KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Nicholas Hammond Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Nicholas Hammond Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Nicholas Hammond Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Nicholas Hammond Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Nicholas Hammond Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Nicholas Hammond Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Nicholas Hammond Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Nicholas Hammond Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Nicholas Hammond Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nicholas Hammond

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nicholas Hammond Empty
TémanyitásTárgy: Nicholas Hammond   Nicholas Hammond Icon_minitimeSzer. Május 07, 2014 11:31 pm

Nicholas Hammond
New york, 1985;11.08
28
Rendőr
Csoport
Stephen Amell

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
-Életvidám
-Segítőkész
-Kitartó
-Képes nevetni saját magán, és még a rendőrvicceken is...bizonyos keretek között persze.
-Szinte a végletekig békés természet...

◆ negatív tulajdonságok:
-...ugyanakkor egyáltalán nem lehetetlen felbőszíteni, és akkor hamar eljár a keze.
-Túl sok filmet néz.
-Nagyon nehezen tud ellenállni a szebbik nemnek.
-Gyanakvó. Próbál küzdeni ellene, de hajlamos, hogy észre sem veszi, és máris előre látja, hogyan fogja évek gondosan előkészített munkájával hátba döfni őt az a fickó, aki szemben ül vele a metrón, és még életében nem látta.
-Bosszúszomjas: meglepő, de bármilyen kedves is a természete, ha valaki kiszúr vele, az általában csúnyán megjárja.


Történet vagy szerepes példa

-Elfogyott a fánk.
Ez a kijelentés volt az első mondat, amit a társamtól hallottam már két órája. Annyira szürreális volt az egész, hogy elsőre csak pislogtam, s közben szép lassan emelkedett fel a tudatom az éber valóság szintjére. A dobozra sandítottam, és bólintottam.
-Ebben nem tévedsz.
-Az utolsót én hoztam.
-És fel is faltad mindet.
-A szabály az szabály, most te vagy a soros.
Fáradtan, megadón fújtam ki a levegőt. Úgy éreztem, talán jobb is, ha járok egyet, mert ha ez így megy tovább, el fogok aludni szolgálat közben. New York természetesen nem nevezhető unalmas kisvárosnak, de ha az ember édesanyja a parancsnok, mérget vehet rá, hogy meg fogják találni azt a pontot, ahol tuti biztosan nem fog történni semmi izgalmas, és meg kell hagyni, anyám jól választott.  Ebben a  kertvárosban, ebben az órában csupán a társam fenyegette beszély a cukorbetegség, és az öklöm által, ha megint beteszi a nagy mulatós lemezt. Ahogy magamban morgolódva haladtam előre, szinte fel sem tűnt az aranyszőke hajú lány az egyik lámpaoszlopnak dőlve, kezében azzal a furcsa kinézetű cigarettával.
Esküszöm, eleinte nem rendőri szemmel néztem meg a dekoratív külsejű leányzót, és a gyanús kinézetű cigi helyett sokkal jobban érdekelt a szinte köldökig kicipzározott bőrdzseki hatalmas dekoltázsa, és ragyogó zöld szemei, s talán el is felejtem őt, ha nem vágja be a kukába ijedten a kezében lévő dolgot ijedten, ahogy a tekintetünk találkozott. Ha valaki ennyire vágyik a lebukásra, a legkevesebb, hogy igazoltatom, nem igaz?
-Jó estét kívánok. Láthatnám az igazolványát kisasszony?
-Nem az enyém volt!
Felvont szemöldökkel néztem rá. Ha közelebb lépek, lehet még írásba is ad magáról valami terhelőt.
-Az övék volt!
A tekintetem a mutatott irányba kaptam, és két fickó lépett ki a boltból, majd engem meglátva eldobtak mindent a kezükből, és a sikátor felé kezdtek rohanni, az ég tudja miért. Komolyan mondom, eszem ágában sem lett volna ellenőrizni itt senkit, miért sürgős ennyire börtönbe menniük?
-Megállj!
Persze nem álltak meg, azt is kiálthatnám ilyenkor "Szaladj", akkor sem lenne nagy változás. Na, de rólam van szó. Ha elfutnak, csak azt érik el, hogy fáradtan kerülnek rács mögé.
-Delta Charlie 52! Gyanúsítottakat üldözök! Vágj eléjük az ötödiknél!
Nem szeretném nagyon ajnározni magam, de úgy száguldottam utánuk, hogy ha nem ér véget ilyen hamar a sikátor, utol is érem őket. Persze így sem úszták meg. a kocsi csikorgó fékekkel állt meg előttük, ők ketten megtorpantak, és egy villanással később a földön találták magukat, bilinccsel a csuklójukon.
-Várj egy kicsit Frank...mindjárt jövök.
Amíg a két jómadár helyet foglalt a társam segítségével a hátsó ülésen, én vissza sétáltam, futólépésben. Egy gyors mozdulattal karon ragadtam a nekem háttal elsomfordáló szőkét, és magamhoz rántottam. Kezem a  farzsebébe nyúlt, és bár tény, nem volt rossz érzés a formás hátsóját érintenem, most nem ezért jöttem vissza. Miért nem lépett le gyorsabban? Folyamatosan ezen morfondíroztam, ahogy kihúztam a  fehér porral teli zacskócskát a nadrágjából.
-Ez sem a tiéd igaz?
Hangom cinikus volt, teli maró gúnnyal. Aztán egy mozdulattal eldobtam a drogot, ami így a közeli csatornafedél felé szált, és örökre eltűnt a sötétségben.
-Most pedig menj haza.

A telihold már lefelé hanyatlott valahol a szmogfelhők, és karcolóik rejtekében, mikor kisétáltam a munkahelyemről. A két jómadár csak pár napig marad rács mögött, addigra csak előkerülnek a szüleik, hogy kivigyék őket. Nagyon hideg van, ezért is lep meg, hogy a kocsim közelében álldogáló szőke lány még mindig nem húzta fel a dzsekijét.
-Mit keresel itt? - Kérdem nem túl barátságosan. Fáradt vagyok már, és nem dob fel az sem, hogy a jelek szerint a csaj nem nyugszik, amíg villamosszékbe nem kerül napnyugta előtt.
-Én csak...köszönöm...
-Ugyan mit?
-Megtehette volna...és mégis elengedett. Hogyan hálálhatnám ezt meg?
-Hmmm...lenne ötletem pár.
Hajnalig megismerte mindet. Furcsa, általában nem szeretem a szőkéket de ő valahogy nagyon bejött. Viszont, valami anyám fülébe juthatott, mert nem sokkal később áthelyeztek az ország másik végébe. Las Vegas....furcsa egy büntetés az biztos.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nicholas Hammond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nicholas Hammond   Nicholas Hammond Icon_minitimeSzomb. Május 10, 2014 2:21 am

Elfogadva!
Ma én is fánkot ettem *-* xDDDDD
Tetszik, hogy nem egy nagy embert hoztál, hanem egy egyszerű kopót, és hát meg kell, hogy mondjam, néhol elmosolyodtam, és volt, hogy fel is nevettem a szerepes példádban Very Happy
A szőkés incidensre pedig.. ejnye-ejnye, biztos úr Razz Na de az is 100%, hogy Las Vegasban nem fogsz fázni, anyukád pedig tuti, hogy azért érdeklődni fog rólad a feletteseidnél xDDDD Mielőtt játékba vonulnál, kérlek foglalj avit magadnak Wink

És hát, amit megígértem, azt be is tartom, Nick, baby Razz

Nicholas Hammond 4073831045 
 
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Nicholas Hammond

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nicholas & Monica
» Nicholas S. Hellwolth
» Frederic & Nicholas
» Nicholas&Claire and Dylan
» Nicholas Sebastian Hellwolth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-