KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
St. Joseph Árvaház Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
St. Joseph Árvaház Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
St. Joseph Árvaház Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
St. Joseph Árvaház Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
St. Joseph Árvaház Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
St. Joseph Árvaház Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
St. Joseph Árvaház Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
St. Joseph Árvaház Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
St. Joseph Árvaház Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 St. Joseph Árvaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Gwen Seeger
Gwen Seeger

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 33
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 54
◮ join date : 2014. Aug. 07.

St. Joseph Árvaház Empty
TémanyitásTárgy: St. Joseph Árvaház   St. Joseph Árvaház Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2014 9:51 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Szép nap a mai. Mit szép? Egyenesen csodás! Kék az ég a fejünk fölött, és ragyog a nap. Előző este pedig kifosztottuk Kristinnel a kaszinót. Ezért is vagyok most itt, az árvaházban. Fogadalmat tettem; amit nyerek, azt mind felajánlom az árvák javára (főleg, ha már pofátlanul visszaéltem a képességeimmel). Szavatartó ember vagyok, úgyhogy ma az idős igazgatónő kezébe nyomtam egy 12.000 dolláros csekket. Az a döbbenet és meglepetés, ami kiült az arcára, minden pénzt megért. Elmondása szerint épp a legjobbkor jókor jött az adomány. Nah, igen, az univerzum mindig tudja hogyan hangolja össze az eseményeket. Megkértem az igazgatónőt, Mrs. Heller-t, tekintse ezt névtelen felajánlásnak, nem hiányzik nekem a felhajtás és az istenítés, nem azért teszem, amit teszek. Bőven elég a tudat, hogy segíthettem. És persze a kaszinóban töltött éjszaka is fergeteges élmény volt már önmagában. De ez nem jelenti azt, hogy rászokom a szerencsejátékra.
A csekken kívül mással is érkeztem. A kocsim csomagtartója és a hátsó ülés meg van pakolva dobozokkal, amik tele vannak ragasztható flitterekkel, strasszkövekkel, csillámporral, színes papírokkal, mintalyukasztókkal, zsírkrétával, színesceruzával, filctollakkal, kis ollókkal, stift ragasztókkal, gyurmával és egyéb hasznos, kreatív kütyükkel, amikkel jól el lehet szórakozni.
Épp egy méretes dobozzal verekszem be magam az árvaház, félig nyitott, magas ajtaján, amikor gyerekek szaladnak szembe velem. Mosolygós gyerekek, 6-8 évesek lehetnek. Két kisfiú, és egy kislány. Luca, Marc és Leelee.
- Segíthetünk, Gwen? – csivitelik, mire az egyik kisfiú kitárja előttem teljesen az ajtót. Kócos kis buksija van, akár ő lehetne Bozont Scooby-Doo-ból.
- Óh, köszi, nagyon aranyosak vagytok. – felelem mosolyogva. Igazán remek srácok.
Fekete cicanadrágot viselek fekete balerinacipővel, fölül pedig egy térd fölé érő, fehér nyári ruhával, melynek fekete csipkés vállrésze van. A csuklómon bőrkarkötők fityegnek.
Leteszem a dobozt a rideg fal tövébe. Felegyenesedem és végignézek a hosszú, zord folyosón. Nem lehet semmi itt felnőni. Ha ezek a falak mesélni tudnának, vajon mit mondanának?
Az árvaház és a hozzá tartozó kis birtok, valami családi rezidencia volt anno, de az apuka eljátszotta a vagyont, így elárverezték és állami kézbe került. Előtte sokáig lakatlanul állt. Amennyire tudták, kitatarozták és felújították az állami támogatásból, de még így sem egy Hilton Hotel.
Felsóhajtok, és már pördülök is sarkon, hogy menjek a következő dobozért. A gyerekek harsány nevetés közepette futnak utánam.
Illemtudóan megállnak a kocsim mögött, és várják, hogy valami kis munkával bízzam meg őket. A kezükbe nyomok egy-egy kisebb szállítmányt, amivel elbírnak, én meg viszek egy sokkal nagyobbat.
Visszafelé már nem szaladnak, inkább birkóznak a dobozokkal.
Mire felérnénk a lépcsőn, a folyosón végigsüvítő huzat hatalmas robajjal csapja be az orrunk előtt az ajtószárnyat.
Vissza az elejére Go down
 

St. Joseph Árvaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Joseph Morgan
» Joseph Barnes
» Kintaro & Joseph - Japanese restaurant

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-