KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bob ~ John ~ Erin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Bob ~ John ~ Erin Empty
TémanyitásTárgy: Bob ~ John ~ Erin   Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 5:19 pm

Csak pár napja érkeztünk meg a városba, és már is lefülelt minket John ikertestvére. Pedig mondtam neki, hogy ne hozza magával a telefont, mert azon elérhetnek minket. De most már mindegy, ide tart ő is, és csak remélni tudom, hogy nem akar haza vinni. Ráadásul most a John név mellett a Bobot is meg kell jegyeznem. A sajátomról nem is beszélve. Néha még most is kétségek gyötörnek arról, hogy jó ötlet e ez az egész, nem kellene vissza menni, és szépen otthon várni, amíg a doki eldönteni, hogy hogyan műt meg, na meg mikor. Azt mondta idő kell neki, ahogy annak is , hogy a fejemben lévő duzzanat lappadjon kicsit.
A doki nem volt oda az ötletemért, hogy neki indulok a nagyvilágnak, de abban ő is igazat adott nekem, hogy nem ülhetek ott hónapokig várva vajon mi lesz velem, amikor még alig éltem. Még szerelmes se voltam igazán, a világot sem láttam, és annyi mindent fel kell még fedeznem. Ráadásul Johnnal tervezünk egy bakancslistát is írni, hogy miket csináljunk, de most nem tudom ezzel is mi lesz. Vajon Bob, igen Bob, ezt meg kel jegyeznem, szóval vajon ő bele fog menni, vagy felkap a vállára és haza visz? Biztos, hogy ezért jön, nem hagyhat ki időt az egyetemen.
De most mit csináljak? Nem akarok haza menni, nem, még nem. Az orvossal tartom a kapcsolatot, holnap a szüleim is megtudják, hogy nincs semmi bajom, hogy jól vagyok. Nem akarok vissza menni, hogy megbolonduljak egy korteremben ülve, arra várva vajon, most meg fogok e halni vagy sem. Nem, és nem.
Az órára pillantottam, majd az ajtóra, onnan a táskámra. Hirtelen gondolattól vezérelve elkezdtem a holmimat visszadobálni a bőröndbe. Épp lecsuktam, amikor kinyílt az ajtó, és beléptek rajta a fiúk.
- Öhm, sziasztok – köszöntem nekik, majd éreztem, hogy elvörösödöm. John tudja, hogy már kipakoltam, így biztos le fog neki esni a tantusz, hogy talán le akartam lépni. Bob viszont nem tudja, így úgy kezdtem tenni, mint aki kifelé pakol. Visszaraktam a holmimat a fiókokba, meg a szekrénybe.
- Nem vagytok szomjasak, én megszomjaztam – azzal elmentem mellettük ki a hálóból a lakosztály nappalijába. ott bent minden olyan szűk lett hirtelen, ahogy beléptek. Remegő kézzel igyekeztem kinyitni az ásványvizes flakont, de nem ment.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Bob ~ John ~ Erin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bob ~ John ~ Erin   Bob ~ John ~ Erin Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 4:15 pm

Azt hiszem, az öltet, hogy érett, felnőtt emberekként kezeljük a problémát ott bukott meg, hogy:
AD1 - nem vagyunk koránt sem érettek
AD2 - éppenséggel felnőtteknek sem vagyunk nevezhetőek
AD3 - mindannyian tudjuk, hogy amennyiben lyukat kívánunk beszélni a másik hasfalán, az a tökéletesen hasztalan cselekedeteinkről szóló listánkat fogja csupán növelni, más szavakkal kurva fölösleges, és nem fog működni.
A legnagyobb baj az, hogy Londonban úgy mentem el a reptérre, hogy amint leszállok, a lehető legrövidebb úton kitekerem Ben nyakát. Ez egy szép, és józan terv, nem gondolod? Na most, odahaza aztán végül három és fél órát kellett tökölnöm, mire a gépem felszállt, egy örökkévalóságig tartott az út édes kis szigetem és Nevada állam között, így mikor nagyjából fél nap (vagy egy kicsivel több idő) múltán végül Vegasba értem, csak annyira tudtam gondolni, hogy soha többé nem akarok egy kibaszott reptéren sem várakozni, de tényleg soha, soha, de soha. A tököm ki volt vele.
Ezzel a gondolattal indultam el taxival a reptérről, és ezt a gondolatot, amíg a szállodába értem, cseréltem le lassú, fárasztó eszmefuttatásokra tulajdon fáradtságomról, éhségemről, az időeltolódásról, és hogy Angliában talán ilyenkor már rég aludnék.

Eme csodálatos melodrámaszerű leírással csupán azt szeretném kifejezni, hogy tulajdonképpen, mikor végül John Smith (vajon ezt az álnevet azért választotta Ben, mert túl sok Doctor Who-t nézett?) szállodai szobáján kopogtattam, inkább volt célom az, hogy az első vízszintes felületen holtan dőljek ki, semmint hogy bármiféle nyakat kitörjek, ami lehet, hogy amúgy is bajosan ment volna... Nem vagyok éppen verekedős típus, kiváltképp álmosan, fáradtan, legfeljebb csak morgok, de azt jobban, mint egy feldühödött, terhes macska. Ha kiabálni akarok vele, azt még bőven megtehetem. De ha már elhívott, akkor megérdemel annyit, hogy ne legyek idegbeteg, nem?
De, azt hiszem.
Nem vagyok egészen meggyőződve arról, hogy Irina-nak tényleg jót tesz, ha fél éven át minden este berúg az öcsémmel, de őt mindezért persze nem hibáztatom. Mármint... miért is tenném? Ühm, hülye vagyok. És fáradt. És nem biztos, hogy egészen felkészült arra, hogy most mindent megbeszéljek velük... Hé, helló, ott hagytam az egyetemet (legalábbis szüneteltetem), és jöttem vigyázni rátok, hogy ne nyírjátok ki magatokat. Na ki örül nekem?

- Szia. Jó látni. - köszöntem vissza Irina-nak... bocsánat, Erin-nek, mikor beléptem Ben-nel... bocsánat, John-nal a szobába. (Mi a fenére jók ezek az álnevek? Csak belekavarodok.) A hangom nyúzott volt, ahogy tekintetem is. És ezzel a nyúzott tekintettel néztem, hogy hogyan pakolt ki a bőröndjéből. Hány napja lehetnek itt? Eddig nem volt rá ideje? Fura. Ami még furább, ahogy kiviharzott a szobából, mikor mi beléptünk. Kérdőleg Ben-re néztem, öhm, izé, John-ra, majd utána indultam.
- Igazából egy korty vizet elfogadnék... Segítsek? - kérdeztem, mikor utolértem a konyhában. Most én vagyok túl fáradt, vagy csakugyan ő hihetetlenül... fura?
Vissza az elejére Go down
 

Bob ~ John ~ Erin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» John and Effy - Hey, I know you man...
» Erin Taylor
» Justine && John
» john sullivan
» John && Justine. - need you..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-