KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Olivia & Andy Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Olivia & Andy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Olivia & Andy Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Olivia & Andy Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Olivia & Andy Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Olivia & Andy Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Olivia & Andy Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Olivia & Andy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Olivia & Andy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Olivia & Andy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Olivia & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Olivia & Andy   Olivia & Andy Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 12:28 am


Kicsit sem kések a megbeszélt találkozóról. Amúgy hajlamos vagyok, de hát a munka az munka, itt pontosnak kell lennem, nem engedhetem meg magamnak a késést. Tudom, kit kell keresnem, bár új ügyfélről van szó, nem hinném, hogy gondot okoz majd megtalálnom. Egy szűk nadrág van rajtam, ami kihangsúlyozza vékony lábaim, hasonlóan feszes felső és egy egészen rövid kis kabát, így estefelé elég hűvös tud lenni. A cipőm elegáns, pedig nehezen hagytam otthon a magasszárú sportcipőmet, de mégsem illett volna abban beállítanom, még így is ki fogok lógni erről az elegáns helyről, de aki engem választ, az pont ezért teszi, nem nagyon érdekelnek a szabályok. Szóval megérkezek ehhez a hotelhez, nem éppen egy olcsó hely, a sznobok kedvelt helye, magam is gyakran megfordultam már itt ügyféllel, úgyhogy otthonosan mozgok, nem jövök zavarba, amúgy sem szoktam. Belépek a bejáraton, majd elhaladok az ismerős pult mellett és intek a recepciósnak, tudja miért vagyok itt, sokat sejtetően mosolyog és tudom, hogy megnézi, kihez megyek oda, ki lesz az, akit ma szórakoztatni fogok az ágyban. Ez amolyan tiltott dolog, hiszen a szállodák ezen a szinten nem adnak ki egy éjszakára szobát, ahhoz ez túl menő, mégis gyakran előfordul, szóval nem értem mire jó ez a képmutatás, hogy itt csak rendes célra használják a szobákat. A szex is rendes cél. Meglátok egy nőt az egyik kényelmes fotelben és ijedten nézek az órámra. Nem késtem el, bőven van még idő, éppen ezért nem megszokott, hogy az ügyél megelőz. Pedig minden stimmel. Úgy néz ki, mint akit keresek. A huszas évei közepén járhat, bár ül, de nem kétséges, hogy magas, alakja karcsú, árad belőle a finom elegancia, na és a szőke haja... Nem kétséges, ő lesz a mai partnerem.
- Jó estét, Andy vagyok, szolgálatára – próbálom viccesre venni a dolgot, nem tudom még, mit szeretne, de én mindenre kapható vagyok, elvégre azért fizet, hogy kielégítsem a vágyait.
- Foglaltam szobát, ha gondolod, de akár a bárban is megihatunk valamit. Vagy jobban szeretnéd kettesben? – váltok tegezésre, hiszen fiatal és várom, hogy döntsön, mit szeretne.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Olivia & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olivia & Andy   Olivia & Andy Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 3:31 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vörös rúzs, szőke tincsek feltűzése, kecses cipellő, nem sokat takaró, de nem is kirívó ruha. Annyi készülődés a semmiért. Egy elegáns, puccos hotel nyolc óra. Ez ment egész nap a fejemben, s most mire ide értem a megjegyezhetetlen nevű helyre kapok egy sms-t. EGY SMS-T!!!! Milyen faragatlan egy fickó, legszívesebben felhívnám jól leordítanám, hogy mit képzel magáról, hogy ide hívat aztán meg lemondja, ráadásul két szóval: nem megyek. Mintha a szajhája lennék. Mindig is utáltam a túl gazdag, pökhendi fickókat. Azt hiszik övék a világ és bármit megkaphatnak. George is ilyen, nem egyszer kellett már kísérnek ide-oda, vagy csak szimplán vacsora társra vágyott. Mindig hotelbe hív annak reményébe lehúzhatja csipkés bugyim, de nem fog menni. Nem fekszem le senkivel pénzért, nem szorulok rá a plusz bevételre, meg amúgy is nem fér ez bele. Idegesen ücsörgök egy bőrborítású fotelben, s a telefonom képernyőjét bámulom. Tulajdonképpen nem annyira zavar, hogy nem kell vele találkoznom. Legalább nem kell színlelnem vidámságom, hülye viccein nem kell nevetnem és az est végén a bepróbálkozását sem kell elviselnem. De azért kicsit csalódott vagyok, mert sokat készülődtem a tükör előtt, meg persze, ha már itt vagyok ezen a csilli-villi helyen akkor nehogy már körbenézés nélkül menjek el. Sóhajtva pakolom el táskámba telefonom mikor férfi parfüm szökik orrom alá. Nem nézek fel, de mikor hozzám szól értetlenül felnézek.
-Tessék?- Akaratlanul is elnevetem magam. Szegénykém biztos azt, hiszi én kértem jöjjön ide. Velem is történt már ilyen, de azért az nem volt ennyire kínos. Megragadom kezét, hogy könnyebben feltudjak állni, majd elengedve mutatkozom be neki.
-Olivia, ép most mondtak le, remélem veled ez nem fog megtörténni kár lenne kihagyni ezen a szép helyen egy estét..- Mosolyogva nézek végig rajta, hát nem éppen az a tipikus jófiú, de gondolom pont ezt szeretik benne. Nem tudom pontosan mit dolgozik, bár szerintem ő nem az a csak kísérgetős „fajta”, mint én.
ruha: [You must be registered and logged in to see this link.] | notesz: lesz majd jobb is ígérem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Olivia & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olivia & Andy   Olivia & Andy Icon_minitimeVas. Szept. 01, 2013 10:49 pm


Azt hiszem ez nem lesz rossz este, tekintve, hogy ez a lány, hát nagyon is bejön. Sokan megfordulnak nálam vagy éppen én náluk, ez részletkérdés, legtöbbször úgyis ilyen helyen történik a dolog. Végignézek rajta és komolyan megkívánom, pedig ez nálam azért ritka, teszem a dolgom, de azt senki nem kívánhatja tőlem, hogy élvezzem, mint egy rendes kapcsolatban. Olyanom nekem még nem volt és egyre inkább úgy érzem, nem is lesz. Sokaknak kell a testem, de én magam... hát az már más. Viccesen közeledek a nőhöz, nem tudom mennyire tapasztalt az alkalmi kapcsolatokban, velem most lesz először, az biztos. Általában megjegyzem azokat is, akikkel csak egyszer volt dolgom, de a legtöbben visszajárnak. Kérdésemre elneveti magát, a kezembe kapaszkodva áll fel, én meg értetlenül nézek rá. Most mi van? Ilyet játszunk? Hallgatom, amit mond, de a név...
- Olivia? De te... nem... Melanie vagy? – hebegek kicsit, totál zavarban vagyok ami azt illeti és amikor leesik a dolog... Idegesen túrok a hajamba és én is nevetni kezdek.
- Hát ööö izé... ne haragudj, teljesen azt hittem, hogy... szóval pont olyan vagy és... ez gáz... – állítólag édes vagyok, amikor zavarban vagyok, de én nem úgy érzem, totál hülyét csináltam magamból és még csak nem is tudom, mi van, ha a partnerem közben megérkezett és ezt végignézte. Akkor tuti ugrik a mai üzlet. Ő vajon kire várt? Nem hiszem, hogy... szóval nem úgy néz ki, mint aki ugyanazt csinálja, amit én. Rezegni kezd a telefonom a zsebemben, direkt nincs rajta hang, nem venné ki jól magát, ha ilyenkor megszólalna. Előhalászom és egy bocsánatkérő pillantással nézek a kijelzőre, a mai dolognak annyi, magamban szitkozódok, de tudom, hogy ettől még nem lesz jobb. Illetve dehogyisnem, a csaj tuti fizet, hiszen benne van a szabályzatban... ha az utolsó pillanatban mondja le, fizetnie kell.
- Úgy tűnik ez egy ilyen este... nekem is ugrott a... programom. Kiengesztelhetlek valahogyan? Tényleg foglaltam szobát – vigyorgok pimaszul, még mindig megteheti, hogy itthagy vagy választja a bárt... én nem erőltetek semmit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Olivia & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Olivia & Andy   Olivia & Andy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Olivia & Andy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Olivia & Michael
» Andy & Nick
» Keiran & Andy
» Vicky & Andy
» Asa & Olivia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-