KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Savannah Parish Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Savannah Parish Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Savannah Parish Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Savannah Parish Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Savannah Parish Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Savannah Parish Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Savannah Parish Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Savannah Parish Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Savannah Parish Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Savannah Parish

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Savannah Parish
Savannah Parish

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : ~Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Sep. 03.

Savannah Parish Empty
TémanyitásTárgy: Savannah Parish   Savannah Parish Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2014 11:14 pm

Savannah Leah Parish
Texas, 1990. április 5.Savannah Parish Tumblr_inline_mh909dBIZI1qz4rgp
24
ápoló a gyerekosztályon
Civilians
Emily Rudd
Karakter személyisége
Savannah kicsoda? Oh… Parish… persze, a kis barna hajú lányka. Nos, igen, ő megbízható, felelősségteljesen végezte mindig is a rá kiosztott feladatokat. Csak… néha szétszórt volt, néha pedig túlságosan is lelkes. Bár utóbbi sose baj. A lelkes embereket mindig is szerettük az osztályon. A betegek is szerették, mindenkivel kedves volt, ha probléma volt, szinte mindig rohant segíteni, ahol tudott. Néha úgy kellett kirúgdosni a kórházból, szóval kemény munkaerő, szinte olyan, mintha az osztályon kívül nem is lenne élete. Bár én ezt nem tudhatom… nem ismerem annyira. Visszahúzódó, ha a magánéletéről van szó, talán senki se ismerte itt igazán… főleg a családjáról és a múltjáról nem beszélt. De tényleg… összességében jó lány, tudom ajánlani. A szakmában pedig túlságosan is elhivatott, és érti a dolgát, egyszer remek orvos lesz belőle, ha eljut odáig.[/right]


Nos igen, nagyjából ennyi az, amit rólam el tudnak mondani… talán ennyi is vagyok? Fentebbi szavak az osztály főnővérének a száját hagyta el, amikor rólam kérdezték. Szűkszavú jellemzés, de azért egészen bele tudnék pirulni… ugyanis, azt sajnos gyakran teszem és könnyen is. De hát mindenkinek vannak hibái, nemde? Én legalább be tudom őket ismerni, sőt, sokszor inkább azokat helyezem előtérbe, mintsem bármi pozitív tulajdonságomat. Nem szeretek azokkal kérkedni, mert ha van olyan, akkor aztm ások látják úgyis, akkor meg minek megnevezni? A negatívot viszont az emberek általában megpróbálják elrejteni, szóval nem feltétlenül láthatóak. Legalábbis, én így látom… de persze megl ehet cáfolni, mindig is könnyen kavarodtam eszmecserékbe, amit mások vitának hívnának, én ellentétes véleményeken alapuló társalgásnak inkább. Nem muszáj mindig egyet érteni ahhoz, hogy jót beszélgessen az ember, csak nem kell idegbetegnek lenni és felhúzni magunkat azon, hogy ha valaki nem azt látja, amit mi. Azt általában azok teszik, akik nem eléggé biztosak önmagukban… vagyis, magamban én se feltétlenül vagyok biztos, de a véleményemben az szoktam. Vagy ez kiüti egymást? Lehet… mindig is kicsit kettős voltam, és ezt most kivételesen nem arra értem, ami egy nagy titkom a jelenlegi világom előtt… hanem, alapvetően arra, hogy tudok egyszerre türelmes és ideges is lenni mondjuk.
De abban igaza volt a nővérnek, hogy csöndes vagyok és valahol magamnak való, amikor egyedül vagyok… Viszont, ha emberek között vagyok, akkor abszolút közvetlen és barátkozó, könnyen kötök kapcsolatokat és bárkivel, bármiről el tudok beszélgetni, de ennek ellenére nem szeretek és nem is tudok a társaság középpontja lenni. Nem én vagyok az, aki szórakoztat, hanem az, aki szeretné, hogy szórakoztassák.
A munka nekem szent… imádom csinálni, imádok ott lenni és segíteni embereken. Legszívesebben a pszichiátrián dolgoznék… viszont… azt nem lehet. Nekem legalábbis… sajnálatos módon. De a gyerekosztályon is boldog vagyok, sőt… ha nem a pszichiátrián, akkor mindenképpen ott tudok leginkább kibontakozni. Annyi boldogságot tudnak adni azok a pöttömök, még, ha néha fáj is tőlük a fejünk. Sőt, többet, mint az ember gondolná… de hát, gyerekek… ehhez pedig türelem kell és ha munkáról van szó, nekem az maximális.
Azt hiszem, sokszor azért gondolnak túlbuzgónak, mert már most ott akarok lenni mindenhol, már most tudni akarok mindent, tanulni, amennyit csak tudok, ha már az iskolát egyelőre nem tudom folytatni. Néha már frászt is kapnak tőlem az orvosok, amikor túl sokat kérdezek tőlük… de hát, ismernek már és tudják, hogy könnyen le lehet szerelni, mert rámenős azért nem vagyok, csak nem mindig érzékelem, hogy hol van a limit…

És akkor most jöjjön az a rész, amit… amit gondosan palástolok… nem is igazából én, hanem a gyógyszerek. Nem is tudom, hogy ez jellemzőnek mondható e, bár a viselkedésemet befolyásolja leginkább. Egy olyan betegségben szenvedek, ami hangulatomat és ehhez köthetően engem is sokszor megváltoztat, ha nincsen megfelelően kezelve. Sokszor keverik össze a skizofréniával, pedig nekem közel sincs meghasadt személyiségem… csupán olyan vagyok, mint egy érzelmi hullámvasút… és nem olyan értelemben, mint egy terhes nő, akinek a hormonjai dobálgatják a kedvét össze meg vissza… nem. Én bipoláris zavarban, vagy mániás depresszióban szenvedek, kinek hogy tetszik. Bár ilyen nem fordulhat elő, de… ha nem szedem a gyógyszerem, akkor bizonyos veszélyes vagyok. Jó, nem változok sorozatgyilkossá… de magamnak könnyen árthatok, ugyanis ennek következében akár mély depresszióba is eshetek, különösebb behatások, vagy igen enyhe behatás következtében.
Amikor először jelentkezett rajtam a betegség, akkor túlságosan is lelkes lettem, túlpörögtem a dolgokat, olyan voltam, mint aki 0-24, vénásan kapja a koffeint a szervezetébe… ennek következtében sokan elfordultak tőlem, ami a depresszióhoz vezetett, egyik pillanatról a másikra. Nos, nagyjából ilyen lenne most is, ha nem kezelném a dolgot.
Azonban a mindennapokban ez nem látszik rajtam, sőt teljes értékű, normális életet élek. Szóval nem kell félned, ha szembejössz velem, hogy rád támadok, bár úgyse fogod tudni, hogy lenne mitől félni, mert ez olyan titok nekem, amit senkivel nem osztok meg…

Történet vagy szerepes példa
8 év
Annyira jó élete van egy gyereknek, amíg gyerek… amíg nem kell felnőnie és belegondolnia abba, hogy milyen is a világ, csak élhet a maga kis csodavilágában, ahol a képzelete szerint alakulnak a dolgok… és nem kell még azzal foglalkozni, hogy az, amit ő elgondol, az nem úgy van valójában. Élhet a képzeletbeli barátaival és nem fogják érte kinevetni… gondolhatja azt, hogy a kert végi fa, az valójában egy óriási palota, vagy egy harcmező… Pontosan ilyen életem volt nekem is. Nem csak nekem, testvéreimnek is. Egyszerűen csak körülöttünk olyan nyugalom volt, hogy a mi általunk kialakított világ számunkra a legideálisabb volt… Baromira szerencsés voltam, mert tudom, ez sajnos nincs mindenhol így. De én már kislány koromban is olyan voltam, ha valaki egyedül játszott, akkor megfogtam a kezét és elvittem azé n csodavilágomba, ami semmi nagyobb dolog nem volt, csupán a képzelet… és az, hogy egy mászóka éppen egy erőd, vagy akár egy lakás, egy bevásárlóközpont, de egy mesebeli erdő is lehetett… vagy egy sziklás hegy. Hiszen pont azért jó gyereknek lenni… mert szabad vagy te is és a fantáziád is. Így felnőni pedig… hogy ennek teret is adnak és megteremtik hozzá a szükséges környezetet, tökéletes. Ennél jobb gyerekkort nem is kívánhatna az ember. Csodavilágban felnőni… így kellene mindenkinek csinálnia.
16 év
Ó, az a csodálatos tinédzserkor… ami csak nekünk csodálatos. Amikor azt hisszük, hogy minden a miénk, mi mindent tudunk… és csak mi hódíthatjuk meg a világot, aki körülöttünk van, az pedig mind rossz és csak ellenünk lehet. Nos, ezen többé-kevésbé én is átestem, ahogy valahogy mindenki, előbb, vagy van, aki utóbb… De szerencsére nem voltam egyedül ebben. Nem mondom, hogy a legnépszerűbb voltam abban a bizonyos gimnáziumban, de azért voltak bőven barátaim… és szerettek az emberek. Nem az voltam, akinek a nagy partijaira elmennek az emberek, hanem az, akihez mindenki fordul, nem csak problémákkal, de akkor is, ha csak ki akar mozdulni, vagy elmenni valahova, vagy csak barátkozni. A tipikus lány, a szomszédból.
Egészen addig volt ez a jó világ… amíg el nem kezdődött számomra az a bizonyos időszak… Amikor, varázsütésre megbolondultam. Na jó, nem varázsütésre… az csúnya lenne így mondani. De másoknak így tűnt. Egyik pillanatról a másikra teljesen máshogy viselkedtem, mindenben részt akartam venni, mindenhol ott akartam lenni, mindent akartam csinálni… és nem igazán vettem észre, hogy mások nem ilyen lelkesek… és nem osztják a pörgésemet. Észre se vettem először, hogy szépen-lassan egyedül maradok… és sajnos pont rosszkor döbbentem erre rá. A hirtelen pörgésemről a hullámvasút legaljára érkeztem… és depressziós lettem. Persze, a szülők szokásos tinédzserkori drámázásnak gondolták, egészen addig a pontig, amíg már ijesztő módon magamba fordultam. Nem keltem ki az ágyból, nem ettem addig, amíg kórházba nem kerültem, mert kiszáradtam… Akkor állapították meg a mániás depressziómat… és onnantól kezdve változott meg az életem. A családom engem okolt, amiért felborítottam a tökéletes egyensúlyt, pedig nem én t ehettem róla, hogy ez történt velem. Amint kiszivárgott, hogy pszichikai zavarban szenvedek, úgy kezdtek el kezelni, mint egy bolondot… Féltek tőlem, és nem is azért, mert azt hitték, hogy én fogok nekik ártani, hanem azért, mert attól tartottak, engem fognak bántani. Nem érdekelt senkit az, hogy a gyógyszerek miatt ugyanaz lettem, hiszen, ha még a családom is így viselkedik velem, akkor kívülállók miért tennék máshogy? Kisvárosban éltem, nőttem fel… hamar híre ment, még a sarki kisboltban is úgy kezeltek, mintha burokban élnék és porcelánból lennék… Én pedig ezt nem igazán tudtam elviselni. Amint nagykorú lettem, elvégeztem az iskolát el is menekültem otthonról, de olyannyira, hogy minden kapcsolatot megszakítottam velük.
Egyszerűen menekülnöm kellett… és csak így tudtam megtenni. Úgy jöttem el, hogy nem tudták hova, hogyan… és azóta is a magam lábán állok… és mindig egyre messzebb és messzebb kerülök tőlük.
24 év
Nos… jelenleg Las Vegasban élek és dolgozok… Egy kórház gyerekosztályán vagyok ápoló és azon igyekszek, hogy minél előbb befejezhessem az iskolát és sebész lehessek. Azonban eddig még úgy érzem hosszú utam lesz. A harmadik munkahelyem már, az egyetem óta, mert valahogy mindig megtalált a múltam és menekülni kellett, még akkor is, ha ez valahogy a jelenem is.
Egyetlen ember van, aki a jelenemben tud erről az aprócska titkomról, de ő biztosan nem fogja elárulni senkinek… és nagyon remélem, hogy nem is fog ezentúl se úgy kezelni, mint ahogy akkor kezeltek. Mert azt nem igazán tudnám elviselni, még most se, hogy sokkal erősebb lettem, lelkileg leginkább. Az egyedül élés sok mindenre megtanított… és meg is változtatott… De most már megszoktam. Jelenleg nem is élek egyedül, igazából. Na jó, csak egy kutyával osztom meg a lakásom, de hát az már nem egyedül van…
Van még egy titkom… ami csúnyább sokkal, mint a betegségem, hiszen arról nem tehetek. Igazából erre is valamilyen szinten rá vagyok kényszerülve. Mivel nagyvárosban élek, a fizetésemet szinte felélem… a gyógyszereim pedig drágák… ugyan otthonról segítenének, még ha nem is szívesen teszik, de nem vagyok hajlandó elfogadni semmi ilyesmit. Ráadásul még mindig nyögöm azt, amiből az egyetemet fizettem, hiszen azt is egyedül csináltam végig… ezért olyasvalamire kényszeredek, amitől rosszul vagyok, de muszáj. A kórházból lopom a gyógyszerem… eddig sose csináltam ezt, ez az első munkahelyem, ahol megtettem… és minden nap borzasztóan érzem magam emiatt. De muszáj, különben kiderül az igazság… és nem is dolgozhatok úgy itt, azt pedig nem bírnám elviselni, ha elvesztenék mindent, ami a jelenlegi világomat stabilan tartja. Olyan pozícióba kerültem, amiben hozzáférhetek a gyógyszeradatbázishoz, az az aprócska adag pedig, amire nekem szükségem van, könnyen elcsalható úgy, hogy ne vegye észre senki… Az egész azzal kezdődött, hogy egyszer véletlenül elfelejtettem beszedni és otthon hagytam, így hát, a készletből kölcsönöztem… aztán, sajnos elhúztam saját magam előtt a mézes madzagot és rá is haraptam. Az a pénz, amit ezzel megspóroltam, pont elég volt arra, hogy normálisan tudjak élni… Megpróbálom én kompenzálni a dolgot, de tényleg… állandóan plusz órákat maradok és ahol tudok, ott kisegítek, bár jelen helyzetemben úgy látom, hogy sose fogom tudni megcsinálni az iskolát és örök életemre nővér maradok… Na nem, mintha ez ne lenne nekem elég… de mégsem az igazi a helyzet. Nem az álmom, nem az, ami ismét visszarepítene a gyerekkori csodavilágomba… oda, ahol abban a világban élhettem igazán, amiben akartam…. Az én csodavilágom pedig a műtő… és a szike a kezemben, meg az emberi életek, amiket megmenthetek a tudásommal. De kitudja… sose adjuk fel, nem igaz?



A hozzászólást Savannah Parish összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 04, 2014 7:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

Savannah Parish Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah Parish   Savannah Parish Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2014 11:56 pm

Savannah Parish 300fbir
Elfogadva!
Savi, te tündérbogyó!

  Először is:  badgirl
Másodszor pedig: Hát te rettentő cuki vagy, valóban! Valahogy nagyon ráillik erre a leányzóra az, amit leírtál.

  Nagyon tetszett, hogy a főnővér szavait részletesebben lefirkantottad, és sokkal jobban megismerhettelek Téged. Jól megoldottad a betegség leírását, bíztam benne, hogy nem valami copypaste szöveg lesz. Wink
Még mindig odavagyok attól, ahogy fogalmazol. I-m-á-d-o-m.

  Mosolyra derített a kislányos sztorid, nagyon aranyos lett!
Azért arra kíváncsi lennék mi a fene okozhatta neked ezt az óriási változást, hogyha mondhatni tökéletes életed volt.
  A szülők pedig szégyelljék magukat, amiért így álltak hozzád, mikor kiderült mivel is küzdesz. Nemhogy büszkék lennének Rád.

  Remélem nem fordul helyzeted rosszabbra, csak jobbra - már amennyire lehetséges -. Ám irgum meg burgum a gyógyszerelcsenésért!
Nyomás avit foglalni, aztán irány dolgozni, már várnak a gyerkőcök... meg a cinkostárs. Wink

Főoldal || Avifoglaló || Karakterkereső || Játékostárs kereső

U.i: A 8 az valami szerencseszám? Wink 8-16-24...
U.i2: Franklin biztos nagyon meg fog szeretgetni. ;P
U.i3: Corina után milyen furcsa volt egy ilyen angyalt látni!
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Savannah Parish

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Savannah Monroe
» Savannah & Agatha
» Savannah / Kintaro
» Savannah & Agatha & Tyrell
» Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-