KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
jade dodson Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
jade dodson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
jade dodson Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
jade dodson Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
jade dodson Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
jade dodson Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
jade dodson Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
jade dodson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
jade dodson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 jade dodson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


jade dodson Empty
TémanyitásTárgy: jade dodson   jade dodson Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 8:55 am

Jade Antoinette Dodson
Hatfield, UK, 1988. augusztus 08.
huszonhat
marketing menedzser
civil
laura haddock

Karakter személyisége
pozitív tulajdonságok:
× hűséges a családom iránti elkötelezettségem és élénk érzelmeim miatt már nem egyszer kerültem válságba. Számomra minden felett áll a vérségi kapcsolaton alapuló társaság. Magammal nem törődve, önzetlenül kerülök miattuk kelepcébe. Hosszas beszédtéma kerekedhetne ki belőle, hogy a becsődölt banktulajdonos legfiatalabb lánya, miért kellett, hogy hozzámenjen egy kivénhedt szállodalánc tulajdonosához. Ezt jelenti a női engedelmesség. Ez a házasságomra nem vonatkozik. Amit Edmund nem tud, az nem fáj neki.

× intelligens széleskörű érdeklődési köröm kielégítésére könyvtárnyi mennyiségű irománnyal rendeztem be tinédzserkorom hálószobáját. Versenyekre jártam, zenét tanultam, hogy megállhassam az életben a helyemet. Talpraesettnek mondtak, kreatívnak, nem voltam híján a gyakorlatias gondolkodásnak, a problémamegoldó képességem, túlfejlett kommunikációs készségem, mind-mind dukáltak egy sikeres karrier felépítéséhez. Mára az egyetlen dolog, amihez értenem kell, az a melltartó méretem fejben tartása.

× gondoskodó nem lennék rossz anya, de Edmund nemzésképtelenségét figyelembe véve, a gyerektéma kilőve. Nem is miatta van szükségem a fogamzásgátló tablettára... A szálloda VIP vendégeire és persze a férjemre kell pazarolnom azt a rengeteg figyelmességet, ami női voltomból adódóan lángolva ég bennem.

× etikus "nagyon" értek hozzá, mikor, hogyan kell viselkedni. Rengeteget járok társaságba, szeretem az embereket, s tudom is, kihez miképp viszonyuljak. Ez egy olyan dolog, amit még a férjem által menyévé tett szőke nő sem felejthet el az esetek túlnyomó részében. Ahhoz Edmund túlságosan fontos ember, hogy éretlen legyek mellette. Az újságok így is elég kifogásolni valót találnak a szépségemből kiindult házasságunkban. Edmund ügyvédéről nem is beszélve, aki ott tesz alám, ahol csak tud... khm. Nem úgy!

× céltudatos  nos. Nem a kifinomult és okos nő védjegye a hisztéria. De a szerepem, az a Jade, akit Edmund meggyűrűzött, nem rest sikítani, ha valamire szüksége van. Ne gondoljunk a pénzre... azt dögivel megkapom, vagy elveszem, ha már nullázódott az idétlen kártyám. Ezernyi női praktika rejtőzik tarsolyomban, mellyel férjemet még butának titulált asszonyként is madzagon rángathatom. Ha pozitív tulajdonságaim közül az első, ami eszembe jut, az a szépségem. Röhejes? Ugye? Hogy lehet, hogy a külsőmet túlbecsülik, miközben elhanyagolható a világ számára, amit belül őrzök? De valahogy lépni kell, valahogy el kellett érnem, hogy legalább mint a szálloda arca részese lehessek a vendéglátóipari egységnek.

negatív tulajdonságok:
× kapzsi a mai világot a pénz mozgatja, s mivel emancipált nőnek tartottam magam egy időben, aki együtt élt és mozgott a társadalmi innovációval, így a legkevesebb, ha azt halmozom fel tartalékként, ami értékálló, s tömegeket mozgathat meg katasztrófák idején. Csúnya, csúnya Jade...

× hazug szívesen átfuttatnék fennkölt filozófiai elméleteket tyúkszaros agytekervényeimen, hogy mikor illik és mikor nem illik hazudni, de akkor gyöngécske személyiségem meghasadna. Valójában, már magam sem tudom eldönteni, hogy ki Jade Dodson. Egybeforrtam a megrendezett színjátékkal, amibe belekergettek.

× negédes szükségem van azokra a cukorból felkent mosolyokra, megjátszott sóhajokra a hálószobában, hogy aztán hajamat tépve bezárkózzak a fürdőszobába. A legjobb színpadon is lehullhat váratlanul a függöny, hogy aztán változatlan tökéllyel gördüljön tovább a darab. A zuhany alatt legördülő könnyek, autóduda sipítása közbeni éles ordítás... ki tudná meg, mennyi nehézséggel jár egy okos nőnek ostobának lenni?

× dogmatikus | mániákus | kritikus egy dolog, hogy halálbüntetést rovok arra gondolatban, aki nem tesz pohártartót a sörös üveg alá, vagy széthagyja a koszos ruháját, hányaveti módon végzi el munkáját, a másik viszont, hogy ezt mindet titokban kell tartanom. Egy "szőke nőnek" nem lehetnek kritikus észrevételei, s naivan el kell ájulnia, hogy a takarítónő milyen csodás munkát végzett. Aztán persze éjszaka nem a jó tündér pucolja le az ablaküveget, hogy ne legyen zsírfoltos, és a wc-kagyló aljáról sem ő vakargatja a vízkövet, aggatja fel mértani pontosságú távolságra csíptetve a redőképzőket a sötétítőre. Fáradtságot, s a műkörmömet nem sajnálva végzem el a hatalmas otthonom rendben tartását. Mit érdekli Edmundot, hogy mit művelek, ha őt már kielégítettem? Úgy horkol, hogy az atombomba-robbanás egércincogás hozzá képest.

× hidegvérű nehéz úgy tükörbe nézni, hogy az ember elvesztette "szeme világát", s nem tudja eldönteni, hogy a kötött pulóver visszájáról int-e a tükörből, vagy csupán megzavarodott érzéke játszik vele. Olykor szeretnék némi izgalmat vinni a napjaimba. De már elvesztem, s megszokásból sem tudok hibázni. Zavarodottan kapom fel olykor fejem, hogy eltereljem gondolataimat, s visszatérjek a valóságba. Percekig járok egy másik világban, ahol még érzem, hogy élek. Mikor oltották el bennem a dühöngő szenvedély lángjait?

egyebek:
A világ nem ismerte meg soha azt a tanult nőt, aki felküzdhette volna magát a karrierje csúcsára. Az édesapám vállalatának bukását követően a lehető legjobb társaságokban mozogtam ahhoz, hogy szőkére festessem hajam, s a gazdagok tízezre közül horgásszak magamnak egy facér ötvenest. Jade Dodson buta, nem ért semmihez. Csupán gyönyörű. Ez mentsvára, védjegye... ez Ő. Kívánatos, értékek nélküli porhüvelye a tanult asszonynak.    


Történet vagy szerepes példa
Éjszakánként gyakorta húzódtam meg szüleim hálószobájának karosszékében. Az ágyat figyeltem, a két mélyen szunnyadó embert a selyem ágyneműk mélyén.

Arcvonásaik kisimultak. Apám mély basszusa messze járt, édesanyám ütésének éles fájdalma távoli volt. A szobát halk szuszogásuk töltötte meg, az ágykeret olykor-olykor keservesen nyikordult meg súlyuk alatt. De a feszült némaságban a szúnyoghálón átjutó szárnyas rovarok zümmögése volt csupán a mérvadó. Megzavartak gondolataimban, eltántorítottak döntéseimtől. Kétségeim láncára feszítve vergődtem.
Rengeteget veszekedtünk a szüleimmel, pedig még csak tizenhárom éves múltam. Haragjuknak nyoma ott maradt arcomon, szívemben minden egyes gyűlölködő szavuk mély heget vésett. Sokat zokogtam szobám mélyén, egyedül, magányomban, töprengve rajta:
vajon szeretem-e Őket?
Mennyi veszekedést képes elviselni vérségi kapcsolatunk? Eljön-e a szó, ami olyan mélyre döfi a tört, hogy többé nem látok át sértettségem bénító betonján? Hogy gyűlölnek majd meg szüleim? Merre lesz a végső lépés, mely kimondatja velük, hogy bár ne is fogantam volna meg anyám elátkozott méhében?

Éjszakánként, míg a világ az igazak álmát aludta, gondolataimba mélyedve igyekeztem okot találni, hogy ne tekintsem érzéketlen, hazug kinyilatkoztatásnak szeretetüket, hogy ne veszítsem el őket, s kerestem a választ, miért feszül olyan sokszor egymásnak akaratunk, ha jó kedvünkben szívesen vontuk a másikat keblünkre. Az én családom hibázott? Vagy csak nem láttam be más színpadokra a próbák alatt?

Gyermekként igazságtalanságnak tetszett, hogy ők üvöltöttek hangosabban, s az ő szavukat zengte üveg és téglafal.
Nem haragudtam rájuk, de ennek varázsa csak addig élt, míg csendben voltak, mosolyogtak, élvezetük más világában jártak. Kedvtelve simítottam meg kósza hajtincseiket, igazítottam vissza mellkasukra a nehéz anyagú paplant. Annyira ártatlanok és elesettek voltak. Pont, amilyennek látni szerettem volna őket vitáink közepette.


* * * * *

– Szia, nyuszikám… rosszkor hívlak?
Hangom émelyítő magasságokba csapott, ajkaim széles vigyorba fordultak, ahogy meghallottam Edmund éltes hangját a vonal másik végéről.
– Szia, Jade. Éppen egy elég fontos megbeszélésen vagyok, és ki vagy hangosítva…
Szabad kezem mutatóujjára várakozóan rácsavartam néhány mozdulattal a telefon csiga-zsinórját, míg lábfejemmel a víz felszínén pihenő habbal játszottam.
A helyiséget fülledt erotika töltötte meg, gyertyák fénye vetült arcomra, pára telepedett a tükrökre, izzott a vérem.
– De ez elég fontos, nyuszifül… szóval. Most itt ülök a fürdőkádban, és nézegetem az egyik kedvenc videódat… tudod, amit az ágy alatt tartasz, hogy még a takarítók se találják meg. És én vagyok rajta… te kis huncut, hát mikor volt időd filmre vetetni a nászutunk hét órán át tartó orgazmus-hadát, mikor még lihegni is alig tudtál? Annyira jól mutatok ezeken a mozgóképeken…
Ábrándos kéj ült meg hangomban, miközben elemeltem a kád széléről egy eper szemet, hogy rúzsként játsszak el vele dús ajkaimon.
– Láttad már, hogy a jobb fenekemen van egy szívecske alakú anyajegy? Annyira tetszik… neked is tetszik, édesem? Arra gondoltam, hogy ma este feleleveníthetnénk ezt a nagyszerű entyempentyem maratont… én bírnám. Te lennél az én csődöröm és…
Edmund torkot köszörült, s látnom sem kellett magam előtt a férfit, hogy tudjam, éppen nyakkendőjét lazítgatja.
– Jade, még mindig ki vagy hangosítva…
Zavarban volt, s erős koncentráció szükségeltetett hozzá, hogy ne röhögjek fel hangosan, arrogáns módon ezen. Elnyomva még a tehetetlen kuncogást is, ráharaptam az eperszemre.
– De én csak azt akartam még mondani, hogy meglovagolnálak. Odaadóan megülnék ágyékodon.
– Jade…

– Mások is szeretnének beszállni?  - édes kacajomból az évek alatt eltűnt minden műviség, hihetően játszottam el az ostoba nőt, akinek az életben két helyről fakadt gyönyöre-öröme. Az egyik, mikor nullázza a bevásárlóközpontban hitvesének bankkártyáját, a másik pedig, mikor valaki feltölti odalent szűk kis lyukát… nos, hogy mennyi agysejtem pusztult el, hogy elég hihető legyen hozzáállásom a megkívánt szerephez?
Inkább nem ragozom, hogy leszűkült a szókincsem, mióta a plázadögök szlengjét beszélem.
– Na, Cuncika… csak azért hívtalak, hogy tudjam, este megvárjalak-e. Nem akarom, hogy nagyon fáradt legyél… Ma manikűröztettem. Ki akarom próbálni, hogy a körmöcskéim, milyen mély nyomot hagynak a mellkasodon. Megvárjalak, én betörhetetlen csődöröm?
A hatás kedvéért belesóhajtottam a telefonba. Nem láttam, de Edmund esti beszámolója alapján a tárgyaló teremben ülő férfiak közül csak annak nem állt fel a szerszáma, akinek levágták.
– Várj meg este, rendben? Szeretlek… sietek haza.
Edmund sietve búcsúzott tőlem. Búcsúzott volna.
– Na, de nyuszicsibe… mondd, hogy szereted a te mézescsupros kis vackorodat… ne akard, hogy megsértődjek. Mondd, Edmund.
Amint kierőszakoltam ezt a mondatot a férfiből, várakozás nélkül nyomtam ki a telefont, s hangos jóízű kacagásba kezdtem. Mikor már a könnyeim folytak, s elképzeltem, milyen röhejesen kínos helyzetbe hoztam Edmundot, végre visszatért a sofőröm.
– Merre jártál, Milan? Azt hittem már a férjem hangjára kell elélveznem…
Olasz, jóképű, éppen hogy húsz éves alkalmazottunk nem csak autót vezetni volt kielégítően tökéletes. Bronzos, izmokkal vértezett mellkasának látványát nem tudtam kiélvezni titkos együttléteink során elégszer, fenekébe nem markolhattam bele kedvem szerint, s csókjából sem kaptam eleget. Gyakran napokat kellett éheznem, mire testem magába fogadhatta a férfit, akire asszociáltam, miközben őszülő férjem összeizzadta frissen gyantázott ölemet.
– Gyere, Edmund még órák múlva érkezik…
Mutatóujjammal buján csalogattam magamhoz a félmeztelen férfit. Felemelkedve ültemből, a habok érzéki lassúsággal hagyták el porcelán bőrömet, s fedték fel férfi-vadító adottságaimat.

A gyertyák kihunytak. Füst és kellemes habfürdő elegye csiklandozta kifinomult érzékelő receptoraimat, miközben orgazmustól reszketve sóhajtottam szeretőm ajkai közé.





based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Jade Dodson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 21, 2014 4:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

jade dodson Empty
TémanyitásTárgy: Re: jade dodson   jade dodson Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 3:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Elfogadva!
Üdvözletem!

Hú meg há. Há meg hú.
Engem már a jellemleírással lenyűgöztél. És már alig vártam, hogy megtudjam, milyen is valójában az Edmunddal való kapcsolatod.

Sajnálom, hogy nem a gyerekkorod volt a legszebb az életedben - mert ugye sokan gyönyörűen gondolnak vissza, mikor még a szüleik pátyolgatták őket -. Sad

Nagyon tetszik, ahogy fogalmazol, és bevallom jókat mosolyogtam a Nyuszifüles sztoridnál. Nem megy falnak attól a drága férjurad, hogy ennyiszer, s így becézgeted, majd elvárod, hogy ő viszonozza? Razz
(Remélem meghirdeted Őt, nagyon kíváncsi lennék kettőtökre a játéktéren.)
Ja, és persze nem ártana néha megkérdezni a telefon túlsó felén levő személyt arról, hogy zavarjuk-e vagy sem. Bár tudom, hogy a drága Edmundod soha nem zavarnád, de azért na. Hol van itt az etikus nő?Razz

Oh, és majd' elfelejtettem: a gyerekvállalásra van egy-két megoldás, nem kellene félrekacsintgatni, Mrs.! :O

Látom már avit foglaltál, így nincs más dolgod, mint hogy becserkéssz  pár férfit felavasd a játékteret!
Érezd jól magad. ^_^

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

jade dodson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jade Loren
» Caleb and Jade
» Jade&Crispin
» Jade Dartmouth
» Jade & Uncle Joe - In the restaurant..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-