KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Jerome & Pernille Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Jerome & Pernille Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Jerome & Pernille Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Jerome & Pernille Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Jerome & Pernille Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Jerome & Pernille Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Jerome & Pernille Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Jerome & Pernille Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Jerome & Pernille Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Jerome & Pernille

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Pernille Hawkins
Pernille Hawkins

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Mindenhol és sehol
◮ hozzászólások száma : 4
◮ join date : 2015. Nov. 12.

Jerome & Pernille Empty
TémanyitásTárgy: Jerome & Pernille   Jerome & Pernille Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2015 9:53 pm

- Arról volt szó, hogy már nem kell ezt csinálnom – meredek főnökömre hűvösen, még a karom is keresztbe fonom a mellkasom előtt, hogy azzal is érzékeltessem, mennyire nem rajongok ezért az egészért. Már azt se tudom, hogy kell az ilyen fiúkhoz viszonyulni, egyszerűen elszoktam tőlük… és amúgy is, miért én?
- David Root téged akar, és ezt nem kevés összeggel nyomatékosította, nem nyitok vitát – és esélyt sem ad arra, hogy én nyissak, mert már ki is libben, én meg magamban küldöm őt jó messzire, nem túl szép szavakkal. Bármennyire is vagyok, ahol vagyok, még mindig neki dolgozom, ami annyit tesz, bólintok és megyek, még ha egyáltalán nincs kedvem hozzá.

Az egyetlen vigaszom, hogy nem egyedül szállok ki a limuzinból, hisz három másik lány is meghívást nyert a buliba, és ki tudja, hány hozzánk hasonló lesz még ott. Persze nem tartok semmiből, egyikük se érhet a nyomomba, ezt bármivel alá tudom támasztani, elvégre évek tapasztalatai engedik, hogy ezt mondjam.
Nem öltöztünk ki, valahogy egyikünk se arról híres, ellenben kellően felhívjuk magunkra a figyelmet, elvégre, ez mégis csak egy nagy medencés buli. Még felülüdülés is lenne itt lenni, ha engem nem dolgozni küldtek volna. Amíg a csajok beveszik a helyet, és megkezdik alapozni az estét, addig én távolról figyelem a srácot, aki dj pult mögött tevékenykedik. Még pont észreveszem, hogy valaki a vendégek közül felém közelít, de a puszta tekintettemmel közlöm vele, ne tegye. Általában ezt meg is szokták érteni, most sincs másként.
Leveszem a kabátom, mi alatt csak bikini van rajtam, hisz kellemes idő van, és nekem aztán főleg nincs mit takargatnom, majd szerzek két pohár italt, és egy sóhajtás után, Jerome – remélem, jól jegyeztem meg a nevét – felé veszem az irányt.
- Nem vagy szomjas? – nyújtom felé az egyik poharat, mosollyal az arcomon, miután megbizonyosodok róla, biztos, meg is hallja azt, hogy beszélek hozzá.
- Biztos fárasztó egész este ezt csinálni – nézek végig a dj pulton, és csak egy pár pillanat erejéig hagyom, hogy lássa, elhúzom a szám, aztán arcomra visszakerül a már jól megszokott mosoly, tekintetembe meg némi csillogás kerül, mintha csak annyira odalennék azért, mert ő ilyet tud.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Jerome Brightman
Jerome Brightman

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 32
◮ tartózkodási hely : jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 47
◮ join date : 2013. Sep. 11.

Jerome & Pernille Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jerome & Pernille   Jerome & Pernille Icon_minitimePént. Nov. 13, 2015 1:16 am


Születésnap... Ez a nap mindig is egyet jelentett a közeli haverokkal, torta.. pia, amivel én mindig is csínján bántam hiába mondták hogy hülye vagyok, engem mindig is egy dolog éltetett és az a zene.. Soha nem kívántam ennél többet.

A ma.. más volt. Merőben Alig fél éve hogy elkezdődött ez az egész körülöttem. Pörgés. Így mondják mások, én csak azt mondom hogy kapkodom a fejemet, utasítanak, ezt csináld.. azt csináld.. ők tudják kivel kell jóban lennem, hogy mikor-merre lépjek ahhoz hogy.. Na igen.
Soha nem akartam többet annál, mint élvezni a zenét. Hagyni hogy egyszerűen feloldódjon az ereimben és hagyni hogy én magam is feloldódjak benne.
De azt mondják az élet csak úgy megesik az emberrel. Nem tervez, mégis ott köt ki, ahol alig néhány hónapja soha nem sejtette volna. Hát most.. itt vagyok.
Ma.. a születésnapomon. De nyoma sincs a tortának, barátoknak vagy egy-egy üveg sörnek, és nem is mentünk ki a városból hogy kimásszunk egy szikla tetejére és kiáltsuk az égnek hogy már megint öregebb vagyok. Egy.. év. Azt mondják semmi, de alig egy éve még nem gondoltam volna hogy itt állok majd Las Vegas szívében, a saját dalaim üvöltenek, úszómedence a teraszon, lányok hiányos öltözékben, italok a legnívósabb és legdrágább minőségben és a mennyiség...
Mindenfelé emberek. A többségüket nem is ismerem, ki öltönyben.. ki már teljesen elvesztette a fonalat az este sötétjében és a zene.. A leginkább az az amit értékelek.
Illetveee...

- HÉ! Hé..! A magasat vedd feljebb, úgy dübörög mint egy gép! - húzok oda a mai dj gyerekhez, valami kezdő lehet, de nem rovom ezt fel neki. Értékeljük hogy Dave, másnak is megadja a lehetőséget.
A kezemben egy pohár pezsgő, de alig a felét ha ittam meg, nem is kívánom, az egész csak díszlet, ahogy a fények, a csillogás, az illatok, és ez az egész felhajtás, inkább csak prezentációs bemutató.
És akkor pillantom meg az orrom előtt azt a lányt.

Egy darabig lehidalok, de ami a biztos, hogy a kezemben lógó pezsgőspohár, félig a pult alatt, egy füst alatt kerül be a polcra előttem.

- Dehogynem! Kösz! - nyúlok az újabbért, egy kedves mosolyt is préselve bele, Dave valahogy így tanította régen, "bárki is jön szembe, kölyök, széles mosoly és vidám tekintet! Soha nem tudhatod ki viszi előrébb majd a karriered..." - Mondjuk. - válaszolok a követező kérdésre, ami több mint hazugság, mert vagy 3 kilót biztos fogyok a végére! Egy normál bulinak.

- Még szerencse hogy mára átadhatom a terepet. - egy újabb mosoly a srácra, a hangzáson már javított, íííígy a tökéletes, és egy egyszerű lépéssel kilépek a pult mögül.

- Találkoztunk már!?? - ráncolom a szemeimet, az elmúlt időszakok.. a hónapok... vagy milliószámra látom az új embereket. Képtelen vagyok szinte bárkit megjegyezni...
Lehet hogy ő ismer engem, de én..(??)[/b]
[b]
Vissza az elejére Go down
 

Jerome & Pernille

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jerome & Francesca
» Jerome ☆ Sophia
» Amber and "Aragon" alias Jerome Brightman - Egy afterparty eseményei..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-