KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Adam&Amber Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Adam&Amber Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Adam&Amber Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Adam&Amber Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Adam&Amber Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Adam&Amber Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Adam&Amber Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Adam&Amber Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Adam&Amber Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adam&Amber

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 12:25 pm

Bőröndömet magam mögött húzva beugrok egy útbaeső hotelba és bérlek ott magamnak egy szobát, bár házhoz menő prostiként valószínű ide csak aludni fogok jönni, de nem bánom. Lepakolom a cuccaimat a kivett szobában, gyorsan megigazítom a sminkem és a hajam, befújom magam, majd már indulok indulok is ki a partra, hogy a főnököm által kiadott feladatot elvégezzem. Nem telik túl sok időbe, hogy eljussak odáig és ott hamar megpillantok egy srácot. Mivel úgy vélem őt kell keresnem, ezért odamegyek hozzá. Egész helyes srác, már most most érzem, hogy jól fogunk szórakozni.
- Szia! Hogy hívnak? - kérdezem meg tőle barátságosan. Remélem nem akar elküldeni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 12:59 pm

Megint egy újabb nap. Vajon ma mit csináljak? Még nem kell dolgoznom, mert szerencsére sikerült megbeszélnem Chase-el, hogy ne keljen dolgoznom míg nem vesztem el a szüzességem. Hol tudnék becsajozni? Mondjuk a strand jó lehetne. Hisz a strandon láthatnák a lányok a szexi testem. A víz csillogása kiemelné a kockáimat. Fel is kapom a fürdőgatyámat és elindulok a partra. A parton leterítem a törölközőmet és ráfekszek napozni. Felveszem a napszemüvegemet. Le fogok égni. Be kéne kenni magam naptejjel. Egyszer csak valaki beárnyékol. Leveszem a napszemüvegemet. Mikor felnézek látok egy csinos lányt.
-Szia! Hogy hívnak?-Kérdezi tőlem.
-Adam, és téged? Ja és, ha már itt vagy bekennél?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 2:34 pm

Szerencsére nem akar elzavarni, bár szerintem ez részben annak köszönhető, hogy fekve jól belát a melleim közé, bár ez kicsit sem zavar, hiszen a célom, hogy egy ágyba kerüljek vele. Elnézve a testét nem járok vele rosszul, mert ha a szexben nem is profi legalább a külseje kárpótol. Tetszik amire megkér, el is mosolyodom rá.
- Ambernek és örömmel. - letérdelek mellé és fogva a naptejét kinyomok egy keveset amit szétkenek a karjain, a lábain, a mellkasán és a hátán. Élvezem a dolgot, főleg mikor a kockáinál és a combja felső részén járok. Ott a kenegető mozdulat kicsit simogatásba megy át, természetesen direkt. Tudom, hogy az ilyesmi bejön a férfiaknak.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 2:51 pm

Ó, azok a mellek. Már nagyon kívánom ezt a nőt. Bele is egyezik abba, hogy beken naptejjel. Nagyon örültem neki. Főleg mikor a combom felső részénél jár. Bár érzem ez már nem is kenegetés, hanem inkább simogatás. Picit el is kezdett keményedni a farkam. Még nem olyan nagyon, hogy lehessen látni kívülről, de már érzem.
-Gyere feküdj le ide mellém.- Mondom és lehúzom magam mellé. Most mit tegyek? Várjunk csak a bátyám tanítot pár módszert a nők felizgatására. Hátha beválik. A hozzá közelebb eső kezemmel benyúlok a bugyijába. A középső ujjamat, pedig benyomom a vaginájába.
-Tetszik?- Kérdezem tőle és közben használom a fogkivillantós félmosolyomat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 4:02 pm

Úgy sejtem kezd felizgulni és ha ez így van az mindenképpen jó, az már félsiker. Megerősíti a sejtésemet amikor lefektet maga mellé. Rámosolygok és közel húzódva hozzá megsimogatom az arcát. Kellemes érzés közel lenni hozzá és ebből a szögből nézve sem mutat rosszul. Nem titkolom vonzódom ehhez a sráchoz, mindig is vonzottak a kisportolt testű férfiak. Felsóhajtok amikor az ujjával behatol. Az ölemet egyből közelebb is tolom hozzá.
- Ha a többi ujjaddal is ilyen ügyesen bánsz jól fogunk szórakozni. - válaszolok és úgy teszik, mint aki nem is sejti, hogy szűzzel van dolga. Odahajolok a füléhez.
- Mit szólnál, ha elmennénk valami csendesebb helyre és ott folytatnánk? - kérdezem meg tőle és remélem a közelben lakik, de ha nem az se baj, úgyis láttam itt pár öltözőfülkét, vagy esetleg kereshetünk egy nyugodtabb szegletet a parton.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 4:23 pm

Nagyon tetszik mikor végigsimítja a fejemet.
-Nem csak az ujjaimmal bánok jól.- Mondom neki és még beljebb nyomom az ujjam.
-Rendben, de elég messze lakok. Nem messze láttam egy részt a parton, ahol nem volt senki, ha neked megfelel.- Mondom és kiveszem a kezem a bugyijából. De még nincs kedvem innen elmenni. Egyik lábamat átdobom a másik oldalára és ráülök. Rádőlök a testére és közben a kezemmel a melleit kényeztetem, számmal pedig csókolgatom. Pár percig csinálom és utána felpattanok. Megfogom a kezét és elkezdek vele futni arra a partrészre, ahol senki sincs.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 4:49 pm

Erősebb sóhaj tör fel belőlem amikor beljebb furakodik. Mosollyal fogadom a szavait, bár tudom, hogy ez részben csak hencegés, mivel még szűz - persze nem hagyom, hogy ez a tudás meglátszódjon rajtam -. Örülök neki, hogy ilyen találékonyan áll a következő kérdésemhez.
- Tökéletesen megteszi. - válaszolom és kedvemre van a következő tette. Látszik, hogy tanult valamit a bátyjától, mert ügyesen eléri, hogy benedvesedjek. Forrón csókolom és simogatom a farkát a fürdőnadrágján keresztül. A mérete nagyon tetszik nekem, várom is már, hogy elinduljunk, ami végül hamar megtörténik. Odaérve megcsókolom és a földre kerülve magamra húzom. Nem várok sokat, gyorsan lekapom a rajta lévő egyetlen ruhadarabot és kézzel kényeztetem a faszát.
- Kívánlak! - súgtam és nem is hazudtam. Valóban vágytam már rá, hogy megbasszon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 5:03 pm

Mikor odaértünk a partra, ahol senki sem volt levette rólam a fürdőgatyámat és földre kerülve magára húzott. Közben a farkamat a kezével kényeztette és a fülembe súgta, hogy kíván. Én leszedtem róla a melltartót és a bugyit. Behelyezzem már most? Miért is ne. Méretes farkamat belehelyeztem Amber-be. Olyan jó érzés volt. Egyre gyorsabban kezdtem el mozgatni a csípőmet és közben finoman csókolgattam Ambert.
- Amber, olyan jó benned lenni. - Mondom és közben gyorsabb tempóra váltok. 20 percig ment ez így és utána..
-ÁÁ el fogok menni. -Kiáltottam. És utána el is mentem. A spermámat Amberbe engedtem. Vajon akar még valamit csinákni velem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 5:42 pm

Amint megszabadultam az alsóneműmtől feljebb tűröm a ruhám és széttárt lábakkal engedem be. Behatoláskor felnyögtem, a nagy fasza szinte teljesen betöltött. Jó vele lenni, mert hamar ráérzett a dologra. A hátát karmolva mozgunk együtt élvezve a szexet. Azt tekintve, hogy most csinálja először elég ügyes. Jó prostituált lesz belőle, csak még egy kis oktatás kell neki.
- Csodás vagy, Adam. - nyögöm kicsit túlozva. Kefélünk még egy darabig és végül mindketten elmegyünk - mondjuk a kiáltása meglep, de tekintve, hogy most ment először nem a keze által érthető -.
- Nagyszerű voltál, de szeretnélek megtanítani pár dologra. - árulom el és remélem csak azt gondolja jó szándékból akarom jobbá tenni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 6:05 pm

Remek volt az első szexuális élményem. Nagyon ügyes volt Amber. Biztos nem ez volt neki az első. Megszeretne tanítani pár dologra? Vajon mi lehet az.
- Rendben baby. Veled bármit.- mondtam és közelebb léptem hozzá. Ajkainkat összenyomtam, egyik kezemet betettem a bugyijába és belenyomtam egyik ujjam a vaginájába, a másik kezemmel pedig a mellét kényeztettem. Vagy 5 percig csináltam aztán hátrébb léptem.
- Na mond mit akarsz megtanítani.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 8:11 pm

Örülök, hogy ilyen jól fogadja a dolgot és nem gyanakszik. Úgy érzem ez azért van, mert még szinte a fellegekben jár az előző szextől. Ami az én első alkalmamat illeti hát összetettem volna a két kezem, ha az ez lett volna, de sajnos ez már jócskán a sokadik, nem is győzöm számon tartani konkrétan hányadik. Mikor az ajkait odanyomja az enyémekhez igyekszek a csókolódzás  technikájára rávezetni, köztük arra is, hogy használja a nyelvét. A kezét megfogom, úgy tanítom mellet nyomkodni. Amúgy sem csinálja túl ügyetlenül, de a technikája nem a legjobb, kicsit túl erősen csinálja. Az ujjazás talán egy fokkal jobban megy neki, de azon sem árt csiszolni.
- Inkább megmutatom. - intettem neki, hogy jöjjön közelebb.
- Láttam értesz valamennyire az előjátékhoz, de ha fel akarsz izgatni egy nőt ne dugd be rögtön az ujjad, mert ez szárazon fájhat. Előtte csókolj bele a nyakába és adj a kulcscsontjára puszit. - mutatom meg ezeket rajta. - - Behatoláskor pedig ne rögtön tedd meg, először kívülről izgasd  a területet és aztán told be lassan. - magyarázom neki és remélem továbbra is azt gondolja csak jó szándékkal tanítom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 8:32 pm

Szóval most megtanít arra, hogy hogyan legyek még jobb a szexben? Szóval először csókolgassam majd.. Okés próbáljuk ki. Megcsókolom a nyakát, majd az egyik ujjammal elkezdem kényeztetni a csiklóját. Már benedvesedett szóval bele is nyomom az ujjam.
- Így jó?- Kérdezem. Ne egyből benyomni a farkat értem. Elővettem a szerszámomat majd lehúztam Amber bugyiját. A faszomat elkezdtem Amber puncijának dörzsölni.
-Valahogy így? - Kérdeztem. Majd bedugtam neki ismét a farkam. Nem sokáig csak körülbelül két percig, aztán ki is húztam.
-Mi a következő lecke?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeSzomb. Júl. 26, 2014 12:58 am

Ügyes tanítvány, könnyen tanul és a gyakorlatban is jól alkalmazza a tanultakat. Egy-két halk sóhajt is előcsal belőlem és a kiszáradásomat jól megelőzi vele.
- Igen. - válaszolom és örömmel veszem észre, hogy a következő leckét is megértette.
- Így. - erősítettem meg és belemartam a vállába mikor belémtolja a farkát. Nagyon ég benne a tudásszomj úgy érzem, mert máris ismét tanulni akar.
- Ha melleket, vagy segget nyomkodsz csak finoman. A bimbókra is figyelj, mert az érzékeny rész, ha szájjal csinálod ne harapd meg, inkább vedd a fogaid közé, vagy nyald. - magyarázom neki és, ha ki akarja próbálni hagyom neki
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 4:58 pm

Szóval óvatosan nyomkodjak. Megfogom óvatosan a mellét. A nyelvemmel elkezdem kényeztetni a bimbóját. Közben kezem már csúszik is lejjebb egészen a bugyijáig. Ott benyúlok és elkezdem a csiklóját izgatni. Mikor már benedvesedett felnyomom neki a középső és a mutató ujjamat is.
- Akkor most megmutatom, mit tanultam. - Mondom és leszedem a ruháit. Lehúzom a nadrágom és a faszomat elkezdem a puncijához dörgölni. Úgy érzem már elég nedves. Fogon és beledugom merev farkamat. Remélem már jobban csinálom.
- Van még valami lecke?- Kérdezem és gyorsítok a tempón. Hajába jó erősen belemarkolok és melleit kéneztetem egyik kezemmel. 10 percig megy ez majd elmegyek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 5:45 pm

Igazán örülök, hogy ilyen könnyen tanul és szereti tesztelni a tudását. Jól megy neki, teljesen tűzbe hoz. Jobb ez a tanítás, mint vártam, elég élvezetes.
- Mutasd csak! - biztatom és széttárom a lábaim. Engedem neki, hogy lecsupaszítson, szívesen mutatom meg neki a testem. Nem kell sokat várnom, egy kis dörgölés után beteszi, én pedig nyögve fogadom a hátát karmolgatva. Kétségtelenül jobb, mint először, bár amit a hajammal művel az kissé túl durva.
- Óvatosan a hajjal. - zihálom két nyögés közt és a megcsókolom. Ügyesen teszi a dolgát, ezért vele együtt én is elmegyek.
- Szeretném, ha máshogy is megkúrnál. - jegyzem meg amint a légzésem visszaállt a normálisra és ha kienged maga, akkor elhelyezkedek előtte négykézláb.
- Gyere, akassz be! - hívom és várok rá.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 7:15 pm

A francba, megont azt akarja, hogy dugjam meg? Már elmentem kétszer is. Na jó megpróbálom. Belerakom a farkam megint. Elkezdem mozgatni a csípőm. Egy idő után rádőlök a hátár és kezeimmel elkezdem izgatni a mellét. Megy így vagy 20 percig majd vissza térdelek az előző pozíciómba, de még a farkam benne van és megfogom a derekát és gyorsítok a tempón. 3-ra sokkal később megyek el. Sőt még el sem mentem. Unom ezt a pózt. Lefekszek a homokba és ráültetem a farkamra. Kezeimmel megfogom a derekát és elkezdem fel-le mozgatni.
- Nagyon jó vagy baby. - Mondom neki. Ezt is csináljuk körülbelül 20 percig és még mindig nem mentem el.
- Most kényeztetnél picit? - Kérdezem és bevetem a fogkivillantós félmosolyom, majd leülök a homokba és szétnyitom a lábaimat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 8:30 pm

Hiába, szeretem, ha többször dugnak meg és a munkám során meg is szoktam, hogy nem csak egy kört nyomunk le. Meg hát az a feladatom, hogy minél több mindenre megtanítsam és a különféle pózok is beletartoznak a tanításba. Ő meg olyan lelkesen akart tanulni és olyan nagy fasza van, kár lett volna nem kihagyni a kínálkozó alkalmat. Ezt a pózt meg amúgy is kedvelem, itt lényegében csak meg kell tartanom magam, még az arcát se kell néznem a partneremnek, ha nem akarom. Meg azért is választottam ezt a pózt, mert szeretem, ha a seggemet dugják, még ha így kicsit később is megyek el. Így is ügyesen rak meg, nem győzök nyögdécselni az élvezettől. Kicsit talán jobban fáj, mint amikor a másik lyukamat dugja, de nem bánom, megéri. Azért kissé kezdek elfáradni, hiszen már majdnem fél órája kúr, az én izmaim se bírják a végtelenségig. Örülök is neki, mikor pozíciót váltunk és meglovagoltat. Lelkesen mozgok rajta az oldalán szántva végig az ujjaimmal.
- Istenien csinálod. - dicsérem meg és nem is túlzok nagyon. Nem sokára el is megyek, csak az furcsállom, hogy ő még nem. A kérésére elmosolyodom.
- A kedvedért bármit. - ismét megengedek magamnak egy kis vágyfokozó túlzást és leszállva róla benyelem a farkát. Nem megy olyan könnyen a mérete miatt, hiszen akkora neki, mint egy lónak. Ettől függetlenül azért sikerül és szopogatom, nyalogatom a faszát, a heréit pedig az egyik kezemmel masszírozom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 8:37 pm

Miután leülök a homokba oda is jön hozzám és bekapja a faszomat. Jó nem tudja benyelni tövig, de nagyon jól csinálja. És még a golyóimat is masszírozza, hát ez csodás. Nem is kell sok idő és el is megyek. Az arcára löveltem. Vajon meg is kóstolja? Nem tudom bírok-e még egy menetet, de kíváncsi vagyok most mit akar csinálni.
- Most mi jön? - Kérdezem és már húzogatom is a farkamat, hogy újra megkeményedjen, ugyanis mikor elélvezek lekonyul, de minden férfinál ez van.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 8:49 pm

A szopásom eredményt hoz és hamar elmegy - és még ha nem is érzi, de tövig a torkomban volt - és az arcomon köt ki a magja. Természetesen hajt a kíváncsiság ezért megnyalom - nem, mintha nem kóstoltam még volna gecit, de minden pasinak más ízű -, nem is rossz. A maradékot letörlöm. Nem semmi mennyire akar minél jobb lenni, mert máris a következő lecke iránt érdeklődik.
- Ha akarod megmutathatok még pár pózt. - bízom rá a döntés jogát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeVas. Júl. 27, 2014 8:58 pm

Még több pózt. Rendben alig várom. Továbbra is húzogatom a farkam, de semmi nem keményedik. Lehet, hogy már több menetet nem bírok.
- Amber szerintem ennyit bírtam.Kéne egy kis pihenés. - Mondom és felhúzom a fürdőgatyám. Oda hajolok hozzá.
- Most én kényeztetlek egy picit.- ülébe majd belenyalok. Elkezdem csókolgatni a vállát és egyik kezem lecsúszik a punijához és behatol. Lefektetem a földre majd lecsúszok a földre és beteszem a fejem a két lába közé. Elkezdem a nyelvemmel izgatni a csiklóját, mikor már nedves beledugom a nyelvemet. Érzem, hogy kezd feszülni a gatyám. Abbahagyom a nyalást.
- Remélem jó volt. Most már újra készen állok az akcióra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2014 12:17 am

Nem csodálkozom rajta, hogy nem áll fel a cerka és kell egy kis szünetet tartanunk. Emlékszem, amikor én csináltam először egymás után többször a másodiknál meg kellett állnunk úgy kifáradtam, pedig csak simán feküdtem, alig mozogtam. Ő sokkal jobb, már a harmadik menetet zavartuk le alig pihenve és sokat "melózott". Ez, a farka mérete és a gyors tanulását nézve már most látom milyen jó kurva lesz belőle és hogy gyakran átnézek majd hozzá néhány dugásra.
Kedvemre van, hogy pihenés gyanánt kényeztetne. Ma már nem először okoz kellemes meglepetést.
- Csináld csak! - bátorítom és tetszik ahogy elkezdi. Ki is csal belőlem egy sóhajt, hát még amikor bedugja az ujját. Az is nagyon jó, mikor elkezd nyalakodni. Bele is túrok a hajába. Kár, hogy hamar befejezi, de kárpótol, hogy már mehet a következő szex.
- Állva akarom. - jelentem ki és felállok, majd őt is felhúzom. Leszedem róla a gatyáját, egyik kezét a hátamra rakom jelezve, hogy tartson meg vele és a lábaim a deraka köré kulcsolva elmerítem magamban és elkezdek mozogni rajta.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2014 8:57 pm

Szóval állva akarja. Hát akkor legyen. Neki adom mind a 27 cm-em. Leszedi rólam a gatyám. Kezemet a hátára rakja. Biztos azt akarja, hogy tartsam meg. Lábit a derekam körül összekulcsolja. Elkezd mozogni rajtam. Nem mondom, hogy nem esik jól, de ezt a pózt kedvelem a legkevésbé. Kezd unalmas lenni szóval gyorsítok a tempón. Hogy lehetne feldobni még ezt a pózt? Egy idő után hátradőlök a homokba és elkezdem meglovagoltatni rajtam. Ez e kedvenc pózom. Hány óra lehet? Megnézem a karomon az órát. Már ennyi az idő? Megígértem Chase-nek, hogy ma én vásárolok be.
- Figyelj még ezt a menetet lenyomjuk aztán elkísérsz a plázába?- Végülis ott is van pár hely ahol szétkefélhetem. Miután elélveztem leveszem magamról.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeHétf. Júl. 28, 2014 10:12 pm

Jó így dugni, volt már nem egyszer, hogy szűkös helyeken kellett kefélnem és ez a póz olyankor hasznos volt. Azt nem gondoltam volna, hogy Adam ennyire válogatós a pózok terén és már megint meglovagoltat. Legalább így a legmélyebben érezhetem magamban, amit eléggé élvezek. Nem számítok rá, mikor felhozza a plázázást, bár nem bánom, mert kezdtem már megéhezni a sok mozgás miatt.
- El, de vegyünk kaját. - egyezkedem és közben továbbra sem hagyom abba a mozgást, majd nem sokkal később elmegyek. Lekerülve róla felöltözöm,a táskámban lévő fésűvel megfésülködöm, kicsit a sminkem is megigazítom és megvárom, hogy ő is összekapja magát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeSzomb. Aug. 02, 2014 10:49 pm

Beszállunk a kocsimba és elindulunk a pláza felé. Egész hamar megérkezünk. - Akkor mennyünk és együnk először. - Mondom és a kajás rész felé veszem az irányt. Leülünk egy asztalhoz és hozok kaját. Elkezdjük enni a hamburgerjeinket. Vajon észrevennék ha itt szórakoznánk egy picit? Odahajolok hozzá.
- Mi lenne ha az asztal alatt szórakoztatnál engem egy picit. -Súgom a fülébe és lenyomom az asztal alá. Nadrágomat kigombolom, hogy megkönnyítsem a dolgát és letolom. Viszont hagyom, hogy az alsógatyával ő küzdjön meg.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 12:32 am

Miután mindketten összekaptuk magunkat beülünk a kocsijába és elmegyünk vásárolgatni. Hamar odaérünk és egy gyorsétteremet veszünk célba. Elégedetten állapítom meg milyen finom a hamburgerük. Nem számítok rá, amikor a fülembe súgja az ötletét, de tetszik, szeretem a veszélyt. Félbehagyom a kajámat és némán belemegyek a dologba. Leszedem az alsógatyáját és először egyik kezemmel rámarkolok a farkára és nyalogatni kezdem, majd benyelem  és úgy kényeztetem tovább. Közben egyik kezemmel a golyóival törődöm, mert emlékszem, hogy az múltkor bejött neki. Addig szopom, ameddig tehetem, ha nem állít meg akár kielégülésig is. Annyi biztos ezt behajtom rajta. Úgy láttam van itt egy raktár, ami tökéletesen megteszi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Adam&Amber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Amber   Adam&Amber Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Adam&Amber

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ty & Amber
» Amber&Ian
» Amber&Aldo
» Amber&Chase
» Amber & Tyrell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-