KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Találkozás - Sol és Matt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Találkozás - Sol és Matt Empty
TémanyitásTárgy: Találkozás - Sol és Matt   Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 1:29 pm

A nap forró sugarainak szúrása, lassan veszít az erejéből, miközben gazdájuk megpihenni tér. Normális helyeken az élőlények többsége is követné őt, hiszen a a nem sokára érkező sötétségben, a nappal gyermekeinek nincsen helye. A sivatagban azonban más hogyan működnek a dolgok. Nappal szinte semmi se mozdul, az éjszaka közeledtével pedig határozott élénkülés tapasztalható. A belváros éledező fényeiból, és egyre növekvő zsivajból, azonban a külvárosba szinte semmi se jut már el, Abba a raktárba amibe hősünk kocsija nem régiben befordult, pedig már szószerint semmi se érezhető az éjszaka eljövetelének, előbb ismertetett jelleiből.
~ Remélem minden renben zajlik. Nem kellett volna azokkal az emberkereskedőkkel leállnom üzletelni, de Pablo-t jól ismerem még Los Angelesből és azt a lányt is biztosan megölték volna, ha nem bólintok rá az üzletre. Legközelebb figyelhetne, hogy hova kap golyót és azt is megnézhetné kivel köt üzletet. Nagyon lecsúszhatott, ha menő DJ-ből és klub tulajdonosból közönséges keleti parti bűnöző lett. Ráadásul még fizetni se tudott, ha nem egy lányt ajánlott fel nekem cserébe. Mint, ha nem lenne elég nő az életemben. Persze, ajándék lónak nem nézem a fogát, és amúgy is szükségem van egy takarítónőre, valamint Chatharine-nek is kell a szórakozás, hiszen már más szeretőm is van. Szóval, végül is jól sült el a dolog, de a választásommal alig ha lehetek elégedett. Egy husszonnégy éves szűzlány! Semmit se tud biztosan a szexről, és lehet még játékszernek se lesz alkalmas.... Visszont már a fogvatartói is rájöhettek, hogy mennyivel kevesebbet ér, mint amire számítottak szóval biztosan jobb lesz neki mellettem. Ezen felül ő volt a legjobban összetörve, könnyű lesz vele dolgozni, csak teljesen más megközelítést kell keresnem. ~
Gondolkodik el hosszasan miközben lekapcsolt fényszórókkal várja, mikor tűnnek fel az üzlet felei. A gyógyítás számlájának első felét már töröltette, a másodikat csak akkor tépi szét, ha a lányt éppen és egészségesen ki teszik az elhagyott raktár sarkánál.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Találkozás - Sol és Matt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás - Sol és Matt   Találkozás - Sol és Matt Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 11:06 am

Egyik nap még a család szerető melegét élveztem, majd jött a csapás. A családom elveszett, több mint ötven érző ember. Akikkel nap, mint nap találkoztam. Ők már nincsenek, én pedig egy vonat ablaktalan vagonjában találtam magamat. Tudtam, hogy milyen sors vár majd rám. Mindenki hallotta Mexikóban a pletykákat; aki nem tud fizetni annak elviszik a lányaikat. Én pedig nem tudtam mit csinálni. Először próbáltam ellenkezni, ütöttem, csapkodottam, de a számtalan verés meghunyászkodásra késztettet.
Mikor aznap odadobtak elém egy mosdókesztyűt, tudtam már, mi fog következni. A koszos kesztyűvel áttöröltem az arcomat. Nem viseltem semmi mást csak egy fehér fehérneműszettet. Már annyi alkalommal kellett kisétálnom a fénybe szinte meztelenül, hogy már fel sem fogta. Nem érdekelt, próbáltam a lelke legmélyebb zugába elrejteni. De szívem mélyén ott dübörgött a gondolat, hogy ez mennyire megalázó. Ellene viszont nem sokat tudtam tenni, talán a félénkségem miatt, talán a belém fecskendezett hatalmas adag nyugtatók miatt. Megfogtak és beletuszkoltak egy jelzetlen autóba. Nem bírtam semmit sem tenni ellenük.
Az út hosszú volt, és fáztam. Dideregve fontam magam köré a karjaimat. Fogalmam sem volt, hova visznek. Egy borzalmasan hosszú kocsikázás után végre megálltunk valahol. Az egyik marcona katona kilökött az autóból, le a földre. Nyöszörögve feltápászkodtam, majd egyből be is csapódott az autó ajtaja. Gázt adott a sofőr, engem pedig ott hagyott.
Első tisztább gondolatom, megmenekültem!
Erőtlenül teszek egy bizonytalan lépést, de rögtön visszalépek a falhoz. Nem tudom, mit fogok csinálni. Egyedül vagyok, nem hiszem el, hogy magamra hagytak. Ez hihetetlen... Furcsa, nagyon furcsa. Ekkor meglátok egy árnyat a távolban.
- Ne!- kiáltok fel hangtalanul.
Vissza az elejére Go down
 

Találkozás - Sol és Matt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Matt és Lucy - A találkozás
» Deena & Agatha - Egy váratlan találkozás
» Matt & Anne
» Matt Baker
» Nick & Jamie - Egy véletlen találkozás...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-