KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Anabelle & Sonia Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Anabelle & Sonia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Anabelle & Sonia Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Anabelle & Sonia Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Anabelle & Sonia Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Anabelle & Sonia Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Anabelle & Sonia Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Anabelle & Sonia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Anabelle & Sonia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Anabelle & Sonia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Sonia Lucas
Sonia Lucas

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : vegas, baby
◮ hozzászólások száma : 19
◮ join date : 2013. Dec. 22.

Anabelle & Sonia Empty
TémanyitásTárgy: Anabelle & Sonia   Anabelle & Sonia Icon_minitimeHétf. Jan. 27, 2014 9:04 pm




They say I'm crazy.
I really don't care.
That's my prerogative.

Lomhán vetettem le magam a kanapéra, az új lakásban. Igen, új lakásom van! Mert egy új élethez természetesen új lakás is jár. De hogy miért helyeztek át engem Vegasba, az örök rejtély marad... Bár azért akad néhány sejtésem, ha valakit nagyon foglalkoztatna ez a kérdés, amit mellékesen megjegyzek, hogy erősen kétlem. Voltaképpen engem sem érdekel, hogy ott kellett hagynom a régi életemet, nem vagyok az a fajta hisztérikus kislány. Legalábbis, ha hisztizni támad kedvem, akkor azt nem ilyen formában teszem, hanem például gyújtogatok. De senki ne essen kétségbe, jelen pillanatban eszem ágában sincs tüzet gyújtani, elvégre az új szomszédaimnak nem így akarok bemutatkozni, hanem normális ember módjára.
A rengeteg dobozt szemlélve konstatáltam, hogy elég sok kacatot sikerült összegyűjtenem az évek során, ami azért is meglepő, mert sosem voltam az a fajta ember, aki mindenféle holmit gyűjt. Vannak ruháim, meg különböző értéktárgyaim, de az emlékeim mind a fejemben vannak, nem tárgyak emlékeztetnek bizonyos történésekre. Ezért sem tudtam hova tenni ezt a sok kacatot. Sem a szobában, sem a fejemben. A kupi csak összezavar. Ja, és hogy nálam szinte mindig kupi van, talán érthető is, hogy miért vagyok olyan zavart jellem.
A kanapén fetrengve szusszantam néhány percet, hogy kipihenjem a cipekedés fáradalmait, aztán nekiláttam kicsomagolni. Éppen csak néhány dobozt bontottam fel, a törülközőket kerestem, de hát végül majdnem minden doboz feltépve éktelenkedett a nappali közepén. Így kell rendet rakni Sonia módra, kérem szépen.
Úgy fél óra elteltével meg is találtam az imént említett szemtelen törülközőt, ami volt olyan pofátlan, hogy az egyik doboz legalján fészkelt.
Diadalittas mosollyal huppantam be a zuhanykabinba, majd magamra eresztettem a forró vizet. A gondolkodás nem nekem való, mert általában ilyenkor mindenféle baromságon töröm a fejem. Márpedig egy ilyen alkalom, mint a költözködés, rengeteg gondolkodást igényel. Mit hova tegyek, mitől kéne megszabadulnom, hogy a francba van ennyi kacatom, stb. Legszívesebben azzal a lendülettel dobtam volna ki a dobozokat az ablakon, ahogy felcipeltem őket. Csak hát az nem lett volna túl praktikus, több szempontból nézve sem.
Gondolataimból egy ismeretlen hang rázott fel. Furcsa, csilingelő hang. Néhány másodpercbe beletelt, mire rájöttem, hogy az új csengőnek van ilyen irritáló csilingelése. Nem vártam vendégeket, úgyhogy nem is értettem az egészet, mindenesetre gyorsan magam köré csavartam a törülközőt, aztán az ajtó felé vettem az irányt.
Az ajtóban egy idős néni állt, gondolom valamiféle szomszéd lehetett. Arra kért, hogy segítsek neki levenni valamit a szekrényből, mert túl magasan van, és ő már nem éri el, s a többi. Nem vártam végig a monológját, inkább utána mentem a szemközti lakásba, hogy segítsek neki, hogy minél előbb juthassak vissza a zuhany alá.
Gondoltam ezt, aztán nagyon benéztem a dolgot, mert mire visszajutottam a lakásomig, az a kép fogadott, hogy az ajtó galád módon kizárt engem. A saját lakásomból!
Egy ideig még tanakodtam, hogy mitévő legyek, de jobb ötlet híján becsöngettem a mellettem lévő lakásba. Ki gondolta volna, hogy első nap máris két szomszéddal ismerkedhetek meg, törülközőbe csavarva. Nem is én lennék...



A hozzászólást Sonia Lucas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 22, 2014 4:07 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Anabelle & Sonia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabelle & Sonia   Anabelle & Sonia Icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 11:41 pm

Minden tegnap Anabelle hibája volt... S talán meg is bocsátott volna a másiknak a másnaposság miatt, de a reggeli felvételen látta, hogy mennyire kárörvendett az előző éjszakát átmulató lány, és számára az volt a legjobb az egészben, hogy másnak kell a buta döntésével együttélni. S ez az együttélés eleddig két aszpirint és másfél liter jéghideg csapvizet jelentett, melynek egy részét megitta, másik részét pedig borogatásra használta el a homlokán.
Persze, hogy lemondta Seymourt és az ő szokásos reggeli úszásukat, hiszen márcsak az uszoda gondolatára is ökölbe szorult a gyomra. Ezért inkább betelefonált a munkahelyére, hogy beteget jelentsen, ami viszonylag ritka volt nála, így nem keltett gyanút.
A naplóját olvasta, amit a pszichológusa javaslatára kezdett el írni, melyben életének apró-cseprő és nagyobbacska dolgait vezette. Néha eléggé terjengősen le tudta írni a nap eseményeit, olyan részleteket sem felejtve ki, amik pár nappal később sem jelentenek semmit sem, nemhogy évek távlatából. Azonban voltak olyan lapok is, melyek túlságosan is szűkszavúan közölték a tényeket. Ilyen nap volt 2012. szeptember negyedike is:

"Apa meghalt."

Fogalma sem volt arról, hogy hanyadszorra olvassa el ezeket a szavakat, hanyadszorra sírja el magát az olvasottakon, de mindig kikészíti, amikor ehhez a laphoz ér. Ő úgy ébred minden reggel, hogy a szülei még élnek, de vannak napok, amikor az igazság végül kiderül, ami leírhatatlan szomorúsággal tölti el.
Neki egy napja van arra, hogy feldolgozza apjának elvesztét, mely másoknak hosszú évek alatt sem sikerül, s amikor végül másnap újra felébred, már csak a rengeteg telesírt zsebkendőre eszmél. Már éppen ott volt, hogy felhívja édesanyját, aki már megannyiszor megnyugtatta az ilyen kritikus helyzetekben, de a tárcsázást félbeszakította csengőjének harsány követelőzése.
Valaki nagyon beszélni szeretett volna vele, így felejtve kissé a gyászt mászott ki az ágyából, magára kapta köntösét, majd pár lépéssel az ajtó kémlelőnyílása mögé ért, melyen kikukucskálva pillantott meg egy lányt. Egyetlen törölközőben. Egy vadidegen lány egy törölközőben.
Egy pillanatra elgondolkozott, hogy talán éppen azért kopogtat be hozzá a másik ilyen lenge szerelésben, mert ismerték egymást, de nem tudta felidézni a másik arcát a tárcájában tartott képekről. Igaz, nem is tudta jól megnézni a másikat, ezért vett egy hatalmas levegőt, majd oldotta a biztonsági láncot és a zárban is elfordította a kulcsot, aztán kinyitotta az ajtót.
- Segíthetek valamiben?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sonia Lucas
Sonia Lucas

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : vegas, baby
◮ hozzászólások száma : 19
◮ join date : 2013. Dec. 22.

Anabelle & Sonia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabelle & Sonia   Anabelle & Sonia Icon_minitimePént. Május 23, 2014 8:49 pm




They say I'm crazy.
I really don't care.
That's my prerogative.

Én és a világ leglehetetlenebb helyzetei bizony jó barátságot ápolunk egymással. Talán túlzottan is, aminek köszönhetően aztán mindig valami furcsa szituációba sikerül belekeverednem, de ami még ennél is szebb, hogy én köztudottan az ilyen szituációkat nem egészen úgy kezelem, mint az átlagemberek. Ez nyilván azért van, mert én magam sem vagyok átlagos, sőt… voltaképpen iszonyatosan távol állok a normális emberek csoportjától, vagy minek szokás azt nevezni. Ezért is van az, hogy általában amin más nevet, én csak nagyokat nézek, kimeresztett szemekkel, hogy ebben mi volt a vicces? Amin meg én nevetek, hát azon más leginkább megbotránkozni szokott. Úgyhogy ebbe inkább ne is menjünk bele, hogy a külsőm miféle belsőt takar, mert a fél szomszédság elmenekülne, ha megtudná az igazságot. Egy pszichopatával nem túlzottan előnyös közös házban lakni, ám nem mintha én annak titulálnám magamat. Én nem, mások viszont igen, úgyhogy ki tudja akkor, hogy mi is az igazság?
Talán ez a nő itt előttem, aki volt olyan kegyes, hogy kinyissa nekem az ajtót, pedig gondolom ez annyira nem mindennapos eset, hogy egy félig pucér, háromnegyed részben meg vizes, törölközőbe csavart asszonyság álljon valakinek a küszöbén bebocsátásra várva.
Nekem nem kell bebocsátás, legalábbis nem feltétlenül. Nagyon kreatív tudok ám lenni, így vannak alternatíváim a probléma megoldására, avagy kiküszöbölésére, mert ez a szó most úgyis tökéletesen idevág.
- Igen, kérem – szólalok meg teljesen semleges arccal. – Az ügyben érdeklődnék, hogy egészen véletlenül nincs-e a lakásában fejsze vagy valamilyen balta, amit kölcsönkérhetnék? – teszem fel a nagy kérdést, és hogy fokozzuk az élvezeteket, még hozzá halálosan komoly képet is vágok, mert mi sem természetesebb ennél, hiszen mindenki baltákat meg fejszéket tart otthon. Legalábbis az én világomban, ami sokkal inkább valami utópista világhoz hasonlít, mintsem a valóságra. Pedig milyen szép is lenne! Mindenki fejszékkel meg baltákkal rohangálna az utcán… hm. Maga lenne a nirvána, ha engem kérdeztek.
Azért az némiképp pozitívum, hogy mindezt nem a szomszéd néninek adtam elő. Félő, hogy netalántán infarktust kapott volna, ha nem valami sokkalta rosszabbat. Például, ha félelmében rám fújt volna egy kis paprikaspray-t, na azt biztosan nem köszöntem volna meg neki. Ámen.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Anabelle & Sonia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabelle & Sonia   Anabelle & Sonia Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 7:53 pm

Először arra gondolt, hogy ismét a tegnap Anabelletől kapott másnaposság játszik vele csúfos játékot, hiszen az nem lehet, hogy egy törölközőbe csavart nő, akit életében nem látott, egy fejszét kér tőle. Persze az csak feltételezés volt, hogy életében nem látta, de azért volt annyi esze, hogy ha nem a nevén szólítja az idegen és még magázza is, akkor nem ismerhetik egymást. Ezt a józanész diktálta neki, bár egy apró hang remélte, hogy valamiféle gondolatsor volt, amit egy előző napból mentett át. Bár amilyen rosszul érezte most magát, abban is kételkedett, hogy a baleset előtti emlékei még megvoltak.
Már éppen válaszolt volna a kérdésre, amikor megakadt egy pillanatra, hiszen nem tudta a választ. Számára ez a lakás teljesen idegen volt, a személyes tárgyak, amik a polcon hevertek a múltjából kerültek ide, gyerekszobájának ékei voltak egykor. Új berendezési tárgyai is voltak, de azokra nem emlékezett, minthogy arra sem, hogyan jutott hozzájuk. Gondolatai csak pár másodpercre ragadták el, így szinte azonnal tudott válaszolni a másiknak.
- Nem tudom, meg kellene néznem. - pedig ott volt a kisagyában a parancs, hogy azonnal csapja be ajtaját és kettőre zárja, hiszen bármennyire is volt hiba az agyában, azzal teljességgel tisztában volt, hogy itt valami nincs teljesen rendben. S amint gondolkodott ezen, elméjében pattogtak az ideák, úgy vált egyre kétségesebbé, hogy a lánnyal együtt fogja megnézni a beépített szekrényeket, és egyre távolabb volt attól a helyzettől is, hogy beengedje a másikat.
- Nem, nem... Mégsincsen. - köszörülte meg a torkát, majd folytatta. - Biztos van a háznak valami gondnokat, tőle kellene megkérdeznie.
Hebegte halkan, majd mosollyal az arcán mérte végig újra a lányt. - Sok sikert és további szép napot!
Már éppen csukta volna be az ajtót, ha Sonia nem áll ellen neki valamilyen módon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Anabelle & Sonia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anabelle & Sonia   Anabelle & Sonia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Anabelle & Sonia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-