KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
lara jones-hawson Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
lara jones-hawson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
lara jones-hawson Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
lara jones-hawson Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
lara jones-hawson Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
lara jones-hawson Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
lara jones-hawson Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
lara jones-hawson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
lara jones-hawson Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 lara jones-hawson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


lara jones-hawson Empty
TémanyitásTárgy: lara jones-hawson   lara jones-hawson Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 3:48 pm

lara jones-hawson
san francisco
1990.10.02.
[You must be registered and logged in to see this image.]
huszonnégy
munkanélküli
civil
nina dobrev
Karakter személyisége
Az a nagy harci helyzet, hogy tényként tartjuk számon, hogy korunk emancipált nőszemélyei  céltudatosak. Macskakarommal harcoltak maguknak szavazati jogot, kötőtűkkel szegezték asztallapra az Ádám-mintára legyártott borostás bürokraták szőrös kézfejét, hogy magas szintű oktatási intézmények folyosóin illegessék magukat.
Nadrágban, hosszú szoknyában, majd rövidebb szoknyában, aztán még kevesebb anyagból avanzsáltban, végül cafatokból nyálazott egyenruhában. Azt bezzeg nem meztelenítjük le, nem kiáltjuk a katedrán, hogy visszanyúltunk gyökereinkhez, hogy kreatívan szorongassuk Ádámék tökét.
Ilyen elven működve nem is vetettem még fel a céltudatlan jelzőt az önéletrajzomba. Ma nem lehet céltudatlan a nő. Kurváról pedig nem beszélünk a társadalomban.

Ami nyílt titok, azt elfelejtjük hangoztatni.

Visszanyújtózván a kanapé díszpárnái közé, kijelentjük magunkról, hogy akaratosak vagyunk. Bocsánat, ez degradáló lehetett. Úgy hívják a nyafogó jelenséget, hogy módfelett K I T A R T Ó.
Hangzatos. De a hisztéria népbetegségnek számított egykoron, hüvelybe dugott varázspálcával tünetmentesítették is a tudatlan népet, most meg gyógyszerek nélkül hagyjuk, hogy a két lábon járó diagnózis rángatózzon.
Azt mondja, mindig eléri, amit akar. Kivéve mikor nem, és összetörve gubózik a sarokban. És akkor még bátrak, tettre készek, magabiztosak - a szótárakban hibajavító festi át a bizonytalanság definícióját -, ravaszak, okosak és kreatívak és... én valójában egyik sem vagyok.

Tökéletesen töketlen mód élek - bűntudat mentesen - és a világot egy sötét kalitkába zártam, melyen tyúkanyó módjára az ülepem alá kényszerítettem, hogy látnom se kelljen.

A kritikus gondolkodásom fejlettnek mondható, és miközben vodkába áztatott ideákkal ülök egyik kocsma pultja elöl a másik rajtvonalába, enyhén megdöntött, elnehezedett fővel sorolom megállás nélkül a néma barát-bírálatot.
Legalább akkor ráveszem magam az agy-aerobikra. Minden másnap, mikor már csak a fejfájás marad, nagyobb gondokkal küzdök, minthogy megváltsam a világot, superwoman legyek az utcai harctéren.

Nekem nincsenek rossztulajdonságaim. A láncdohányzás, az alkoholizálás, bulizás, munkanélküliség, érdektelenség az, amitől magam leszek. Könnyen veszem a szembe száguldó életet, relatíve könnyen.

Vannak olyan napok, mikor émelygek az alkohol látványától, voltak pillanatok, mikor kidobtam fél üveg tequilát és a citromot, a sóval együtt a kukába hajítottam, mert valaki elhitette velem, hogy ez nem élet. Ha valaki érdeklődne a foglalkozásom iránt, hogy miből diplomáztam, akkor szemrebbenés nélkül jelenteném ki, hogy hivatalos züllő vagyok. Ilyen szakot még nem indítottak, de én kreáltam magamnak. Négy éves, nyolc szemeszternyi töprengés, őrültnek kell lennie a művésznek, vagy a művészetet kell őrülten kívánni?
Üres tekintettel, bárgyú vigyorokkal tartottam fent tehetségem látszatát. Kreativitás híján több munkám volt ebben, mint társaimnak. Ötletektől mentesen a föld alól kerítettem másolandó elgondolásokat. Fotografikus memóriámmal nem kérkedtem, jó célokat eszem ágában nem volt vele szolgálni.

A pénzt az szereti a legjobban, akinek a legkevesebb van belőle. Ilyenkor bármilyen bevétel forrásra lecsapok, mert vannak olyan szenvedélyek, amiknek nem lehet nemet mondani. A lopás viszont kevés esetben marad megtorlatlan. És borzalmasan rossz fizikai erőnlétemre tekintettel, mindig én vagyok az első, akire enyves kezűségének bizonygatásakor lecsapnak a gumibotosok.

Történet vagy szerepes példa

"Az idők méhében sok minden vajúdik, ami várja, hogy világra szüljék."
- William Shakespeare

– Anya azért hagyott nálad, mert rád hasonlítok a legjobban?
A vékony hangú kérdésre menten kiköptem az addig ide-oda ping-pongozott kortyot számból. Lehervadt arcomról a blazírt kifejezés, amit a derékgyilkos ágy hagyott maga után.
A lány kedvtelen fintorom láttán talán elkezdett megvilágosodni. Szerette volna visszaszívni még a kérdést is, nehogy igenlő válasszal szolgáljak számára. Kiesett kezéből a grafit ceruza, az újságpapír szélébe szaggatott, melyre addig virágokat rajzolt és melyen a betűk dagadó gyomrát firkálta felismerhetetlenre.
Eltűnődött. „Anya hibázott?”
Esélyt sem adtam saját bizonytalanságomnak. Hat éve, mikor ez a tüneményes kis barna világra jött, s berepült ide a mózeskosár takarói közé veszve, ki sem láttam a füves cigaretta mámora közül, de konokul elküldtem az Ő anyját, az én édes nővéremet, a mi közös rokonunkat melegebb éghajlatra ferdehajlamú gondolatával.
A legbosszantóbb próbálkozás volt Cora részéről, mikor a példamutató keresztanya címét rám aggatta, remélve, hogy ebből majd értek.
Mit sem változtam.
A fehér felhőkről félig lelógó nővérem kezéből egy AK-47-es intett felém fenyegetően. Szakképzett katonák tehetségével mért be, hogy kibiztosítson, majd elsüsse a fegyvert. Gyűlölt. Nem mondom, volt rá oka szép szerivel. S ha lett volna agyam listát vezetni, akkor méterekre kígyózott volna tőlem a sor vége. A lány az itt töltött idő alatt csak minden másnap látogatta az óvodát, hamarabb jutott eszébe öt alkohol brand, mint gyümölcsnév. Vasárnaponként látott csupán főtt ételt, 0-24 órában birtokolta a tévé távirányítót, és csupán akkor kellett fésülködnie, ha ő azt úgy akarta. Tetvektől, mosatlan ruháktól vagy a szappan hiányától vakarózott-e annyit, nem tudom.
– Csak agonizáljunk, jó? Ne társalogjunk semmilyen komoly témáról. Nézd meg a teletexet, hogy mikor kezdődnek a hencegnők, aztán foglald le magad.
Kíméletlenül korgó gyomrom hangja nem nyomta el kérdését.
– Mi az, hogy agonizálni?
Még arra sem méltattam a lányt, hogy ráemeljem pillantásom. Könyörgöm! Két hete miatta kelek hajnali nyolckor és még dialógba is elegyedjek vele? Ez kész terror. Főleg, hogy a gyerektartást még nem láttam.
Nem akartam, hogy a miértjeivel és a kérdéseivel üldözzön. Ma fel kell majd hívnom a faszfej keresztapját, akin számon kell kérnem az elmaradását. Kutyakötelessége lenne a lábtörlőmön pitizve a kölköt követelni. De ez a söpredék arra sem méltatja az elanyátlanodott kócost, hogy néhány percet rááldozzon marha elfoglalt idejéből. Nekem ugyan nem okozott volna fájdalmat, ha a sitten elveszik a segglyuka szüzességet és a hosszútávú memóriáját, de köztudott volt, hogy a törpe fantáziát látott abban a nyomorultban. Én is láttam... részegen. Valami nagy és... fantáziát.
Eljutottam a könyves polcig, majd visszavonszoltam magam az asztalig, ahol a gyerek ült. Egy vaskos enciklopédiát dobtam a szanaszét szóródott gabonapelyhek tetejébe. Ha nem fájt volna úgy a fejem, magam csapom fel az értelmező kéziszótárt, így viszont ráhagytam a keresgélést. Addig is hagy érvényesülni reggeli nyomorom futópályáján. És ez még nem a startvonal volt. Azon is képes lettem volna átesni ilyen másnaposan.
– Ott keresd, hogy...
– Az "a" betűnél?
– Ja. De a végétől kezd el lapozni, mert ez olyan könyv, hogy a "z"-től kell indulni. Muszáj.
Délután kettőig szabaddá tettem magam.
Szinte éreztem is, ahogy Cora a terrorista angyal, kilövi az első sorozatot, és végigszánt vele gerincem mentén.
Áucs.


Délután kettőkor végigvezetem tekintetem egyenes vonalban a lakásomon.
Disznóól. Mindig az, nem meglepő. De ebbe a katasztrófát szenvedett övezetbe most egy második élőlény is bepofátlankodott és a Barbie-babák kedvenc szerenádját nyomja fennhangon ordítva, miközben az ezeréves kanapé tropa rugóit teszteli. Erre még öt perce van, aztán kirakom az erkélyre levegőzni.
Ehhez túl instabil a fejem állapota.
Talán, ha nem borral gurítom le a fájdalomgyilkost… túl sok a talán.
Hűtőjelentés.
Fertő. Kész bordély, amit itt hármasban művelt a sütőtök, a joghurt és az uborka. Jó, hogy nem sikoltozták az én nevemet, miközben penészt és lábat növesztettek a szőrös seggükre.
– Figyelj csak, Crissy. Amikor itt firkáltál…
– Rajzoltam.
– Véstél.
– Rajzoltam.
– Nekem olyan tök mindegy, művészi alkotás volt-e vagy rongálás. A lényeg. Nem láttál egy fehér borítékot az én nevemmel? Tudod. Lara Jones-Hawson. A címem van rajta, és egy nagy pecsét, hogy ezt azért küldték, hogy vehessek neked csokoládét ebben a hónapban. Na?
A kislány szeme felragyogott a nyalánkság hallatán.
Áh! Meg van Crissy drogja. Engem a jó minőségű ír whisky hoz ilyen lázba, mint őt a beolvasztott barna katyvasz.
Sietségében szinte átesett a fehérnek született bolyhos szőnyegen, s felnyalábolt az étkező asztal alól egy vadállat mintával mímelt borítékot. Annyira szerettem, hogy az ő agya még használható volt. Annyira szerettem, hogy kicsit sem hasonlított rám.


– Ma mindenki mesélt az anyukájáról az iskolában.
A kanál megmerevedett a kezemben. Tompa puffanással a bögre aljában végezte a tejtől megázott müzli. Az üres kanalat reszketve tartottam, míg Crissy bele nem kezdett a visszaidézésbe. Kisvártatva vártam, hogy a nővéremről jöjjön az édesded leírás, hogy majd jellemét firtassuk és egy anyára jellemző szavakkal illessük. Kedves, gondoskodó, féltő, törődő. Ehelyett én kerültem szóba.
Marha jót mosolyogtam Crissyn, miközben nagy hévvel előadta álmai anyukájáról szóló kis beszámolóját. Kezdetben... kezdetben volt erőm mosolyogni.
False: Az anyukám most szabadságot vett ki.
True: Cora és Lincoln egy bevásárlóközpontban lelték halálukat, egy ámokfutó két golyójától véreztek el.
False: Rábízott a példamutató keresztanyámra.
True: Mondjuk inkább, hogy züllött és munkanélküli.
False: Parancsba adta neki, hogy mindenben a kedvemre kell tennie.
A kis kócos ennél a mondatnál büszkén kihúzta magát.
True: Lustaságomból fakadóan csokoládétortát evett popcornnal, hamburgerrel és pizzával. Már most rákapott a gyümölcslével kevert italokra. Szegény szerencsétlen!
True: Lara néninek(baszkikuli, ennyire öreg lettem?) pazar (jót tett neki a szótárhasználat…) munkája van. Nagyon okos.
True: Valóban, mert fogalmam nincs róla, hogyan fest egy munkaszerződés, vagy hogy miképp ível felfelé az IQ-szintem.
False-True: Ő egy nagy takarítócéget igazgat! Ő egy igazgatóasszony. Azért nem tartunk otthon rendet, mert minden üres üveget, papírszemetet haza kell hoznia, és a nappalink közepére szórni!  A szeméttelepen már nincs elég hely. És mi nagyon sok tévét nézünk, főleg meztelenkedős bácsikról meg nénikről, de néha robbanni is szoktak a dolgok, vagy vérfröccsen a képernyőre… vagy Lara néni sikítozik. Én is szoktam sikítozni. Mert hát ha neki lehet, nekem is. Ő egyébként nagyon ügyesen fest! Minden művészeti vonásomat tőle örököltem! Mindig fest valamit, amit kidob. De szerencsére van időm lemásolni előtte, így nem vesznek el a firkálgatásai. Egész füzetem van! És a legjobb, hogy nagyon sok embert ismerünk. Mindennap új fiúkkal vacsorázunk!

A jó pedagógus füle kihegyeződött a kritikus fordulatokra. Míg ez a hatérves gyermek összezavarodva élménybeszámolót tartott a nyomorúságos életemről, az osztályfőnöke fejben már a szociális munkások számán töprengett. Nyakig szarban voltam. Ha iderendelem a flúgos keresztapát, aki majd a gyerekkel együtt elveszi a segélyt, akkor még nagyobb ürülék tengerben fogok lubickolni. Eszem ágában sincs… mintaszülő leszek. Más különben milyen pénzből veszek majd cigarettát magamnak hónap közepén?
– Christine, azonnal elmész lefeküdni! Előtte megfürdesz és még a hajadat is megmosod…
– De most fog kezdődni a Phineas és Ferb! Mindig megnézzük! És még csak öt óra van. Nem fogadok szót! Majd ha hozol csokit.
Kérdés: ki nevel kit? És ki nevet a végén? Mert nem érzem, hogy röhögne a vakbelem. Ja, bocs. Már tízévesen kivették.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Noel Kuushi
Noel Kuushi

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 30
◮ tartózkodási hely : In the cellar of my bro's house, Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 237
◮ join date : 2014. Aug. 03.

lara jones-hawson Empty
TémanyitásTárgy: Re: lara jones-hawson   lara jones-hawson Icon_minitimeCsüt. Okt. 23, 2014 12:35 pm

Elfogadva!
Üdv minálunk!

  Újat mondok azzal, hogy ezt a lapod is imádom? Odavagyok még mindig attól, ahogyan fogalmazol.
  Remekül oldottad meg a jellemzést, tetszett, hogy nem az a megszokott volt. A történetedben az igaz/hamis rész pedig tökéletesen összefoglalta a fél életed. (Annak utolsó pontján jót derültem az igazgatónénis résznél.)

  Húha, ez a Cora valóban nem volt egy egyszerű eset (mondjuk Te sem vagy az, de ez roppantmód tetszik).
Crissy-re pedig vigyázz nagyon - és ha szegény gyerek mesét akar nézni, hát had nézze! Very Happy

  Őszintén szólva én inkább tennélek a függök közé, de ha te zöldike szeretnél lenni, ám legyen.
  Avifoglalásod módosítsd kérlek, aztán irány a játéktér. Wink

[You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

U.i: Shakespeare miatt is jár a piripont! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

lara jones-hawson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» jamie | lara
» jamie || lara
» Mia Jones
» Lorainne Jones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-