KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
hope x isla Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
hope x isla Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
hope x isla Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
hope x isla Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
hope x isla Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
hope x isla Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
hope x isla Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
hope x isla Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
hope x isla Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 hope x isla

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


hope x isla Empty
TémanyitásTárgy: hope x isla   hope x isla Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 4:55 pm

- Gyere már, Hope, végeztél mára! - huppanok fel a bárszékre, és kihívóan meredek Hope-ra, aki már az utolsó poharakat törölgeti. Hajnali hat óra van, záróra, a srácok már mossák fel a hányást az asztalok körül, és a tulaj zárja a kasszát.
Itt hesszeltem egész éjjel, meg a fönti kis motelszobák egyikében -másikában. Három menetet zavartattam le este héttől ideáig, de a kis spurinak köszönhetően nem igazán vagyok álmos, azt kell hogy mondjam, sőt. Igazán beleférne egy és más.
- Milyen estéd volt bébi? - kérdezem tőle, majd elveszek a pultról egy érintetlen pohár valamit, és szórakozottan lehúzom. - Fú de szar ez! És ezért komolyan fizetnek? Mondjuk lehet ihatóbb, mikor még van benne szénsav. Na gyere, hagyd itt ezt a lepratelepet, felugorhatnál hozzám, Dahlia tököm tudja hol van.
- Szeva cicám. - jön oda a kapafogú Benny aki a helyi keresztapának képzeli magát, holott csak a budit takarítja a bárban.
- Vigyázz a cicákkal mert patkányokra vadásznak. - bököm oda neki közömbösen, miközben jelzésértékűen Hope és közé helyezkedek. - Segítek, mert látom, nem sok agy szorult a fejedbe: cica egyenlő én, patkány, egyenlő te.
- Na mi van Isla, nem volt jó a menet? Pedig hárommal is láttalak eltűnni. - most azt hiszi felhúzhat? Hát ez hülye.
- Jaja, zsebből megveszlek kilóra. - tényleg egész jól kerestem ma. - Na de nincs rád időm most Bennybubu, pattannék. Hope-pal együtt. - teszem hozzá, és türelmetlenül nézek rá. - Na gyere már! Elég tiszta az a pohár, te leszel a hónap dolgozója meg minden! Na hájc!

- ....és képzeld azt akarta vetkőzzek meztelenre, de a magassarkú maradjon rajtam, és az isten barma hozzám se nyúlt, hanem végig a cipőm sarkát nyalogatta. -
vihogom el magam, bár azt hittem semmi nem tud már meglepni, ezek a sztorik mégis halálra röhögtetnek minden egyes alkalommal. - SZERINTED? A teremtés koronái basszameg! Tele van a tököm velük komolyan. De, hogy mire verik magukat? Egy jó menetem nem volt az éjjel.
Sétálunk hazafelé a hajnali utcákon, szívom a cigimet, és megbeszéljük, az este folyamán milyen barmokat sodort elénk az élet.
- tudod, Hope, baromi dögös vagy ma. - mondom meg a frankót neki, mert hát én ugye nem sűrűn kertelek. - ez a fölső piszok jól áll neked, mindig elfelejtem, milyen jók a melleid. - mosolygok rá igazán kedvesen, amennyire tőlem telik. - Ne mondd, hogy ez nem push-up, muti csak! - mindenféle körüljárás nélkül finoman végigsimítok ruganyos mellein. - basszus Hope, ne már.. most irigy vagyok, remélem tudod! Na gyere csak fel hozzánk, pizsipartira! Vettem magamnak egy tök jó hálóinget. Na jó igazából csak a neve hálóing, mert ennyi erővel meztelenül is aludhatnál, tök átlátszó, meg minden, kivan belőle a segged is meg a melled is, szóval lényegtelen, de nekem túl kicsik bele a... Szóval, nagy rám itt mellkastájékon if you know what I mean.
Sosem voltak nagy melleim, a szülés után meg kb tejem se volt, úgyhogy a fiam kénytelen volt üvegből enni, de hát szegény azóta se nagyon élvezheti anyukája közelségét, egyem meg a drágámat.
- Nem, nem, erre megyünk! - fogom meg a derekát, és kormányzom magammal, basszus tényleg jó csaj, én meg rég voltam lánnyal, és ezek a faszik, te! Ma kivittek az életútról is baszki, ennyi hülyét egy rakásra, és mind engem talált meg. - Még két sarok! Mert jössz, nem? - jön és kész! Jól fogjuk... érezni magunkat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


hope x isla Empty
TémanyitásTárgy: Re: hope x isla   hope x isla Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 9:05 pm




Yu && Hope
I'm happy to see you again!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Megint egy éjjel, megint egy buli. A főnökasszony ma a külvárosi bárjába rendelt, holott szabadnapom lenne. De nem baj, így találkozhatok egy régi ismerőssel. Isla. Vagy ezeregy éve nem láttam. Imádom, hiszen ezer éve nem láttam, ráadásul egész éjjel itt volt. Hol eltűnt, de nem vetem meg érte, ez a dolga. Talán ezért is kezdtem el árulni a testem. Egy-egy bolond igencsak szereti szórni a pénzt, főleg ha részeg. Engem meg nem zavar, amíg elegendő eki van bennem. Még alig fél órája vettem be az utolsót, és közben még iszogatom a vodkamálnát, amit magamnak kevertem. Isla már - vagy még - itt van.
- Az pont a legpocsékabb kevert tömény volt, és sosem volt benne szénsav - nevetek fel. Még felismerem a színét, szóval nem tudom, miért papol Dianna, hogy a drog leépít. Inkább élénkít. Most is még pörgök, holott lejárt a munkaidőm, a főnök is elengedett. De még el akarom mosni a poharakat, mert kell. Mert szeretek rendet tartani magam után, és mert ha nem tenném, azt hiszem bekattannék. a halk zene ütemére rázom a csípőm, miközben a poharakat törölgetem, és azt a kevéske szöveget is eltátogom vigyorogva. Kikerülöm Islát, és lekezelően átkarolom Benny-t.
- Figyelj ide Benny baba. Sem engem, sem Islát nem kapod meg. Ahhoz kissé... Nem kertelek, újra kellene születned, szóval kopás - zavarom el az idiótát, aki mindig csak itt tud ránk mászni. Még jó, hogy nem jön ki a partra. Ott verném be. Végül csak leteszem a poharat, eleget téve az unszolásnak, és elindulok. Isla töri meg a csendet, amit csendesen cigizgetve töltök, Imádok cigizni is.
- Ehh.. Hallod vannak ilyenek. Az egyik órákig gyönyörködött a melltartómban, majd fizetett és lelépett, szóval nem lepődöm meg - igen. Néha én is odaadom a testem. Ebben az a jó, hogy nincs futtatóm, így nem kell leadnom a pénzt, vagy ilyenek. Csak néha kefélek az idiótákkal aztán ők fizetnek, én pedig megyek tovább. Vagy kirakom őket. Ennyi az egész.
- A mellem? Nincs is mellem! Dögös én? Isla berúgtál? Hol élsz, hé! - húzódom el, bár jól esik az érintése. Mindig is vonzott egy másik lánnyal, de nem gondoltam, hogy pont Isla akar majd rám mozdulni. hisz nem is vagyok szép. Mellem sincs, csak a pushup miatt nagyobb. Sőt a szeplőim és a fehér bőröm miatt csoda, hogy van aki fizet. Bár az ágyban állítólag tudok valamit.
- Irigy? Rám? Mire fel? Te sokkal szebb vagy nálam. De a pizsiparti okés. Legalább nem kell Dianna okoskodását hallgatnom - a drogról, a piáról és a többi unalmas dologról. Engem ez nem érdekel. Szeretem, de ne papoljon. Inkább megyek Islához. Bár nem tudom, mik a tervei velem, de mégis jobb, mint eddig.
- Megyek, ha van valami alkoholos, és reggelid ééééés más? - célozgatok, mert mégiscsak a nyílt utcán vagyunk...

a hozzászólás Islának készült, sok szót tartalmaz, és írás közben a [You must be registered and logged in to see this link.] című számot hallgattam. Remélem tetszik


[You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down
 

hope x isla

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» cicc - bri x isla
» polli x isla
» Wini & Isla
» yusuke x isla
» Tristan & Hope ~ Help me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-