KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 9:22 pm

Nem érte váratlanul a tökönrúgás, de vajon kevésbé fájt volna az ágyékát érő láblendítés, ha nem tud rá felkészülni? És vajon hogyan készül fel rá az ember, hogy teljes erővel izgatják a királyi ékszereit? Valószínűleg mindegy lett volna, hogy várja a rúgást vagy sem, az mindenképpen fájt volna neki. Mit fájt? Kínok között ébrededő gyötrelmet érzett, amit semmivel nem lehetett összehasonlítani.
Tapasztalt már ilyen eréjes érzést, de akkor volt rajta védőeszköz és az amerikai foci játékosai annyira vigyáztak mindig, hogy a lehető legkevesebb sérülést okozzanak, ha már olyan mélyen sodorják el ellenfelüket. Ez azonban annyira más volt, mint azok a tapasztalatok, hogy könnyezni kezdett a szeme, arcából pedig nyált köhögött a szőnyegre. Nagyon régen nem érzett ekkora fájdalmat, de az, hogy egy nőtől kellett mindezt elviselnie, csökkentett valamit golyóinak nyomorán. Azonban nem tudott sokáig magában szomorkodni, hiszen miután már a földön volt, most a combjára nehezkedtek, majd a már sajgó férfiasságára. Zsibbadt a legkedvesebb testrésze, de a parancsnak nem akart ellentmondani, így eléggé eltorzult arccal hajolt oda a lány pinájához, majd nyelvét használva kezdte kényeztetni a máskat.
Hosszan és mélyen nyalt bele a másikba, de nemcsak a kisajkakat nedvesítette nyelvével, de Amber ánusza is habosodott ajkainak munkájától. Szopdosta a klitoriszt, pörgő nyelvével izgatta a teljes altestet, majd egy hirtelen pillanatban egyik ujját elmélyesztette a lány végbelében. A száraz mutatóujj talán fájdalmat okozott, de az is lehet, hogy az előző seggbekúrás még mindig nedvesen tartotta a szűkebb nyílást. Aztán az első ujjat a második is követte, immáron két ujj izgatta a lányt, miközben ajkai fáradhatatlanul ették Amber punciját. Imádta, hogy szőrtelen volt a másik, hogy a fanszőrzet egyetlen eltévedt szőke szála sem akadt meg a fogai között, így még jobban, még erősebben szopdosta a lány lyukát, nyelvét pedig apró péniszként használva hajtotta a másikat a gyönyörbe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 4:03 pm

Figyelmesen várom a másik tetteit. Sok minden megfordul a fejemben, mint például a bántás és a némán szenvedés. A bántást azért nem hagyta volna, hiszen ő mondta, hogy bármit megtehetek vele. A rúgásra által kiváltott reakció tetszik, öröm azt szenvedni látni, aki nem olyan régen még bántott és bármiféle együttérzés nélkül okozott fájdalmat. Az én arcomon a közömbösség helyett gonosz mosoly ül. Nem vagyok olyan ördögi, a látszat csal. Lakozik bennem jóság is, azt viszont most maga alá temeti a bosszú és annak édes érzése. Azt beszélik lényegében mindenki két félre bontható: egy jóra és egy rosszra. Egyeseknél az előbbi, másoknál az utóbbi a normális. Valahova a kettő közé sorolom magam. Ez a határ azonban jelenleg a sötét oldal felé tolódott el. A tervem a kényes terület fájdalommal való ellátása után a levegőelvonással egybekötött nyalakodás volt. Viszont Tyrell ügyesen teljesít, a vártálnál jobban. Hatalmába kerít a kéj és szabadon hagyom az oxigén útját. Hangos nyögésekkel fogadom az alapos és szorgos nyelv munkáját, mely még néhány ujj is élvezetesebbé tesz. Szűkebb testnyílásom még mindig nedves a falnál történtek miatt, ezért könnyebb a mozgás. Ami a pinám szőrtelenségét illeti arra igyekszik ügyelni, hiszen az ügyfelek kevésbé szeretik a szőrrel borított testet. Bal kezem a csupasz fejre rakom, ha lenne rajta haj akkor belemarkolnék. Jobbommal megtámasztom magam a hátam mögött, hogy továbbra térdelve maradhassak. Lábaim azért hamar megunják ezt a testhelyzetet és valamilyen kényelmesebb pózt akarnak.
- Várj! - intem türelemre a férfit pár pillanat erejéig megszakítva a kényeztetést. Hátamon feküdve terülök el a szőnyeggel borított padlón megőrizve a széles terpeszt.
- Folytasd! - hangzik el a következő utasítás ellenkezést nem tűrve. Nem hagyok Tyrellnek más választási lehetőséget. Amint újra elkezdődik a félbe maradt móka balom ismét a sötétbarna kobakon pihen, míg a másik mellettem markol bele a szőnyeg szálaiba. A hangom nem fogom vissza, ami elő akar törni az előtörik. A férfi kitartóan terel a kielégülés felé, melyet lehunyt szemekkel és egy mind eddiginél hangosabb nyögés kíséretében érek el.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 9:31 pm

Türelemre intette a másik, az egyik leggyűlöltebb dolog volt, amit egy vágytól fülledt szexuális gyönyörkeresésnél kérni lehetett. Éppen ette partnerének szent nyílását, olyan mélyre tolta a nyelvét, hogy szinte a méhét nyalogatta, erre megálljt parancsolt neki Amber, aminek kelletlenül, de elegett tett. Persze neki is kényelmesebb volt, hogy nem kellett olyan kifacsarva feküdnie, és így kezei is szabadabban mozoghattak, mélyebbre tudtak jutni a lány ánuszába.
Fején a markoló érzet közelebb nyomta a másik ágyékához, így újult erővel, még nagyobb lendülettem mozgatta nyelvét, szopdosta szájával a másik ajkait, majd harmadik ujját is a legszűkebb nyílásba mélyesztette. Nem tudta miért, de ritkán szokott kézimunkázni, most mégis azt érezte, hogy földöntúli örömöt okoz ujjai munkájával, így ha a szőnyegen elterülő szőkeség engedte, negyedik ujja is felcsusszant az eredetileg nem ilyen terhelésre kitalált résbe. Vadul mozgatta az egész karját, hiszen innentől kezdve már komoly erőfeszítésbe került, hogy ilyetén izgassa Ambert. Tyrell azonban nem arról volt híres, hogy megfutamodjon bármilyen kihívás elől, főleg ha az szexuális jellegű volt.
- Mehet az öklöm is? - tette fel zihálva a kérdést, de meg sem várta a választ, egy hirtelen mozdulattal eltűntette jobbját a lányban, mintha varázstrükköt adott volna elő a nagyérdeműnek. Talán szétszaggatta a lányt rektális vérzést okozva, talán felsikított a másik a kegyetlen behatolás miatt, de az is lehetett, hogy élvezte, hogy remegő ajkakkal nyögött fel a gyönyörtől, hogy hatalmasat élvezve adta át magát a beteljesülés felé vezető úton. Nem törődött egyik eshetőséggel sem, hanem forgatta alkarját a másikban, néha nyitotta ujjait, néha pedig ökölbe szorítva folytatta végtagjának döfölő mozgását.
- Élvezed, te kis kurva? - immáron nem nyalta a másikat, csak az ánusz öklözésével foglalkozott. Már túljutott a csuklón, amikor lassú rántással szakította el karját a lány altestétől, hogy ujjait annak ajkai közé dugja. Amber megmondta, hogy nem vállal seggből szájba mókát, Tyrell mégis felülírta ezt a szabályát, amint mutató- és középső ujját letolta annak torkán. Csak finoman, óvatosan rontott a háznak, hagyta hogy a másik megszokja önmaga ízét, majd remélte, hogy lesz a másikban annyi, hogy pozitívan értékelje törekvését.
- Kérsz még a seggedbe? ... Hát persze, hogy kérsz! - válaszolta meg önmaga kérdését, majd hasára fordította a lányt, hogy ismét hátulról gyötörje annak ánuszát. Térdelő pozitúrába húzta fel a másikat, majd mindenféle további nélkül húsz centiméterét tolta a popsiba. Megunta, hogy a lány uralkodjon felette, így ismét átvette az irányítást, hogy végre saját gyönyörével tudjon foglalkozni. És amint döfködte Amber púzóját, a két ujj, ami az imént még a lány szájában járt, hosszában rálapult a farkára, hogy méginkább megvastagítsa a másik élvezetét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 10:31 pm

Nekem sem esett túl nagy kedvemre a pillanatok megszakítása, ezért is igyekeztem minél kevesebb ideig elszakadni a férfitől. Tyrell a pózváltás után szorgosan végzi a dolgát ellenkezés nélkül. Be kell lássam tud kényeztetni, megvannak az ügyes módszerei a megfelelő mértékű élvezet kiváltásához. Látszik rajta a tapasztalat, le sem tagadhatná, hogy nem most csinál először ilyesmit. Ha kezdő lenne akkor nem pörögne így a nyelve és valószínűleg a szűkebb nyílásomat se ujjazná meg. Persze engem nem zavar ez a tapasztalat, sőt örülök is neki. Én sem vagyok már amatőr, rengeteg kuncsaft fordult már meg bennem. Eleinte még számon tartottam, azonban ezt hamar abbahagytam az egyre több érdeklődő miatt. A móka szépen folytatódik, minden megy a maga tempójában. A bennem mozgó ujjak száma egyre növekszik és végül már egy egész ököl tűnik el a szűkebb nyílásomban, melyre hangos nyögést hallatok és elélvezek. A mámoros érzés csodálatos, ám még később is lesz időm élvezni az orgazmust. Megállás egyenlőre nincs, Tyrell továbbra is diktálja a tempót és szerencsére akad bennem energia bőven. Már csak a végbelemben folyt a móka és ez nekem nem okozott gondot.
- Igen. - nyögöm a választ lassan haladva az újra a csúcsra. Amit ezután művel az már nincs kedvemre. Megfogom az ujjakat és nem hagyom őket behatolni a számba. Megegyeztünk még az elején a vállalt dolgokban és ez véletlenül sem szerepelt a tervben. - Seggből szájba nem! - közlöm vele és lenyomom az ujjait. Van egy határ, ami fölé már nem megyek és az ánuszból szájba való hatolás átlépi ezt a határt. Nem szokásom átlépni ezt a képzeletben meghúzott vonalat és Tyrell kedvéért sem merészkedek tovább. Mit se érdekel mennyire nem tetszik neki az ellenkezésem, jobb ha hozzászokik a gondolathoz, hogy nem csak ő irányít. Úgy tűnik kicsit türelmetlen, de a következő cselekedete már elég jólesik. Hasra fordulva, a megfelelő testhelyzetbe elhelyezve hangos nyögéssel fogadom az újult erőre lelő falloszt, mely elmerül a popómban. Örömmel várom a tempó gyorsulását, durvulását.
- Csak keményen! - hangzik el az utasítás, mivel az ilyen anális közülést jobb szeretem kíméletlenül, mint lassan. Az érzékibb dugást inkább a pinámban szeretem. Tudom, hogy a férfi nem fog hadakozni, mert ő ahogy eddig észrevettem szeret durva döféseket bevinni. Kap lehetőséget keményen belém hatolni, vállalom a fájdalmat a kéj miatt. A gyönyör megéri a hátsófelem sajgását.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 1:16 am

Nem érdekelte, hogy Amber elélvezett ánuszának öklözése közben és az is hidegen hagyta, hogy nem vállalta be a seggből szájba csodálatos intézményét. Neki csak az volt fontos, hogy a saját szórakozása meglegyen, hogy önnön gyönyörét elérje, s ha e közben többszörös orgazmust él át partnere, az csak jó lehet a másiknak.
A vezényszóra erősített a tempón, és olyan keményen kúrta a lányt, hogy bárminek lehetett ezek után hívni, csak lánynak nem. Valahol megszűnt női entitásnak létezni számára, valahogyan nem volt más, mint egy húsdarab, ami segített neki az élvezetekben. Ujjait elemelte farkáról, hogy megfogja Amber csípőjét, és minden egyes befelé vezető döfésnél szinte magára húzta a törékeny testet.
- Keményen szereted? - ordította a másiknak, fogait közben zárva tartotta, mintha az erőlködéstől nem tudta volna kinyitni a száját. - A pinádat is rojtosra tosszam? Az is keményen kell?
Ugyanúgy hangoztak a következő kérdések is, mint az első, de ha lehet, hangja még darabosabb, még ziláltabb lett, hiszen mindent beleadott, sőt még annál is többet, de nem állt le, egy pillanatra sem csökkentett az általa diktált ütemen. Bal kezének ujjait lefejtette a másikról, majd egy óriási csattanással ütötte vörösre Amber hátsóját. A csattanás megismétlődött, majd újra kapott egyet a farpofájára, ami addigra már olyan vörössé vált, mint a főzött homár. Élvezte, hogy újra a hatalomba került, hogy újra ő uralta kettejük játékát, hogy nem a lány diktált, hanem ő hozta a szabályokat. Ha lehet, ettől még keményebb lett férfiassága, még erőteljesebb ütemre volt képes.
- Akarsz a pinádba? Üvölts szuka, akarsz a pinádba?! - nem állt le sem az ánusz kúrásával, sem a hátsó csapkodásával, de most megvárta, hogy válaszoljon Amber, hogy engedélyt kapjon. Pedig ő volt fölényben, ő diktált, mégis apró gesztust gyakorolt a húscafatnak, hogy a lány azt érezze, fontos neki a kielégülése. Mindekőzben jobbja is elengedte a másik csípőjét, hogy Amber hosszú szőke haját tépje meg, és a fájdalomokozás eme apró, de annál hatásosabb eszközével gerjessze saját vágyainak beteljesülését.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 5:21 pm

A felállás ismét az, mint a falnál:én vagyok a báb, Tyrell pedig a bábmester. Prostituáltként ez a leggyakoribb, örülhetek hogy most kicsit megtapasztalhattam milyen a kuncsaft helyében lenni. Belerázódtam már a elnyomott szerepbe, hogy a férfiak rongybabaként bánnak velem, amit nekem muszáj eltűrnöm a pénzért. Jelenleg ingyenesen jut a másik ilyen és ehhez hasonló élvezetekhez. Az előre be nem ígért jutalom reménye hajt, amely jó néhány plusz dollárhoz juttathat. Azonban az először nem olyan kellemesnek indult élvezetszerzés immár nem csak egy oldalú. Örömmel vetem bele magam a seggem kíméletlen kefélésébe és hangos nyögésekkel élem ki annak minden egyes gyönyörrel telt pillanatát. Érti a dolgát, tudja mi az, ha keményre az mondom:keményen kúrjon. Néhány ügyfél nincs tisztában az erőteljes szex fogalmával, vagy esetleg félti a nyílásom. Az utóbbi azért kevésbé gyakori, inkább az előbbi szokott többször megesni. Itt ez a probléma nem áll fent és sötét fallosz vadul ostromolja a végbelem.
- Pontosan. - válaszolom nyögdécselve az összes kérdésre. Ha már ilyen heves tempóba kezdtünk bele hát fejezzük is be úgy. A hátsómra kapott csapásokat elviselem, ez az egyetlen erőszak amit élvezek. Tisztán érezhetően tombol közöttünk a tüzes szenvedély, amely nem szól másról a testiségeken kívül. Az érzelmek közül pusztán a gyönyör uralkodik, az összes többi háttérbe szorul. Azok úgyis feleslegesen lennének ide, mivel már a legelején tisztáztuk:ez nem több szexnél. Ezt én akkor teljes mértékig megértettem, nem vagyok már naiv lányka, aki azt hiszi a kúrás minden esetben köthető a szerelemhez. Én szintén voltam ilyen tinédzserkoromban, viszont ebből a tévhitből kirántott a megerőszakolásom. Ebből a múltbéli rossz emlékből a sorra érkező kérdések és a hajtépés szakít kit. A bántalmazást megtorlatlanul hagyom figyelembe véve a férfi jó teljesítményét.
- Akarok! - üvöltöm a feleletem nem is figyelve a megszólításra. Az ilyen apróságok fölött jelenleg elsiklok az élvezeteknek hála.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 1:58 am

Nem kellett neki több, hogy péniszét elválassza a lány ánuszától és minden további előjáték nélkül annak puncijába vezesse méretes falloszát. Bár a másik eléggé élvezte eddig is a közösülést, így nem kételkedett abban, hogy elég nedves lesz a kisajkak kapuja mögötti üreg, ám ha nem lett volna lucskos Amber vaginája, akkor is behatolt volna annak résébe. Az első döfés mintegy kísérlet volna, hogy meddig vannak a lány határai, majd a második már bátrabban fúrta a méh falát, hogy a harmadik ütemnél már felvegye azt a tempót, amit az ánusznál diktált. Nem engedte el a szőke fürtöket, és olyan ívbe húzta fel a lány gerincét, hogy szinte félő volt, elpattan a vékony csontokból kirakott vázszerkezet. Továbbra is csapkodta Amber hátsóját, ami már hurkásodni kezdett és az első ütések nyomai feketévé váltak a megterheléstől. Nem kegyelmezett, de a másik nem is kérte arra, hogy kesztyűs kézzel bánjon vele.
- Sikíts szuka, sikíts nekem! - zihálta a lánynak, majd gyönyöző homlokát megtörölve csapott egy újabbat a véresre vert seggre. Ha lehetett, a nedves tenyér még nagyobbat csapott, ütése még csípősebb volt, de Tyrellt ez a legkevésbé sem érdekelte, hiszen nem neki kellett elviselnie a bánásmódot.
Rántott még egyet Amber haján, hogy a másik teljesen kiegyenesedjen, hogy izzadságtól fényes testük egymásnak feszüljön és szinte összeragadjon. Érezte a másik testének melegét, a vékonyka alak alig érintését, az testnedvektől vizes haj hűs csapdosását. Feledte két kezének addigi munkáját, és újakat talált nekik. Jobbja a lány bal mellét markolta olyan erővel, hogy szinte le akarta szerelni annak keblét, míg balja Amber nyakára kulcsolódott, szorítással csökkentve a lány agyába jutó oxigént. Igen, ismét fojtogatta őt, ismét az előző játék folytatódott, ám most nem hirtelen fog a másiknál beállni a légszomj, hanem minden döféssel egy kicsit rosszabbul fogja érezni magát a lány.
- A szádba fogok élvezni, te pedig lenyeled! - kiáltotta a másik fülébe a elkerülhetetlent, de még nem tartott ott Tyrell, hogy meg is valósítsa fenyegetését. Bár már eindult a felfelé vezető lépcsőfokokon, volt előtte még pár emelkedő, hogy megérkezzen. Amber azonban igen jól végezte a dolgát ahhoz, hogy ezzel ne legyen problémája és akkorát tudjon élvezni, hogy megtöltse annak arcát terméketlen magjával.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 11:14 am

Az előző nyelvjátéknak köszönhetően a másik nyílásom is teljesen készen állt a behatolásra, amit minden további nélkül megtett. Hangos nyögéssel fogadom mélyre döfő férfiasságot, mely kímélés nélkül vette át az eddigi kemény, erős tempót. Nem hangzott el a számból olyasmi, ami a gyengéd ütemre való váltásra utalt volna. Tőle már hozzászoktam ehhez a szétdöfködős kérlelhetetlenséghez és ennek megfelelően élvezem ki a vad kefélés mámoros pillanatait. Ahogyan fogott úgy tűnt elakar törni ezzel is kifejezve a felsőbbrendűségét, azonban egy pontnál nem haladt tovább. A meghajlítás nem okozott különösebb nehézséget, hiszen jó pár kuncsaft szeret kipróbálni nyakatekert pózokat a hagyományosak helyett. Úgy tűnik Tyrell is egy a sok közül, akik beleuntak az egyszerű testhelyzetekbe és feszegetik a határokat. A popómat sem kímélte, sőt az ütések nyomai kezdtek elszíneződni. Fájtak ezek az erotikusra szánt csapások, azonban ez sem akadályozhatta az élvezetet. Egyre hangosabb hangok törnek elő belőlem, minél tovább folytatódik a durva kefélés.
- Ó, ez az! Igen! - sikítottam kéjjel telt hangon, bár ezt nem csak az utasítás váltotta ki belőlem, hanem az újabb orgazmus, mely elért és vágytól hullámozva adta át neki magam. A férfinek mintha ez fel sem tűnne, ugyanis továbbra is hevesen dugott. Persze ez szintén kedvemre van, viszont inkább kiélvezném a beteljesülésem. Ezt most nem tehetem, helyette magához ránt és teljesen összesimulunk. Csorog rólunk az izzadtság és én valamiért ettől még kívánatosabbnak találom ezt a szexi elnyomót. Ám Tyrell nem ad újabb esélyt vonzónak találni, ugyanis fojtogatni kezd. Levegőt még így is kapok, de a fallosznak minden szúrásától egyre elfehéredik az arcom. Egyáltalán nem szeretem ezt a játékot, egyenesen utálom, azonban ezt nem mutatom ki. A másik teljesen tisztában van vele. Az érkező parancsba beletörődve kerülget a rosszullét a döféseknek hála. Legalább nem kell az esetleg kilyukadó óvszer miatt aggódni, melyet nem vélek érezni a faszon. Várom az időt, amikor a sötét pénisz megfeszülni készül és elérkezik a perc az ígéret teljesítésére.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 1:19 pm

Amber már kettő nullára vezetett, Tyrellnek össze kellett szednie magát, hogy legalább szépíteni tudjon. Azonban a férfi betegsége, ami a terméketlenségét okozta feleős volt azért is, hogy képtelen volt a gyors elélvezésre. Hosszú percek kemény munkájába szokott telni nála, hogy eredményt érjen el, vagy olyan hosszú előjátékra volt szüksége, ami egyeseknek talán unalmas volt. A lánnyal való légyottja ilyen szempontból különleges volt, hiszen valahol a kettő között helyezkedett el, hiszen a tempójával próbálta ellensúlyozni az előjáték hiányát. Törekvése eredményt látszott hozni, hiszen már csak nagyon kevés választotta el attól, hogy hozzon valamit a pontok állásán.
- Készítsd a szád, mindjárt jövök! - majdnem artikulálatlan volt a férfi mondandója, de azért a vágy hevében ki lehetett venni, hogy mi akar. Nem lassított, inkább azt várta, hogy Amber hajoljon előre és engedje el farkának szorítását. Amikor végül kicsúszott a másik réséből, egy hirtelen mozdulattal tépte le péniszéről az óvszert, mely a lány érzete ellenére még mindig védte kettőjük csatározását. Különlegesen vastag latexből készült, egyenesen az ilyen durva szexet elviselendő, így a másiknak egy pillanatra sem kellett kételkednie abba, hogy elszakadt vagy felhasadt az átlátszó anyag.
Tyrell még abban is segített, hogy Amber könnyebben átforduljon és immáron az arcát mutassa neki, amit a férfi egy torokba küldött fallosszal hálált meg. S bár ott volt már a kapuban, ott volt a beteljesedés várva várt bejáratánál, még néhány mozdulat kellett neki, hogy fröccsenéssel ürítse heréinek tartalmát. Ezek a mozdulatok mélyre hatoltak, talán még mélyebbre, mint az előző szopatásai, hiszen a lány most egyenes nyelőcsővel fogadta méretes férfiasságát. Ki-be járt Amber ajkai között, zihálva vette a levegőt és mély nyögések hagyták el torkát, amikor megtörtént a tetőpont elérése és egyenesen a másik torkába élvezett. A lelke mintha repülni tudott volna, olyan hirtelen szabadult fel minden feszültsége alól, teste pedig beleremegett az óriási hörgésbe, ami tüdejéből szakadt ki a gyönyör pillanatában. Farka még mindig kemény volt, még mindig döfölte a lány száját, de a tempó már nem volt olyan erős, már nem volt ütemes, inkább csak levezette a szűk fél óra történéseit.
Ahogyan ernyedt férfiassága, olyannyira érzett gondolatokat újra az elméjében, hiszen a gyönyör beteljesülése rózsaszín köddel fonta be a gondolkodását, s amint péniszének már nem volt szüksége a vérre, újra képes volt tisztán nézni a világra. Újra eszébe jutott, hogy miért kefélt a lánnyal és az is, hogy Amber mit várt cserébe a felejthetetlen alkalomért.
Kivette hát farkát a másikból és annak szanaszét dobott ruhájával törölte meg férfiasságát, hogy aztán a csaj elé dobja a göncöket. Nadrágot kapott magára, majd bármit is csinált a másik, felhúzta maga mellé kezének erős szorításával, ami Amber karját ragadta meg, hogy aztán az ajtó felé terelje, meg sem várva, hogy amaz felöltözzön. Kattant a zár, majd ajtót nyitott, hogy kilökje a másikat rajta, aztán a két varacskosdisznóra hajazó böhömre fordult tekintete, akik felfújva vártak irodájának bejárata előtt.
- Dobjátok ki a hátsóajtón. Ha problémázik, tudjátok, mit kell tennetek... - zárta le magában az egész estét miután becsukta maga mögött az ajtót. A lányt azonban mégsem tudta elfelejteni, így a kaszinó belső telefonos rendszeren hívta a videóst, aki felhívta figyelmét a lányra.
- Lance, megvan még a csaj adatlapja?
- A VIP-s kurváé? Igen, még itt van a monitoromon...
- Küldd el levélben a lapot, jelentést kell írnom az esetről. - Lance pontosan tudta, hogy Tyrell nem fog jelentést írni és pontosan ezért nem kérdezett rá, hogy mire fogja használni a prosti adatait.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 3:08 pm

Meg sem látszik rajt, hogy valamilyen kórság akadályozza a megfelelő szaporodóképességet, hiszen inkább a nála fiatalabb vendégek élveznek el alig egy-két perc alatt. Azt sem lehet észrevenni, hogy túl van már a húszas évein és már harminc fölött van. A teljesítményét tekintve remélem magam is ilyen jó formában maradok, mire elérem az ő jelenlegi korát. A sok "testedzés" talán fitten tart majd. Ki tudja, talán tíz év múlva már nem leszek prostituált, hanem más állásom lesz. Azonban ezen ráérek később töprengeni, ez még a jövő zenéje. Egyenlőre ideje visszatérni a jelenbe. Miközben folyamatosan gyömöszöl jön figyelmeztetés, amit körülbelül megtudom érteni és meghallom, hogy mindjárt elélvez. Felkészítem a számat a húsz centiméteres fasz és a belőle kiömleni készülő sperma befogadására. Közelebb hajolok és próbálok átfordulni, amiben készségesen segítőkezek nyújt. Lekerül a strapabíró óvszer és kinyitva a számát nyelem be falloszt. Számítok a fehér anyagra, az viszont csak néhány lökés után érkezik. Lenyelem az édes magját és eltűröm az ajkaim kefélést. Amint kint van a számból a pénisz nyelvemmel letörölöm a szájba élvezés maradékát és a megpróbálom felhúzni a nekem dobott ruhadarabokat. Meglepődik, amikor határozottan kitessékel és átad két jobban kigyúrt alaknak. Azt hittem a megalázkodásom és az ingyenes kényeztetésnek hála maradhatok. Nem kezdek el reklamálni, hiszen legalább dugtam egy jót. Különben is benne volt a pakliban, hogy nem fogok, csak kefélni egy gyorsat. A kidobók elé meztelenül kerülök, akik szemtelenül megbámulnak, viszont ők egy pillantás után már raknak is ki, esélyem sem lenne megbeszélni őket. Tyrell szavaira hallgatnak, mint holmi engedelmes kutyák. Pont ezért nem merek ellenkezni. Kikerülök a hátsó ajtón és gyorsan magamra húzom a kezemben hordott ruhákat Fájó járatokkal ütésektől sajgó farral és kielégülten indulok meg a szokásos bár irányába. Ott van pár törzsvendégem, belőlük majd kihúzok némi pénzt. Út közben bepótolom az orgazmusok elmaradt kiélvezését és a friss levegőtől kitisztul a fejem. Túl optimista voltam, amikor azt gondoltam Tyrell egy menetért cserébe majd bent hagy és kedvemre végezhetem a munkám. Valószínűleg már régen elfelejtett és visszatért az eredeti munkájához. Meg sem fordul a fejemben, hogy még emlékszik rám, hiszen minden bizonnyal a nevemet sem tudja. Elérkezve a bárhoz elkezdek egy felszedhető ügyfélt keresni, csak néha jut eszembe a férfi és a vele eltöltött tüzes félóra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amber & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amber & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Eveline & Tyrell
» Naima & Tyrell
» Tyrell & Shayaan
» Carmen & Tyrell
» Soledad & Tyrell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-