KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Caleb and Jade Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Caleb and Jade Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Caleb and Jade Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Caleb and Jade Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Caleb and Jade Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Caleb and Jade Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Caleb and Jade Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Caleb and Jade Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Caleb and Jade Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Caleb and Jade

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb and Jade Empty
TémanyitásTárgy: Caleb and Jade   Caleb and Jade Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 4:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
My life is very difficult, but you can help me

A lábaimat egymás elé rakosgattam, a hűvös szél miatt kirázott a hideg. Türelmetlenül haladtam a fényes épület felé, ahova már előttem jóval többen bementek. A legtöbben férfiak voltak, de néhol láttam egy-egy nőt, hosszú estélyi ruhában. Nem éreztem magamat rosszul amiért kilátszott mindkét combom, sőt kifejezetten élveztem a dolgot. Nem vagyok már házas, nem kell idétlenül hosszú ruhákba bújnom, amik eltakarnak mindent, mint a korai tizennyolcadik században. Mindig is élveztem a férfiak tekintetét magamon, sosem szerettem, amikor Paul veszekedni kezdett velem emiatt. Szerinte kifejezetten szerettem mutogatni magamat. Hát igen, igaza is volt. Sosem szégyenlősködtem, valahogy nem volt az én műfajom.
Lehajtottam a fejemet, mikor elhaladtam a sikátorok mellett. Ijesztő az a sötétség. Nincsenek lámpák, nincsenek fények, nincs semmi ami megvilágítaná a sarkokat. Nem félek a sötéttől a szobámban, a lakásomban, de az utcán, és az erdőkben nem érzem magamat biztonságban. Rettenetes érzés amikor nem tudod mi van mögötted, na nem mintha egy emberen kívül más is jöhetne utánad, de attól ugyan olyan rémisztő. A filmek miatt van, beetetik az emberekkel, hogy a vámpírok olyanok mint mi, és hiába tudom, hogy nem léteznek, mert soha senki nem látott egyet sem, bennem van a dolog, hogy mi van ha még is. Lehet, hogy csak üldözési mániám van, lehet, hogy igazából én vagyok nagyon beteg, amiért még most is folyton magam mögé nézegetek, de nem tehetek ellene.
Kifújtam az eddig bent tartott levegőt, mikor beléptem a nehéz ajtón, amit egy aranyos fiú nyitott ki szmokingban. Villantottam rá egy kedves mosolyt, de nem igazán foglalkoztam vele többet. Kihúztam magam, és ringó csípővel indultam a pult felé, ahol egy nagyon érdekes fazon ült. Negyvenes éveiben járhatott, kék szemei voltak, olyan érdekesen kékek, amiktől az embernek a hideg futkos a hátán. Olyan nézése volt, mint a sorozatgyilkosoknak a tévében. Félmosollyal a száján méregetett, és készségesen adott útbaigazítást.
El is akart kísérni, de mivel jöttek mögöttem –hálát adok az égnek, nekem csak az kéne, hogy ez a pasas kísérgessen.. – így le kellett róla mondani. Hátrapillantottam, hogy lássam kik mentették meg az életem, de rögtön előre fordultam. Szőke tincseim csak úgy táncoltak a hirtelen mozdulatra. Ismertem azokat a férfiakat. Mindegyiket, a köpcöst, a magasat, és azt a sötét bőrűt. Paul mániákusan szerelmese volt az ilyen eseményeknek, minden hétvégén bárokba, meg kaszinókba jártunk, hogy egy nagyon sötét szobába, ahol cigaretta füst, marihuána és bourbon jellegzetes illata terjengett. Vagy öten ültek mindig az asztalnál, és csak bámulták a kártyalapokat, az osztó kezét, és a zsetonokat. Halálra untam magamat, persze szerencsémre mindig voltak fess fiatal emberek, akik úgy döntöttek, hogy idő előtt kiszállnak a játékból és elkísérnek levetkőzni, hogy ne legyen túl melegem. A sötét bőrű férfi is elkísért legalább egyszer a mosdóba, hogy jól megdöngessen, aztán elnyerte a gyönyörű porschemat, amit drága exférjem rakott a játszmába, és amit én nem adtam oda neki. Azóta is zaklat, de nekem sikerült elkerülnöm ez ideáig. Már csak azt kell elérnem, hogy ne egy asztalhoz kerüljek vele. Igazán nem akartam aznap este meghalni..
Sietősen olvadtam be a tömegbe, tudatalattim próbált rávenni arra, hogy kerítsem elő nőtársaim társaságát, libegjek oda, és csevegjek, de a kicsi énem ez ellen nagyon is tiltakozott, így mikor odaálltam legelőre, az öregedő férfiak elé, előkapta a hastánc ruháját és buja táncot lejtett.
Felhúztam magam elé a kézitáskámat, és miközben az ajkamat rágcsáltam, forgatni kezdtem a kezeim között. Nem tudom mennyire volt ez jó ötlet, hogy belevágtam ebbe az egészbe.
$ [You must be registered and logged in to see this link.] $ bocsánat a késésért, de remélem nem lett olyan borzalmas.. $
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb and Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb and Jade   Caleb and Jade Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 11:52 pm

A pókerben az a jó, hogy ugyan szerencse is szükséges hozzá, ezért is hívják szerencsejátéknak, de a tudás és a másik átverésének technikája sokkalta fontosabb szerepet játszik. Ráadásul itt nem is igazi, vérre menő pókercsatákat kell vívni, ezek csak lelkes amatőröknek nevezett faszkalapok akiknek meg se kottyan, ha elvesztenek egy valag pénzt, mert úgyis van nekik. Mi sem éltünk teljes szegénységben, mert azért apámnak egészen jól kereső állása volt, még ha nem is élt velünk, de azért támogatta a családot mindenben amiben csak lehetett. Ezek viszont csak bejönnek, leülnek, lényegében oda se figyelnek, hogy mi történik, csak isszák a drága piákat, és fogdossák a jó nőket, majd az este végeztével fogják magukat, beszállnak a legújabb típusú Ferrarijukba, és hazamennek. Mi pedig ki vagyunk vágva hozzájuk játszani, mint ahogy a kutyát is kivágják az esőbe. Pókeriskolának nevezik az egészet, de igazából csak egy PR fogás, hogy a nagy kutyák támogassák a különböző pókertermeket, irodákat és egyebeket. Nem túlzottan rajongok az ilyen eseményekért, de időnként azért elviselhetők, tekintve, hogy elég tekintélyes mennyiségű zsetont tudok ilyenkor szerezni, ráadásul a nők szeretik is a győztes típusokat, így bizony előfordult már, hogy egy-egy ilyen este után éppen egy olyan idióta nőjét csíptem fel, aki még az asztalnál ült, ahelyett hogy az asszonyt döngette volna otthon. Szóval azért lehet itt is értékekre bukkanni, még ha az ember nem is várja, elég csak szemfülesnek lenni, és megtalálni a tökéletes terepet.
Felmutatom az utolsó lapom is, és a többiek által kiadott csalódott moraj közepette gyűjtöm be az asztalon található zsetonokat, miközben továbbra sem olvad le a vigyor a képemről. Ahogy az lenni szokott, ismét nekem jött ki a szerencse, ami ezekben a vészterhes időkben jól jön. Persze nem így van, az egész szimplán csak tudás kérdése, és ritkán fordul elő, hogy itt valaki engem megverjen. Kivéve abban az esetben, ha nem volt nagy a nyereség, és egy érdekesebb numera elvonta a figyelmem. De ez most nem történt meg, így vígan, szinte már dalolva sétálok a kasszához, és apró mosollyal az arcomon nyújtom át a zsetonokat a pénztárosnak, és ahogy kezembe kerül, orromhoz emelem, és elégedetten szagolok bele a ropogós bankók friss illatába. Mostmár pénzem van, időm van, hiszen az este még fiatal, már csak az a kérdés, hogy mit csináljak. Igazából egy újabb csatába beszállni nincs kedvem, szóval valami más szórakozás után kell néznem. A pultnál álló mixertől rendelek magamnak valami alkoholmenteset, mert ilyenkor szeretek tiszta fejjel gondolkozni, különben belekeveredhetek olyan lépésekbe, amelyek nem biztos, hogy hasznosak lesznek. Körbehordozom tekintetem a teremben, biccentek Lukenak és Greynek akik két különböző asztalnál kopasztják az embereket. Tovább firtatok, de igazából még a női választék sem kielégítő, egészen addig míg tekintetem meg nem akad egy igen dekoratív kinézetű hölgyön, aki láthatóan zavarban érzi magát, ahogy a játékosokat firtatja. Máskor talán egyből rávetném magam egy ilyen prédára, most azonban mintha valami szíven ütne, és újra, gyorsabban kezdene dobogni, ahogy rápillantok, nem is tudom arrébb fordítani a tekintetem. Gyorsan lehajtom az alkoholfreikoktél maradékát, és öles léptekkel átvágva a termen közelítem meg.
- Ha javasolhatom hölgyem akkor eltántorítanám, hogy helyet foglaljon az úriemberek asztalánál. Úgy érzem túl erős falat lenne kegyednek.- Na persze nem a legjobb kezdés, talán jobbat is el tudna képzelni az ember, főleg mikor valamilyen fura oknál fogva úgy érzi, hogy szerelmes első pillantásra, de talán még mindig jobb, mintha egyszerűen csak letámadtam volna és az asztalra felrakva jött volna a szexuális zaklatás. Lassú mozdulattal vakarom meg a tarkóm. - Elnézést kérek, hogy csak így megzavartam a gondolkodását, de úgy láttam, hogy gondban van, és gondoltam segítek ha belefér, természetesen ha szeretné, akkor most elmegyek, és nem zavarom önt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb and Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb and Jade   Caleb and Jade Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 8:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
My life is very difficult, but you can help me

Nem kellett olyan sokat magányosan álldogálnom a teremben, ahol láthatólag a férfiak uralkodtak. Sokan voltak és mind nyerni jöttek ide. Hatalmasat sóhajtottam miközben egyik lábamról a másikra álltam, és szememmel a termet pásztáztam. Egyik kezemmel a kézitáskámat szorongattam a másik kezemmel pedig a rózsácskákat piszkáltam a ruhámon.
Az ajkamat harapdáltam mikor valaki hozzám szólt. Rögtön megfordultam, és a szemem végigsiklott a férfi testén, végül megakadt a pillantásom nagy barna szemén és bodros haján.
Apró mosolyra húztam a számat, és közelebb léptem, hogy jobban halljam amit nekem mond. Az ajkamat harapdáltam, ahogy mérlegeltem amit mondott, aztán felvontam a szemöldökömet.
- Tehát azt mondja anonimus úr, hogy nem tudnék megbirkózni a feladattal? Ilyen gyengének tart? - Biggyesztettem le szomorkásan az ajkaimat, de a szemem mosolygott. Tetszett a férfi, a göndör haja meg a barna szemei, és ahogy olyan lazán állt ott. Pillantásom követte a kezét ahogy lassan megvakargatta a fejét. Azon kaptam magamat, hogy én is bele akartam túrni a göndör tincsekbe, és hogy ezt megakadályozzam az ujjaim közé kaptam egyik szőkés tincsemet és azt kezdtem tekergetni, miközben a szememet még vélelemül sem vettem le róla.
- Semmi baj Uram, igazából nagyon örülök, hogy idejött hozzám, és nem kell ilyen tanácstalanul egyedül álldogálnom a sok férfi között! - Néztem gyorsan körbe, és még közelebb léptem az ismeretlen férfihez. Még így is magasabb volt nálam, pedig rajtam egy igazán magas sarkú díszelgett.
- Azt mondta, hogy nem ajánlja nekem ezt a játszmát, és én hiszek Önnek uram, de nem szeretnék egyedül maradni.. Nagyon szeretném ha velem tartana egy italra.. - Vágyakozva pillantottam a bárpult felé, aztán visszapillantottam rá, és hogy meggyőzzem megrebegtettem a szempilláimat. Végül pedig elindultam a pult felé, de miközben előtte haladtam háromszor is visszanéztem, hogy követ-e, aztán felültem az egyik fekete székre. A lábaimat keresztberaktam a táskámat pedig föl a pultra, és várakozva pillantottam felé.
- Egy Martinit szeretnék.. - Félpillantással ránéztem a pult mögött álló emberre, aztán vissza az ismeretlen emberre. Pár pillanatig még rágcsáltam az ajkamat, de aztán rámosolyogtam, őszinte és hatalmas mosollyal.
- Szólítson csak nyugodtan Jadenak Uram! - A kezemet nyújtottam a férfi felé. Valami megfogott benne, valami nagyon tetszett, és ahogy ránéztem éreztem, hogy a gyomromban kis pillangók kezdtek röpködni, a szívem pedig hevesebben kezdett verni. AZ érzéstől zavarba jöttem, ezért lesütöttem a pillantásomat, és a ruhán keresztül a férfi hasát kezdtem el bámulni. Zavaromban az ajkamat harapdáltam, végül pedig rávettem magamat, hogy felpillantsak rá. A hajamat tekergettem, és az ajkamat rágcsáltam. Azt hiszem sikerült hülyét csinálnom magamból..
- Ha nem haragszik meg, de maga sem illik bele ebbe a képbe. Még sosem láttam errefelé, pedig én és a.. - Majdnem kimondtam, hogy én és a férjem, de mielőtt kicsusszant volna a számon, gyorsan visszaszívtam. Nem akartam elriasztani, bár biztos meghallotta a habozást a hangomban. – ..szóval nagyon sokszor kísértem el a bátyámat ilyen eseményekre, és sajnos még egyszer sem láttam.. - Lebiggyesztettem az ajkaimat, és nem csak azért mert tényleg sosem láttam még itt, hanem azért is mert hazudnom kellett neki, pedig nem akartam. Az igazság az, hogy a férjemmel, a halott ex-férjemmel jártam ilyen és ehhez hasonló eseményeken, és miközben a férjecském simán játszadozott én gazdag férfiakkal keféltem a mosdóban..
Rossz érzés volt hazudnom neki, pedig nem is ismertem.
A poharamért nyúltam és belekortyoltam az italba, és a szempilláimat rebegtettem felé, azért hogy elcsábítsam.

$ [You must be registered and logged in to see this link.] $ bocsánat a késésért, de remélem azért tetszik Rolling Eyes $
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb and Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb and Jade   Caleb and Jade Icon_minitimeCsüt. Május 23, 2013 8:24 pm

Nem mondhatni, hogy a lány túlságosan ijedős lenne. Más ilyenkor már régen felpofozott volna, hogy képes voltam mögé settenkedni, és úgy szólni hozzá, hogy ne vegyen észre. Ő azonban egyszerűen csak megfordul, és tekintete jó alaposan siklik végig rajtam . Mint ahogy engem sem kell túlságosan féltetni ilyen téren, tekintetem élvezettel siklik végig formás testén, édes arcán át egészen a dús hajáig, és be kell vallanom, hogy közelről sokkal izgatóbban néz ki mint távolról, pedig onnan sem egy rossz darab. Ki tudja, talán elviszem egy körre. Ilyen, és ehhez hasonló gondolatok járnak a fejemben, miközben visszatérek tekintetéhez, mely úgy vonz, mint kutyát a csont, vagy mint méhet a virágpor. Úgy néz rám, mintha valami rosszat mondtam volna, pedig igazából semmi ilyen tervem nem volt egyszerű kijelentésemmel. Nemes egyszerűséggel megrándítom a vállam a kérdésére, le tudnám tudni mindössze ennyivel és egyetlen egy nem szóval a választ, ám érzem, hogy ide több kell ennél.
- Nem hölgyem, egyáltalán nem nézem ilyen gyengének, ne vegye tolakodásnak, kérem nem erről van szó. Szimplán csak a munkám miatt jó szemem van az ilyesmihez, és nem szeretném ha önt bármi anyagi kár érné csak azért mert eljátszották a jófiút, a megértőt.- Magamban vigyorogva figyelem bájos ajakbiggyesztését, de azért picit remélem, hogy tényleg csak megjátssza, mert nem szeretném elijeszteni már rögtön az elején, ahhoz túl belevaló lánynak tűnik. Figyelem ahogy a szőke tinccsel játszik, de közben agyam már vadul zakatol valami ostoba kérdésen, és annak még ostobább válaszán. Talán sokkal inkább valami másra kellene koncentrálnom, kezdve azzal, hogy a gondolataimban megelevenedő jelenetek helyett inkább valami aszexszuális dologra összpontosítok, mint mondjuk a Bengáli tigris ellése. Bár sajnálatos módon ez sem lohasztja le a nadrágomban folyamatosan keményedő kicsi énem, azonban szerencsére kényelmes nadrág van rajtam, melyen keresztül nem is látszik, talán csak nagyon minimálisan, ha közvetlenül itt állnak.
- Ugyan részemről a szerencse, legalább kegyed szebbé varázsolja unalmas estémet.- Mosolygok le rá ahogy közelebb lép hozzám, még így is magasabb vagyok nála, ám illata is sokkal intenzívebben érződik, amit nagy levegővel szippantok be, hogy megízlelve” tovább repítsen a menyország felé. - Természetesen nagyon szívesen iszok meg kegyeddel egy italt, de természetesen a számlát én állom.- A legelbűvölőbb mosolyom, a legmeggyőzőbb pillantásom vetem rá, hogy még véletlenül se tudjon ellenállni, és nemet mondani nekem, nem.. nem hagyhatom azt hogy ő fizesse, már csak azért sem, mert úriember vagyok. De mi van akkor ha emellett még hátsó szándékaim is vannak vele? Lassú léptekkel követem, miközben szemem csak néhány pillanatra veszem le formás popsijáról, melyet a ruhája még tökéletesebben kihangsúlyoz. Azonban nem élvezhetem sokáig a látványt, mert sajnos helyet foglal egy széken és onnan pislog rám nagy szemekkel míg leadom a rendelést.- Egy Bloody Maryt kérek- Vetem oda félvállról, és mikor megkapom az italom bőséges borravalóval jutalmazom meg az alkalmazottat. Hátam, vállam a pultnak vetem, hogy a legjobban a lányra figyelhessek, neki szentelhessem a pillanat minden töredékét. Nevének hallatán egy apró mosoly fut át az arcomon, gyengéden fogom meg a törékeny kis kacsót, és egy lágy csókot nyomok a puha bőrre.- Csodálatos neve van kedves Jade, vagy ha nem bánja szólíthatom Jadienek is? Amúgy teljesen udvariatlan vagyok, az én nevem Caleb- Szándékosan nem mondom ki a teljes nevem, ki tudja lehet felismer, és akkor oda az egész pillanat, vagy bármi más varázsa, és minden megy a kukába. Meg úgy semmi kedvem sincs egész este azt hallgatni, hogy jajj maga a „nagy” Caleb Brightmore stb stb. Az olyan mintha kiugranék egy 300-al száguldó kocsiból a csalánosba. Fájdalmas, és kellemetlen, szóval inkább hanyagolni kellene. Megjegyzése fura, ám egyben örömteli, hiszen ezekszerint nem ismer fel, ami jó jel az este további részére nézve. Azonban ahogy elharapja a mondatot, sejteni lehet, hogy nem a teljes igazságot árulja el, hanem valamit eltitkol. - Talán igaza van, talán tényleg nem illek bele a környezetbe, azonban talán maga pedig nem a teljes igazságot mondja el nekem. – Nyomom meg a mondat végét, hogy a következő pillanatban már előtte álljak. Kezem lassú mozdulattal indul felfedezőútra combján, be a ruhája alá, hogy amennyire csak lehetséges hátrahúzza, és a popsijára markolhasson. Nyelvemmel először nyakán simítok végig, mielőtt megtalálnám ajkait. Lassan, szinte már óvatosan köszönök be neki, hogy egy gyengéd csók kíséretében hatolhassak közéjük. Közben másik kezemmel is besegítek ruhája felesleges részének eltávolításában, és vigigsimítva bugyiján elégdetetten állapítom meg nedvességét. Már nem érdekel, hogy hányan látnak, a magamévá fogom tenni itt és most.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb and Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb and Jade   Caleb and Jade Icon_minitimePént. Május 24, 2013 7:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
My life is very difficult, but you can help me


- Akkor örülök, hogy megismerhetem Caleb, és természetesen nem bánom, hogyha így fog hívni! - Rebegtettem meg a szempilláimat, és lenyűgözve pislogtam a tökéletes úriemberre. A mosoly nem olvadt le az arcomról, egyszerűen elvarázsolt a férfi. Nem akartam elhúzni a kezemet, az érintése megnyugtató volt, és egy kicsit izgató. Kissé belepirultam a gondolatba, és lesütöttem a szememet. Már éppen fölpillantottam volna rá, hogy újra belenézzek a szemeibe, de rajtakapott. Túl sokáig haboztam azzal a válasszal, így feltűnt neki, hogy nem a teljes igazságot mondtam.
Hatalmasat sóhajtottam, és felpillantottam.
- Igaza van, tényleg hazudtam, de csak azért mert nem akarom elijeszteni.. - Haraptam bele az ajkamba, és sóhajtottam egy nagyot. Felpillantottam a kutakodó szemekbe, és halványan elmosolyodtam. Fölkészültem rá, hogy elmondjam az egész sztorit, hogy fiatalon férjhez mentem, aki a szerencsejátékokat sokkal jobban szerette, mint engem. Mert tényleg így volt. eleinte fájt a dolog, na nem mintha én halálosan szerettem volna a volt férjemet, de azért egy nőnek mégis nehéz hallani, hogy a tulajdon férje szívesebben tölti a szombat estét egy pókerasztal mögött, mint a saját feleségével. Persze engem is magával hurcolt általában, talán attól félt, hogyha a hétvégére otthon hagy, akkor szeretőt fogok hívni, kár, hogy nem látta a fától az erdőt. Nem voltam valami hű feleség, szinte minden szombat estén találtam valakit aki szívesebben merült el bennem, mint a nagy pókerjátszmákban. Aztán valaki elintézte a férjemet, miután Paul eljátszotta a házunkat, és nem volt hajlandó odaadni a fickóknak. Fejbelőtték, nem szenvedett sokat, igazából hamar vége volt az egésznek, és mire hazamentem a vére is kihűlt. Még most is megborzongok ahogy a képek felbukkannak a szemem előtt, de gyorsan megfogom a kegyetlen emlékeket, és elzárom egy kis fiókba. Már rég túlléptem Paulon, már a temetése előtt, és most itt van Caleb aki sokkal több figyelmet szentel nekem, mint amennyit valaha az ex-férjemtől kaptam.
- Nem hiszem, hogy hallani szeretné ezt az egész történetet, nem olyan izgalmas.. - Forgattam meg a szememet, hogy eltereljem a figyelmét, de erre semmi szükségem nem volt, mert pillanatokon belül már ott állt előttem. Hirtelen megcsapott az illata, mire én mélyen beszívtam a levegőt. Nagyon tetszett, olyan férfias volt, és olyan magabiztos illat, hogy egyre izgatottabb lettem miatta.
Egy pillanatra hátrahőköltem, és a combomat hátrább húztam. Értetlenül pislogtam rá a férfira, akinek az ajka már a nyakamon járt. Abban a pillanatban, ahogy nyelve a nyakam vonalához ért, el akartam tolni magamtól. A tenyeremet a mellkasának feszítettem, de ahogy megéreztem puha ajkait az enyémen, az ellenállásom alábbhagyott, mígnem vággyá változott át. Belemarkoltam az inge gallérjába, és közelebb rántottam. Tudtam, hogy fájdalmat fogok okozni magamnak azzal, hogy közel engedem magamhoz, és hagytam, hogy levegyen a lábamról, elvégre a szex után majdnem biztos, hogy faképnél hagy majd.
Már nem akartam elhúzódni a kutakodó ujjak elől amik a combomon egyre feljebb és feljebb csúsztak, azt akartam, hogy jobban érezzem őt. Kirázott a hideg a finom érintéstől.
Összerándult az alhasam, amikor megéreztem az ujjait végigsimítani a bugyimon. Ennyi elég volt. A kezemmel letoltam róla a zakóját, gyorsan és türelmetlenül nyúltam a finomra vasalt ing gombjait. A nyelvemmel végigsimítottam az ajkain, és hagytam, hogy nyelveink vad táncba elegyedjenek egymással. Egy pillanatra elszakadtam tőle, de csak addig amíg lekászálódtam a bárpultról, és elhúztam a falhoz. Útközben elhagytam az apró kabátkámat.
- Ez nem volt valami úriemberhez méltó, hogy így letámadott.. - Kuncogtam, és végre sikerült kigombolnom az apró gombocskákat, és felfednem a mellkasát. A kezem végigsiklott a felsőtestén fölfelé, aztán a körmöm lefelé karcolta végig egészen a hasáig. Az övénél fogva húztam magamhoz közelebb.
- De kifejezetten tetszik, hogy ilyen vad, és merész.. - Suttogtam bele puha ajkaiba, és egyik kezemet a hajába fúrtam a másikkal pedig befurakodtam a nadrágjába, ami igazán nehéz produkciónak bizonyult, mert az öv ami a csípőjét szorította teljesen hozzátapadt, úgy ahogy a testem az övéhez. Türelmetlenül húztam ki a kezemet göndör hajából, és kissé hátrább léptem. Lepillantottam, aztán bénáztam egy sort az övcsattal, a cipzárral és végül a gombbal, de sikerült megszabadítanom a zavaró ruhadarabtól. Ahogy közelebb léptem, hogy újra megcsókoljam, éreztem, hogy a vágya a hasamnak feszül, mire egy elégedett borzongás futott végig rajtam. Nem zavart, hogy valószínűleg van közönségünk, mert csak őt láttam. Fölemeltem a kezeimet, hogy ezzel is segítsek neki lehámozni rólam a rózsaszín ruhámat. Kipirulva pislogtam föl rá, és gyorsan szedtem a levegőt, miután sikerült elég levegőt kortyolnom újra hozzátapadtam, és a hátába kapaszkodtam, vártam, hogy jöjjön a következő lépés. A pántnélküli melltartómat nem szándékoztam levenni, de Caleb bárhogy dönthetett, én pedig alig vártam, hogy végre döntsön.

$ [You must be registered and logged in to see this link.] $ wuuuu… wuu.. ebben még nincs szex, nem akartam mindent ilyen gyorsan, úgyhogy azt te kezded meg Rolling Eyes $
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb and Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb and Jade   Caleb and Jade Icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 1:31 am

- De igen szeretném hallani, majd egy kávé mellett később- Suttogom mindössze annyira megszakítva ajkaink csatáját, míg ezt elmondhatom. Nem szeretem ha hazudnak nekem, de most valahogy kivételesen nem érdekel, mert van más ami lefoglaljon.
Van egy elcsépelt mondás, mely szerint a szerelem olyan mintha bepisilnél. Mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét. Sosem hittem igazán az ilyen kijelentésekben, hiszen az egész túl snassz. Olyan mintha azt mondanád, hogy holnap esni fog az eső, mert süt a nap. Értelmetlen és hülyeség. Ez a két szó mellyel a legtöbbször jellemeztem. Most azonban egyre inkább hajlok arra, hogy megváltoztassam a véleményem. Hiszen Jadie egyszerűen elkápráztat, megbabonáz, elég csak rápillantanom és máris olyan mintha pillangók repkednének a hasamban, hogy szivárványfelhőként törjenek elő. Pedig amúgy nem szeretem a hozzá hasonló lányokat, csak maximum egy éjszakára megszerezni, mert annál többet nem érnek. De Jadieben érzem, hogy valahogy más, és nem olyan mint a fentebb említettek, hanem sokkal több náluk. Pedig igazából nem is ismerem, hiszen mindössze pár perce találkoztunk. Tényleg szerelem első látásra lenne, vagy csak megrészegít közelsége, és egy jó szexet akarok mindössze? Jelen pillanatban még nem tudom eldönteni, úgyhogy inkább a puha ajkakra koncentrálok helyette, gyengéden simogatva őket nyelvemmel, és ajkaimmal. Tetszik, hogy mindössze egy pillanatra próbál meg ellenkezni, de végül sikerül meggyőznöm, megtörnöm ellenállását, és ő is átadja magát a gyönyörnek. Lassan indul útnak, de végül apró kezecskéi végigsiklanak vállamon és hátamon, hogy megszabadítsanak zakómtól. Amennyire csak lehet próbálok neki segíteni, ami nem teljesen egyszerű úgy hogy közben egy pillanatra se akarok elválni édes ajkaitól. Mégis kénytelen vagyok, ugyanis elhúzódik tőlem, és már kezdenék megijedni, hogy csak játszott velem, és most elhagy, azonban szerencsém van, mert csak kis kabátkájától szabadul meg, és kézen fogva húz az egyik sötétebb falhoz.
- Lehet, hogy nem volt szép, de néha a szükség törvényt bont alapon kötelességem volt mindent megtenni annak érdekében, hogy a megfelelő eredmény születhessen kettőnk kapcsolatának irányában- Mosolygok rá, miközben ujjacskái hihetetlen fürgeséggel gombolják ingem gombjait, hogy aztán lejjebb csúszva nadrágommal kezdjenek el foglalatoskodni. Kicsit ugyan ügyetlenkedik, de ez elegendő időt biztosít számomra, hogy lecibáljam magamról az inget, és ismét vele foglalkozhassak.
- Merésznek kell lennem, szóval örülök, hogy tetszett kegyednek, remélem a folytatás is fog.- Mosolyodok el sejtelmesen, és egy apró sóhaj is elhagyja ajkaim, ahogy megérzem kezét a férfiasságomon. Popsijába markolva húzom magamhoz, hogy ismét ajkaira tapadhassak, miközben férfiasságom a hasának nyomom. Az a pillanat, mikor felemeli a kezét, hogy ujjaim eltüntethessék róla falatnyi ruháját egyenlő azzal a pillanattal, amikor eltűnik körülöttem a külvilág. Ó persze nagyon is jól tudom, hogy sokan néznek minket, és kis akciónk egyre és egyre több nézőt vonz be a képbe, előkerülnek a telefonok, a kamerák, villannak a vakuk, készülnek a képek, és a holnapi újságok címlapján már ott fog virítani „ Caleb Brightmore nyílt helyen keveredett kapcsolatba egy ismeretlen prostituálttal.” De jelen pillanatban nagyjából leszarom az egészet, nem érdekel senki és semmi, csak az előttem álló lány. Most rajtam a sor, hogy ellökjem magamtól, és megcsodálhassam tökéletes vonásait. Nem csodálom azonban túl sokáig, egy valamit megtanultam a pókerrel töltött éveim alatt, ne vesztegessem el feleslegesen az időt, hanem csapjak le a lehetőségre, míg van rá módom. Márpedig most ki tudja meddig van lehetőségem ennyire közel lenni Jadiehez. Persze nagyon jól tudom, hogy mi minden folyik itt a színfalak mögött, drogok, kurvák sőt még a jelenlévők is gyakran egymás karjaiban kötnek ki olyan helyszíneken, mint mondjuk a mosdó vagy a privát termek. Mindenesetre gyengéd mozdulattal ragadom meg a lányt vállainál fogva, és lököm finoman a hideg falnak, és vadul támadom le ajkait. Ujjaimmal apró köröket írok le hátán folyamatosan lefelé haladva kapcsolom ki és dobom levetett ruháimra melltartóját. Csók közben lefelé pillantok, hogy elgyönyörködhessek formás kebleiben, ujjam pedig tovább csúszva akad be a bugyijába, azt azonban egyelőre még nem szándékozom eltüntetni. Ugyan varázsló vagyok, de nem szeretném közszemlére tenni az összes báját, mielőtt megkóstolom. Ajkaim elválnak övéitől, hogy nyelvem gyengéden végigfuthasson nyakának formás vonalán apró csókokat helyezve a kulccsontjára, fogaim pedig vállába mélyedhessenek. Alá nyúlva rejtem tenyerembe formás kebleit, hogy megemelve hamarabb elérhessem ajkaimmal az egyik végső cél. Vadul cuppanok rá, és tüntetem el számban egyiküket, hogy megszívva megpróbáljak egy sóhajtás előcsábítani a lányból. Fogaim már össze is zárulta a bimbó körül és óvatosan morzsolgatom, hogy azért ne okozzak fájdalmat neki. Nem időzök el azonban sokat fent, még úgy érzem lesz lehetőségem ide visszatérni, helyette tovább haladva csókolom végig a mellei és a csípőcsontja közötti úton bőrének minden egyes négyzetcentiméterét. Kezem a combjára siklik, nyelvemmel pedig végignyalok már a nedvességtől gyöngyöző bugyiján.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb and Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb and Jade   Caleb and Jade Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 7:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
My life is very difficult, but you can help me

Már nem igazán tudtam gondolkozni. A csókjai, és férfias illata elkábított. Nem tudtam észérveket felállítani magam elé, hogy miért nem kéne vele lennem, hogy miért nem kéne hagynom, hogy így kihasználjon.. de a helyzet az, hogy én is régóta vágytam már egy jó szexre. Márpedig abban egészen biztos voltam, hogy erre Caleb ideális partner. Nagyon jól értett a dolgához.
- Maga csak a szexért jött ide ma este? Vagy komolyabb tervei voltak? - Egy pillanatra elszakadtam követelődző ajkaitól, hogy feltehessem a kérdést ami annyira izgatott. Ténylegesen kíváncsi voltam, hogy a játék is érdekli-e, bár az pozitív lenne, ha igen, de tud nemet mondani. Ezzel az egésszel kapcsolatban vannak rossz emlékeim, de abban a percben, ahogy az ajkai újra az enyémeket falják, nem tudok ezekre emlékezni. Azt sem tudom fölidézni, hogy hányadika van, hogy mikor születtem, vagy hogy mi a teljes nevem. Csókjai, és minden érintése visszhangot ver bennem odalent. Az izmaim összerándultak, és a csípőmet neki nyomtam. Minden testrészem arra várt, hogy bennem legyen már, hogy a keze még több helyen érintsen, hogy az ajka ne szakadjon el tőlem egy pillanatra sem.
Igazán élvezem, ahogy tenyere erősen belemarkol a popsimba, egy pillanatra neki nyomom magamat, de nincs időm kiélvezni, újabb ostromot küld a testem felé. Jól érzem, hogy mennyire kíván, és ez elégedettséggel tölt el. Egy pillanatra lehunyom a szemeimet. Nem érdekel, hogy csak egy melltartó, és egy tanga van rajtam, sem az, hogy egyre többen gyűlnek körénk. Más helyzetben persze kifejezetten zavarna, hogy ennyien látnak, de mint már említettem, valahogyan Caleb elveszi az eszemet.
Amikor megéreztem hátam alatt a hideg falat, elfojtottan egy halk sikolyt. Erősen az alsóajkamba haraptam, de a bőröm automatikusan libabőrös lett. Megborzongtam, és éreztem, hogy kiráz a hideg. Mivel a hátam a hideg falnak nyomódott igyekeztem még közelebb kerülni Caleb forró testéhez ami csak úgy árasztotta a hőséget, és a vágyat. Rögtön nem fáztam annyira.
Miközben ujjai a hátamon köröztek – ezzel sikerült elérnie, hogy kirázzon a hideg újból, de most a jóleső érzés miatt – én elszakadtam csóktól megduzzadt ajkaitól, és a nyakát vettem célba. Forró csókokat leheltem rá, és fogaimat finoman belémélyesztettem miközben szinte úgy doromboltam, ahogy a macskák szoktak. A körmeit végighúztam a hátán, és hátrább léptem, hogy letudja rólam szedni a melltartót, de nem igazán dobott föl az, hogy fölül nincs rajtam semmi.
- A holnapi újságban mindenki a melleimet fogja bámulni.. - Fújtattam elégedetlenül, és mégjobban hozzá bújtam. Volna, ha az ajkai nem lefelé kezdtek volna haladni a bőrömön. Nem tudtam haragudni rá, mert megéreztem ahogy ajkai a nyakamat fedezik föl. Egy halk sóhaj hagyta el a számat, majd mikor a fogai a vállamba mélyedtek, felnyögtem. Közben azért én sem tétlenkedtem. Ujjaim végigtapogatták mellkasa minden egyes szegletét. Az ujjaim türelmetlenül haladtak egyre lejjebb és lejjebb ajkaival párhuzamban, aztán mikor a szája elérte a melleimet, én letoltam a nadrágját. Egy pillanatban elakadtam a mozdulatokban, és hangosan felnyögtem. Felsőtestemet előrébb nyomtam, hogy még jobban, még többet követeljek. Lehunytam a szemeimet, és elégedett hangot hallattam. A testem követelte a folytatást, még..még..még..! Végighúztam a kezemet férfiasságán, és újra megremegtem ajkai érintésétől. Halványan érzékeltem ahogy a vakuk villogtak. Összehúztam a szemöldökömet, de rögtön kisimultak a ráncaim. Hangosan felnyögtem ahogy a nyelve végignyalt. Akaratlanul nyomtam előrébb a csípőmet, hogy még többet kapjak. Ujjaim a hajába fonódtak, és erősen markoltam bele. Végigkarmoltam a fejbőrét, és egyik lábamról a másikra toporogtam, hogy széjjelebb tudjam nyitni a combjaim. Észre sem vettem, de egyre gyorsabban és gyorsabban szedtem a levegőt.
- Caleb kérlek! - Nyöszörögtem, és megrebegtettem a szempilláim, de arra már nem volt erőm, hogy illedelmesen magázzam, meg amúgy is nem sokkal idősebb nálam.

$ [You must be registered and logged in to see this link.] $ hát.. ez .. szar lett na mindegy >< Rolling Eyes $
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb and Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb and Jade   Caleb and Jade Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 3:35 am

Jadie megjegyzése egy apró mosolyt csal ki az arcomra. Érdekes módon a nők mindig ilyen és ehhez hasonló megjegyzésekkel szoktak jönni, mikor a férfinak kedve van egy kis mókázáshoz valami ismeretlen macával egy ismeretlen terepen. Az pedig néha eléggé lehangoló tud lenni és nagyon elrontja az ember hangulatát, most azonban sokkal inkább jobb kedvre derít, nem tudom miért, lehet, hogy a lány varázsa teszi és nemes egyszerűséggel a közelében megváltoznak a dolgok minden más lesz. Olyan mintha a földön megfordulna a polaritás, az iránytűk észak helyett dél felé mutatnának, a jó lenne a rossz a rossz pedig a jó. Összezavaró mégis magában élvezetet és elégedettséget tároló helyzet mely kellemes és kellemetlen perceket egyaránt okozhatna ha bekövetkezne.
- Természetesen komolyabb terveim voltak az estével, mint felszedni egy nőt és egy kiadósat szexelni vele, de nem mondom egyáltalán, hogy nem tetszene ez a helyzet, és most mindenképpen haza fogok rohanni, mert ez nem megy nekem.- Nevetek félhangosan és továbbra is a falnak nyomva tartom, nem engedem, hogy testünk elszakadjon egymástól annyira kívánom, hogy minden egyes másodpercnyi érintésébe beleborzongok, kiráz a hideg és olyan mintha nem is a földön lennék. - De úgy érzem ez most mellékes, bár ha el szeretne menni hölgyem csak szóljon nyugodtan és én engedek a kérésének.- Direkt kétértelműen fogalmazom meg a mondatom, nincs benne semmi hiba, és ha szerencsém van, akkor neki is leesik majd és ezáltal választ adhat arra, hogy szeretné-e folytatni az estét, vagy nem. Mert bár jelen pillanatban eléggé intim pillanatban vagyunk rengeteg ember között előfordulhat, hogy megijed, vagy csak simán előtör a női prüdéria és nemet mond. Addigis azonban ajkaim parancsolóan csapnak le övéire egy pillanatra se engedve, hogy nyelveink vad csatája megállhasson és bármelyik fél győzelmével végetérjen. A csókolózás talán az egyetlen háború, melyben a döntetlen igazából a győzelem, és a győzelem is csak egy vereség. Azonban a kezeimet sem hagyom tétlenkedni vad csókunk közepette, és nemes egyszerűséggel szabadítom meg minden ruhájától, hogy végre forró bőrét ne fedje el előttem semmilyen felesleges ruhadarab. Megpróbálok úgy lepillantani, hogy tekintetem egy pillanatra se szakadjon el övétől, és amennyire lehet alaposan végigcsodálom testét, melyről tudom, hogy a következő pillanatokban birtokba fogom venni, és saját magam számára felhasználni úgy, hogy mindketten örömünket leljük majd benne. Ekkor azonban ő lép hátra, már amennyire csak lehetséges, hogy szemembe nézve kijelenthesse a tényt, melyről én is tudok, de eddig nem foglalkoztam vele túlságosan, és úgy érzem ezentúl se fogok, a vágy túl nagy úr hozzá képest.
- Igenis tisztában vagyok, vele, hogy holnap mindenki ezeket a formás kebleket fogja bámulni, de nem igazán zavar, bár ismét felajánlom, hogy ha szeretné hölgyem abbahagyhatjuk, és még valahogy biztosan meg tudjuk oldani a helyzet kiszivárgásának elkerülését.- Persze tudom, hogy ez már lehetetlen de nem nagyon tudok mást tenni, hiszen úriember vagyok, aki nem utasíthatja el egy nő kérését, még akkor is, hogy ha ő ellenkező esetben teljesen mást szeretne. Márpedig én most Jadet szeretném itt és most a magamévá tenni. De mindent úgy fogok tenni ahogy ő kívánja. Ajkaim testét fedezik fel, az előbb témaként kezelt formás kebleket, és csúsznak egyre lejjebb, de ezzel nem vagyok egyedül, élvezettel sóhajtok fel mikor ujjai a férfiasságomon simítanak végig, és belőle kitörő nyögésnek engedelmeskedve szabadítom meg utolsó és felesleges ruhadarabjától, a bugyijától, hogy a következő pillanatban ajkaim foglalhassák el helyét forró csókokat nyomva nedvektől gyöngyöző kelyhére. Ujjaim se tétlenkednek túlságosan sokat, lassan fedezik fel az eddig a világ elől elzárt csodát, hogy a nagyajkakat szétfeszítve óvatosan csúszhasson nyelvem egyre mélyebbre, és hozzá csatlakozva lassú, finom mozdulatokkal kezdjem ujjazni. Abban a helyzetben vagyok, mikor már nem törődök semmivel és senkivel csak azt akarom, hogy Ő a lehető legnagyobb élvezetet kapja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb and Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb and Jade   Caleb and Jade Icon_minitimeSzer. Szept. 11, 2013 5:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
My life is very difficult, but you can help me

- Most már úgy is teljesen mindegy. Ha abbahagyjuk akkor is az újság címlapján leszünk. És ha már rólunk fog csámcsogni holnap egész Vegas akkor már fejezzük be azt amit elkezdtünk! - Haraptam bele az ajkaimba. Most már úgy is teljesen mindegy. A fényképezőgépek már elkattantak, megörökítették azt a pillanatot amikor két fiatal szemérmetlenül egymásnak esik egy helyiségben ahol több tíz ember van. Valószínűleg az újságírók holnapra olyan eszemet képzeteket fognak alkotni, amik meg sem fogják közelíteni a valóságot. Azon sem csodálkoznék, hogyha holnap reggel azt olvasnám, hogy azért esett egymásnak két fiatal, mert kényszeríttették, hogy megtegyék. A sajtó ma már nagyon messzire elmegy, csak hogy az olvasók számára érdekesebb, olvashatóbb történeteket kreáljanak. Valószínűleg éppen ez miatt senki nem írja le, hogy igazából a vágyak, a hormonok miatt történt minden kettőnk közt a nyilvánosság előtt.
Caleb elveszi az értelmes gondolataimat, mert ujja, és szája tudja, hogy mit kell csinálnia. Nem tétovázik egy pillanatot sem, mindent úgy csinál, ahogy az a nagykönyvben le van írva, látszik, hogy sok nővel volt már dolga., és mindegyiknek örömet is tudott szerezni, egyik sem ment el az aktus után kielégítetlenül. Behunyom a szemeimet és az ajkamba mélyesztem fogaimat. Nem látom az embereket, elhallgatnak a megbotránkozó hangok is. Vagyis én már egyáltalán nem hallom őket, és nem is látok rajta kívül senkit sem, pedig tudom, hogy ott vannak, és a kezüket a szájuk elé kapják, látva, hogy egyre több ruhadarab kerül le rólam, míg ő szinte teljesen felöltözve, ugyan póló nélkül csinálja a dolgát.
A lábaim remegnek, alig bírom magamat megtartani, a számat pedig folyamatosan kéjes nyögések hagyják el. Először szája, majd nyelve és ujjai kényeztetnek legforróbb pontomon, aminek hatására egyre gyorsabban kezdem szedni a levegőt, és egyre hangosabban fújom ki. Nagyon fürge nyelve van, és ügyes ujjai. Gyorsak, és egyre feljebb és feljebb löknek, szinte alig kapok levegőt, nem tudok gondolkozni, és egyszerűen bele akarok markolni a hajába, elhúzni a fejét onnan, és pihenőt kérni, hogy össze tudjam szedni magamat, de mégsem teszem, hanem hagyom hogy ügyesen a csúcsra juttasson a kamerák előtt. Alig tudom elfojtani a sikolyomat, amikor robbanok. Az egész testem rázkódik a gyönyörtől, ahova juttatott. A lábaim azon nyomban felmondják a szolgálatot, remegve csúszok le a fal tövébe, és próbálom összeszedni magamat. még mindig kapkodom a levegőt, és nem tudok neki mit mondani. Csak ráemelem csillogó szemeimet, és abban a pillanatban muszáj rávetnem magam. Szinte alig veszem észre, hogy mozdulok, de már rajta is vagyok, vadul csókolom a száját, pedig érzem a saját ízemet. Nem érdekel. Megharapdálom az ajkait, átdugom a szájába a nyelvemet, és ha akarja ha nem , kezem kalandozásokba indul a testén. Először is beletúrok bongyor hajába, aztán ujjaimat végigvezetem a nyakán, a mellkasán, le a hasáig, ahol érzem férfias szőrzetét már. Elszakadok tőle, ugyan azt a gyönyört akarom megadni neki, amit én kaptam tőle. Lepislogok az övére, és ügyetlenkedve ugyan, de sikerül kibontanom. Fogalmam sincsen, hogy hogyan de a nadrágot – talán az ős segítségével – és a boxerjét sikerül leszednem, leszednünk. Feltárulkozik előttem meredező férfiassága amit rögtön a kezembe is fogok. A szempilláimat rebegtetem Caleb arca felé, és ráhajolok a nyakára. Megharapdálom, aztán a mellkasát, miközben a kezem nem tétlenkedik, a markomba zárva húzogatom a kezecskémet, addig amíg a szám le nem ér a hasán keresztül a kezemhez. A számba veszem a makkot, és gyakorlott mozdulatokkal intézem el. A kezem és a szám egyszerre mozog, mindenképpen elő akarom csalni belőle a nyögéseket, valami hasonlót, bár férfiasabbat, mit amit ő váltott ki belőlem.


$ [You must be registered and logged in to see this link.] $ hát.. ez .. szar lett na mindegy >< Rolling Eyes$

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Caleb and Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb and Jade   Caleb and Jade Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Caleb and Jade

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caleb ღ Sasha
» Jade&Crispin
» Jade Dartmouth
» Caleb & Shayaan
» Caleb & Virgine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-