KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ty & Amber - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ty & Amber - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ty & Amber - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ty & Amber - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ty & Amber - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ty & Amber - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ty & Amber - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ty & Amber - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ty & Amber - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ty & Amber

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Ty & Amber - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ty & Amber   Ty & Amber - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 07, 2014 12:55 am

Nekem is van nem egy ismerősöm, akivel versenyezni tudnánk, hogy ki tud perverzebb sztorikat mondani. Az egyik volt kolléganőmmel akivel mellesleg elég jóban vagyunk néha szoktunk beszélgetni és ő is mesél elég cifra történeteket, aminek nem örülne a dolog másik főszereplője/főszereplői, ha napvilágot látna a dolog. Vele az is előfordul, hogy lenyomunk pár menetet, de az egész kapcsolatunk csak sima baráti viszony egy kis szexszel fűszerezve és a legtöbb barátságomra ez jellemző. Valahogy ez nálam teljesen természetes, annyira szokványos dolog, mint hogy a föld kerek. Egyszer egy pszichológus volt a kuncsaftom és szerinte a bennem lévő űrt próbálom kitölteni. Lehet, hogy igaza van, de szerintem csak nagyon szeretek szexelni és ezzel is kiélvezni a fiatalságom. Most is élvezem, de nagyon és ennek nem félek hangot is adni. Ki hallaná meg? Senki. Maximum néhány állat, de őket meg letojom. Pont úgy, ahogyan azt is, hogy nincs rajta koton. Úgyis más fogamzásgátló módszert használok, ami ezerszer biztonságosabb az óvszernél. Így legalább rendesen érezhetem a bennem lévő faszt, így a szeretkezés még jobb élmény. Úgy tűnik megunta így, mert megfordít és végül ő kerül felülre, de én ezt kicsit sem bánom. Ahogy a melleimnek nekiesik az nagyon jó, a nyögéseim még intenzívebbé válnak. A hátát karmolgatom és beletúrok a hajába, mialatt élvezkedem.
Vissza az elejére Go down
 

Ty & Amber

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Amber&Ian
» Amber & Sylvia
» Kintaro & Amber
» Amber&Chase
» Adam&Amber

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-