KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Mia Jones Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Mia Jones Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Mia Jones Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Mia Jones Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Mia Jones Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Mia Jones Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Mia Jones Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Mia Jones Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Mia Jones Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mia Jones

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Mia Jones
Mia Jones

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 20
◮ join date : 2015. Feb. 23.

Mia Jones Empty
TémanyitásTárgy: Mia Jones   Mia Jones Icon_minitimeCsüt. Feb. 26, 2015 5:02 pm

Mia Jones
USA, New York, New York City; 1990. 04. 01.Mia Jones 666dhvl
24
FBI ügynök - Terrorelhárító
Cops
Mami Sasazaki
Karakter személyisége
pozitív tulajdonságok:
Kitartó - amit eltervezek, valamilyen célt kitűzök magam elé, azt mindenképp véghez is viszem, semmit sem hagyok félbe.
Tanulékony - könnyen, és gyorsan megtanulok szinte bármit.
Megbízható - aki elnyeri a bizalmam, biztos lehet abban, hogy nem fogom elárulni, cserben hagyni, a barátaim szinte mindenben számíthatnak rám.
Magabiztos - csak olyanba fogok bele, amiben teljesen biztos vagyok, ezért nem is bizonytalanodom el soha a dolgomban.
Kreatív -szinte mindenre van valami új, esetleg nem teljesen hétköznapi ötletem, ami másnak akár eszébe se jutna, ami akkor különösen jól jön, ha rajzolni támad kedvem.


negatív tulajdonságok:
Túlzottan őszinte - nem szeretek hazudni, mindig kimondom a véleményem, soha nem köntörfalazok, bár gyakran olyan szóhasználattal. ami nem épp kedves, és ezzel gyakran megbántom az embereket, még ha nem is akarom.
Hirtelen haragú - könnyen dühbe gurulok, és ilyenkor szokásom lehordani mindenkit, aki épp megharagított, de ez olyan gyorsan tűnik el, amilyen gyorsan jött, és persze gyakran meg is bánom azokat, amiket ilyenkor  mondok.
Munkamániás - mindenem a munka, amibe ha belevetem magam, akár még - egy kis túlzással - éhen is halnék, ha nem emlékeztetne valaki, hogy enni is kéne. De nálam első a munka.
Csökönyös - amit elhatároztam, vagy amiről úgy gondolom, hogy úgy a jó, attól senki nem tántoríthat el, ragaszkodom z elképzeléseimhez, és eddig még nem is akadt olyan ember, aki meg tudta volna változtatni a véleményem.
Depresszióra hajlamos - szüleim halála óta többször magamba fordulok, és akár napokig is depizek.


egyebek:
- Imádom a küzdősportokat, fekete öves karatés vagyok, emellett pedig a kung fu, és a taekwondo terén is vannak tapasztalataim.
- Könyvmoly vagyok, ha időm van rá, akkor néhány nap alatt kivégzek egy-egy vastagabb könyvet.
- Szeretek rajzolni, bár nem vallom magam nagy tehetségnek, pedig sokan mondták, hogy elég ügyes vagyok.
- Eredetileg sötétbarna, szinte fekete a hajam színe, de szinte havonta átfestetem. Jelenleg szőke, és kék, de ki tudja, talán következő hónapban vörös lesz, vagy esetleg lila.
- Utálom, ha valaki belemászik a személyes terembe, ilyenkor előfordul, hogy "önkéntelen idegrángásaim" lesznek, és az illető a csinos - vagy nem csinos - pofikáján viselheti egy darabig jó esetben a kezem nyomát. Jó esetben...

Történet vagy szerepes példa
- Hé...! Pszt..!! Izéé... Miaaa!
-Hm.. I-igen...? - már elég késő van, azt hittem már minden szobatársam alszik, hisz holnap lesz a nagy nap, végre levizsgázhatunk, nem épp jó dolog kialvatlanul menni a vizsgáztatók elé. Én már hozzászoktam a renszeres kialvatlansághoz, de nem hinném, hogy a többiek is igy vannak ezzel.
- Te sem tudsz aludni? - Kérdezi az egyértelműt Tracey... Asszem ez a neve. Kicsit azért vicces, hogy tíz hét alatt nem igazán sikerült jobban összebarátkoznom senkivel.
- Nem... Viszont neked aludnod kéne már. Holnap hosszú napunk lesz. - Meg persze nekem is, de az már mellékes.
- De nem tudok... Túlságosan izgulok. Játszunk inkább "Kérdezz!Felelek!"-et? Én kérdezek, és te válaszolsz. Aztán ha akarod egy idő után cserélhetünk. Na?
- Hmm... Rendben. Záporozzanak csak akkor a kérdések. - Felelem, és egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon, majd a továbbiakban törökülésben ülve az ágyon várom Tracey kérdéseit.
- Szóóval akkooor... Mesélsz a gyerekkorodról? Hol nőttél fel? És van testvéred?
- Nos akkor... New Yorkban születtem, és 11 évig ott is éltem. Sajnos nincs tesóm, pedig én mindig is nagyon szerettem volna egy kistesót. A gyerekkorom eléggé eseménydús volt, sokszor elutaztunk Japánba is, ahonnan a nagyszüleim vándoroltak ki még elég rég, és... És hát elég sok mindent csináltunk közösen. A szüleimnek mindig én voltam az első, és mondhatni mindent megkaptam, amire vágytam. - Óh, a boldog emlékek... Mindig megmosolyogtat, ha viszagondolok rájuk. A sok túrára   a természetben, a piknikekre, és a nyaralásokra Japánban, meg Európában. Csak aztán mindig előkerülnek azok a szomorú emlékek.
- Óh de jó neked! Akkor a szüleid biztos nagyon szeretnek...
- Igen, Szerettek... De a szeretetük már rég nem élvezhetem... - Hangomban érezhető a bánat, és egy cseppnyi düh is, ami mióta a szüleim egy terrortámadásban életüket vesztették, mindig is ott volt. Az emlékek, az utolsó emlékeim a szüleimről még mindig élénken élnek bennem. Emlékszem, még csak alig múltam 11, veszekedtünk valamin, már nem is tudom, min, és haragban váltunk el aznap. Este persze bocsánatot kértem volna, csakhogy az a pillanat már sosem jöhetett el.
- Jaj... Izé... S-sajnálom... Akarsz róla beszélni?
- Nem... Nem... Én nem... - Akarok róla beszélni. De ezt már nem tudom hozzátenni, érzem, hogy összeszorul a torkom az emlékektől, és még néhány könnycsepp is szökik a szemembe. - De... De miattuk döntöttem úgy, hogy FBI-os leszek. - És most itt vagyok, a vizsgáig már csak néhány óra van hátra. Mikre nem képes egy kis akaraterő, és eltökéltség... Én reménykedem, hogy sikerül, és elhelyezkedhetem a szakmámban. Aaaz nagyon jó lenne.
- Én tényleg nem akartalak felzaklatni... Bocsi! Szerintem inkább aludjunk, tényleg ránk férne már. Főként rád. Jó éjt!
- Re-rendben. Jó éjt! - Felelem, majd átfordulok a másik oldalamra, de tudom, hogy még egy jó darabig nem fogok tudni elaludni. Még nem...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Mia Jones Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mia Jones   Mia Jones Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2015 7:56 pm

Elfogadva!
Szia, Mia! *-*

Szeretem ezt a nevet, annyira édes! :pls:

Ám ahogy elnézem, emellett te még "veszélyes" is vagy. Very Happy (a fekete öv azért nem semmi, nem fogok a személyes teredben időzni, azt hiszem o.O)

Nagyon tetszett ez a Kérdezz-felelek megoldás a szerepes példádnál. Sokatmondó jelenet. :)
A szüleidet nagyon sajnálom, de biztos vagyok benne, hogy remek leszel a szakmádban. Retteghetnek Vegas rosszfiúi! Razz

Már csak annyi a dolgod, hogy foglalózz, tőlem pedig kapsz egy szupijó színt! Mia Jones 3853069790

Vissza az elejére Go down
 

Mia Jones

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lorainne Jones
» lara jones-hawson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-