KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Vicky & Andy Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Vicky & Andy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Vicky & Andy Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Vicky & Andy Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Vicky & Andy Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Vicky & Andy Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Vicky & Andy Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Vicky & Andy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Vicky & Andy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vicky & Andy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Vicky & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Vicky & Andy   Vicky & Andy Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 7:43 pm

Vicky & Andy

Újabb este, újabb munka. Valójában fogalmam sincs, ma kivel talákozok, teljesen új az illető és... ez jó is, meg nem is. Jobb, mint valamelyik kellemelen visszatérő ügyfél, de akár lehetne valamelyik normális is. Hát mindegy, kell az újdonság. Teljesen szűk cuccban vetem bele magam az éjszakába, de mind közül talán a nadrágom a legszűkebb, hogy a fontos pillanatban minél jobban mutassa, mennyire is kedvemre való a helyzet. Egy kis kávézó a megbeszélt cél, nem annyira feltűnő hely, talán rejtőzködő az illető, de tuti, hogy gazdag, hiszen akkor nem fizetne ennyit egy körért velem. Gyalog indulok neki a viszonylag rövid útnak, kell egy kis... tér, távolság, levegő... Szeretem kiszellőztetni a fejem munka előtt. Hol jobban, hol gyéren megvilágított járdán haladok és kizárok mindent. Komolyan, még az sem tűnik fel, ha valaki beszól, belém akar kötni vagy bármi. Pontosan annyival előbb érkezek, mint szoktam, elvileg majd az ügyfél megismer, szóval leülök az első bárszékre és várok. Viszonylag türelmesen, amikor megszólal a telefonom. A fenébe is, miért ilyenkor? Nagy nehezen kotorászom elő a táskámból és a kijelzőre pillantva elhúzom a szám. A boss. Mit akar ilyenkor...? Nem túl kedvesen szólok bele, mintha nem tudná, hogy bármikor itt lehet az ügyfél. Hihtetlenkedve hallgatom, hogy bár kifizetett, mégis lemondta. Vannak még hülye emberek. Így járt... nekem meg van egy szabad estém. Kissé rémisztő is a gondolat, hiszen már mióta nem volt és nem is nagyon tudom, mit is kezdhetnék vele. Kezdetnek mondjuk körbepillatok. Semmi érdekes... vagy... várjunk csak. Már éppen feladnám és úgy hely felé néznék, amikor megpillantok egy lányt. Hű... szemrevaló és engem néz. Nem vagyok szívbajos, ha már szabad este, hát fel is állok a bárszékről és a hölgyemény felé sétálok.
- Nem hiszek a sok hülyeségben, hogy minden okkal történik, de talán nem véletlen maradt el a ma esti programom. És te mit csinálsz itt egyedül? Egyébként Andy... – mutatkozok be és anélkül, hogy rákérdezék, zavarok esetleg vagy sem, már ülök is le mellé. kezemmel intek a pincérnek, ha már itt vagyok, innék is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Vicky & Andy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Andy   Vicky & Andy Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 10:19 pm

Valahogy nincs kedvem a szobában ülni és várni hogy a részeg disznó mikor esik be az ajtón. A bárba lekisértette magát, de az ötödik koktél után elküldött, hogy majd egyszercsak jön.
~Hát a pici faszom fog itt dekkolni! Nekem is jár a szórakozás, ez a fasz meg úgyse jön reggelig!~
Leveszem azt a ruhakölteményt ami amúgyis szúr, meg túl szűk is, elmegyek a fürdőbe, megengedem a vizet. Gránittal kirakott gyönyörű fürdőszoba, oroszlán lábakon álló hatalmas káddal a közepén. Amíg a víz halkan csobogva és gőzölögve telíti meg a kádat, szétnézek, itt még nem jártam mióta megérkeztünk. Apró szekrénykék a négy sarokban rajtuk kis tálak, kettőben virághalom,a másik kettőnél egy-egy kis csap és ovális tükör díszeleg. Polcok izlésesen elrendezve, mindenféle luxusnak számító kis cuccal. Leveszek pár üvegcsét és kinyitom, azonnal virágok és fűszernövények illata lengi be a párás levegőt. Az egyiknek a tartalmát beleöntöm a vízbe, azonnal nagy habfelhő képződik a víz felszínén.
~Isteni lesz!~
Mosolyogva emelek fel egy kis habkupacot, mejd belefújok, mint kislány koromban... Apró buborékok tömkelege teríti be a levegőt, pajkosan kapkodok a piciny fehér gombócok után... A víz és a hab már elérte a kellő mennyiséget így elzárom a csapot. Egy távirányítót is találok az egyik kis komódon, az egyik gomb lenyomásával félhomály terül el az eddig fényárban úszó fürdőben, a kíváncsiságom nem hagy nyugodni így egy másik gombot is megnyomok rajta, a plafonba beépített hangszórókból lágy zene szólal meg, önkéntelenül is elmosolyodok. A ritmusra kezdek mozogni, észre sem veszem és már csukott szemmel táncolva vetkőzök meztelenre. Élvezem még egy kicsit a zenét,majd bemászok a kádba...
Jódarabig elidőzök, hisz ilyen kellemes fürdőzésben nem sűrűn van részem és kihasználva a helyzetet kényeztetem is magam, biztos ami biztos alapon. Ahogy az orgazmus végigsöpör törékenynek tűnő testemen, a rángások nyomán víz és hab egyaránt a földön landol... Óvatosan remegő lábakkal szállok ki, valahogy soha nem tudtam mennyi az elég, most sem volt ez másként, járni alig bírok, de hamar erőre kapok.
Fehér vastag törölközőt tekerek magam köré, még most is érzem a virágillatot amivel a habfürdő itatta át a bőrömet. A szobában ledobom magamról, majd kisétálok az erkélyre, szeretem ha a szél szárít meg, valahogy...megnyugtató érzés.
Üdén és fitten lépek vissza a szobába,remegésnek és nedvességnek nyoma sincs. előkapom a bőröndömből a kedvenc felsőmet és miniszoknyámat, semmi mást nem veszek fel mert minek. Leveszem a szék támlájára akasztott táskámat amiben a tárcám és a cigitartóm van, majd az éjjeliszekrényről elveszem a belépőkártyát is és elindulok bele a nagyvilágba. A liftnél egy szobalányba futok, kedves mosollyal köszön rám, legalábbis azt hiszem hogy köszön, mert más nyelven beszélt, én viszonzom a kedvességet majd belépek a liftbe. Egy fiatal srác van bent, végigmérem,de partyképtelen hímringyónak tűnik így gyorsan hátat is fordítok neki.
~Virágzik a biznisz ahogy látom errefelé is...lehet utána kéne érdeklődni mi mennyi...ahh ki a faszt érdekel?! jó ez nekem még egyenlőre így ahogy van...~
Halk dallam jelzi hogy leértünk a földszintre. Az aulán gyorsan végigrohanok, nehogy éppen a bárból kitámolygó kliensbe botoljak... Sikeresen megúszva nagy sóhaj kíséretében lépek ki az utcára.
Nem nagyon ismerem a várost,de pont nem is érdekel, csavarogni akarok, pasizni akarok, dugni akarok...
Egy kávézónál állok meg, fel kéne tankolni legalább egy kávéval az éjszakára. Belépek, apró szélharang édes csilingelése hívja fel rám a figyelmet, ami az ajtó fölé van felakasztva. Lágy komolyzene szól és félhomály teszi ,ég hangulatosabbá a helyet. Az egyik asztalhoz leülve máris előttem terem egy buzgómócsing és rámköszön.
-Mit hozhatok kisasszony? - kérdi csilingelő hangon és máris nyálazza a ceruza végét és a kis jegyzetfüzetkéjére biggyeszti azt. Nem akarom letörni a lelkesedését és az a rengeteg nyál se vesszen már kárba...
-Jó estét! Egy presszókávét szeretnék kérni ha lehetséges, cukor helyett mézzel! Köszönöm!
Az alacsony köpcös pincér elrohan majd pár perc mulva vissza is rohan mintha az élete múlna azon hogy cikázik itt össze-vissza... A kávét leteszi az asztalra, majd mosolyogva kérdezi meg:
- Parancsol még valamit a hölgy?
- Köszönöm nem!
A válasz kissé nyers stílusban érkezett, a pincéren látszik is hogy nem nagyon tetszik neki, de biccent és távozik egy rossz szó nélkül. Ahogy kikerül a képből, a pultnál meglátok egy kimondottan helyes srácot...eléggé feltünően bámulhatom mert feláll és egyenesen felém tart.
- Helló Andy! Én Vicky vagyok. Éppen szórakozni indultam,csak még nem tudom merre és hogyan tovább...
Kicsit meglep hogy meg sem kérdi leülhet e, de valahogy a stílusa magával ragad... Ez a pincér tényleg egy buzgómócsing, alig emeli fel a srác a kezét, már az asztalnál is van. Nem tehetek róla,de elvigyorodok, a kacagás is majd kitör belőlem, önkéntelenül húzom magamhoz Andyt és a vállába harapva próbálom visszatartani a hahotát... Mikor végre sikerül lenyelni a túlzott jókedvet (pedig még nem is ittam) egyenesedek vissza a székbe, de mindenfelé nézel csak a pincérre nem...tudom nagyon jól ha ránézek végem lesz! Tekintetem valahogy Andy ölébe téved és...mivel tetszik a látvány meg is állapodik ott.
Vissza az elejére Go down
 

Vicky & Andy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Andy Brightmore
» Andy & Nick
» Olivia & Andy
» Keiran & Andy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-