KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lindsay & Eveline Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lindsay & Eveline Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lindsay & Eveline Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lindsay & Eveline Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lindsay & Eveline Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lindsay & Eveline Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lindsay & Eveline Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lindsay & Eveline Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lindsay & Eveline Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lindsay & Eveline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Eveline Empty
TémanyitásTárgy: Lindsay & Eveline   Lindsay & Eveline Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 7:28 am

Délelőtt volt. Már unatkoztam otthon, s azon kaptam magam,hogy ki megyek egy kicsit levegőzni. Nem volt kint rossz idő, sőt.. Mondhatni úgy is,hogy egészen nyárias volt. A Nap sütött, a szél nem fújt. Tökéletes volt… A ruháim közt turkáltam, hisz pont most nincs meg az a ruhám, amit felszeretnék venni.. Pár perc telt el, de a végén megtaláltam azt. Egy farmer miniszoknyát kerestem egy toppal.. Ma nem nagyon volt kedvem kiöltözni, bár ebben sem voltam valami szolid… Nem is baj. Hajam szokás szerint ki engedve… Egy lehenletnyi sminket dobtam szép arcomra, majd egy kis rúzst, s elindultam az ajtó felé.. Egy mélyet beleszippantottam a levegőbe, majd csak úgy sétálgatni kezdtem az utcákon… Már eléggé régen kint voltam, s egy kicsit megszomjaztam… El sétáltam egy közeli bárba, majd a bárpult felé vettem az irányt..Kikértem a hűsítő koktélomat, majd egy asztalhoz vettem az irányt, ahol éppen nem ült senki sem. Nem voltak sokan bent, inkább kint ültek többen… Belekortyolltam egyet az italomba, majd megnéztem,hogy ki jön be az ajtón… Nocsak nocsak. Épp az én nővérem. Kíváncsi vagyok észre-e vesz.. Én biztos nem megyek oda hozzá. Kortyoltam még egyet, majd egy gonosz mosoly jelent meg az arcomon.. Pedig nem terveztem, hogy találkozzunk, hisz ő nem szeret engem, s ez az érzls kölcsönös volt. Még mindig nem szóltam semmit,vártam,hogy ő tegye meg az első lépéseket.. Persze csak ha nem néz levegőnek…
Vissza az elejére Go down
 

Lindsay & Eveline

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eveline Goldberg
» Eveline & Tyrell
» Lucita & Eveline
» @Lindsay, Joe
» Lindsay & Will.I.Am.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-