KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Carry me home tonight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimePént. Május 09, 2014 2:23 am

18+



A számba veszem, végig nyalok rajta, de nem tetszik neki. Tudom, hogy nem vagyok béna a szopásban, anno alaposan ki lettem okítva, és semmit se felejtettem, de neki nem tetszik, vagy csak a felállással van gondja? Ha most elutasít így, akkor többé nem fogom a számba venni... Többé, már megint ez a szó. Nem is lesz rá alkalmam, hisz nem találkozunk többet.
Felpillantok rá, becsukta a szemeit, talán azért, hogy ne lássa a hátam, talán azért, mert ezt az egészet nem akarja látni. Ha az előbbi, akkor igazán értékelem, ha az utóbbi, akkor meg menjen a francba. De ha látja a hátamat az nem érdekel, láthatja, mások is látták már, csak ne kezdjen el taperolni, mert arra allergiás vagyok, legalább is olyan reakciókat vált ki belőlem.
Nagyon nem akarja, hogy a lábai között tevékenykedjek, így hamar fel is hagyok a dologgal, és feljebb haladok vékonyka testén, csókot kér, és meg is kapja, csöpp kis szájával nem igazán tudok betelni, de végül el kell szakadnom ajkaitól, mert mocorogni akar alattam. Kíváncsian húzódok el tőle, figyelmesen nézve, hogy mit is ügyködik éppen. Elmosolyodok, szóval így szeretné folytatni.
- Nem zavar, ha látsz, csak ne érj hozzám - A szemeibe nézek, majd ráhajolok a hátára és egy csókot adok a gerincére - Azonnal. - Súgom a bőrébe, nem bírok magammal meg is harapom egy kissé.
A derekára markolok, és még közelebb húzom magamhoz, hozzá dörgölőzök, először csak pár ujjammal játszadozik nyílásánál, majd ismételten belé hatolok, figyelek rá, már nem akarom, hogy fájjon neki, de ki tudja, lehet, hogy most még rosszabb lesz, mint az előbb volt. Elégedetten sóhajtok fel, ha neki nem is, de nekem nagyon is jó ez az egész.
Ha nem kezd el nyüszögni, akkor elkezdek benne mozogni, a hátát és a vállát harapdálva. Előre simítom az egyik kezemet az öléhez, rámarkolok, és olyan ütemben kezdem el simogatni, mint ahogyan a csinos kis fenekét dugom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimePént. Május 09, 2014 8:47 am

Azt hiszem, felül kell vizsgálnom korábbi elméletem arról, hogy megmentőm egész eddig hetero volt, mert ügyesen használja a nyelvét odalent is, és igazán kellemes a szája belülről. Annyira, hogy megfeszülök alatta, a combom, a csípőm és az ölem. A szájába némi kis sós nedvesség kerül, mely belőlem származik. Nem akarom, hogy idő előtt elélvezzek, buta kiskölyöknek nézne, de ezt nem tudom visszatartani, ez csak azt jelzi, hogy mennyire jól csinálja, amit csinál, és mennyire élvezem a fájdalom ellenére is.
Nagyon remélem, nem bánja, hogy kicsit a saját kezembe veszem az irányítást, de azt akarom, hogy maradéktalanul élvezze, hogy használja a testem, ahogy csak akarja, mert szeretném őt kiszolgálni. Tetszik ez a felállás. Jobban, mint gondoltam volna. Elsőre furcsa volt, de most már egészen belehelyezkedtem, és ha neki is rendben ez így, akkor semmi akadálya, hogy ne csak most az egyszer, hanem még sokszor, ezerszer csináljuk ugyanezt. Azt akarom, hogy ne csak a testemért őrüljön meg, hanem értem is. Azt akarom, hogy szeressen belém, és mindig vigyázzon rám.
Örülök, hogy hajlandó módosítani az eredeti elképzelésén, és nem a farkamat csókolja, hanem inkább engem, és a számat, mely hálásan fogadja, míg meg nem fordulok. Hajam most már teljesen összekócolódva ül a fejemen, de úgy látom, ez nem igazán zavarja.
- Oké - lihegem. Nincs tapi, de megnézhetem, hát meg is fogom nézni! De most nem tudom, mert teljességgel lehetetlen ebben a testhelyzetben.
Felsikkantok egy picit, a harapás meglepett, de aztán mosoly ül az arcomra, és feldomborítom karcsú cicahátam, haraphat még, ha akar! Megtámaszkodom, fenekem feltolva, négykézláb állva, és hátravetem a fejem. Másodszorra már nem fáj annyira, főleg, hogy most először a kezét használja. Kellemes. Nagyon is az, még ha még érzem is a korábbi fájdalmat. Halkan nyögdécselek alatta, és mélyebbeket sóhajtva, amint harap. Nem akarok elmenekülni a fogai elől, nagyon tetszik, hogy ilyen. Amint simogatni is elkezd, teljes a gyönyör, és így nem is kell sok, hogy elélvezzek. Rövid zihálás és egy elnyújtott nyüsszenés kíséri testem remegését, ahogy végül átjár a gyönyör, és nagyon összekenem a tenyerét. Fenekem hozzá nyomom, és úgy maradok egy pillanatig, ellentartva neki, majd felnézek rá. Neki vajon messze van még a csúcs? Akárhogy is, én teljesen kész vagyok, szerintem látni lehet a szivecskéket táncolni a pillantásomban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimePént. Május 09, 2014 5:23 pm

Zihál, nyüsszen és nyög, olyan édesen vonaglik alattam! Gyönyörű látványt nyújt a hosszú kócos hajával, és az összeharapdált hátával, na meg szépen kiszívott nyakával, szívesen jelölném meg őt még több helyen is, hátha valamelyik hosszabb ideig is megmarad rajta, és másnak nem lesz ahhoz kedve, hogy megdugja őt. Önző gondolatok, amiket nem engedhetek meg magamnak, hisz a fenébe is, még a nevemet sem tudja!
Már én is közel vagyok a csúcshoz, de nem megy, hátra pislog, ártatlan tekintettel néz rám, szépségesen csillognak a szemei. Nem, így nem megy. Megmarkolom a derekát, majd erősen döföm magam belé, mérgesen, amiért hátra kellett néznie. Miért? Miért nem tud a párnába borulni és úgy édesen zihálni egy kicsit, miért kell kíváncsiskodnia?
Elengedem a derekát, majd kihúzódom belőle, felkelek, és a fürdőszobába sietek, nem érdekel ha kérdez, az sem érdekel ha utánam jön. A csaphoz megyek, előkeresek egy borotva pengét, hátra nyúlok, és a derekam mentén végighúzom az élét az éles pengének, miközben a fakramra fogok, és járni kezd rajta a kezem. Zihálok és nyögök, ahogy kicsordulnak az első vércseppjeim, testem megfeszül, és elélvezek.
A pengét beleejtem a csapba, és annak a peremére támaszkodok, szaporán szívom be és fújom ki a levegőt, de ezt igyekszem kontrolálni, de egyelőre nem megy, inkább a gondolataimat próbálom tisztába tenni. Carmint ott hagytam az ágyon, biztos megsértődött, hisz ez nem igazán volt kedves gesztus tőlem, és nem emlékszem, hogy becsuktam volna a fürdőszoba ajtaját magam mögött vagy sem. Ha nem (és ez a valószínűbb) akkor az egészet végig mozizhatta az ágyról. Ha nem jött utánam, amit nem tudok, egyenlőre nem merek hátra fordulni, sőt még a tükörbe se merek belenézni. Félek, hogy meglátom azt a gyönyörű világoskék szempárját, amint félelem és undor ül bennük.
Megnyitom a csapot, hogy megmoshassam a kezeimet, és az ölemet is, majd megtörölközöm, végül halkan felsóhajtva fordulok meg, hogy felfedezhessem hol is van az én drága és gyönyörű vendégem. Ha még itt van és nem rohant ki a világból.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimePént. Május 09, 2014 6:42 pm

Úgy tűnik, nem örül, hogy hátranéztem rá, mert egy kemény lökéssel díjazza, amitől ökölbe szorul a kezem és fejem lelógatva nyögök fel, majd zihálva kapok levegő után, amint kihúzódik belőlem. Tartom magam, de érzem, leszáll az ágyról, és nem tudom miért.
- Ne! Kérlek! - szólalok meg, de nem merem felemelni a fejem. - Bocsánat! - nyüsszenek. Biztos, hogy nagyon dühös rám, amiért elmentem, mielőtt végzett volna. Semmi más magyarázatot nem találok az eseményekre. Igaz, hogy még mindig tele vagyok endorfinnal az orgazmustól. Annyira jó volt, annyira más, mint eddig a többiek! Senki se harapott még belém mintát és senki nem bánt velem ilyen durván és keményen. A gondolattól is újra kezd felállni, de próbálom lehűteni magam.
Felnézek, de megmentőm eltűnt. Magamra hagyott, és egy pillanatig tétovázok. Most mi legyen? Várjak? De ekkor meghallom, hogy a fürdőben épp kiveri magának. Mi? Miért?! Miért nem itt csinálja, hogy lássam? Miért nem élvez el bennem, vagy rám? Felpattanok, és úgy, ahogy vagyok, meztelen kis kerubként lépek utána a fürdőhöz, hogy legalább láthassam, vagy folytathassam, esetleg befejezhessem helyette, bebizonyítva, hogy jó vagyok erre...
De aztán meglátom a vérző sebet a derekán és a véres ujjait, közöttük a pengével. Meglátom a hegeket a hátán. Legszívesebben azonnal sarkon fordulnék, és visszaugranék az ágyra, hogy azt is letagadhassam, hogy utána mentem, nemhogy azt, hogy láttam is, de a földbe gyökerezik a lábam, és nem megy. Belekapaszkodom az ajtófélfába, és végig nézem, ahogy elélvez. Képtelen vagyok levenni a szemem a hátáról, és a friss sebről. Teljesen némán lapulok ott, szerencsére a tükörben sem lát meg, mert a saját teste kitakar, de... Ott vagyok, és látom. Úgy csinál, mintha teljesen természetes lenne ez az egész, én pedig nem tudom, mit kellene mondanom vagy reagálnom.
Végül megfordul, és találkozik a pillantásom az övével. A tekintetem... zavart és értetlen, kíváncsian nézek rá, fogalmam sincs, mi az, amit látok. Nyelek egyet és nem merek mozdulni, de az útjában vagyok, szóval vagy felpofoz, vagy odébb lök, de csak a testemen keresztül tud kijönni a fürdőszobából.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimePént. Május 09, 2014 7:33 pm


Megfordulok, és felemás szemeim az Ő kék íriszeibe néznek. Sok mindenre számítok, csak arra nem, hogy nem fog csinálni semmit sem. Csak áll ott és engem néz, nem tudom hová tenni ezt az egészet, miért nem jön ide és kezdi el püfölni a mellkasomat apró kis ökleivel, hogy én mekkora egy beteg állat vagyok? Megérdemelném, talán még el is szégyellném magam, de csak talán. Hisz nem ismer, nem tudhatja, hogy mit miért is csinálok. Egy darabig csak állok vele szemben, jó pár lépésnyire, és nézem, hogy vajon mik is lesznek a reakciói, de nem csinál semmit sem. Ellököm magam a csaptól, és felé indulok, anyaszült meztelenül, pont úgy, ahogyan Ő is van. Még mindig nagyon tetszik, még mindig vágyom arra, hogy még többet érinthessem őt. Oda sétálok elé, azt várnám, hogy fogja magát és elszalad, de nem, Ő csak áll és néz, én pedig állok vele szemben és vissza nézek rá. Igazán romantikus lehetne ez az egész jelenet, ha épp nem azt mozizta volna végig, ahogy megvágom magam és elélvezek.
Kissé lehajolok, és ha nem húzódik el, akkor a homlokára csókolok.
- Nyugodtan kiakadhatsz. Elhordhatsz mindenféle idiótának vagy szörnyetegnek, nem fogok megsértődni. - szólalok meg halkan, majd ha továbbra sem lép arrébb, akkor felemelem a kezemet, és megsimogatom az arcát, végül inkább fölemelem őt, és visszaviszem az ágyhoz, leülök, és leültetem magam mellé. Átkarolom a derekát, és arcom a nyakába simítom, csókot lehelek oda, ahol kiszívtam puha bőrét.
- Szeretnéd, hogy megkeressem a ruháidat, felöltöztesselek, utána haza vigyelek? - Kérdezem tőle halkan. Nem tudhatom, milyen állapotban is van, lehet, hogy sokkot kapott szegény, én pedig gondoskodni akarok róla. Lehet, csinálok neki még valami ennivalót és megetetem, vagy főzök kakaót, kávét, teát, vagy kap egy pohárka töményet. Vagy egy egész üveggel, ha az kell ahhoz, hogy elfelejtsen engem.  Igen, ez jó ötlet, vagy beállítom a kádba, és alaposan megfürdetem. Bármit megtennék, csak reagáljon már valamit!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 10, 2014 12:25 am

Nem tudom, lehet, hogy sokkot kaptam, vagy egyszerűen csak nagyon megijedtem és megdöbbentem egyszerre, és ezért nem merek kinyögni egyetlen szót sem, de még csak nyikkanni se merek. Csak nézek, és a tekintetem mindent elárul. Azt legalábbis elárulja, hogy nagyon összezavarodtam, és nem tudom, mit gondoljak.
Megrezzenek, amint felém lép, de aztán nem hátrálok el, hanem épp ellenkezőleg, felé lépek és lehunyt szemmel sóhajtok fel halkan a homlokcsókra. Nagyon kedves gesztus tőle és hálás vagyok, hiszen ez kedvesség, nem pedig pofon. Akár meg is nyugodhatnék, nem igaz? De nem tudok, nem, amíg választ nem kapok a kérdéseimre! Márpedig abból van bőven. De először is fel kéne tennem őket, azt hiszem.
Az első felvetéseire arról, hogy mekkora rohadéknak tartom, azonnal azt mondanám, hogy nem gond, hogy semmi baj, hogy minden oké, de nem tudok megnyikkanni. Felemelem a kezem, hogy a hátára simítsam, de időben észbe kapok és nem teszem. Ellenben arcom a tenyerébe billentem megadóan és hozzásimulok, amint felkap. Átölelem aztán a nyakát, és a halántékára csókolok, a hajába túrva fordulok felé, mert hát ülni eléggé kényelmetlen és fájdalmas most, szóval feltérdelek inkább, és közelebb húzódom hozzá, egészen odasimul hozzá meztelen, apró testem, csak hogy egyetlen szavát és érintését se mulasszam el.
- Nem szeretném! - tiltakozom rögvest, és közelebb fúrom az arcom a nyakához. Még csak azt kéne, hogy most öltöztetőset játsszon velem, és magyarázat nélkül kidobjon!
- Miért csináltad ezt? Miért vágtad meg magad? Mi az a rengeteg seb a hátadon? - zúdítom rá a kérdéseimet sokkal inkább aggódva, mint kíváncsian vagy vádlón. De persze tudni is akarom, mi ütött belé. Valahol van még bennem némi újságírói hajlam, bár hogy ebből blogbejegyzés lesz-e... még nem tudom.
Most egyszerűen az a fontos, hogy biztosítsam arról a megmentőmet, hogy nem tartom őt szörnyetegnek.
- Egyáltalán nem tartalak perverznek, csak nem értem... - fűzöm hozzá, mielőtt még azt hinné, elítélem. - Miért bántod magad? - lyukadok ki végül ott, ahol szerettem volna. Nem tudom, érteni fogja-e a kérdést, vagy hogy felháborodik-e azon, hogy miért nem értem, de én életemben most látok ilyet először, és nagyon ledöbbent. És ő az egyetlen kettőnk közül, aki némi magyarázattal tud szolgálni, szóval érdeklődve hallgatom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 5:38 pm

Átölel, hozzám simul, igazán édes, ha egy kismacska lenne akkor megtartanám, de nem az, hanem egy ember, és elég érdekes lenne ha a saját macskámat akarnám nap mint nap megdugni, mert vele az lenne tuti. A kinézete és ahogy próbált elcsábítani! Ahhoz képest, hogy nem akartam megfektetni őt ma, és máskor sem... hát már a következő alkalmat tervezem, de az nem lesz. Nem fog megtalálni, és kész, szépen elfelejtjük egymást, és kész. Nem ül, inkább térdel, egy pillanatig gondolkozok, hogy miért is, majd szépen leesik, hát igen... rég volt ilyenben részem, elfelejtettem, hogy utána nem minden olyan egyszerű és szép. De ha minden igaz akkor feküdni tudnia kell, szóval szépen eldöntöm az ágyon, átpakolom rajta az egyik karomat és az egyik lábamat. Hmm kényelmes és finom illatú, lehet tényleg meg kéne tartanom őt.
De aztán kérdezni kezd, és borússá válik a tekintetem. Miért nem tud egyszerűen csak túllépni a dolgokon, nem mindegy az neki, hogy mit miért teszek?
- Nos... a sebek... nem volt fenékig tejföl az életem, és az amit a hátamon láttál annak a következménye. És... miért érdekel ez téged? Neked jó volt, örülj neki és ne foglalkozz a többi dologgal. Légy önző és ne foglalkozz senkivel se csak és kizárólag magaddal. - Még kicsi fiú, nagyon kicsi, mennyi lehet? Vajon nagykorú már? Aligha nem, hisz egy bárban volt, bár ez nem jelent semmit sem. Csak a nevét tudom, és... illik hozzá, de semmi mást nem tudok, és talán így a legjobb, de akkor Ő mi a fenéért kíváncsiskodik?
- Azért csináltam, mert kellett, szükségem volt rá ahhoz, hogy elmenjek. Vagy másnak okozok fájdalmat vagy magamnak. - Választhattam volna azt is, hogy nem élvezek el, de hát az baromi kellemetlen lett volna.
- Fájdalmat okoztam neked, pedig nem akartad, többet nem teszek ilyet. - Ha tudnék most, akkor egy puszit adnék a csinos kis seggére, hátha gyógy puszi és hamar elmúlik majd a fájdalma.
- Mondd csak gyakran csinálod ezt? - kérdezem, hisz azért jó lenne tudni, hogy hivatásos és akkor készítsem elő a tárcámat vagy sem. Vagy holnap az első dolgom legyen az, hogy felkeressek egy orvost...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 6:05 pm

Kuncogva dőlök el és fészkelem magam a karjai közé. Közel bújok hozzá és hagyom, hogy a lábaink összegabalyodjanak, és nagyon jönne a mozdulat, hogy a hátára simítsam a kezem, de nem merem. Inkább a nyakát ölelem át, abból eddig sem volt baj.
A kérdéseimet ettől még igenis felteszem, pedig látom, hogy csúnyán néz. Lehet, hogy darázsfészekbe készülök épp nyúlni, vagy már bele is nyúltam, de akkor is tudni akarom, mi a helyzet. A megmentőm kiléte egyszerűen érdekel, és nemcsak azért, mert minden info nyom lehet majd.
- Nagyon csúnyán és nagyon sokszor kellett hogy megverjenek, hogy ilyen hegeket hagyjon... - mondom, nem azért, mert kételkedem, csak... Ez a tippem. - Menekült vagy, vagy ilyesmi? - kérdezem, betippelve. a barna bőr és a csodás külseje alapján nem feltétlenül amerikai, a neve is bármi lehet, és valamiért azt hiszem, hogy Amerikában olyasmi egyszerűen nem történhet meg, hogy valakit ennyire megkorbácsolnak.
Pislogok és felnézek az arcára.
- De foglalkozom veled. Érdekelsz! Nagyon is! - húzódom közelebb és megpuszilom a mellkasát, ha hagyja. - Nem tudok önző lenni. Örültem volna, ha közösen megyünk el. De örülök, hogy nem engem vágtál meg. Nagyon megijedtem volna - vallom be kissé pironkodva, és apró köröket rajzolok finom bőrére, melyekből végül szivecskék lesznek.
- Mit csinálok gyakran? Gyakran fekszem-e le idegenekkel? - lesek fel zavartan. Másnak előadnám, hogy persze, millió pasim van, minden ujjamra egy, de neki azt hiszem ez nem tetszene, ezért a másik verziót válaszolom, az igazat.
- Hát... Nem... Nem gyakran, de neked nem tudtam ellenállni. Nem vagyok ám kurva vagy ilyesmi! És elég régen feküdtem le bárkivel, de ezt szerintem észre is vetted. De abban bíztam, hogy élvezted te is annyira, amennyire én, és hogy majd...
Lesütöm a szemem.
- Hogy majd mégis érdekelni foglak később is, vagy ilyesmi.
Még egy szivecskét rajzol pici mutatóujjam a mellkasára.
- Különben, ha ilyen... igényeid vannak, én nem vagyok semminek az elrontója, csak szólj... És akkor nem ijedek meg. Hogy szeretnél fájdalmat okozni nekem? - nézek fel rá újra kíváncsi és kívánós pillantással.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 6:48 pm

Nem akarok felelni neki, nem akarok beszélgetni, nincsen kedvem hozzá, de Ő csak mondja és mondja, és még a végén össze tenne egy egészen vad történetet rólam a fejében, ami semmiben sem vajazna arra ami valójában az én történetem. Tehát válaszolok... pedig hagynom kéne az egészet a fenébe, felöltöztetni és kidobni őt az utcára. Megmentettem, kapott szexet is, mi kell még neki? Válaszok, válaszokra szomjazik.
- Olasz országból jöttem ide még nagyon régen. Nem vagyok menekült. - Mondom, és így talán majd átlapozza a telefonkönyvet és felhív minden olasz nevű pasast a városban, engem pedig nem fog megtalálni. Talán könnyítenem kéne a dolgán, mert szeretném, hogy megtaláljon, kíváncsi vagyok, hogy mit kérne. Mi lenne az az egy dolog amit szeretne tőlem.
Hagyom, hogy a mellkasomra pusziljon, nagyon tetszik ez, elmosolyodom, és megsimogatom még mindig kócos tincseit.
- Talán meg kellett volna vágnom téged, akkor nem kíváncsiskodnál, és nem akarnál megtalálni. De... örülök, hogy nem tettem- Mondom a végére halkan még azt a mondatot. Milyen jó is lett volna egyszerre elmenni, vagy rögtön utána, de nem, én képtelen vagyok arra. Legalábbis eddig még nem sokszor történt ilyen. Érzem, hogy rajzolgatni kezd a mellkasomra, ez is tetszik, nem csak az, hogy ilyen kicsi hozzám képest, hanem ez is. Szeretem, amikor valaki rajzlapnak használ. Nem pillantok le, akkor talán észre venné, hogy mit is csinál és abba hagyná. Köröket rajzol, utána apró szívecskéket. Nem, egészen biztos, hogy fogalma sincs arról, hogy mit is csinál éppen.
Kérdésére bólintok, majd figyelmesen hallgatom a választ, és megkönnyebbülök, így már minden sokkal jobb. Nem kurva és nincs sok alkalmi partnere. Vagy igazat mond, vagy kamuzik, mert tudja, hogy mit szeretnék hallani... de igazat mondhat, valóban nagyon szűk volt.
Ismételten egy görbe vonal jelenik meg ajkaimon, majd megharapom az orrát. Mert miért ne.
- Talán érdekelsz. Talán szeretnélek még látni, mert összességében nagyon tetszett, de ez nem jelenti azt, hogy megkönnyítem a dolgod. Keress csak meg. - Mondom, majd halkan felmorranok. Ez a nézés!
-Ne nézz így! - Szólok rá csöndesen. - A fájdalom nem minden. Itt az uralkodás a lényeg. Szeretnélek elsősorban kikötni. Beletennék valamit a piciny kis szádba, hátha akkor csöndben maradnál. De hogy utána mit csinálnék... még nem tudom. Van pár ostorom, korbácsom, de lehet hogy csak egy nagyobb méretű vibrátort kapnál a fenekedbe. Ahogy a kedvem hozza.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 7:30 pm

FIGYELEM! A hozzászólásban férfiak közti szexualitás jelenik meg.


Eleinte elég mufurcul és szűkszavúan válaszolgat. Elmosolyodom azon, hogy olasz.
- Ha tippelnem kellett volna, a tippjeim közt lett volna - jegyzem meg azért, mert persze nem tudom egy szavát se kommentár nélkül hagyni.
Imádom, ahogy megpuszil, és megint mosolyog! Annyira édes, pláne ahogy körém fonja a végtagjait. Nagyon óvó, féltő testhelyzet ez. És engem egyáltalán nem feszélyez. Hogy érezhetem magam ilyen jól olyasvalaki társaságában, akit ma látok először, és még csak a nevét se tudom? A válaszról fogalmam sincs, de nagyon is kellemes érzés.
- Akkor lehet, hogy már elszaladtam volna - mondom kicsikét mocorogva a karjaiban, de csak azért, hogy még szorosabban öleljen magához. Boldogan kucorodom közelebb, hiszen örül, hogy nem bántott, vagyis örül, hogy kíváncsiskodom, és hogy még itt vagyok. Ez nagyon jó előjel, akkor is, ha csendesen mondta. Igazából az is remek előjel, hogy nem dobott még ki.
Fellesek, és megint nagyon megörülök annak, hogy mosolyog, pedig tulajdonképp lehet, hogy nagyon bosszantom a kérdéseimmel. Széles és magabiztos mosolyt eresztek meg.
- Lehet, el se engedsz, akkor nem kell majd megkeresnem téged.
Megrezzenek a karjaiban, és pislogok, igyekszem eltüntetni azt az arckifejezést, amit ennyire rosszall, és sikerül is, de csak egy pillanatra, ugyanis végigcikázik rajtam egy gyenge kis villám, a halántékomból a hasamon át egészen az ágyékomig, melybe vér kezd áramlani, és megrándul, ahogy a izmos és feszes hasfalához simulok.
- Nem bánom, ha kikötsz és azt se, ha betömöd a szám. De ha zavar, hogy sokat beszélek, csak szólj rám - súgom, és elképzelem magam itt az ágyhoz kötve, megtömött szájjal.
Felkúszom hozzá és a szájára simítom a kicsi számat. Egészen kezd felélénkülni a kis farkam, biztos, hogy már érzi, de nem zavar, azt akarom, hogy tudja, mennyire felizgat a puszta szavaival és azzal, hogy csak elképzelem mindazt, amit csinálna velem.
- Most melyikhez volna kedved? - súgom az ajkai közé, és addig ficergek, míg keze a fenekemre nem simul. - Próbálj ki, kérlek!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 7:12 pm

18+


Mocorog, elengedném, de nem el akar kukacmozgásban távolodni tőlem, hanem éppen közelebb jön, még szorosabbra fűzöm körülötte a karjaimat, csoda, hogy még kap levegőt. Nem akarom elengedni, pedig egyszer muszáj lesz, nem maradhat itt örökké, na meg én sem maradhatok életem végéig ágyban vele, pedig milyen jó is lenne! Igaz be kéne szereznem egy cselédet, aki ellát minket étellel meg takarít és mos, na meg megeteti a kutyámat. De csak ennyi, a többit mind megoldanánk kettesben. Mély lélegzetet veszek és beszívom az illatát, tudom, hogy nem fogom egy jó ideig elfelejteni ezt az illatot, és lehet, hogy most egy szentimentális barom vagyok, de tudom, hogy így lesz. Nagyon remélem, hogy egyik tömegközlekedési eszközön sem lesz ilyen illata senkinek sem a következő napokban, mivel igen csak kellemetlen lenne álló farokkal mászkálni a városban.
Felles rám, elkapja a tekintetével ahogy mosolygok, és ezt viszonozza is. Gyönyörűséges amikor mosolyog. Utálom is ezért, egy galád gazfickó, amiért így néz ki, és amiért marni fogom egy darabig, amiért elengedtem, de muszáj lesz, nem tudja mit akar, nem akarhat engem. A legtöbben nem szeretik ha megütik őket vagy egyéb dolgokat csinálnak velük, és saját bevallása szerint ha őt vágtam volna meg akkor elfutott volna. Nem való mellém, nincsen itt semmi keresnivalója sem, mégis ha most megpróbálna kimászni mellőlem még szorosabban magamhoz ölelném, esetleg ráfeküdnék, hogy sehogy se tudjon menekülni. Igen, hmm ez jó ötlet, pici vékonyka teste alattam, már tudjuk, hogy nagyon is jól mutat, de talán ideje lenne megismételni azt a felállást, nehogy elfelejtse, mert én biztosan nem fogom.
- Nem gondolod, hogy egy kicsit túlságosan is magabiztos vagy? Azt mondtam, hogy elengedlek és meg kell keresned ha akarsz, tőlem következő menetet, tehát ehhez is fogom tartani magamat. Szépen haza fogsz menni, esetleg hazaviszlek, ha messze laksz. - felelem neki, majd újra beszélni kezd. Szórakozottan hallgatom.
- Nem, nem érted. Nem zavar ha beszélsz. Ilyenkor. De ha azt akarom, hogy ne beszélj, akkor tenni fogok arról, hogy ne tudj megmukkanni. - Nem bír magával, felkúszik hozzám és megcsókol, majd tovább ficereg, vissza csókolom de csak röviden.  Ismét éledező férfiassága a hasamhoz simul, szóval tetszik neki az ötlet, hogy kikössem és betömjem a száját, hát mit ne mondjak nekem is tetszik, de nem akarom elképzelni, nem akarom, hogy az én ölembe is vér kezdjen áramlani, de ez ellen aligha tehetek valamit, a közelsége és a puha bőrének érintése megrészegít. Kezem lesiklik a fenekére, és magamhoz szorítom, válasz helyett az ajkaira tapasztom a számat, megnyalom, majd megharapom csinos kis ajkait, magam alá fordítom, gyakorlatilag testemmel belepréselem az övét az ágy matracába. Nem irigylem, nem lehet valami kellemes helyzet ez neki, fel is emelkedek róla hamarosan, és felállok.
- Itt maradsz az ágyon, rögtön jövök. - szólok rá, majd kimegyek a szobából, át egy másik szobába, matatok ott egy keveset, egészen pontosan keresek valamit, amivel kikötözhetem őt az ágyhoz és betömhetem a száját, ha már ezt szeretné, akkor meg is kapja. Visszamegyek a szobába, és nagyon remélem, hogy szót fogadott, és még mindig ugyan úgy van, ahogy hagytam. A szájpecket az éjjeliszekrényre teszem, mégsem fogom használni, még nem, mi van ha szólni akar, hogy hagyjam elmenni, és nem tud majd sehogy sem jelezni nekem? Nem, egyelőre megmarad az, hogy szól, aztán majd talán később megkapja a pici szájába azt. A szekrényhez lépek előveszek belőle egy övet, majd az ágyhoz megyek, és végignézek rajta, olyan csodásan fest aprócska vékony testével a hatalmas ágyamban! Felmászok az ágyra, fölé magasodok, és a szemeibe nézek.
- Ha nem tetszik, vagy nagyon fáj, akkor szólsz, világos? - Várok, amíg valami beleegyezés félét nem produkál, majd átfordítom a hasára, a karjait kinyújtom és a fejtámlához kötözöm egy szép selyemkötéllel, ami nem mellesleg pont olyan színű, mint a szemei. Igazán csodás párosítás. Feltérdeltetem, és megsimogatom a fenekét, majd felsimítok a hátán, hogy aztán a hajánál megragadva feszítsem hátra a fejét. Fölé hajolok és megharapdálom ott a nyakát ahol korábban kiszívtam a bőrét. - Kapni fogsz pár ütést a csinos kis seggedre, mondjuk ötöt. Hangosan fogod számolni őket, megértetted? - Bizsereg a kezem, elő akarom venni a gyertyáimat, nézni ahogy a forró viasz végiggördül a gerince árkában amíg meg nem szilárdul. Oh, hogy milyen gyönyörűséges is lenne! De neem, nem vehetem elő őket, nem szabad, egyelőre elég lesz ez is. Feltérdelek és kétrét hajtom az övet, majd a fenekére simítok, egy kis ideig jár rajta a kezem, majd elveszem és oda csapok az övvel. Nem túl erősen, épp hogy csak rózsaszínben pompázzon utána a bőre egy kis ideig. Végigsimítok az ütés helyén, mosolyogva nézem, annyira gyönyörű!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 12:38 am

FIGYELEM! A hozzászólás férfiak közti nemi aktust és BDSM tartalmat ír le.


Hát ami azt illeti, kezdek lassan nem-kapni levegőt ebben a szoros ölelésben, de annyira jó érzés, ahogy erős karjai körém fonódnak, és ilyen makacsul fog, mintha soha többé el se akarna engedni! Bár így lenne. Érzem, hogy szimatol, remélem, jó illatom van, de annyira jó nem lehet, mint neki.
- Miért baj, ha magabiztos vagyok? - pillogok fel rá. - Tényleg szeretnélek látni és megtalállak majd, talán nem hiszed? De egyébként ha már hazaviszel, akár fel is jöhetnél, és folytathatjuk nálam is... De ugye nem akarsz most kocsiba tuszkolni és elfuvarozni innen? Olyan jó itt - sóhajtok. - Örülök, hogy nem zavar. Általában kicsit sokat beszélek.
Az ígérete, mely szerint majd gondoskodik a némításomról, megint csak mosolyt csal az arcomra. És végül aztán veszi a lapot és magához ölel újra így, hogy rajta hasalok, nagy keze apró fenekemre simul, és egy izgalmas csókot kapok tőle, melyet nem győzök viszonozni, mire máris maga alá fordít. Megint. Ez az! Örülve nyúlnék utána és tárom szét ismét a lábaimat, de már fel is pattan mellőlem! A csudába, most meg hová...
- Igen, Uram - válaszolom kajánul, vajon mit eszelt ki? Amint kimegy, felpattanok, feltérdelek az ágyon és a szélére kúszva, de arról le nem mászva lesek utána a félig csukott ajtón keresztül. Hallgatózom, hogy vajon mégis mit csinál, tippelek, hogy hová ment, de csak kotorászást hallok. Amint meghallom közeledő lépteit, ismét hanyatt vetem magam az ágyon.
Szőke hajam glóriájában egészen ártatlan angyalkának tűnök, aki meg se moccant. Viszont a pózból, melybe vágtam magam, hamar felkönyökölök, hogy jobban láthassam, mégis miket hozott magával. Egy szájpecek! Megvillannak a szemeim, de nem hozza ide, csak az asztalkára teszi, nem értem, miért, de nem szólok közbe, bizonyára tudja, mit csinál. Na a derékszíjra viszont már nyelek egyet, rögtön elfekszem megint, amint fölém hajol. A szemeim hatalmas akvamarinokként, kíváncsian és nyíltan csodálkoznak rá, mintha ki nem tudnám találni, mit is szeretne, és hát nagyon sok fogalmam valóban nincs róla, de csináljon bármit, nem érdekel, amíg látom ezt a kaján és tüzes pillantást a szemeiben.
- Rendben, szólni fogok - bólintok, és le se veszem a szemem a szeméről, már amíg tudom, hiszen máris megfog és megfordít. Hm, nos nem csodálom, hogy a kis fenekem akarja látni, tényleg csodaszép és kerek, hála a netes popsifeszesítő videóknak. A kezem máris kötelet kap, én pedig rózsás kis ajkamba harapok, és fellesek rá kíváncsian. Kéjesen tolom fel a fenekem egy hangyányit, épp egy sóhajtásnyit, hogy teljes örömfelületével megmentőm tenyerébe simuljon, majd őszinte és ösztönös nyögés hagyja el a szám, amint hátratépi a fejem a hajamnál fogva. Kiszolgáltatottnak érzem magam ebben a testhelyzetben. Szinte érzem azt, ahogy kést fog a torkomhoz, és nagyon beindulok rá. Torkomból újabb nyögések törnek fel a harapdálásra, lehunyom a szemeimet.
- Igen, értem - eresztem ki puha, nedves ajkaim közül a puha, nedves sóhajt, de arra, ami történik, hiába látom a szemem sarkából, nem vagyok felkészülve egészen.
Az első még annyira nem is fáj, de annyira furcsa! Bevallom, hangosan felnyögtem, és egy kicsit fájdalmasan is, volt benne persze vágy is, de... Csíp, kicsit bizsereg, de hűvös tenyere kiváló gyógyír. Ekkor jut eszembe, mit ígértem, és jó fiúként ki is mondom:
- Egy!
Vajon jön a következő is? Ha igen, epekedve várom, kíváncsian és lelkesen, miközben megkapaszkodom az ágytámlában, hiszen térdelni és támasz nélkül előre hajolni nem valami kényelmes. Így jobban hátra is tudom tolni a kis seggem. Nem merek hátranézni rá. A múltkor is akkor ugrott felé s hagyott faképnél, mikor hátranéztem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 12:11 am

18+

Igan Uram! Ezzel felelt, lehet nem is kellenek segédeszközök, mert nem bírom ki míg idehozom őket, és szimplán inkább megdugom így ahogy van? De neem, kellenek azok, ki akarja próbálni, tehát megyek is értük, bár nem sok mindent hozok, és mikor vissza térek még mindig ugyan abban a kitárulkozott pozícióban feszít, mint ahogyan hagytam. Olyan csodásan néz ki! Egyszerűen nem tudok betelni vele.
Apró jelek után kutatok a tekintetében, olyasmi után, ami azt jelezhetné nekem, hogy nem mer velem lenni, hogy fél tőlem, és ettől az egésztől, hogy uralni akarom a testét. Azt a csodás vékonyka testét. Akarom, és kíváncsi vagyok, majd ha megtalál, akkor feszegetni akarom a határokat, mi az amit még kibír? Vajon mi az, amit még majd megenged nekem? Persze ha megtalál, akkor tudni fogja, hogy ki is vagyok valójában, mivel foglalkozom, és ha szárnyra kap egy olyan pletyka, miszerint a tanár úr keményen szereti, abból még bajaim is lehetnek. Meg kell vele ígértetnem, hogy lakatot tesz arra a csöpp szájára. Bár ezzel talán már elkéstem, akkor kellett volna megígértetnem vele, amikor még lent voltunk a konyhában, de hát ki tudott volna neki ellenállni? Fogadok, hogy még egy heterónak is elcsöppent volna a nyála arra, amit ott leművelt. Vagy csak velem vannak gondok.
Szemeiben nem látok semmit se, ami megállításra késztetne, pedig alaposan kerestem, de nem, inkább kíváncsi, tuti, hogy még ilyen helyzetben sohasem fenekelték el őt alaposan. Na majd én, mert megtehetem... és mert meg akarom tenni. Akarom látni a gyönyörű rózsaszín csíkokat a farpofáin. Talán a tenyeremmel kellene lenyomatot hagynom rajta, de most már mindegy, most maradunk az övnél. Az személytelenebb, legalább is nekem, hogy miért, azt ne kérdezze senki sem, hiszen úgysem felelnék rá.
Csodás hangja van amikor a bőr találkozik a bőrrel, de az a hang még csodálatosabb ami kijön a száján. Hangosan nyög, igaz kicsit fájdalmában is, de ez még a jó arány, majd jobban fogja élvezni. Nem mondja, hogy egy, nem számol, egy pillanatig megfordul a fejemben, hogy eloldozom a kezeit, kidobom a házból, utána meg kiverem magamnak, de szerencsére mondja azt az egy csodás szót.
Nem hosszasan időzik rajta a kezem, hamar kapja a következő ütést, próbálom nem oda adni ahova az előzőt kapta. Következőleg ismét a kezem simít a kis fenekére, ami egyre érzékenyebb lesz neki. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog szólni, majd ha letudtuk mind az öt ütést. Ha kimondta a következő számot, akkor kapja a következőt, majd az utánit, egy kis pihenést következtében. Milyen kis érzékeny lesz neki, mikor majd a csípőm fog hozzá ütődni, miközben mélyen benne járok majd... ahh akarom most! De nem, először szépen megkapja a maga kis ütéseit, ha nem panaszkodik, akkor összesen ötször csapok a fenekére az övvel, ha panaszkodik, akkor abba hagyom hamarabb.
Amint végeztem vele elfekszek mellé, és végigsimítok a hátán, a gerince mentén.
- Jól van, ügyes voltál. - puszilok a halántékára, majd felkelek, és az asztalhoz megyek, felveszem a szájpecket és visszamegyek hozzá.
- Most már nem foglak bántani, annak vége, most már nem fog fájni, csak kicsit kellemetlen lesz, és... nyisd ki azt a szép kis szádat. - Ha megteszi akkor beleteszem a szájába a gumilabdát, és hátul a fejére erősítem, hogy ne essen le bármit is csinál. - Kényelmetlen? - Valamilyen bólogatást vagy fejrázást várok, mert amíg nem kapok vissza jelzést nem lépek tovább, és ennek a döntésemnek a farkam örül a legkevésbé.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 1:53 am

FIGYELEM! A hozzászólás férfiak közti nemi aktust és BDSM tartalmat ír le.


Jó, hát kicsit azért jobban fáj, mint számítottam rá, még sokkal az után is, hogy megütött, hiába simogat meg. De azért jól bírom, mármint nem csuklok össze. Ötöt ki lehet bírni ebből, és biztos csak azért sajog így, mert teljesen új vagyok ebben a kinkben. De ha sokszor leszünk együtt (nem ha: amikor!), akkor meg fogom szokni, nem is fogom már érezni. Ez az, ami tartja bennem a lelket, mikor rám húz még egyet. Összeszorítom a fogaimat, és kinyögöm:
- Kettő! - nyögöm megint.
Ezúttal rövidebb ideig tart a simogatás, a harmadik jön, én pedig azonnal számolok. Gyerünk, még kettő, csináld! Ki kell bírnod Carmin. Nem vagy te olyan gyenge! De a megmentőm vár, talán hagy pihenni. Megnedvesítem az ajkam, és örülök, hogy kicsit békén hagy, talán meggondolta magát? Ah, annyira jól esik a simogatása, bár inkább ezt folytatná! De nem, újra és újra lesújt, összesen ötször, de ennél szerencsére nincs több. Minden ütés után hangosan nyögtem, de az ötödiknél inkább már csak nyüsszentem. Mindenem remeg. Édes istenem, itt halok meg!
Hirtelen az jut eszembe, milyen érzés lesz leülni, te szentséges ég, de remélem, van valami gyógykenőcse ezekre a sebekre, vagy valami... Nem tudom, maradt-e szép kis popsimon ép fehér bőrfelület, de még a levegőt is érzem, amit az kelt, hogy megmozdul mögöttem, és felemeli a karját. Kicsit elgondolkodom, mi örömet lel vajon ebben. Mi motiválja arra, hogy ettől izguljon fel? Talán ő is mindig meg lett verve, mielőtt megdugták? És ő élvezte? Nem tudom, fogalmam sincs, de a hátán levő hegek erről árulkodnak. Vagy egyszerűen lehet, hogy ez valami idegi alapú dolog. Vannak például emberek, úgy hallottam, akik csak akkor tudnak elélvezni, ha a párjuk közben a mellbimbójukat csavargatja szigorúan jobbra, két ujjal. De nem, azt hiszem, megmentőm esetében most valami más eset áll fenn, és az első megérzésem a helytálló.
És én? Attól, hogy eltűröm ezt? És még kicsit fel is izgat? Mert az tény, hogy a farkam éledezni kezd ettől az egésztől, noha sose voltam nagy fájdalompárti. Puhány kölyök vagyok, ijedős és gátlásos, igaz, csak akkor, mikor nem udvarlási vagy félig-meddig párkapcsolati szituációban vagyok valakivel. Olyankor gátlástalan vagyok és őszinte. Mint most. Hogy szinte könyörögtem neki, hogy verjen meg, és még élveztem is!
Ránézek, és elborulok oldalra, képtelen vagyok tovább térdeplésben maradni remegő lábaimmal. Felnézek rá és nyelek, most veszem észre, hogy kicsit verejtékezem. Azért egy puszinál több dicséretet vártam volna! De nem jegyzem meg neki. Nem merem.
Ekkor végre felveszi a szájpecket, és miközben arra gondolok, kinek a szájában lehetett ez korábban, az is eszembe jut, hogy remélem, megmosta, mielőtt az én pici ajkaim közé teszi. Tisztának tűnik. Kinyitom a szám, a pecek becsúszik a helyére. Próbálok válaszolni, de csak artikulátlan hangok jönnek ki a számon, ezért inkább csak megrázom a fejem, hogy feleljek.
Megragadom a kötelet, amivel kikötött, és tekintetemben ott a kérdés: mit szeretne? Térdeljek fel megint? Kérnem kellett volna előtte valami gyógyszer,t ez így nem lesz jó! El se merem képzelni, mi lesz, ha még meg is dug. A sebeim vérezni fognak, ha kidörzsöli őket, vagy... fogalmam sincs. Piros csíkos zebraként várom, mi fog történni, s már nagyon szeretnék egy kis örömet és élvezetet is! Így, hogy múlik a fájdalom, már nem is olyan rossz. Sőt, arra gondolok, csapkodhatna még! Állítólag el lehet menni csak a fenekeléstől, bár abban a sztoriban, amit hallottam, a fiút a nő a térdére fektette és a farka épp a nő combjai közt volt, szóval ott a súrlódás meg más is közrejátszott. De itt? Mi lesz? Jaj, ne, nyál kezd csorogni az államon. Máris? Sokat ihattam, hogy ez történik! Felnézek rá, hogy látja-e, de nem tudom, tesz-e majd egyáltalán valamit, vagy csak nézi.
Egy pornócsatorna is megirigyelhetné azt hiszem a műsorunkat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 21, 2014 1:01 pm

18+

Eldől oldalra, mint valami zsák krumpli, pedig nem engedtem meg neki, nem engedtem meg, hogy megmozduljon, és ezért igazán megérdemelne még egy kis ütlegelést, mondjuk még hármat arra a csinos kis hátsójára, de úgy döntök nem, épp elég büntetés lesz neki az, amikor majd megdugom. Kíváncsi vagyok, hogy mit is fog hozzá szólni, hogy képes lesz e elélvezni majd. Magam miatt most nem aggódok, én egészen biztos, hogy el fogok menni, méghozzá belé, úgy ahogy az előbb kellett volna.
Lehet, hogy neki ez az egész nem volt elég,lehet, hogy nem tudja értékelni, de majd megmutatom neki, hogy el lehet menni úgy is, hogy egy ujjal sem érek puha bőréhez. Hihetetlen, már a következő és az az utáni alkalmat tervezem amikor együtt leszünk, pedig lehet, hogy egyáltalán nem is fog megtörténni. Csak tőle fog függeni, és ki tudja, talán annyira fog fájni a kis feneke, hogy úgy dönt inkább keres magának valaki normálisat ahelyett, hogy az én keresésembe fektetné az energiáját.
Megkapja a szájpecket, és megrázza a fejét, tehát nem kényelmetlen neki. Helyes, jól van. Örülök, hogy nem kezdett el hisztizni miatta, pedig minden joga meg lett volna rá, hisz nem tudhatta, hogy a kis játékszer új, nemrégen jött a boltból. Minden ilyet lecserélek, ha egy "kapcsolatom" véget ér. Szimplán higéniás szempontból, na meg az emlékek miatt. Az újnak semmi köze a régihez, ezáltal mindenki újakat kap.
A kezeihez nyúlok, és eloldozom a szalagot amivel eddig ki volt kötve, és egy kis szabadságot adok neki így, de nem sokat, mivel nem fogom engedni, hogy elkezdjen önállóskodni itt nekem és mindenfélét kitalálni. Rám néz, találkozik a pillantásunk, és elmosolyodok, azon ahogy nyáladzani kezd. Kis édes. Odanyúlok, és letörlöm két ujjammal a nyálát, másik kezemmel pedig a farkához nyúlok, és adok neki egy kis élvezetet, hogy tudja, innentől jön az a rész amit már Ő is élvezni fog, nem csak én.
Vissza megyek az eredeti helyemre, a derekánál fogva húzom fel őt ismét az előbbi pozícióba, lehajolok, és a nyelvemet végigfuttatom az enyik vörös csíkon, a nyálától nedves kezemmel pedig előkészítem a befogadásomra. Mikor úgy látom, hogy már kész, megharapom a hátsóját, felegyenesedek, és belé hatolok.. ahhh még mindig jó, hangosan nyögök, és azonnal mozdul a csípőm tovább, a fejem előre hajtom, a hajam elrejti az arcomat, talán jobb is így, mert ha hátra les, akkor nem látja azt az ádáz képet ami kiült az arcomra, csak mert élvezem, hogy fájdalmat okozhatok neki minden egyes lökéssel. Előre hajolok, és megharapom a hátát, kezem pedig betéved a lábai közé, neki is egy kis örömet okozva. Remélem hamar eljut arra a szintre ahol jelenleg én vagyok, mert nekem nem sok kell már ahhoz, hogy elmenjek.  
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 11:22 pm

FIGYELEM! A hozzászólás férfiak közti nemi aktust és BDSM tartalmat ír le.


Lehet, nem volt jó ötlet ilyen kecstelenül eldőlnöm oldalra, de esküszöm nem bírtam tovább. Jó, esküdni rossz dolog, és ha muszáj, biztos bírtam volna még, de semmi sem muszáj, főleg, ha szexről van szó. Igaz? Vagy talán nem? A számban fura ez az izé, de nem is érzem az ízét. Nagyon mélyen elpirulok, mikor letörli a nyálat az államról, lesütöm a szemem és el akarok süllyedni, ez most biztosan nem szexi. Mégis mintha tetszett volna neki, nem értem... Miért oldoz el? De nem tudok beszélni, csak nyögni, ahogy a lábam közé nyúl. A keze mindent megér, egyszerűen imádom, ahogy hozzám nyúl, végre, nekem is jár egy kis kényeztetés! Négykézlábra állok, megtámaszkodom a tenyeremen, így már kényelmesebb egy kicsit. Felnyögök mélyen, fejemet hátravetve, a nyelve szinte éget a szíj nyomán, és az ujjazás hatására a nyögés elnyúlik, lehunyt szemmel tolom hátra a fenekem, de aztán szinte sikkantok, igaz, a pecektől kissé artikulátlanul, a harapása megijeszt és fáj is, kicsit. De azt hiszem, szereti ezeket a hangokat, talán még jobban felizgatja, mintha végig teljes, néma csendben lennék.
Nem hittem volna, hogy ennyire fog fájni az, hogy az öle a megvert, piros és érzékeny fenekemhez ér, és összedörzsölődik, sőt. Végigfut rajtam a remegés, libabőrös leszek egész testemben. Fáj, minden egyes rohadt lökése fáj! Miért csinálja ezt velem? Miért élvezi ezt? Miért bánt? Közben persze tudom, hogy csak magamra vethetek, én akartam ezt, én könyörögtem és én kurvultam neki, én voltam buta és naiv. Talán jobban fáj, mintha egyszerűen csak hagytam volna, hogy a mosdóban megerőszakoljanak. Vagyis: ha Ő, megmentőm hagyta volna. Nem merek felnézni rá. Nem bírom tartani sem magam, tenyerem helyett a könyököm támasztom le, így még jobban megfeszül a piros bőr a hátsómon, még jobban fáj, de egyszerűen képtelen vagyok úgy maradni. Alig kapok levegőt. Sírok?! Ne, nem láthatja! Még jó, hogy a hajam az arcomat eltakarja, és oda is tapad a nedvességtől. Elvesztem. Nem ellenkeztem eddig se, de most már hirtelen átszakad egy gát. Itt vagyok, kipeckelt szájjal egy idegen perverz fickó ágyában, aki megvert, összeharapdált, és most keményen magáévá tesz, énnekem pedig be kell vallanom, hogy élvezem. Lapockáim megvonaglanak a harapásai alatt, nyögdécselek, keservesen nyöszörgök, mert fáj, de közben levegőért is kapok. Aztán hangosat kiáltok, persze a számban levő golyótól ez is csak valami fura vinnyogás, és elsülök a kezében. Arcom a matracba fúrom, hogy ne lássa. Biztos halálosan ki fog ábrándulni belőlem, hogy mekkora egy mocskos ribanc vagyok. El fog küldeni. Ki fog dobni, mint ahogy a használt, megunt játékot dobják ki. Biztos mindent visszaszív majd, amit mondott, és ettől megint könnyezni kezdek csendesen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 12:03 am

18+


Figyelnem kéne rá, de egy idő után nem megy. Képtelen vagyok a reakcióira figyelni, arra, hogy szinte össze csuklik alattam a karja, vagy a fájdalmas nyöszörgésére. Hallom, de hallok ott mást is, vagy talán csak beképzelem az egészet? Beképzelem magamnak az egészet, hogy tetszik neki? Hiszen még mindig merev a kezemben, akkor nem lehet semmi gond sem. Nem ment el a kedve tőlem, vagy ettől az egésztől. Élvezi Ő is, és élvezem én is, mert ez jó, kielégítő, és eszméletlen.
Próbáltam finom lenni vele, tényleg próbáltam, de egyszerűen nem ment, most végre úgy csináljuk, ahogy én akarom, ahogy a meleg kis rózsaszín hátsója az ölemhez ér... eszméletlen. Elélvez, és hangos nyögéssel élvezek el vele egyszerre, belemarkolnék a hajába, hogy hátrafeszítsem a fejét, hogy megcsókolhassam, de tudom, hogy ez nem fog menni, mivel tele van a szája, de sebaj, majd hamarosan ki fogom venni belőle azt a vacakot.
Hangosan zihálok, a testemre vékony rétegben veríték ült ki, zuhanyozhatok majd le megint, de nem baj, megérte, ahh ez mindent megért. Tiszta kezem ujjait végighúzom a gerince mentén, közben kicsusszanok belőle, és hagyom, hogy oldalra dőljön, ha akar. Mellé mászok, és oldalra simítom a haját, hogy láthassam az arcát, de elrejti előlem.
A francba.
Ez így nem lesz jó. A jó büdös... miért nem figyeltem rá oda? Ha tetszett volna neki biztos rám nézne, gyönyörű világos csillogó szemeivel, kielégülten pislogna rám, de nem, inkább elrejti előlem magát.
- Jól van. Fordítsd el a fejed, had vegyem ki a pecket a szádból. - Ha megteszi akkor hosszasan szitkozódok magamban amint meglátom az arcát és a szemeit. Sír... sok mindenre számítottam, de erre azért nem. Legalább már tudjuk, hogy soha többé nem fogjuk látni egymást, hisz ha sír akkor biztos nem tetszett neki, és nem akar többé ilyet. Ami jó, akkor megmenekül tőlem, és nem fogom véghez vinni azt a sok perverz dolgot amit már a fejemben elterveztem vele.
Leveszem róla a szájpecket, és félre dobom, majd megsimogatom az arcát, és letörlöm, majd inkább lehajolok hozzá, és lecsókolom az arcáról a könnyeit. - Ne félj, többet nem foglak bántani. Vége van. - mondom neki abban reménykedve, hogy hinni fog majd nekem. - Maradj így, rögtön jövök. -szólalok meg ismét, és felkelek az ágyról, pár percre kimegyek a szobából, hogy aztán egy tubus kenőccsel a kezemben térjek vissza. Felmászom mellé, letekerem a tubus kupakját, nyomok egy kis krémet a kezemre, majd óvatosan a fenekére kenem. Próbálok minél finomabban hozzá érni. - Hűsít és segít a gyógyulásban, jót fog tenni...Ha felszívódott akkor haza viszlek, ha akarod, vagy hívhatok egy taxit is...  Nagyon sajnálom. - Az utolsó két szót halkan mondom, talán meg sem hallja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 9:07 am

FIGYELEM! A hozzászólás férfiak közti nemi aktust és BDSM tartalmat ír le.


Alig, hogy remegve elélvezek a kezében, ő is követ, hangosan nyög, és kicsit kizökkent ez a gyönyörű hang, és az érzés, ahogy megtölt belül. Ekkor jut eszembe, hogy nem használtunk óvszert, és hogy biztos el fogok kárhozni, de ez csak egy villanásnyi gondolat, mert sokkal szívesebben gondolok a hangos nyögésre, amit hallatott. Összegömbölyödöm az ágyon, amint elenged. Eléggé bepánikolok, mert lehet, hogy ezt se fogom soha többé hallani, és az borzalmas lenne. Mert az, hogy most fájt, nem is volt olyan nagy ár azért, hogy halljam, amint bennem élvez el. És ha neki csak így megy, akkor nekem kutyakötelességem teljesíteni a vágyait, ha azt akarom, hogy megtartson. De akkor se tehetek róla, egyszerűen túlságosan megrázó volt ez az egész, megalázva, kisemmizve érzem magam, és ettől borzasztóan szomorú és üres tekintettel nézek fel rá félve, a csapzott hajam alól, pedig észrevehetném, hogy mellém dől, simogat, és aggódva figyel, de egyszerűen képtelen vagyok összeszedni magam. Látom rajta, hogy csalódott, és hogy nem erre a látványra számított, biztos ujjonganom kellene az örömtől, amiért végre megdugott, és tényleg ezt kellene, de... Ez nem egy szokásos kis együttlét volt. A megmentőm nem egy szokványos, átlagos pasi. Én meg tiszta hülye vagyok, amiért kezdek egyre jobban vonzódni hozzá, pedig tőlem aztán távol áll mindenféle mazochizmus vagy a megalázottság érzése utáni vágy. Engedelmesen tartom a fejem, amíg kiveszi a golyót a számból, megnyalom a számat, majd megtörlöm a kézfejemmel, mert megint nagyon gusztustalanul nézhetek ki, de hozzám ér, finom keze az arcomra simul, és a könnyeimet törölgeti, miközben én szipogok. Egészen meglepette nézek fel rá, és lehunyom a szemem a csókjaira, felsóhajtok. Válaszolni akarok neki, de fogalmam sincs, mit mondhatnék, hiszen ezek csak dédelgető, vigasztaló szavak, én pedig lassan csillapodom, bár még mindig elég zaklatottan ver a kis szívem. Könyörgőn nézek rá, a keze után kapok, hogy ne menjen sehová, de csak ott hagy, mert én megfeledkezem arról, hogy akár utána is szólhatnék. De aztán felbukkan újra valami gyógykenőccsel, bár az is lehet, hogy sima babapopsikrém, de nem is érdekel. Arcomon máris megkönnyebbülés látszik, hiszen a krém baromi jó. Persze biztos rengeteg ideje volt kikísérletezni, mi lehet a megfelelő szer, ha egyszer ez a derékszíjas verekedés fétise.
- Köszönöm.
Amint befejezi, odakúszom hozzá, akárhol is üljön, térdeljen vagy feküdjön, és körbefogom a kezemmel, magamhoz húzom, persze csak ha hagyja magát, és a karjaiba bújok, épp mint ahogy az előbb feküdtünk. Nagyon vigyázok, hogy ne érjek a hátához, de azt akarom, hogy öleljen át, úgy is rendezem a karjait. Közben persze hallom a szavait és nem tetszenek.
- Ne küldj el... Sajnálom, tudom, hogy nem így kellett volna reagálom, de... Jobban fájt, mint számítottam rá, kérlek ne haragudj! - nyivákolom a mellkasába, már ha mellém feküdt és engedte, hogy odabújjak. Ha nem, akkor csak nézek rá könyörgő kiscica szemekkel.
Végül kis gondolkodás után hozzáteszem:
- Én nem akarom, hogy soha többé ne csináld, mert akkor soha többé nem is akarsz majd együtt lenni velem, az pedig nem lenne jó...
Hát, az ékesszólásom úgy látszik, cserben hagy ezúttal, de igyekszem összeszedni a gondolataimat.
- Csak... csak adj egy kis időt, biztos megszokom... Csak mondd, hogy nem azért csináltad, mert gyűlölsz - sütöm le a szememet végül, mert ez egy nagyon zavaró gondolat, és nem tudok szabadulni tőle, de talán ha kimondja... Könnyebb lesz. Nem tudom, még mindig nagyon zavart és zaklatott vagyok, és össze-vissza beszélek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 10:44 am

Nem gusztustalan. Gyönyörű. Megtörli a kezével a száját, és rászólnék, hogy ne tegye, majd én szépen letakarítom őt, de inkább hagyom, ki tudja, lehet még egy kis parancsolgatás és azonnal felpattanna az ágyból és elrohanna úgy, ahogy van anyaszült meztelenül. Kénytelen lennék megállítani, nem azért, mert nem engedhetem így ki az utcára, még a végén bevinnék közszemérem sértésért, hanem azért, mert csak nem akarom, hogy mások meglássák pucéran. Ami az enyém azt más ne is nézegesse...
Téves gondolatmenet, nem az enyém és soha nem is lesz, mert fél tőlem, egészen biztos. Otthagyom, egy kis időre, és azt várom, hogy talán most fog elszaladni, elmenekülni tőlem, de nem, ugyan abban a pozícióban találom, ahogy ott hagytam miután visszatértem hozzá.
Meglep, miután elláttam a sérüléseit hozzám bújik, ledönt a hátamra, és pakolgatja a kezeimet maga körül. Mint egy lakberendező, aki éppen azt próbálja kitalálni, hogy mi hova is illik majd tökéletesen, de ez annyira nem illik ide. Mégis mi a fene üthetett belé? Hamarosan pontosan ugyan úgy fekszünk, mint ahogy nem is olyan rég, csak jó pár könnycseppel korábban. Simogatom a hátát, és mindenhol ahol csak érem, próbálom valahogy megvigasztalni, ha már a szavakkal nem tudok olyan jól bánni, legalább a cselekedeteim beszéljenek helyettem.
- Mi? - Kérdezek vissza, majd megrázom a fejem, és belepuszilok a kis zilált hajába. - Nincs miért haragudnom rád, nem csináltál semmi rosszat sem, hisz ha az emlékeim nem csalnak én vertelek el téged és nem pedig fordítva. - szorosabban ölelem magamhoz, de azért figyelek rá, hogy ne túl szorosan, még a végén nem kapna levegőt, és megfulladna, azt pedig nagyon nem szeretném.
- De ha te az ilyet nem szereted, akkor nem erőltetem rád, és a legjobb az lesz ha nem is keresel meg, mert ha te ezt nem szereted, nekem pedig csak így megy, akkor nincs sok értelme erőltetni, hiába szeretném még sokszor megismételni, és sok-sok más dolgot is csinálni a kis vékonyka testeddel. - Hisz ez csak a kezdet, ez még semmi, lehet ennél nagyobb fájdalmat is okozni, bár nem ez az egész lényege.
- Nem gyűlöllek, hisz még sokszor szeretnélek megkapni, de ha ez neked nem megy... - Ki kéne találnom azt, hogy nekem miért nem megy. Mert ha csak azt mondom, hogy Ő nem bírja azt meg fogja cáfolni, és fogadkozni fog továbbra is, hogy majd megszokja, majd megszereti, és a többi.
- Sírtál, és azt nem szeretem. - na ez kezdetnek jó lesz, talán.
- Szólj ha majd már jobban érzed magad, és akkor megfürdetlek, hogy újra szép tiszta legyél. - IGaz nem akarom, nekem baromira tetszik így ziláltan a karjaimban, és legszívesebben így tárolnám őt örökké. Mondjuk, ebben az állapotában bezárnám egy hatalmas befőttes üvegbe és sokáig nézegetném.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 26, 2014 12:29 pm

Hihetetlenül megnyugszom, mert ha már a karjaiba fogad, akkor nagyon haragos nem lehet. Talán nem érti, miért is nem menekülök még hanyatt-homlok, de hát én se értem. Meg jó itt nekem. Odafigyel rám, törődik velem, beszélget velem... Miért mennék el? Hüppögve és nagyokat nyelve bújok hozzá, miközben a hátamat simogatja, és lassan egészen megnyugszom. Még a hajam is megpuszilja, pedig nyálas, izzadt, kócos, csapzott. Sőt, magához is szorít. Annyira jó érzés! Főleg az iméntiek után. Talán jobb lett volna, ha látom az arcát közben.
- De én meg azt erőszakoltam ki, hogy ezt tedd - ellenkezem tovább, bizonygatva, hogy nekem is szerepem van a történtekben. Ha nagyon akartam volna, tiltakozhattam volna. Megállt volna, biztosan. Nem az övé a felelősség.
Megrémülök a szavaitól. Megint ki akar lökni az ajtón! Visszaszívja, amit mondott! Pedig amúgy logikus, racionális és józan az érvelése, én mégsem akarom, hogy ez megtörténjen, nem, nem, nem válhatnak el az útjaink, nem tűnhet ezek után el! Talán érzelmileg is túlreagálom ezt a kérdést. Mégis ki az az ostoba, buta fiú, aki érzelmileg kötődni kezd ahhoz, aki bántja? Hát én. Hát persze, hogy én. De már most beleborzongok, mi mindent tervez még velem, a testemmel, velem! Gondol rám, és képtelen másra gondolni, ennyi terv és ötlet nem születik csak úgy! Pedig tudom, hogy fájni fog. Meg se merem kérdezni, hogy mit tervez, mert a végén rosszat fogok álmodni.
- De megy! - mondom ki hangosan, mire közli, hogy sírós-picsogós vagyok, ami, hát, kétségtelenül igaz. Gyorsan megtörlöm a szemem, pedig már minden könnycseppet lecsókolt a szempilláimról is. - Nem teszem többé. Nem fogok sírni. Bocsánat - jelentem ki ünnepélyes erőszakossággal. Hiszen az nem lehet, hogy nekem valami ne menjen, amit a fejembe veszek! Olyan nincs, hogy valakit, akit ennyire akarok, aki már kétszer eljuttatott az orgazmusig, egyszerűen csak eltűnjön! Makacsabb vagyok ennél.
Ficergek egy kicsit mellette, és megcsókolom a kulcscsontját, a nyakát és az állát.
- Még hadd maradjak egy kicsit - kérem csendesen. - Mennyi idő alatt gyógyulnak be ezek a sebek? Már nem fáj annyira... jó ez a krém - sóhajtom, és lecsukom a szemem.
- Másokkal is ezt szoktad csinálni? Ők mind mazochisták? Ettől gerjednek be? - kérdezem óvatosan, puhatolózva. - Volt már, hogy valakit annyira megvertél, hogy összeesett?
Ezt a kérdést talán nem kellett volna feltennem, de a fenébe is! Épp most kínáltam fel neki a hátsóm, sőt az egész testem, hogy játsszon v ele kedvére, jogom van tudni!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 12:09 pm

- Nem akarom, hogy megváltozz. - Jelentem ki, mikor közli, hogy akkor nem fog többet sírni. Dehogy nem fog! Még nagyon sok könny fog végiggurulni puha kis arcán, hiszen ha most nem bírta, akkor legközelebb mi változna? bánjak vele finomabban? Nem, nem fogok, az nem én lennék, ha pedig nem sírna az nem Ő lenne. Tényleg el kéne küldenem őt a fenébe, de nem akarom.
Tetszenek a puszik, szeretnék még többet kapni, ez olyan... kedveskedő gesztus, eddig senki se csinálta ezt, de valljuk be... ez az egész más, mint amikhez eddig hozzá szoktam. Nem szoktam szex után csak úgy heverészni az ágyban a partneremmel. Általában végzünk aztán mindenki megy a saját dolgára, és ez eddig teljesen kielégítő volt, de ez... más, mégis tetszik. Furcsa. Ez az egész olyan furcsa! Tényleg ki kéne tennem őt innen.
Próbálom meggyőzni magam, de nem megy, nem akarom, hogy bárhova is menjen, hisz olyan kis védtelen és gyenge, valakinek figyelni kell rá, és ez a valaki miért ne lehetnék akár én? Arról inkább megfeledkezek, hogy az olyan alakoktól kéne megvédeni, mint amilyen én is vagyok... de ez mindegy.
- Maradsz ameddig tetszik. - Nem csak a karjaim ölelésében, hanem a házban is. Igen, most már egészen biztos lehetek abban, hogy elment a maradék eszem is. A kezem az említett testrészére siklik, megpaskolom mosolyogva.
- Annyira nem sok idő, míg rendbe jön, csak érzékenyebb lesz egy ideig, de tudsz majd rajta ülni meg mást is tudsz majd csinálni. - Őszintén megmondva nem emlékszem, hogy mennyi idő míg rendbe fog jönni teljesen, talán egy nap, talán annyi sem, hisz csak el lett egy kicsit fenekelve.
- Akikkel lefekszem, azokkal igen. Élvezni szokták, nem tudom miért. Vagyis igen... - Javítom ki magam rögtön, hiszen én is voltam alávetett, pontosan tudom, hogy mit szeretnek ebben az emberek. - De erről nem beszélgetünk. Még a végén engem jelentesz föl emberek bántalmazásáért, nem pedig azt aki téged akart megerőszakolni. - Igaz nehéz dolga lesz, mert semmit se tud rólam, viszont én sem tudok róla még szinte semmit se. Ami nagy hiba.
- Hány éves vagy? - Remélem azért már nagykorú... - Sose bírtad a fájdalmat? - Ez azért jobban érdekel, mint a kora.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 9:44 pm

Felnézek rá kicsit hitetlenkedve, persze, amilyen közel bújtam hozzá, nem sokat látok belőle a járomcsontja ívén és az állkapcsa élén kívül. Nem akarja, hogy megváltozzam? Miért? Hiszen sírtam. És hisztiztem, és felelőtlen voltam, és biztos idegesítő vagyok, és...
És ő egyszerűen ezt csak elfogadja?
Nem is tudom, nem is gondolok arra, hogy nem ezt kéne feltételeznem, hanem valami mást, amire céloz vagy utal vagy amit ez alatt ért. Mindenesetre nagyon jól esik ezt hallanom. Oda is kucorodom egészen az álla alá, senki se robbanthat ki innen most már. Különben is, dédelgetésre van még szükségem, és ha most dobna ki, az igazán nagyon kegyetlen volna tőle... de ki is nyilvánítja, hogy nem akar kidobni, szóval elterül egy széles mosoly az arcomon, és újabb puszikat kap a nyakára és az ádámcsutkájára.
- Köszönöm - suttogják puha ajkaim, és lecsukom a szemem, de aztán összerezzenve nyikkanok egy aprót.
- Óóóvatosaaan - nyüszögök affektálva, de cukin, és kicsit megrágcsálom a vállát. Persze mivel nem vagyok se vámpír, se semmilyen szörnyeteg, kerek fehér fogacskáim semmiféle sérülést nem ejtenek barna, fényes bőrén. Kicsit sós az íze. Nagyon férfias. Akárcsak az illata. Mélyen belélegzem, sóhajtva egyet.
- Jól van akkor. Majd bekened még, ugye? - kérdezem, és kucorodom, majd hallgatom gyönyörű baritonját, amint végigzeng a mellkasában is, és a levegőben is.
- ...vagyis igen? - kérdezem, ujjaim a nyakába siklanak, majd a karját kezdem cirógatni, szorosan odabújva hozzá. Szabad kezemmel megragadom szőkés-vörös üstököm, és oldalra fésülöm a hajam, hogy ne csiklandozza megmentőm orrát.
Már épp kérdeznék, faggatnám, interjúvolnám jó kis kriminalistához méltón, de becsukom egyből táti kis számat, mikor elhangzik a következő szabály: az "erről nem beszélünk".
- Rendben. Nem jelentelek fel, nem kell félned ettől, komolyan - fogadkozom, és valóban eszem ágában sincs. - Miért nem akarsz róla beszélni? Nem beszélsz magadról, nem beszélsz a fétiseidről, nem beszélsz.... Hogy hívják a kutyádat egyáltalán?
Talán ez alapján majd megtalálom. Esetleg. Bár nem tűnik olyan kutyakiállításos típusnak, de azért állatorvosnál minden eb regisztrálva van. Nem tudom mondjuk, ezt miként tudnám felhasználni.
Felocsúdom, miközben a karját cirógatom, az izmokat rajzolgatom körbe, tetoválást, vágásokat, ilyesmit keresek rajta. De a kérdése kicsit megijeszt. Mi van, ha majd ezért fog elküldeni? De... az imént mondta, hogy nem akarja, hogy más legyek.
- Elég idős vagyok. Tizennyolc rég elmúltam.
Aha. 12 + pár hónapja.
- Hát... Bántottak már párszor, amiért lányos vagyok, meg gyenge. Főleg középsuliban, amíg nem kerítettem magamnak egy bikát, aki megvédett - mosolyodom el. - De... Sose kínoztak még meg vagy fenekeltek el - vallom be, és finoman megvonom a vállam, majd fölemelkedem, megtámaszkodom a feje mellett, és ránézek gyönyörű arcára. Felemás szemeiben gyönyörködöm, miközben pici ujjaimat az arcára simítom.
- Sose volt még ilyen... különleges pasim - szalad ki a számon ez a szó anélkül, hogy átgondolnám, mit is jelent. A szemeim egyszerűen ragyognak így a sírás után, sokkal tisztábban, mint eddig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 10:58 pm

Puszikat mééééég. Akarom, kellenek, kissé hátra is hajtom a fejem, hogy kényelmesebben a nyakamhoz férjen, de csak egy egészen kicsit, önkéntelen mozdulat, talán észre sem veszi.
Felnevetek a nyüszögésére, megérdemelte, és majd fog is még kapni paskolást, meg mást is, ha megtalál. Megharapdál, felvont szemöldökkel nézek le a feje búbjára, nem értem miért csinálja ezt. Ez mire jó? Ez nem puszi, de ez is tetszik, összenyálaz, de nem baj, még az is tetszik, igazából még nem csinált semmi olyasmit se, ami nem tetszene, azt hiszem. Az nem tetszett, hogy először nem bánthattam, meg az, hogy sírt, de ezeken felül... Olyan kis aranyos. Lecserélem Bobot rá.
- Ha szeretnéd, akkor majd még bekrémezem neked. - Ó igen akarom! Kezdem azt hinni, hogy agyilag kezdek lesüllyedni egy öt éves szintjére, mindent akarok, és ha nem kapom meg akkor nyűgös leszek. De eddig még az utóbbi nem fordult elő, remélem nem is fog. Ő a vállamat harapdálta meg, én az érzékeny kis hátsójával szeretném ugyan ezt tenni, fájna neki, de lefogadom, hogy közben oda is lenne érte! De... nem, nem gondolhatok arra, hogy mit csinálnék vele, mert ha így folytatom, akkor újra állni fog, azt pedig nem akarom. Nem kell még egy menet, elég volt ez a kettő egyelőre... meg elfáradtam.
Rendezi magát rajtam egy kicsit, majd újra nyugton marad, hagyom, had csináljon, amit csak akar, amíg nem kezd el a keze tiltott terület felé kalandozni addig szabadon mocoroghat.
- Bob. - Árulom el neki a kutya nevét. Tényleg, hol van az a dög? Remélem nem tanulta meg hogy kell kinyitni a hűtőt idő közben.
- Mert az sem jó ha elkezded majd ezeket terjeszteni rólam. Minél kevesebbet tudsz az annál jobb. De már megbeszéltük. Találj meg, akkor kérhetsz egyet, talán lehetne ez a kérésed. Hogy meséljek. - Gyorsan be is fogom a számat, eszemben sincs ötleteket adni neki! De már késő, de remélem, inkább egy újabb menetet akar majd, nem pedig válaszokat.
- Nem jó Carmin, rossz válasz. Egy számot kérek, milyen rég múltál el? Én is elmúltam már tizennyolc, de ezzel az információval nem sokra mész. - Pontos választ akarok, igaz nem kell napra pontosan, de tudni akarom, hogy mennyit is jelent pontosan az a rég.
- Oh, akkor ügyes voltál. - Dicsérem meg, hisz ha kerített valakit, aki megvédi az jó... akkor van némi ész is abban a csinos kis fejecskéjében.
Megint mocorog. Rosszabb, mint egy sajtkukac, de nem bánom. Kíváncsian nézek rá föl, hogy most mit is akarhat.
Szemeim hatalmasra nyílnak szavai hallatán, majd felnevetek. - Ezt kérlek, ismételd meg! - Muszáj tudnom, hogy nem hallucináltam e az előbb, és tényleg azt mondta, hogy a pasija vagyok. - Drágám, még a nevemet se tudod. Lehet, hogy strici vagyok, és most teszteltelek le, hogy megfelelő vagy-e. Ilyet ne mond, csak ha tényleg így lenne. De nem is tudsz rólam semmit se. - Mosolyogok rá, majd megsimogatom az arcát, a hajába túrok, és hogyha hagyja, akkor lehúzom magamhoz a fejét, és megcsókolom, amolyan bocsánat kérően, amiért kinevettem. - Ez igazán... aranyos volt. - Szólalok meg ismét, mikor elengedtem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimePént. Május 30, 2014 7:00 pm

Annyira édesen nyújtja a nyakát mégis ki tudna neki ellenállni? Talán észre se veszi, milyen egyértelműen felkínálja nekem és kíván többet ennél a néhány apró kis csóknál. De egyelőre nem kap, hiszen ráhúz a kis seggemre, ami fáj!
- Szeretném! - jelentem ki, hiszen ami jár az jár. Ha már piros csíkokat rajzolt szép kerek hátsómra, akkor ápolja is utána, hogy újra megtehesse. Akarom, hogy megtegye újra. Ez talán furcsa? Miféle aberrált gondolkodásmód ez? De ha utána mindig ennyi dédelgetést és kedvességet kapok, na meg egy csodás dugást közben, akkor már nagyon is megéri. Szerintem ő is örül ennek a kis összebújásnak, legalábbis azt hiszem, nem siet éppen sehová. Békésnek és kielégültnek tűnik. És gyönyörű látvány.
Bólintok, a Bob egy eléggé átlagos kutyanév. Sajnos ettől még nem jutottam közelebb ahhoz, hogy mi is megmentőm valódi neve. Elvégre Bobtól mégse kérdezhetem meg. Ellenben...
- Hm, ez egy nagyon remek ötlet - vigyorodom el. - Majd meggondolom, lehet, hogy ezt fogom kérni. Hacsak nem támad még valami ennél is rafináltabb ötletem.
Elsőre azt terveztem, hogy legyen olyan kedves, és ne csak egy, hanem az összes kívánságomat teljesítse mindig, amíg csak akarom. És abba az is beletartozott volna, hogy nyomjon fel a falra és szeretkezzünk állva, és az is, hogy vigyen el a vidámparkba és lőjön nekem hatalmas plüssmedvét.
Beleborzongok abba, ahogy kimondja a nevem. Annyira jól hangzik az ajkai közül! De akárhogy is tetszik, épp leszid, szóval kénytelen-kelletlen válaszolok neki, de elég halkan, nehogy meghallja.
- Tizenkilenc vagyok, Uram - teszem hozzá a megszólítást a rend kedvéért, hátha ez majd enyhíti a haragját.
A dicséretének örülök, ha Bob lennék, most biztos csóválnám a farkam, bár amennyire láttam, Bob non stop csóválja a farkát, csoda, hogy nem esik le neki.
Fölé könyökölve kicsit elcsodálkozom a nevetésén, de végül úgy ítélem meg, hogy még ha hülyeségnek is tartja, amit mondtam, akkor is megérte, mert ez a nevetés imádnivaló volt. Elmosolyodom és ujjaim körberajzolják arcának vonásait, hogy mindet alaposan megjegyezzem, és bármikor le tudjam őt írni bárkinek. Az, hogy "drágámnak" nevez, csak szélesít a mosolyomon, nem érdekel a gúny a hangjában. Azért meg nem ismételem.
Megdobban a szívem, egész a zsigereimig huppan le a csókjától, melyet lelkesen viszonzok, hozzásimulva, de aztán kuncogok egy kicsit.
- Nincs igazad, mert sok mindent tudok rólad. Tudom rólad, hogy gondoskodó vagy, törődő és előrelátó, hiszen eleinte óvni próbáltál magadtól. Tudom azt is, hogy hozzá vagy szokva ahhoz, hogy megkapod, amit akarsz, mert onnantól kezdve, hogy rám gerjedtél, nem is volt kérdéses, hogy megfektetsz. Nem tudom, hogy ezt gyakran történik-e, de az alapján, ahogy az elején bántál velem, szerintem nem. Bár lehet, hogy gyakran vannak alkalmi partnereid, akik csak egy-egy éjszaka erejéig vannak veled, de szerintem ők kicsit mások, mint én. Lehet, hogy nők, nem tudom, vagy csak idősebbek, vagy kevésbé léhák, mint én - magyarázom, de ebbe kicsit belebonyolódom, úgyhogy egy kis vállrántás kíséretében újabb tulajdonságra váltok:
- Kutyát tartasz, tehát a fentiektől függetlenül a hűséget és a belső értékeket előrevalóbbnak tartod, mint a külsőségeket, bár mivel Bob elég csinos jószág, jó ízlésed van. A kutyád nagyon virgonc, szóval, ha tartani tudod vele a lépést, akkor te is aktív életet élsz.
Végigfuttatom az ujjaimat izmos felsőtestén és megpuszilom izmos mellkasát, majd folytatom:
- Biztosan gyúrni is jársz, vagy valamit sportolsz, mert ezek az izmok nem lufiból vannak. Mivel az arcodon csak nagyon apró ráncok vannak, szerintem nem vagy több harmincnál.
Megkeresi a testén barangoló kezem a kezét, és összefűzöm az ujjaimat az övéivel, majd felemelem, hogy megcsókoljam... és persze, hogy megnézzem.
- Egyedül élsz egy családi házban, vagyis vagy nőtlen vagy, vagy esetleg elváltál, de ha váltál, akkor az jó rég lehetett, mert az ujjadon egyáltalán nem látszik a gyűrű nyoma, tehát nagyon régóta nem viseled már - nézek rá a keze fölött, majd elengedem és megtámaszkodom két kezemmel a feje mellett.
- Lent sok technikai kütyüt láttam. Vagy IT-szektorban dolgozol, vagy van egy nagyon költséges hobbid, mondjuk a fényképészet. Ahhoz, hogy ezt megfizesd, biztos jól keresel, ezt bizonyítja a házad is és a berendezési tárgyak értéke is. Vagy az is lehet, hogy örököltél. Ebben az esetben, részvétem, és sajnálom, hogy felhoztam - hajolok az arcához, hogy bocsánatkérő puszit adjak neki.
- Szóval a nyomozós játékban emberedre akadtál. Kriminalisztikát hallgatok és a vezetéknevem Holmes - villantom rá a szemeimet ígérgető árnyalatot csempészve halványkék színébe.
- Ami pedig azt illeti, hogy a pasim vagy-e... - mosolyodom el huncutul. - Nos, lehetnél. Tudom, ehhez meg kell, hogy találjalak. De a dolgot majdhogynem veheted elintézettnek - kacagok fel, még akkor is, ha most majd be fog szólni, hogy nagyképű vagyok.
Direkt nem teszek említést a hegekről a hátán. Szerintem erről ugyanúgy nem akar beszélni, mint a szexuális preferenciáiról és a lelki hátteréről. De majd egyszer úgyis kiderítek mindent...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 1:44 am

- Látod, megy ez neked. - Halkan ugyan, nagyon halkan, de felel, és ezt értékelem. Tehát idomítható, formálható. Milyen ironikus, hogy nem is olyan régen mondtam neki azt, hogy nem akarom, hogy megváltozzon. De... az más, majd ki kell alakítani a dolgokat, meg kell tanulnia, hogy mikor mit szabad és mit nem, miért harapok, és mi az, amit még eltűrök egy-egy alkalommal, bár tartok tőle, hogy sohasem fog rajtam kiigazodni, hisz néha napján (igen gyakran) még saját magammal sem értek egyet, és ilyenkor jön a kutya és félre biccentett fejjel néz rám, mikor magamban beszélek. Egészen biztosan azt hiszi, hogy teljesen hülye vagyok, de hát Ő mit tudhat, hisz Bob csak egy kutya. Carmintól nem várhatom, hogy kitalálja, mikor milyen kedvem van, mit akarok, ezért kell neki elmondanom, de azért ha kérdezek, arra adjon rendes választ. Megint Uramnak szólít, baromira tetszik. Igazán jól hangzik az Ő csinos kis szájából, ha találkozunk még, akkor igen csak sokat fogja mondogatni ezt a szót. Vajon a nevem hogy hangzana a szájából? Kíváncsi vagyok, de nem fogok ennek a kíváncsiságomnak engedni, hiszen akkor csak magammal szúrnék ki.
Hozzám ér, végig cirógatja ujjaival az arcomat, nem tudom miért csinálja, de amíg mosolyogni látom addig nem fogok szólni érte. Tetszik ahogy mosolyog, majd az is ahogy kuncog, igazán édes hang, szeretném még többet hallani, de abba hagyja nagy szomorúságomra, és inkább beszélni kezd. Sokat. Rengeteget. Hogy lehet egyszerre ennyit beszélni? Nem tudom, de őszinte kíváncsisággal hallgatom a szavait, miszerint ismer.
Nem jó, nagyon nem jó. Sok mindenre ráhibáz, így talán nem is lesz olyan nehéz dolog a számára az, hogy megtaláljon ismét.
- Tévedsz. Már tegnap este is megkívántalak, ahogy illegetted magad annak a másik fickónak, mégsem akartalak megfektetni, csak megvédeni a hátsódat, vagyis meg akartalak, csak nem akartam, hogy te is akard. - Kezdek bele a válaszadásba. - A partnereimet inkább hagyd, ne gondolj rájuk, ne próbáld meg kitalálni azt, hogy kivel és milyen körülmények között folytatok nemi életet, mert ezt te nem értheted. - hosszú távú partnereim is voltak már, akik több hónapig vagy akár évekig is velem voltak, aztán valamiért mindnek vége lett. Pedig… milyen jó is! Csak az élvezetek, mindenféle lelki hülyeség nélkül. Szeretet nélkül. Nekem ez eddig nagyon is megfelelt, de úgy tűnik a partnereim inkább kapcsolatba kezdtek másokkal, vagy én tettem ki a szűrüket, mert láttam, hogy más felé kacsintgatnak. Nevezhetnénk ezt az egészet barátság extrákkalnak, de… inkább ne, mivel nem voltak a barátaim.
- Az a kutya szimplán idióta, meg még kölyök, muszáj tartani vele a lépést, de igazad van, rendszeresen szoktam sportolni, nem mintha tagadhatnám. - Mosolyodom el, a koromhoz kapcsolódó megállapítását nem kommentálom, nem kell tudnia, hogy milyen közel is jár a megoldáshoz. Kilenc évvel fiatalabb nálam, rengeteg... mégis engem akar. Lehet csak szimplán tetszenek neki az idősebb férfiak, és eddig nem igazán sikerült egyet sem az ujjai köré csavarnia, de most itt vagyok én... és ha már belopta magát a gondolataim közé, akkor nem is akar onnan egyhamar távozni.
- Biztos vagy ezekben? Egészen biztos? Mondd csak honnan vagy biztos abban, hogy a ház az enyém és nem csak bérlem, vagy vigyázok rá? Mi van ha csak egy szimpla betörő vagyok? Vagy Tényleg csak egy haveromé a ház, és megkért, hogy legyek itt és vigyázzak a lökött kutyájára? Láttál bármi arra utaló jelet, hogy ez a ház az enyém? Képeket esetleg amiken én is rajta vagyok? - Kíváncsiskodom, hisz az a célom, hogy elbizonytalanítsam, és megnehezítsem a dolgát.
- Nem vagyok nős, ebben igazad van, nem is voltam. - Adok neki igazat is, csak hogy összezavarjam, ne tudja mi igaz és mi nem. De ki tudja, lehet nem tudom megtéveszteni őt, viszont azt egy pillanatig sem szeretném, hogy könnyű dolga legyen a megtalálásomat illetően. Olyan kis... lelkes, mintha ez az egész egy játék lenne, de hát az is. Az egész társalgásunk alatt magamhoz ölelem, az ujjaim a gerincénél időznek, kitapogatom a csigolyáit, végig húzom rajtuk az ujjaim, igazán tetszik ez a mozdulatsor.
- Mr. Holmes, nem gondolja, hogy túlságosan is elbízza magát? - nézek fel rá mosolyogva, igazán tetszik az az elszánt már-már ádáz tekintet, amit látok.
- Akkor ezek szerint van egy pasim? El kell vigyelek randizni meg ilyenek? - Elképzelem a szituációt és… nem. Nem akarom én ezt. Öltönyben parádézzak majd egy elegáns étteremben, mint valami idióta majom? Kizárt dolog. Lehet, hogy nincsenek ilyen elvárásai, de nem tudom.
- De most nézzünk téged… szemtelenül fiatal vagy, naiv és hiú, a nyakamat teszem rá, hogy képes vagy órákat eltölteni a tükör előtt billegve és magadat nézegetve. Minden bizonnyal gyorsan váltogatod a partnereidet, és hiába mondod azt, hogy megkeresel, holnap vagy az után majd jön egy másik férfi, aki megtetszik neked és engem el is fogsz felejteni. Egyetemen tanulsz, szóval kell lennie a fejedben másnak is, mint káposzta lének, de egyelőre még nem vagyok ebben olyan biztos. - Terelem rá a témát inkább. Ne beszéljünk rólam, mikor Ő sokkal érdekesebb!
-Mesélj valamit, bármit! - utasítom ellenállást nem tűrő hangon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Carry me home tonight - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Carry me home tonight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Home sweet home - Daniil & Lash
» Home,sweet home...-Crystal&Adam
» Home sweet home? Zane & Ash
» Looking for some trouble tonight
» ✞ baby, i'm preying on you tonight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-