KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (51 fő) Szomb. Szept. 21, 2024 11:37 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Lena Burke
Lena Burke

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ hozzászólások száma : 70
◮ join date : 2014. Sep. 02.

Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18   Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18 - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 26, 2014 8:39 pm

Bánom, hogy megszólaltam félbe szakítva dúdolását. Ujjaimat összefonom övéivel. Puha kis praclija még enyémnél is vékonyabb. Viccnek gondolom ajánlatát, hogy bármikor megkóstolhatom, ám komoly arca elhessegeti feltevésem. Nem fogok azt hiszem sokszor élni ezzel a lehetőséggel.
- Tényleg?
A mennyei szó hallatára még büszkébben szegem fel állam. Most mondjam azt, jó a mesterem?
- Azt nem mondtam, hogy nekem nem volt elképesztően jó! Azzal együtt fura is.
Magyarázom a bennem kavargó érzések és érzelmek kavalkádját. Több kevesebb sikerrel, hisz még én sem értem magamat. Válasza nem lep meg.

- Sejtettem.
Szuszogom kéjes sóhajokkal. Ez isteni. Fejemet hátra feszítem. Rajtam fekszik, csókja egy újabb hangos sóhajt fojt belém. Szemei már nem csillognak éhesen, mint egy kis idővel ezelőtt. Leugrik rólam és elsiet. Kételyeim támadnak ez ügyben.
- Mit találtál ki drága Zaira?
Nem sokkal később megjelenik egy kendővel a kezében… és jégkockákkal. Uram isten. Hűségesen tűröm, hogy bekösse szemem az ismeretlen fele taszítva ezzel. Bizalomjáték? Ellazítom testem, így könnyen, mint egy babát rendezgethet. Az első jégkocka hasító hidege ajkaimhoz ér. Felszisszenek.
- Hékás, ez hideg!
Libabőrös leszek tetőtől talpig. A következő újra sokkol egy picit. Megfeszülök. Kétes érzések újra bennem vannak ahogy egyik helyről a másikig rakosgatja testemen az első majd második jégkockát, mindegyik hamar szétolvad lázasan forró testemen. A jelek amiket rám firkál nem jelentenek semmit mégis szórakozottan fejtegetem. Pici szünet után váratlanul fogja át combjaimat és érinti a jégkockát legérzékenyebb pontomhoz. Válaszul ujjaim hajába szántanak és finoman, de határozottan húzom közelebb magamhoz. Hol nyelve hol a jégkocka izgat még ugyan úgy remegve el nem jutok a csúcsra ahogy ő az én kezeim alatt.
- Ez… hihetetlen.
Dünnyögöm reszketeg hangon. Még nem sikerül lehiggadni a visszafojtott nyögések hatása után. Valamit ajkaimhoz érint. Rájőve mi az egy apró puszit lehellek rá.
- Mohó vagy!
Vigyorgom. Orcáim lángvörösre gyúlnak. Nem sikerült minden nyögést letiltani ajkaimról. Játékszere lettem gy nőnek. Bizarr. Kimeredt szemekkel nemet intek akaratára.
- Szerintem, megleszünk mi azok nélkül a játékszerek nélkül Zairám. Jó éjszakát!
Suttogom füleibe ahogyan szinte belém gabalyodik annyira hozzám bújik. Lassan cirógatom, míg el nem alszik. Hallgatom még nyugodt kiegyensúlyozott szuszogását. Aztán engem is elnyom az álom.
Reggel kipihenten ébredek egy álomtalan, mély álomból. Mellettem hason alszik Zaira. Mintha csak álom lenne az éjszaka. Annyi maradt meg emlékül, hogy mindketten meztelenek vagyunk. Nagyot nyújtózva kelek fel. Elosonok táskámig, ami ott hever a konyhában azóta is. Kihalászok belőle egy tiszta bugyit és egy pulóvert, majd nekilátok a reggeli készítésnek, hogy mire Zaira felkeljen kész legyek. Bénázok, egy sort mire mindent megtalálok. Mikor elkészülök, tálcára pakolom a tányért, a pohár narancslevet es egy kis vázát találva egy szél még éppen maradt fréziát csatolok a reggelihez. Ügyeskedve viszem Zaira hálójához koppantok hármat az ajtón

Vissza az elejére Go down
 

Zaria&Lena - Macskafolt Kávéház +18

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Lena & Hannibal
» Minho és Lena
» Lena && Trey
» Peyton & Lena
» Dave & Lena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-