KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Matthew & Lori Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Matthew & Lori Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Matthew & Lori Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Matthew & Lori Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Matthew & Lori Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Matthew & Lori Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Matthew & Lori Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Matthew & Lori Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Matthew & Lori Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Matthew & Lori

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Matthew & Lori Empty
TémanyitásTárgy: Matthew & Lori   Matthew & Lori Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 2:10 pm

Dear Matthew,
Woah! A professor from the Internet...


  Nagyban böngészem a híreket a neten míg Lara alszik.
Semmi új, és izgi nincs. Csak a szokásos;
- Betörtek az egyik kisboltba.
- Füvet találtak ennyi meg ennyi embernél.
- Fiatal pár meztelenül szexelt fényes nappal egy autóban.
- Rendőrnek támadt egy ittas ember.
Mintha ezek olyan furcsák lennének itt Vegasban. Az lenne az igazán nagy hír, ha nem történnének ilyesmik! Vegas nem a szentek városa, ezzel mindenki tisztában van.
  Két cikk között viszont megakad a szemem egy hirdetésen. Csilli-villi, neonszínes. Ha akartam volna se tudtam volna nem észrevenni.

    Egyedül vagy és magányos? Társra vágysz? Szeretnél esténként hozzábújni valakihez?
Esetleg csak bővíteni szeretnéd baráti köröd?
Akkor ne habozz, csatlakozz hozzánk! Hidd el, nem bánod meg!

~ Nem bánom meg?! Majd meglátjuk. ~
Rákattintottam a hirdetésre. Lehet, hogy nagy hiba volt. Rikítóbbnál rikítóbb színű szívecskék mindenhol.
Ez nekem kicsit sok. Eszméletlenül giccsesen néz ki. Olyan, mintha egy tizenéves, ízlésficamos gyerek csinálta volna. Na mindegy, a lényeg úgysem a kinézet, hanem a tartalom.
  Pár ,,siker sztorit” is beraktak az oldal készítői, de szerintem mindegyik kamu. Az emberek a képeken olyanok, mintha két idegent kértek volna fel az utcán egy kép erejéig.
~Szánalmas.~ - nyugtázom magamban egy halk sóhaj kíséretében.
Villog a ,,regisztráció” felirat. Olyan, mintha hipnotizálna, és azt mondaná ,,tedd meg, tedd meg!”. Hát jó, nem kell engem annyit győzködni...megteszem.
Végül is mi bajom lehet belőle? Egyébként is, már kíváncsi lettem. Hátha én fogok szerepelni a következő nagy sztoriban. Oké, ezt még én sem mondtam komolyan.
  Megadtam az adataim, persze nem tálaltam ki az egész magánéletem. Névnél is csak annyi szerepel, hogy ,,Loretta M.”. Korom nem titok, ahogy az sem, hogy van egy 1 éves lányom.
Foglalkozás. - ez már egy neccesebb téma, úgyhogy inkább üresen hagyom a kis rubrikát.
Persze a kép se maradhat el, de nem fogok 86 fotót csatolni, mint ahogy a legtöbben ezt általában tenni szokták. Magamutogató kis senkik.

  Szóval mától én vagyok Lori77. Mert ugye ilyen ,,cuki” nicknevek is kellenek manapság...
Még be se írnom, hogy kit, vagy éppenséggel kiket keresek, máris villogni kezd egy levél ikon.
~ Hoho! Levelem van! ~ - Pontosabban leveleim. Megdöbbentő, hogy máris 3 valaki érdeklődik felőlem.
Tömörgyönyör, 21centi, szexifarok36
Szebbnél szebb nevek. Lehet jobb lenne, ha meg se nézném az üzeneteiket. Na jó, csak egyet. Legyen mondjuk ezé a tömörgyönyöré, már csak azért is, mert elmosolyodtam a ,,neve” láttán.

    Szia!
  Tudom gond , hogy nincs kint képem de azért olvasd el kérlek.
Eric vagyok, 183cm magas, 33 éves , szőkésbarna, kék szemű. Sportos testalkatom van.
Először is ha bántónak érzed majd amit írok akkor ne haragudj és előre is bocsánat.
  Nagyon izgatna ha egy hölgy előtt maszturbálhatnék.
Mostanában elég sokat fantáziálgatok erről és tényleg nagyon szeretném kipróbálni. Ha úgy érzed izgatna egy ilyen "randi" ,akkor szerintem ismerkedjünk egy kicsit és ha közös a szimpátia akkor meg tudnánk beszélni.
  Természetesen képet küldök e-mailben vagy skype-on. És utána eldöntheted mennyire vagyok szimpatikus.

~ Eldöntöttem, semennyire. ~ - bárcsak sok döntés ilyen egyszerű lenne az életemben...
  Nem kéne az ilyenen meglepődnöm, de valahogy mégis leesett az állam. Ha csak ilyen perverz alakok vannak ezen az oldalon, akkor jobb lesz ha már most törlöm magam.
De még nem. Kíváncsi vagyok. Biztosan van itt normális ember is, csak engem az őrültek találnak be.


  Nem telt el 1 nap, s most ,,csak" egy levél várt. Valami Matthew fazon. Normálisnak tűnik - a többiekhez képest mindenképp -. 31 éves. Mondjam azt, hogy pont jó? - Nem, ilyet MÉG nem mondhatok.
Elkezdtünk levelezni, s eljutottuk odáig, hogy elhívott valahová, én pedig belementem. A személyes találkozás mindig jobb, úgy ismered meg igazán a másikat, nem pedig virtuálisan. A neten bármit lehet mondani, akár másnak is kiadhatod magadat, de szerintem az Ő esetében ilyenről szó sincs.
  Azt mondta eljön értem kocsival. A gond csak az, hogy gondolom Larát nem szeretné harmadiknak. Akkor nem igen tudnék Rá figyelni. Muszáj leszek Larát odaadni Murielnek, csak egy pár órára.
Meg is írtam Matthew-nak hogy jöjjön a belvároshoz központjában levő Dunkin’ Donutshoz délután háromkor. A fánkos bolt felirata neonnarancssárga, és rózsaszín. Lehetetlen nem észrevenni, és ha várnom kell, nem fogok unatkozni, legalább bekapok unalmamban egy-két fánkot. Persze nem kizárt, hogy Ő 10 perccel előbb odaér.

- Másnap -
  ~Áhh, mindjárt indulnom kell! ~ - perdülök-fordulok magam körül. Itthoni ruhában mégse mehetek, mivel lyukak vannak a pólómon. Hamar-gyorsan felkapom az egyik kedvenc [You must be registered and logged in to see this link.], majd el is indulok Murielhez, hogy odaadhassam neki Larát, és onnan pedig rohanok is a megbeszélt helyre. Iparkodnom kell, ha nem akarok elkésni. 14.56 van, és legalább 10 percnyire van innen a ,,fánkolda”.


Sexually yours,
Lori.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Matthew Gordon
Matthew Gordon

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Jul. 08.

Matthew & Lori Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matthew & Lori   Matthew & Lori Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 5:22 pm

Információ tudomány szakértőként szeretem arra használni a nettet amire való. Nem böngészek órákig értelmetlen honlapokat, a filmek nézésére külön eszközök állnak a rendelkezésemre, és a facebook-t is csak kényszerből használom, de ott is szigorúan betartok minden adatvédelmi ajánlást.      Ebből következik, hogy általában nem szoktam a netten ismerkedni, most azonban ez tűnt a legjobb lehetőségnek. Ismerve a statisztikákat,  és az ilyen oldalak mögött álló primitív információ áramlási rendszereket, nem fűztem sok reményt a dologhoz, az egyik felhasználó azonban különösen felkeltette az érdeklődésemet. A képe egyszerűen kép volt csupán, nem mutatott rajta rosszul, de messze volt azoktól a tökéletesnek látszó csábító reklám plakátoktól, amelyeket a többség profilképnek használ. A megadott adatok is reálisnak tűntek, de hozzám hasonlóan sok titkot vagy apró szándékos félre írásokat hagyott benne, nyílván a személy azonossága védelmében. Nem beszélgettünk sokat, de az alatt végig korrektnek tűnt és bár messze menően nem lenne közöttünk logikus semmilyen kapcsolat, de még is adtam egy esélyt a dolognak. Így jutottunk el a személyes találkozóig, ahol remélhetőleg elhagyjuk majd a felesleges titkolózást és ezzel sikeresen lezárul a virtuális társkeresési kísérletem első szakasza.
Szinte másodpercre pontosan három órakor guruluk be a fánk sütöde előtti parkolóba. Mivel egyetlen egy olyan nőt sem látok akire ráillik a leírás, sőt az egyetlen nő akit látok egy elhízott anyuka, aki szintén elhízott gyerekét terelgeti, ezért leállítom a motort és kiszállok a kocsiból, hogy körbe nézzek kicsit. Az autóm egy szürke bmw, amely a saját idejébe, úgy hét évvel ezelőtt még a csúcs kategóriát képviselte és tekintve az elhanyagolható használatnak, a rendszeres karbantartásnak még mindig egészen jól mutatott. Ezt a hatást fokozza, hogy ma mosattam le és személyesen takarítottam ki belülről, így az egész csillog – villog. A sütöde körbe járásával ugyan tágabb képet kaptam a környék nő kinálatáról, de a keresésem tárgyát nem találtam meg. Azonban a levegőben terjengő szag, valamint a kukák környékének kinézete alapján sikerült pár lényeges egészségügyi előírás megszegését felfedeznem.
~ Itt sem fogunk enni, pedig rengeteg a programunk és biztosan jól esett volna neki egy kis uzsonna. Persze, így talán találunk olyan helyet, amely nekem is megfelelő. Azt hiszem előbb ugranék le egy hídról, mint hogy egy ilyen helyen egyek. Bár amilyen mérget itt adnak, elég lenne párszor itt ennem, hogy elérjem ugyan azt hatást. A szegény indiaiak vagy éhező afrikaiak szemével nézve ez persze lehet a földi paradicsom is, de azért ez egy összetettebb probléma. Hiszen indáiban teljesen más a kultúra, több a társadalmi réteg és hagyományos oktatás, valamint az étkezési szokások eltérése miatt, lehet sokan elutasítanák a helyet. Még Afrikában sem éhezik mindenki, és ott is országonkénti, valamint népcsoportokon belüli elkülönülést kéne vizsgálni. Ehhez, pedig nincsen elég adatom. Holnap, vagy még ma ha haza értem rákeresek a netten, valamint szét nézek a szakterületen jártas tudósok között is. Esetleg egy népegészségügyi szakembert is belehetne vonni, Dr. Goerge Winklie erre igazán alkalmas és húgom dolgozott már az UNICEF-nek is. ~
Gondolkodom el, miközben bent is megnézem, de a vágyott személyt nem lelem sehol. Mivel ezek után biztosan megtudom állapítani, hogy a partnerem késik, ezért rászánok egy kis időt, hogy megigazítsam az öltözékemet és rendbe szedjem magamat egy kicsit. Az alkalomra alaposan kiöltöztem. Elegáns fekete öltönynadrágomat, ezüst ciril betűkkel tele vésett övcsat tartja a helyén. A lábamon méregdrága olasz bőr cipő van, amelyet többnyire csak tanszéki vacsorákon szoktam felvenni, amúgy kifejezetten kerülöm a használatát. A felső testemet világos szürke ing fedi, mivel zakót nem viselek, ezért nyakkendőt most hanyagoltam, és nyakrésznél nem is gomboltam be teljesen. Mindezekhez a jobbik, vékonyabb keretű és lencséjű szemüvegemet vettem fel. A karomon egy elég drága, minden féle fura, az átlagembernek valószínűleg értelezhetetlen mutatókkal ellátott óra látható.
~ Jöhetne már. Elég szigorú a menetrendünk és még az uzsonnát is biztosítanom kell valahogy a számára. Mondjuk lehet tájékoztatnom kellett volna, a tervezett programok pontos sorrendjéről, de tapasztalataim szerint a meglepetés ereje sokkal hatékonyabb szokott lenni. Az meg, hogy nem számoltam bele a nők átlagos késési idejét, az teljes mértékben az én saram. ~
Gondolkodom el megint, amikor végre be fut az említett személy. Komoly arcomon egyetlen egy pillanatig elismerő mosoly árnyéka jelenik meg, de a következőben már ismét a merev vonások veszik át a főszerepet. A szememben, bár nem szándékosan, de némi méreg és szigorúság látszik. Éppen úgy, mint amikor a késő diákokra nézek az órán.
- Szia! Nagyon csinos vagy. - Mondom nyugodt, kellemes kissé mély hangon, magamat is meglepve annak közvetlenségével. Bár levélben tegeződtünk, de  az első személyes találkozáskor mindig magázni szoktam az embereket.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Matthew & Lori Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matthew & Lori   Matthew & Lori Icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 7:28 pm

Dear Matthew,
Woah! A professor from the Internet...


  Most sem hazudtolom meg önmagamat. Kések. Bármennyire is igyekszem, mindig ez van. Ha a megbeszélt időpont előtt egy-két órával előbb indulnék el, akkor is elkésnék. Mindig otthon hagyok valamit, amiért ugye vissza kell másznom. Aztán megint elfelejtek valamit, amiért megint csak vissza kell battyognom.
Aztán esetleg út közben meglátok egy kirakatot, és muszáj vagyok csörgatni előtte a nyálamat hosszú percekig.
  A messzi távolból, pontosabban az utca sarkáról megpillantok egy öltönyös figurát a fánkos előtt.
~ Tuti, hogy ő lesz az! ~ - elmosolyodom, majd gyorsítok lépteimen. Szinte már kocogok. Na jó, nem. Ebben a magassarkúban normálisan sétálni is alig lehet. Külön oktatni kellene ezekben a cipőkben való járkálást. És hiába szidom most el ezeket, túl jól néznek ki ahhoz, hogy az ember ne vegye fel.
  Odaérve Matthew mellé széles mosollyal pillantok rá. Valamiért magasabbnak képzeltem el. És az, hogy ő (is) pinginvbe van öltözve...hihetetlen. Talán ezért is a nagy mosoly részemről. Az ő arckifejezéséről jobb, ha nem mondok semmit. Gyilkolni lehetne ezzel a nézéssel, de az arcára van írva, hogy nem tetszik neki valami. Remélem az a valami nem én vagyok, én próbáltam kitenni magamért. A pár másodperccel ezelőtti kis vigyorom elillanni látszott.
- Szia. - üdvözlöm, majd dicséretét egy halovány mosollyal fogadom.
- Oh, hát köszönöm szépen. Ja, és ne haragudj, amiért megvárattalak, csak volt egy kis elintéznivalóm. - kezdek is bele a magyarázkodásba, erősen bízva abban hogy nem várt annyira sokat rám.
  Biztos, hogy egy kockás fazon ez a Matthew, aki sehonnan sem késik, mindig mindent rendben tart. Lemerném fogadni, hogy mindezek mellett mindenféle szabályt betart, és külön házirend van a kocsijában, otthonában, s talán a munkahelyén is.
- Kíváncsian várom, hogy mit terveztél mára. Olyan titokzatosan írtad meg az utolsó leveled... - amint ezt kimondtam, máris kiül az arcomra a pánik.
Hirtelen olyan üresnek érzem magam. Mintha valami hiányozna. És hiányzik is. Mégpedig a táskám. Valószínűleg Murielnél hagytam a nagy sietségben. Ez hiper-szuper-ultra-megaciki.
~ Ó, te hülye. Hülye, hülye, hülye! ~
  Igaz, hogy nem tudom mik a tervei, de ha valami étterembe, kávézóba megyünk, eléggé rosszul fogom magam érezni amikor megkapjuk a számlát. Nem szeretem, ha valaki rögtön az első találkozásnál - mert ugye most egyáltalán nem beszélgetünk randiről. Vagy mégis? - ki akarja fizetni egy az egyben...


Sexually yours,
Lori.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Matthew Gordon
Matthew Gordon

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Jul. 08.

Matthew & Lori Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matthew & Lori   Matthew & Lori Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 9:10 pm

Továbbra is minden érzelmet nélkülöző komolysággal nézek a lányra, éppen csak szigorú szemeimben látszik némi enyhülés. Ez a viselkedés széles ellentétben áll Loretta viselkedésével, akinek mosolya bár egyre jobban hervad a közelembe, de azért makacsul kitart és nem hagyja magát legyőzni a felőlem áradó negatív energiáktól.
~ Vajon nem erre számított? Azt hiszem elég pontos képet tettem fel magamról és a fizikai paramétereimet is jól körülírtam. Nem árultam zsákba macskát, és a józan ész határain belül, teljesen önmagamat adtam. Rá ez azt hiszen nem teljesen igaz, még pedig pozitív értelemben nem igaz. Ő az életben lényegesen jobban néz ki, mint amilyen képet kitett magáról. Ráadásul normálisan fel is öltözött, pedig nem is tudja mi lesz a pontos program. ~
Gondolkodom el, miközben figyelmesen hallgatom minden egyes szavát. A tekintettemet az övébe fúrom, olyan mélyen, hogy már-már azt hiheti a lelkét vizslatnom. Amikor a késés szóba kerül, csak ránézek az órámra, de nem szólok semmit addig ameddig kifogyott a mondani valóból.
- A késés relatív fogalom. Bár tudományosan nehezen bizonyítható tény, de a nők általában mindig késnek valamennyit, amelynek indoka főleg egy gyerekes anyukánál igen sok minden lehet. Sok esetben ez a késés ráadásul elfogadható ok vagy előre be nem tervezett események sorozata miatt jött létre, amelyek felmentik az embert a bűne alól. Ehhez hozzá jön az a tény is, hogy vannak dolgok, vagy személyek, akikre vagy amikre megéri várni.  A külsejébe fektet alapján maga határozottan ebbe a kategóriába tartozik. -
Mondom az eddig is tapasztalat hangnemben, de ezúttal mivel monologizálok a kicsit távolságtartó magázást választom. Amikor bókolok az arcvonásaim kicsit meglágyulnak, és talán a tekintettem is kevésbé tűnik gyilkosnak.
~ Egyébként egésznek pontosan tizennégy perc ötvenkét másodpercet késett. Tehát, nagyjából tizennyolc perces késésben vagyunk a tervezett programhoz képest, ha hozzá adjuk az itt töltött időt is. Hogy ez sok vagy kevés, véleményem szerint elég nehéz meghatározni. Az egész probléma ott kezdődik, hogy egyáltalán elhisszük az idő létezését, amelynek nem létezése a legújabb kvantum fizikai kutatások szerint, nagyon is lehetséges dolog. Ezt követik a vallási és kulturális nevelési szokások, sőt egyes emberek a rasszhoz is kötik. Úristen mennyi mindent lehetne erről beszélni! Azonban erre most nincs időnk, nagyjából tizenkilenc percnél járunk, és ha van idő, ha nincs, késés igen is lesz. ~
Gondolom át gyorsan a helyzetünket, ami egy félperc csendet és egy mély lélegzettet jelent nálam. A nyugalmamat azonban sikerül megőriznek és elmém sem kezdi el a relativitás elmélet bizonyítását átgondolni.
- A késésre visszatérünk később, ez nem olyan dolog amit ötperc alatt meglehet beszélni és nem minden esetben akkora bűn ez, amelyért érdemes bocsánatot kérni. Mindenesetre ha érdekel a vacsoránál szívesen kifejtem a probléma körről alkotott véleményemet. -
Válaszolom neki gyorsan, hiszen a fejemben lévő óra lassan ketyegni kezd és a teljes elkésés lehetőségét vizionálja, ami pedig egész randi tönkre meneteléhez vezethet. A kezemet egy határozott mozdulattal felé nyújtom, majd ha engedi megfogom az övét és óvatosan vezetni kezdem a kocsim felé ha engedi.
- Nos, a tervezett program, hogy gyorsan keresünk valami péksüteményes boltot, mert itt nem akarlak az itteni méreggel tömni. Gyorsan bekapunk valami uzsonnát, aztán indulunk a planetárium felé. Ott megnézünk egy nagyjából egy órás előadást, a naprendszerünk keletkezéséről és a benne lévő bolygókról, holdjairól. Fél hatra foglaltam asztalt, a Bomway nevű indiai étterembe. Utána pedig meglátjuk mi lesz a dologból. Mindenesetre úgy számoltam, hogy kilencre otthon lehetsz a gyermekeddel, ezért sem a szokásos vacsora és mozi kombinációt választottam. Akkor tizenegy-tizenkettőig is ki kéne maradnod. Így ugyan annyi időt tölthettünk együtt, de még időben haza tudlak vinni téged. Persze, a planetárium nem mindenkinek érdekes program, viszont ez egy közérthető, elsősorban gyerekek számára összeállított anyag, és legalább elmondhatod, hogy már az első randin lehoztam neked a csillagokat is. Jó, ez így nem egészen pontos, mert ha tényleg le akarnám hozni akkor, hatékonyabb lenne ha új távcsövemmel és egy laptoppal kiviszlek éjszaka egy magaslati pontra. -
Mondom  neki miközben remélhetőleg jön utánam, és semmi kifogása nincsen a programokkal szemben. A beszédem végig egyenletes, nem hadarok, nem gyorsulok be és szám sem fárad el. Látszik, hogy nagy gyakorlatom van az előadás tartásban, de ugyan akkor óvakodok attól, hogy úgy beszéljek, mint ha diákom lenne és ez egy tanóra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Matthew & Lori Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matthew & Lori   Matthew & Lori Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2014 12:02 am

Dear Matthew,
Woah! A professor from the Internet...


  ~J ézus, Mária, Szent József!!! Hát milyen alakot fogtam én ki?! A neten feleennyire nem volt ilyen. Ha hazamegyek, biztosan letörlöm magam arról a nyamvadt oldalról, és élem tovább a keserves életem! ~
Ebben a pár röpke másodpercben bebizonyosodott, hogy Matthew valóban egy kocka. Persze nem geometriai értelemben gondolom ezt. Ah, talán már meg is fertőzött a tudálékosságával? Mi lesz majd később akkor?
  Ijesztő, ahogy rám néz, ezért is próbálom elkerülni a szemkontaktust. Zavarba hoz az, ha valaki ennyire bámul engem. Valahogy a fánkos feliratának félig-meddig villogó D betűje is irtó érdekes ebben a pillanatban. Vajon erről is elkezd majd filozofálgatni, ha észrevette?
Persze mikor elkezd beszélni, rá figyelek.
A monológja enyhén szólva meglep, s arcommal ezt nem is tagadom. Lefagyok. Olyannyira, hogy szinte az állam is leesik. Egy ,,hát ez meg mi a fenéről beszél?” arckifejezés varázsolódik rám, míg ő továbbra is azzal próbálkozik, hogy megöljön a tekintetével.
  Nemigen tudom kommentálni a dolgokat. Enyhe sokkot kaptam. Számtalan férfival találkoztam már - sajnos, vagy nem sajnos -, de ilyennel, mint ő, egyáltalán nem.
Szerencsémre? - Valószínűleg.
- Egy be nem tervezett esemény is lehet elfogadható ok. - jegyzem meg halkan, a szavaiba vágva. Talán nem vele kellene ilyesmi vitába keverednem?
  Bókját egy elégedett mosollyal fogadom, ugyanis erre aztán nem számítottam tőle. Ez volt ma a második tőle. Ha így folytatja, a végén még el fogok pirulni...vagy éppenséggel kifogy a bókokból.
Egy dolgot viszont nem tudok szó nélkül hagyni. Magáz. Miért? Kérdések hada kering most a fejemben, viszont nem akarom őt egyből lebombázni azokkal.
- Maga? - kérdezek is vissza kissé meglepetten, mintha meg se hallottam volna, amit mondott.
Szelektív ám sokszor a hallásom, ami annyit tesz, hogy a bókokat mindig meghallom, ellenben az ócsárlásokkal, kritikákkal. Jót tesz a májamnak a sok jó szó, na.
- Nem tegeződtünk mi már? - újabb kérdést teszek fel, enyhén felvont szemöldökkel.
Talán rosszul emlékszem arra, hogy ő kért meg, hogy tegeződjünk? Vagy nem is kért meg, csak a memóriám rosszalkodik?
  A körülbelül fél percnyi csend megzavar. Látom rajta, hogy valamin kattog az az óriási agya. S mikor megkérdezném min is gondolkodik, máris megszólal.
Esküszöm, hogy nekem nyugtatót kellett volna hoznom. Ha ezt tudom előre...
- Komolyan képes vagy arra, hogy a késésről beszélgess valakivel? - talán kissé lenézően tekintek rá, mert felfoghatatlan számomra, hogy valaki ennyire...ennyire...nem is tudom milyen legyen.
Idegölő? - Nem, ez nem jó kifejezés. Talán nincsenek is Őrá szavak. Na majd ha úgy adódik, később alkotok egyet róla, aztán írhatják ám át a szótárakat!
~ Rettegjetek könyvkiadók, Loretta Monteil, nyelvújító tarolni fog! ~
- Én akkor is sajnálom, hogy késtem. És, ha te ezt bűnnek nevezed, akkor jobb, ha nem tudod mekkora bűnöző vagyok. - mondom mindezt halkan felnevetve. Szerencsére nem tudja rólam, hogy a testemből élek. Vajon erre milyen szót használna? Talán halálbüntetést javasolna? Hmmm...vigyáznom kell miket fogok neki mondani, hiszen egész életemben bűnöztem, sokszor bocsánatkérés nélkül...
  Csodálkozva figyelem mikor megfogja a kezem. Követem a kocsijáig, s  epekedve várom hova is fog vinni. Még mindig bízom abban, hogy pénz nem fog kelleni a programhoz, programokhoz, mert nagyon be fogok égni. A végén még bunkónak fog titulálni.
A pékségesdi jól hangzik, picit már kezdek megéhezni. Viszont amit ezt után mondott...
Elengedem a kezét, majd megállok, s összevont szemöldökkel, enyhén unott hangon szólok hozzá.
- Planetárium? - megint csak kénytelen vagyok szavaiba vágni.
Ilyen a világon nincsen! Mi a büdös francot keresnék én ott?  Jó nagy adag kaját kéne beszereznem a pékségben, hogy túléljem ott azt az órát akkor.
- Remélem most viccelsz. - még mindig ugyanolyan unott hangon szólok hozzá, egy tapodtat se mozdulva.
  Az aranyos tőle, hogy gondolt Larára, de ő elvan Muriellel, úgyhogy akár éjszakáig is elmaradhatok. Nem mintha nem hiányozna a lányom, de most már nagyon érdekel mit fogunk ebből a mai napból kihozni Mr. Mindettudokkal.
- Nézd, ez mind kedves tőled, viszont szinte az egész napom Rád szántam. Nincs kedvem semmiféle előadást hallgatnom olyan témáról, ami egyáltalán nem érdekel. - sokszor mondták, hogy legtöbb alkalommal nem kéne kifejeznem nemtetszésem, mert másoknak az sértő lehet.
Aztán mikor meghallom, hogy gyerekeknek állították össze az anyagot, enyhén szólva felmegy bennem a pumpa.
- Ennyire hülyének nézel, hogy valami GYEREKelőadásra vinnél?! Azt is elmondhatnám akkor, hogy életem legrosszabb találkozója volt ez a mai. És én egyáltalán nem így indultam neki mindennek. - hangom immáron cseppet sem unott, sokkal inkább hisztérikus.
- Egy mozi manapság sokkal jobban hangzik, tudod. Nem a középkorban élünk, hogy csillagokat lesegessünk a semmi közepén. - lenyugszom picit, és bűnbánóan pislogok felé. Tényleg nem így terveztem el ezt a délutánt. Abban reménykedtem, hogy sétálunk egyet, aztán beülünk kajálni valahová, s ha jól éreztünk magunkat egymást társaságában, akkor valamelyikünk lakásán kötünk ki.
- Menjünk inkább csak az étterembe, úgyse nagyon ismerem az indiai ételeket. Gondolom te az indiai konyha szakértője is vagy... - jegyzem meg enyhén gúnnyal fűszerezve, és jelen pillanatban azt is megérteném, ha most helyben itt hagyna.


Sexually yours,
Lori.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Matthew & Lori Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matthew & Lori   Matthew & Lori Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Matthew & Lori

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mari(o) + Lori
» Dr. Matthew Bernthal
» Matthew Bradock
» Matthew & Natalie
» Matthew Gordon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-