KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Naima & Tyrell Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Naima & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Naima & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Naima & Tyrell Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Naima & Tyrell Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Naima & Tyrell Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Naima & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Naima & Tyrell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Naima & Tyrell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Naima & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Naima & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Naima & Tyrell   Naima & Tyrell Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 10:15 pm

Egy kávézó teraszán fogyasztotta éppen teáját, újságot olvasott és a lenyugvó nap utolsó sugaraiban fürösztötte arcát. Akár idilli is lehetett volna a pillanat, hiszen oly' ritkán volt esélye ilyen nyugodalmas pillanatot elcsippentenie. Ebben a napszakban általában a kaszinó irodájában szokott gubbasztani, de most más dolga volt, egy kevés szabadidőt engedélyezett magának a mindennapi robotból. Várt valakire, aki egy elektronikus levelet jutattot el hozzá, melyben rengeteg olyan dolog állt, amit nem szeretett volna a nyilvánosság tudomására hozni. Naima azonban igen meggyőző volt, így lehet az, hogy most eme kávézó székén várt az újságíróra.
Nem tudta már megmondani, miért volt annyira felháborodva, amikor először olvasta a nő levelét. Megértette azt, hogy a fétisről és annak formáiról szeretett volna cikket írni, csak azt nem értette, hogyan juthatott el hozzá. Számba vette a különböző kapcsolatait, akik tudhattak eltérő szexuális igényeiről, de senkit nem tudott megnevezni, aki elárulhatta volna őt. Talán ez egy olyan kérdéskör, amivel majd személyesen fogja ostromolni, hiszen ez mégiscsak olyan téma, amit levelek útján nem lehetett megbeszélni, szükséges volt a hús-vér kapcsolatra.
Amikor első felháborodásán túljutott, egy igen haragos hangvételű levelet komponált, majd amikor a második felháborodása is csillapodott, kitörölte a levelét, hogy egy újat szerkesszen Naima-nak. Abban köszönetteljesen elutasította a megkeresést, ami körülbelül annyit ért, mint halottnak a csók, így másnap újabb emailt talált a levelesládájában, amire szintén válaszolt. S ahogyan teltek-múltak a napok, úgy kedvelte meg a másik stílusát, úgy hajlott egyre a személyes találkozóra, s még mielőtt feleszmélt, már azt nézte a határidőnaplójában, hogy melyik nap lenne a legmegfelelőbb. Két héttel ezelőtt választotta ezt a napot, a kávézót és az időpontot, s most már csak az kellett, hogy az újságírónő megjelenjen. Újabb kortyot nyelt csészéjének tartalmából, majd lapozott újságjában, hogy tovább tudja olvasni a cikket, amit Naima Peterson jegyzett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Naima & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naima & Tyrell   Naima & Tyrell Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 6:34 pm

Tyrell & Naima

[You must be registered and logged in to see this image.]
Minden egy email-el kezdődött. Fogalmam sincs már, nem emlékszem, hogyan bukkantam Tyrell Cage titkos életére. Talán valaki mesélt róla, mert biztosan nem olvastam sehol sem. Aztán felkapcsolódott a fejem fölött a képzeletbeli villanykörte és napokig azon gondolkodtam, mi lenne, ha én lennék az első, aki írna erről a furcsa szokásról. Vagy nem is tudom, minek nevezzem. Az első levél megírása után elég haragos választ kaptam és bevallom, kicsit rámenős voltam. Újságíró vagyok, evidens volt, hogy szomjazom a jó témákra, ezért is írtam neki egy újabb email-t, amiben kedvesebb személyiségemet csillogtattam meg. Újabb és újabb levelek követték egymást, míg végül beadta a derekát és megadott egy időpontot. Ujjongtam, bár ezt senkinek nem mutattam. Bármit megtennék egy ilyen cikkért, hiszen milliónyi embert érint ez a téma. Kit azért, mert maga is ebben él, kit pedig azért, mert szenvedő alanya ennek a szexuális szokásnak.
A táskámba a lehető legtöbb dolgot belenyomtam. Jegyzetfüzet – ha a diktafonom megadná magát - , egy tucat toll, néhány mentolos cukorka, névjegykártya és pár cikk, amit jómagam jegyeztem. Bár biztos vagyok benne, hogy olvasta már néhány írásomat. Egyre több lehetőséget kapok a főnökömtől.
Belepattantam a cipőmbe, természetesen magas sarkúba, elegáns ceruzavonalú szoknyát vettem fel sokat sejtető blúzzal, ami kicsit átlátszó volt, de nem súrolta az ízléstelenség határát. Az ősrégi bogaram a ház előtt parkolt és a forgalom sem volt borzalmas, így hamar odaértem. A visszapillantó tükörben megigazítottam a sminkem, lesimítottam a szoknyámat, amikor kiszálltam a kocsiból, beletúrtam szélfútta hajamba és mosolyt varázsolva az arcomra, azonnal kiszúrtam a férfit a kávézó teraszán.
-Jó napot Mr Cage. – Tettem le a táskámat az asztalra és leültem vele szembe. A pincérnő unott képpel felvette a rendelésem és amikor eltünedeztek mellőlünk az emberek, elővettem a táskámból a diktafont, a tollat és a jegyzetfüzetet.
-Lekötelez, hogy mégis vállalta az interjút, különösen ilyen kínos témában. – Fejemben kavarogtak a gondolatok, biztos voltam benne, hogy érdekes beszélgetés lesz ez. Életem egyik legérdekesebb interjúja és cikke lesz ez.
Babráltam néhány percet a diktafonnal, idegesen pakolgattam ide oda, majd mosolyt erőltettem magamra és vártam, amíg „jelt” kapok a kezdésre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Naima & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naima & Tyrell   Naima & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 7:50 am

Sokat kellett a nőre várnia, az majd csak később fog eldőlni, hogy vajon megérte az egész a várakozást. Naima azonban megérkezett, és ahogyan azt kell, kellemes hangján be is mutatkozott. Természetesen utánajárt annak, hogy kivel fogja megosztani életének legtitkoltabb részét, így ő is azonnal felismerte az újságírőnőt, s meg kellett vallania, élőben látva a másikat még jobban megkedvelte a tejescsokit. Volt valami különleges a nőben, amit most hirtelen nem tudott volna nevén nevezni, de mindenképpen megvolt benne, így keltve fel jobban az érdeklődését.
- Jó napot Ms Peterson, könnyen idetalált? - olyan kérdés volt ez, amire nem várt választ, sőt akkor sem fog megharagudni, ha teljesen elfelejtődik az egész beszélgetés során a téma. Inkább csak olyan smalltalk féle mondatfoszlány volt, amivel tova lehet lendíteni a két beszélgetőpartner között lévő feszültséget. S bár egyelőre nem érezte a villámokat maguk között, a másikban mégis lehet egyfajta drukk az interjút illetően.
Amikor Naima rendelt, ő is kért egy újabb adag kávét a csészéjébe, majd figyelte miként készül fel a firkász. Nem tudta nem elfelejteni, hogy ez az egész most egy újságba fog kerülni, és a nő leginkább azért van itt, hogy a szakmai előmenetele érdekében kihasználja. - A téma egyáltalán nem kínos, inkább az, ha kiderül. Ahogy megbeszéltük, teljes anonimitást kérek, de ha a nevem vagy valami, ami alapján fel lehet ismerni megjelenik az újságjukban, a gatyát is leperelem maguktól. Remélem megértni, mennyire fontos, hogy titokban maradjon a személyem...
A pincérnő meghozta a vele szemben ülő rendelését és a kávét is, amit Tyrell kért. - Köszönöm. - egyszerű és rövid mondatot kapott a kávézó alkalmazottja, de olyan hangnemben, ami felért azzal, hogy akár eltakarodhatna a picsába is, ha már megzavarta kettősüket. A férfi kortyolt keveset a friss fekete nedűből, majd torkát köszörülve tette le a csészéjét. Naima szemeibe nézett, fürkészte a másik zöld szemeit, majd folytatta ott, ahol a pincérnő az előbb abbahagyatta vele.
- Azt hiszem, előzetesen csak ennyit kellett megbeszélnünk, szóval ha semmi más nincs, akkor bekapcsolhatja a diktafont és várom az első kérdését. - félmosollyal az arcán dőlt hátra a székében, s az ő arcán olyan természetesen hatott a grimasz, mintha egyetlen apró izgalomgóc se lenne a fejében. S miért is lenne? Volt ő már mikrofonok kereszttüzében, válaszot már kínos kérdésekre, cincálta már a sajtó néhány baklövése miatt. Igaz, akkor egy egész stáb állt mögötte, hiszen az NFL játékosainak tökéletesnek kell lenniük, tökéletesen kell nyilatkozniuk, de most így egyedül is elég felkészültnek érezte magát, hogy szembenézzen a firkásszal.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Naima & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naima & Tyrell   Naima & Tyrell Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Naima & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» leo & naima || hey i just met you and this is crazy
» Soledad & Tyrell
» Eveline & Tyrell
» Amber & Tyrell
» Tyrell & Shayaan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-