KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Feli&&&Trent Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Feli&&&Trent Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Feli&&&Trent Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Feli&&&Trent Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Feli&&&Trent Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Feli&&&Trent Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Feli&&&Trent Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Feli&&&Trent Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Feli&&&Trent Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Feli&&&Trent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Feli&&&Trent Empty
TémanyitásTárgy: Feli&&&Trent   Feli&&&Trent Icon_minitimeVas. Jan. 05, 2014 4:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Feli&&&Trent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feli&&&Trent   Feli&&&Trent Icon_minitimeVas. Jan. 05, 2014 5:25 pm

Egyre kilátástalanabb a helyzetem. Ahogyan itt rostokolok már egy jó ide ebben a városban, kezdek rá döbbenni, nincs számomra remény. Vagy ha van is, akkor valahol jó mélyen eldugva van a föld alatt, ahonnan még véletlenül sem fogom tudni kikaparni. Apám özvegye úgy félti a vagyonát, aminek egy része engem illetne, hogy még külön biztonsági őröket is fogadott fel. Nem tudom, honnan pattant ki a fejéből az a gondolat, hogy én, a vak férfi majd jól kifosztom. Arról pedig nem feltétlenül kell tudnia, hogy a nagyit ráuszítottam. A letargia ideje lejárt, ideje valahogyan a tettek mezejére lépnem. Épp elég időt töltöttem önsajnálattal és önmarcangolással.
A nagyival kivitetem magamat a város szélére, szegényt már megint taxisofőrnek nézem. Nem nagyon tetszik neki, egész út alatt az orra alatt bosszúsan motyog. Persze, nem gondolja komolyan, vagyis remélem. A végén még kitesz egy kis tanyán vagy hol és magamra hagy. Nagyapát is hányszor az őrületbe kergette, de azért szeretem. És már csak ő maradt nekem.
Végül, szerencsémre, nagyi nem tesz semmiféle meggondolatlan dolgok. Kitesz- állítása szerint- egy parkban, a kezembe nyomja a telefonját, amin már beállította az időzítőt. Az majd jelez nekem, mikorra fog visszajönni értem. Bár szerintem úgyis a közelbe lesz, nem igen szeret magamra hagyni. Pláne, hogy milyen volt eddig a hangulatom. Jó, hogy nem végeztem magammal. Ilyet azért még sem tettem volna, vagy igen? Lehetséges.
Elgondolkodva grasszálok fel s alá. A hűvös szellő belekap a dzsekimbe, fázósan összehúzom magamon. Lehet, hogy komolyabban fel kellett volna öltöznöm. Összedörzsölöm a kezeimet, hátha attól felmelegszem. Nem sikerül, ilyen hidegben viszont nem szívesen akarok kint maradni.
Már épp hívnám fel a nagyanyámat, mikor az az átkozott mobil pittyeg egyet és megadja magát, lemerül.
- Az a rohadt...- kezdek bele egy hosszas káromkodás folyamba.
Tanácstalanul forgolászok körbe, míg meg nem hallok valami bizonytalan lépések hangját. A zaj felé fordulok:
- Elnézést, nem tudná kölcsönadni a mobilját? Az enyém éppen lemerült- próbálok normálisan beszélni, és megigazítom az orrnyergemen a napszemüvegemet.
Vissza az elejére Go down
 

Feli&&&Trent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Trent&Nia
» sasha&trent
» zola és trent
» Joan és Trent
» Wade & Trent

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-