KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber&Aldo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Gyenge idegrendszerűek nézzék fél szemmel   Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2015 2:45 pm

Ezaz! Sikerült összeszednem magamat. Nem gondolok semmit csak egy kis puncit akarok. Gyorsan meg is beszélem magammal a dolgokat, hogy mi is folyik itt. Kicsit beittam de semmi gond. Fasza vagyok! Jól nézek ki! Na és mit akarok? Dugni! Egyszerű, a csaj egy kurva. Az én kurvám. Nem is akármilyen, egy luxusprosti. Eddig az utcán dolgozik bármit megtesz azért, hogy megtartsam. Pff... Könnyebb dolgom nem is lehetne. Bumm! Ahogy gondoltam, már fekszik is le és a rakoncátlan kezemre sem reagál semmit hagyja, hogy azt tegyek vele amit akarok. Lehet, hogy inkább a hátsójába kéne raknom abban talán van nehézség. Mindegy megteszi ez is.
Ezek a gondolatok zajlottak a fejemben a másodperc tört része alatt. Közben persze néha-néha elbizonytalanodtam mintha tényleg éreznék valamit de elhitetem magammal, hogy ez csak a pia. El is kezdem róla szépen levenni a felsőt és a nyakát kezdem el csókolgatni. Szépen lassan elkezdek lefelé haladni és mikor a melléhez érek a melltartót kicsatolom és a bimbóját kezdem lágyan csókolgatni, nyalogatni. Nem időzök ott túl sokat, tovább megyek lefelé a hasán és a derekán csókolgatom és rajzolok rá nyelvemmel. Na és végül a lényegre térek. Lehúzom róla a rövidke szoknyát és először a combjához érintem ajkaim, nem vetem magam egyből a vénuszdombjára. Majd a combjától elindulok felfelé és mikor majdnem a középponthoz érek kicsit megállok és elmosolyodok. Pár gondolat ismét eszembe jutott. Remek! Ez a csaj kurva elég egyszerű volt a dolog idáig, remélem elég szűk is lesz aztán! De eztán folytattam és szépen lassan elkezdtem nyalni először a bemenetet izgattam majd a csiklóját izgattam nyelvemmel majd mikor eléggé megkeményedett megszívtam ezzel még jobban fokozva az élvezeteket.
Eztán úgy döntöttem tesztelem... A csaj hüvely folyását szépen elkezdtem lejjebb elkenni, benedvesítettem a hátsóját. Eleinte csak simogattam majd vissza is tértem a hüvelyéhez és rögtön felnyomtam neki két ujjamat de hamar abba is hagytam. Ismét benedvesítettem a farát és fel nyomtam neki egy ujjamat, kíváncsi voltam mit reagál rá.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2015 12:31 pm

Szeretkeztem már sokféle emberrel. Férfival, nővel, fiatalabbal, idősebbel, alacsonnyal, magassal, fehérrel, feketével, sőt még sárgával is. Volt már olyan ügyfelem, aki bőven túllépte az ötvenedik évét, de olyan is, aki még kiskorú volt. Legtöbbjükkel munka közben szexeltem, persze vannak olyanok is, akikkel azon kívül, viszont nem olyan sok. Tőlük nem kértem pénzt, maximum egy-két kör italt, vagy pár cuccot. Prostiként megtapasztaltam, hogy a vendégek többségét mennyire csak a saját élvezete érdekli, a másiké meg alig, vagy abszolút nem. Csak egy húscafatnak, egy megkefélhető tárgynak néztek, amivel pénzért azt csinálnak amihez kedvük szottyan, kiélhetik rajtam az összes beteges vágyukat, mert úgyse fogom őket elküldeni, annál jobban kell az a néhány zöldhasú, amit fizetnek. Ha addig nem utáltam volna az erőszakos, mocskos állatokat, hát akkor ez alatt a pár év alatt teljes szívemből meggyűlöltem őket és a pokolba kívánom az összeset. Rohadtul örülök, hogy innentől kezdve beinthetek mindegyiküknek, mivel most, hogy Aldo luxusprostit csinált belőlem jobban megválogathatom, hogy kinek nyitom szét a lábaimat. Hatalmas szívességet tett velem ma ez a fickó és ezért nagyon hálás vagyok neki. Eddig nem is értettem, hogy miért tette ezt, de most már minden világossá vált. Belém esett és tuti azt gondolta, hogyha jót tesz velem mindjárt könnyebben levehet a lábamról, egyszerűbb dolga lesz. Ám legyen, ha szerelmet akar én szívesen megjátszom azt neki, hadd legyen boldog. Nekem valószínű úgyis csak hasznom származhat belőle. Azért érdekes lesz, mert eddig a stricijeimmel max testi kapcsolatot létesítettem, még egyik se táplált irántam érzelmet. Azt hiszem ilyenkor szokták azt mondani, hogy ami késik nem múlik. Most jött el ennek az ideje és kíváncsi vagyok a végkifejletre, hogy vajon mi fog kisülni ebből az egészből. Majd kiderül, most teljesen felesleges lenne találgatni, úgyse lehet tudni, hogy mit tartogat a holnap. Valahol nem is bánom, így érdekes igazán az élet, hogy az ember nem tudja mi vár rá, minden nap az új élmény lehetőségével kecsegtet. Egyenlőre engem csak a jelen érdekel, én meg ő és az, hogy minél jobb teljesítményt nyújtsak a "tesztelés" során. Az az érdekem, hogy minél inkább megbizonyosodjon róla, hogy nem fogok csalódást okozni az igényes ügyfeleknek, nem kell visszaminősíteni sima prostinak. Ha már úgy ítélte meg egyszer, hogy én jó leszek luxuskurvának, akkor nem kéne elszúrni a dolgot, nehogy véletlenül meggondolja magát. Nem tiltakozom semmi ellen, hagyom, hogy azt csináljon velem, amit szeretne. Nem mondhatja rám igazán, hogy a mókát megpróbálom elrontani. Eszem ágában sincs, nem bolondultam meg totál, hiába is nem vagyok egy zseni. A hangjaimat sem fogom vissza, hagyom, ha megtalálja az egyik érzékeny pontomat és egy-egy sóhaj felszínre akar törni. Úgy vettem eddig észre, hogy sok férfi szereti, ha hallja, hogy a partnere élvezi amit vele művel, ráadásul így legalább kitapasztalhatja, hogy nekem mi a jó, mit szeretek. Eléri a célját, hogy benedvesedjek, még akkor is, ha el tudnám viselni, hogy tovább időzzön egy-két helyen, azonban így is kellemes amit csinál. Közben én sem maradok tétlen, egy kezem a hátát simogatja, amíg a másikkal a farkát kényeztetem, jusson ki neki is a jóból. Amikor odalent kezd el szorgoskodni, akkor erősödnek a hangjaim és a kezem is kicsit beleerősít. Akkor már egy nyögés is felszakad belőlem, amikor a hátsómat veszi kezelésbe. Már nagyon várom, hogy az ujját felcserélje a vastagabb tagjára, mert mát eléggé kívánom őt. A hátán is hagytam néhány pirosló csíkot, amik erről tanúskodnak. Tekintetem az övét fürkészi és egy csábos pillantás kíséretében igyekszek vele tudatni mennyire akarom már, hogy belém hatoljon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 25, 2015 4:36 pm

Úgy látom tetszik neki a dolog, bár nem igazán tudom mennyire színészkedik a csaj. Lehet, hogy csak átver és hát ha igen az csak az ő baja. Bár szeretném ha neki is örömet okoznék a dologgal de hát ha nem, akkor nem fog miatta fájni a fejem. Miközben izgatom és érzem a számban hüvelynedvének ízét és kezdem érezni, hogy lassan már a combján is a saját váladéka folyik kezdem élvezni amit a finom puha kezeivel csinál. A péniszemből hamarosan egy kemény kéjrúd lesz és szép lassan készen áll, hogy megostromolja a hölgy lábközt lévő kapuit. Mikor néha-néha felnyög pár alkalom után tökéletesen megjegyzem hol is szereti igazán így oda gyakrabban kitérek minnél nagyobb örömöket okozva neki. Szépen lassan combjait is simogatni kezdem majd mikor már úgy érzem eléggé felkészült ismét fekvőhelyzetbe térek és a farkam hegye a gyönyör kapujához ér de nem nyomom be neki. Egy kicsit még játszok vele, hogy mégjobban akarja. Amikor látom rajta, hogy bármit megtenne érte előveszek egy óvszert ráharapok a zacskó sarkára és egy finom mozdulattal kibontom. Felhúzom és rámosolygok majd megsimítom és szépen lassan a nyakát kezdem el csókolgatni miközben szépen behelyezem neki. Tudom, hogy már ezer meg egyszer csinálta már viszont álltalában mindíg finoman kezdem úgyhogy vele is így kezdek mert ha bedurvulok akkor gyakran előkerül a korbács vagy a bilincs, elég sok játékszerem van. Viszont amíg azt látom az arcán, hogy neki így jó és nincs szüksége többre addig így csinálom, közben néha néha a melleit is csókolgatni, szopogatni kezdem és figyelem az arcán mit mennyire szeret.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 26, 2015 8:16 pm

Egyenlőre úgy érzem nincs okom megjátszani magam. Legalábbis ami az izgatást illeti. Maximum akkor kéne, ha bénázna és azért, hogy ne bántsam meg, viszont ezt most nem kell megtennem. Elég profin szorgoskodik biztos, hogy nem én vagyok az első csaj, akit megfektet. Mondjuk ez engem abszolút nem zavar, legalább tapasztalt. Én is voltam már rengeteg férfival és nővel és remélem még többel leszek együtt. Az életben az egyik legjobb dolog a szex, még a bulizásnál is jobb. A kettőt kombinálni pedig egyszerűen kiváló. Azért ez így most is nagyon jó, igazán nem panaszkodhatom. Itt vagyok egy drága cuccokkal teli nagy házban és egy gazdag fickó kényeztet, aki pár órája vett fel a luxusprostijának, plusz belém van zúgva. Nagyszerű este ez az már egyszer biztos. Hamar benedvesedek és neki sem kell sok, hogy megkeményedjen. Ekkor el is engedem és a hátát kezdem el karmolászni. Megkívántam őt, ami abszolút nem csoda, hiszen jól néz ki és ügyes. Mikor odadörgöli a farkát a körmeimmel mélyebb vöröslő csíkokat hagyok és odatolom a testem felé. Hamar kapcsol szerencsére. Nem nagyon örülök neki, hogy gumit húz, mert nem szeretem azzal csinálni, de legyen ahogy akarja, nem fogok belehalni. Amikor végre benyomja nyögés szakad fel belőlem. Tökéletesen megfelel ez így nekem, nagyon élvezem a dolgot és ennek hangot is adok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Aldo Bare
Aldo Bare

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 33
◮ join date : 2015. Jan. 02.

Amber&Aldo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2015 9:51 pm

<3   sex   Szeretettel  sex  <3

Úgy érzem tetszik neki a dolog bár ezt a hátam bánja. Pontosabban nem bánja mert imádom ha karmol néha a csaj és hát ebből tudom, hogy élvezi a dolgot. Mondjuk a nyögése is arra utal, hogy élvezi. Én meg nem vagyok semmi jónak az elrontója úgyhogy csinálom tovább amit elkezdtem. Egész jó a lány bár az alkohol megtette hatását és hát vagy ő kefélt már sok sráccal vagy csak az alkohol miatt nem érzem rendesen, bár az óvszer is elég "érzéstelenítő". Nem tudom így, hogy lesz orgazmusom de nem is agyalok rajta sokat inkább csak élvezem. Kicsit begyorsítok és erőteljesebben kezdem tolni a lánynak hárha kicsit sikítozik azon úgy szeretek nevetni. Amikor a nő tehetetlenségében nem tud már csak sikoltozni. Aztán ismét gyorsítok a tempón majd mikor már azt hiszi, hogy belendültem megállok! Adok neki egy csókot és a füléhez hajolok, majd belesúgok valamit.
-Nem is rossz egy kőgazdag palitól aki a kicsi farkát akarja kompenzálni a pénzével ugye?
Mondtam neki irónikusan majd végigsimítottam és a hasára fordítottam a lányt. Ismét végigcsókoltam párszor egészen a fenekéig ahol megálltam belemarkoltam majd megpaskoltam egyszer. Eztán a két lábát jó szélesre tártam. Ekkor már nem igazán bírtam magammal és úgy felhúztam mint zöld íjász az íját és egész gyorsan kezdtem el vele -ha szépen akarom kifejezni magam- szeretkezni. Elég sok nővel feküdtem már le és hát azt is lehet rólam tudni, hogy nagyon durván amolyan popsi fétisem van. Ha valamelyiknek kicsi a melle de a segge formás akkor jöhet. De emiatt eléggé magasra tettem a lecet szóval ritkán mondok ilyet de neki baromi jó feneke van. Imádtam nézni ahogy minden lökésnél az egész fara megremegett viszont egyre többet akartam.  Cselekednem kellet valamit mert nem tudtam betelni a hátsójával ezért benyultam a csipője alá és megemeltem kicsit, hogy felfegye a kutya pózt. Imádom ezt a testhelyzetet tudok benne gyönyörködni miközben gyönyört nyújtok. Aktus közben erősen fogdosom mert nagyon összebarátkoztam a hátsójával. El is kezdem a lehető legerőteljesebben nyomni szeretném ha elmenne mert szeretném berakni neki popóba, már ha csak benne van a dologban. Amit nem hiszem, hogy nincs mert ő egy ribi, mindíg is ezt csinálta. Azért én foglalkozok vele egy kicsit és szeretnék nem szégyent hozni a nevemre, hogy úgy távozott tőlem egy nő, hogy nem élvezte igazán. Ezért miközben -ismét a szép szót használom- szeretkezünk ráhajolok és ismét súgok neki valamit bár ezt már hangosabban mondom és jóval többet lihegek.
-Hogy bírod cicám?
És reménykedek benne, hogy közel jár mert szeretném már betenni neki feljebb is mert így úgy érzem nem fogok tudni elmenni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber&Aldo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 13, 2015 10:27 pm

Milyen furcsa is tud az lenni, amikor az ember visszatekint a múltjára, arra, hogy honnan indult, mik voltak a tervei és álmai akkor. Emlékszem, nekem kisebb koromban az volt, hogy énekesnő, vagy sztár legyek. Igen, azonban ehhez tehetség is kellett volna és én nem láttam meg, hogy bennem nincs. Végül amikor jelentkeztem egy tehetségkutatóba akkor nyitották fel a szemem, hogy a zenei pályát nem nekem találták ki. Az kicsit rosszul esett, de mint minden tinédzser hamarosan máris máson járt a fejem, nem szomorkodtam rajta sokat. Hogy utána mi is szerettem volna lenni arra már nem teljesen emlékszem. Talán modell, ha jól rémlik, viszont ez kétszer sem biztos. Azt nem gondoltam volna, hogy pár év múlva beállok prostinak és sutba vágom a régi vágyaimat, mivel jól érzem magam a munkámban. Abszolút nem bánom, hogy így alakultak a dolgok, mert bár egy kurva élete nem mindig a legfényesebb legalább meg lehet belőle élni. Tudom jól, hogy minden okkal történik, még ha az adott pillanatban éppen nem is látjuk meg azt, akkor is.
Pár óra távlatából már világosan értem, hogy jó, hogy nem sikerült úgy az ujjam köré csavarnom, mint eredetileg terveztem. Így is rohadt jól sültek el az események. Felvett magához, nem is akármilyen béna kis pozícióba, hanem máris az egyik legjobba, most meg itt vagyok a hazában, amiről sugárzik, hogy a bőre alatt is pénz van és szexelünk. Kell ennél jobb a mai éjszakára? Max még egy kis pia, meg még pár menet. Azért így se rossz, sőt. Aldo nagyon ügyesen teszi a dolgát, pár apróbb sikítás is ki-kicsúszik a számon. A kérdésére nem válaszolok, tudom, hogy ez csak költői kérdés volt. Csak tudnám honnan szedte ezt. Egy szóval se mondtam rá, hogy csak a farka méretét akarja ellensúlyozni a tárcája vastagságával. Nem mondom, hogy abszolút nem fordult meg a fejemben ez a gondolat -, mert lássuk be egyesek pusztán ezért törekszenek azt mutatni, hogy gazdagok -, de soha nem mondtam ki.
Mindegy, most ne foglalkozzunk ezzel a kérdéssel, inkább a folytatással. Engedelmeskedem és a folytatást elnézve megérte. Tetszik, hogy így beerősít és ezt hangokkal is jelzem, egyre hangosabbakkal. Közel járok ahhoz, hogy elmenjek és egyre több lesz az "Aahhh!" és társai.
- Már nem kell sok. - lihegem és a légzésem elég szapora, ami elnézve a jelenlegi helyzetem nem csoda.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amber&Aldo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber&Aldo   Amber&Aldo - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amber&Aldo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Amber & Tyrell
» Sarafina & Aldo
» Amber&Ian
» Ty & Amber
» Amber & Ambrosia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-