KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 "Minden alku megfelezett nyereség."

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Minden alku megfelezett nyereség."   "Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 26, 2015 12:23 pm

Talán nem kellett volna. Mégis, úgy éreztem, hogy muszáj volt tudatnom vele a véleményem. Lehet, hogy meggondolatlanságot követtem el, de abban a pillanatban örülhetett, hogy csak annyit kapott. Mialatt beszéltem, azért valamiféle kósza gondolat, csak egy egészen parányi felsejlett, mégsem akartam visszakozni. Ha egyszer döntöttem, nagyon nyomós indok kellett ahhoz, hogy megváltoztassam a döntéseim, és tudtam, hogy a vele való dolgozás csak előnyére válhat a munkának, mert valljuk be, Vincent értette a dolgát, csak néha túl sokat gondolt arról, hogy mennyit érhet. Mindenki pótolható, mindenki helyébe egy új léphet... legalábbis bizonyos esetekben. Az viszont meglepett, hogy mégsem ugrott a szavaimra. Pár éve... nos, akkor minden más volt.
Odakint már nyugodtan szemlélődve kérdeztem rá a találkozónkra, amire meg is kaptam az időpontot. Ha nem is mondtam ki nyíltan, és őszintén előtte, bizonyos dolgokat megtudtam róla az utóbbi időben. Egészen azóta azon dolgoztam, hogy lehetőleg maradjon meg a sok lépés távolság közte és a fejvadász kiscsaj közt, mióta szembesítettek azzal, hogy valaki Vincent fejét akarja, vagy részben belepiszkítani az ügyeibe.
- Jól van. Majd szólj az embereidnek, hogy ne taperoljanak le. Úgyis lesz nálam fojtózsinór és Sig. Nem szeretném kiadni egyiket sem a kezemből. Remélem megérted - bólintottam csak ennyit megértve az időpontot. Az, hogy hova kell mennem, pontosan tudtam. Hazai pályán akart fogadni Vincent, ebben biztos voltam, túlságosan is fontos vált már az.. "üzleti" életben, mióta utoljára láttam. Részemről ezt is lezártnak tekintettem, és amikor elindult a hármas hústorony-menet, már egészen hosszan kifújva a levegőt a tüdőmből nyúltam ismét a névjegyért, amit Mr Corvin adott, elgondolkodva azon, hogy talán mégis fel fogom hívni még az egy hét múlva következő ebéd előtt is. Csak a biztonság kedvéért, ha esetleg mégis felmerülnének bizonyos kérdések a konténerrel kapcsolatban. Sosem szerettem az ilyen irányú meglepetéseket, még akkor sem, ha teljesen lehetetlen is előre betervezni minden lehetőséget. Elég egy pillanat és minden romba dőlhet. De tudtam, hogy abban az esetben ahogy Vincent is, úgy én is megtennénk mindent azért, hogy megkapjuk azt a hat milliót. Nem igaz, hogy nem lehet az embereket megvenni. Csak a megfelelő pénzösszeget kell meglebegtetni a szemük előtt egy olyan köntösbe bújtatva, amitől képtelenek megszabadulni.
Amint Vincent megszólalt, felpillantottam a kártyáról, egészen meglepetten néztem őt, de csak utánuk indultam minden léptemnél határozottan koppanó cipősarokkal, fel is mosolyogtam rá.
- Átadom. Szereti a rejtélyeket. Az egyik kedvence ha rabló-pandúrosat játszhat - osztottam meg vele a számára érdektelen információt, engem viszont nem tudott kihozni a sodromból. Most... már nem. - Uraim - rámosolyogtam a két németre is, majd Vincentre csak egy pillantást vetettem - További szép estét neked is - biccentettem a hármas felé, majd a tengelyem körül megfordulva siető léptekkel távoztam beülve az éppen eltulajdonított Lexust. Imádtam a bőrt. A fehér gyönyörűséget és a búgó motor hangját. Egy cseppnyi mennyország kijárt.


Neked is köszi a játékot Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent Morris Belvedere
Vincent Morris Belvedere

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Vegas külterülete
◮ hozzászólások száma : 80
◮ join date : 2014. Dec. 15.

"Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Minden alku megfelezett nyereség."   "Minden alku megfelezett nyereség." - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 26, 2015 6:17 pm

A szavaira csak még egy kósza biccentés, mindenki jól tudta a körzetben kicsoda Grace, egyesek még együtt is dolgoztak vele, de ami kikötés az kikötés, nekem kell utasítani az embereket, hogy bárkit is beengedjenek. Persze ezzel nem lesz probléma. Bíztam Grace-ben. Még ha alkalmanként néha a legszívesebben agyon is csaptam volna.

Megújult lélegzettel tartottam kifele, kész örömteli volt szabadulni a helyről. Ekkor mégis felcsapott a fejemben egy gondolat, az, amit Corvin odafenn súgott, egy gyerek.. és nem mondom, hogy nem fintorodtam el az orrom alatt. Soha nem gondoltam volna hogy Grace egyszer bevállal majd egy ilyet. Viszont az ő élete. Már... - vettem tudomásul a tényeket, de azért nem tudtam ellenállni a dolognak, hogy még oda ne szóljak.

Nem lepett meg a válasza. Ahogy megtette, tőle egész szokatlan módon csillant fel a szeme és valami olyasmit láttam benne amit azelőtt még sosem. Sóhajtottam egyet, és egy darabig még néztem utána ahogy kilépett.

- Bassza meg... - köptem csak el az orrom alatt, de fogalmam sincs róla miért is tettem, végül csak összeszedtem magamat, és minden további szó nélkül indultam meg a kijáraton, hogy berakjam magam a Mercedesbe.


Folyt. köv.:ITT...
Vissza az elejére Go down
 

"Minden alku megfelezett nyereség."

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Elrabolva - Alku az ördöggel?
» Veszély, nők és minden más
» Minden, ami egy sivatagi lerobbanáshoz kell
» Egy tökéletesen semleges szituáció, ami már minden, csak nem semleges...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-