KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Caleb ღ Sasha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeCsüt. Május 02, 2013 3:49 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitimePént. Május 03, 2013 11:53 pm


Caleb & Sasha


[You must be registered and logged in to see this image.]

T egnap estém nagyon kimerítő és fárasztó volt. A vendég akihez kellett mennem, nos egy idősebb, bankigazgató volt, tudjátok, két kis gyerekkel, megy egy gyönyörű feleséggel, beteges gondolatokkal, perverz vágyakkal. Nem is ez volt a baj, mert azzal még én is elvoltam, csak tudjátok, amikor valaki azt kéri, hogy öltözz be iskolás lánynak… Oké, talán még az sem volt annyira durva, de utána még jól el is akart fenekelni…. amit ugye nem sok embernek engedek meg. Ebbe a nem sok emberbe igazából egy tartozik bele…. vagy esetleg kettő, az egyik Agatha az egyik legjobb barátnőm…. Na jó, talán kicsit több a barátnőm, hiszen nagyok sokszor elő fordul, hogy ha találkozunk szex lesz a vége. Nem is értem magamban ezt a nőkhöz való vonzalmat. de engem igazából nem zavar, sőt nagyon is tetszik. De Alexet tudom, hogy zavarja, sőt ha tehetné legszívesebben eltiltana tőle is és Calebtől is. De tőle nem fog tudni, soha. Gyerekkori barát, mindig ott volt ha kellett a segítsége nekem és a húgomnak, a nem létező bátyánk helyett a bátyánk volt. Aztán itt La Vegasban újra találkoztunk és hát…. a barátságunkat felturbóztuk egy kis extrákkal. Ami annyit tesz, hogy ha néha szexelni támad kedvünk egymással, akkor szexelünk egymással. De a barátság még mindig ugyan úgy meg van… ami kicsit fura, mert egyáltalán nem zavar be semmit.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Amikor kisebb voltam és megismerkedtem Calebbel, eszembe sem jutott, hogy valaha ilyen megtörténhet kettőnk között. Mindig ő volt az aki ha gondba voltam, vagy csak egy váll kellett, amire lehajthatom a fejem, vagy esetleg egy vigasztaló ölelés, szóval ő ott volt, első szóra. Akár hányszor hívtam, egyszer sem mondta, hogy bocsi, de nem érek rá, ne haragudjak, de most nem ér rá, vagy éppen csajozik, vagy sörözik a haverokkal. Szóval egy ilyen barátot meg kell becsülni, főleg, egy olyan nagybácsival a nyakunkon aki az örökségünkre pályázik, főleg egy idegen országban.
Mérgesen ácsorgok a mozi előtt, már vagy fél órát késik, ezt nem hiszem el, legalább egyszer az életben lenne pontos. Bele pillantok a mozi öveges ablakába, mely tükrös, vizslató szemekkel nézegetem a masnis, fekete magassarkúm, a fehér, szűk szárú farmerom, a lila felsőm, mely épp eléggé ki van vágva, hogy némi betekintést engedjen láttatni, a dekoltázsomba, barna tincseim melyek lófarokba vannak kötve, és nem utolsó sorban fekete szemceruzával kihúzott, kéken csillogó szemeim. Még egyszer utoljára az órára pillantok, kereken fél órát késik, mégis mi a francot művelhet? Én vagyok a nő.. és én is legalább húsz percet késtem… szóval neki már itt kéne lennie. Előkapom a telefonom és tárcsázom Caleb számát, hátha elő tudom keríteni.

IDE JÖN A SZAVAK SZÁMA, A ZENE ÉS A MEGJEGZYÉS



A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 22, 2013 10:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 9:54 pm

A mozi jó dolog, lényegében minden formájában. Még akkor is ha az úgynevezett belvárosi változat eléggé jól kihúzza a pénzt az ember zsebéből, időnként azért megéri elmenni, főleg ha sikerül teljesen normális társaságot keríteni hozzá, és a teremben sem ülnek olyan gyökerek, akiket legszívesebben fejbevágnál egy péklapáttal, csak kussoljanak már el mert miattuk nem tudod normálisan nézni azt a filmet amiért fizettél hogy megnézhesd. Jó persze tény és való, hogy ma már az internet világában sokkal egyszerűbb ha vársz pár hetet és már szedheted is le teljesen élvezhető verzióban. Mégis mikor Sasha felvetette az ötletet egyből igent mondtam, mert jól hangzott, hogy végre kettesben is kikapcsolódjunk kicsit távol a lakástól, ami ezidáig az egyetlen hely volt az utóbbi időben ahol kicsit kettesben lehettünk, és beszélgethettünk különböző dolgokról. Sajnos őt is leköti a munkája, és engem is az utazások a különböző versenyekre, a skypeos beszélgetések pedig egy idő után kezdenek unalmasak lenni, csak arra jók, hogy ne veszítsük el egymással a kapcsolatot, nem is beszélve a chatszexről, kicsit unalmas már, hogy mindig csak gondolok rá és a kezem mozog, hiányzik már forró ajkának érintése. Tényleg érdekes, és egyben fura a mi kapcsolatunk, hiszen nagyon jó barátok vagyunk, aminek semmi sem állhat az útjába, így a szex is csak tovább erősítette a kettőnk közötti kapcsot. Ami a legjobb az egészben, hogy nem féltékeny ha mással vagyok, sőt örömmel száll be ő is a buliba legyen szó közös „kedvesünkről” Agatharól, vagy akár Chiről, az lényegtelen, mint ahogy az is, hogy hol. Egy a fontos, hogy mindig jól érezzük magunkat. Még akkor is ha csak valami lányos dolgot szeretne elmondani, ami unalmas.
Tudom, hogy késésben vagyok, sőt alapos késében, mégsem sietem el túlságosan a dolgokat. Felesleges, ráadásul ha majd be nem áll a szája, hogy hogyan merészeltem ennyit késni akkor megmondom, a csinos pofijába majd, hogy bizony ő is szokott késni a randevúkról, szóval egyáltalán nem panaszkodhat egy szóval sem. Csörög a telefonom, azonban mikor előhalászom a zsebemből, és a kijelzőn az ő neve virít, egyszerűen csak kinyomom, hiszen már csak két saroknyira járok, sőt már látom is a nagy tömeget, hiszen az egyik legfelkapottabb moziról van szó, ahol mindig sokan állnak, de nem probléma, szereztem két V.I.P. jegyet így hamar bejutunk. Szám szélére apró mosoly ül ki, mikor megpillantom durcás orcáját, s csak szélesedik, ahogy közelebb érek hozzá. A falnak lököm, és vad csókot nyomok ajkaira. - Hiányoztál édesem- Mosolygok rá, hiszen tényleg régen láttam és hiányzott, de ez nem lenne ok arra, hogy csak úgy megcsókoljam, sokkal inkább azok a pasik azok akik méregetik, nekem meg nincs kedvem hallgatni a dumájukat egész este, és nézni ahogy körülötte legyeskednek. Inkább eljátszom azt, hogy a pasija vagyok és lerázom őket, szeretném hogy a mai este csak kettőnkről szólna. Átkarolom a derekánál, és a különjegyet felmutatva jutunk be több irigykedő pillantástól kísérve az oldalajtón. Mikor beérünk egy pillanatra elengedem és felé fordulok. - És pontosan mit is szeretnél nézni?- Bár nem nagyon rajongok a nyálas filmekért, de ma jó kedvemben vagyok, szóval ha azt szeretne akkor nem fogok ellenkezni, maximum majd extra adag nachot rendelek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 10:10 pm


Caleb & Sasha


[You must be registered and logged in to see this image.]

Az hogy Chiaraval Calebhez költöztünk, vannak előnyei és hátrányai is. Előnyök, hogy a barátaimmal lakhattok ebbe a nagyon nagy és idegen városba, még most is…. évekkel ezelőtt úgy érzem, hogy idegen, hogy nem ide tartozom. igen hiányzik Olaszország, a pezsgő éjszakák, a forró, temperamentumos olasz férfiak, a ritmusos, vad zene…. mind mind hiányzik nekem… itt Las Vegasba csak betontömbök találhatók. Na meg a munkámat néha nem ártana kipihenni egyedül, magányomban, amit nem tudok megtenni, mert a lakásban mindig van valaki. Caleb és Agatha nos ők olyan örökmozgók, akik nem szeretnek leülni öt percre és mondjuk aludni egy kicsit, vagy bármi más hasonló dolgot, sokkal inkább folyton pörögnek. Jó, persze én is szeretek pörögni, nagyon is, de…. attól függetlenül azért szeretnék néha egy éjszakát át aludni, és nem folyton valami izgiset csinálni. na meg mivel Caleb gyerekkori barát, jó lenne végre beszélgetni velem. Amikor apáék meghaltak és Alessandrohoz lettünk ítélve és az a vén kujon ránk akart mászni…. nos Calebhez szaladtam, ő meghallgatott vigasztalt és kis híján neki akart rontani, persze nem hagytam neki. Ő nem tudja, sőt itt LV-ben senki nem tudja rólunk, hogy milyen remek kis családból származunk, hogy anyuci tizennégy éves korunkig, míg meg nem halt miből is látott el minket, inkább nem is gondolok bele.
Újra az órára pillantok, édes istenem… mintha valami szőke pláza cicával találkoznék, aki azt sem tudja, hogy hogyan kell használni egy telefont, nem, hogy az órára pillantani…. ennyit még én sem mernék késni. Ezért megnyuvasztom az fix. Mérgesen várom, hogy végre huszadik csörgésre felvegye azt az átkozott masinát, de ehelyett mit csinál?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Hát nem rám nyomja azt a hülye telefont? Ó Caleb Brightmore csak érj ide, garantálom a saját két kezemmel foglak megnyuvasztani, és nem egyáltalán nem fog érdekelni, hogy jelenleg a fél város itt fog császkálni, sőt az sem, hogy utána a börtönbe kötök ki, még azt is megérdemelnéd….. ennyit késni!
Mikor éppen megint tárcsáznám a számát, hirtelen valaki a falnak lök és szenvedélyesen megcsókol, már éppen készülök pofon vágni, hogy mégis mi a fészkes fenét képzel magáról, amikor meglátom Caleb fülig érő száját.
Először elkerekedik a szemem és ahogy követem a pillantását a közelünkben álló pár srácra siklik, akik üdvözült mosollyal vigyorognak, én csak a szemem forgatom.
-Szia, neked is, mond…. édese,.- hangsúlyozom ki a szót, de nem a jó értelemben,- hol a fenébe hagytad az órádat? És mostanság már a telefont sem veszed fel? Két hosszú órája állok itt Rád várakozva,- bököm meg ujjammal keményen a mellkasát,- tudod mit jelent ez egy tizenöt centi magas cipőben?- a szemem csak úgy szikrázik a haragtól, az a pár férfi akik bámészkodtak, most arrébb menekültek.
Majd hagyom, hogy bevezessen a moziba, bár nem tudom honnan szerezte a jegyeket, most ez érdekel a legkevésbé…. mikor megkérdezi, hogy mit akarok nézni…. bájos mosollyal fordulok felé, de nem ígér sok jót a mosolyom, túl mézes mázos.
-Hát… tudod….a Hogyan veszítsünk el egy pasit tíz nap alatt…- nyögöm be a legnyálasabb filmet ami eszembe jut, remélem ezzel megbosszulom a késést, ha van valami amit utálok hát a várakozást. Majd mielőtt meggondolhatná magát megragadom a kezét és berángatom abba a terembe ahol ezt játsszák.


IDE JÖN A SZAVAK SZÁMA, A ZENE ÉS A MEGJEGZYÉS

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 11:20 pm

Komolyan mondom vannak olyan pillanataim mikor élvezem Francesca bosszantását, hiszen nincs is jobb annál mikor mosolyogva nézed ahogy egy gyerekes csíny hatására egy szál fehérneműben rohan ki az utcára, egyenesen a fényképezőgép elé. Persze utána meg is kapod a magadét tőle, de belefér, hiszen majdnem olyan a kapcsolatunk mintha házasok lennénk. Éppen ezért ahogy várható nem is maradhat el a válasza és ha már nagylelkűen felajánlottam a választás lehetőségét, akkor nem rest olyan filmet választani amin tudja, hogy halálra fogom unni magam mellette ha nem lesz lehetőségem bármi olyat is csinálni amivel el tudom foglalni magam. Ráadásul mivel egyből magával rángat, így még azt sem tudom csinálni, hogy először jól körbenézek és csak akkor megyek be mikor a filmnek már majdnem vége, csak a stáblista van hátra, és az emberek szedelőzködni kezdenek, hogy elindulhassanak kifele. De amúgy nem tenném meg vele, nem vagyok olyan gonosz. Ha már megígértem, hogy végignézem vele a filmet akkor úgyis lesz, nem hagyom hogy egyedül üljön bent. A végén még felszed valami klienst hiszen ki tudja kik járnak ide, és akkor egyedül maradok, hogy befejezhessem az estét. Az pedig nem lenne jó, legalábbis részemről. Neki tuti jó lenne nekem azonban nem biztos, hogy igaz lenne. Mindenesetre így sem bírom a kezdéstől számított tíz percnél tovább, hogy ki ne menjek a büféhez, és televásároljam magam egészségtelen kajákkal mint amilyen a nacho jó nagy adag sajtöntettel, popcorn, kóla, és egyebek. Természetesen Cescaról sem feledkezek meg, és mivel szeretném elrontani azt a csodás alakját így neki is alaposan juttatok majd a készletből. Ami aztán el is fogy hamar, és még a film feléig sem jutottunk el, mindenesetre sokkal kellemesebb így elviselni azt a sok egetrengető hülyeséget amit a színészek képesek összehordani a vásznon, valahogy nem köt le az egész. Persze a nők már-már a zsebkendőiket keresik elő, hogy beletörölhessék könnyeiket. Az én válaszom erre nem más mint egy elnyújtott és jó hangos ásítás, melyet talán egyesek nem néznek túl jó szemmel de valahogy nem tud érdekelni. Szerencsére a mi sorunkban legfelül senki sincs így nyugodtan szét tudok pakolni, és az ülésben elterpeszkedni, elnyúlni, hogy lábam már az előző ülés háttámláján legyen, így fordulok a szépségem felé.
- Csak engem nem tud érdekelni a film, vagy te is így vagy vele?- Kérdezem meg félhangosan, majd a következő pillanatban eszembe jut egy korábban elhangzott mondat, melynek hatására lenyúlva húzom lábait az ölembe, hogy magassarkújától megszabadítva gyengéden masszírozni kezdjem a talpát. Ha már miattam fáj neki, akkor talán az a legkevesebb ha jóvá teszem az egészet

//bocsi hogy csak ilyen rövid lett :S:S//
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:52 am

Tudom, hogy habár Caleb a legjobb barát a világon, az enyémé mindenképpen, ugyan akkor azzal is tisztában vagyok, hogy van egy őrjítően rossz tulajdonsága, még pedig, hogy imádni másokat bosszantani… konkrétan engem. Szerintem arra tette fel az életét, hogy engem idegesítsen addig, míg világ a világ, hogy aztán azt lássa, hogy ideg összeroppanásban meghalok és kimúlok.
Igen tudom, hogy egyik életcéljának ezt tartja, habár nem értem az okot, komolyan, mivel érdemeltem ki én ezt? Igaz, nem csak ő ért mesterfokon ehhez, hanem én is, és nem csak hogy értek, de szeretem vissza adni amit kapok, és tudom nagyon jól, hogy mi az amivel kegyetlen módon meg is tehetem ezt, és én nem vagyok rest megtenni.
Ó igen, tudom én, hogy mik a tervei, hogy csak a film utolsó pillanataira esik be, túl jól ismerem már, így hát gyorsan kézen ragadom és berángatom mielőtt még a végén elmenekülne és akkor én csak lesnék, hogy mi történt vele, na nem, a közös mozis estnek az a lényege, hogy egy filmet közösen, a moziban nézünk meg.
Befészkelődök, kényelembe helyezem magam, mire rájön, hogy rágcsa nélkül nem mozi a mozi és a film, így nem zavartatva magát felpattan a büféhez, és annyi mindennel tér vissza, hogy az egy hadseregnek is elég lenne, Igaz csak most jut eszembe, hogy tegnap este óta még egy falat sem csúszott le a torkomon, nem esik nehezemre fél óra alatt elpusztítani az édességet és a kólát. Utána persze mardos a bűntudta, hogy miért kellett ennyit ennem, ennyi édességet és miért nem hagytam későbbre, vagy ettem lassabban, vagy nem is tudom. Mindegy holnap majd a kick-boxxal úgy is lefogom tornászni.
-Csss,- fordulok felé ahogy ujjam a szám elé helyezem, -most jön a legizgalmasabb rész, a bige megszívatja a csajt…- felelem neki úgy mintha ennél érdekesebb filmet nem láttam volna még, holott már tízszer láttam, betéve tudom minden részt, de ez a bosszú a várakozásért.
Újra  a filmnek szentelem figyelmem, ekkor Caleb felkapja a lábaim, lehúzva róla a cipőim elkezdi masszírozni a talpam, fél hangos sóhaj szakad ki ajkaim közül ahogy felé pillantok, bizsergető érzés kerít hatalmába.

-Mondd te mégis mit művelsz?- csinálok úgy, mintha leszidnám, de az arcomra van írva az élvezet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 2:26 am

Azt tudtam, hogy Frannie is nagy étvággyal lesz, hiszen a nők köztudottan sokat esznek a szerelemről, szakításról szóló filmek alatt, azt azonban még én sem gondoltam volna, hogy majd ennyit fog. Éppen ezért szerencse, hogy alaposan feltankoltam mindenből, és így nem lett probléma, hogy két ilyen nagyétvágyú egyén esik be egy moziba. Persze azért nem hagyhatom szó nélkül a dolgot, hiszen az nem teljesen illene akkor a kapcsolatunkra. Közelebb hajolok hozzá, és a fülébe suttogok, hiszen nem akarom, hogy kiabálással elvonjam mások tekintetét a filmről. Na nem mintha olyan sokan tartózkodnának bent, de akkoris sokkal jobb így kommunikálni, na meg talán picit perverzebb is.- El fogsz hízni babám ha ennyit eszek, de ne aggódj egy kis szex testmozgásként majd tökéletes lesz levezetésnek.- Utána mielőtt visszahúzódnék a saját helyemre, még a fülcimpáját is megharapom finoman. Visszatérvén a megmaradt kajámhoz tovább rágcsálom, és tekintetem a képernyőre szegezve megpróbálok a filmre koncentrálni, bár nem túlzottan sikerül, pedig esküszöm, hogy én mindent megpróbáltam, viszont valahogy az ilyen filmek nem túlságosan tudják lekötni a fantáziám. Olyan unalmasak és lehangolóak, tipikusan azért készülnek, hogy a nők sírjanak és sok csokit egyenek amitől aztán elhíznak, de kit érdekel, mert a csokit gyártó cégnek rengeteg bevételt jelent. - nem igazán tud érdekelni, ki hogyan szivat meg hol és mit, nekem sokkal jobb ötletem lenne abban a tekintetben, hogy mit szivassak és hol, de úgy érzem arra várnom kell.- Replikázok a csitító válaszára, és a hangom egy picit megemelkedik de azért még időben sikerül észbe kapnom, és ügyelve arra, hogy hol vagyunk halkan folytatom. -Tudod, hogy én inkább a Robotronok és a kocka kövére ültem volna be, csak azért vagyok itt, mert te ezt szeretted volna megnézni.- Erre már nem válaszol és én is belefeledkezem talpának gyengéd masszírozásába. Nem tudom azonban túl sokáig masszírozni mert meglepődve fordul felém, melynek következtében egy elégedett mosoly ül ki az arcomra. Sőt kérdése hallatán egy apró kacajt is eleresztek.
- Mégis mindek tűnik amit csinálok te nő? Masszírozom a talpad mert mondtad, hogy fáj én pedig azt szeretném, hogy ne fájjon, ez ennyire egyszerű, de most sss nézd a filmet.- Utasítom helyre úgy ahogy pár pillanattal ezelőtt ő tette velem, és visszatérve feladatomhoz minden pillanatom a talpának szentelem, jó alaposan megnyomkodva és átmasszírozva a fájós területeket mindkét lábán. Mivel a magassarkú fránya barát tud lenni ő pedig olyan buta, hogy mindig abban jár, pedig ezerszer mondtam neki, hogy nem szeretem benne. Éppen ezért nem csak a talpát teszem helyre, hanem bokájára áttérve ott is kiadós kényeztetésben részesítem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 1:11 am

Tudom, hogy nem túl szép dolog, de képtelen vagyok ellenállni az ételnek, főleg, ha édesség és ha finom. De hát tehetek én róla? Olyan finom, és amúgy is a vonalaim miatt nem aggódok a kick-box miatt. Sokan nem tudják és nem is néznék ki belőlem, hogy ezt a küzdősportot űzöm, sőt mi több nem csak, hogy csinálom, de a tetejébe még élvezem is. És az sem elhanyagolható tényező, hogy ennek az adottságnak köszönhetően könnyedén megtudom védeni magam egy-egy erőszakoskodó kliens előtt. Mondjuk eddig nem is volt rá szükség, de gond nélkül használnám, ha arról lenne szó. Cöhh, elképzelem Alex arcát ahogy elpanaszolná a férfi, hogy el láttam a baját, ahh valaki mikor fizet azért, hogy megverjem? Vicces lenne...
Ki nyújtom a nyelvem amikor a súlyom kezdi el kritizálni, de tudom, csak azért teszi mert szeret heccelni, szereti ahogy felfújom arcom a dühtől, nem tudom miért élvezi annyira, de ez oda-vissza játék én is szívesen játszom az idegein és boldog vagyok amikor elszakad az a bizonyos cérna, tíz év távlatában, tudom milyen húrokat pengessek, hogy elérjem a célom, akár miről is legyen szó.... profi vagyok ebben.
Igazán jó barát vagy, hogy még az alakomat is így a szíveden viseled, de ki kell, hogy ábrándítsalak, van már egy remek megoldásom, hogy megtartsam remek vonalaimat.- vágok egy fintort, ahogy bekapok egy kukorica darabot, élvezem ahogy enyhén sajtos-sós íze marja a torkom, majd pár korty kólával öblítem le... igen gyilkos párosítás a kilók ellen, de hát én sose foglalkoztam vele.
Ahogy bele harap a fülcimpámba enyhe bizsergés kerít hatalmába, de mielőtt tovább terjedhetne a gyomromból, már vissza is csusszan a helyére.
-Tudod drágaságom nem minden forog a szex körül, és ez egy nagyon jó film és példa, hogy hogyan szívassuk és égessük le a pasikat,- halkan felkuncogok, valakin ki kéne próbálnom, mókás lenne így beégetni mondjuk Alexet.
-Te most rám célozgatsz?- pislogok rá ártatlanul ahogy fel fogom utolsó mondata értelmét, megfogok egy marék kukoricát és ledobom vele.- Ez a válaszom a célozgatásodra, én filmezni jöttem.... szóval...- durcásan fordítom a fejem a kivetítő felé. -Már ne is haragudj, de te azért vagy itt mert gyorsan berángattalak ide mielőtt lett volna időd visszakozni,- javítom ki ahogy nem veszem le a pillantásom a filmről, habár betéve tudom minden képkockáját.
De ahogy megérinti fájó talpam szinte felsóhajtok az élvezettől annyira jól esik. Tudom, hogy a magassarkú átok, én még sem szeretek laposban flancolni törpe magasságom miatt, plusz nem mondanám magam manökennek, formás vagyok ahol kell, és ez legalább vékonyít, tudom, hogy Caleb nem szereti. De én soha senkire se hallgattam magamon kívül.
Nagy szemekkel meredek rá ahogy rendre utasít, az ajkamba harapok, hogy ne sikkantsak fel az élvezettől,- nagyon jól csinálod.. meg kell hagyni, jobb mint a szex, ne hogy abba merd hagyni,- parancsolok rá nevetve ahogy hátra hajtom a fejem, hagyom, hogy az érzés hatalmába kerítve libabőrössé varázsolja bőröm.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 10:20 pm

Szerencsére Francica nem veszi túl komolyan azt mikor a kilóival viccelődök, de ez így van rendjén, és igazából tudtam is, hogy nem fog majd felállni és megpofozni. Hiszen miért tenné? Elvégre kapcsolatunk már régen túljutott azon a ponton, hogy bármin megsértődnénk, ami a másik zrikálásából érkezik. Ha pedig valamit komolyan gondolunk egymással kapcsolatban, akkor azt úgy mondjuk el, és ebből nincs gond. Mint például amikor elvisz magával ruhákat vásárolni,  tudja, hogy őszinte választ fog kapni tőlem a ruhák kérdésében. Persze, hogy őszinte vagyok, hiszen utána az öltözőben eléggé jól el szoktunk szórakozni egymással ha van időnk, azt pedig a világ minden kincséért se hagynám ki. Élvezem a kapcsolatunk minden percét, azt is amit a szex tölt ki, és azt is amit „csak” egymás társaságában töltünk, szóval eszemben sincs eldobni. Pedig korábban egyszer úgy éreztem, hogy szerelmes vagyok bele, de gyorsan elhesegettem a gondolatot, hiszen az könnyedén véget vethetett volna a barátságunknak. Maga a film amire büntetésből behozott, baromi unalmas, tudom, hogy éppen ezért választotta ezt a filmet. Szeretné megbosszulni azt, hogy sikeresen elkéstem a találkánkról, de hát na. Nem tehetek róla, hogy a nők szeretnek mindenhova hamar érkezni. Ha meg én jövök korábban, akkor nekem kellett volna túl sokat várnom rá, szóval jól volt ez így megcsinálva. - Már miért ne forogna minden a szex körül? Hiszen a szex élteti az egész világot, és a film is tele van ilyen utalásokkal, még akkor is ha elcsépeltek, unalmasak és sablonosak, mint maga a film. De hát ha te ezt élvezed drágám, akkor nem tudok semmit csinálni, csak végigunatkozom veled, utána pedig majd kitalálunk valami olyasmit, amit még én is élvezek.- Vigyorgom végig okfejtését, majd meglepődő arcát, és hagyom, hogy az általa rám dobott kukorica eltaláljon. Szerencsétlenségemre az egyik szem a pólómon keresztül simán a nadrágomba esett, úgyhogy kicsit fészkelődve próbálok hozzáférni, és megszabadítani magam tőle. - persze ki másra célozgatnék? Nem nagyon látom, hogy más is tartózkodik itt a körünkben akivel beszélgetnénk nem gondolod?- Forgatom meg a szemeim kérdésére. Néha egészen biztos vagyok benne, hogy  igazából szőke és nem csak tetteti magát. - Persze filmezni jöttél, de csak azért ültünk be ide, hogy megbüntess, mert ezt a filmet már ezerszer láttad, és igazából valami másra vágytál. Szóval megszívtad drágám, de na aggódj Caleb bácsi gondoskodik rólad. - Mosolyog rá, majd miután sikerül kiszednem az izgőmozgó kukoricát a nadrágomból, előre dőlök és adok neki egy puszit. Szerencsére azonban értékeli felé irányuló kényeztetésem, hogy fájós talpát masszírozzam. Néha tényleg nem értem miért hordanak a nők magassarkút, ha utána ennyire tönkreteszi a lábukat. Egyszerűen nem éri meg, úgy gondolom. Miután finoman megharapom fülét visszatérek elfoglaltságomból, és kicsit keményebben, de tovább masszíírozom, hogy meggyógyítsam, kifejezve ezzel szeretetem jelét. - Nos ha jobb mint a szex velem, akkor már régen rossz vagyok, és kénytelen leszek eltűnni az életedből ezekután. De komolyan, ott foglak hagyni Alexel meg Jaimevel egyedül. Tényleg azt szeretnéd?- Egy pillanatra elengedem talpait, hogy derekához nyúlva kigombolhassam, majd nemes egyszerűséggel lehúzhassam a nadrágját. Ehhez még csak egyikőnk pozícióját sem kell megváltoztatnom, de miután megtörtént kicsit félszkelődök, s oldalra fordulok, hogy jobban ki tudja nyújtani a lábát. Kezembe veszem talpát, majd ujjaimmal lassan végignyomkodom a lábujjaitól egészen a sarkáig, közben természetesen kicsit megcsikizem, majd ajkaimhoz emelve apró csókot is nyomok rá. Kezem közben végigsimít térdén, elidőzve egy picit a combján, míg el nem érem a bugyiját, hogy ott folytassam felfedezőutam. Azonban nem időzök ott sokáig, amint meglátom arcán a kéj első jeleit, fogom magam és visszatérek eredeti feladatomhoz a masszírozáshoz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 11:13 pm

M ikor cal a súlyommal viccelődik, csak legyintek egyet, ez nálunk már csak így megy. Adok-kapok barátság, némi extrával. Amiről igazából csak Agatha tudd. Meg talán Alex sejt valamit, bár igazából annyit tudd, hogy jó barátom, mit jó, a legjobb barátom. Tudom, hogy mindenki azt mondja, nő és férfi között nem létezik barátság. Amiben lehet valami igazság. Amikor Caleb segített megszökni nekem és a húgomnak Alessandrotól, abban a percben felnéztem rá. Sőt rajongtam érte ahogy egy lány a megmentőjéért szokott. Tovább merészkedem... talán szerettem is, és talán jobban, mint egy barátot kéne. De nem mertem lépni, először is biztos voltam benne, hogy csak a kis barátját látja bennem, másodszor pedig nem akartam tönkre tenni a barátságunk. Akkoriban az volt az egyetlen biztos pont az életemben Chian kívül.
-Ez egyáltalán nem igaz,- emelkedik fel a hangom, ekkor elölről csitítások érkeznek, hogy hallgassak már el. Oldalra pillantok, és jól végig gondolom amit mondani akarok, mert tudom, hogy képes kiforgatni a szavaim, hogy aztán a saját javára fordítsa. Mindig ezt csinálja. Ugyan akkor én is képes vagyok mindent bevetni, ha el akarok érni nála valamit, és ez általában sikerül is.
-Szóval sokkal több fontosabb dolog létezik a világon mint a szex, nem minden a gyönyörről és az élvezetről szól, sőt nem is kell, hogy arról szóljon. Például... ott van a mozi, a filmek, egy jó könyv, egy kellemes séta a barátokkal, vagy egy jó buli.- sorolom fel, ahogy a jobb kezemen mutogatok. Igen lehet, hogy én fogom fel rosszul a dolgokat és túl ártatlan vagyok ehhez a világhoz. Bár a nagybátyám kellőképpen segített abban, hogy hamar felnőjek a gyermeki korból.
Amikor ledobom egy marék kukoricával, látom, hogy elkezd fészkelődni, mire gonosz mosoly csúszik a szám sarkára. Majd amikor felém nézz, még a tetejébe rá is kacsintok. Lehet, esetleg megfordul a fejemben, hogy segítenem kéne kijutni szorult helyzetéből. De hamar rájövök, hogy akkor nem sok értelme van a rosszaságnak., ha után rohanunk segítő kezeket nyújtani. Inkább úgy teszek, mint aki nem zavartatja magát tovább, szemeim a hatalmas kivetítőre függesztem, úgy teszek, mintha tűkön ülve várnám végre a csattanós részt, amit már hússzor sikerült végig néznem.
Össze húzott szemekkel mérem végig amikor meghallom cinikus hangját, egy percig agyalok azon, hogy a kólával képen löttyintem. De képes lenne ki találni itt helyben, hogy mossam ki a felsőjét, így vissza fojtom az ingert. És a világ legnyugodtabb hangjával válaszolok neki.
-Ha ezzel arra célzol, hogy egy mozi közepén bár milyen formában is neked fogok esni akkor nagyon, de nagyon tévedsz édesem,- és a hatás kedvéért még a nyelvem is kinyújtom. ó... tudom, hogy amilyen perverz gondolkodásmódja van, még képes lenne megdönteni itt helyben. De hiába vagyok prosti.... elveim még nekem is vannak! Sőt, szerintem én vagyok Las Vegasban az egyetlen olyan prosti aki a legtöbb helyzetben zavarban érzi magát, és a legkisebb kétértelmű célozgatásokra képes elpirulni.
-A filmezni jöttem fogalma annyit tesz: hogy filmezni is fogok. És komolyan,- vágok ártatlan arcot, miközben kék szemeim tágra nyitva pislogok rá, ez az az arc és tekintet aminek sosem tudott ellenállni. Hmm, lehet hogy gonosz vagyok?
-És ha ennyire a lelkembe és a vágyaimba látsz, akkor megosztanád velem drágám, hogy mégis mire vágynék egy mozi közepén, Amúgy sem jelent semmit az hogy láttam már többször, az ember a kedvenc filmjeit, tizedszerre is szívesen nézi, hiába tudja betéve még a dumát is benne. Hogyan tervezel gondoskodni rólam, Caleb bácsi?- a bácsi szót rendesen ki is hangsúlyozom.
Meglepődök, hogy Caleb ajkát hirtelen megérzem a bőrömön, de mire reagálhatnék már tova is tűnik. Calebben azt szeretem, hogy önzetlen.... legtöbbször, és tudom, hogy ő az a személy aki biztos benne lesz az életemben végig, nem érdekel, hogy ez kinek tetszik és kinek nem. Akinek nem... annak fel is út, le is út, a barátsága nagyon fontos nekem. Mindig kiállt értem, és én is ki fogok, akármiről legyen szó, ha kell hazudok érte bárkinek.
Mikor felhozza Alexet és Jaimet, csak pislogok rá, most miért kellett? Olyan jól el voltunk, ez az a téma amit valahogy ma kerülni akarok. Nem akarok még csak gondolni sem Alex féltékenykedésére... ami azt hiszem tök alaptalan, Jaime-ről meg ne is beszéljünk, aki ha tudna bezárna a lakásába. Még ha rájuk gondolok is elfáradok, és ma végre pihizni akarok, kikapcsolódni.
-Nem, nem szeretném azt, azt akarom, hogy örökre velem maradj, hogy ha kell egy váll ott legyél, ha lehetne vennék egy láthatatlan bilincset és magamhoz láncolnálak, cipelnélek minden hova. A két idiótáról meg ha lehet inkább ne is beszéljünk, ma piheni akarok.... kikapcsolódni... Veled.- de a mondandóm kellős közepén megakad a lemez, ugyan is annyira magyaráztam, hogy mire észbe kaptam már nem volt rajtam a nadrág. Halál komolyan. Míg olyan átéléssel akartam meggyőzni hogy szükségem van rá, ő simán levarázsolta a nadrágot rólam.... a moziban. Remélem senki sem akar hátra jönni, mert ha meglátnak bugyiban, tuti, hogy mindketten... de én száz, hogy vonulhatok a rácsok mögé. Elképedve pislantok rá, de megszólalni nem bírok a meglepetéstől. Jobban kinyújtja a lábaim, és mire eszembe jutna ellenkezni, talpamon jóleső bizsergés fut végig. Elfelejtem még a nevem is, nem tudok mást csinálni, csak halkan sóhajtani. Az ajkamba harapok, hogy ne nevessek fel ahogy megcsikizi a talpam, élvezem a csókokat is amiket rá hint. Lábam libabőrössé válik, ahogy végig simít rajta, akaratlanul is megkívánom. Mindig ezt csinálja, és velem mindig ez történik... A székbe kapaszkodom, hogy ne másszak rá.
-Caleb... Caleb... - nyögöm halkan,- mégis mit művelsz...?- nem bírom tovább, kicsit előre hajolok, majd a pólójánál fogva magamhoz rántom, hogy szenvedélyes csókot nyomjak a szájára, kezem közben a hajába markol.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Caleb ღ Sasha  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb ღ Sasha    Caleb ღ Sasha  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Caleb ღ Sasha

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chiara ღ Caleb ღ Sasha
» Agatha & Caleb & Savannah & Sasha & Chiara
» Bob & Sasha
» Caleb & Shayaan
» Birdie + Sasha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-