KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Keiran & Andy Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Keiran & Andy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Keiran & Andy Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Keiran & Andy Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Keiran & Andy Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Keiran & Andy Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Keiran & Andy Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Keiran & Andy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Keiran & Andy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Keiran & Andy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:10 pm


Mindjárt, már mindjárt... Halkan sóhajtozok Keiran alatt, lefogja a kezem a fejem felett, de nem érdekel, azt csinál velem, amit akar. Nem csak azért, mert ő fizet, hanem mert... minden jólesik, amit velem csinál. nyilván mindenki, még ő maga is hülyének nézne, ha bevallanám neki, mit érzek iránta. Eszem ágában sincs megtenni. Hiszen akkor lehet nem is hívna többet, nem keresne, azt meg nem akarom. Még mindig jobb csendben, titokban szeretni, de legalább vele vagyok, elég gyakran. Nem bírnám, ha nem keresne többet. Már éppen kezdeném nagyon élvezni, nincs messze a csúcs, amúgy is csak vele vagyok képes igazán átadni magam az élvezetnek. Látom rajta, hogy nem volt éppen jó napja, ennyire már ismerem, kicsit vadabb is, de soha nem lép át egy határt, amit nagyon értékelek is. Nem akarom megzavarni, de csendben sem tudok maradni, így aztán csak sóhajtozok alatta, szétvet a vágy, de úgyis mondaná, ha azt akarná, hogy hangot adjak az élvezetnek. A legrosszabbkor csörren meg a telefonja, becsukom a szemem egy pillanatra és nagyon próbálom visszafogni a feltörni készülő káromkodást. Annyira utálom, ha szex közben felveszi, de ő fizet, ő a főnök, így aztán nem szólok semmit. Bennem marad, én meg a lepedőbe markolok, tudom mit kell tennem, nem mozdulhatok vagy kiakad... Azt meg végképp nem akarom. Nem kell sok, hogy leessen, a fiával beszél, így már megbocsátható a dolog. Kicsúszik belőlem és legördül rólam, alsó ajkamba harapok, még ez is jól esik tőle. Felkönyökölök és úgy figyelem, mit csinál. Öltözik, szóval erőt veszek magamon és mire elhadarja, mi van, már én is az alsómat rángatom fel.
- Semmi gond, legalábbis... előfordul, majd legközelebb... – közben elgondolkodok, milyen fura helyzet. Máskor örülnék neki, hogy félbemarad a dolog és nem kell tovább megjátszanom magam, most meg csalódott vagyok. Kapkodunk, mindketten, főleg én, mert nem szoktam és nem is tudok, felhúzom a nadrágom, felkapom a pólóm, aztán belebújok a cipőmbe és már a lakáson kívül találom magam, Keiran finoman lökdös kifelé, de megértem, aggódik. Gondolom én is ezt tenném. Amíg bezárja az ajtót, lehajolok, hogy bekössem a cipőmet, de mire felnézek, egy köteg pénzzel találom szembe magam.
- De Keiran, ez sok lesz... – állapítom meg már ránézésre, de szerintem meg sem hallja, rátenyerel a lift gombjára, de feltehetően lassúnak tartja és a lépcső felé veszi az irányt, én meg utána.
- Veled megyek – jelentem ki, ismerem a kissrácot és sajnálom, hogy ilyeneket kell látnia, mint a piálás. Keiran meg hátha hasznomat veszi. Lent persze már vár a sofőr, meg az a nem akármilyen autó, titkon a kedvencem, de nem ez a lényeg. Hangtalanul becsusszanok a hátsó ülésre. Már a lakás felé tartunk, ahol a kissrác lakik, amikor begombolom a nadrágom és az övet is becsatolom, tökre kiment a fejemből ebben a nagy rohanásban. Csendben vagyok, de útközben lopva többször Keiran-ra pillantok. Úgy megfognám a kezét vagy valami, de... többször is megindulok felé, mégsem merem megtenni, csak pont mielőtt odaérnénk. Megszorítom a kezét és már szállok is ki, bólintok az utasításra, szóval maradjak a gyerekkel, amíg ő felmegy... Nem tudom miért, de ötletem van. Jobb is, ha én ezt nem látom. Az ajtóig mindenesetre követem, Chris már ott toporog.
- Hello Chris, gyere, beülünk az autóba, amíg apa megnézi mi van az anyukáddal... – nyugodt hangon magyarázom a kissrácnak, közben pillantásom találkozik Keiran pillantásával. Intek neki, hogy menjen nyugodtan, mi elleszünk. Megfogom a kisfiú kezét és az autóhoz sétálunk, de mielőtt beülnénk, leguggolok mellé.
- Mutasd a kezed... nagyon fáj? – ahogy megmutatja, alaposan szemügyre veszem, nem néz ki túl jól, szerintem el van törve, de nem akarom még jobban elvenni a kevét. Inkább bátorítom, arra nagyobb szüksége van. Beülünk az autóba, hátra és várjuk Keirant.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:13 pm

Semmiféle S&M szándék nincs bennem mikor lefogom a kezét. Csak olyan rossz napom volt, hogy kellően ideges és feszült vagyok, türelmetlen, nem akarom, hogy taperoljanak, akkor lehet az egész felesleges lett volna. Szeretem Andyt, csak vannak ezek a napjaim, mikor nagyon vissza kell fognom magam. Értékelem, hogy nem fűz megjegyzéseket a telefonálásomhoz, és hogy nem mocorog. Nálam kevés szabály van, de azt a párat muszáj betartani. Ilyen az, hogy ha felveszem dugás közben, akkor pofabefogás van és mozdulatlanság. Én sem jókedvemben telefonálgatok az élvezet teljes közepén, de ha már kell, az fontos, és nem tűröm, hogy megzavarjanak közben. Egyszerűen azért, mert ha már én fizetem a fenekét, akkor akár azt is megtehetném, hogy ülünk egymással szemben csendben és csak mobilozok és bámulom őt. Ezt mondjuk Andyvel soha nem tenném meg, túlságosan vágyom rá. De ő jófiú és be tudja fogni, egy srác nem volt rá képes, sajnos nem vállalhatott tőbb munkát... Bár ha ezt Vele nem tenném meg, szeretem őt, nem mártanám be a stricijénél.
Szóval véget kellett vetnem az élvezet mocskos tengerének Chris miatt, de nem volt bennem megbánás, vagy nem éreztem kárnak. Ő mindig is a legfontosabb lesz nekem. Imádom őt, szeretek telefonon keresztül filmezni vele, vagy csak hallgatni ahogy mesél... De sajnos nem adták őt nekem, mert könnyen kiborul nálam a bili, persze nem vele kapcsolatban, soha nem kiabálnék a fiammal. Viszont az a kurva Rebeca elhitette velük és, így megkapta a fiunkat. De majd most..Nekem fogják adni, ha üvöltöznék is-amit nem teszek-, az még mindig jobb lenne annál, ha folyamatosan részegeskednék és eközben verném őt, sőt, eltörném a karját. Épp ezért, ugyan lekennék az exemnek egy rohadt nagyot, amiért egyáltalán kezet emelt Chrisre, mégis megmaradok a fejleüvöltésnél, hogy a bíróságon tiszta maradhassak.
Örülök végül is, hogy Andy velem jött, megnyugtat kicsit, visszafog és lesz kire bíznom a fiam, míg fölmegyek a ribihez. Kifelé nézek az ablakon, hogy magamat nyugtatgassam, higgasszam, ekkor érzem, hogy megfogja a kezem, megáll a kocsi. Visszaszorítom ujjait és pár pillanatig nem mozdulok, probálom visszanyerni higgadtságom, és mikor egyensúlyban érzem magam, elengedem, kinyitom az ajtót és azonnal karjaimba zárom Christ. A derekamig ha felér, így felkapom. - Hogy vagy Kicsi? - Kérdezem halkan, és puszit nyomok az arcára, amit ezután nyakamba fúr. Simogatom kicsit tejfölszőke fürtjeit, és közben az undorral a harag is nő bennem. Óvatosan leteszem. - Andy bácsit is elhoztam neked, maradj kicsit vele, rendben? Rendbeszedem azt a... - elharapom a mondat végét, nagy levegőt veszek. - Az anyukád. - Andyre nézek, hogy oké-e neki, ha vele hagyom Christ, aki máris megölelte szipogva, mikor bólint nekiugrom az eneleteknek, fölmegyek a másodikra. Nem kopogok, minek? Benyomom az ajtót, majd a fürdőjét is, és igen. Rosszabbul fest, mint amit el mertem képzelni. Jesszus... Gusztustalan. A nő a klotyó peremére hajtotta fejét, a haja hányástól és valami barna, csoki szerű dologtól ragadt össze, kiabál, fogalmam sincs, hogy mit, vagy milyen nyelven. Egyre megy fel bennem a pumpa, hogy ilyet látott Chris.... Hirtelen rámfókuszál. - Te!!!- Kiált rám, és ezzel érzem, hogy elszakad a cérna. - Nem, Te!!! Mi a faszt képzelsz magadról egészen pontosan? Hogy mersz megint ennyire bebaezni a fiunk jelenlétében? És főleg hogy mersz kezet emelni rá?? Esküszöm, ahogy kijózanodsz elrángatlak a bíróságra és az életben nem látod őt többé! - utánam kapott trutyiban tocsogó kézzel, de arrébb lépek. Hozzám ugyan nem ér. Tudom, hogy ha több időt adok magamnak, megütöm, azt pedig nagyon megbánnám. Így kényszerítem magam a hátrálásra. A konyhában egy nagy zsákba összeszedek minden alkohol tartalmú löttyöt, még a sütőrumot is. Megkeresem Chris ruháit, abból is veszek, és a maciját, ezekkel magammal kilépek a lakásból, úgy bebaszva magam után az ajtót, hogy valószínűleg még az autóban is hallatszik. Lerobogok a zsákkal, lent Chris felé nyújtom a macit, akibe bele is kapaszkodik, a zsákot pedig szó nélkül dobom be a szemét közé. Letérdelve a földre megnéztem a karját, eltört... - Kicsi elmegyünk a dokihoz, utána pedig alszol velem, holnap csinálunk valami klaszat, rendben? - Beülök Andy mellé, Chris szinte azonnal elalszik az ölemben, mellkasomnak dőlve lovaglóülésben. Andy felé nyúlok a sötétben, magam felé fordítom arcát óvatosan és megcsókolom. Ez olyan nyugtatóan hat rám... Eleresztem és átölelem a fiam. - Nem kellett volna eljönnöd... De kössz. Szükségem van valakire, aki visszafog, hogy ne menjek vissza eltörni az ő karját is... De neked nem kéne menned? Nincs dolgod? - Kérdeztem felvont szemöldőkkel. Nem tudok neki többet fizetni, üres a tárcám, csak kártya van nálam... Tényleg, remélem a doki azt is elfogadja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:18 pm


Kicsit sem vagyok jó az ilyen dolgokban. Mármint a lelkizésben meg ilyesmiben, de végig sem gondoltam, csak mentem vele, sejtettem, hogy mennyire nehéz lesz visszafognia magát és… talán szüksége van rám, talán kicsit tudok neki segíteni. Ha máshogy nem, így legalább feltűnésmentesen ki tudom fejezni, mennyire fontos nekem. Lefogadom, egy luxusprosti sem tenne ilyet, bevallom, mással én sem… Fognám a pénzt és lelépnék, örülnék a szabad estének vagy vállalnék más ügyfelet, dupla pénz mindig jól jön, de nem, ez most eszembe sem jut, én csak Keiran-nal akarok lenni. Ahogy odaérünk, megfogom a kezét, ő pedig finoman megszorítja az enyémet, nem löki el, mire halvány mosollyal válaszolok. Pár pillanatig csak úgy vagyunk, fogjuk egymás kezét, de tudom, nem maradhatunk így, ki kell menekíteni a kissrácot az alkoholista anyja kezei közül. A bejárati ajtó mögött már ott toporog Chris, olyan jó rájuk nézni, látszik az az őszinte szeretet, ami köztük van és amit én nem ismerek. Illetve, de… ismerem, én is szeretem, ugyanazt az embert, mint Chris, csak nem éppen olyan módon… és még csak ki sem fejezhetem, csak a magam módján, ami talán még nem tűnik fel neki, hogy több ez, mint puszta figyelmesség az ügyfél irányába. Ez már régen nem erről szól, de hallgatok, semmi értelme nem lenne megkockáztatni, hogy elmondjam. Inkább beérem a kevéssel, a semmit nem bírnám ki. A saját nevemre kapom fel a fejem, erre is csak Keiran képes, nem tudom mi viszi rá, hogy egy kurvára bízza a fiat, akár csak pár percre is. Tényleg nem értem, de nagyon jól esik. Próbálok nem sok következtetést levonni belőle, nem akarok olyanban bízni, ami nem lehet, de talán… bízik bennem vagy olyasmi és már ez is haladás. Amint kettesben maradunk, megnézem a kissrác kezét és próbálom nyugtatgatni, láthatóan eléggé megvan ijedve, de hát neki ne lenne ilyen helyzetben. Nem telik el sok idő, mire visszatér Keiran és nagyon remélem, nem tett semmi olyat, amival úgysem oldja meg a helyzetet, csak a sajátját nehezíti meg. Látom, ahogy bedob egy zsákot a kukába, biztosan a pia… Nem értem, hogy lehet rászokni, én nem szeretem, ritkán is iszok, csak néha… szükségem van valamire pár igazán nehezen kibírható ügyfél után… vagy előtt. Ilyenkor egy kis por segíteni szokott, de máskor meg nem kívánom, szóval nem tartom magam függőnek. Én nem vagyok az. Keiran is megerősíti, hogy el van törve a gyerek karja, hát ez nem hangzik jól. Eléggé kifárasztotta a balhé, ahogy beülünk az autóba, el is alszik az apja ölében. Olyan édes, nem bírom ki a jelenetet anélkül, hogy el ne mosolyodnék.
- Jó dolga van Chrisnek, hogy te vagy az apukája – mondom ki amit gondolok, fel nem foghatom, miért nem neki adták a gyerekelhelyezésnél, de nem is tartozik rám, nem akarok kíváncsiskodni, főleg most, inkább csendben maradok. Elvagyok a gondolataimmal. Keiran érintésére felé fordulok, már hajol is közelebb, ajkaink összeérnek és megcsókol, nem követelőzően, nem úgy, mint szex közben szokott, ez olyan… más. Persze jó értelemben más. Vissza is csókolok, de nem hosszan, nem akarok messzire menni. Ő töri meg elsőnek a csendet.
- De ugye tényleg nem tettél vele semmit? Nem azért... megérdemlné, csak nem akarom, hogy bajod legyen belőle. Rajtad kívül úgy tűnik senkire nem számíthat – pillantok az ölében békésen alvó kisfiúra. Egek, de szívesen aludnék így én is... és milyen illetlen gondolataim vannak. Következő kérdésére felsóhajtok.
- Nem, semmi dolgom, arra számítottam, hogy az egész éjszakát veled töltöm. Persze, ha zavarok akkor elmegyek, csak szólj – vetem fel, mert csak egy gyors ötlet volt, hogy vele jöttem, igazából engem sem hagy hidegen a dolog, meg vele akartam még lenni, így jöttem és nem bántam meg. Bírom ezt a kissrácot.
- Ne Keiran, a pénz most egyáltalán nem számít... különben is, nagyon sokat adtál, majd ha... lenyugodtak a kedélyek elszámolunk – mormolom az orrom alatt és lehajtom a fejem, utálom, hogy pénzért vagyok vele, de a boss számonkér, ahhoz elég sokat vagyok Keirannal, annyi szabadnapom nincs. Ha meg elmegyek valakivel, el kell számolnom a boss-nak. Pedig ez már régen nem a pénzről szól. Láttam, hogy mindent, ami a tárcájában volt, nekem adta, szóval, ha a dokinál fizetni kell esetleg, úgyiss visszaadom, de ezt nem kell tudnia még. Nem is figyelem merre megyünk, nem érdekel a táj, le sem tudom venni a szemem Keiranról, na meg a kissrácról az ölében.
- Biztos ne menjek el...? – kérdezek rá, amikor megérkezünk és éppen kiszállni készülünk az autóból. Nem zavar el, így követem őket, próbálok megtenni mindent, amit tudok, nagy lendülettel kinyitom az ajtót, aztán előre engem álmaim férfiját, karjaiban Chris-el, majd én is belépek. Megcsap a szag, én meg egyből megszédülök, fehér leszek és a falnak dőlök. Utálom ezt a helyet. Egyszer egy ügyfél annyira megvert, hogy több hetet töltöttem itt, akkor még nem voltam luxisprosi, megtehette, de... nem éppen jó élmény volt. Úgy érzem elhagy az erőm, de nem eshetek én is össze, nem azért jöttem, hogy velem is csak a gondja legyen. mosolyt erőltetve magamra, jelezve, hogy nincs gond, követem őket, kissé bizonytalan léptekkel, aztán leteszem magam az első székre, amikor végre megérkezünk.
- Ti csak menjetek, addig én elintézem a papírmunkát, ha ideadod Chris iratait... te vidd be a dokihoz addig – nem akarok irányítgatni, nem is olyan hangnemben mondom, inkább csak segíteni szeretnék álmaim férfijának.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 11:01 pm

Soha nem házasodtam össze Chris anyjával, mindig el elviselhetetlen boszorkánynak találtam, a gyerek is tök véletlenül lett, egy részeg éjszaka, azért, hogy befogja végre a száját, lefeküdtem vele, erre hív, hogy terhes. Nem hagytam magára, soha nem hagyok senkit magára, fölvállalom a tetteim következményét. Főleg, ha olyan kellemes, és szeretnivaló, mint Chris. Imádok vele mindenfélét csinálni, az állatkert vele a legszebb élményem. Rájákat simogatott, ott, ahol be lehetett nyúlnni a vízben a lépcsőnél, én meg éppen sms-t írtam Andynek valamiért, csak a csobbanásra kaptam föl a fejem, a gyerek beleesett, de az ő részéről ez nem volt gond, tudott úszni, nevetgélve össze-vissza tapicskolt, én meg jót röhögtem rajta, míg meg nem láttam az őr fejét, aki elég durcásan nézett rám, úgyhogy igyekeztem komoly fejet vágni, de őszintén... ehh... zsebre vágtam a telót, könyékig túrtam a medencében a gyerekért, fölemelve megrázogattam, hogy visszacsöpögjön róla a víz, majd a hónom alá csapva kimentem vele a barlangból, de kint kiszakadt belőlem a nevetés, fail, Christ halásztam egy medencében az egész állatkert közepén. Hát na... istenem, ha ott volt a srác. De ez másról is szól. Szeret engem, és én szeretem őt, nekem mindig ott lesz, és tudom, hogy ha felnő sok dologban számíthatok majd rá, de ő is rám, ez kölcsönös, ezért is lenne állatság bántani. Nem fordítanám magam ellen soha. Nekem rajta kívül nincs másom. Csak Andy. Szeretem őt, komolyan, máshogy, mint a fiamat persze, és bánt a tudat, hogy fizetek neki, hogy velem legyen, ha nem tenném, felém se dugná talán az orrát. Nem akarom kipróbálni, de egyszer talán majd belefáradok ebbe az egészbe, hogy szeretetet vegyek pénzért. Hüélyeség, de a mesefilmeketis nézem Chrissel, hogy legyenek közüs ismereteink, értsem, miről beszél, és ne nézzen hülyeségeket, viccesnek találtam egy ideig, de egyre inkább elgondolkodtatnak a szeretetről, és arról, hogy érdemes-e folytatnom a pénzes dolgot. Dugni mással is tudok, csak a szívem ragaszkodik hozzá.
Automatikusan simogatom szöszke fejét, pár dolgot tőlem örökölt, nem tartom őt becsúszott hibának. Szükségem van rá, hogy szeressek valakit, és szeressen valaki. Akármit is fog csinálni, választani életpályának, én büszke leszek rá és mellette leszek. Van benne erő. Ahogy Andyben is. Az ő szavaira rebbenek föl a töprengésből. Halványan elmosolyodok. - Bárcsak nekem adták volna. De az anyja azt mondta, hogy könnyen kiborulok. Ami igaz, hirtelen haragú vagyok, de vele soha nem tenném, egyszer sem kiabáltam vele, nem is akarom, hogy így nőjön fel - Komorodtam el, kifújtam a levegőt. Megmelengetett az, ahogy gondolkodik rólam, örültem, hogy így látja, hogy ő nem gondolja, hogy tudnék ártani Chrisnek. Jól esett, hogy visszacsókol, nem sajnálja tőlem ezt a kis kedvességet. Próbálom nem kimutatni a csókban a szeretetem felé, de nehéz visszafognom magam, így inkább elhajolok. - Nem... bár nagy volt a vágy, hogy legalább egy pofon erejéig hassak rá, de inkább csak üvöltöztem vele. Nem szúrhatom el... így most mehetek megint a bíróságra, ha megütöttem volna, ki tudja milyen bántalmazó állatnak állíthatott volna be - Forgattam szemet, és csókot nyomtam Chris feje búbjára. Akkor is az enyém lesz. Hozzám tartozik, megérdemlem és ő is megérdemel egy normális szülőt, normális élettel. - Szeretném veled tölteni az egész éjszakát... még mindig. Talán a kórház után, úgyis rögtön elalszik a szobájában, az enyém meg hangszigetelt... ha gondolod. De semmiképp ne menj el - Kértem halkan, nem akartam nélküle maradni. Megingattam lassan a fejem. - Nem kell... a pénz nem fontos - Sóhajtom, pár pillanatra lehunyom a szemem, lüktet a fejem, túl sokat aggódok, lazítanom kéne, de mikor? Az ügyvelek csesztetnek, a gyerek is nálam van, ami persze nem gond, és még csak el se tudtam menni... basszus, kezd elegem lenni. Nem nyitottam ki a szemem, csak ingattam a fejem a kérdésére. Végtelen fáradtság telepedett rám, de átöleltem Christ, és kiszálltam az autóból. Bementem, láttam, hogy Andyvel nincs rendben valami, de mielőtt rákérdezhetnék mozdul, és már ben is vagyunk. Nekiadom a papírokat, és bemegyünk a dokihoz. Begipszelik Chris karját, aki hang nélkül tűri a procedúrát, majd újra felkapva kimegyünk, befektetem őt a kocsiba, bezárom mögötte az ajtót és Andyhez lépek. - Mit szeretnél? Jössz velünk? Leszel velem este? Vagy csak... aludj nálunk. Persze nem kötelező, ez most minden pénzen és feladaton kívüli. Téged kérdezlek, mint normális, szabad embert - Nézek szemébe, egy pár pillanatig tétovázok, majd előrelendülök, és megcsókolom, forrón, ujjaim tarkójánál húzzák közelebb, akármennyire is gátolom magam, ebben már, ha okos, és figyel, láthatja a szeretetet. Eleresztem, és arrébb állok. Autó, vagy út?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 7:58 pm


Tényleg jó döntés volt, hogy Keirannal tartottam. Nem mondom, volt benne egy kis önzés is, mert... szóval vele akartam lenni, tudtam, legalábbis reméltem, hogy szüksége van most valakire, talán éppen rám, viszont nem ez volt a fő ok, amiért vele tartottam. Bírom ezt a kissrácot, jobb életet érdemel az apja mellett, ő mindent meg tud adni neki, míg az anyja mellett... Talán ugyanaz várna rá, mint rám... Lecsúszna és senki nem állíthatná meg. Én sem így terveztem, én csak pénzt akartam keresni és jó ötletnek tűnt, de... nincs életem. Semmim. Nekem csak ezek a lopott percek, órák vannak Keirannal, csak ilyenkor érzem, hogy élek. Persze az öröm nem teljes, kicsit sem, hiszen ő erről mit sem tud... Nem is tudom mit szólna vajon hozzá, de talán jobb is így, megmarad nekem ez a kis csoda. Úgy örülök mindig, mint egy kisgyerek, amikor hív. Nehezemre esik tőle elfogani a pénzt, olyankor mindig érzem, hogy én csak egy kurva vagyok, még ha arra a pár órára, amit együtt töltünk, próbálom elfelejteni. Ő az egyetlen, akivel én is élvezem, úgy igazán. Nem tudom mennyire szeretné, hogy velük maradjak, igazából nem akarok zavarni, hiszen... nem tartozom hozzájuk, sajnos, így aztán rákérdezek, bár nem esne jól, ha elküldene. Válaszától szélesen elmosolyodok, nem érdekel, nem tudom most visszafogni az érzelmeimet. Velem szeretne lenni... Ennél szebbet nem is mondhatott volna.
- Azt hiszem ennek semmi akadálya. Ha Chris elalszik, miénk az éjszaka – mosolygok rá sokatmondóan és valami kellemes bizsergést érzek a hasamban a gondolattól, hogy még egy ilyen fárasztó esemény után is lenne kedve folytatni. Kíván... remélem engem, de a szexet mindenképpen és én vagyok itt, én adhatom meg neki amire vágyik. Hamar odaérünk a kórházba, bár semmi kedvem bemenni, illetve... egész egyszerűen csak alig bírok, de megteszem, nem fogok hisztizni, ez az egész most nem rólam szól. Keiran odaadja nekem az iratokat, minden gyorsan megy, mire elintézem a papírmunkát a recepciós nővel, leülök egy székre, de nem kell sokat várnom, hamarosan megjelenik Keiran, kezében Chris-el. Szóval tényleg eltörte az a... az anyja a kezét. Nem értem hogy lehet ilyet tenni, én nem lennék rá képes. Mégiscsak a gyereke, de úgy látszik, valakinek ez nem számít. Keiran magyarázata jár a fejemben. Méghogy agresszív... Velem sem volt soha durva, pedig velem simán megtehetné.
- Hangját sem hallottam a folyosón, ezekszerint bírja rendesen, az apukájára ütött – jegyzem meg félmosollyal, miközben Keiran befekteti az autóba a fiút. Olyan fura érzésem támad, mi van, ha meggondolta magát és mégse menjek velük? Azt hiszem csalódott lennék... összetörnék... és nem érdekelne senkit. Nagyot nyelek, amikor odalép hozzám. A szemeibe sem merek nézni, mégis, ahogy felteszi a kérdéseit, egyből összefonódik pillantásunk. Még a nézése is... ahh teljesen kész vagyok tőle. Bármit megtennék, hogy együtt tölthessük ezt az éjszakát... és még sokat. Egyszerűen vágyom rá.
- Bár normális és szabad ember lennék – sóhajtok, talán akkor nem kellene titkolóznom, talán ő is szeretne engem, ahogy én őt. Mielőtt folytathatnám, közelebb hajol és megcsókol, ujjai hajamba túrnak. Nem tudom mire vélni ezt az egészet, olyan más, olyan érzelmes. Biztos csak én képzelem bele... vagy túlértékelek valamit, amit nem kéne. Arra jó vagyok neki, hogy ágyba vigyen, de kapcsolatra... kaphat nálam sokkal különbet is. Néha tényleg nem értem, miért fizet nekem, amikor bárki ugrana egy szavára. Ingyen. Én is... csak akkor nem tudom mit szólna a boss. Illetve sejtem... és azt nem akarom. Nem akarom bajba sodorni Keirant. Gondolok egyet, vigyorogva beülök az autóba és azért, hogy elég hely legyen, az ölebe húzom Christ. Na meg sejtem, mennyire nincs most ellenére egy kis szeretgetés.
- Te nem jössz? – pillantok kihívón a szívdöglesztő apukára. Azt hiszem elég egyértelmű a döntésem, egészem ágában sincs nélküle tölteni az éjszakát. Gyorsan telik az út, már megszoktam, ilyen társasággal és ilyen autóban repül az idő. Chris már útközben elalszik, Keiran viszi fel a lakásba, én meg csendben követem őket. Kihalászom a zsebéből a kulcsot, aztán magunk mögött be is zárom, remélem reggelig ki sem kell nyitni. Elhaladok a háló mellett, mosolygásra késztet az összetúrt ágy látványa, mi hagytuk így... Nos remélem lesz ennél gyűröttebb is az ágynemű. Amíg Keiran lefekteti a kisfiút, dobok egy sms-t a bossnak, hogy az ügyfél dupla pénzt fizet, maradok reggelig és kérek egy szabadnapot. Tény, hogy Keiran többet adott, nem tudom mennyivel, de nem is érdekel, majd megoldom, nekem sokkal fontosabb, hogy vele lehessek és ne kelljen reggel egyből elrohanni. Keiran ekkor lép ki Chris szobájából.
- Elaludt? Szegény, egy felnőttnek is sok, ami ma történt vele – erős késztetést érzek, hogy hozzábújjak, de az talán túlzás lenne.
- Azt hiszem van valami, amit félbehagytunk... Lenne kedved befejezni? Mert nekem igen... – suttogom ajkai közé és forrón invitálom érzéki játékra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 6:20 pm

Kába voltam, eléggé elfáradtam, lecsapta a biztosítékot nálam a mai nap, mindennek van határa, de ma valahogy eltörlődtek. Jó ügyvéd vagyok, mondhatjuk, hogy az egyik legjobb, sokan keresnek, és szemérmetlen összegeket keresek a semmivel. Sztárügyvéd vagyok, na, sok őrültséget hallottam már, de... esküszöm, ekkorákat, mint ma, soha. És főleg nem értem, miért jön mindenki hozzám a piti kis ügyeivel, komolyan ennyi felesleges pénze van? Támogasson egy inkább egy árvaházat, az állatkertet, Afrikát, vagy bánom is én. De ez már tényleg túlzás, nem azért, én csak jól járok, hogy jönnek a piti ügyeikkel, és szakítok nagyokat, de idő pazarlás, a gazdagok játékszere, ami meg komoly ügy lenne, arra meg nem jut időm a sok kis szar miatt, ma is, jött egy nő, hogy a partyán, amit a villájában tartott, az egyik tini lezúzta a vázáját, miközben futott, a házikedvencnek behazudott pitbull-argentin dog keverék elől, amit be kell valljam, már elképzelni sem tudok, milyen vérengző vadállat lehet, főleg, ha elkezd morogni meg futni az ember után, és már bocsásson meg, hogy leverte a tetves vázát, miközben az életét mentette. Aztán jött egy nő gyerektartásért, én az ilyenekben nem vagyok túl jó, tekintve, hogy nem vagyok pártatlan. Azokat el szoktam küldeni.
Andy szavaira rámosolygok hálásan. Legalább szeretnék egy kis feszültséget kiadni magamból, és egy óriási orgazmussal megajándékozni magam a nap végére. Az meg a csúcsok csúcsa, hogy Andyvel tehetem ezt. Szeretem őt, és ezen nem tudok segíteni, pedig kéne. Semmi szükségem egy Rómeó- Rómeó szerelemre, amiben én szenvedek a szerelemtől, aztán meg felkötöm magam... vagy megmérgezem, vagy felvágom a csuklóm. jesszus de művelt vagyok, több színházi előadás végét is tudom. Hogy oda ne rohanjak magamért... nem, Andyért, érte rohannék... és rohanok. - Rendben, várom - Mosolyogtam rá ajkamba harapva. Jó lesz, remélem, most már végig is tudjuk csinálni.
Bevittem Christ, aki félálomban, de kibírta hiszti nélkül. Lehet, látta rajtam, hogy most apu nagyon készen van, és piszok hálás lenne, ha ezen túleshetnénk minden izé nélkül, bár ő magától is ilyen. Felnőttes, lehet, tőlem örökölte, vagy épp miattam lett ilyen. Mert nem szépítettem neki a dolgokat. Azt is elmondtam, hogy Andyvel sokat vagyok együtt, mert vágyom rá. És azt is, hogy szeretem. De ez a kettőnk titka marad. Büszkén mosolyogtam a szöszke fiamra, majd kivittem, és befektettem, Andy szavaira halkan felnevettem. - Szívós gyerek, nem kell félteni - Kuncogtam és a fiú felé fordultam. Elgondolkodtam a szavain, atán szemébe nézem. - Az én szememben az vagy - Ezt vehette jónak, vagy rossznak is, tekintve, hogy az jó, hogy szabad, de így tudnia kell, hogy a saját döntésének veszem, hogy fizetnem kell neki, és egy ingyen alkalom sincs. Nem azért, mert  nem akarok neki pénzt adni. Hanem mert tudom, hogy ez az egész csak üzlet. Boldog voltam, hogy velünk jön, be is huppantam melléjük, de nem vettem el Andy kezéből a fiam, helyette kifelé nézelődtem, próbáltam enyhíteni a fejfájásomat. Otthon levetkőztettem Christ és befektettem az ágyába, halkan énekelgettem neki a Tarzanból, majd mikor elaludt betakartam, és bukóra kinyitottam az ablakot neki, majd kimentem, és azonnal Andy csípőjére fontam a karom. - Hát, majd holnap rajzolok valamit a gipszére, hogy ne legyen olyan ronda - Felvonom a szemeimet. Félben hagytunk? Aztán eszembe jut. Basszus, nagyon fáradt vagyok, látszik. De akarom ezt Andyvel, így mohón kapok ajkai után, és szívogatom az alsót, közben a szobám felé tolva, magunk mögött azért mégis csendben csukom be az ajtót. Kilépek a cipőmből, és lerántom a felsőmet, letolom a nadrágom, hogy csak egy alsóban legyek, majd Andyt is megfosztom a ruháitól, és az ágyra lököm, majd magam fölé fordítom. - Segítesz ellazulni? - Kérdeztem sötét mosollyal incselkedve vele, mert tényleg nem ártana egy kicsit a segítsége, mert olyannyira kész vagyok, hogy nélküle nehézkes menet lenne, lehet, most ő lesz felül, úgyis nem mostanáéban volt, hogy meglovagolt, pedig azt úgy szeretem, nézni, ahogy fölöttem mozog kipirult arccal... imádom látni, hogy mit hozok ki belőle.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 8:44 pm


Kicsit sem érzem jól magam attól, hogy pénzt fogadok el tőle. Ha nem lenne a boss, akkor már régen nem kérnék tőle semennyit, de... valamennyit le kell adnom, pontosabban szinte mindent és... nem tudnék elszámolni az idővel és a pénzhiánnyal. Most mégsem bírom lenyelni a dolgot, a komód tetejére ürítem a zsebem, pontosabban az összes pénzt, amit ma a kezembe nyomott. Nem érdekel, szeretem és ezt nem pénzért csinálom. Nem tudom, hogyan magyarázom majd meg neki, ha megtalálja a pénzt, de akkor sem teszem el. Ezekből a gondolatokból ébreszt, amikor kijön Chris szobájából. Kezei csípőmre csúsznak, de látom rajta, hogy kicsit lefárasztotta ez az este. Sajnos nem úgy, ahogy eredetileg terveztük.
- Hát te nagyon kész vagy, de még ez is jól áll – vigyorgok bele a csókba, ami elég mohóra sikerül, pont ugyanígy csókolok vissza, vágyom rá és akarom, hogy ezt érezze is.
- Egyébként meg a gondolataimban turkálsz. Én is pont arra gondoltam, reggel rajzolni kéne valamit arra a gipszre – nevetek halkan, nem akarom felébreszteni a kissrácot és közben hagyom, hogy a hálóba toljon és kettesben legyünk, miután hangtalanul becsukja az ajtót. Tudom én, hogy vetkőznöm kéne, de alsó ajkamba harapva, szám körül perverz kis mosollyal figyelem, ahogy vetkőzik, annyira szexi. Mire észbekapok, rajtam is egyre kevesebb ruha van, aztán az ágyon landolunk.
- Tényleg hangszigetelt a szoba? – kérdezek rá pimasz vigyorral és hagyom, hogy magára fordítson. Kérdésére széles mosollyal bólogatok, tudom, mi a dolgom... sajnos túl tapasztalt vagyok, de ez most más, most örömmel csinálom és minden vágyam, hogy a csúcsra repítsem álmaim férfiját.
- Akkor viszont nem kell ez ide... – suttogom egy csókba és félig legördülök róla, amíg megszabadítom az alsótól, majd ledobom magunk mellé. Egyből mászok is rá megint, nem tétlenkedek.
- Te csak lazíts és élvezd – mosolygok rá, letörölhetetlen az arcomról, egyszerűen jó kedvem lesz tőle és úgy döntöttem, ha nem is vallok színt, nem titkolnom nagyon, mit érzek iránta. Végigcsókolom a nyakát, kicsit ki is szívom, de nem nagyon, nem akarok holnapra témát szolgáltatni a kissrácnak, hogy miért is van ez. Haladok végig a mellkasán, majd férfias, lapos hasán, imádom minden irányból, minden testrészét, minden apró bőrfelületet... majd végül elérkezek a célomhoz. Lassan végignyalok a teljes hosszán, mielőtt a számba csúsztatnám és mohón, szenvedélyesen kényeztetni kezdeném. Az sem érdekel, ha a számban megy el, de nem tervezem, hogy a végtelenségig így izgatom, hiszen fáradt, de nekem egy menetre szükségem van vele. Magamban akarom érezni. Egészen mélyen. Így aztán kiengem a számból, már csak egy vékony nyálcsík köt össze minket és fölé térdelek, határozottan simítok végig férfiasságán és magamhoz illesztem.
- Kívánlak... akarlak most azonnal Keiran... – suttogom vágytól fűtött hangon. Bár a szemeibe akarok nézni miközben rácsúszok, de nem megy, egy pillanatra becsukom a szemem és alsó ajkamba harapva fogadom magamba. Teljesen... tövig csúszok rá, majd mielőtt mozogni kezdenék, előrehajolok egy csókért. Nehezen szakadok el, pillantásom fogva tartja, miközben mozdulok rajta. Le és fel. Lassan, aztán egyre gyorsabban, szenvedélyes ritmusban. A kezéért nyúlok és összekulcsolom ujjainkat, másik kezemmel a mellkasán támaszkodok. És nyögök. Elvégre hangszigetelt a szoba, én meg hangot adok annak, mennyire kívánom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeSzer. Szept. 11, 2013 4:35 pm

Soha nem akartam gyereket, most viszont, hogy van, egy hangom nincsen rá, örülök neki és hiányozna, ha nem lenne. Viszont többet nem akarok. őszintén, nem bántás, nem mit tudsom én milyen rohadék vagyok, de egy tökéletesen elég, a másodiknál már sírógörcsben verném a fejem a falba a fáradtságtól. Nincs ennyi energiám, Chrissel és Andyvel megbirkósom, kellenek nekem, de semmilyen harmadik ember nem. Nő végképp nem. A fiam anyja volt az utolsó nő, akit még megpróbáltam komolyan venni és kezelni, de nem, ezzel vége, elegem van, betelt a pohár, fiúk kellenek, pontosabban Andy. Nekem rá van szükségem, nem valami hisztis, húsz centis tűsarokban tipegő, pedikűrös, hónaljkutyán pink csinibabára. Köszönöm szépen, nem kérem, inkább megleszek magam akkor már, ha senki. De kit udja, mit hoz még az élet. Persze ez az egész nem csak tőlem függ. Ha találnék is párt mellém, nem lehet akárki. Chrisnek szeretnie kell. És mondjuk Andyt szereti, sokat kérdez róla, néha azt is, hogy hol van, és mikor lárja legközelebb. Vannak kérdések, amikre nem tudok mindig válaszolni.
- Igen, kicsit leharcoltnak érzem magam - Mosolygok halványan Andyre, de arra, hogy tetszem, kiszélesedik a vigyor, majd eltűnt, ahogy megcsókoltam, és éreztem rajta is, hogy vágyik rám, ajkai közé sóhajtottam. Én is rá, még mennyire! - Rajzolhatnánk majd együtt - Ajánlom vállat vonva, nem hiszem, hogy zavarná Christ, sőt, tuti, hogy örülne neki, büszke lenne rá. Hát igen, a fiamat én is neveltem, neki minden ember egyenlő, és nem érdekli, mi Andy munkája, nagyon büszke vagyok rá, nem csak ezért, de ez is benne van a pakliban, sok mással együtt. Kérdésére felvontam a szemöldököm, sikítani akar? Elvigyorodtam, de megadtam neki a választ. - Igen, számítottam Chrisre - Vallottam be, és igen, sajnos ebben az is benne volt, hogy el akartam venni az anyjától, de nem ástam vermet neki, ááá, fölösleges lett volna, az a tyúkeszű liba, maga alatt is kivágta a fát, az én kezem pedig tiszta maradt, és a lelkiismeretem is.
Megemeltem magam, hogy hamar lesegíthesse rólam az alsót, és mikor ez megtörtént, engedek kérésének, és lazítani próbálok, minden rossz dolgot kizárni az ajtón, és csak a szerelmemre koncentrálni, aki egyre lejjebb kóstolgat, ahogy megszívja a nyakam, felsóhajtok, és már ott sincs, a hasamnál időz, majd méglejjebb, és forrósodik számomra a helyzet, ajkamba harapva próbálok minden hangot benttartani, de végül feladom, mikor végignyal rajtam felnyögök, mélyeket sóhajtok munkájára, egyre közelebb érek a célhoz, de nem akarok így elmenni, viszont a forróság a szájában... nem tudok elszakadni tőle, kell még és még, nem irányítom, az általa diktált tempó álomszép, lehunyt szemmel élvezem, ahogy a forróság testemben terjedve feloldja a csomókat, könnyebb lesz tőle a mellkasom, és szabadon szakadnak fel a nyögések, sóhajok, juhééé, hangszigetelt szoba. Mikor már a tetőfokára hágott volna bennem az élvezet, elhajolt, és lenéztem. Huh, ez istenien néz ki, jól tettem, hogy odapillantottam, bár már a látványtól is majdnem eldurrantam. Érintésére felsóhajtok, és felnézek rá. - Én is akarlak, jobban, mint valaha - Ez igaz is volt, most volt rá a legnagyobb szükségem, és most, hogy fáradt voltam, gyenge is. Nem tudtam teljesen visszafogni magam, éreztem, hogy vannak pillanatok, mikor a szeretet felé teljesen tisztán kiül az arcomra. Megőrülök, mikor rámül, és megérzem a forróságot, isteni, pont jó, és ahogy mozogni kezd... teljesen a mennyben érzem magam, kétség sem fér hozzá, ott vagyok. Készégesen fonom össze ujjainkat, és nézem vágytól ködös pillantását, nyög, hallom, de nekem valahogy nem megy, és nem azért, mert a forróság nem nyaldos, mert esküszöm, tűzben érzem magam. Hanem, mert ha nyögnék...az nem nyögés lenne. Viszont ahogy újra megmozdul rajtam, és gyorsít, a kezenm, mely nem fogja az övét, combján férfiasságához csúszik, és mozgatva rajta a kezem, űzöm mégjobban a kielégülés felé. Sóhajtozom, próbálom visszafogni a másikat, próbálom, erősen, ajkamba harapok, minden eszközzel, de ahogy feszít a forróság... már nem megy, és a csúcsra érve óriási nyögés kíséretében kitörtik belőlem. - Basszus Andy de szeretlek! - Töltöm ki élvezetemmel, és lazulok el alatta teljesen, levegő után kapkodva.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeSzer. Szept. 11, 2013 9:23 pm

Keiran & Andy

Ez minden vágyam. Bármit kibírok, semmi nem érdekel, csak néha, legalább néha a szerelmemmel lehessek. Ilyenkor élek igazán. Ilyenkor érzek... Mindig csak teszem a dolgom, tűröm, amit kapok, de most... Nem létezik más, csak mi, nincs ő és nincs én, csak mi létezünk, együtt, egymásban. Végigcsókolgatom, de viszonylag gyorsan haladok, nem kínzom, inkább a számba veszem. Tudom mennyire szüksége van most a kielégülésre, főleg, mivel az előző félbemaradt, nekem is rossz volt, de az nem számít. Neki legyen jó. Mindent meg akarok neki adni. Kicsit talán félek is, most először, hiszen tudom, hogy fáradt, sok volt neki ez az este, de ha nem megy el, az csakis az én hibám lesz. Pedig én annyira akarom... Érezni, hallani akarom, hogy élvezi. Már a csúcs közelében járhat, amikor abbahagyom és fölé helyezkedek. Magamba fogadom, nem mondom, hogy annyira könnyen, de az előző menet hatása azért még érződik, úgyhogy akadály nélkül merül el bennem. Tövig csúszok rá, élvezem, ahogy kitölt, talán kicsit feszít is, de imádom. Olyan hatalmas... és én annyira élvezem. Lassan mozdulok rajta, ujjaink összefonom, talán túl beszédes mozdulat, de nem érdekel. Nekem így jó. Szabad kezemmel a mellkasára támaszkodok, az ő szabad keze pedig bejárja a combomat, majd a legjobb helyen ér hozzám. Izgatni kezd, én meg nyögök. Hangosan. Tiszta jó ez hangszigetelt szoba. Úgy érzem nem uralom a testem, olyan érzéseket hoz ki belőlem, amiről nem is tudtam, hogy létezik. Magamon kívül vagyok, tényleg megszűnik a tér, csak Keiran nyögéseire figyelek és az érzésre, ahogy le és fel csúszkálok rajta, néha körözök a csípőmmel, aztán kicsit gyorsabban mozgok rajta, teljesen beleülök, majd fel és megint le... istenem... ez annyira fantasztikus. Levegő után kapkodok, sóhajtok, nyögök, meg sem tudnám mondani, mennyire vagyok hangos, csak élvezem, piszkosul. Érzem, ahogy lüktet bennem a férfiassága. Nekem sem kell már sok. Hallom, amit mond, csak nem fogom fel, reagálnék, de nem megy, mert elönt az a kellemes érzés. Fejem hátravetem, csukott szemmel, szinte önkívületben nyögöm Keiran nevét, miközben a hasára élvezek. Ő meg belém. Érzem, ahogy robban bennem a forróság és eláraszt az élvezete. Egyszerre két sokk ér. A nagy kapkodásban, mert annyira vágytam rá, nem húztam rá óvszert. Nem... istenem, ezt nem hiszem el... Nem akarom, hogy megundorodjon tőlem vagy valami... Még soha senkivel nem csináltam így, fogalmam sem volt, milyen érzés, ha valaki belémélvez és ezt a szerelmemmel tapasztalom meg először. Nem teszem szóvá, talán nem tűnik fel neki, nem is tudom hogyan reagálna erre, mégiscsak egy kurva vagyok... De a másik... vajon hogyan értette? Szeret... ezt a szót tőle hallani... Ráborulok a mellkasára, csendben várom, amíg a légzésem visszaáll a normálisra, de nem megy, nem várok addig, csókolgatni kezdem a mellkasát, aztán lassan felemelem a fejem és a szemeibe nézek. Nem tudom mit látok bennük... Talán itt az alkalom, be kellene vallani neki, de félek attól, hogyan reagál... Nem bírnám ki, ha elküldene. Csak most emelem meg a fenekem annyira, hogy kicsússzon belőlem, de nem húzódok el, nem fekszem mellé, maradok rajta. Érzem, ahogy élvezete folyni kezd belőlem. Még ez is jólesik. Túl jó.
- Sikerült ellazulnod – állapítom meg és boldog mosollyal rajzolgatok mintákat a mellkasára. Szeret... bármit is jelent ez most nála, kimondta. Legszívesebben kinyitnám az ablakot és addig kiabálnék, amíg mindenki megtudja ezen a világon.
- Én is téged... – válaszolom végül, nem hagyhatom szó nélkül, talán tudja mire értem, de ha nem, az sem baj, legalább kimondtam és... remélem nem zavar el. Ennél konkrétabban nem merem megosztani vele amit érzek iránta. Csókkal vonom el a figyelmét, lassú, finom mozdulatokkal kóstolgatom, aztán elmélyítem, az egész nagyon bensőséges, romatikus, így még nem faltuk egymást.
- Még egy kör? Csak, ha van kedved... – mosolygok rá ellenállhatatlanul a szerelmemre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 10:54 pm

Andy a legszebb látvány fölöttem, ahogy mozog, nyög, sóhajt, élvezi. Imádom, mikor meglovagol, nem tudom, máshogy mondani. Szeretem ezt, mert látom őt, ahogy felettem mozog, minden kis rezzenése tiszta előttem, nem is kérhetnék mást, nagyon szeretem őt, jobban, mint kéne, és jobban, mint akárkit, akiről azt hittem, hogy szeretem. Szerelemből persze. Valami más volt... nem a szeretretben, amit felé éreztem, inkább a szexben. Csodálatos volt, imádtam, ahogy csinálja és gerjeszti a forróságot a testemben, hogy végül a teljes robbanásba vigye. De ez most más volt, az érzés lent... De nem tudtam volna megmondani, hogy mi a más.
Mellkasom csókolgatására hátát simogattam, arra rajzoltam köröket, és elértem a teljes hullafáradtságot, levegőt venni és pislogni is alig volt erőm, esküszöm, olyan érzés volt, mintha kiszippantottak volna belőlem minden energiát, elértem a határaimat, amiket annyiszor kerestem, gratulálok, itt vannak, juhé. Nem voltam rájuk kívácsi, jobb lett volna nélkülük, így utólag már látom.
- Igen, annyira jól, hogy már semmimet nem érzem - Nevettem fel fáradtan, és az erős behatások ellenére is, légzésem gyorsan lassult, szívverésemmel együtt, neeem, nem akarok itt bealudni azonnal sex után,nem az én stílusom, de most.... nem megy ez nekem. Szerencse, hogy két napig nem dolgozok, mert nyálatcsorgatva, horkolva hallgatnám a sok panaszt, és az asztalomon aludnék. Sajnos nem tudtam, mire gondol abban, hogy én is téged, lemaradtam piszkosul valahol, de nem tudtam visszaforgatni az agytekervényeimet, hogy rájöjjek, hogy mire volt ez válasz. A csókra viszont kapok utolsó erőmmel és lágyan becézgetem ajkait és nyelvét az enyémekkel, már nem fogom magam vissza, érezze a kedves, hogy ő a szívem közepe, a mindenem, még ilyen hulla állapotban is. Szeretem őt, el akarom mondani neki... dehát már elmondtam. Az előbb, és nem miondott rá semmit. Vagy az a félmondat lett volna rá a válasz? Nem tudom, semmit nem tudok, csak azt, hogy egy kamion ül a mellkasomon. És nem, nem Andy nemlétező súlya zavar.
Megsimogatom tarkóját és magam mellé fordítom, viszont fejét mellkasomra vonom. - Sajnálom, de most nem megy drága. Kérlek maradj velünk holnap, míg ráérsz - Kérem halkan, és magamhoz ölelem, tőlem szokatlan módon. Látszik, hogy nagyon kész vagyok, hát hol marad az álcázás jóemberek?! Arcom a hajába fúrom és belecsókolok, nem akarom elengedni, és vele a karjaimban zuhanok a sötétbe, de csak miután betakartam magunkat. Jól esik a puha semmi, az, ami befogad és elnyel. Csak lebegek, nem álmodok semmit, nem az csak megzavarna, csak rossz lenne. A testem kapaszkodik a fiúba, még az álmaimat is leköti, de nem zavar. Semmi, míg velem van. Fogalmam sincs, hogy meddig alszok, csak a hangok jutnak el tudatomig. - Andy... apa meghalt? - Kérdezi egy kis hang bizonytalanul, bennem meg felmerül, hogy hogy sikerül annyira aludnom, hogy halottnak tűnjek. A választ nem hallom, kicsit visszaalszok, majd megint magamhoz térek, de csak hallási szinten. - Aha... csinálsz nekem reggelit? Vagy inkább ebédet? Félek egyedül - Na ez egyre jöbb. Az apa, akinél éhezik a gyerek. De neeem, még képtelen vagyok felkelni, csak félórát hagyjanak, könyörgöm, ez hullagyalázás.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimePént. Szept. 13, 2013 8:33 pm

Keiran & Andy

Ennél jobb még soha nem volt. Keirannal mindig jó, sőt csak vele jó, de ez most más. Amit mondott... Egyszerűen nem tudok rá hogyan reagálni, megszólalni sem tudok, ugyanakkor nem vagyok biztos benne, hogy jól értettem. Lehet csak az orgazmus hozta ki belőle. Mindenesetre boldog vagyok, ami már régen nem voltam és azt hiszem nem is lehetek, csak Keiran mellett. De... miért is kellenék neki? Csak egy kurva vagyok, csak erre vagyok jó, hogy kielégítsem. De akkor miért mondta? Most pedig... olyan finoman simogat, ahogy én őt... Laza kis levezetés, de nagyon ritka, hogy ilyet csinálok. Magamtól soha, csak akkor, ha vele vagyok. A szerelmemmel. Válaszára elmosolyodok.
- Azért nem a szétesés volt a cél, hanem a lazulás – újabb csókot nyomok meztelen mellkasára, nem tudom hányadikat, de nem tudok leállni vele. Hozzá akarok érni, mindig, ki akarom élvezni, hogy itt vagyok vele és még hagyja is magát. Mielőtt elmentünk volna Chrisért nem hagyta, akkor nem akarta, de most mintha kicserélték volna. Talán csak fáradt, talán... De nem, nem hiszem, nem szerethet, túl szép lenne. Halkan felkuncogok válaszán.
- Aludj Keiran, rádfér... egész nap a tied vagyok – suttogom még, mielőtt csókban forrnánk össze, de nem húzom sokáig, bármeddig tudnám ízlelgetni, de látom mennyire fáradt. Magához húz, összebújva alszunk el, ami fura, nagyon is... Nem mindig aludtunk együtt, de akkor sem így. Nem vont ennyire magához, de nem bánom, sőt cicásan simulok hozzá, el sem akarom ereszteni. Segítek magunkra rángatni a takarót és Keiran egyenletes szuszogása engem is átvisz az álomvilágba. Pedig eddig is ott voltam mellette. Fogalmam sincs hány óra lehet, a nap besüt a szobába és csak egy halk hangot hallok. Lassan nyitom ki a szemem, fáradt vagyok, annak ellenére, hogy ilyen jót még soha nem aludtam. Nehezen fókuszálok az ágy mellett álló kisfiúra. Egy pillanatra végigfut rajtam a gondolat, hogy ezt most nem kellett volna látnia és mit fog szólni, de láthatóan nem zavarja a helyzet. Keiran felé pillantok, ő még édesen és szerintem mélyen alszik mellettem.
- Chris, hát te miért nem alszol? Hány óra? – álmosan ülök fel az ágyban és az éjjeliszekrényen levő ébresztőórára pillantok. Kétség nem fér hozzá, modern darab és biztosan jó drága is, mint itt minden. Pont ezért nem illek ide... pedig mennyire jó lenne. Nekem nem Keiran pénze kell... nekem ő maga kell.
- Ba... – kezdek bele, éppen időben fogom vissza a káromkodást. Már dél van. Ezt nem hiszem el. Még soha nem aludtam így el, esetleg otthon, de már nem is tudom, mikor aludtam az ágyamban éjszaka. Ügyfélnél meg képtelen vagyok aludni, ha el is alszok, akkor sem jót és nem is mélyen. Zavar a helyzet, de most... ez most egészen más. Jó persze fogalmam sincs mikor aludtunk el, hiszen már akkor késő volt, amikor elmentünk a kissrácért. Most esik csak le igazán Chris kérdése.
- Dehogyis, egyszerűen csak... apa nagyon fáradt, hagyjuk még kicsit aludni – mosolygok rá megnyugtatóan. Szegény gyerek. Miket láthatott a részeges anyja mellett, hogy egy egyszerű alvásról ilyenek jutnak eszébe. Aztán kaját követel. Nem vagyok én ehhez hozzászokva, persze egyáltalán nem bánom, csak fogalmam sincs, mit eszik egy gyerek reggelire, ami már ebéd.
- Tudod mit...? Menj előre és találd ki mit ennél, megyek én is utánad – találok ki valami kifogást, elvégre nem mászhatok ki úgy az ágyból, hogy itt van. Azt sem értem, hogyhogy nem kérdezett rá, miért alszok én az apukájával, de azt viszont főleg nem kell látnia, hogy teljesen meztelenek vagyunk. Az sem érdekel, hogy a saját élvezetem Keiran hasáról az enyémre is ráragadt, amikor összebújtunk, ahogy az sem, hogy a fenekem is össze van kenve. Odahajolok és egy finom, óvatos csókot nyomok Keiran ajkaira. A földön heverő ruhadarabok közül kiválasztom az alsóm meg a pólóm... legalábbis választanám, de csak Keiran felsője akad a kezembe, így abba bújok bele és követem a gyereket a konyhába. Csinálok neki kakaót, meg hát én is megkívánom, szóval mindjárt több adagot, meg persze reggelit is. Hiába van dél, én nem szeretem a napot durva kajával kezdeni. Teljes egyetértésben reggelizünk, érdeklődök a karja felől, megígérem neki, hogy amint apa felkel, kap rá mintát, majd amikor végzünk az evéssel, egy tálcával indulok a hálóba, hogy felébresszem a szerelmem. Basszus... nem kellett volna felvennem a pólóját... lehet ki fog akadni. Ahogy azon is, ha megtudja, hogy gumi nélkül voltunk együtt, pedig jó volt... de még mennyire jó.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 3:11 pm

Nagyon jó volt végre kipihennem magam, egész héten dolgoztam szinte megállás nélkül, és mire hazaértem, mondjuk hatra, akkor felhívtam Christ, hogy beszéljek azért vele is, esetleg filmeztünk, az tartott kilencig, utána megvacsoráztam, és utána álltam csak neki a másnapi munkának. Kettő körül lefeküdtem, hogy hatkor felkeljek... és kb meghaljak. Szóval csodás napokon voltam túl, ennél jobb már csak a pokol egyik mélyebb bugyra lehetett volna, nagyon kiakasztott az Egész. és most majd foglalkozhatok a hülye anyjával is. Persze, erre vártam már ki tudja, mióta, hogy történjen valami, amiért nekem adják Christ, de pont a legtömörebb időben jött és... idő, energia lesz, te jó ég, állhatok neki annak is, felszólítások, bíróság... bár nekem, mint belsőbb embernek, lehet, hogy sikerül felgyorsítanom a folyamatot. Amúgy is... tényleg nem vagyok egy ideges állat típus, nem ugrok neki egy gyerek torkának sem, én csak... könnyen kiborulok, ilyen szinten gyenge az idegrenszerem, sajnálom, de komolyan nem ölöm sorra az embereket, és nem töröm el senkinek a karját. Főleg nem a saját gyermekét.
Örültem, hogy Andy most helyettem is törődik Chrissel, így én hamar visszazuhanhattam a sötétségbe, bár még éreztem csókját ajkaimon... véletlen lett volna? Miért? Lehet, hogy ő is... nem, biztos nem. De nem tudtam sokat gondolkodni ezen, mivel azonnal visszaájultam a semmibe. Ki tudja, meddig aludhattam, én biztosan nem, léptekre ébredtem lassacskán, és sokkal kipihentebben, és jobban éreztem magamat, komolyan. Laposakat pislogtam Andyre, lassan realizálódott bennem a kép, hogy az az én felsőm rajta, de nem zavart, sőt, kifejezett vágyam lett volna, hogy minden reggel erre a látványra ébredjek, nem lett volna ellene különösebb kifogásom, komolyan. Esetleg azt a jóreggelt csókot, amit beálmodtam magamnak tőle, valóságban is nekemajándékozhatná... Ajkamba haraptam, majd a hasamról a hátamra fordultam, és úgy néztem fel rá.
- Jó reggelt - Mosolyogtam halványan, a tálcára nézve felvontam a szemöldökömet. Wáo, valaki nagyon odafigyelő és gondoskodó lett. Pillantásom megint végigrohant felsőtestén.
- Neked jobban áll ez a felső, mint nekem - Sóhajtottam halvány mosollyal és ülésbe küzdöttem magam, hátam az ágy támlájának vetettem.
- Chris megvan? És te?- Néztem rá érdeklődve, és megdözsöltem az arcom, huh, frissebb vagyok, juhé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 9:08 pm

Keiran & Andy

Komolyan mondom, nagyon kedvem lett volna letenni a tálcát, odaszaladni hozzá és mgcsókolni. Ennél csak egyvalamit szeretnék jobban, azt, hogy ez ne csak egyszeri alkalom legyen, hanem mondjuk... minden reggel, az úgy tetszene. Álom... szép álom. Bár halk voltam, mégis, ahogy közelebb értem, Keiran álmos pillantásával találtam szembe magam. Egyből széles mosolyra húztam a számat. Nem tehetek róla, ilyen hatással van rám.
- Jó reggelt álomszuszék – köszönöm jókedvűen és leteszem a tálcát, ő pedig megfordul. Kijelentésére kissé zaavrba jövök és végignézek én is magamon.
- Ja ööö... ne haragudj, igazából Chris ébresztett és... nem találtam a pólómat, de nem tartottam jó ötletnek úgy felkelni, ahogy aludtam... - ilyen sem volt még, teljesen zavarba jöttem, pedig hányszor keltem én már más mellett teljesen meztelen, de ez most más és nem csak azért, mert egy gyerek keltett minket. Ez a fura érzés... ez a kötődés hozzá. Nem tudom hova tenni. Én nem csak szexet akarok tőle.
- Nem haragszol? – kérdezek azért rá és meglengetem kicsit a pólót magamon. Bár nem úgy tűnik, hogy zavarná, de azért... Nekem fontos, hogy neki jó legyen. Ahogy felül, melléülök.
- Chris éppen reggelizik... vagy ebédel, honnan nézzük – mosolyodok el, még valójában egyszer sem foglalkoztam gyerekkel, ennyi ideig sem, de Chris más, ő nem az a tipikusan hisztis gyerek, úgy lehet beszélni vele, mint egy felnőttel.
- Jól van, ne aggódj, a keze sem fáj most annyira. Én meg... – megakadok egy kicsit, fogalmam sincs mit mondjak. Talán most kellene bevallani, de annyira jó most minden, nem akarom elrontani. Nekem már ez is fura, hogy megkérdezte, mi van velem. Senkit nem szokott érdekelni.
- Még soha nem aludtam ilyen jót... és ilyen sokat sem. Úgy tűnik jó hatással vagy rám – nagyon jó, saját magam hozom zavarba. Kinyújtom a kezem, megérintem az arcát és végigsimítom. Talán ezzel messzire megyek, de nem érdekel, nem bírom ki, hozzá kell érnem. Megpróbálom kajával elterelni a figyelmét. Felemelek egy falatot a tányérról és felkínálom neki. Ha elfogadja, megvárom, amíg lenyelni, de pont ennyi türelmem van, már hajolok is közelebb egy csókért. Úgy tervezem, gyors csók lesz, éppen csak puszi, de nem, képtelenség leállni. Nyelvem utat tör ajkai közé, még a gyerekről is megfeledkezek egy pillanatra. Kezem önálló életet ér, Keiran meztelen oldalán futnak végig ujjaim. Kívánom, basszus, de még mennyire. És a tudat, hogy egy szál ruha nincs rajta...
- Egész nap csak a tied vagyok – suttogom a csókba.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 10:53 pm

Nem igazán figyeltem a magyarázatát, mással voltam elfoglalva. A gondolattal, hogy mennyire tetszik, és mennyire szeretném én ezt látni minden reggel. Olyan meleg, családias érzés lenne. Christ sem zavarná, tudom, Andyt szereti, és az anyjánál ezerszer jobb. Soha nem ütné meg őt... vagyis én nem tudom elképzelni, remélem, jól gondolom, és nem tévedek, vagy nem csak azért van így, mert tudja, hogy ha bántaná a fiamat, soha nem hívnám ide. De nem, én hiszek Andyben, szeretem őt. És már arra is gondoltam, hogy megveszem, hogy csak az enyém legyen, és együtt ébredhessünk, erre keljek fel minden reggel... de aztán mindig elbizonytalanodok. Mi van, ha ő nem akar velem lenni? Ha azért lett prosti, mert élvezi, és akarja ezt a dolgot. Nem akarom elvenni tőle azt, amit szeret. Pedig a háta mögött már megkérdeztema  főnökét, hogy mennyiért adja őt el nekem... ki tudnám fizetni, nem lenne gond. De nem tenném meg nyugodt szívvel úgy, hogy nem tudom, mit akar ő.  Akármennyire is kezeli őt tárgyként az a pasi, én képtelen vagyok erre. De azt sem tudom, hogy ezt hogy kéne megkérdeznem tőle.
Kérdésére hangtalanul ingattam meg a fejem. Meg kéne kérdeznem, de nem megy. Felsóhajtok. Balek vagyok.
- Sajnálom, Andy, ne haragudj. Nem gyerek felvigyázónak marasztaltalak, felkelhtettél volna nyugodtan. - Húztam el a számat, ez tényleg nem volt szép tőlem, inkább fel kellett volna kelnem, végül is nem az ő feladata a fiamra vigyázni. Elmosolyodtam.
- örülök, hogy kipihented magad, csak sajnálom, hogy Chris felkeltett. - Haraptam alsó ajkamba. Igazán, majd beszélek vele, hogy legközelebb engem jöjjön újraéleszteni, ha szeretne valakit, ne szegény Andyt, végül is nem akarom, hogy végül ne aludjon velünk... mármint velem, de a mi lakásunkban Jaj istenem, nem tudom, hogy hogy lesz most, hogy a fiam is itt fog lakni... remélem, egyszer sem nyit majd be, nem szeretném, ha sokkolódna, vagy bármi.
A következő pillanatban sikeresen összezavar, és én csak lesek rá, ahogy ujjai arcomra siklanak, olyan melegek. Automatikusan nyitom ki a számat, hogy egyek, de ahogy lenyelem a falatot, máris hajol rám, és megcsókol. Aranyos puszinak indul, de egy idő után nyelve erőszakosan előre nyomulva szétfeszíti ajkaim, és betör fogaim közé, nyelvemhez, ujjai testemet járják be, és én ajkai közé sóhajtok, érzem, hogy akar, én meg csak most ébrdezek...szavaira mellkasára csúsznak ujjaim és eltolom őt magamtól.
- Andy... szereted a munkádat... mármint... ezt akarod csinálni? Sok emberrel lefeküdni, és rohanni és... nem akarnál csak az enyém lenni? - Kérdezem végül meg végre, nem tudom, hogy egészen pontosan miért ez lett erre az ideális időpont, de csak úgy kirobban belőlem, és várakozón nézek rá... szánalmas vagyok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 8:54 pm

Keiran & Andy

Úgy érzem semmi nem tudná most elrontani a jókedvem. Ez a reggel... tökéletes. Vidáman ülök le az ágy szélére Keiran mellé, egy pillanatra azt is elfelejtem, hogy kurvaként vagyok itt, annyira nem úgy viselkedik velem. Nem érezteti velem, hogy pénzért vagyok itt és azt kell csinálnom, amit mond.
- Tudod, hogy bírom Christ és egyáltalán nem gond, hogy felkeltett. Amúgy sem szokásom ennyit aludni, nem is értem... Ugye nem baj, hogy meglátta, hogy... hát végülis együtt aludtunk? Nálam nem kérdezett rá – gondolkodok hangosan, fogalmam sincs, miért nem hozta fel a témát, kizártnak tartom, hogy egy ennyi idős srác tudná és megértené, hogy az apukája inkább a fiúkat szereti. Kicsit meredek lenne.
- Adtam neki reggelit, igazán nem nagy dolog, amúgy is... tök szívesen csinálom, ez nekem nem teher – vallom be, magam sem gondoltam, hogy ellennék egy gyerekkel, de ezekszerint mégis. Csípem Christ és talán valamennyire ő is engem. Mindenesetre elég jól elszórakoztunk most is.
- Rád amúgy is jobban rádfért a pihenés, nagyon fáradt voltál már tegnap is... az éjszakai program nem igazán kedvezett még ehhez – eszembe jut, mi volt este és hogy mennyire jól tettem, hogy vele mentem. Legalábbis úgy érzem, jó döntés volt. Ahh a fenébe is, olyan dögös... lehetetlen ellenállni neki. Próbálom elterelni a figyelmem azzal, hogy etetni kezdem, de nem megy sokáig, pontosabban csak egy falatig jutunk el, máris valami egészen mást csinálok. Én tényleg csak egy puszit akartam ajkaira nyomni, de csók lett belőle, méghozzá milyen kihezett csók. Nyelvem önálló életre kel, betör a szájába, talán kissé rámenősen, ujjaim közben testén kalandoznak, kezdek felforrósodni, de ő nem megy bele igazán a játékba. Éppen csak felsóhajt, de nem igazán viszonozza, nem értem mi lehet a baj. Megérzem ujjait a mellkasomon és már tol is el, én meg kérdőn nézek rá.
- Keiran... valami baj van? Nem kívánod...? – nem tudom mire vélni a dolgot, máskor egész éjszaka gyűrtük a lepedőt és még reggel is megfektetett, most meg... Persze nem veszem számításba, mennyire nehéz éjszakája volt és már előtte is feszült volt és ideges, na meg itt van a fia, kint reggelizik és nem kéne ezt látnia.
- Chris miatt...? – kérdezek rá, de már kapom én is a kérdést, pontosabban kérdéseket, teljesen összezavar, kicsit arrébb is csúszok, távolabb tőle és csak nagy szemekkel nézek rá. Nyelek egy nagyot, mielőtt válaszolnék.
- Ezt most... miért kérdezed? – próbálok egy kis időt nyerni ezzel a semmitmondó kérdéssel, de még nem vagyok benne biztos, hogy jól értem a kérdéseit.
- Nem... egyáltalán nem szeretem a munkámat. Van olyan ember, aki ezt szeretné? Szerintem nincs... – sóhajtok fel és inkább lefelé bámulok, a szőnyegre, a lábamra, tudom is én, csak a szemébe ne kelljen most néznem.
- Egyáltalán nem élvezem, nekem csak veled jó, ahogy hozzámérsz, ahogy bánsz velem... melletted én is érzek és élvezek, önmagam vagyok és néha elfelejtem, hogy te is csak fizetsz értem, egy kurváért... Pedig bárkit megkaphatnál, néha nem is értem, miért fizetsz azért, ami ingyen is a tied lehetne – mondom el szinte egy levegővétellel, ami bánt, amit gondolok, mindent, amit már régen el akartam mondani neki. Ekkor pillantok csak rá, mert az állam is leesik.
- Hogy... ezt most hogy érted? A tied lenni? Kérlek magyarázd ezt most el nekem – nem tudom, mire gondol, csak azt tudom, a szívem mindjárt kiugrik, annyira izgulok. Talán mégsem értettem félre, amit az élvezet hevében mondott? Felé fordulva várom a választ, kezem a hasára teszem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Keiran & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keiran & Andy   Keiran & Andy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Keiran & Andy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Keiran Freddie Miller
» Andy Brightmore
» Andy & Nick
» Olivia & Andy
» Vicky & Andy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-