KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adriana Tatiana Perla Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adriana Tatiana Perla Miller Empty
TémanyitásTárgy: Adriana Tatiana Perla Miller   Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 7:23 pm

Adriana Tatiana Perla Miller
25 · Columbia, Bogotá · Cops · Broken Angel· Helena Joseffson
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: kedves, megértő, cserfes, ravasz,tánc, jól bánik a pisztollyal.

◆ negatív tulajdonságok: vad, kemény, nem ismer kegyelmet, temperamentumos, öntörvényű.

◆ egyebek: None.
Történet vagy szerepjátékos példa
Ujjammal az asztalon dobolok, ami tulajdonképpen nem is az enyém... Mr. Smith hivatott, hogy beszélnünk kéne. Nem szeretem ezt a szót, ez mindig rosszat jelent. Már pár éve itt vagyok Amerikában, és még mindig szokatlan nekem... az emberek, az ország, a szokások, és a nyelv. Igen... még mindig töröm a nyelvüket, de nem is azért vagyok itt, hogy perfekt beszéljem, vagy annyira be akarjak illeszkedni. Nem, azért vagyok itt, hogy megtaláljam Adalenát...
Tizenhat éves korában rabolták el otthonról, anya mindig egyedül nevelt minket, mesélte, hogy egyszer vakációzni járt az államokban. Las Vegasban járt, elment szórakozni, találkozott egy férfivel... részeg állapotban egy helyi kápolnában megesküdtek, majd ezt megpecsételve gyorsan össze hoztak még aznap éjszaka engem. Azt hitték, hogy soha az életben nem látják egymást mivel egyik sem az a házasság párti, így az sem zavarta őket. Négy év múlva anya ismét az Államokba kellett mennie, ahol a sors keze talán, vagy csak véletlen műve, de ismét egymás karjában kötöttek ki egy ómizonus éjszakán. Ennek az éjszakának is lett gyümölcse a húgom személyében... ez az éjszaka is úgy végződött, mint a korábbi, azóta nem is hallottunk apáról, soha, láttuk fényképen, olyan, mintha lett volna és még sem volt. Világéletemben nyomozó akartam lenni, undorodtam attól, ami az országomban folyik a drog, a nők, és minden, az egész egy fertő és senki sem foglalkozik vele. De olyan történt, ami végérvényesen rányomta a pecsétet a terveimre. Adalenát elrabolták, anya bele halt a fájdalomba. És mivel nem nagyon tudtak hova pakolni, így elpostáztak Amerikába az apámhoz.... aki szintén rendőr volt. Kiderült, hogy nagyon kedves fickó, de a munkájában az egyik legjobb. Hamar kiderült, hogy a húgom itt lehet Las Vegasban elrejtve... na nem annyira magamtól, mint egy „lelkes” hívogató által, aki ebben élte ki az élvezetét...
-Adriana, tudom, hogy elsődleges szempont a húgod megtalálása... és lehetőséged nyílik most jobban utána járni. Beépülsz az öhm... a k#rvák közé, ehhez minden segítséget megkapsz... az egyik munkatársad fog úgy mond... üzletelni veled...- elképedve bámulok rá, hogy ezt most mennyire gondolja komolyan, a további szavait nem is hallom. Adalena... így végre rá lelhetek, és megfizethettek azoknak a mocskoknak akik elrabolták és kurvát csináltak a húgomból, igen ez a bosszú már évek óta érlelődik bennem és ha el kell játszanom... hát eljátszom, ha akcióra kerülne a sor akkor valahogy majd kibújok alóla.
-Most menj, majd Peter mindent elmagyarázz drágám, ügyes légy..- azzal int, hogy távozhatok...
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adriana Tatiana Perla Miller Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adriana Tatiana Perla Miller   Adriana Tatiana Perla Miller Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 7:19 pm

ELFOGADVA

Kérlek 200x320-as aviképet válassz magadnak vagy ha nem találsz, szívesen kerítünk neked. (:
Vissza az elejére Go down
 

Adriana Tatiana Perla Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jay Miller
» Keiran Freddie Miller
» Tatiana and Jason
» Yelena Tatiana Dragomir
» Héctor & Adriana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-