KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Deborah Kinsey  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Deborah Kinsey  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Deborah Kinsey  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Deborah Kinsey  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Deborah Kinsey  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Deborah Kinsey  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Deborah Kinsey  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Deborah Kinsey  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Deborah Kinsey  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Deborah Kinsey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Deborah Kinsey  Empty
TémanyitásTárgy: Deborah Kinsey    Deborah Kinsey  Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 10:31 pm

Deborah Laurel Kinsey
19 · Las Vegas · luxury prostitute · red demon · holland roden
Karakter személyisége
Nekem belső értékeim? Ugyan már, prosti vagyok. Nekem nem számít sem az erkölcs, sem az etikett, mindent csak az élvezetekért csinálok. Buja vagyok, szeretek irányítani, szeretem, ha az van, amit én akarok és folyton csak falom az élvezetet. Győztes típus vagyok, nem szeretek veszíteni, mert az a lúzereknek való, én pedig nem vagyok az.
Néha talán kicsit erőszakosabb vagyok a kelleténél, de ez nem mindig fordul elő. Ha valamit akarok, akkor azt megszerzem. Mindig megszerzem. Ha valakit akarok, azt is megszerzem. Bár, általában engem szoktak akarni, szóval ez nem okoz gondot. A mának élek, általában gondolkodás nélkül vetem bele magam a dolgokba, hiszen ha gondolkodunk, akkor nem mindig tudjuk úgy kiélvezni a dolgokat, ahogy azt lehetne. Én pedig szeretem, ha tudom élvezni azt, amit csinálok. Nem vagyok egy buta lány, de ahhoz, hogy valaki prosti legyen, nem kell ész, szóval azt nem is nagyon szoktam használni. Általában csak csábítok. Sőt, szinte mindig csak csábítok. Ahhoz értek.
Akik lenéznek, azokra magasról szarok, a klienseimmel viszont úgy bánok, mintha ők szarták volna a spanyolviaszt. Ők fizetnek, szóval nekik kijár ez. Bár, ha valakinek vastagabb a pénztárcája, akkor azt jobban szoktam…kedvelni.
Nem vagyok az a mindenkivel barátkozós típus, hiszen ebben az iparban sokkal fontosabbak az anyagiak, mintsem a barátok, meg a család meg az ilyen dolgok. Megvagyok én ezek nélkül is.
Nem áll szándékomban változtatni az életemen. Én így szeretem. Így élvezem. Így akarom csinálni. Így akarok élni. Ez nekem jó. Van pénzem, szexelhetek, vannak pasik, bulik, pia, kell ennél több? Aki azt mondja, hogy igen, az nem tudja, hogy mit beszél. Aki azt mondja, hogy nem…na az tudja igazán, hogy milyen a jó élet.

◆ kedvencek: pasik, szex, éjszaka, pénz, bulik

◆ utált dolgok: olcsó motelek, Seraphina, ha nem fizetnek eleget, gyerekek, komolyzene

◆ egyebek: -
Karakter kinézete
Nézz csak rám! Vörös haj, kecses ajkak, tökéletes, formás alak. Szinte az már mindegy, hogy mit is rejt a belső. Itt a külső a fontos. Ha kívánatos vagy, akkor bármit elérhetsz. Ha nem, akkor ez nem a te pályád, szivi. Én pedig az vagyok. Éppen ezért is vagyok olyan jó abban, amit csinálok.
Kevesen mondanák meg, hogy mindössze tizenkilenc éves vagyok. Nem szeretem, ha a korom a téma, azért jó vastag sminkréteggel és kihívó ruhákkal próbálok pár évet öregíteni magamon, hogy legalább huszonegynek kinézzek. Ha tudnák, hogy még csak tizenkilenc vagyok, akkor a legtöbben egy felelőtlen gyereknek neveznének. Bár, nem érdekel.
Szeretem a kivágott felsőket, rövid szoknyákat, magassarkúkat és az ékszereket. Bővelkedem is belőlük szépen. Folyton sminkelem magam, minek köszönhetően eddig egész jól sikerült letagadnom azt, hogy hány éves is vagyok valójában. Nemsokára már nem is lenne akkora szükség erre, de ez az én védjegyem. Nem vagyok egy plasztik cica, de a smink az sosem árt. Még nekem sem, pedig nem vagyok egy csúnyácska lány.
Mindig ügyelek arra, hogy hogy nézek ki, hiszen ez a fontos nálunk. Nem öltözhetsz úgy, mint egy trampli. Nem járhatsz mackónadrágban, mint valami csöves. Adj a kinézetedre és már „jót” fognak gondolni rólad. Ha nem teszed, akkor szépen mész a levesbe.

◆ különlegességek: Én magam különlegesség vagyok.
Történet vagy szerepjátékos példa
Szenvedély, vágy, élvezetek, pénz.
Ezekért csinálom. Igen. Ezekért csinálom pont most is azt, amit már a hivatásomnak nevezek.
Gondolkodás nélkül vágtam bele és talán ez volt életem legjobb döntése. Ennyire még sosem akartam semmit, mint ezt. Kurva vagyok, na és? Az emberek csak szidnak, de nem gondolnak bele, hogy azt az élvezetet, amit nekik az irodai munka ad meg, nekem a szex adja meg. Persze, a pénz sem elhanyagolható, de a szex maga a gyönyör. Fura, hogy egy tizenkilenc éves tinédzser beszél úgy a prostitúcióról, mi? Ebben élek, nekem nincs másom. Semmim és senkim. Felelőtlen vagyok, sok abortuszon túl vagyok, pedig a normális szülők azt akarnák, hogy a középiskola után egyetemre menjen a gyerekük vagy dolgozzon. Tulajdonképpen én dolgozom, csak nem úgy, ahogy mások tennék. Kihasználom az adottságaimat, a lehetőségeimet, a férfiakat és mindent, amit és akit csak lehet. Vágyom ezekre a dolgokra és lehetetlen nemet mondani arra, ami már szinte az életed. Leszarom, hogy ki mit gondol rólam és arról, amit csinálok. Leszarom a szüleimet, mert ők is leszarnak engem. A mának élek Semmi másnak.
Az ügyfeleimmel kivételesen jól bánok. Mindent megadok nekik, azt csinálnak velem, amit akarnak, habár olykor-olykor átveszem az irányítást. Szeretem, ha azt tehetem a klienseimmel, amit szeretnék és imádom őket kedvem szerint kényeztetni. Nem szoktam visszafogni magam, ez tény, bár ezt nem is várhatják el egy magamfajtától.
Az ügyfeleim általában vastagok. Sőt, csak vastagokkal van dolgom. Mármint, most elsősorban a pénztárcára gondolok, de a másik értelemben is igaz. Előnyben részesítem őket. Gondolom, nem kell részleteznem az okokat. Ha mégis, akkor sem fogom.
Igyekszem, hogy az ügyfelek mindig elégedetten távozzanak tőlem. Eddig még sosem volt panasz sem rám, sem a teljesítményemre.
Csak a pénz, a szex és az élet járulékos élvezetei jártak a fejemben, miközben alkalmi szexpartneremmel a csúcs felé haladtunk. Miközben éreztem, hogy mindjárt bekövetkezik az elmaradhatatlan, egyre hangosabb és hangosabb nyögések hagyták el ajkaimat. Körmeim finom lenyomatot hagytak hátán, ahogy egyre hevesebben mozgott bennem a partnerem. Pulzusom szinte már elképzelhetetlen magasságokba emelkedett, amikor a lényeghez értünk. Elégedett sóhajok törtek fel belőlem. Még egy darabig élveztük egy más társaságát, majd jött az elmaradhatatlan fizetség és egyebek. Megszámoltam a pénzt, hogy tényleg annyi-e, amennyit ígért, majd továbbálltam. Nem csak egy valakivel kell foglalkoznom. Több embert kell kényeztetnem, amit én teljes odaadással végzek. Szeretem csinálni, amit csinálok, és tényleg nem érdekel, hogy mások mit gondolnak.
Szokásos elégedett mosolyommal zsebeltem be a pénzt, majd reménykedve, hogy elkerülök egy újabb abortuszt, mentem tovább intézni a…dolgomat.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Deborah Kinsey  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deborah Kinsey    Deborah Kinsey  Icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 9:29 pm

ELFOGADVA
Nem csalódtam. Szép, nagyon szép Et volt, Sera méltán méltó ellenfele leszel. Ha esetleg lesz macskaharc hívjatok engem is. Youtube csatornát nyitok nektek. : D szaladj avit foglalni és tiéd a játéktér. ;D

Vissza az elejére Go down
 

Deborah Kinsey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Deborah Kinsey
» Jenna Kinsey
» Sybille & Deborah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-