KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nicholas S. Hellwolth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nicholas S. Hellwolth Empty
TémanyitásTárgy: Nicholas S. Hellwolth   Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:56 pm

Nicholas Sebastian Hellwolth
18 · Románia · Luxus Prosti · Balszerencse Fia · Hunter Parrish
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok:
~ nagyon türelmes, könnyen kezelhető
~ soha nem áll senkinek az útjába
~ csendes, mindenkivel szemben bagyon megértő
~ hihetetlenül hajlékony, jó táncos
~ önzetlen, mindenkit maga elé helyez

◆ negatív tulajdonságok:
~ túl naív, mindenre rávehető
~ képtelen nemet mondani azoknak, akiker szeret
~ könnyen lesz depressziós
~ óriási hangulatingadozásai vannak
~ Túlságosan romantikus elképzelései vannak a világról és az emberekről

◆ egyebek: Még soha nem feküdt le senkivel
Történet vagy szerepjátékos példa


Lógattam a lábamat, néztem ki a fejemből, nem tudtam mit kezdeni magammal. A szüleim egy évvel ezelőtt haltak meg repülőbalesetben, pedig Európa harmadik leggazdagabb családja voltunk. Egyedül maradtam és jöttek az ügyvédek, mindenféle hülye indokkal kiforgattak a pénzünkből. Annyi maradt, hogy Vegasba utazhassak és ott ne legyek azonnal csóró. Normális életet éltem... csak aztán nem találtam munkát, és a rohadék nagybátyám meg megjegyezte, hogy csinos pofim van, és hátul se vagyok semmi. Egy ideig fogalmam nem volt, hogy miről beszél... aztán elvitt egy meleg szórakozóhelyre. Próbáltam ellenkezni, mondtam neki, hogy nem vagyok meleg, mire ő megkérdezte, hogy feküdtem-e már le valaha  csajjal? Mondtam, hogy nem. Jártam egyel? Nem. Akkor kötelezővé tette a bemenetelt. Tetszett... a sok fiú a színpadon ruha nélkül és... persze nem mondtam ki, én visszahúzódóbb vagyok ennél, de ő meglátta rajtam, és akkor eldőlt. Karon ragadott és felhúzott valami palihoz, aki előtt le kellett vetkőznöm alsóra, hogy jól megnézhessen. Nem is tudom, mikor volt utoljára ennyire vörös fejem, azt hittem, elsüllyedek szégyenemben. Jó sokáig nézegetett, aztán bólogatott  és otthagytak, én hamar felkapkodtam a ruháimat piros fejjel, míg értekeztek arról, mi legyen velem. Érdekes, hogy az fel  sem  merült az idióta fejében nagybátyámnak, hogy esetleg elláthatna ő, míg szerzek munkát. Nem, helyette eladott ennek a pasinak, aki rögtön továbbadott. Így lettem az övé. Elvileg ez az egész a gazdagok játéka, de esküszöm, mikor én voltam tele lével, még csak nem is hallottam arról, hogy valakit megvegyenek, hogy ha hazamennek, legyen kivel kamatyolni. Főleg nem pasi téren.  Ilyenkor akaratlanul is elgondolkodom, hova fajult a világ. és végül is az én életem is mennyire rohadtul félrecsúszott, hogy eladóvá tettem a seggem. De elvileg nem lesz olyan rossz… mármint a pasi állítólag rohadt helyes, nem zavarja, hogy a mínuszból indulok minden téren. Egy türelmes kanos milliomos. Na basszus, erről meg aztán végképp nem hallottam. Hova a bánatba kerültem??? Na mindegy, remélem, azért nem lesz nagyon gáz… bár ki tudja… lehet végül is az. De remélem, hogy nem egy olyan milliomos seggarc, aki azt szereti, ha valaki halottnak tetteti magát közben, vagy ilyesmi… mondjuk erről csak olvastam, de durva, és akkor inkább maradok örökké csóró, nem érdekel. Aztán nagy levegőt vettem. Nincs gond… vagyis van, szarban vagyok, és félek tőle, ez a minimum, hiszen soha nem láttam, de már tudom, hogy szeret hemperegni, amit én még soha nem csináltam. Mondjuk abból, hogy itt vagyok, az jönne, hogy én is szeretek, de nem így van. Félek, na.

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Nicholas S. Hellwolth Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nicholas S. Hellwolth   Nicholas S. Hellwolth Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 10:46 pm

ELFOGADVA
Hát sajnálom a csinos pofidért, hogy nem a nőkért rajongasz. Sad De jó kis karilap volt, szóval nem állok az utadba! Foglalj és játssz! Wink

Vissza az elejére Go down
 

Nicholas S. Hellwolth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-