon unni. Az előző stricijeim maximum csak hitegettek azzal, hogy persze, majd lehetek én is olyan, akiknek a tehetős ügyfelek jutnak, mégsem lett soha semmi az üres szavakból. Pedig mindig próbáltam megtenni, amit kérnek és a kedvükben jártam folyton. Nem is értem miért nem hagytam ott a mostanit már sokkal előbb. Talán azt vártam, hátha ő normálisabb és állja a szavát, de nem tette meg. Nem is bánom, hogy jobb ajánlatot kaptam, sőt így legalább nyugodt szívvel tudom elküldeni a francba, mivel tudom, hogy sose kell majd magam visszakönyörögnöm magam mellé. Már alig várom, mert bevallom sosem bírtam igazán az öntelt fejét.
- Pedig én úgy érzem, hogy kell, mert kevesen ilyen jók velem. Ne félj, nem fogok csalódást okozni. - kacsintok rá, de inkább a bizalom megalapozása céljából, mint ribancosan. Tényleg bírom ezt a fickót, most már lassan az a gondolat is kezd egyre inkább háttérbe szorulni, hogy kihasználom. Valahogy úgy érzem nem tudnám megtenni vele ezek után. Nem akarom átbaszni, mert szerintem van olyan okos, hogy rájönne és egyszerűen kezd elmenni tőle a kedvem. Fél órája még ostobábbnak és önteltebbnek tűnt, azonban ez eloszlott, kiderült róla, hogy intelligens, jószívű és az orrát sem hordja túlságosan fent. Egyre inkább el tudom képzelni a jövőbeli főnökömként. Talán őt fogom a legkevésbé utálni minden eddigi munkaadóm után. Tényleg rendes, tisztességes embernek tűnik - azt leszámítva, hogy lányokat futtat, de attól még lehet normális -, akiben meg lehet bízni.
Majd kiderül. Minden esetre én nem kockáztatok meg egy leszidást azzal, hogy benyitok hozzá zuhanyzás közben a szerencsére bízva a reakcióját. Az is lehet, hogy csak azt akarja próbára tenni, hogy mekkora ribanc vagyok és mivel eddig úgy láttam nem szereti, ha nagyon kurvás vagyok egy bepróbálkozással talán csak magam alatt vágnám a fát. Nem tartom túl jó ötletnek most rámozdulni, ezért inkább a hálóban foglalom le magam a piával. Váratlanul hamar jön be Aldo és pont előttem esik le róla a törölköző megmutatva ezzel a farkát. Eddig nem hittem volna, hogy olyan nő vagyok, akit egy pénisz képes zavarba hozni, most mégis elpirulok, talán, mert más szituációkban szoktam látni egy férfi nemi szervét és a legritkábban így. Nem mintha nem tetszene a látvány, nem erről van szó, csak olyan hirtelen jött, nem számítottam rá. Pár pillanatig le se veszem róla a szemem megdöbbentségemben, csak utána kapok észhez és nézek máshova. Nem tudom mi lehet még annál cikibb, mint így megbámulni a főnök férfiasságát. Azt hittem tudta, hogy itt vagyok, mert oké csendben voltam, de azért annak volt hangja, amikor leraktam az üres poharat a kezemből.
- Semmi gond, inkább nekem kéne, hogy elnézést kérjek, nem akartalak zavarba hozni. - szabadkozom és lesütöm a szemem. Tudom, hogy már fent van rajta a törölköző, mégse merek felnézni rá, nem tudom ezek után mi lenne a legjobb, amit tehetnék. Az egyetlen ötlet ami eszembe jut, hogy kiengesztelem testi örömökkel, de azt lehet hagyni kéne, vagy várni a jelzéséig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimePént. Jan. 30, 2015 5:49 pm

A csaj nem a legkurvásabb meg kell, hogy mondjam ami kissé aggaszt is meg nem is. Aggaszt mert akkor , hogy dolgozik de nam aggaszt annyira mert kezdem kissé megkedvelni. Furcsa egy érzés ez az az igazság. Felveszem az elsónadrágomat de mást már nem veszek fel és mint ha nem igazán érdekelne kérdezni kezdek pedig egyébként nagyon is érdekel. Eddig még nem sokan mondtak nekem nemet ő meg simán ellenáll. Leülök mellé és kitöltök magamnak egy whiskey-t közben elkezdek vele beszélgetni.
-Biztos hogy prosti voltál ezelőtt? Nem másztál rám pedig pénzes vagyok a legtöbb már ilyenkor ugrik. Vagy talán a kinézetemmel van valami baj?
Úgy érzem nekem színésznek kellet volna mennem. Egész jól megjátszom magam. De nagyon érdekelne, hogy tudott ellenállni nekem. Talán azért mert kezd érdekelni a lány és nem csak egy sima kurvát látok benne? De nem láthatok mást benne hiszen ő csak egy... Kurva... Mégis van benne valami ami megfog benne. Talán az, hogy ő is jó színész lenne mert jól megjátsza a buta szőkét még is okos. Visszafogta magát mikor rájött, hogy nincs szükségem egy egyszerű prostira és nem jönnek be az olcsó trükkjei. Vagy az, hogy illedelmesen beszél és kedvesen? Fogalmam sincs de valami varázslatos van ebben a nőben.
-Nézd tudom még kissé fura a dolog de nem kell zavarban lenned előttem és bármi van elmondhatod. Erezd el magad ide bent csak én látlak felőlem aztán zöldre festett hajjal is mászkálhatsz vagy bármi csak légy őszinte mindíg, nem szeretem ha az emberek kamu oldalukat mutatják. -aztán csak hebegni-habogni birtam csak- vagyiss, na izé... Érted?
Aztán csak csodáltam a lányt és reménykedtem benne, hogy mutat valamit és elmondja a véleményét rólam. De lehet hogy ezt csak a whiskey teszi.
-Szóval tőlem sem kell félned nő vagy nem bántalak bármit is mondasz rólam amíg azt tisztelettel teszed.
Aztán ismét csak mosolyogni tudtam rá egy szál alsóban ő és az ital társaságában. Sajnos eleinte az volt a tervem, hogy csak szimplám meghúzom de mostmár nem tudnék vele csak úgy dugni, nincs hozzá szívem...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimePént. Jan. 30, 2015 7:11 pm

Próbálom visszafogni azt az énem, amit munkában veszek elő, mert félek, hogy az itt most túl kockázatos. Félek, hogy elutasít, hogy kidob, hogy ezzel repülhet az a jó kis lehetőség, amit felajánlott, az pedig nagyon nem kéne. Ha már egyszer el sikerült jutnom idáig normálisan kell viselkednem, legalább annyira, hogy ne dobjon ki egyből. Semmi kedvem nincs ahhoz, hogy utcára tegyen visszavonva az ajánlatát és kulloghassak haza a hidegben. Akkor már kevésbé próbálok ribancos lenni és megállni, hogy ne másszak rá, pedig abszolút nem könnyű. Vonzó férfi, helyes az arca, csábító az illata és a teste, ahogy most szemben áll velem veszem észre milyen isteni teste van. A francba Amber fogd már vissza magad! Ez a gondolat zakatol a fejemben amikor nehezen leveszem róla a szemem, viszont szívem szerint még rajta tartanám egy jó darabig. Ahogy mellettem ül az is jól esik, már maga a közelsége is.
- Annyira vagyok prosti már évek óta amennyire te férfi. És igen jól látod rád ugrottam volna, eredetileg ezt is terveztem, aztán rájöttem, hogy ehhez te túl okos vagy és lógva hagytam a dolgot. A külsőddel meg semmi gond nincs, sőt bármelyik nőt meg tudnád fogni. - beszélek vele teljesen őszintén, úgy érzem nincs okom előtte titkolódzni, valahogy megbízok benne annyira, hogy megnyílok neki. Úgy érzem sokkal rosszabb nem lehet a helyzet, sőt talán még át is érzi valamennyire amit mondok. Nem tudom, hogy mennyire tud átérezni dolgokat, de szerintem annyit minimum megérdemel, hogy ne hazudjak a képébe. Amilyen furcsa ez az este kétlem, hogy rosszabbul alakulna bármit is mondanék. Legrosszabb esetben kinevet, azt meg bevállalom. Egy kis nevetésbe még senki nem halt bele, én se fogok.
Jól esett, hogy ezek után ő is olyan őszintén beszélt hozzám, hogy minden szavából érződött, hogy igazat mond, hogy tényleg hozzá nyugodtan fordulhatok bármi van, csak ne kamuzzak. Oké, azt hiszem ez menni fog. Óvatosan elmosolyodom azon, ahogyan végül majdnem tisztára belegabalyodik a mondandójában.
- Értem, ígérem nem fogok neked hazudni. - mentem bele és ezt be is terveztem tartani azt leszámítva, hogy van stricim. Az holnap már úgy sem lesz, ezért feleslegesnek érzem ezzel idegesíteni.
- Oké, úgy lesz. - ígérem meg. - Töltesz nekem is egy kis whiskey-t? - kérdezem meg nyájasan és mosolyt villantok rá. Megszomjaztam ebben a beszélgetésben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2015 9:02 pm

A csajszi még mindíg nem mászik rám. Hihetetlen... Úgy érzem nekem kellesz vaamit tennem az ügy érdekében. Pedig azt mondja bejövök neki. Reagálok a dícsérő szavaira elvégre azért nem akarok punci nélkül maradni csak érdekel a nő tulajdonságai.
-Nézd! Igazából tényleg teszteltelek, tényleg kíváncsi voltam mit adsz a pénzért. De te nem másztál rám és hát emiatt nagyon tisztellek. Figyelj ha egy gyors dugást akarsz megadhatom neked de nem fizetek érte és én nem igazán keresem ezt...Te pénzt belőlem legfeljebb csak a vendégeim álltal nyerhetsz ki. Csak azért mert lefekszel velem nem fogok fizetni! Szóval ha pénzemre hajtassz felejtsd is el! Viszont nem kell paráznod tőlem ha mást nem akarsz akkor is itt maradhatsz engem nem zavarsz.
Majd rámosolygok a csajra és fantáziálok egy kicsit. Hihetetlen, hogy csak egy pár órája ismerem és még nem is ismerem igazán de kedvelem a csajt és ábrándozok. El sem hiszem, hogy én Aldo Bare azt gondolom lehet valami velünk. Próbálom magammal megbeszélni, hogy biztos csak a whiskey teszi de akkor sem tudok másra gondolni. Viszont a jó oldala a dolognak, hogy lehet a csajnak sem vagyok közömbös. Elvégre megígérte, hogy nem fog hazudni tehát valamennyire meg is bízik nennem aminek nagyon örülök. Megkér arra, hogy töltsek neki még egy whiskey-t és hát úgy is teszek.
-Persze, hogy töltök
Rámosolygok és töltök neki mégy egy whiskey-t aztán pedig magamnak. Teszek bele egy kis jeget is és ismét koccintásra emelem poharam.
-Most inkább csak az őszinteségre és ránk!
Majd egy mosoly után meg is iszom a poharam tartalmát. Talán ez adja meg a végső bódító hatást és bátorságot. Bár ez másnál nem okozott eddig gondot ő más és csak így tudtam összeszedni egy kis bátorságot. Leteszem a poharamat mélyen a szemébe nézek és gyönyörű szemei láttán elmosolyodom. Kissé megigazítom a hajtincsét, hogy ne lógjon az arcába majd...
Megcsókolom!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimeVas. Feb. 01, 2015 9:31 am

Türelem, türelem, türelem. Ezt a szót hallom mindig fejben akárhányszor csak az eszem felveti a szex gondolatát. Jó lenne egy kis hancúrozás, de azzal most várni kell. Ez kicsit furcsa nekem, mert általában ilyenkorra már egy fickó alatt fekszem élvezve a szeretkezést. Tudom, most könnyen tűnhetek nimfomániásnak, azonban nem vagyok az, kicsit se. Ismertem egy nőt, aki tényleg az volt. Naponta tíz szexet akart, ami bőven túl van az egészséges határon. Hozzá képest én sehol sem tartok, szerencsére. Nekem nincsenek ilyen betegségeim, maximum néha elkapok egy-két apró nemi bajt, azok meg különösebb gond nélkül gyógyíthatóak.
Aldo szavaiban nincs semmi újdonság számomra, gondoltam, hogy teszt elé állít és még a bárban leesett, hogy belőle nem fogok kihúzni egy centet se. Hülyének nézek ki, de a látszat gyakran csalóka és ez most is igaz.
- Tudod nem minden szőke ostoba a sztereotípiával ellentétben. Hamar rájöttem, hogy egyből rád mászni felesleges, mert úgy se érnék el vele semmit. Ahhoz sem kellett zseninek lenni, hogy levágjam belőled pénzt nem lehet kihúzni. - reagálok a szavaira gyorsan. Mindezeket nem azért mondtam, hogy fényezzem magam, csak abból a célból, hogy tudassam vele van agyam. Néha átkozom a hajfestéket, mert a hajszínem miatt sokan gondolnak vízfejűnek, pedig nem vagyok az, csak a szőke jobban áll, mint a barna. Azért úgy látom ő nem gondol teljesen butának, normálisan bánik velem és ez bizalmat ébreszt bennem. Igen, bízom benne, még ha alig ismerem akkor is. Valahogy úgy érzem benne bízhatok, mert nem esek pofára. Majd meglátjuk, hogy igazam van-e, addig meg egy lágy mosollyal elveszem tőle a kitöltött italt.
- Az őszinteségre és kettőnkre. - koccintok vele, majd lehúzom az italt és kicsivel utána rakom le az üres poharat. Mikor ránézek mosolyogni látom. Ez nem meglepő, mindig mosolyog és ez a jelenlétében rám is igaz. Az a furcsa ahogyan teszi mindezt és a következő mozdulatai. A csókja bár meglep nem hajolok el előle, sőt visszacsókolok és az egyik kezem felkúszik a tarkóján, hogy beletúrhassak a hajába.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 6:44 pm

Úristen, a csókja valami fenomenális. Lehunyom a szemem és mégis valami eszméletlen világ tárul ki elém. A szívem úgy zakatol mint a JR-Maglev MLX01-es max sebességen. Bár az mágneses vonat szóval akkor valami másik vonat ami gyors. Teljesen elzártam magam a világtól, egészen máshol éreztem magam. Persze hamar feleszméltem, hogy nem szabad mutatnom mennyire is élvezem a dolgot mert az nem illene Aldo-hoz. Inkább adom az úriembert és kéretem magam egy kicsit. Igazából még sosem volt ilyen kapcsolatom egyik kurvámmal sem. De attól, hogy még úriember vagyok egy dugás is jól esne de mihejst erre gondolok gondok kezdődnek valami kezd keményedni a  nadrágomban. Így a csók nem tart sokáig megsimítom az arcát majd befejezem a csókot. Hamar zavarba esek és próbálom csillapítani férfiasságom indulatait. Közben próbálom álcázni és nem reagálok semmit csak fapofával a whiskey-hez nyúlok és kitöltök még 1-1 kör whiskey-t. Majd az egyik kezemmel a combját kezdem simogatni.
-Egész jól csókolsz.
Majd rámosolygok és mást nem is igazán tudok szólni így egy kis kínos csend alakul ki én pedig csak lötyögtetem a whiskey-t a poharamban.
-Neharagudj, hogy ilyen szótlan vagyok csak tudod nem igazán voltam még ilyen kapcsolatban munkatársakkal. Mármint összejártunk dugni néha de nem igazán volt benne igazi erotika. Bár lehet, hogy neked ez is csak egy átlagos nap és lehet csak ki akarsz zsebelni de én nem úgy vagyok veled mint a többivel. Ez egészen más...
Aztán rájövök, hogy nem olyan egyenes a világ mint eddig inkább forog körülöttem szóval csak azt mondogatom, hogy NEM! Aldo ez nem te vagy ez a whiskey. Aldo csak egy elegáns nőcsábász aki csak a farka után megy. És talán el is hittem ezt magamnak mert miközben ezt mondogattam magamnak megfogtam a whiskey-s poharamat majd enyhén megemeltem.
-Egészség!
Majd lehajtottam azt ami azt hiszem megatta a kegyelem döfést a gondolataimnak és gyorsan le is csaptam a kis asztalkára poharam majd ráhajtottam a hölgyre. Kezeim feljebb csúsztak egészen a nőiességéig amin finoman de úgy scratcheltem rajta mint a világ legjobb Dj-je. Közben megcsókolom ismét és fekvő helyzetbe próbáltam vinni persze ha csak nem ellenáll.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 9:21 pm

Ahogyan csókol abban valami furcsát érzek, ami egyben különleges is. Kevesen csókolnak így. A legtöbben vagy csak simán hevesek, vagy érzékiek, azonban ebben valami más van. De vajon mi? Nem tudom, kezd már sejtésem lenni, de még nem állt teljesen össze a kép. Még hiányzik pár részlet hozzá, néhány kirakós darab. Viszont egyre jobban kezd körvonalazódni a dolog. Csak nem valamilyen mélyebb érzelmek vannak mögötte? Kétlem, nem olyannak tűnik, aki csak úgy belezúg egy prostiba, akit ma vett fel magához dolgozni. Szerintem inkább csak a whiskey ütött be neki és ettől olyan különös a csókja. Valószínűleg nem bírja olyan jól, mint hitte és kicsit már a fejébe szállt az alkohol. Ez tűnik leginkább elképzelhetőnek. Kissé bánom, hogy hamar megszakítja a csókot, de bízom benne, hogy jut még elég erotika az este folyamán. Kétlem, hogy kettőnk közül csak én vágyok egy jó kis szexre. A dicséretére egy apró mosoly jelenik meg az arcomon, bár úgy érzem, hogy ezt most szándékosan értékelte alul azért, hogy picit palástolja azt a lelkesedést amit éreztem benne. Biztosan most kelleti magát egy kicsit.
Aztán amit mond akkor megvilágosodik minden. Rájöttem már mi is volt az, amit csók közben éreztem. Ez a fickó eléggé úgy néz ki, hogy belém zúgott. Erre azért nem számítottam, bár nem annyira bánom a helyzetet. Nem baj az, ha a stricim aki nem mellesleg gazdag szerelmes belém, akár kis ügyességgel a későbbiekben még előnyömre is fordíthatom ezt az egészet.
- Értem, nincs semmi gond. Nekem bármit elmondhatsz. - megint ott egy mosoly az arcomon és lágyan megsimogatom az arcát a szavaim megerősítésére.
- Egészség! - húzóra ledöntöm a whiskyt, majd lerakom az üres poharat. Éppen időben, mert a következő pillanatban már az ajkamra tapad amit természetesen viszonozok és a nyelvemet is bevetem. Hagyom magam elfektetni mialatt egyik kezem a hatát simogatja, a másik pedig a hajába turkál picit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amber&Aldo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amber&Aldo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Amber & Tyrell
» Sarafina & Aldo
» Amber&Ian
» Ty & Amber
» Amber & Ambrosia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-