KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Andy Brightmore Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Andy Brightmore Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Andy Brightmore Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Andy Brightmore Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Andy Brightmore Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Andy Brightmore Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Andy Brightmore Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Andy Brightmore Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Andy Brightmore Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Andy Brightmore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Andy Brightmore   Andy Brightmore Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 11:58 pm

Andrew Brightmore
18 · Las Vegas · Luxury prostitutes · Catboy · Andy Biersack
[You must be registered and logged in to see this link.];
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: kedves, vidám, segítőkész, vicces, tehetséges

◆ negatív tulajdonságok: szétszórt, mindig az utolsó pillanatban esik be mindenhova, akaratos, depis tud lenni, lusta

◆ egyebek: szereti a tetoválásokat
Történet vagy szerepjátékos példa
Jól ismert hang szakította meg a gondolataimat. Illetve megijesztett, aminek hatására megrezzentem az asztalon. Kis túlzás, hogy jól ismerem a hangot, inkább csak felismerem, de nem hallottam még annyiszor, mint jó lenne. Mint jó lenne? Megőrültem? Ez a maffiafőnök, aki elveszi a pénzem és azzal mindent, amiért megdolgoztam, én meg a hangját akarom hallgatni? Azt hiszem tényleg jól megvert az a pasi, ha már ilyenekre gondolok. A hátam mögül jött a hang, amiről fantáziáltam, próbáltam nyugodt, sőt szinte unott arckifejezést magamra erőltetni, mintha semmi nem érdekelne és csak azután fordultam meg.
- Tilos... és? - vontam meg a vállam, én sem méltattam köszönésre, ha már ő is csak rám kiabált.
- Nem hiszem, hogy pont ez az egy cigi annyit számítana - leszálltam az asztalról, valahogy nem éreztem magam biztonságban a közelében, pedig ennek az egész dolognak ez lenne a lényege. Közénk állt azt asztal, de jó volt ez így, nem mozdultam, csak előhúztam a zsebemből egy köteg pénzt. Jó vastag köteg volt, aztán az asztal felett átnyújtottam neki. Nem az egész volt, egy kicsit megtartottam magamnak, hogy úgy mondjam. Kicsit többet, mint ami engem illet, de nem izgattam magam. Honnan tudná, mennyit dolgoztam, ha azt sem tudta, hogy így összevertek?
- Ennyi a havi bevétel... meg ez - mutattam a számra és feltett szándékom volt, ha szóvá teszi, ledobom a felsőm is, gyönyörködjön csak, mennyire nem dolgozott meg azért, amit most adtam neki.
- Ebben is felezünk? - nem fogtam vissza magam, szinte már pofátlanul tettem fel a kérdést, nem csak a tartalma, hanem a hangnem miatt is. Tudtam, hogy kivel beszélek, de mindig szerettem a határon járni, nem tudtam mit hoz ki belőle, de igazából nem is érdekel, ma ilyen a kedvem.
- Akad némi gond ebben a védelmi rendszerben. Jó tudom, most jön az, hogy szólnom kell, de mégis elárulnád hogyan, ha egy nálam háromszor akkora alak éppen véresre ver? - tudtam, hogy nem jó ötlet vele akár csak egy szócsatába is belemenni, de nem tudtam csendben tűrni, hogy elveszi a pénzem, amiért az én testem bocsátottam áruba, az én testem használták, ő meg csak úgy elteszi a nagy részét, mert az neki jár. Látszólagos nyugalommal szívtam tovább a cigimet, mégis elárult a kezem remegése, nem tudtam titkolni, ha felhúzom magam. Próbáltam tartani a távolságot és most már csak azt reméltem, hogy nem jön rá, hogy ez nem a teljes bevételem. Legalább ennyi örömöm legyen már.
- Meg sem számolod? - néztem rá kérdőn, gondoltam, ha ennyire magabiztosnak tűnök, nem fog gyanakodni. Sejtettem, mit kapok, ha mégis lebukok, de jelen pillanatban ez érdekelt a legkevésbé. Elfér még pár lila folt rajtam ott, ahol a többi is van, már fel sem tűnne.

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Andy Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy Brightmore   Andy Brightmore Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 7:22 pm

ELFOGADVA

Kérlek 200x320-as aviképet válassz magadnak vagy ha nem találsz, szívesen kerítünk neked. (:
Vissza az elejére Go down
 

Andy Brightmore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caleb Brightmore
» Andy & Nick
» Olivia & Andy
» Keiran & Andy
» Vicky & Andy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-