KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Deborah Kinsey Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Deborah Kinsey Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Deborah Kinsey Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Deborah Kinsey Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Deborah Kinsey Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Deborah Kinsey Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Deborah Kinsey Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Deborah Kinsey Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Deborah Kinsey Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Deborah Kinsey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Deborah Kinsey Empty
TémanyitásTárgy: Deborah Kinsey   Deborah Kinsey Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 11:43 am

Deborah Jenny Kinsey
19 · Las Vegas · luxury prostitutes · Vörös Démon · Holland Roden
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: vidám, kitartó, nyitott, határozott, vad

◆ negatív tulajdonságok: makacs, akaratos, nemtörődöm, hisztis, néha szétszórt  

◆ egyebek: 19 életéve ellenére 3 abortusza volt
Történet vagy szerepjátékos példa

Megint bal lábbal keltem. Már napok óta olyan nyomott és unott képem volt, amit a szokásos fáradtságnak nem tudhattam egyszerűen be, de hangulatingadozásaim oka akkor lényegtelen volt. Talán a munka hiánya, tegnapelőtt óta nem hívtak, nem volt dolgom. Ez nekem furcsa, mert elég nagy népszerűségnek örvendhetek, minden napra akad minimum egy-egy kuncsaft. Talán egy napnyi kihagyásba nem halok bele, addig csak remélem a legjobbakat.
Fogalmam sincs mennyit ülhetek az ágyamon magam elé meredve, mielőtt nehézkesen felállnék és elindulnék a konyhába, ahol Linda már vár. Egy halovány mosolyt eresztek meg felé, ahhoz még korán van, hogy bármi más reakciót kiváltson belőlem. De ettől függetlenül örülök neki, már több, mint négy éve lakok itt nála. Örültem, mikor befogadott, és nem is szólt a szüleimnek, hogy hozzá szöktem. Rám hagyta eme csodás feladatot, hogy beszéljek velük, de egy mondattal lerendeztem, nem igazán érdekel. Én ezt az utat választottam, most jelen pillanatban a hűtőhöz vezet, mert már kilyukad a gyomrom. Egy órája lehetek ébren, bár szerintem ezzel már sokat mondok, de éhes vagyok, ennem kell, legalább ez egy kicsit eltereli a gondolataimat.
Egy nagy tál müzlivel szemezgetek percekig, nagynéném pedig csak néz rám, nem tudnék mit kiolvasni a szeméből, de tekintete bizony nem mozdul rólam. Egy kicsit idegesítő, de aztán az is eljön, amit nem vártam, idejön hozzám, és túlzottan is megértő, kedves mosollyal ül le velem szembe. Nem kell semmit mondanom, ismer, ismeri az életemet, talán vannak dolgok, amiket jobban is tud, mint én. Szakmabeli, pontosabban volt, mert abbahagyta. Nem tudom, hogyan volt rá képes, én imádom ezt az életvitelt, és ő sem öreg, meg jól is tartja magát.
- Nincs munka? - gondolom feltűnt neki, hogy tegnap se mentem el sehová, és most is már tíz múlt. Délelőtt persze, de nem kell délutánnak vagy estének lenni ahhoz, hogy hívjanak. Csupán egy laza fejrázással válaszolok neki, de ebből nem érti meg, hogy nem kell a felesleges szöveg.
- Nem értem miért vagy ilyen, ez még nem a világ vége. Örülnél inkább a sikerednek, mert ilyen igazán ritkán van - fakad ki rám, mert arckifejezésem és hangulatom egyébként is tükrözi gondolataimat, de ezt már azért én sem tűröm. Jót akar, de teszek rá.
- Hagyjál, nem kérdeztem a véleményed! - a reggelimet otthagyva állok fel és viharzok be a szobámba, határozott tervvel a mai napra. Ha már most nem kellek senkinek, akkor kihasználom, és elugrok vásárolni. Ehhez azonban először fel kell vennem valami szalonképes ruhát. Farmer, mélyen dekoltált fekete ujjatlan, tűsarkú, és a táskám kell. A hajamat csak egész egyszerűen oldalra kötöm, aztán le is lépek otthonról, még mielőtt folytatná nekem a szentbeszédet. Valamiért utálom, amikor nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy elterveztem, de azt még jobban, amikor vigasztalni akarnak, vagy rávilágítani arra, mennyire rosszul látom a dolgokat. Engem csak ne oktasson ki senki, az én életem.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Deborah Kinsey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deborah Kinsey   Deborah Kinsey Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 6:37 pm

ELFOGADVA
Debbie-Debbie. Nincs munkád? Csak vigyázz, hogy nehogy egy egyszerű prosti lekörözzön. Mondjuk én Razz Tetszett, szóval foglalj aztán játssz! (És állíts be aviképet!!!!)

Vissza az elejére Go down
 

Deborah Kinsey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Deborah Kinsey
» Jenna Kinsey
» Sybille & Deborah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-