KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Eveline & Tyrell Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Eveline & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Eveline & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Eveline & Tyrell Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Eveline & Tyrell Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Eveline & Tyrell Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eveline & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 6:46 pm

Azt gondolná az ember, hogy aki kaszinóban dolgozik, az gyűlöli a szerencsejátékot és amennyire csak tud, szabadidejében távol marad az efféle szórakozástól. Volt idő, amikor Tyrell is így gondolkodott, de amióta rátalált egy barátjának köszönhetően annak zsugás társaságára, azóta heti rendszerességgel veri a blattot. A barátság azóta, mint szokott lenni, már régen megkopott, de a kártya iránti szeretet megmaradt.
A ma este is egy olyan szerda volt, amikor kubai szivarokkal és egy üveg kiváló ír whiskeyvel felszerelkezve érkezett meg a légyott helyszínére, ahol már minden elő volt készítve. A zöldposztós asztalon chipek sorakoztak katonás rendben, bontatlan kártyák várták, hogy végre hasznukat vegye a társaság, a sörök behűtve vártak sorsukra a hűtőben, a lányok pedig igen kevés ruhában kellették magukat és szórakoztatták az arra érdemeseket. George feladata volt mindig, hogy beszerezze a prostikat, akik aztán egész éjszakára a szolgálatukra álltak. A férfi most is jól választott, hiszen minden szájnak volt kedvére való falat, minden szem tudott a megfelelő réten legelni. Így volt ezzel Tyrell is, bár még nem foglalt végleges állást egyik kurva mellett sem, inkább csak a baráti körrel viccelődött, húzta a többiek agyát.
Persze volt miről mesélni, hiszen az olyan körökben, ahol ezek a férfiak mozogtak, mindig volt valami szaftos pletyka, mindig volt valami munkahelyi sztori, mindig volt valami említésre méltó lyuk, amit felpróbáltak. Mindegyik facér volt, mindegyik sikeres és mindegyik pontosan tudta magáról, hogy olyan bugyinedvesítően jól néztek ki, amire nem volt szó, sem több szóból álló kifejezés. Erre mondaná a szakirodalom, hogy kiváló parti.
- Na mi van srácok? Nem akarjátok elveszteni a pénzeteket? - teljes, szinte fültől fülig érő vigyorral keltette fel mindenki figyelmét Castor, akit lehetett a brancs vezetőjének nevezni, hiszen ő keltette életre annak idején a klubbot, így ő az egyik legrégebbi tagja a díszes társaságnak. - Mindenki a szokásos helyén?
- Persze... - az öt másik férfi egyszerre válaszolt, bejáratott volt már ez a szertartásuk. Tyrell whiskeyt töltött magának, szivarra gyújtott és elfoglalta székét, mely közvetlenül az osztó mellett volt. Voltak, akik hasonló felszereléssel vonultak a helyükre, voltak, akik a whiskeyt vodkára cserélték, mások pedig cigarettára gyújtottak a szivar helyett. Egyikük-másikuk már lánnyal érkezett az asztalhoz, combjukra ültetve az éjszaka pillangóit, hogy szerencsét hozzanak nekik a lapjárásban, Tyrell azonban egyedül kezdett hozzá a játékhoz, ő nem hitt ezekben a babonákban.
- Akkor mindenki tudja a szabályokat, Texas Hold’Em, szokásos kétszáz dolláros nagyvak, száz dolláros kisvak. Van valakinek kérdése? - Castor körbenézett a srácokon, majd amikor mindegyik koncentráló tekintetét látta, leült az osztó helyére, és keverni kezdte a lapokat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 9:04 pm

Még csak ma érkeztem meg a városba. Nem is tudom, hogy mihez lenne kedvem. Nincs kedvem a családommal csevegni, ahhoz meg végképp nincs, hogy találkozzak a nővéremmel. Azt hiszem a mai estét feldobom egy kicsit. Hisz még is csak dolgozni is kell valamikor.Először is le zuhanyozom, majd egy kicsit lepihenek, mivel a repülőn nem igazán tudtam aludni. Letusoltam, majd bekapcsoltam a tv-t, s elkezdtem gondolkodni. Közben be szundítottam.Mikor felébredtem, már kint sötét is volt. Egyszóval leszállt az est. Ideje lesz elkészülődnőm.. Még mielőtt elindulok, be kapok pár falatot, hisz egésznap nem ettem semmit. Ettem egy meleg szendvicset, majd a fürdőszoba felé vettem az irányt, hogy fogat mossak.Mikor megvolt,elő kutattam a bőröndömből egy eléggé szexi miniruhát,ami lássuk be nem takart valami sokat.-Ez jó lesz.Mondtam magamnak,majd ismét bementem a fürdőbe.Úgy döntöttem,hogy most kiengedett hajjal megyek ki.Szőke hosszú hajamat átfésültem,ami enyhe hullámokban omlott vállamra.Arcomra feltettem egy kis tartós púdert, szemeimet szokásomhoz hívően sötétre festettem.Ajkaimra most csak egy kis szájfényt raktam.Fekete volt a ruhám,melyet apró strassz kövek díszítettek.Be parfümöztem magam kedvenc Playboy illatommal,majd fogtam a piros kistáskám, s a szükséges kellékeket bele pakoltam… Még egy nagy levegőt vettem, s hívtam magamnak egy taxit.. Egy picit kellett várnom, de se baj. Látszik, hogy ezek a taxisok ráérnek.. Viszont én nem.. Nem szeretném, ha a többi kolléganő elrabolná az összes jó kuncsaftot.. A kaszinóhoz mentem. Még megigazítottam a ruhám,majd kecsesen besétáltam a kaszinő ajtaján. Ideje lesz felmérni a terepet. A pultjoz mentem, s kikértem egy mojitot. Láttam,hogy a pókér asztalnál már majdnem minden férfi ölében ül egy szerencsét hozó pillangó… Ki is néztem magamnak egy férfit. Gyorsan le is csapok rá. Kecsesen oda sétáltam,majd a férfi mögé álltam,s végig simítottam rajta.. Közelebb hajoltam hozzá,s sógtam a fülébe.-Helló.. Nem akarod,hogy szeremcsét hozzak neked.. Ebben én vagyok a legjobb.Mondtam neki az én bájos hangomon,majd végig figyeltem a férfi mozdulatait.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 9:45 pm

Lehet, hogy Eveline úgy gondolta ez az egész egy kaszinóban játszódik, de a tény az, hogy egy külvárosi bérház harmadik emeleti lakását szokták a szerdai pókerpartira használni, mely szobaegyüttest csak e célból tartja fenn a díszes társaság. Annyiban igaza volt, hogy a lakás rendelkezik bárral, de amögött nem állt senki, mindenki magának öntötte a bódító szereket, így neki kellett kikevernie ama bizonyos mojitot, ha tényleg arra vágyott ebben a sörtől és töménytől bűzlő miliőben. Azonban ezeket az apróságokat félretéve az volt a fontos, hogy itt volt és személyével emelte a buli színvonalát.
- Egy ász mindenkinek jól jöhet, a kettes kevésbé... - Castor minden egyes laphúzást ilyen kommentekkel kísért, talán pontosan azért, hogy enyhítse kicsit a játékosokban felgyülemlő feszültséget. Voltak, akik vevők voltak az efféle beszólogatásra, Tyrellt azonban nagyon tudta néha irritálni a másik hangja. Mintha a férfi szerelmes lett volna önnön orgánumába, gondolta az osztóról, majd bedobta a lapjait, hiszen neki sem a kettes, sem az ász nem vált előnyére. Épp ebben a pillanatba érezte meg mögüle a parfüm illatát, melyet Eveline fújt magára, majd fülében hallotta az érzéki hanggal mondott szavakat.
- Bocsi aranyom, de egy újabb pohár whiskeyre nagyobb szükségem van, mint egy levágott nyúltappancsra... Egy ötvenes, ha két kocka jéggel és három ujjnyi whiskeyvel hozod vissza a poharam... Érdekel az ajánlat? - vigyorogva fordult a lány felé, és mivel a többiek még folytatták a kört, nem idegeskedett azon, hogy csak felületesen csodálja meg a mögé settenkedőt. Kellemes alak, ínycsiklandó keblek, kívánatos ábrázat... határozottan az a fajta prostituált, akivel el tudna tölteni pár éjszakát.
- S ha sietsz, lehet, megengedem, hogy szerencsét hozz... - újabb egész estét betöltő vigyor hagyta el az arcát, amire a többiek is felkacagtak. Ők ugyanis már nagyon jól tudták, mit jelent ez a mondat, Eveline-nek pedig rengeteg ideje lesz az éjszaka, hogy ezt kiderítse.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 10:30 pm

Ne haragudj,fére értettem..

Hmm.Ez még nem történt meg velem,hogy elsőre elutasítottak volna, bár lehet, hogy én öregedtem ki a szakmából..Felhúztam az egyik szemöldököm,majd egy féloldalas mosolyt toltam a képemre.Kicsit cikinek éresztem a helyzetet,bár már ezért is kapok pénzt,akkor minden oké.Láttam,hogy a férfi eldobta lapjait. Szügsége lesz egy kis szerencsére. Gondoltam magamban, majd elvettem a poharát és a pult felé vettem az irányt,hogy mrgcsináljam a whisky-t, épp úgy,ahogy kérte.Mikor kész,odalépkedek hozzá,és a kezébe nyomom a poharat, majd fére állok,s rágyújtok egy cigire.
Mikor elszívtam,oda léptem ismét hozzá,majd megszólítottam.-Na, szükséged van egy kis szerencsére? Kérdeztem majd angyali tekintetem rá szegeztem,s vártam a válaszát közben már arra gondoltam, milyen is lehet vele az ágyban..Elkalandoztak a gondolataim. Elkezdtem a vállát simogatni,hogy tudja, akarom őt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 11:17 pm

Ciki lett volna a helyzet? A lány számára mindenképpen, de Tyrellről azt kellett tudni, hogy nem igazán érdekelték tetteinek és szavainak a következményei, és ez a megnyilvánulás nem ellene szólt: bármelyik lány ajánlotta volna fel magát, ugyanígy elküldte volna italért. És valóban, amint egy másik játékot is passzolt, a lány megjelent az italával, majd érthetetlen módon elvonult rágyújtani. Mindez olyan gyorsan történt, hogy nem volt ideje reagálni az eseményekre, s egy újabb parti kezdődött, melyen végre két királyt kapott, amivel licitálni tudott a nyereményre. Amíg a másik dohányzott, nem igazán törődött vele, talán néhány pillantással csodálta dugnivaló lényét, de ezt a figyelmet mindegyik másik lány megkapta, aki a lakásban téblábolt.
Még nem döntötte el, hogy melyik lányt fogja egész estét kitöltő farkával megajándékozni, de a kissé távolabb dohányzó Eve volt eddig a legreálisabb jelölt. Egy japán vonásokat magán viselő keleti szépség lehetett volna a másik választása, de gyűlölte a pírszinget, főleg amikor az orvosi acél valakinek az orrát csúfította el. Persze, nem az orrával közösülne, de akkor is kiábrándító élmény lenne egy ilyen lyukasztottal. A hideg is kirázta, amikor lelki szemei előtt megjelent a pírszing, de gyorsan megnyugodott, hiszen eredeti választottja ismét megjelent mellette, apró kérdés intézve hozzá. A lány még kezdeményezőbbé lett, hiszen Tyrell vállát kezdte simítani, ami egyértelmű jelnek volt vehető, de a férfi még tartotta magát.
- S miből gondolod, hogy szerencsét hozol majd nekem? Van valami különleges trükköd? Vagy elrejtetted valahol a testeden? - mosollyal kérdezgette a másikat, közben jobb keze Eve fenekére vándorolt, hogy közelebb húzza magához annak kívánnivaló testét. - Itt hátul nincs semmi, talán elől dugtad el?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 7:54 am

Úgy érzetem,mintha egy kicsit kezdett volna forrósodni a hangulat.. De lehet,hogy csak túl meleg volt bent. Mikot Tyrell közelebb húzott magához,elmosolyodtam.. Nem nagyon tudtam mit mondani erre, így nem is szóltam semmit..Csak pár oercére rá böktem ki pár szót… - Hát..Lehet hogy elől van. De az is lehet,hogy az egész testem át kell nézned ahhoz, hogy megtaláld a szerencsét hozó talizmánom.. Mondtam, majd egy szexi mosoly kerekedett arcomra. Igézően rápillantottam,majd bele lestem a kártyáiba, s csak mosolyogtam… Mivel elég közel voltam a férfihoz,gondoltam egyet, s beleültem az ölébe. Hisz nem fogok csak úgy álldogálni,mint valami szerencsétlen, hisz nem azért jöttem el otthonről, hogy csak álljak, hanem hogy szórakozzak egy kicsit. Mikor már az ölében ültem, fejemet a vállára hajtottam, s néztem mi lesz a következő lépése..Bele kortyoltam az italomba, ami lássuk be egy kicsit fejen vágott, de ez nem volt baj, hisz jobban el engedem magam. Körbe néztem, s egy ázsiai nőcske úgy nézett rám, mint aki megakar ölni a szemeivel… Biztos azért,mert ő is kiszemelte magának Tyrell-t, s most csak néz…. Pff…. Szánalmas. Flegmán a lányra néztem, ezzel tudatva, hogy amit akarok,azt megszerzem magamnak..Kerüljön amibe kerül.. A lány nem csinált semmit csak méregetett.. Ha még tovább nézett volna, biztos neki mentem volna. De szerencséje volt, hisz inkább elment magának egy italért… De nem értem..Miért pont az a férfi kell neki, aki nekem. Szerezzen másikat.. Még egyszer elmosolyodtam,majd Tyrell hasán kezdtem körözni az ujjaimmal.. – Na,hozom a szerencsét? Még megkérdeztem, majd vártam a reakcióit, hisz annyi minden történt ebben a pár percben..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 7:15 pm

Kacér volt a lány, de pontosan ezért hívták az éjszaka kiránynőit, hogy jól szórakozzanak és alkalmasint szexuális vágyaikat is kiéljék. Eveline nagyon hajtott arra, hogy ő legyen az a bizonyos lány, aki felülhet a Tyrell expresszre és zötykölődős utakon járva jusson el az orgazmusig. A férfi belement a játékba, s bár túl kislányosnak tartotta a másik mondandóját, annak teste meggyőzte arról, hogy a másik minden, csak nem kislány.
- Akkor itt az ideje, hogy a másik testréseidet is ellenőrizzem... - viccelődve válaszolt a lánynak, aki szinte azonnal az ölébe ült, olyan szorosan bújva hozzá, mintha pillanatragasztóval kenték volna be az oldalát. Tyrellt nem zavarta a hirtelen jött közelség, sőt elméjének egy piciny sarkában örült is annak, hogy ilyen készséges társat talált az éjszakára. Tenyere, mely az imént még a lány hátsóját markolta, most az oldalára fonódott rá, de a kíváncsi ujjai nem álltak itt meg, lassú csúszással vonultak lejjebb és egyre lejjebb, mígnem elérték a másik combját. Megörült, amikor nem talált harisnyát a másikon, mégis olyan puha élményt tapintott, mintha legalábbis selyemmel lenne dolga. A végtag azonban itt sem állt meg, furakodó mozdulattal került a lány szoknyája alá, ellenőrizve a másik fehérneműjét. Vajon mit talált Eveline ágyékában? Egy apró textilt, ami egyelőre elzárta az útját vagy szabad bejárást a lány szeméremajkai közé? S vajon fog e szőrt találni ott, ahol a nőknek csupasznak kellene lenniük? Kínzó kérdések ezek, melyre csak Eveline tudhatja a válaszokat.
- Igen, mindenképpen segített, hogy ideültél... - pillantott a lányra, majd az asztaltársaságon nézett végig, akik máris könnyezték a licitált zsetonjaikat, hiszen a osztó a másik két királyt is kitette az asztalra, így pókert intézett Tyrellnek. Vad vigyor jelent meg az arcán, hiszen minden király után egy ezres ütötte a kezét. Nem rossz órabér, gondolta magában, majd bedobott egy százast a közösbe, hiszen most ő volt a kisvak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 10:48 pm

Egy mosolyt toltam az arcomra, majd vadmacska szemeimmel
Tyrell-t fürkésztem...Tudtam,hogy nem fog tudni elllenállni...Éreztem a közelségét,s
keze érintésére kirázott a hideg..Egyre feljebb ment a keze, s a bugyimnál
megállt.. Én is csak simogatam őt,majd a nadrágjánál picit megáltam,majd
végig imítottam a férfiasságán. Rámenős voltam, hisz nem hagyhattam, hogy
a másik nő szerezze meg magának... Én vagyok a gyorsabb..Megérinti a férfi
kezét,majd feljebb húzza a végtagot. Közben ő is végig simítja a férfi
egész testét.- Ellenőrizz csak,amit akarsz.. Mondtam,majd egy forró
szenvedélyes csókot leheltem Tyrell ajkaira. Mindig ápolt,minden részem,így nem
kerülök kellemetlen helyzetbe, hogy kibukik valahol egy-egy szőrszál... Nem..
Lehet,hogy ez kislányosnak tűnhet, de szerintem abszolult higiénikus..
Igaz,hogy prosti vagyok, de a higiéniára sokat adok.-Másban is jó vagyok,
nem csak szerencse hozásban.. Suttogom a fülébe,majd egy mozdulattal
megszorítom a farkát..Érzem,hogy ez az este egyre jobb lesz..Legalább is
merem remélni...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 1:04 am

Igen gyorsan egymásba bonyolódtak, annyira, hogy a következő kört kihagyta, amíg Eveline a férfiasságát simogatta. Ritkán tapasztalt ilyen rámenősséget más kurvától, de valamilyen érthető oknál fogva tetszett neki, hogy a másik nem zavartatva magát kezdett hozzá a kényeztetéséhez. Azonban a csókkal túllépett egy határt a lány, egy olyan korlátot szakított le, amit talán nem kellett volna.
Gyűlölte az éjszaka pillangóit csókolni, soha-soha nem engedte egyetlen kurvának sem, hogy ajkaival a szájához érjen. Meglepte, hogy Eve ilyen akaratos, hogy ilyen durván meg akarta szerezni magának, majd a farkára markoló ujjak voltak az utolsó cseppek a pohárban, amitől teljesen kiborult nála a bili.
- Elmész a picsába büdös kurvája! - lökte le magáról a lányt, és ha tudta volna, hogy a másik remélte a jobb estét, akkor biztosan nem egy ilyen folytatásra gondolt. Az asztaltársaság egy pillanatra megrökönyödött, abbahagyták verni a blattot, a maszatoló ujjak pedig az éppen aktuális lányok mellét szorongatták. A háttérben a hifi hallatott magából zenét, de senki nem figyelt Elvis Presley kellemes hangjára.
- Baj van Tyrell? ... Mit tegyünk? - Castor eszmélt először, ő kérdezősködött barátjánál, akiről pontosan tudta, hogy ebben az állapotban nem szabad magára hagyni, mert valami nagy őrültséget csinál. Gyorsan felmérte a helyzetet, majd George-ra fordult tekintete. - Milyen csajokat hoztál ide? Vidd át a hálóba, addig kiviszem Tyrellt lenyugodni. A többieknek meg addig is tipli, mire visszajövök, nem akarok senkit itt látni.
Nem kellett több a társaságnak, rendkívül gyorsan reagáltak és széledtek szét, amíg George felkaparta a földre lökött lányt. Az orvos, aki segített Eve-nek, százkilencven centiméter magas volt, kisportolt testalkattal és olyan sármos megjelenéssel, hogy minden ép elméjű nő elolvadt volna tőle. Vászonnadrágban és ingben volt, előbbi fekete színben játszott, az utóbbi sötétkék árnyalattal bírt.
- Gyere kislány, menjünk. - terelte a lányt a hálószoba felé, amíg látta, hogy Castor a teraszra vezette Tyrellt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 7:21 am

Olyan hirtelen történt minden.. Az egyik pillanatban még ott
ülök az ölében, a második pillanatban
egy erőteljes lökéssel, zuhanok a földre… Nem egészen értettem a heves
reakcióját, majd pár perc sem telt el, mire rájöttem, hogy Tyrell nem szeret
prostival smárolni…. De hisz ezt,honnnan tudtam volna? Az én hibám volt…
Tényleg nem tudtam ezt. Még mindig a földön voltam, s úgy éreztem, hogy
kiugrott a bokám a helyéről… Nem bírtam fel állni.. A többiek gyorsan
kapcsoltak,hogy mi is történt, s az egyikük ki vitte a teraszra Tyrellt,
többiek haza mentek, csak egy nagyon magas sármos férfi volt itt velem, aki
segített nekem felállni,s bevitt a hálószobába…Később kiderült,hogy a
segítőkész férfi orvos… Remek..- Úgy néz ki mindenki estéjét elrontottam..
Mondtam az orvosnak, aki csak mosolygott rám.. Megpróbálta helyre tenni a bokám, de amint látom nem nagyon sikerült
neki… Felszisszentem,hisz fájt.. Még mindig az előző események képkockái
forogtak le előttem.. Nem tudom mi van Tyrellel… - Ő..Azt hiszem,hogy ezt nem
fogod tudni helyre tenni… Mondtam az orvosnak,majd a kezét, ami a bokámat
markolászta le vettem magamról… Vissza vettem a 12 cm-es tűsarkómat, de nagyon
fájt a lábam benne, főleg most..Próbálkoztam fel állni,de nem igazán
ment..Ekkor kapcsoltam, hogy el megyek mezítláb.. – Köszönöm, hogy megpróbáltál
segíteni, de azt hiszem nekem most mennem kéne…Nem gondolod? Kérdeztem az
orvost,aki egy fej rázással elintézte az egészet..- Szerintem lábra sem bírsz
állni egyedül.. Állított szembe a tényekkel az orvos… Meg próbáltam mégegyszer
felállni, de nem nagyon sikerült.. Amint felálltam, visza is estem az ágyra.
Tyrell-ék még mindig a teraszon voltak… Nem nagyon értettem miről beszéltek,
csak azt hallottam,hogy Tyrell nagyon dühős, és kiabál… -Most mit csináljak?
Kérdeztem az orvost, majd kislányos tekintettel néztem rá..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 3:43 pm

- Maradj itt, mindjárt beszélek a többiekkel. - George szíve meglágyult, amikor a lolitás pillantást meglátta Eveline tekintetében tükröződni, de egy apró fejrázással elhessegetett minden gondolatot a másikról. Egyáltalán nem értette, hogy Tyrellnek miért gőzölt el az agya, hiszen egy ilyen csajt felszúrni talán minden kényelmetlenséget megérne. Legalábbis ő elég sokat bevállalna Eve mélységeiért, a lány testének farkát szorító öleléséért.
Lassú mozdulattal állt fel a lány mellől, akinek előbb még a bokáját próbálta helyre ugrasztani, de ő is pontosan tudta, hogy egy külvárosi bérhát harmadik emeleti lakásának hálószobája rengeteg dologra megfelel, kivéve az orvoslást. Pár lépéssel kikerült a helyiségből, majd maga után becsukta az ajtót, hogy aztán a nappalin és konyhán keresztül átvágva eljusson a terasznak csúfolt placcra.
- Nem értem mi van veled Tyrell, a kiscsaj csak kezdeményező volt. Régen szeretted... Megbuzultál vagy mi van veled? - Castor nyugodt hangon beszélt az idegbeteggel, de amikor utolsó kérdését tette fel, már mindketten röhögtek az orvossal. Tyrell nem örült ennek annyira, de lassanként ő is belátta, hogy kicsit túllőtt a célon. Na jó, nem kicsit.
- Hogy van? - a Meridien biztonsági főnöke a párkányra támaszkodó bőrgyógyászt kérdezte, aki egy fanyar grimaszt villantott feléje.
- Mintha kiment volna a bokája, de régen volt már az egyetem, meg kéne vizsgáltatni valakivel. Az biztos, hogy nem ordít a fájdalomtól, úgyhogy nem lehet nagy dolog. - George lemondóan rezegtette meg a hangszálait, majd ellökte magát a téglából emelt rakástól. - Elviszem a megyeibe, majd ott megmondják, mi a baja...
- Hagyd csak öreg, végülis én löktem fel, az én problémám. - Tyrell a daliás lovag szerepét felöltvén áldozta be az éjszakáját, hogy George nyugodtan hazamehessen üres lakásába, ahol nem várta senki.
- Jól van, tedd, amit tenned kell. Bezártok? Mert akkor én megyek haza... - amikor az orvos megkapta mindkettőtől a bólintást, vette a holmiját és pár pillanattal később a lépcsőn nyargalászott lefelé, hogy aztán hazahajtson méregdrága kocsijával.
- Én is megyek. Kulcs a helyén, majd jövő héten visszaadod. Minden rendben lesz, testvér?
- Persze... - bólintott Tyrell, majd egy ölelést kellett elviselnie az ingatlanokkal foglalkozó Castortól. Még egy pacsi a végére, és másik férfi is kívül került a lakásból.
A biztonsági főnök sóhajtott egy nagyot, hogy aztán belépjen a konyhába. Maga mögött bezárta a kifelé vezető utat, hogy aztán egyenesen a hálószobába menjen Eveline-ért, ahol a lány remélhetőleg ugyanabban a helyzetben maradt, mint ahogyan az orvos otthagyta. - George mondta, hogy a lábadat meg kéne nézetni valakivel. Gyere, elviszlek a megyeibe...
Visszafogott hangon szólt a másikhoz és direkt nem említette a tíz perccel ezelőtti dolgokat, hiszen a kocsiút rendkívül hosszú lesz, akad majd idejük még megbeszélni a hirtelen harag okát. Persze Eve dönthet másképpen, de akkor rövid úton kifogynak a társalgási témákból.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 6:19 pm

Kedves volt az orvostól, hogy segíteni próbált nekem. Nem hittem, hogy ma helyre fog
jönni a lábam. Talán az lesz a legjobb, hogy ha haza megyek. Körülöttem minden
csendes volt. Csak ültem az ágyon, ahogy a doki utasított. Csak remélni tudtam,
hogy Tyrell lenyugodott egy kicsit. Körbe néztem a szobába, a lámpa halvány
fényében jól lehetett látni mindent. Nagyon szép szoba volt, ahhoz képest, hogy
csak bérlakás. Fogalmam sem volt, hogy mit csinálnak mindannyian kint a teraszon. Furcsa érzések kavarogtak bennem. Egyszerre volt bennem egy kis megnyugvás és
egy kis félelem is. Hisz nem minden nap löknek le bárkit is a földre.
- Rendben van. Én itt maradok.
Nyugtattam meg a fickót, majd egy kisebb mosolyt
erőltettem az arcomra. Nem volt okom arra, hogy kiáltsak a fájdalomtól, hisz annyira nem volt vészes, csak egy picit fájt. Levettem a cipőm, lábam az ölembe tettem, és egy picit óvatosan maszíroztam.
Miközben bent ültem a szobába, a zene az ajtón keresztül is hallatszott.
Elég jó szám volt, s elkezdtem dúdolgatni azt. Sokáig voltak kint,majd arra lettem figyelmes, hogy valakik távoznak a lakásból.
" Na ebből meg mi lesz?" Gondoltam magamba, majd
egy nagyobbat sóhajtottam. Az ajtó kilincset valaki lenyomta, s benyitott rám a szobába. A fene sem gondolta volna, hogy az pont az a bizonyos hapsi lesz, aki
az előbb lelökött, és megharagudott rám. Nem néztem rá, csak a bokámat
figyeltem. Mikor hozzám szólt én is feleltem neki.
- Ah, ugyan semmi baja sincs a lábamnak. Csak egy picit meghúzódott, de amúgy jól
vagyok. Köszönöm a kedvességed, ha ragaszkodsz hozzá akkor végettem mehetünk.
Feleltem,majd megpróbáltam lábra állni,de ahogy el szerettem volna indulni,
egyszerűen elestem.
"Csak én lehetek ilyen béna." Futott át az
agyamon, majd feltámaszkodtam, s vissza ültem az ágyra.
- Hát úgy néz ki, segítened kell, hogy el tudjak indulni. Én se így terveztem az estét,
hogy egy kórházba kelljen menni. Egészen másképp gondoltam. Amúgy meg ne
haragudj, nem tudtam, hogy nem szereted hogy ha megcsókolnak. Sajnálom.
Fejeztem ki sajnálatom,majd egy apró félmosolyt erőltettem bájos pofimra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 1:22 am

Megnyugodott, amikor a lány mentegetőzve hárította el lábának fájdalmát, de arcáról gyorsan lefagyott a mosoly, amikor látta hatalmasat zakózni. Amilyen hirtelen történt a dolog, esélye sem volt arra, hogy elkapja a másikat, így csak azt figyelhette meg, a másik miként terül el a hálószoba parkettáján. A lány esését pár szőnyeg pompította, s ha szerencséje volt, nem esett nagyobb baja. Már csak arra tudott odaérni, hogy újra az ágyra segítse Eveline-t, majd megállt előtte, hogy onnan a magasból válaszoljon neki.
- Tényleg úgy néz ki, hogy segítenem kell. - mérte fel a helyzetet, majd eldöntötte, melyik lesz a legmegfelelőbb megoldás a probléma kezelésére. - Azt hiszem, az lesz a legegyszerűbb, ha az ölemben viszlek el a kocsimig...
Nem várta meg, hogy a lány válaszoljon, megragadta a hátánál és a térdhajlataiban, majd egy könnyed mozdulattal az ölébe vette. Hetente többször járt edzeni, a lány súlya szinte meg sem kottyant neki, és könnyedén indult meg a kijárat felé. Még gyorsan rendezte a gondolatait: mobiltelefon, slusszkulcs, tárca, óvszer ... minden a helyén volt. Így haladtak el a pókerasztal mellett, majd a kijárati ajtóhoz értek, ahol megállt egy pillanatra.
- Látod azt a kulcscsomót az ajtó mellett? Vedd le, keresd meg a kulcsot, amelyiken sárga matrica van. - megvárta, amíg a lány a kulcsokkal bíbelődik, majd amikor sikerélmény koronázta az erőfeszítést, folytatta. - Nyisd ki az ajtót, kimegyünk és utána zárd be. Menni fog?
Nem várt válaszra, hanem pontosan azt tette, amit az előbb elmagyarázott, s a lánynak csak annyit kellett tennie, hogy követ minden utasítást.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 6:41 am

Mire észhez tértem, már rég a férfi karjaiban voltam. Úgy felkapott, mint ha csak egy tollpihe lennék. Mind akinek meg sem kottyan az én 54 kilóm. Kiértünk a szobából, majd egy pillantást vetettem a balesetem helyszínére.
-Persze menni fog.
Válaszoltam rá, majd egy mozdulattal levettem a kulcscsomót a helyéről, s meg kerestem a megfelelő kulcsot. Kinyitottam az ajtót. Mikor kint voltunk,bezártam a zárat, a kulcs ott volt a kezemben, majd az autóban vissza adom neki.
Kiértünk a lépcsőházból, majd mikor már a gépjárműnél voltunk, egy "kolléganőm" jött oda hozzánk.
-Semmi. Mondtam neki egy bizonyos komolysággal, majd lenéző tekintettel intettem neki, hogy ideje lesz tovább állni. Mindig is utáltam az ilyen kis cafkákat, akik csak bajt tudnak keverni mások körül. Na persze. Még hogy aztán rajtam nevessen pont ez a kis majom.
Az autó anyósülésének felén voltunk, amikor Tyrell egy mozdulattal neki támasztott a kocsinak, majd mikor kinyitotta az ajtót beszálltam mellé.Kezem a pasi combján pihent.A lámpák fénye beragyogták kívánatos testem.Oda fordultam hozzá, majd egy csábító vigyorral néztem őt, ezzel tudatva, hogy még mindig benne vagyok a dologban.
Hisz miért is ne lennék benne?Futott át az agyamon,miközben még mindig őt bámultam. Gondolom neki is leesett, miért nézem őt annyira, bár lehet, hogy épp komoly beszélgetésbe kezdünk a történtekről.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 6:58 am

Minden egyszerűen és szívfájdalom nélkül történt a lépcsőházban, annak ellenére, hogy volt pár pillanat a lefelé vezető úton, hogy majdnem eldobta a másikat. Minden emeletről tizenhét lépcsőfok vezetett lefelé, amit már régen megszámolt, hiszen minden szerda este ezeket a fokokat mászva érte el a kívánt emeletet. Mivel mindig is edzésben tartotta a testét, így ez sosem jelentett problémát a számára, ezért gondolta, hogy az ellenkező irányba kevesebb gubanc lehet, még akkor is, ha egy ötvennégy kilós személyt cipel ölében. Azonban nem tudta miért, de a lány majdnem kifogott rajta. Talán elvarázsolta a másik csodás illata, bőrének selyemszerű tapintása, szemének kékesen acélszürke árnyalata, vöröslően dús ajkai... Lehetett bármelyik és mindegyik egyszerre, nem tudta volna megmondani, de amint lépdeltek az bérház folyosóin, többször érezte, hogy nem kellene kihagynia a lány adta lehetőségeket. Persze nem az intellektuális eszmecserére gondolt, hanem a jó öreg, minden tabu és megkötés nélküli szexre, arra a mocskosabb fajtából valóból.
Nem szólt semmit, amikor egy másik prosti közeledett feléjük, igazából nem is érdekelte, hogy mit keres az örömlány ezen a környéken, hiszen erre a városrészre csak azok járnak, akiknek már van ügyfelük. Lehet, hogy amaz szintén a buliban volt és barátnőjét várta egy cigi kíséretében, de az is lehet, hogy végzett már a mai napra, és hazafelé vette az irányt. Eveline mindenesetre leszerelte annak közeledését, így nyugodtan szállhattak be a kocsiba, amit ő hátulról került meg, miután letette betegét az autó jobb oldalán. A legújabb típusú BMW marhabőr beltere puhán ölelte a testét, amikor beült a kocsiba, majd bekötötte magát, amit a másiktól is elvárt. Combjára ekkor vándoroltak Eveline felfedező ujjai, s hagyta, hogy a másik végezze a dolgát.
- Előbb elviszlek a kórházba, hogy biztos legyen, nincsen semmi bajod. - törődő hangon mondta szavait, majd a kezét kinyújtotta. - A kulcsok?
Ha a lány átadta neki a kicsiny csomót, a fémdarabkákból álló halmaz a zsebében kötött ki, majd beindította a gépjármű halkan zúgó motorját. Még pár dolgot ellenőrzött a műszereken, újra megnézte a lány biztonsági övét, aztán a visszapillantó segítségével kihátrált a parkolóból. Remélte, hogy a virgonc végtag még mindig a lábán pihent, így a manőverek után, amikor már csak előre kellett figyelnie, rákulcsolhatta saját ujjait a másik vékonyka tenyerére. Fallosza felé húzta a másikat, majd megmutatta, milyen izgató, felfelé és lefelé mozdulatokat várt el Eveline-től.
- Látom nem igazán érdekel, hogy bocsánatot kérjek az előzőért.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 9:36 am

Először is bekapcsoltam a biztonsági övem, majd egy bájos pillantást vetettem a pasira, aki beindította a kocsi halkan búgó motorját. Szép volt az autó. Legújabb fajta volt. Végig néztem a belső kárpitozáson, majd végig simítottam az ülésen, közben fejemmel bólogattam. Jó illat volt az autóban, bár ez a nyomába sem léphet Tyrell illatának.
-Ez igen. Szép kocsid van. Hagyták el a szavak a szám,majd mikor elindultunk, úgy éreztem, mintha kicsit elpirultam volna, amiért a kezét az enyémre tette.
-Rendben van, akkor mennyünk az orvoshoz. Egyeztem bele, majd végig mértem a férfit. Kavarogtak bennem az érzések. Úgy éreztem magam, mint egy kis szerencsétlen, hisz ha nem lenne a fájós lábam, akkor már rég letepertem volna.
-Te sem így tervezted az esténket ugye? Kérdeztem, majd meglepődtem, mikor karomat a férfiasságához húzta. Szívem hevesebben kezdett el dobogni. Szemeim felcsillantak a reménytől, hogy talán még sem kell az egész forró éjszakát egy kórteremben töltenem. Tombolt a testem az adrenalintól, és a vágytól, hogy magáévá tegyen. Tényleg nagyon elcsodálkoztam, hisz nem rég még majd szétdurrant az idegtől.
-Hát, tudod, nem kérem hogy bocsánatot kérj. És tudod miért? Pontosan azért,mert ez nem a te hibád volt, hanem az enyém. Ha nem csókollak meg, akkor talán most nem a kórház felé mennénk, hanem gondolom, ott lennénk a lakásban, és csinálhatnám, amihez értek.
Fejtettem ki mondani valóm, hisz ha én nem csókolom meg,akkor ő nem lök el magától, és nekem nem ugrik ki a bokám.
Gondolataim ismét visszatértek a jelenbe. Kívánatos volt számomra a férfi, s nem is nagyon tudtam neki ellenállni. Mivel még rajta volt a nadrágja, így azon keresztül kezdtem el fel-lemozgással simogatni, merevedő hímvesszőjét. Közelebb ültem hozzá, s egy apró pillantást vetettem rá, majd a ruhám pántjait lecsúsztattam vállamról, s tovább folytattam a férfi izgatását.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 8:50 am

- Valóban nem így terveztem. - egyszerű, színtelen kijelentés volt, bele sem gondolt, hogy folytassa a mondandót. Persze kifejthette volna, hogy mennyire rossz szokása, hogy hirtelen haragú, hogy néha a legapróbb dolgokon is felkapja a vizet, de szükségtelen volt. A lány maximum erre az éjszakára fogja megismerni, és ha véletlenül mégiscsak többek lesznek egymásnak, mint az egy estére szóló prosti-ügyfél kapcsolat, akkor sem feltétlenül kell tudnia Eveline-nek erről. Mint ahogy arról sem, hogy milyen könnyen megnyugszik azután, hogy az agyát elönti a fos. Amilyen könnyen jön, olyan egyszerűen megy a dühe, ezért lehet az, hogy már a lakásban elszállt agyából minden harag.
Dinamikusan gyorsult autója, nem félt attól, hogy a rendőrök lekapcsolják a város ezen részén, hiszen ide csak akkor vonulnak ki, ha arra ténylegesen szükség van. Majd a bevárosban, ott csökkenteni fogja a sebességét, de addig kiélvezte, hogy száguldozhat egy kicsit ... és azt is, hogy nem kell váltania. Nos, nem annak örült első körben, hogy kocsijában automata váltó volt, hanem annak, hogy nem kellett a manuális botváltóval bíbelődnie, így zavarva meg néha Eveline munkáját. Bár csak apró mozdulatokkal kényeztette, fallosza máris merevvé vált, dagadó izma feszítette a szűk nadrág adta teret.
- És mi lenne az, amihez értesz? - egy pillanatra pillantott csak a lányra, ruhájának lehulló pántjaira, de tekintete azonnal visszapattant az útra, hiszen neki most elsődlegesen ez volt a feladata. Bármennyire is érezte a hőséget, a testében zubogó hormonokat, észnél kellett lennie, hiszen százhússzal belerongyolni egy villanyolszopba igencsak kellemetlen élmény, és felborítja az egész napirendet. Beszélgetni ettől függetlenül tudott, így folytatta a kérdéseit. - Mi az, amit bevállalsz? Mitől hátrálsz meg? Mi volt a legdurvább dolog, amit bevállaltál és mitől riadtál vissza?
Nem tudta miért, de most erre volt kíváncsi. Mintha egy tanár lett volna, aki kérdéseivel bombázza a diákot, akinek apró történetet kell faragnia mindabból, amit az órára megtanult. Tyrell is valami hasonlót várt, hogy Eveline használja a száját, de egyelőre ne arra, amire a férfi akarja, hanem csak beszédre ... legalábbis a kocsiban biztosan nem fognak semmilyen komolyabb dologba belekezdeni a marhabőr borítás miatt. Mégiscsak van fontossági sorrend!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 7:37 am

Csak simogattam a férfi nemi szervét egyre hevesebben. Tudom, lassítanom kell, hisz nem szeretném elkövetni ugyan azt a hibát, mint a lakásban. Nem szabad túlságosan rámenősnek lennem, bár tombolnak a hormonjaim, és szívem szerint azonnal kezdenék Tyrell-el valamit. Körülöttünk kezdett túlhevülni a levegő, szinte úgy éreztem, megégek. Picit abba hagytam a férfi kényeztetését, majd egy apró mozdulattal picit lehúztam az ablakot. Szinte megcsapott az a kis hideg szellő, ami kint fújdogált, majd visszatértem az előző pozíciómba. Körbe néztem, s hamar rá kellett döbbennem, hogy az autóban nem lesz köztünk semmi, hisz a kocsi kárpitja eredeti volt, s nem szeretem volna tönkre tenni. Nagyon gyorsan mentünk. Bevallom, ezt élveztem. Mindig is imádtam a száguldást. Ilyenkor testemben még több adrenalin gyűlt össze, s szívem dobogása a duplájára nőtt, hisz minden ilyesféle dolgot kedvelek.
-Mi az, amihez én értek? Szerinted mi? Nem vártam meg a férfi válaszát, hisz ez olyan gagyi lenne. Mint az óvodások. Mind akik " találd ki mire gondolt " játszanak. Még mielőtt reagált volna, hamarabb válaszoltam.
- Prosti vagyok. Ezért szerintem nem nehéz kitalálni, mihez is értek. Egyszóval a férfiak vágyait, különleges kívánságait teljesítem. Értem a dolgom, hidd el. Kérdésére válaszolva, egy kis huncut mosoly került az arcomra, s kivillantak fehér ívelt fogaim. Vadmacska tekintetem a kiszemeltemre szegeztem. Aki csak az útra koncentrált. Volt benne valami különleges. Jól éreztem magam Tyrell-el, s teljesen meg feledkeztem a lábfájásomról. Ha már egyszer elindultunk a kórházba, akkor most már nem csinálok sem belőle sem magamból teljesen hülyét. A következő sorozat kérdésre teljesen megdöbbentem, bár kedves volt tőle, hogy érdeklődik. Még nem szóltam semmit,csak izgattam a férfit,s hogy élvezetesebb legyen, kigomboltam a nadrágját, bár tisztában voltam vele, hogy most nem lesz köztünk semmi. Ezért inkább összpontosítottam a kérdésekre.
- Szinte mindent bevállalok, ami nem áll messze tőlem. Első az ügyfél.
Ezen még el sem gondolkodtam. Mitől hátrálok meg? Mondjuk azt, hogy olyan dolgoktól, amiben nem vagyok biztos. Ezt nem visszavonulásnak mondanám, inkább egy fajta félelemnek az új dolgoktól.

Hűha ezen jól el kell agyalnom. Legdurvább dolog. Lássuk csak. Még Párizsban történt meg velem. Erről nem szívesen beszélek, de neked elmondom, hisz úgy érzem, megbízhatom benned. Szóval Párizsban voltam mondjuk úgy hogy egy kis "nyaralás"-on. Egyik éjszaka, mikor dolgoztam,hisz tudod kurva vagyok. Szóval épp egy erőszakos férfiba botlottam bele, aki akaratom ellenére magáévá tett. Tudom, furcsa ezt hallani egy ilyen lány szájából, mint én vagyok, de így volt. Erről senki nem tud, csak te. Ez az eset mély sebet ütött bennem, s ezért nem szeretek bevállalni új dolgokat. Szerintem ez elég durva dolog nem?
Hasító fájdalmat,s szégyent éreztem a lelkemben, hisz ez a dolog tényleg nagyon oda vágott. Visszagondolni is rossz volt, nem még beszélni róla,de úgy éreztem ezt tudnia kell. Nem szoktam ilyesmiről beszélgetni a kuncsaftjaimmal, sőt még a családom sem tud erről az egészről. Egy halvány könnycsepp csordult végig az arcomon, de próbáltam keménynek tűnni, s vissza fojtottam érzéseim. Összpontosítottam a kérdés második felére.
- Nos még a szakmát elkezdtem,mikor vissza riadtam egy hármas szextől. Válaszoltam,s egy picit abba hagytam a férfi simogatását, hogy összeszedjem magam egy kicsit. Kis táskámból kivettem a kis tükröm, majd megigazítottam a sminkem. Tekintetem a ismét a hapsira szegeztem,majd folytattam a kényeztetést. Pólója alá nyúltam, s kiedzett hasfalát is elkezdtem simogatni kör körös mozdulatokkal.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 11:00 pm

Biztos volt benne, hogy a lánnyal valami nem stimmel. Nem arról volt szó, hogy valami visszataszító lenne benne, de mintha egy fogaskerékkel kevesebb forgott volna a fejében, mintha az egyik rugója elpattant volna az évek alatt. Méghogy megbízhat Tyrellben? Ugyen kérem! Hozzávetőlegesen fél órája ismerték egymást, abból huszonöt percet a lány meghúzódott lábbal töltött el. Nem ismerték egymás egy pillanatra sem, talán még be sem mutatkoztak egymásnak, akkor meg mire a hatalmas megnyílás? Azt kérdezte tőle, mi volt a legdurvább dolog a szexuális karrierjében, amire általában azt a választ szokta kapni, hogy dupla anál vagy gangbang öt hosszúfarkú négerrel, de nem egy apró történet valami erőszakoskodó franciáról! Ez különben is nem a legdurvább, amit bevállalt, hanem amit ráerőszakoltak. Nagy különbség van a kettő között, és a lánynak ezt tudnia kellene.
És mindezek után sminkjét igazítva folytatta a férfi kényeztetését? Vagy a világ legbeleszarósabb kurvájával hozta össze a sors, aki akkor is végezni tudja a dolgát, miután a megerőszakolásáról beszélt, vagy annyira hirtelen változnak benne az érzések, mint ahogyan a szélkakas forog egy hurrikánban. Nem értette Eveline-t, de volt egy olyan sanda gyanújra, hogy nem is akarta megérteni. Csak elvinni a kórházba, aztán kirakni, hogy boldoguljon egyedül.
- Tehát már nem félsz az édeshármastól? - megragadta a legfontosabb dolgot a lány egész mondandójából. Nem akart belebonyolódni, nem akart sírópárna lenni, hogy a vállát használják könnycseppek felitatására. Egyszerűen nem érdekelte a háttér, csak az izgalmas test és az a vonzó száj. Ó, már milyen régen kinézte magának azokat az ajkakat, a vöröslően dús és ívelt vonalakat. Mennyire imádta volna, ha Eveline minden további nélkül rácuppant volna a farkára, ha erőteljes vákuumával szopdossa tisztára, ha csupasz golyóit nyalogatja élvezésig. S nem is voltak ettől olyan messze, hiszen a lány már kigombolta a nadrágját, neki pedig pár gyakorlott mozdulatra volt csak szüksége, hogy farkát szabadjára engedje. Párat rántott a méretes darabon, majd megfogta Eveline kezét és a húsz centiméteres bájdorongra vezette. Pár felfelé és lefelé mozdulatot együtt csinált az anyósülésen lévővel, majd elengedte játékszerét, hogy immáron egyedül gondozza a szakmabéli.
- Ha lenyeled, akkor leszophatsz... - egyértelmű ultimátumot adott a másiknak, egyik a másik nélkül nem ment, de amennyire látta a lányon, hogy mennyire megkívánta, az valószínűleg belemegy az árukapcsolásba.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 8:10 am

Nem voltam bolond, bár Tyrell-nek lehetett egy ilyen érzése velem kapcsolatban. Hisz akit megerőszakolnak, nem kezd el ismét kurváskodni. De valamiből nekem is meg kell élnem. A szüleim bár gazdagok, én nem fogok velük lakni. Meglepődtem, amit nekem mondott a férfi, majd mikor megpillantottam merev férfiasságát, csak rá néztem, s mosolyogtam. Végül is egy részét már elértem annak, amit szerettem volna. Most vagyok túl egy érzelmi kitörésen, de ettől már is jobban érzem magam. Tisztáztam magamban a helyzetet, majd úgy döntöttem, bocsánatot kérek először a mellettem ülőtől, hisz nem kellett volna ráerőltetnem a történetem.
- Már nem félek tőle, csak akkoriban nem nagyon mertem kipróbálni a hármas szexet. Válaszoltam az apró kérdésre,majd mikor kezem a férfi péniszére került, elkezdtem azt fel-le mozgással verni, miközben érzéseim egyre csak kavarogtak bennem. Nem tudom, mi történt velem, hisz nem szoktam, ilyen lenni. Általában megdugnak és megyek amerre látok. De most valamiért nem tudtam az érzelmeimen uralkodni. Egy mély lélegzetet vettem, majd elnézést kértem a vonzó férfitól.
- Khm. Ne haragudj rám az előzőért. Nem tudom mi ütött belém. Tényleg bocsáss meg nekem, amiért elmondtam. Kértem bocsánatot tőle, egy kis vigyorral a háttérben.
Visszatérve a mostani helyzethez. Szinte már elképzeltem a jelenetet magam előtt, s még jobban rámozdultam a férfira.
- Rendben van. Ez nem probléma. Feleltem rövid mondatokkal, s kezelésbe vettem a férfit.
Ezzel befejeztem a beszédet vele, s a dolgomra összpontosítottam. Számat rá cuppantottam a férfi felálló farkára, majd fel-lemozgással elkezdtem őt leszopni. Ez a fajta kielégítés nem állt tőle távol, hisz majdnem mindenki kéri ezt. Kezem a férfi péniszét markolta, s én egyre vadabbul elkezdtem azt kényeztetni. Közben én is jobban felizgultam, de tudtam uralkodni magamon. Egy pillanatra ki vetem a számból, s végig nyaltam rajta egy párszor, majd ismét a számban tudhattam a farkát. Miközben pesztráltam a nemi szervét, néha rá szegeztem macska tekintetem, majd visszatértem a falloszhoz, s csak is arra koncentráltam. Szerettem volna, ha ő is ugyan úgy élvezi, mint én.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:28 am

- Nem probléma, felejtsük el. - fogadta el a bocsánatkérést hazudva, hiszen igenis problémának érezte, hogy ilyen mértékű titok birtokosa lett. No nem amiatt aggódott, hogy nem fogja tudni magában tartani a lány legféltettebb emlékét, hanem amiatt volt keserű a szájíze, hogy nem kérte és nem akarta ezt a gondolatot a fejébe. S bár a lányt valószínűleg elfelejtette volna pár hét alatt, de ezzel a titokkal a fejébe férkőzött és biztos volt benne, hogy nem fogja tudni egykönnyen kipucolni onnan. Bár kitakarítani nem tudta, háttérbe képes volt szorítani, hiszen megérezte Eveline ajkainak kényeztetését a farkán, amitől egy apró gázfröccsöt sikerült elérnie meglóduló lábával.
Élvezte a cuppanást, az ütemes mozgást, kezének ritmikáját, de bármennyire is szerette, ha gyorsan elégítik ki ilyetén, mégis lassításra kérte a másikat. - Nem kell sietned, lassíts a tempón... Nem lenne jó feltekeredni egy villanypóznára.
Látni akarta, hogyan furulyázik a másik, így annak szőke tincseit a füle mögé hajtotta, majd kicsit hátrádöntötte az ülését, hogy jobb legyen a kilátása. S ahogyan néha le-lepillantott a dolgozó lány arcára, igaz élvezetet látott felfedezni a másik vonásain, amik arról győzték meg, hogy Eveline él és hal a munkáért és olyannyira szerette a szexet, mint önmaga. - Ne hagyd abba, csak egy piros lámpa...
Hangja nyugtatólag hathatott, de mintha nem bízott volna a basszusban, tenyerét a másik hajkoronájára tette, hogy biztosan lenttartsa annak fejét. Amint élvezte a kényeztetést, figyelte a kihalt utcát, ami nem volt meglepő, hiszen ilyenkor már igen kevesen járnak Las Vegas eldugottabb utcáiban. Egy autó mégis begurult mellé, melynek anyósülésén egy fiatal lány foglalt helyet, a vezető oldalán pedig egy idősebb nő, talán az anyja lehetett. A lány szemei hatalmasra kerekedtek, hiszen még nem látott ilyen közelről szexet, de csendben maradt, mivel nem akarta, hogy azonnal elhajtsanak a pornógráf tartalomtól. Tyrell a tizenhét éves szemébe nézett, majd tenyerét újra Eveline fejére tapasztotta, hogy egyre mélyebbre nyomja a farkát annak torkában. Hirtelen érkezett szomszédja elpirulva kapta el a tekintetét, majd nézett maga elé, s amikor a lámpa zöldre váltott, összeszorított lábakkal préselte bele magát az ülésbe, amelyik balra fordult, míg a férfi egyenesen tartott tovább. Itt már figyelt a sebességre, hiszen itt már rendőrök is lehettek és nem vette volna ki jól magát, ha gyorshajtásért lefülelik, miközben plajbászán egy kurva foglalatoskodik.
- Nagyon jól csinálod, imádom a szád... - ismerte el a lány tehetségét, majd kanyarodott jobbra, hogy továbbhaladjon a kórház felé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 4:28 pm

Jól estek a szavai, bár nem igazán figyeltem rá, hisz mással voltam elfoglalva. Ty kezének érintésétől szinte libabőrös lettem. Éreztem, hogy a hajamhoz nyúlt. Mikor megálltunk, hirtelen azt hittem, hogy a kórháznál vagyunk. Éreztem egy bizsergető érzést ott alul. Mikor a férfi lejjebb kezdte nyomni a fejem, hirtelen hátra kaptam azt, mivel nem vagyok mélytorkú. Szürkés tekintetem a kliensemre szegeztem, majd folytattam a kényeztetést. Egyre lejjebb indult meg a szám, majd mikor elértem a golyóit, azt is egy kicsit meg szeretgettem. Egy picit csak kézzel elégítettem őt ki, majd ismét rá cuppantam a nemi szervre.
Mikor Ty dicsérő szavait meghallottam, igyekeztem jobban csinálni, hogy még élvezetesebb legyen neki is és nekem is. Ennek érdekében egyik kezemmel feljebb nyúltam, s a hasát is elkezdtem simogatni, majd egy apró puszit leheltem annak izmos hasfalára. Kint sötét volt, s az autóban nagyon tüzes volt a hangulat. Sokat gondolkodtam azon, hogy a ruhámból kibújjak-e. Mit fog hozzá szólni a férfi? Beleegyezik vajon? Nem kérdeztem meg őt a véleményéről. Abba hagytam egy pillanatra a pesztrálást, majd félig kibújtam a fekete ruciból. Melleimet nem takarta semmi, csak egy fekete csipkés melltartó, melynek pántjait lekapcsoltam, hisz a ruhám ujjatlan volt. Mielőtt visszatértem a fallosz kényeztetéséhez, egy apró kérdést tettem fel Tyrell-nek.
-Nem baj ugye? Túl meleg van itt.
Tettem fel neki egy kisebb kérdést és egy apró magyarázatot hozzá, majd a férfira kacsintottam egy kacér mosoly kíséretében, s visszatérve a péniszhez kezdtem el vadul kielégíteni. Egyszerre szoptam és vertem a farkát, majd óvatosan bele haraptam. Persze nem okoztam ezzel fájdalmat, hisz csak épp hogy ráharaptam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 10:11 pm

Nem zavarta, hogy a másik félig kibújt a ruhájából, a csodálatos test látványa inkább igézőleg hatott a férfira. Jól csinálta a másik, nem is gondolta volna, hogy a lány, akit a lakásban ledobott, ilyen kvalitásokkal rendelkezik. Élvezte a hasfalát csókoló ajkak puha érintését, a farkára feszülő ujjak kemény munkáját, Eveline szájának és nyelvének kérlelhetetlen kényeztetését.
- Egyáltalán nem baj, de hadd segítsek... - fürge ujjai gyorsan kapcsolták ki a melltartó kapcsát, majd a fekete textil gyorsan a hátsó ülésen landolt, hiszen pántjai nem voltak a melleket féken tartó fehérneműnek. Ujjai azonban nem álltak meg itt, hiszen simogatták, kényeztették a lány hátát, majd egy ügyes mozdulattal már a bal mell következett.
Izgatta, hogy vezetés közben elégítik ki, hogy a száguldó kocsiban landolt farka egy ilyen gyönyörű lány szájában. Halk zihálást engedett meg magának, kezdett ő is belemelegedni a fejleményekbe, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve lekanyarodott a főútról, hogy egy mellékutcába hajtson be. Nem gurult sokat a sikátorban a kocsi, hiszen Tyrell vagy harminc méter után megállt.
- Azt hiszem, biztonságosabb, ha megállunk. - mondta ki a nyilvánvalót, majd ez volt az a pillanat, amikor Eveline fogait megérezte dagadó falloszán. - Kérlek, ne fogazz...
Nem várt bocsánatkérést, csak nem szerette, ha ilyetén kényeztették hímtagját. A slusszkulcsot elforgatta a zárban, leállítva ezzel a motort, majd jobb mutatóujját kezdte szopdosni, hogy kellően benedvesítse. Aztán a nyállal kezelt új felfedező útra ment, hogy beférkőzzőn a másik ruhája alá, és annak ánuszába hatoljon be. A hosszú ujj ki-be járkált a szűk nyílásban, és csak remélni tudta, hogy Eveline nem ellenkezik a hátsóját ért gyönyörök miatt.
- Van gumi a kesztyűtartóban, vedd elő... - és az elvek Mr Cage? Az elvek bekaphatják úgy, ahogy vannak! Ezt a lányt, ebben a kocsiban, a sikátor mélyén most meg fogja kefélni, és az sem érdekelte, hogy tönkreteszik a kocsi bőrkárpitját. Aki ilyen mesterien bánik a dákóval, az minimum megérdemel annyit, hogy a pináját is kitágítsa hatalmas fallosza. Ez innentől kezdve kötelességtudat kérdése!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimePént. Május 03, 2013 7:04 am

Élveztem a hátamon végzett simítást, majd mikor keze a mellemhez ért, szívem hevesebben kezdett el dobogni, s vérem felforrósodott. Vadul kényeztettem a férfiasságát, s egyre erősebben kezdtem el szopni őt. Láttam a férfin, hogy ő is épp úgy akarja, mint én. Megtettem mindent annak érdekében, hogy itt és most az övé legyek. Annyira csábító volt a férfi, hogy így talán még nem kívántam egyik ügyfelemet sem. Csókolni szerettem volna, bár talán ez nem jó ötlet. Visszafojtottam a csók iránti vágyam.
Folytattam a munkát, hisz azt szerettem volna, ha ő jól érzi magát, meg persze én sem szerettem volna ki maradni a szórakozásból. Mikor ujja becsúszott a popómba, hirtelen felkaptam a fejem, majd egy vad tekintettel néztem rá, s élveztem a kielégítést, amit csinált. Legszívesebben most azonnal neki estem volna. Bejött nekem a férfi. Bár, csak akkor, ha nem az autóban lennénk tekintetbe véve a kocsi kényes bőr kárpitját. Lábamról teljesen elfeledkeztem. Úgy éreztem, hogy nem is szükséges bemenni a kórházba, hisz eltölthetnénk az éjjel második felét élvezetesebben is.
Ezek csak az én vágyaim voltak, hisz ki vagyok én, hogy meg mondjam, mit csináljunk, bár ami azt illeti, tudnák egy pár dolgot mondani.
Tyrell utasításán elmosolyodtam, mi szerint a kesztyűtartóban találok óvszert. Kicsit eltávolodtam tőle, hogy megkeressem a gumit. Mikor megtaláltam, macskaszemeim rá szegeztem. Fejemben huncut gondolatok kavarogtak. Szőke hajam előre omlott, ezzel takarva el kebleim. Ez érdekelt most a legkevésbé. Alsó ajkamba haraptam,majd kikapcsoltam a biztonsági övem, s a pasihoz közelebb ültem,majd még kényeztettem a farkát meleg számmal,majd fogaim segítségével kibontottam a kondomot,és ráhúztam a péniszére.
- Remélem, nem gond. Mondtam neki halk hangon, majd ismét a kiedzett hasfalat kezdtem el csókolgatni, s mikor befejeztem, egy mozdulattal rá ültem a férfi combjára,s mélyen barna szemeibe tekintettem.
- Akarsz engem? Kérdeztem meg, s míg a válaszra vártam, simogattam a férfi hasfalát,közben le sem vettem a szemem Tyrell tekintetéről.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 7:59 pm

Gyűlölte a latex szorítását férfiasságán, de nem bízott mindenen prostituáltban, akivel éppen akkor találkozott, így mindig a védelem első frontvonalának segítségét hívta az ilyen találkozókkor. El sem tudta képzelni, hogy mi lehetett az, amire a lány gondol gond címszó alatt, hiszen farka merev, a gumi jól felcsusszant és Eveline is a combján pihent. Ebben a pillanatban egy rendőr jelentene gondot vagy egy kukkoló hajléktalan, de az hogy a beteljesülés felé hajtják egymást minden volt, csak nem gond.
- Akarlak... - nem volt bőbeszédű, de a lány sem szofisztikált és cizellált mondatokban beszélt, így neki is megfelelt az egyszavas választ. A másik lábához közelebb eső keze bontani kezdte a lány cipőjének fűzőjét, kapcsát vagy bármilyen zárszerkezetét, ami megakadályozta, hogy a lábbelik leessenek a lábáról, majd amikor sikerrel járt, a két cipellő is a hátsó üléseken kötött ki, mint a melltartó. Nem akarta a karcokat a kárpiton, és a cipőket vélte a legveszélyesebb elemeknek, melyek ezt okozhatták.
- Vedd le a ruhád és a bugyid is... - parancsolta a másiknak, majd a vezérlőegységgel, ami az ülésének kényelmességét irányította, a lehető legvízszintesebb állapotba engedte a háttámlát, s miközben távolodott, egyre csak leste a másik esetleges vetkőzését. Szabad keze, mely nem nyomta a helyzetváltoztatásért felelős gombot, folyamatosan szorította melleit, simogatta a lány hasfalát, kényeztette annak nedvesedő ágyékát.
- Ülj bele a farkamba! - újabb utasítás, és csak remélte a lány miatt, hogy amaz eleget tesz a követelésnek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Eveline & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Eveline & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Lucita & Eveline
» Eveline Goldberg
» Lindsay & Eveline
» Soledad & Tyrell
» Brieta & Tyrell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-