KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eveline & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 8:44 am

Arcomról le sem fagyott a kacér mosoly, s a vad tekintet. Most végre az övé leszek. Elértem amit szerettem volna. Egy kis bíbelődéssel leszedem magamról az apró fehérneműm alsó felét, s a félig levetett ruhát. Testem szinte lángol. Nagyon jó érzés volt a simogatás, melyet a másik fél végzett el rajtam. Nem szóltam semmit sem, csak az utasításait teljesítettem.
Meztelen voltam, s már teljesen benedvesedtem a férfitól, most el fogom őt juttatni a csúcsra. Remélhetőleg csak mi vagyunk a sikátorban, bár ha lenne itt valaki, nem nagyon érdekelne. Szívem szerint csókolnám is őt, bár ez most nem az a pillanat.
Parancsának eleget téve ülök rá merevedő péniszérre. Először csak lassabban kezdek el rajta mozogni, majd mikor már biztos vagyok abban, hogy a megfelelő pozícióban ülök rajta, egyre csak gyorsul a mozgásom, s apró nyögéseim törnek a felszínre.
Gondolataim a fellegekben járnak. Teljesen kikapcsoltam. Csak a másik félre koncentráltam, s arra, hogy mind kettőnknél be következhessen az orgazmus.
Szívverésem szinte egy perc alatt a duplájára nőtt, s egyre nedvesebb lettem, majd egyik kezemmel a saját mellem kezdtem el simogatni, s közben végig Tyrell-en volt a tekintetem.
Nagyon jól éreztem magam vele, s azt szerettem volna, hogy ennek az éjnek soha ne legyen vége, bár hajnalban már ő is más utakon lesz meg én is. Csak ez az egy este lesz a közös emlékünk.
De erre most nem gondolok, hisz itt lovagolok rajta, s ezt most ki is fogom élvezni ameddig csak lehetséges.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 9:39 pm

Élvezte, amit a másik művel vele, ahogyan farka ki- és becsusszan forró öléből, amint a mellei fel és alá jártak a pattogó mozgástól. Élvezte, hogy állatias ösztöneit végre kiélheti, hogy egy másik emberi lény a játékszerévé lett, aki azt csinálha, amit csak akar. De vajon miért követeli magának a lány őt? Csak a pénzért lenne ilyen heves Eveline, vagy van más mögöttes szándék is a harcias kedvbe burkolva? Hiszen nem egyeztek meg árban, nem tette szóvá egyikük sem a pénz kérdését, de akkor miért akarja a beteljesülést vele a másik? Ekkor kezdte némileg kapisgálni, hogy talán a másiknak többet jelenthet ez a találkozó, mint neki, hogy nem csak a szexet akarhatja tőle, hanem valami annál is többet. Nem tetszett neki a gondolat, amit azonnal el akart hessegetni, de sajnos nem tudott. Pedig annyira jól lovagot Eve, hogy egy pillanatra sikerült eldobnia az iménti intermezzot fejében, ám most mégis visszaszökött a kósza ötlet agytekervényeibe. Tényleg többet akart a másik? Ki kell deríteni!
Mindkét mutatóujja a lány egy-egy mellbimbója alatt talált pillanatnyi nyugalomra, majd a hüvelykujjakkal szorítást talált a vöröslő húsdarabon. Először még csak apró erőszakot közölt a meredő bimbókra, majd egyre erősebben, egyre fájdalmasabban kényeztette a kemény testrészeket.
- Ugye meg akarsz csókolni? - tette fel mély hangján a kérdést, még mindig élvezve a mozgolódó lány testi örömeit. Ujjainak szorítása minden másodperccel, amíg a lány válaszára várt, egyre csak erősödött, mígnem két apró, vöröslő félhold jelent meg körmei nyomán a másik mellbimbóudvarába vésődve. Igen, olyan keményen szorított, hogy az ujjak végén lévő szaru belemélyedt a másik bőrébe, és sebet metszett annak melleibe. Csak nézett a lányra, de még mindig nem engedte el annak kebleit, sőt aprót csavart a halmokon. - Mit tennél meg azért, hogy megcsókolhass?
Zihálva mondta a szavakat, hiszen kezdett még jobb lenni neki a másik ficánkolása, de mind a szorítás, mind a csavarás nem maradt abba, mely mellé egy újabb elem is társult egy széles vigyor társaságában.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 6:44 am

Most először éreztem azt, hogy nem vagyok biztos az érzéseimben. Egyik pillanatban csak egy éjszakás kalandot akartam, másik pillanatban viszont ennél többet. Magam sem tudtam mit szeretnék.Gondolataimból kizökkentett az apró fájdalom a mellemen. Felszisszentem,majd lassítottam a tempón, s karjaim Tyrell nyakára kulcsolódva pihentek,miközben mozogtam az ölében. Testsúlyom karcsú lábaimra nehezedett, s ennek köszönhetően belenyilalló fájdalmat éreztem a kiugrott testrészen.
Arcomon meglepettség honolt. Ennyire látszik rajtam hogy mire vágyom? Kissé kezdtem elpirulni,s szemeim végig mérték a férfit. Nem szólaltam meg. Valami végett torkomban egy hatalmas gombóc keletkezett, amitől nem tudtam megszólalni, hiába is szerettem volna, nem ment. Még jó darabig lovagoltam csendben, mint aki meg sem hallotta az előző kérdést. Pedig csak az járt most a fejemben.
Bele haraptam alsó ajkamban, majd erőt véve magamon, nyögdécseltem ki a szavakat.
- Igen. Jól látod. Meg akarlak, de nem foglak. Válaszoltam zihálva,majd egyre vadabbul kezdtem el rajta mozogni. Szőke hajam az arcomba omlott, s egy egyszerű mozdulattal kisöpörtem onnan.
Enyhén hangos nyögések hagyták el torkom, miközben lassan, de biztosan a teljes kielégülésig tartottunk. Éreztem, hogy nem soká meg lesz az orgazmusom, s ennek érdekében egyre jobban kezdtem el mozogni, s fejem egy pillanatra Ty vállán pihent. Szinte egészen hozzá simultam,s csak a második kérdésére kaptam azt el onnan, majd egy kisebb mosoly társaságában válaszoltam is neki.
- Hmm.. Jó kérdés. Nem is tudom mit tennék annak érdekében, hogy ajkam a tiedhez tapadjon.
Feleltem neki egy kisebb mondattal, majd el is gondolkodtam rajta. Mit tennék? Na mit? Ugyan hisz egy olcsó kurva vagyok. Mit akarok én másokkal smárolni. Kavargó érzéseim voltak vele kapcsolatban. Ez csak egy ügyfél- prosti kapcsolat. Futott át az agyamon, majd ismét bele gondolva, már teljesen más volt a véleményem. Senki iránt nem szoktam érzelmeket táplálni. Most miért?
Kérdeztem magamtól, majd a férfira nézve, egy huncut vigyorral az arcomon közelebb hajoltam hozzá, s nyakát kezdtem el csókolgatni puha számmal,s a gyors és vad tempóból átváltottam könnyed és lassú mozgásra. Élveztem, ahogy a merev pénisz ki-be járkál bennem. Visszatérve az előző kérdéséhez. Eszembe jutott, hogy konkrét választ kell adnom neki, s így is tettem.
- Khm. Szóval azt tenném, hogy megcsókolhassalak, hogy nem tudom. Akármit, csak ne legyen túl nagy kérés.
Válaszoltam, s közben orcám piroslott, miközben kinyögtem a rövid kis választ, majd egy felkavaró érzésem támadt, s kiszolgáltatottnak éreztem magam. Apró kuncogással jeleztem neki, hogy rendben vagyok, nem szeretném ezt vitatni. Mindig is utáltam az érzéseimről beszélni, főleg szex közben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimePént. Május 10, 2013 12:53 am

Vörös félholdat metszett a lány mellbimbóiba és annak a reakciója csak egy felszisszenés? Vagy rettentő jól bírja a fájdalmat Eveline, vagy ujjai elszoktak attól, hogy fájdalmat okozzanak. Az utóbbi dolgot szinte lehetetlennek tartotta, így az elsőt fogadta el lehetséges megoldásnak, de nem törődött vele, hiszen igen érdekes válaszokat kapott a másiktól. Leginkább a beteljesülés felé vezető út miatt érzett zavartságot okolta a kérdésekre adott feleletekért, így megbocsátott. Az viszont némi haragot indukált, hogy a lány fejét a vállára hajtja, de lenyelte a békát, már megint az orgazmus üldözésére fogta a másik reakcióját.
- Pedig akár csókolhatnál is, ha tudnád... - gonoszkodott a másikkal, hiszen ő tudta, hogy semmi esetre nem érhetnek össze az ajkaik, mégis az ígéret hatalmas tényező lehet arra, hogy az ember megtegyen bármit. Egyszerű ígéretekkel vett rá nőket arra, hogy megtegyenek neki bármit és ők mind azt hitték, hogy ezzel neki tesznek szívességet.
Azonban a felsőbb gondolatok most kevésbé mentek neki, mintha rózsaszín lepel borult volna elméjére, mintha lenne egy felsőbb hatalom, ami elvette agyának magasabb funkcióit. Ez mindenképpen annak a jele volt, hogy elindult ő is az úton, amin Eveline már majdnem végigért, de a legtöbb nővel így szokott lenni. Kitartása miatt a többszörös orgazmusok sem lehetetlenek a partnereinél, és ha a másik már most beteljesül, akkor nála sem lesz ez másként. Még elég jól bírta és eszébe sem jutott elélvezni egyelőre, s a lassabb tempó, amit a kurva diktált, még jobban csökkentette libidóját. Nem puhult el, de visszafogottabb sebességbe kapcsolt ő is.
A válasz azonban kissé felharagította... Akármit - ez volt a lány szavának járása, ami mindenképpen elgondolkoztatta. Igen, a lassabb tempó némileg oldott a koponyáját uraló ködön, elemezni tudta a másik szavait. Az nem érdekelte, hogy amaz elpirult, hiszen ebben a helyzetben nem volt olyan furcsa, hogy kiélt és zilált fejjel pillant vissza rá, az apró kuncogást pedig egy kicsiny reakciónak vélte a kefélés okozta öröm miatt. Agyában gyorsan pörögtek a gondolatok, majd döntést hozott, hogy ellenőrzi előző teoriáját, miszerint a lánynak hatalmas a tűrőképessége.
Jobbja elkapta a lány nyakát, mintha csak gyűlölte volna, hogy a nyakát kényeztetni, majd amilyen erővel csak tudta, az autó tetejéhez baszta, hogy fájdalmat okozóan koppanjon a másik feje a belső kárpiton. Ha Eveline abbahagyta a mozgást, folytatta ő, ha erre nem volt szükség, akkor erőit a lány kitartásába forgatta. Szorította a kezét, fojtogatta a másikat és olyan erővel nyomta felfelé, hogy a lánynak talán esélye sem volt a menekülésre.
- Akármit? Akármit megtennél? - kissé őrült volt a hang, amivel mondta a szavakat, de csak visszafogott mértékben, ettől még nem tűnhetett félkegyelműnek. - Ha addig kefélném a segged, amíg szét nem szakadna az ánuszod? Ha addig ütném a hátad, amíg az vértől tocsogna? Ha a nyitott szemedbe spriccelném a gecimet? Ezt bevállalnád? Mond csak, tényleg akármit megtennél?
Egy pillanatra sem állhatott le a lány mozgása vagy saját döfölése, hiszen pont ez volt a lényege az egésznek, hogy miközben farkának ajándékával látja el, addig kezének fájdalma foghatja vissza Eveline beteljesülését. S ha ez így volt, akkor sajátja új erőre kapott, csökkentve lemaradását a lánnyal szemben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 9:15 am

A fejem koppant egy nagyot. Ez kissé megijesztett, hisz csak úgy unalomból nem okozunk fájdalmat a másiknak. Biztos durván szereti, bár amikor kézfejemen éreztem a szorítást, ezt kizártnak tartottam. Megpróbáltam kezem kikapni a szorításból, bár ez nem sikerült. Egyre csak szorított, bár tűrőképességem nem ismer határokat, de ezt még sem engedhettem, hisz én is ember vagyok. Igaz a mocskosabb fajtából, de az vagyok. Fojtogatását meg már egyenesen ki sem állhattam. Utáltam az erőszakos mozdulatokat, főleg a párizsi élményem után. Hisz azért tudja az ember, hogy hol vannak a határok, s nálam bizony Tyrell ezeket bőven átlépte.
Nem tudom, miért vágott neki az autó tetejének, s miért szorítja a kezem, s miért fojtogat, de ennek véget vetek. Még jó, hogy bírom a fájdalmat, s nem kezdek el hisztizni neki itt, mint valami hülye picsa. Közben a mozgásomon nem változtattam, de ezt így már nem igazán élveztem, főleg azok végett amiket mondott nekem. Orgazmus iránti vágyam csökkent, bár még nem volt minden veszve.
- Na jó, ide figyelj! Ezt most hadd abba. Egyáltalán nem kellemes amit csinálsz.
Utasítottam őt, majd a szavai hallatán meglepődtem hogy ilyen mocskosul tud beszélni egy nővel. Bár lehet, hogy ő azt gondolja mivel kurva vagyok már érzéseim nem lehetnek de akkor is álljon már meg a menet. Csak nevettem a mondatain, majd elgondolkodtam, hogy ezt megtenném-e neki. Elég kiábrándító volt bele gondolni is, de hát valamivel válaszolnom is kellett neki. Szavai minden eddigi kétes érzésemet egyértelművé tett. Még pedig, hogy ez csak egy éjszakás kaland lesz, hisz eléggé agresszív lett, s nekem ez cseppet sem jött be.
- Azért ezeket nem biztos hogy bevállalnám, csak azért, hogy megcsókoljalak.
Egy kisebb választ adtam a kérdésekre, hisz most minek fejtsem ki, hogy miért is nem vállalnám be. Feleslegesnek érzem ezt tovább vitatni.
Viszont a fájdalmak ellenére egészen élveztem az együttlétet vele, mert ugye lássuk be elég jól csinálja. Lehet én vagyok ő divatú de nekem ez a fojtogatós verzió nem igazán jön be. Pénzt nem kérek tőle, hisz nem voltunk megegyezve semmiben. Csak a férfi pénisze által nyújtott kényeztetésre összpontosítottam, miközben agyam egyik fele próbálta elnyomni a megpróbáltatás kínzó érzését.
Egyre csak a saját és persze a férfi kielégülésére koncentráltam, hisz ez nem csak rajtam múlik, hanem az aktuális partneren is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eveline & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 14, 2013 9:39 pm

Elpattant egy húr... No nem vesztette el a fejét, nem pörgött be annyira, hogy ököllel kezdje verni a másikat, de amikor kellemetlen tapasztalatról beszélt a fojtogatással kapcsolatban, szó szerint torkon röhögte a másikat, és egy hatalmas taszítással lökte le magáról, vissza az anyós ülésre. Sosem szokott aktust félbeszakítani, de most nem bírta tovább, hiszen ha nem hagyja abba, akkor azon a szent helyen, ahol Eveline kényeztette a farkát, megpusztul az artikulálatlan röhögéstől. Már nem érdekelte, hogy elélvez, nem törődött azzal, hogy a másik esetleg be akarja fejezni kettejük szexuális táncát, hiszen itt már nem volt mit tenni, elment az egésztől a kedve és a hangulata.
- Te komolyan... - nem tudta abbahagyni a röhögést. - Jesszusom, komolyan azt mondtad, kellemetlen, ha fojtogatlak? - hosszan, nagyon hosszan eresztett ki magából egy magasabb hangot, ami vigyorgásának befejező akkordja volt. Bár az a könnycsepp, ami jobb szemének sarkában született, még hozzátartozott a kinevetéshez, de azzal már nem törődött.
- Van egyfajta stílusod, meg kell vallani... - vett egy mély levegőt, majd hangosan fújta ki a tüdejében kicserélt szén-dioxidot. Zsebében kotorászott, majd a vaskos pénzkötegből egy százast húzott elő és a lány ölébe dobta. - Szedd össze magad, aztán kifelé a kocsiból.
A másikra nézett, majd annak arcát kezdte el simogatni, picit késleltetve Eveline indulását. - Bomba tested van, remekül szopsz, a pinád is elég kellemes, de ... ha elfogadsz egy tanácsot: soha ne szólalj meg. Nem áll jól.
Elvette kezét a lánytól, majd rövidre vágott haját kezdte vakarni és közben kicsit nyújtózott is egyet. Ekkor nézett le a farkára, ami még mindig az égbe meredt, de már úton volt az ernyedés kipukkanó útján. Gondolataiba az kúszott, hogy talán bírhatta volna röhögés nélkül, talán bent tudta volna tartani a kacajt, de annyira váratlan volt az egész, hogy csak reagált és nem gondolkodott. S bár ezt a lehetőséget elszalasztotta, volt pár telefonszám a zsebében, amit ilyen kritikus esetekben felhívhat. Például az a szőke csaj, akit múltkor kefélt meg az irodájában. Mi is volt a neve? ... Amber! Igen, az a kis cafka pont megfelelő lesz ilyen helyzetekben.
- Még itt vagy? - kérdezte hidegen Eveline-től, majd elpakolta a farkát, ezzel is jelezve, hogy kettősük erre az éjszakára befejezte.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Eveline & Tyrell - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eveline & Tyrell   Eveline & Tyrell - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Eveline & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Lindsay & Eveline
» Lucita & Eveline
» Soledad & Tyrell
» Amber & Tyrell
» Naima & Tyrell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-