KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jake 'n' Danielle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 3:31 pm

Meglepett ahogy a lány alig pár szívás után rátapos a cigarettára. Őőőő tudja! - szúrta ki helyette a szemem a távoli "M" jelet ami csak egy dologra engedett következtetni hogy egy McDonalds foglal ott helyet és azt a félét már ismertem. Nem sűrűn, de néha ettem ott.. egy-egy hosszúra nyúlt éjszaka után, amikor már semmi más nem volt nyitva a kórház környékén, vagy amikor először.. az egyik ápoló fűzött meg, azt mondta kihozzák ha kérem, és gyorsan megvagy vele. Nem vagyok én olyan.. mindent csak szolidan és étteremben típus, habár megvallom, amikor csak tehettem, adtam a minőségnek. De most ez nem egy olyan alkalom volt...

- Ismerem.. - vetettem csak oda félvállról, még mindig a távoli helyet nézve. - Vagy legalábbis mondjuk úgy hogy volt már hozzá szerencsém. - indultam el csak akkor, amikor a lány már elindult előttem, és alig két lépéssel, kissé sietősen, de hamar beértem.
Aztán hirtelen jött a kérdés. Ami biztos hogy ott, helyen megtorpantam abban a pillanatban, megálltam, még akkor is ha ő ment tovább előre. Aztán lassan emésztettem a helyzetet, vagy felfogtam, vagy tudom is én, amikor újra elindultak a lábaim, és ha ő állt vagy elindult velem, követtem.

- Nem, nem próbáltam.. - a hangom szabályozott érzésekről árulkodik - Úgy értem olvastam róla.. RENGETEGET! A károsodások amit elkövethet, az idegrendszer belső leépülése, a hosszútávú hatások, a... - de aztán itt félbeszakítottam a menetet, egész egyszerűen mert rájöttem, egy.. most nem szakmai konferencián vagyunk, nem is egy bemutatón tizenéveseknek, lebeszélőn, vagy tájékoztató helyzetben, egész egyszerűen egy kérdés volt. És kettő meg...
Nem tudom a dolog a lányt hogyan érintette, milyen reakciót váltott ki, de a következő kérdése..

- Nem.. nem.. terveztem semmit.. - a hangom szaggatott és zavarba forduló, nem is a nyelvezet vagy a feltételezések.. Mire készül ez a lány velem?? Egy részem azt mondta, hagyd magad, ENGEDD! Végre az életben egyszer élhetsz! Úgy igazán!

De egy másik figyelmeztetett a veszélyekre. Ebből még akármi lehet.. És akár rámehet az egész további életed...
Érdemes vállalni a veszélyeket??
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 18, 2015 11:51 pm

Átsiklott a Mekis csoda felett, mert egyrészt tudta, hogy az egész csak műanyag vacak, de isteni műanyag vacak. A lehető legrosszabb, amit a szervezetével művelhetett, de tett arra, hogy kinek mi a legjobb.
Ezért is váltott témát, amire a válasz elég lett volna, ha csak egy igen, vagy nem lett volna. Ehelyett olyan replikát kapott, amire halkan elfüttyentette magát, és hamisan elvigyorodott.
- Ha meg akarsz halni, nem kell füvet szívnod. A levegő tele van szennyező anyagokkal. Az egészséges kajákat vagy vegyszerezik, vagy a bogarak fossák tele. A víz, amit iszol, állati és emberi ürüléket szűrnek át. Ha akarod, folytatom. Semmi sem egészséges már ezen a kicseszett golyóbison, de éljünk úgy, mint valami szent - sóhajtott a fejtegetése után, leragadva a levegőben történő idézőjelrakás után az élet szónál. Mert ugyan ha úgyis meghal mindenki ezen a retkes bolygón, akkor minek éljenek úgy, mint egy aszott mazsola bűntelen ember? Amikor még a katicák is szexelnek a retkes leveleken.. Bűnös minden, csak rohadtul nem akarták belátni az emberek - hagyta abba a saját gondolatait, mielőtt még rátért volna a perverziók ösvényére.
- Van olyan kérdés, amire az első szavad igen lenne? - mosolygott egy jót arra, hogy talán még mióta megismerkedtek, azóta alig hallotta a helyeslést, az igenlést a másik részéről. Jake aligha próbált olyasmit, amit valóban akart is, és ezek az emberek a legkiszámíthatatlanabbak. Még önmagukat sem ismerik! Egyáltalán...
- Csak amiatt kérdeztem, mert ha gondolod, és túléled a kajálást velem, akkor elmehetnénk inni. Én alkoholt, te meg... hát valami ízesített löttyöt, bármit - vonta meg a vállait, mert ki nem nézte volna az aktatáskásból, hogy bármi "rosszba" belement volna. Maximum a gyerekpezsgő játszott be a faszinál. Maximum! - Egy olyan játékkal egészíthetnénk ki, amikor valamelyikünk mond egy állítást, olyan kezdéssel, hogy én még sohasem.. Ha tényleg nem tette, akkor nem iszik. Ha viszont hazudott, és csak a másikról akart tudni valamit, de közben ő maga megtette, akkor mégis felhajtja a piát - sandított fel a másikra már vészesen közel járva a zebrához, ami a Mekitől választotta el kettejüket. Na meg az a négysávos út, amin át kell haladniuk úgy, hogy nem fogják kilapítani őket. Veszélyesen éltek, az már biztos.
- Már ha most nem akarsz inkább más irányba elmenekülni - állt meg a piros lámpa előtt, meghagyva választást Jake-nek. Nem akarta rábeszélni semmire a faszit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 7:35 pm

Meglep a hirtelen jött bemutató, és nem is tudom hogy az lep e meg elsőre, hogy bár.. soha nem éltem előítéletekkel, de külsőre.. soha nem gondoltam volna hogy ezeknek akár a töredékét is tudja, vaaaagy.. az hogy ez a válasz a szövegemre, mintegy revansot véve, és igaza volt. Az ő kertjében kertészkedem, ezért ne szóljak az életbe.

Egy kiadós bólintással nyugtázom az elmondott tényeket, viszont ami utána jön.. elsőre megakaszt a lépésben, és beletelik némi.. hebegő szövegelésbe mire kivágom magam.
Mondjuk..

- Iiigen. - húzom aztán el az azt követő kérdésre, és hogy mi is?? Az már kimarad, mivel a lány folytatja, mintha egy kereplő gépet nyelt volna le, de valahogy nem is igazán érdekel. Élvezem. IGEN! Határozottan élvezem ahogy beszél mellettem, és továbbra sem állva meg, csak fűzöm hozzá a részleteket.

- Nem! - vágom rá olyan eltökéltséggel, hogy még magam is meglepődöm a pirosnál mellette. Tényleg nem!??? - Úgy értem... - rövid szünet - Próbáljuk meg! - EZ A BESZÉD, JAKE! Hajtsd csak önként hurokba a fejed, volt már ennél egyszerűbb öngyilkosság is! Valamiért most mégsem érdekelt.. Nem tudott érdekelni, és ahogy a lámpa zöldre váltott, már valamiféle őrült vigyorral az arcomon léptem meg a következőket hogy elérjük azt a piros-sárga.. épületet, ahonnan senki nem távozik elégedetlenül..

Legalábbis azt mondják...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 8:40 pm

Elsőre bejött neki, de ahogy folytatta a terveinek ecsetelését, megint ugyanaz a szöveg. Nem.. nem.. nem.. nem.. és megint csak nem. Már azon kezdett agyalni, hogy valami olajjal kellene leönteni, hogy a megakadt lemez megint működésbe lendüljön, amikor Jake önmagát kezdte el kijavítani, amire elmosolyodott. Nem szélesen, de bejátszott a na ugye én megmondtam típusú jelzés, ami a nőknél nagyon is gyakori tudott lenni.
Még csak fel sem ocsúdott abból, hogy végtére is belementek az őrült és amúgy sem szokványos terveibe, amikor a táskás faszi elindult mellette, mire pár lépéssel lemaradva kapkodta ráérősen a csülkeit, hogy beérje amazt.
- Mit akarsz megpróbálni? Túlélni a vacak kaját, vagy az ivós szöszölést? - kérdezte csak úgy mellékesen, és mielőtt elcsapták volna, a túloldalon bukkant fel a padkánál, ahogy a zebrát elhagyta. Felsóhajtott halkan, azon agyalva, hogy Jake vajon tejet fog-e kérni. Vagy csak jól be akart rúgni sima csapvízzel. Nem nézte volna ki a másikból azt, hogy egyszer is elengedte-e volna magát már az életben, de ha ő meglepte Jake-et azzal, hogy engedve neki vele tölti a szabadidejét, akkor talán a másik is képes holmi... szenzációra. De minimum arra, hogy végre ne nem.. talán.. próbáljuk meg legyen a vesszőparipája.
- Tudod már, mit szeretnél kajálni? - tért vissza az alap tézishez, ami valljuk be.. nem gondolta, hogy a legnagyobb, legtöbb kalóriával megáldott szenyó lett volna. Ellenben ő.. a fagyiba fogja mártani a sült krumplit és krumplit fog tuszkolni a szendvicsébe is. És csak remélte, hogy a husi jól át lesz sütve és még csak szarrá sem lapítják cipőtalppal azt neki szervírozás előtt. Gusztustalan, amik mentek a gyorskajáldákban. Pech, hogy szart rá és a kedvencei voltak ezek az ócska kaják.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 15, 2015 3:20 am

- Azta.. azt az ivós játékot.. - ecsetelem, de közben nem állok meg - Amit említettél. - fordítom felé csak egy pillanatra de széles vigyorral a fejemet, aztán vissza az út, előre, és ahogy elérjük azt az ajtót, egyszeriben állok meg, hogy érte nyúlva, egy visszalépéssel kitárjam előtte..

- Kisasszony.. - mosolygom.. de nem azt mondta hogy semmi kisss..?? Megköszörülöm a torkomat, mint egy korrigálva az előbbi nyelv.. botlást, és marad a hosszú mosolyom. - Vagyis Danielle. - nézek a szemeibe, és ha belép, csak akkor követem, miután az a hirtelen kitörő nagydarab fagyit cipelő fószer kis híján fellök mindkettőnket. Csak egy rosszalló nézéssel nézek utána..

Az ő hangja az ami újra helyreránt. Már benn vagyunk, benn abban a nyüzsgő.. akármiben, én meg csak kapkodom a fejemet, hol gyereküvöltések, hol lányhadak nevetnek fel, és amott messze a távolban.. valami fiúbrigád ecseteli a tegnap esti hódításokról a híreket, én mégis csak egy rövid pillanatot szentelek neki.

- Nem.. fogalmam sincs.. - figyelek vissza a lányra előttem, és kiadós sóhajt eresztek ki a tüdőmből. - Mi lenne ha meglepnél?? - a következő szöveg, csak hirtelen.. ötlet, és valahogy erősebben szorítok rá a kezemben tartott táska fülére. Nem mintha bárki is elvenné...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 21, 2015 12:09 am

1-0 az alkohol úrnak. Ezt mindenképpen megjegyezte, de amikor újra nekiálltak kisasszonyozni, a legszívesebben csípőre tette volna a kezét, de az meg túl lányos szarság lett volna, ezért inkább megmaradt annál, hogy felvonta az egyik szemöldökét nem tetszően, ott szobrozva a bejárat mellett egészen addig, ameddig meg nem hallotta a nevét. Nem mintha egyébként ne tudott volna bemenni, de egy kis nevelés minden faszira ráfért. Jake-re, a túlságosan is jól nevelt emberre meg még inkább. Elborzadt attól a kedvességtől, ami a másikból áradt és ténylegesen sem tudta hova tenni ezt az előzékenységet, amikor szinte ahhoz volt szokva az idő 90%-ában, hogy az orra előtt baszták be az ajtót. Amire rá is szolgált a viselkedésével - persze.
Mindezt Mr. Húsgombóc részeg balettje zavarta meg, és kedve lett volna csak úgy elé csúsztatni a lábát, hogy lássa a partra vetett bálna táncot, de attól tartott, hogy a bokája tört volna bele az akcióba, ezért csak felsóhajtott...
- Persze, remélem bele is fulladsz - morogta félhangosan, amit ha meg is hallott Jake, nem igazán érdekelte... megérdemelte volna a mamutnyi gömb, hogy kényelmetlen helyzetbe kerüljön, és csak akkor lépett be, amikor már tiszta volt a terep egészen addig, ameddig a mérgező, nyomorék csoportokat meg nem látta. Hirtelen olyan döntésképtelen lett, hogy nem tudta, melyik a rosszabb. A kölykök? A hülyepicsák? Vagy éppen a farokcsóváló pincsik? Nehéz döntés volt, mégis inkább arra koncentrált, amit hallott.. És hümmentett egyet. Nem azért, mert ne tudta volna, mi legyen a továbbiakban, csak éppen azon gondolkodott, mennyi fért bele Jake-be. Ezért is nézett végig rajta talán most először alaposan, minden négyzetcentiméternek szentelve elegendő időt.. Igen, mindent megnézett a fickón. AZT is. Már amennyire látszott...
- Rendben. Bízd ide - vigyorodott el hirtelen, és már kapott is oda Jake szabad kezéért, hogy az alig kígyózó sorba húzza, nem beállva utolsónak. Becsúszott az éppen rendelő mögé, mire a mögöttük lévőek felháborodva kezdtek sápítozni, de Danielle csak hátramosolygott egy két méteres állatra, egy szőke cicababára.. két motoros csókára, és még vagy három tizenéves suttyóra.
- Bocsi. Friss házasok vagyunk.. - fonódott fel szinte a kékszeműre olyan bájosan mosolyogva, hogy legszívesebben elhányta volna magát attól a látványtól, ahogy kinézhetett - És rettentő éhesek.. egész éjjel.. mással volt tele a szám... huuuhhh - kéjenc mosoly villant át az arcán nevetéssel, az arcát aztán Jake vállának dörgölte finoman... És hogy Jake erre hogy reagált? Remélte, hogy volt drámatagozatos is, vagy csak jól tudott hazudni, mert minél előbb jutottak kajához, annál korábban tudtak inni is aztán.
- Mit válasszunk, szívem? - bazsalyogva fordult félig előre, amikor már a kajákat hordták a tálcára az előttük lévőnek, kihangsúlyozva a becézgetést, és remélte, hogy működött a dolog, és nem most buktatják le. De minél előbb akart ezen túl lenni, mert túlságosan is hirtelen és intim közelségbe került a másikkal. És fingja nem volt, hogy melyiküknek kényelmetlenebb a helyzet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 26, 2015 5:09 pm

A lány megjegyzése.. elfelejti mosolyra húzni az arcomat, de csak mert a nagydarab és modortalan eltűnésével olyan hirtelen lép be, hogy én se akarok lemaradni.

Odabenn.. odabenn mondhatni furcsa kép fogad, mégsem lepődöm meg, az hogy én nemigen szoktam az ilyen helyeket, az nem jelenti azt hogy mások nem kedvelnek időt itt tölteni. És úgy tűnik kedvelnek... Mármint.. nem igazán súlyt le a hirtelen nagy felfordulás, csak kissé összezavar, péntek este van, a hétköznapokon olyan hajnali 3 tájékán azért egész más az ilyen helyek összetétele, de nem mondom azt hogy nem tetszik. Mégis elsőre tanácstalan vagyok. Már az ételek tekintetében, és ha már elhozott magával - vagy ő jött velem?? - de mindenesetre úgy tűnik nála gyakorlottabb a terep, fogom és rábízom magam!
Valami azt súgja nem követek el nagy hülyeséget...

De aztán rám néz. Én meg őt nézem, nem tudom eldönteni.. valamit vár tőlem?? Egy idő után ráncolom is a szemeimet, ahogy a szemei lefelé tévednek, és.. nem értem! Vagy csak nem igazán akarom érteni...
Aztán az a vigyor!
Talán megijeszt, amikor hirtelen kap a kezemre, de hagyom magam. Nem tudom miért. Azt se tudom miért cselekszem, de valami húz felé, és valami olyan, ami azt súgja a háttérben hogy igen, jó lesz nekem! Nincs mitől félnem...
Pedig nem vagyok hajlamos kikapcsolni az eszem. Úgy általában..

Haladok vele.. nem tudom merre, pedig asszem érdekelne, ahogy szinte lökdösi félre az embereket, én meg mögötte lépkedek, megállunk.. ő meg felsimul rám. Egy pillanat alatt ránt össze mindenem.

Nem figyelem mit mond.. pedig valami azt súgja kéne, az a morgás.. na jó, kis híján morgás, hátulról, a fülembe, szinte tapinthatón érzem a feszültséget, de akkor nyer értelmet az előbbi szó.
Friss házasok??
Na akkor akad meg ott minden. A nyelés is, de a levegővel is akadnak problémák, ahogy folytatja, egy szót se szólok, csak hagyom hogy intézkedjen és hogy miért?? Nem vagyok benne biztos hogy meg tudnám mondani. Talán sodródom.. Az árral. Azzal a valamivel amibe húz engem és míg minden ép.. eszű sejtem kézzel-lábbal tiltakozik, valami húz beljebb és nem hagyja hogy megmakacsoljam magam.
Ez az Jake, remekül csinálod! Kiválasztottad már a sírfeliratot??

Valahol ott kapok észbe megint, amikor hozzám szól.. "szívem", és átitatott értelemmel néz bele a képembe. Valami azt súgja választ vár. És beszélni is kéne, legalább.. legalább valami értelmeset kinyögni, de száraz a szám, egy egész sivatag is elférne benne, de akkor sikerül egyet nyelnem.

- Rá.. rád bízom.. - sikerül aztán mégis - drágám.. - eresztem ki a szokatlan részletet, és hogy játszunk?? Játszani rendesen kéne, ezért felfut a kezem a dereka köré, de csak.. lágyan érintem meg. Borzasztóan egy idegen helyzet!

- Amit csak szeretnél.. - nyelem, de a második mondat már könnyebb, lehet lassan én is belerázódom majd?? A szokatlan reszketés után már egyre kényelmesebb. Hihetetlen hogy mit tartogat még a ma este!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 26, 2015 11:36 pm

Eleinte olyan volt Jake, mint aki karót nyelt volna mellette és nagyon remélte, hogy nem most fogja elbaszni ezt az egészet, mert semmi kedve nem volt hátramenni és kivárni azt a rohadt hosszú sort. Mert ugye majdnem tele hassal jobb volt inni, az alkohol előbb szívódik fel és nem fogja őket szétcsapni az.. annyira, mint ahogy kigondolta.
Várt. Tudta, hogy valahol a kékszemű is be fog kapcsolódni a játékba, és amikor végre megszólalt, helyeslően elmosolyodott, de csak a fickónak címezte az egyetértést, nem kellett, hogy mindenki tudjon az improvizáló képességükről.
Ahogy megérezte a derekán azt az idegen kezet, leküzdötte a késztetést, hogy elhúzódjon. Sőt! Annyira elmerült a rögtönzött játékba, hogy pipiskedve egy rohadtul hangos, cuppanós puszit is nyomott a csóka arcára. Tuti, hogy majd valami fagyival fogja fertőtleníteni a száját! Na nem azért, mert nem járt már érdekesebb és gusztustalanabb helyeken a szája, de ilyet.. józanul és nem betépve nem igazán szokott tenni.
- Legyen a legnagyobb - mosolyodott el aztán nagyon szélesen, és úgy is lesett fel a másikra. - Tudod, hogy szeretem, ha nagy.. - a szemeiben megjelent valami tőle szokatlan, és az eddigi szituációtól nagyon is távol álló csillogás, ami nem különösebben a férfinek szólt, mert ahogy megismerte, ezzel a kijelentésével biztosan zavarba fogja hozni.. Ebben nem kételkedett.
Az előttük lévőek végre kisodródtak oldalra, és úgy lépett csak előre egyet, hogy a teste még mindig súrolja a másikét. Persze az imázs a legfontosabb ezekben a percekben és csak amiatt nem dörgölőzött hozzá még inkább Jake-hez, mert attól tartott, hogy akkor vége mindennek és amaz hanyatt-homlok a távozás és/vagy menekülés mellett döntene.
- Kettő BigMac, kettő nagy krumpli, kettő sajtburger, kettő.. fagyi és két nagy.. üdítő. A fagyiból csokisat kérnék, és az egyik cola.. Azt hiszem egyelőre ennyi - adtam le a rendelésem a köszönés, bájmosolygás után, amit a szemben álló, nagyon is csinos, valószínűleg valami bölcsésztanonc kiscsajjal műveltem le, aki a rendelést meghallva csak bólogatott.
- Milyen legyen a másik fagyi és üdítő? - nézett most Jake-re türelmes mosollyal, és Danielle is szintén őt nézte. Kíváncsi volt, mennyire akad ki azon, amit épp művelt, és azon, amit tenni fog.
Csak hogy még inkább játszanak a mögöttük lévőeknek, a keze, ellenben Jake-ével, lekúszott a hátsójára.. és ha már ott volt, akkor jelezve, hogy az övé volt az.. bele is markolt kicsit.
- Mit szeretnél még? - suttogott szolidan, beharapva az alsó ajkát is. Nem igen zavartatta magát. Az sem érdekelte, ha éppen meztelen lett volna. Persze akkor közszeméremsértésért biztosan feljelentették volna. De az ivás.. az ivás sok mindenen segít.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2015 11:49 pm

És ott az a CSÓK! Na jó csak egy puszi volt, mégis ugyanúgy jéggé fagyasztotta minden igyekezetem, a gerincem megfeszült.. és beletelt pár rövid másodpercbe mire sikerült valahogy helyben rendezni a fejem.
De akkor BESZÉL!!
És még MIKET!?!
A második kör hogy teljességgel jéggé dermeszt, és nem esküszöm hogy a szín nem játszik ki a képemen.
Húz.. én meg mégis felolvadok. Lépek, de csak mert valami távoli ezt diktálja bennem, hogy tudattalan?? Igen, valami ilyesmire tippelek, és mint egy résztvevő, egy szemlélő a saját életemben, úgy látom most kívülről magam.
Pokolian festhetek!

Beszéd.. beszéd.. beszéd... Egymást követő hangjegyek, mint egy dallam.. Egész dallamosan festett, a hangja csak úgy szüntelenül csilingel a fülemben, aztán megtöri egy másik hang.
Felnézek. Két, sötétbarna szem néz rám, mintha a vesémet kérné. Parancsoljon, sütve!?? Főve!??
Aztán mégis észretérek, és hang ellenőrizetlenül nyilvánul meg.

- Ugyanazt! - nyögöm ki, de már az érdektelen is belőhette, hogy itt valami NAGYON nincs rendben, én mégis csak tovább játszom a szerepet.
Tényleg!??
Egész addig, amíg meg nem érzem azt a kutató kezet, és a hirtelen marásra ugrok egyet.

- NEM! - vágom rá kissé magasabb hangerőt is megejtve, de hogy mindenki idekapta a figyelmét?? Uram bocsá', én komolyan nem akartam ilyen hangerőket, és riadtan bámulva a vörös lány szemeibe, lejön hogy mit is vár tőlem.

- Úgy értem nem kérek mást.. - rövid torokköszörüléssel karöltve, vagy utána?? Már ki is csúsztak a részletek, viszont egy dolog biztos.
Vigyáznom kell ezzel a nővel!
Talán maga a pokol megtestesült követője...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 26, 2015 9:51 pm

Már megint ugyanaz! Az biztos, hogy a hirtelen, hangos szóra nem számított, és össze is rezzent kicsit, de aztán csak elengedte a füle mellett a részleteket. Látszólag. A velük szemben álló lány csak alig látható homlokráncolást követően mosolyodott el, mintha tudta volna, hogy ez az egész nagy kamu, amit leműveltek, de nem érdekelték a részletek.
Mindenki örüljön neki, hogy nem kezdett el süvíteni, hogy terhes, vagy éppen nem vádolta meg Jake-et, hogy megcsalta.. Hiszen csak rá kell nézni a kékszeműre.. Már attól teljesen kiakadt, hogy a keze tévútra tévedt.
Felsóhajtott, csak egy laza mosolyt eresztve meg, és ahogy megjelent egy fiatal kölyök a másik kasszánál, a mögöttük lévő tömeg egy pillanat alatt oszlott ketté. Danielle keze pedig.. ott hagyta Jake-et, elvonta róla az érintését is, és inkább a pulton könyökölt egy ideig.. de ahogy egyre több kaja került a tálcájukra, úgy nyúlt bele a zsebébe a tárcájáért.
- Nyugalom.. Nincs nálam se kés, se semmi.. Nem foglak megerőszakolni sem - fordult úgy Jake-hez, mialatt az össze kajára és piára várt, hogy csak a fickó értse és hallja a szavait, de azért, mert megnézte, milyen formás és kemény a másik hátsó része, nem akart bocsánatot kérni. Különben meg egész kis helyesnek érezte korábban...
- Tizennyolc hatvanöt - mosolygott megint a kiscsaj, ahogy szépen elrendezgetve a cuccokat a tálcán elégedetten szemlélte a halmot. Danielle meg tudta, hogy az első kanyarban olyan ívben fog leborulni minden arról az istenverte műanyagról, hogy a hangyák örömükben a bokájukra vizeltek.
- Kérek még egy tálcát, és akkor tied lehet a húszas maradéka - pakolta le a lóvét a kassza elé, rajta hagyva az ujjbegyeit a zöldhasún. Tudta, hogy nem a piacon volt, de akkor is.. Azért álljon meg a menet!
És hogy közben Jake mit tett.. azt nem tudta volna előre megjósolni. Az egyik lehetséges verzió szerint úgy itt fogja hagyni, mint macskát szarni.. de ha mégsem...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2015 12:27 am

Ledermedek. Igen, egy darabig sanszos hogy meg se nyekkentem, de mellbevágott ez az érzés.
Még ott, kinn az edzőteremben, mikor megláttam ezt a vörösszínű kicsi lányt, nem gondoltam volna hogy az este akár itt is kiköthet. Hogy ííígy... Most mégis csak állok és nézek, mint a cövek, ahogy ő..
Na igen, A TÁRCA!

- VÁRJ! - kapok hirtelen a karjára rá, de csak ha megállt, valahogy akkor állok neki, teszem a táskám a pultra és állok neki matatni a saját tárcám után. Csak valahogy közben beszélek. - Majd én rendezem.. - szövegelek, de már nyílik is a tárcám, veszem ki a bankkártyát és átnyújtom a barnaszeműnek. Valahogy törvényszerűnek tűnik a lépés.

- Elvégre ha jól emlékszem én hívtalak meg.. - egy mosoly?? Na meg a húszas is vissza felé, ahogy ráfektetve a három ujjamat a pulton tolom elé.
Egy szemrándulás. Igen, valami ilyesmivel intézem, ha furán néz rám, vagy ha ellenkezne a lépéssel elvégre.. ki lennék én ha hagynám fizetni!??

- És szintén húszból. - biccentek vissza a kislánynak szemben, ha már a beígért.. ne hagyjuk itt minden nélkül hirtelen, így következetes a lépés.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2015 12:49 am

Nem értette eleinte, mégis mire kellett volna várnia.. Tapsra semmiképpen sem, mert nem volt színész, akinél éljenezni kellett volna.
Egy szót sem szólva nézte végig azt, ahogy a pultra csapta Jake a táskát, és minimum egy egész kis élelmiszercsomagot várt volna, hogy azt fogja elővarázsolni belőle. Fogalma sem volt, hogy ki jár manapság ilyen ügynökös táskákkal, de nem kémkedett - legszívesebben pedig azt tette volna.
- Én pedig arra emlékszem, hogy egy teljes dildó szettet ígértél nekem az éjjeli játékunkhoz... - fonta össze karjait hirtelen és felettébb durcás képpel a mellei alatt, de aztán hogy ne sokkoljon mindenkit maguk körül, elnevette magát, a tárcát is visszasüllyesztve a zsebbe. - Oké, legyen. Most az egyszer megengedem, hogy.. mindegy... legyen - vigyorogta az utolsó szavakat már a kasszás lédinek egy sóhajjal párhuzamban.
- Viszont így is kérünk még egy tálcát. Nem a Taj Mahalt megyünk megnézni, hogy ilyen kis fasza tornyocskák legyenek - mutatott körbe a megrakott tálcán, mire a szemben lévő kislány ijedten csak bólintani tudott.. - Megtennéd, szívi, hogy berakod? - kihívóan nézett fel aztán Jake szemeibe.. és igen, a húszasra célzott, ami - még - Jake ujjai alatt voltak már... Ha már volt olyan lovag, hogy ő fizetett, akkor megérdemelte azt, hogy vissza is taperoljon.. és még választhatott is... Elöl a combja mentén fogja tapogatni a zsebénél Jake, vagy éppen ugyanúgy a hátsóját választja. Nagyon is gáláns döntés volt a részéről.. És felettébb bicskanyitogató.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2015 2:13 am

Nem az történt amire vártam. Vagyishogy inkább nem azok a szavak voltak amiket vártam.
Talán a velem szemben álló kis.. hölgy is megpillantotta ezt a részletet, mert felé nyújtva a kártya megállt a kezemben és ahogy csak Danielle-t néztem, ő nem tudta kihúzni azt az ujjaim közül.

- BOCSÁNAT! - hebegtem mikor feltűnt, a lány meg felnevetett, de innen már.. igyekeztem nem nagyon hergelni a kedélyeket, vagy meglepődni. Nem kéne már meglepődni tőle semmin sem.  

Az azt követő közjátéknak már csak valahogy nézője voltam. Nem is igazán lényeges, a táska visszazár, újra ott lóg a kezemben, én meg..
.. én meg meglepődök az újabb felém intézett szavakon.
Hogy is mondtam?? Nemkééééne!

Most jóval rövidebb a csönd, mint a korábbi, alapesetben. Először nem értem, de talán közben szemmel jelez, hogy ugyan, mit is vár tőlem, én meg felemelem a pultról a bankjegyet.

- Ööö.. - sikerül elhúzva talán nem jönnek maguktól azok a válaszok - Hogyan szeretnéd!?? - KÉRDÉS! Mert hogy fogalmam sincs róla mit vár tőlem, pontosan, miközben a másik lány csak térül-fordul-lépked, és hamarosan el is készül az említett.

Ekkor kapom vissza a kártyám!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2015 11:02 am

A kedvencévé nőtte ki magát Jake. Hogy lehet valaki ennyire... Jake?! Azt már nem tudta volna megmondani, hogy mégis milyen. Mert nem naiv, nem ártatlan.. mégis, szinte minden egyes hozzászólása megakasztotta a férfit és ezt egyre jobban imádta. Ha el is döntötte, hogy nem fogja a másik vérét szívni, egészen nehezére esett, de legalább már csak a cukkolásnál tette le a voksát.
A zöldhasúért nem nyúlt. Helyette valami egészen mást akart, és hogy végre a kékszeműnek is leesett, elégedetten nézte a fickó kezében a húszast.
Ezután hallotta meg azokat a szavakat, amikre hirtelen legszívesebben felnevetett volna. Mégis várt, visszafogta magát és csak egy sokat sejtető mosoly jelezte az arcán... hogy valami egészen másra értette és gondolt, mint a másik.
- Hmm.. Erősen és durván - reagálta le a legelső szófordulattal, ami eszébe jutott. Egyébként is inkább csak és kizárólag a szenvedélyességet tartotta a legfontosabbnak, az erőszakot ha lehetett, elkerülte a szex során. Rossz emlékek fűzték hozzá.
- Berakod mélyen.. hátul? Vagyis.. ameddig enged a lyuk - vigyorodott el hirtelen csintalanul, és már fordult is meg, hogy Jake kiszolgálhassa magát. Jobb és bal oldalon is volt a hátsójánál egy-egy zseb, még válogathatott is Mr. Aktatáska.
- Jó étvágyat! - mosolygott kellemesen a kiscsaj a pult másik oldaláról, már két tálcára pakolva a kaját, piát, fagyit.. Isteni.. Már csak Jake kezére várt Danielle, hogy végre ehessenek is. Csak most, hogy a mekis kajára nézett, vágta le, hogy valójában mennyire is éhes.. Nyelt egyet.. miközben a szemei a fagyijáról a válla felett Jake arcára vándorolt.. ha még mindig gondolkodott amaz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2015 6:12 pm

És még mindig csak állok...
Na igen, valahogy egész jól csinálja és le merném fogadni mellé azt is hogy DIREKT.. csinálja, csak hogy engem zavarba hozzon.
És sikerült..
Még mindig csak állok, a kezemben a pénzzel és nem tudom merre tovább. Nyilvánvalónak tartom, hogy valahogy elsiklottunk a másik lényege mellett, legbelül viszont... valahol tetszik ez az érzés...
Mégis, még mindig csak állok...

Aztán újabb szófordulat, na igen, már próbálom nem felvenni a fonalat, de ahogy fordul, és szemmel a zsebére int, nyilvánvalóvá teszi mit is vár tőlem.
Vagyis zsebre..

A táska még mindig a kezemben, a.. MÁSIK.. kezemben, emebben meg a bankjegy, ahogy óvatosan.. de az biztos hogy óvatoskodva elé nyúlok. Csak az összetekert papííír.. - vagy már nem az - végét szorongatva meg, egész játszi ügyességgel tolom be a felém közelebb álló zsebbe. Egy ujjal sem érek a lányhoz.
És azt hiszem ez íígy.. tisztességes!

A kis közjátékból a pult mögött álló barna hangja rántott ki. Csilingelt, és bár először ráfigyelek, nem esik le azonnal hogy a kártyát nyújtja felém.

- Jah, persze.. - némi fáziskésés után reagálok és elveszem, és ha már.. semmi kedvem újra a táskámra térni ezért én is.. csak lazán belecsúsztatom a zsebembe.
Csak el ne hagyjam a fizetésem!

- Köszönjük! - mosolygom a kis barnára előttem és jól érzem magam. ROHADT JÓL! És komolyan.. fogalmam nincs mi ez a hirtelen adrenalinlöket, de teljesen feltöltötte a véremet.
A tálcára kapok, de csak ha.. a lány is megtette előttem, és rá is találok egy kellemesnek ígérkező helyre.
Kellemesen eldugott... és ráadásul amúgy se sok szabad van a környéken!

- Ott jó lesz!?? - lóbálom a táskával a kezemben miközben az említett felé mutatok. Hogy jó lesz e!?? Ha igen, előre engedem. És igen, csak valahogy teljesen felszabadultan nyargalok utána...


A hozzászólást Dr. Jake Gryzminski összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 28, 2015 12:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2015 11:14 pm

Nem nyomott el egy hangos sóhajt, pedig legszívesebben rohadtul azt tette volna. Le merte fogadni, hogy a másiknak csakugyan nem volt eddig dolga nővel. Olyan volt, mint egy aszkéta, távoli kis üregbe vonult aggastyán.. El tudta képzelni Télapó szakállal és szakadt ruhákban... egyedül a semmi közepén Jake-et, de az biztos, hogy most nem olyan volt.. A munkája során Danielle nem igen találkozott öltönyös fószerekkel.. kivéve... na jó, egy pár kuncsaftja volt, aki a magasabb körökből is az ő szalonjukat választotta és imádta látni a pénzes ürgék elégedett képét, amikor ő varrta őket.
Vajon Jake egyszer akar majd tetoválást?
Ezen morfondírozott, amikor az említett már a tálcáért nyúlt, és a kis vöröske is úgy tett, elkapva annak peremét és magához, a hasa elé húzta azt. A fagyi ínycsiklandóan nézett ki.. a gőzölgő krumpli illata pedig valami isteni volt.. Szerette. Sőt! Megveszett a mű kajákért. Sokkal inkább azért is, mert a konyhát úgy kerülte, mint leprás az egészségügyet. Sikere volt.. mondjuk. Kávét és teát olyan ügyesen készített, mint senki más. És csak ő tudta meginni azt.
- Ott jó lesz, igen - bólintott Jake kérdésére, és megindult az említett irányba, hagyva, hogy a fickó kövesse a kis seggét, na meg a virgácsait. Becsúszott a legvédettebb helyre, szemben minden mással, de a háta legalább védve volt.. Nem szerette, ha ad támadási felületet másoknak. A tévében hallani erről-arról a lövöldözős sztoriról, ahol kirúgott fickók, sulis suttyók és meg nem értett művészek gyilkolva szabadulnak el..ő pedig még nem kért ebből.
Megvárta, hogy a kékszemű is leüljön, aztán hosszan a szemeit figyelte csak, ha éppen a fickó is felé nézett. Ha mégsem, akkor is ezt folytatta Danielle.. csak nézte a másikat figyelmesen.
- Mondd csak... vagyis inkább nyugtass meg, hogy már nem vagy szűz?! De most tényleg... - pillanatnyi szünet. - Volt már valaha kalandod...? - elgondolkodott újabb pillanatra. - Bárkivel is a kezeden kívül!? - ezt már csak egy erősen elnyomott vigyorgással sikerült kérdeznie.
- Na nem mintha bajom lenne azzal, ha éppen.. hmm.. a másik nemet szereted. Megesik. Egy csomó homo.. meleg embert ismerek - gesztikulált hirtelen egy ujjai közé került krumpliszállal, aminek a végébe aztán beleharapott, végül visszarakta azt a többi közé és inkább a szívószálat bontotta ki a csomagolásból, amit lassan, hogy minél karcosabb hangot adjon ki, betolta a műanyag x-en a kólás papírpohárba. Aztán kíváncsian nézte Jake-et.. hogy vajon beletrafált-e a feltételezésbe.. avagy sem.. de mindenképpen érdekelte a válasz. Igen.. minden nő akart egy meleg legjobb barátot. Vagy legalábbis a hülye kis csitrik mindenképp. Neki aztán kurvára mindegy volt, kivel dugtak a népek. A lényeg neki az volt, hozzá hogy viszonyultak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2015 11:34 pm

Utána lépkedek. De már nem tudok ellenállni egy ösztön adta késztetésnek és hogy egy pillanatra, na igen csak egy rövidre, a fenekére csúszik a szemem, amikor észbe kapok, és talááán.. fülig vörösödve de elkapom a tekintetem vissza előre.
Nem tudom hová tettem a jómodorom.

Amikor leül, én is így teszek vele szemben. Nem szoktam ám az efféléket, de ettől függetlenül nincs vele bajom.
A táskám végzi a széken mellettem, tőlem jobb oldalon és belekapaszkodva a tálca szélébe, most először nézem végig, hogy mi is az amit enni fogok. Nem is olyan siralmas a látvány.

Már venném a kezembe.. Nem mert annyira farkas éhes vagyok, egyszerűen csak így szól a dolog üzenete, hogy harapjak, talán minél előbb harapok bele, annál előbb lesz hogy megnyugszom. Bele a helyzetbe, amikor felpillantok. Engem néz. De töredelmesen, nekem meg előbb.. részben kiguvad a szemem, másodikban meg a szemöldököm ugrik meg kérdőn, mintegy kérdezve hogy van valami az orromon??
Mégsem az jön amit vártam.

Köhögni kezdek. Még szerencse hogy nem haraptam tényleg bele különben kiteríteném az egész asztalon, így csak zavart mellékcselekedetet veszek, a papírt szépen hátrahajtogatom, csak azt figyelve és a szendvicset inkább elhelyezem a tálcán. Csak ekkor nézek újra vissza rá.
Miután végzett.

- Nem.. A nőket szeretem. - talán még presztízsből köhintek egyet, de az is lehet csak a helyzet hozta úgy. Viszont a szemei.. - És nem, nem vagyok szűz, csak.. - akad bele a vége elvégre.. Most mit fejtegessek egy épp alig egy órája egy edzőteremben megismert nőnek?? Tényleg ilyen korlátolt volnék??
Helyette nagyot sóhajtok, és lehúzva a karjaimat az asztalról inkább hátradőlök a székemben. De a szemeit.. azt nem engedem el.

- Mondjuk úgy, hogy más körökben mozogtam. Eddig. - rábiccentek, de úgy őszintén.. nem is tudom mit akarok ezzel mondani! Hogy most lekicsinylem?? Vagy egyszerűen.. egy útszéli tuskónak tartom?? Nemm pontosann.. így akartam mondani..
Mert ez nagyon nem így van.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2015 9:26 pm

A reakciói nem igen nyugtatták meg Danielle-t, sem pedig a kiejtett szavak. Vagyis csak részben, de elnyomott egy halk sóhajt. Már megint az a visszafogottság, sosem egy hirtelen cselekvés, és már megint nem és nem és nem... Kezdett a leggyűlöltebb szava lenni ez Jake mellett, de már nem tett említést erről. Csakugyan ez lehetett a fickó kedvenc szava. Vajon a munkájában is ennyiszer volt nemmel kezdődő válasza?
Mégsem lett sem mérges amiatt, amit hallott. Tudta nagyon jól, hogy nem olyan csajokra bukott a vele szemben ülő, mint amilyen ő volt. Sokkal inkább képzelte el valami kis csitri, elegáns, talpig nett kis nővel a másikat, aki életében még nem volt ellehetetlenített helyzetben és egyszer sem baszdmegolt. Valahogy nem illett volna Jake-hez egy Danielle-féle nő. Mint amilyen ő volt. Mégis érdekelni kezdte valami.
Mégis, ehelyett csak azt a már lepakolt fél krumplit mártotta meg a fagyi csoki öntetében, majd magában a fagyian is, amit aztán le is nyalt lassan a szabályos formára vágott zöldségről, amit végül bekapott csak lazán, lassan megrágva azt.
- Fogadjunk, hogy soha nem volt még egyéjszakás kalandod - mosolyodott el hirtelen, félig felsóhajtva csak, és ahogy az előbb Jake, most ő is hátradőlt a támlának. - Nem is akarsz majd? Mármint.. nem velem, csak úgy.. Pedig megvan annak is a... hmm.. - beharapta alsó ajkát egy pillanatra, visszadőlt az asztalhoz, ujjával simítva csak végig a papírpohár műanyag fedelének peremén, majd a szívószálon is felfelé egészen lassú ütemet diktálva. - Egészen hangulatos tud lenni egy laza, kötöttségmentes kefélés - mosolygott át Jake-re a pohara felett, amiből aztán megint egy kortyot szívott a szívószál segítségével. Neki csak ilyenben volt része mióta elvesztette a szüzességét. Félt a kötöttségektől. És félt attól is, amire vágyott. Szar ügy!
- Milyen nők jönnek be neked? - érdeklődött aztán hirtelen váltva témát. Mert ilyen volt. Egyik pillanatban még éppen fűzve a másikat, a következőben pedig már teljesen másról dumált.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2015 2:37 am

Csak figyeltem. A lányt. És nem tudtam volna megmondani hogy azért, hogy ellenőrizzem nem e tör ki hisztériában a hírre, vagy éppen arra voltam kíváncsi hogy mégis hogyan reagál.
Sehogy..
Vagy legalábbis az inkább unott arcára, majd a kezére vetül a szemem, ami krumplit márt abba a.. Csokoládéba?? - de nem ugrik a szemöldököm. Egyszerűen csak figyelem, és ahogy idővel megint beszédbe kezd, valahogy már jobban figyelek, hogy a meglepettség, ne üljön ki a szemeimre.

Nagyot sóhajtok. Csak panaszosan, de nem panaszkodó jelleggel, vagy nem is úgy mintha a terhemre lenne, egyszerűen csak..

- Volt már.. - kezdek bele és még magam sem tudom honnan is az indíttatás - részem kellemes estékben, igen. - könyökölök meg az alkarjaimon valahogy előre dőlve véletlenszerűen, és csak aztán ragadok meg a szemeiben.

- Nem sokban, de volt. - mosolyodom már el, hogy felszabadultan?? Aaaazt még nem. De lassan... igen, lassan, de kezdem szokni a helyzetet, és elengedni valahogy azt a furcsa érzést: Eeezt valahogy nagyon nem lenne illendő!

- Az egyetemen.. - folytatom aztán és magam sem tudom miért, nem kérdezett. - többségében.. - engedem ki azt a második mosolyt, igen, a szemeibe, de mégis..
A következő sóhajjal már ellököm magam, vissza, a szék háttámlájának mielőtt válaszolok, ÉS!!! Ha válaszolok.
Valami mégis töretlenül kezd furkálni ott benn!

- De ezen még nem gondolkoztam el.. - vallom be töredelmesen, ezt már nem a szemeibe, de mégis.. a következő pillanatban visszapillantok. - soha nem volt egy.. zsánerem. - vallom be ismét, és hogy miért kotyogok el.. ilyen fontosnak tűnő ismérveket, egy szemtelenül.. szemtelen vörös lánynak??
Na EZEK!! az igazán jó kérdések!!!
És nem is enne rossz válaszolni nekik!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2015 10:24 am

Egészen meglepte Jake válasza. El nem tudta volna képzelni, hogy a fickó hirtelen hévtől vezérelve csak úgy elkapjon egy nőt, és hát.. a többit már mindenki tudja.
Talán ez a meglepettség ki is ült az arcára, ami azonnal egy széles mosolyba torkollt, és csak amiatt nem kezdett el gratulálni, mert az túl hangos lett volna. Most meg elvileg viselkednie kellene, elvégre emberek közt voltak. Mondjuk.. ez sosem izgatta, de valahogy kaméleonná vált és nem hozta a szokásos formáját. Relatíve.
Egyáltalán nem szólt közbe, csak hagyta, hogy azt a keveset a kékszemű elmondja neki, ha már egyszer kérdezett és választ akart. Arra, hogy a másik ismét előre dőlt, majd megint hátra, nem reagált. Pontosabban előrehajolva maradt, kicsomagolva a szendvicsét, aminek a tetejét felemelve pár krumpliszálat pakolt bele katonás rendben. És egyet csak úgy.. rá az egészre, hogy kilógjon a sorból. A zsemle tetejét visszahelyezte, elforgatta úgy, hogy tökéletesen passzoljon az alatta elterelő mindenféléhez.
- Azért remélem nem csak az egyetem során szexeltél, hanem azóta is - pimaszul nézett a fickóra, igen, kicsit kóstolgatta. De megérdemelte azok után, amit lerendeztek a pult előtt kéregetve. És különben sem volt az a típus, aki az időjárásról hadovált volna bárkivel is. A sivatagban amúgy is kurva meleg volt mindig! Kivéve, amikor nem.
Az, hogy megtudta, Jake nem a szőkékre bukott, nem a nagy mellű nőkre és nem a kicsikre, nem igazán tudott mit kezdeni egyikkel sem. Pontosabban legalább valami, amiből kiindulhat, mert ha a Mekiben körbenézett, akkor leginkább csak fiatalok voltak. Túl fiatalok. Ha most nekiállt volna kerítőt játszani, kikapva a tömegből egy tizenöt évest, na az gáz lett volna. De azért eljátszott a gondolattal. Ha már Jake nem bukott egyetlen típusra sem.
- Szóval akkor ezek alapján csak ha jön az ihlet, akkor simán kikapsz valakit a tömegből és mehet a szex? - érdeklődött valódi kíváncsisággal. - Vagy a nőnek kell nálad kezdeményeznie? Áruld el, hogy kaptak meg téged? - nézett a fickó szemeibe leplezetlen pofátlansággal, de aztán fogta magát és egy krumpli szálat beledöfött a fagyiba. Egészen mélyen. Úgyis meg fogja enni, és egy kis sós az édesbe olvadva nem lesz rossz. Vagy az édes fog ráolvadni a sósra? Tök mindegy.
- Egyébként simán megértem. Ha már valakivel sokáig tervezed, rágörcsölsz, beparázol, nem áll fel, kell a viagra, nem mész el, vagy épp "megjön" és jaj fáj a fejem, most nem akarom, jajj a barátnőim.. - sóhajtott fel szemforgatás után valamennyire utánozva a hülye csitris kifogásokat gesztusokkal is, a férfiak és nők oldaláról a legtöbb gondot elhadarva hallgatott el. Aztán mégis megszólalt.
- Ha enni akarsz, és a csendhez vagy hozzászokva, szólj ám, mert akkor befogom és én is a kajára koncentrálok. Esküszöm! - magyarázott a másik szemeibe nézve. Azokban a kékekben pedig el tudott volna merülni még egy ideig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2015 12:06 am

A lány újszerű megnyilvánulása valahogy kíváncsi öntudattal tölt el. Nem tudom mi vonz benne... de valami vonz, ezt biztosan érzem. Talán az újdonság ereje, talán a kiszámíthatatlanság.. Talán az, hogy valami olyat képvisel amihez nem volt még szerencsém az életben, de legalábbis ezeddig csak messziről szemléltem, többnyire, és nemmm.. folytam bele az efféle viselkedési körökbe. Pedig ő is csak ember. Nem több, és nem is kevesebb, csak ember. Csak más mint a legtöbbünk..
És erre most jöttem csak rá igazán.

Az újabb szavai visszarántanak a fejemből. Nem tudom mikor vesztem el, hogy mennyi időre, vagy hogy történt e azaddig bármi más, de innen igyekeztem rendszabályozni a gondolataimat. És legalább válaszolni.
Többnyire..

- Nos.. - köhintem meg, csak mert úgy automatikusan jön, nem mert rájátszanék az egészre - nem.. Nem csak az egyetemen. - mosolyodok már a szemeibe, újra nem tudom miért, de lefogadom hogy simán van még benne és ő.. ha más nem, de kimondottan élvezi is a helyzetet!
Nos.. nem mondom azt hogy én nem tenném, vagyishogy nyíltan lehet hogy de, de valahol legbelül mélyen... igen, ott talán valami felszabadult tudatállapottal tölt el.
Még soha, senkinek nem beszéltem a magánügyeimről.
Az effélét még soha nem kérdezték a barátok, a mi köreinkben valahol ez tabunak számított.
Az ilyesfajta megnyilvánulás...
De akkor folyik is tovább a menet, a lány nem áll meg, és ahogy számítottam rá, záporoznak az újabb kérdések, én meg igyekszem tiszta tudattal, megfelelően válaszolni. Legalábbis.. a tőlem telhetően.

- Hm... - dünnyögöm el, csak egy rövid időre pillantva le a tálcámon figyelő olvadó jégkrémre, de most nemigazán érzem szükségét hogy magamba tömjem. Itt valami sokkal jobban érdekel. - Az egyetemen más volt.. - kezdek bele, nem is tudom miért a mesélésbe - valamiféle zseninek számítottam, eminensnek, szóval inkább... a szemüveges, pattanásos lányok kerestek meg. - mosolyodom el az emlékre - De az utóbbi időben.. - sóhajtok fel, de egyben el is nyomom az egészet, hisz én akartam így nem más, ezért senkit nem hibáztathatok érte - Egyes esetekben meglátogatok egy bárt. - és pont. És tartom a lány szemeit, az enyémeket az övéiben, és nem is tudom mit vár tőlem, talán részleteket?? Nem tudom fel e készültem már erre, de végtére is mi történhet! - És igen, akadt néhány hosszabb kapcsolatom is.. - figyelem már újra a tálcát előttem, a rajta elfekvő krumplit, ami lassan már szintén fagylaltban úszik, és aztán hirtelen vezérelve egy darabért kapok, és úgy ahogy tőle láttam mélyen belemerítem az édesbe, hogy aztán rákóstoljak.
Nem is ROSSZ!
De azért nem lesz ez szokványos csemege.
Ahogy a lány is valamiféle kuriózumnak számít az életemben.
Eddig...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2015 1:34 am

Elégedett volt a válasszal. Legalábbis azzal, hogy nem játszott valami európai papot Jake meghitten éjszakánként a paplanja alatt - már ha egyáltalán ebben a közegben bárkinek is volt vastag takarója. A végén még kiderül, hogy ő szűzies a pasi mellett?!
Azért ezen hirtelen elmosolyodott szélesen, szórakozottan, ahogy elképzelte Jake-et kikötözve, szájpecekkel a szájában, és csak az utolsó pillanatban állta meg azt, hogy ezt szóvá tegye.
Nem! Soha nem tenne ilyet a vele szemben ülő. Ehhez csak nem lehet elég bevállalós?!
Ezért is váltott inkább olyan kérdésekre, amikkel sem a saját, sem pedig a fickó önérzetét nem sértette meg, és ha már engedték, akkor bőszen vájkált a másik szexuális életében. Úgyis rácsapnak a kezére, ha már soknak érzik.. még akkor is, ha Danielle sosem érezte úgy, hogy túl merész volna.
A pattanásos lányok említésénél panaszosan felsóhajt, mert való igaz. A zsenik általában nem csinibabák combjai közé furakodnak, de amikor a fickó a bárt említi, a kezében tartott krumplit még idejében kapja el, mielőtt visszapottyanna a fagyiba, és csak inkább arról lassan nyalja le az olvadó fagyit.. a krumpli minden oldaláról, és csak aztán kapja be a szájába a zöldséget.
Csak akkor köhögött fel hirtelen, amikor Jake is ugyanazt az utat megtette a krumplival és a fagyival, és csak miután elhalt az utolsó hang is, megköszörülte a torkát.
- Te most komolyan azt mondod, hogy kurvázol? Vagy minimum pénzt lógatsz a csajok bugyijába? - nem volt túl hangos, de csak most jutott el a bár szóig gondolatban. Pislogott egyet, aztán kettőt, végül felnevetett hirtelen. - Mik ki nem derülnek rólad?! - vigyora törhetetlen volt, győzelemittasan mocorgott meg az ülésen. A végén még tényleg kiderül, hogy a fickó valami rosszcsont!? Hahhh!
- A csajok léptek ki a kapcsolatból, vagy te voltál az, aki azt mondta, ennyi elég volt belőled, kisszivem?! - kíváncsiskodott megint, felkapva az italos poharat, és egyetlen nagy kortyot egészen lassan szívott csak a szájába a szívószál segítségével. Végig a kék szemeket figyelve. És valahogy most kurvára nem kívánta a mű kaját, csak beszélgetni, pontosabban faggatózni akart. Mert volt kiről megtudnia olyat, ami érdekelte. Valahogy eljutott erre a nyomi szintre is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2015 2:02 am

Hogy miiiii???

- NEM! Nem..! - és most nem azért tiltakozom, mert a dolog ne férne be a mi köreinkbe, mert valljuk be, elég sok botrány robbant már ki.. nem is olyan rég Dr. Jackson volt az akire rányitott egy beteg egy igencsak.. ledéren öltözött és ostorral hadonászó lány társaságában aminek az egész osztályon híre ment, de hogy én...
Erkölcsös.. Igen, ezt a szót kaptam mindig a képembe ami a nevelésemet illette, de valljuk be, férfi vagyok. Olyan férfi aki ha nem is jár csukott szemmel, de hatással vannak rá a részletek, és akárhogy is, de egy dolgot megtanultam az életben. Ha egy nő valamit akar...
.. akkor nem mindig egyszerű neki ellenállni.

Rövid a szünet, és egy véletlenszerű sóhaj is vegyül bele, de rájöttem a kézzel-lábbal való ellenkezéssel nem megyek semmire, sokkal inkább csak gyanússá válik a helyzet, gyanakvóvá, és ez az.. amit most semmiképpen sem engedhetek meg. Pláne egy ilyen.. gátlástalannak tűnő lány társaságában.
Hová lett a korábbi egyetlen pohár üdítő és beszélgetés képzet??
Valahogy mégsem tudtam ezt bánni...

- Egyszerűen beülök egy bárba. - teszem nyilvánvalóvá a helyzetet, a hangom halk, némileg, nemigen akarnám hogy ebből a közeli asztalok is részesüljenek, de azért nagyon suttogóra se fogom. Talán pont ezért hajolok egy kissé közelebb, két alkarral megtámaszkodva az asztalon és egyenest a szemeibe mondom. - Azt mondják a nők kiszagolják az egyedül élőket.. - tartom a tekintete, de hogy komolyan gondolom e?? Ezt még nem tudom, ha a tapasztalat a tanítóm, mondhatom, hogy szinte alig távoztam onnan egyedül, és sohasem fizettem.
Azt az egy alkalmat leszámítva amikor utána vitték az egész tárcám...
Én se tudhatok mindent..

- Egyszerűen odajöttek.. - rántok vállat mintegy elbagatelizálva a helyzetet, talán mert olyan kínos. Vaggy.. egyszerűen csak a szokatlanság ereje, na meg a tény, miért is beszélek én ki mindent egy az edzőteremben elémkerült lánynak.
Ha alkalmaznám a pszichológiai képességeimet, talán tökéletesen találnék válaszokat.
Most mégis a jóleső ostobaságot választottam. És ez a másik szokatlan dolog tőlem.

- A többi viszont.. - veszek egy újabb véletlenszerű sóhajt, egész egyszerűen mert jólesik ahogy ellököm magam, hátra, ismételten hátradőlök, és már onnan nézek a szemeibe. - nem mindenki bírja a sokszor 48 órás műszakot.. - és ennyi. Nem térve ki a részletekre hogy sokszor sokkal.. komolyabb hibák is voltak ott, de a szerelem mint olyan eddig elkerülte a szívemet. És nem is tudom képes lennék e valaha szeretni...
És ez volt az igazság.
Vagyishogy az.
Mégis megadtam az esélyeket...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2015 8:43 pm

Már megint közelítettek felé, mire Danielle nem átallott csak lassan feltérképezni mindent a vele szemben ülőn. Újra. Először a szemei, a szája, aztán a nyaka.. a vállai, a mellkasa, és végül a jobb keze, az ujjai.. Míg ismét visszatért a fickó szemeibe, ahogy beszélni kezdett.
Panaszos sóhajt engedett csak meg magának, ahogy amaz a szavakat használta. Ő valahogy egészen mást hallott. Az ő ismeretében a faszik voltak azok, akik tudták, kit dugnak és kinek pókhálós már jó ideje a... na mindegy is.
"Egyszerűen odajöttek.. " - na ez volt az a pillanat, amikor felhorkantott a nem létező bajsza alatt. Persze. Mindenkihez oda szokás menni már, akit éppen nem nyal körbe senki, vagy ha mégis, hát kit érdekel? A mai világban már.. Nem mintha ő néha ne tett volna ilyesmit. Ha éppen úgy érezte, valakit bevállal egy kósza kavarásra, és hogy a következő nap azt se tudja, ki mellett ébred. Volt ilyen. Nem is egy nála.
- Szóval előadod az "egyedül vagyok, ments meg, kérlek" számot - döntötte oldalra a fejét, habár egyáltalán nem vádolta Jake-et semmivel sem. A nők imádtak babusgatni faszikat. Főleg, ha az fiatalabb volt, mint ők.
Összeszűkítette a szemeit végül. Mert ez a sok órás műszak valahogy idegen volt tőle. Oké, hogy a drog hatására akár órákig képes volt dumálni és dumálni, literszámra fogyasztva a vizet mellé, de azért.. rohadt sok volt az a negyvennyolc óra.
- Szóval.. összegezzük - csapta össze a mancsait elkerülve mindenféle tapsikolós jelenetet, és inkább csak összedörzsölte a tenyereit végül, mire ezzel a varázsmozdulattal a kezeibe közé fogta a krumplival megrakott mekis szenyót, amibe jóízűen beleharapott. És lehunyta a szemeit automatikusan, egy jóleső sóhajjal és kisebb élvezettel kezdte el rágni a falatot. Mindez az elterelés nem csak arra volt jó, hogy végül egyen, hanem arra is, hogy összeszedjen minden infót, amit kapott. Csak azután, hogy lenyelte a falatot nyitotta ki a szemeit, egyenesen Jake-re mosolyogva, meg is nyalva a száját lassan, hogy mindent, de tényleg mindent, ami esetleg ott maradt a falattal, azt eltávolítsa.
- Aktatáskád van, és öltönyös fószer vagy, de nem tűnsz szupertitkos fegyveres ügynöknek, bárokba járkálsz, hogy a csajok felszedjenek, és hosszú műszakban tolod.. a MILF-ekkel hogy állsz? Szereted, ha idősebb nők buknak rád? - az anyucik említésénél már vigyorgásra képtelenül nézett merőn a másikra, és mire végzett, elnevette magát. - Elárulod végre, hogy mit csinálsz azzal az aktatáskával? Mire kell az neked? - bökött fejével az említett tárgy felé, még akkor is, ha nem is látta azt az asztal sarkától. Tulajdonképpen ezzel kérdezett rá arra, hogy mivel foglalkozik a Kékszemű. És hogy érti-e mindezt.. az Jake-en múlott.
- Egyébként nyugodtan egyél, megengedem neked. Fincsi - bátorította a szemben ülőt, mialatt szemezett előbb a saját szenyójával, aztán hogy megnézze, milyen reakciót vált ki.. egyetlen krumplit ellopott a fickó tálcájáról, amit elrágcsált egy kihívó mosollyal a - még nem tudott - doki felé. Ő is adott volna a sajátjából, de tudni akarta, hogy esetleg egy Joey-val áll-e szemben. Mert az muris lett volna.

//Joey név linkre irányít Wink //
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2015 12:23 am

A lány szavai megmosolyogtatnak. Legbelül. De hogy odakinn kilátszik e? Arra már nem veszek mérget, mégis valahogy egy heveny, torokköszörülést produkál.

- Nem, nem igazán kell bármit előadnom. - ééés a második torokköszörülés. Csak mert valahogy feszélyez a dolog. Merthogy hogyan is történik ez igazán?? Igazából magam se tudom, csak kortyolgatom az ízletes fehérborom, a zene halkan szól a háttérben, többnyire jazz.. az egyik kedvencem és ahogy az idő telik... Soha.. semelyik esetben sem azért megyek oda hogy bárkit is felszedjek, egyszerűen csak.. ezt hozza a helyzet.
Számomra is hihetetlen a dolog.
Csak egyik lépés a másik után, beszélgetés.. ital, aztán a megmozdulás, egy taxi.. fékevesztett csókok.. a lakás, és aztán...
Erős a gyanúm, hogy mindig megtaláltak a kihasználó nők.
És én hagytam magam kihasználni.

Aztán valahogy mégis más kerül a képbe, a kapcsolatok, alig volt néhány, talán kettő?? HÁROM! Igen, ha azt az útszéli lányt is bele kell vegyem, ami nem tartott tovább.. nos egy hétnél, de mégis kapcsolat volt.
Azthiszem.
Mégis a lány szavai fognak meg, ahogy beszél, ahogy.. "összegez" hogy az ő szavaival éljek, én meg hagyom magam.
Újfent.
Egész addig míg... MILF!??? Ami biztos hogy guvad a szemem, de nem igazán hagy szóhoz jutni, mert máris ott a következő, mármint.. kérdés, én meg valahogy vétlenül is arra vetül a szemem, amerre kérdez, amiRŐL.. kérdez, és még ha nagyon is jól tudom hogy minden a legnagyobb biztonságban, valahogy automatikusan téved a táskára a kezem, hogy ellenőrizendő, végigsimítsak rajta.

- Nem, ez.. - de megint félbeszakít, nem is a szavai amik megint megakasztanak, hanem ahogy lemarja az ételt a tálcámról és nem mert egy percig is sajnálnám tőle, csak egész egyszerűen meglepett. Talán pont ezért is van, hogy néhány pillanatnyi néma csöndet vált ki az eset, de aztán észbekapok, hol is tartottunk!??

- Nem, én... - rövid szünet - Neurológus vagyok. A Spring Valley Medical Center-ben, és épp egy konferenciáról tartottam haza, benne néhány kiemelkedően egyedi esettel - simul végig újra csak úgy véletlenszerűen a bőrön a kezem - vagyishogy nem mentem végül haza ugye, mert az edzőteremben kötöttem ki.- lezárásnak tűnő éles szünet. - Muszáj volt egy kicsit kiszellőztetni a fejemet, de MILF-ek?? - értetlen, kérdő pillantás, talán még egy kis szemöldökráncolás is belefér, korántsem én magam intézem, de tényleg! - Hogy jön ez most ide? - és ezt tényleg kimondtam. Hangosan, amikor a fagylalt már tócsában úszik a tálcámon, kis híján centiméterek választják el a sültkrumplitól, ami ugyancsak nem érdekel, de ez a láány..
Igen, talán sikerült zavarba hoznia.
Csak azt nem tudom MIVEL!?!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Jake 'n' Danielle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake 'n' Danielle   Jake 'n' Danielle - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Jake 'n' Danielle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Danielle & Dan
» Danielle & Trevor
» Anabelle & Danielle
» Danny& Danielle - LA útjain..
» Fernanda & Jake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Las Vegas :: Külváros-