KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Peyton Law Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Peyton Law Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Peyton Law Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Peyton Law Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Peyton Law Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Peyton Law Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Peyton Law Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Peyton Law Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Peyton Law Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Peyton Law

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Peyton Law Empty
TémanyitásTárgy: Peyton Law   Peyton Law Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 9:17 pm

Peyton Mildred Law
26 • Maryland • Civilians • shattered bubblegum • anne hathaway
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: életvidám, kedves, optimista, nyitott, kitartó, laza

◆ negatív tulajdonságok: szétszórt, ügyetlen, makacs, lusta, magéleti katasztrófa, kezelhetetlen

◆ egyebek: - A nővérem három hónapja vesztette életét egy autóbalesetben. A férje már korábban meghalt rákban. A kislányukat, az én unokahúgomat én nevelem.
- Lance Martin, a volt férjem. Hat évig bírtuk egymás mellett. Megcsalt, ráadásul a viszonyunk is közönyös volt. Ha beszélgettünk, annak vita lett a vége. Azonban mikor beadtam a válókeresetet, mintha magához tért volna…nehezen írja alá a papírokat.
- A válás óta, a magánéletem egy katasztrófa.
Történet vagy szerepjátékos példa
Életemben nem éreztem magam olyan pocsékul mint most. Kibotorkáltam a mosdóba, belebámultam a tükörbe, de szinte azonnal padlót is fogtam a látványtól. Úgy néztem ki, mint aki megérett a sírba tételre, álmatlanságtól vörös szemek, táskák, lila foltok, sárgult bőr… az alvás tényleg szépít. Erre tudok csak következtetni, ha látom hogy a hiánya milyen hatással van rám.
Valahogy eldöcögtem a konyháig, de a kávé látványára is felfordult a gyomrom. Az elmúlt negyvennyolc órában annyit ittam, hogy színtiszta koffein kering az ereimben. Kábán körbepillantottam, valami élvezhető társaság után kutatva, de a két macskán meg a zsírtól mozgásképtelen tacskón kívül egyedül Ellisre számíthattam.
Ő viszont a lakás másik felén (bő tíz méterre tőlem) a nappaliban, a kanapén döglött, divat magazinokat lapozgatva. A szobatársam… mondhatni nagyon büszke a külsejére, és ideje java részét ennek az érzésnek a táplálásával tölti. Szóval vásárolgat, kozmetikázik, fodrászoltat, meg ilyenek. És persze engem sem akar kihagyni a „jóból”, így gyakran elrángat ide-oda, de egy idő után megunja passzivitásom, bedob egy kávézóba, és két óra múlva értem jön. Fogalmam sincs minek erőlteti a dolgot…talán a lelkét nyugtatja ezzel, hogy tesz valami általa lényegesnek vélt gesztus, amiért pénzelem a hobbiját. Mert bizony, mióta becses apukája kirakta a szűrét, nálam húzta meg magát.
- Borzasztóan festesz Peyton drágám…- jegyezte meg unottan, az újságból fel sem pillantva. Vajon honnan szedi ezeket a csodálatos ténymegállapításait? Mintha magamtól nem tudnám, hogy konkrétan a háromhetes KFC csirke jobb bőrben van nálam. – De… mi a terved mára? Mert arra gondoltam, elmehetnénk…- csivitelte aranyosan a fülemhez hajolva nagyszabású terveit, amiből egyet sem sikerült fel fognom, mert mindnek az volt a lényege, hogy menjünk-el- hazulról. Nem. Ezt nem lehet.
Utoljára ötvenkét órája bonyolódtam komolyabb kapcsolatba az ágyammal, és most hogy van egy cseppnyi időm, nem akarom veszni hagyni a nagy lehetőséget. Egyre több és több beteg, sérült embert hoznak be, és egyre több orvos dönt úgy, hogy na ő most jobb helyre költözik, felmondja a praxisát, maszekolni megy, kiveszi a szabadságát, és mi egyre kevesebben vagyunk. Ezért van az, hogy napjaim nagy részét agymosott zombiként kényszerülök eltölteni, kábán vegetálva, és nagy ritkán mikor odajutok, úgy alszok mint akit agyon lőttek. Eladtam a lelkem.
-… és aztán, elmegyünk arra a duplarandira amiről múlthéten beszéltem.- közölte ünnepélyesen, mintha a Messiás eljövetelét hirdetné. Mosolya reménykedő volt, nem is igazán akartam összetörni tündérporos álmait, de maga a tény, hogy én most megmozduljak…
- Nem lehet. –válaszoltam tömören.
- De…neked is jót tenne, végre egy csajos este…
- Pasikkal?
- Annál jobb.
Úgy tettem, mint aki komolyan megfontolja a lehetőségeket. Vagy alszok, és akkor újabb ötven órára feltöltöm magam, vagy pedig megyek arra az idétlen találkozóra, két tufaagyú suttyóval, amit Ellis kitudja hol szedett fel valamelyik pláza-kirándulása közben.
- Szó sem lehet róla. –ráztam meg a fejem.- Úgy lemészároltak hogy egyetlen szabad idegvégződés lett belőlem.- tettem hozzá nyomatékosan, mikor láttam hogy már szóra nyitja a száját. – Nem lenne szép látvány, ha mozi áldott csendjét az én horkolásom verné fel.- mosolyodtam el, ami azt hiszem egy vérszegény de annál vérszomjasabb vicsorgássá fajulhatott. – Különben is…itt van még nekem Sasha…
- Ne fogj mindent a gyerekre!
- De az anyja most halt meg! Figyelni kell rá…
- Depresszió? Ugyan már, egy babáról van még szó, nem is fogta fel igazán mi történt. Elég, ha annyit tud, hogy anyuka a mennyországba költözött, és…
- Tizenkét éves, normális kamasz. Nem szúrhatom ki ennyivel a szemét. Tud róla. Mindenről tud..
Kissé felháborított Ellis viselkedése, így aztán válaszra sem méltattam a volt férjemmel kapcsolatos megjegyzését. Ha akarnék szereznék pasit. De nem akarok.
Elég dolgom van nekem anélkül is. Itt van a temetés, a válási papírok végére sincs pont kanyarintva. A gyereknevelés gondja is rám szakadt, a betegek, a rezidensek, az ápolónők, a fogyatkozó gyógyszerkészletek, a gyanú, hogy valaki dézsmálja a dózisokat… kell nekem főorvosnak lennem?
Aztán folytatom a sort, itt van még nekem…Gideon?
Álmatag döbbenettel olvasgattam a rejtélyes sms sorait, amiket épp ebben a negyed percben kaptam meg az egyik ápolónőtől.
Mr Russo életjelei változnak.
Már rángattam is magamra a kabátomat, és túrtam fel a kocsi kulcsért a konyhát.
- Ellis! Majd hozd el a suliból Sashat! Péntek van, vidd el moziba, vagy étterembe, most dolgom van, pá, puszi!
És már ott sem voltam.

- Mrs Martin…- sietett felém egy mókus arcú, szigorú tekintetű, rózsaszín kezeslábast viselő ápolónő. Újonc…
- Miss Law, ha kérhetem. – mormogtam, majd homlokráncolva mélyedtem bele az átnyújtott adattömegbe. – Jobb lesz, ha vetek rá egy pillantást…
Vagy kettőt.
Igaz, semmit nem tudok róla, de a legkedvesebb betegeim közé tartozik. Az élettelen, de megnyerő külsejű testet emberivé varázsolták a bajtársak, a mennyasszony által mesélt történetek. Meg aztán vele volt a legkevesebb gond. Bevallom, a kómában fekvő betegekre jobban odafigyelek, így fordulhatott elő, hogy jó pár alkalommal, ha időm engedte, és a menyasszony éppen nem ücsörgött bent kitartóan, belopóztam a kórterembe, és felolvastam neki. Az újságot. Főleg.
Biztosra mentem, na.
A kórlapot olvasgatva nyitottam hófehérre meszelt helyiségbe. Nem néztem fel, úgy csuktam be magam mögött az ajtót. Alsó ajkam őrölve próbáltam kisilabizálni valamiféle magyarázatot az adatokból, de nem jutottam sokáig.
- Jó napot!
Meglepetten bámultam fel. Mosolyogva feküdt, magatehetetlenül az ágyon, hangja rekedt volt, alig hallható, köhögésbe fúló. De mosolya rengeteg jót ígért. Hasonló gesztussal válaszoltam.
- Jó napot Mr Russo. Hogy érzi magát?
Válaszát meg sem várva, dugtam hőmérőt a szájába, megállítva a valószínűleges szóáradatot.
- Valaki nagyon fog örülni magának. – hunyorogtam rá kedvesen, és felírtam az értéket a táblázatba. Válaszolni próbált, de a torka sivataggá száradt.- Hozok vizet.
Percekkel később, műanyagpohárból, szívószálon keresztül kortyolta a hűvös vizet. Akkor már az ápolónő tett-vett körülötte. Én, a jelentésbe temetkezve…vagy legalábbis ezt mímelve, volt lehetőségem jobban is szemügyre venni a férfit. Vonzó. Nagyon is. Főleg Lance után. Bár a volt férjem után még egy kivénhedt csataló is az lenne…
- A menyasszonyát már értesítettük.
- Menyasszony?
- Igen…bizonyára sok kérdése, van mindet felteheti neki, ha megérkezett…
Az a fránya amnézia. Mindent megnehezít és összekuszál. Nem tudni ideiglenes-e vagy örökké tart majd…
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Peyton Law Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peyton Law   Peyton Law Icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 9:44 pm

ELFOGADVA
Na te KFC csirke, nekem tetszett és már látom kibontakozni a romantikát. Huss foglalózni!

Vissza az elejére Go down
 

Peyton Law

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Peyton D. Addison
» Peyton – Gaston
» Peyton & Lena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-