KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Carry me home tonight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 9:37 pm

Nem akadt ki a koromon! Ez nagyon felemelő érzés. Meg is nyugszom egyből. És aztán előadom az elméleteimet, melyekkel kétségtelenül le akartam nyűgözni. Remélem, sikerült, igen, ebben a hiszemben is vagyok egy pár másodpercig, de aztán kimondja azt, amit egyébként minden nyomozó szívesen hall: a szót, mely azt mondja, tévedek. Talán annyi butaságot hordtam össze, hogy máris helyesbíteni akar! Ez nekem nagyon jó volna, még ha kicsit égő is, hogy mindennel melléfogtam. De nem ebben tévedek egyelőre. Sőt, inkább bókol, aminek nagyon, őszintén örülök, úgyhogy széles mosoly a válaszom, kacér és magabiztos.
- Na és mi tetszett neked bennem tegnap? - csapok le rögtön az információra. Kicsit elgondolkodom, mit is érthet azon, hogy nem akarta, hogy én is akarjam. Meg akart erőszakolni? Hát, végül is félig-meddig megtette, bár ez közös megegyezéses erőszak volt. Mindegy.
- Nem akarlak beszámoltatni az exeidről, csak elgondolkodtam - magyarázkodom egy kicsit, majd felnevetek.
- Bob nagyon aranyos! Minden kiskutya hiperaktív. Sőt, minden emberkölyök is, mint én. De azt hiszem, velem nem lesz nehéz tartanod a lépést - kajánkodom, és megpuszilom a száját, a száján a mosolyát, mely egyre gyakrabban tűnik fel szép arcán.
Aztán jönnek a keresztkérdések, melyek, valljuk be, elbizonytalanítanak. A könyökömre támaszkodva figyelem, ahogy beszél, és a szemöldökeim közt elmélyül a gyanúránc, miközben töprengve hallgatom.
- Biztos nem vagy betörő, a betörőknek nincs kutyájuk - vetem ellen a meglehetősen naiv érvet. - Mármint Bob biztos elüldözött volna. Kivéve, ha lekenyerezed némi játékkal és baconnel. Na jó, tulajdonképp lehetsz akár betörő is, de nagyon remélem, hogy az a szájpecek fertőtlenítve volt, mert nem akarok herpeszt kapni! - rázom meg magam undorodva, komolyan feláll a piheszőr a hátamon a gondolattól. Bleh.
- Hmm... Nem láttam képeket rólad. De ha ez a te házad, minek lennének kitéve képek magadról? - kérdezek vissza. Az egy dolog, hogy a koliszobámban vannak képek, amiken én is rajta vagyok, de hát a bátyámmal és az anyukámmal együtt lettem lefotózva. Nem fogom kivágni magam, hiszen jól nézek ki a felvételeken.
Hát annak örülök, hogy nem nős és nem is volt az. Kezdek kicsit összezavarodni, de azért a legtöbb állításomat még tartom. Na jó, egy részét. Valamennyit. Mert tényleg, mi van, ha nem az ő háza? És nem az ő kutyája?
- Muuurrr - bizsergek bele a simogatásába elégedett cicamosollyal, és hozzásimulok. A fenekem már nem fáj annyira, talán fel is tudnék ülni, de egyelőre pihentetem még kicsit a dolgot.
- Talán igen - nevetek fel, amint Mr. Holmesnak nevez. A hajamba túrok, a fülem mögé simítom kócos, lapockáig érő tincseimet. - De hát megállapítottad már korábban, hogy túl sok az önbizalmam - emlékeztetem a lenti megjegyzésére, mikor is arról beszéltünk, hogy csinos vagyok-e avagy sem.
A randis kérdésére nem válaszolok, csak egy pimasz kis vigyorral, meg egy szemérmetlen vállrándítással. Majd ő kitalálja. Elvégre ő a pasim.
Micsoda abszurd játék ez, Carmin!
Kicsit visszaveszek a kacérságból, mikor visszadobja a labdát. Érdeklődő szemekkel kezdem hallgatni, majdhogynem áhítattal, hiszen énrólam elég ritkán tesznek megállapításokat. Nincs túl jó pókerarcom, sőt semmilyen se, ezért rögtön az arcomra van írva, hogy minden, amit mond, az igaz. El is pirulok egy kicsit.
- Nem igaz! - csattanok fel, ahogy azt mondja, úgyse fogom megkeresni. Pedig hát, benne van a pakliban, illetve, előfordulhat. De nem fog. Mégpedig azért, mert: - Nálad érdekesebb férfi nem jön majd. Hé! - nézek rá rosszallón. - Lehet, hogy szőke vagyok, de nem vagyok egy ostoba kis liba. Menő dolgot tanulok.
Azt viszont, hogy mit, nem mondom meg neki. Találgasson csak. Pislogok kettőt a felszólítására, és gondolkodom kicsit, de szerencsére nem kell nagyon sokáig tűnődnöm azon, mit is meséljek el neki. Hasznos információkat fog kapni, arra az esetre, ha esetleg ő akarna megkeresni engem, még mielőtt én megtalálnám őt. Mondjuk az elválásunk után két órával, mert nem bírja tovább a hiányom, vagy ilyesmi.
- A Nevadai Állami Egyetemre járok. Szóval hidd el, van itt ész. A bátyám is oda járt, de ő már nem egyetemista. Egyébként igazad van a tükrös dologgal, tényleg sokáig készülődöm. A szobatársam néha kissé... mérges emiatt, de a szobatársam amúgy is egy furcsa srác. A diákszövetség kollégiumában lakom, mert rohadt jó partikat tudok szervezni. A jövő hétvégén is lesz egy vizes pólós szépségverseny, valamiért baromira gerjednek rá a lányok és a fiúk is. A kollégium kicsit messze van a belvárostól, úgyhogy nagyon jó lenne, ha tudnék vezetni, de sajnos háromszor is megbuktam a forgalmi vizsgán, és végül úgy döntöttem, hogy egyelőre nem nekem való a dolog. Első alkalommal szerintem csak szívatásból buktatott meg, mert kicsit túl gyorsan mentem, de hát az kit zavar? Másodjára mondjuk jogos volt, mert átmentem a piroson, aztán majdnem elütöttem egy biciklist.
Miközben mesélek, lassan a dereka másik oldalára csúsztatom a lábam, majd feltámaszkodom, és felülök a csípőjére lovagló ülésben.
- Már nem is fáj annyira - közlöm, a fenekemre utalva. - De azért nem érzem magam annyira ruganyosnak, mint korábban. Fáradtnak tűnsz, nem akarsz aludni? - kérdezem elmosolyodva. - Van valami dolgod a hétvégén? - kérdezem, hiszen ha minden igaz, tegnap péntek volt, ma szombat van, és előttünk a vasárnap.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 1:43 am

Rögtön kíváncsiskodik, nem elég neki a tudat, hogy már tegnap meg akartam kapni? Miért nem éri be ennyivel? Kis kíváncsi, de ez nagyon tetszik.
- A külsőd. Szeretem az olyan fiúkat, akik olyanok, mint te, vékonyak, világos hosszú lobonccal. - Na meg a tudat, hogy nem sokáig kellene őt győzködnöm ahhoz, hogy megkapjam, de ez... igazából egy rossz tulajdonság, hisz ha nekem könnyen oda adja magát, akkor mindenki mással is ez lehet a helyzet, nekem pedig nem kell egy kis hímringyó. Még akkor sem ha olyan csodás, mint Carmin. LEgalább is elméletben, a gyakorlat meg azt mutatja, hogy itt fekszem az ágyamban, Ő meg vígan rajtam heverészik.
- Egy kutyát könnyű megnyerni magadnak, te is se perc alatt a raboddá tetted őt. Megnyugtatlak, a szájpecek új volt, ha lesz is valami bajod, akkor az nem miattam lesz, legalább is nem pecek miatt. A képek pedig... nem gondolod, hogy lennének kint olyanok ahol a barátaimmal vagyok? Vagy egy aktuális baráttal vagy barátnővel? - Kérdezem, hisz minden embernél általánosságban persze szokott kint lenni olyan kép, amin az illető és a számára kedves ismerősök vannak, de itt aztán kereshet olyat, egyet se fog találni.
LAssan bólintok, igaz ezt már túltárgyaltuk, túlságosan is oda van magáért, de én is, szóval ezt az egészet teljesen megértem... minden bizonnyal teljesen szerelmes magába, hisz 19 évet tölthetett el eddig a saját társaságában, én pedig eddig még csak pár órát, aztán nézzenek meg... el sem akarom őt engedni. Nem akarom, de ez nem jelenti azt, hogy nem is fogom.
Halkan felnevetek szavaira. - Ezt nem mondhatod, bárki lehet nálam érdekesebb. A menő nem mindig jó is... - jegyzem meg, a kriminalisztika nagyon is jól hangzik, de vajon mire megy majd vele az életben? De ki tudja, talán szerencsés lesz, és bejön neki a dolog.
Figyelmesen hallgatom amit mond... koleszban lakik, hah, vagyis tényleg nem fogjuk egymást viszont látni, hiszen egy kolesz... nem sohasem laktam ott, de voltak éjszakák amiket ott töltöttem, és azok a legemlékezetesebb éjszakáim közé tartoznak. Ő rendezi a bulikat... kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet mikor utasításokat osztogat, talán nem szabadott volna magam alá kényszeríteni, mert a személyiségétől fogva alkalmatlan arra, hogy szót fogadjon másoknak... de majd meglátjuk. Csak tartanánk már a meglátás résznél.
A jogsijáról, vagyis annak nem létéről beszél, sok mindent le lehet ez alapján szűrni róla, nem is tudja talán mennyi mindent.
- Vagyis szeretsz a középpontban lenni, és nem szereted ha mások az utadba állnak? - kérdezem, hisz ezt szűrtem le az egész kis monológjából, meg még sok minden mást is, de egyenlőre ez a kérdés is megfelel. Figyelem, hogy mit ügyeskedik, én a helyében még nem ülnék föl, de neki megy, a combjaira siklanak a kezeim, ha már a hátán nem pihentethetem őket kényelmesen. Hogy ülhet fel ilyen gyorsan? Túl finoman bántam vele biztos... de még így is sírt! Mi lett volna ha teljes erőmből csapok a fenekére? Talán ott helyben sokkot kapott volna.
- Ha már ülni tudsz az jó, nagyon jó, hamarosan olyan lesz a kis segged, mint új korában. - Vagyis újra dugásra készen.
- Aludni? Hogy aztán körbe szaladhass a házban, és elvihesd az értékesnek látszó dolgokat? Felejtsd el! És igen van. Elutazom, holnap hajnalban indulok, szóval ha meg akarod tudni, hogy ki is vagyok még nehezebb dolgod lesz, mert nem csak egy városban kell keresgélned, hanem a világban bárhol lehetek majd. - Felelem, majd én is felülök, és adok egy puszit az állára. Felállítom, felkelek én is az ágyból és a fürdőszoba felé terelem. - Fürödj le, addig én rendet teszek. - Adom ki neki az utasítást, majd rácsapok a fenekére, hogy megtapasztalhassa, hogy azért még érzékeny a bőre a kritikus részeken.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 4:16 pm

Hah. Még szép, hogy a külsőm megtetszett neki. Egy kicsit reménykedtem, hogy valami más is, mondjuk az ékesszólásom, a kacérságom, a mosolyom, vagy esetleg az, hogy ennivalóan édes vagyok, de ami késik, nem múlik.
- Jó, oké, ezekben is igazad van - húzom az arcocskám egy fancsali fintorba. Kicsit elszomorít, hogy ezek szerint nem én vagyok Sherlock Holmes egyenesági leszármazottja, de legalább van hová fejlődni.
Megértem, hogy hitetlenkedik, lehet, hogy én se hinném el a helyében, hogy tényleg meg fogom keresni, vagy hogy egyáltalán akarom. De be fogom neki bizonyítani. Jelenleg úgy érzem, ő a világom középpontja, és az, hogy őt szórakoztassam és elnyerjem a tetszését, na meg az, hogy magamba bolondítsam, mindennél fontosabb.
Végül monológom befejezve újabb jellemrajzot kapok. Mintha bedobnám a gépbe és kiadná a papírt. Felnevetek rajta csücsülve.
- Hogy micsoda? - kérdezek vissza kicsit felháborodva, vigyorogva. - Hát, végül is... Igen, igaz. Bár remélem, ezt nem az elütéses-balesetes dologból szűrted le, hogy nem szeretem azt, ha az utamba állnak. Kicsit elhamarkodott következtetés volna, nem? - szemtelenkedem egy kicsit, de remélem, nem bánja annyira. Majd kiengesztelem.
Megfogom a kezeit a combjaimon, és feljebb húzom őket, hogy fogja meg bátran a derekamat, húzzon közelebb! Már nyoma sincs rajtam a könnyeknek. Szerencsére nagyon hamar regenerálódik a hangulatom, főleg, hogyha ilyen gyönyörű férfi fekszik alattam.
- Remélem. Bár egy kis kenegetés még jól esne neki - jegyzem meg, miközben ujjaim megcirógatják izmos hasfalát.
Huncutul vigyorodom el, hiszen pontosan kitalálta, miért akarom, hogy elaludjon. Egy frászt! Nem vagyok én betörő, de azért azt jól sejti, hogy hátsó szándékom van a dologgal, mégpedig információk felkutatása.
- Tolvajnak nézel? - nézek le rá korholó tekintettel, kicsit megkarmolom az alhasát, ujjaimat begörbítve. De persze körülbelül akkora kárt okozok csodás bőrében, mint egy kismacska nyelve.
- Elutazol?! - nyílnak nagyra szemeim, és egészen meg is rémülök. - Hogy keresselek meg, ha nem is leszel a városban? Hová mész? És miért? Mikor jössz vissza? - nyifogom el a kérdéseimet egy szuszra, kétségbeesetten nézve rá.
Hagyom magam felállítani, hiszen ha menni akar, nem tudom megakadályozni, de ha nem kapok megnyugtató választ a kérdéseimre, én bizony toporzékolni fogok.
Nagyot csattan kis feszes, érzékeny seggem, és felnyüsszenek a fájdalomtól.
- Auuu! Ezért most velem kell jönnöd a fürdőbe! - nézek rá és belekapaszkodom a karjába, majd elkezdem befelé húzni. Persze ez csak akkor megy, ha hagyja magát, mert amúgy esélytelen vagyok. Feltett szándékom bevonszolni a zuhanyzóba vagy a kádba, és rámászni. Hiszen ennyi dédelgetés nem volt még nekem elég, további simogatásokat és pajkos kis érintéseket, csókokat akarok vele váltani. Képtelen vagyok tőle elszakadni, és nem is akarok, és egyelőre nem is kell, csak ha közli, hogy indul, és elmegy, elvisz, vagy akármi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 12:29 am


- Onnan szűrtem le, hogy akik szeretnek bulikat rendezni, azok általában mindent megtesznek az összejövetel sikeréért... vagyis ha kell másokon átgázolsz. Vagy talán tévedek? - Kérlek, mondd, hogy tévedek! Akkor nem érezném magam akkora szadistának, amiért elvertem, bár ha igaza van, akkor ezt az egészet veheti büntetésnek is, az eddigi tetteiért és cselekedeteiért.
Felhúzza a kezeimet a derekára, kíváncsian pislogok rá, hogy miért nem volt jó ott ahova én tettem. Talán azt hiszi, hogy nem merek följebb hozzá nyúlni? Pedig igen, bárhol letaperolom én szívesen még kérnie sem kell, de ha már a derekára pakolta a kezeimet, akkor megsimogatom a puha kis bőrét.
- Nem tudom, hogy tolvaj vagy-e, nem ismerlek, és én veled ellentétben nem leszek a partnerem rabja egy pillanat alatt. - Ó mekkora HAZUGSÁG! Ha tudná, hogy mennyire a rabja lettem ilyen rövidke idő alatt! De ha megtudná, akkor csak még jobban elbízná magát, és bár szívesen megnézném azt a műsorát is, maradjunk egyelőre annál a forgatókönyvnél, miszerint elbizonytalanítom, és hátha megjön az esze, és nem akar majd engem.
- De ha volt egy kis eszed, akkor körbe néztél akkor amikor feljöttél a fürdőszobába rendbe szedni magadat. Ha nem tetted... hát arról én nem tehetek. - Talán azért annyi sütnivalója volt, hogy megtegye, de úgy tűnik, nem elégedet azzal, amit talált, vagy nem is talált semmit sem, és ez a valószínűbb. Csak a pénztárcámat meg a telefonomat kell majd elrejtenem előle, a többi dolgot úgy nézegeti, ahogyan csak akarja. Mondjuk az olyan dolgokat még el kéne tenni, amiken rajta van a nevem, mert az alapján se perc alatt megtalál, elég csak leülnie egy gép elé, vagy elővennie egy okos telefont és rákeresni a nevemre a keresőben. Az első találat már képet is fog kihozni rólam... vagy egy olyat, amit én csináltam.
Nem tetszik neki, hogy elutazom, ez aranyos. Igazán szórakoztató látni a nagyra nyílt rémült szemeit.
- Miért árulnám el? Azt esetleg ne mondjam meg hány óriási géppel megyek, hogy az utas lista alapján le tudd szűkíteni a kört? Nem nem, tessék csak kutakodni, egy hét múlva jövök, ennyit elárulhatok. - Közlöm vele mosolyogva, nagyon tetszik ez a játék. Rácsapok a fenekére, az már nem tetszik neki, "büntetést" is kapok, hisz magával cibál a fürdőszobába, bár nem kell erőlködnie, megyek én magamtól is, engedem neki, hogy egy kicsit irányítson, de nem hagyhatom, hogy ehhez az érzéshez hozzá szokjon, még a végén még jobban elszemtelenedne. Azt pedig nem akarom... oh, dehogy is nem!
A zuhanyzó felé terelem, be is tessékelem oda, kap egy puszit a szájára,  majd becsukom mögötte az ajtót, én kívül maradok. - Fürödj meg! - Adom ki neki az utasítást, majd a szemközti falhoz hátrálok, és neki dőlök. Végig fogom nézni, ha ügyesen csinálja, akkor talán csatlakozok hozzá, ha nem... akkor majd besegítek neki. Vagy nem, és inkább rendet teszek a szobában. Majd meglátjuk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 8:40 pm

Azért elgondolkodtatóak a szavai.
- Hát... Nem, nem mondanám, hogy mindenkin átgázolok. Bár néha észrevétlenül megbántok másokat, de nem vagyok egy rosszindulatú dög - nézek rá, majd megemelem kis kerek vállam. Nem nagyon szoktam lelki önvizsgálatot tartani, Megmentőm mégis erre sarkall ismeretünk... néhányadik órájában. Nagyon furcsa érzés, furcsa helyzet, de tetszik.
Azért húztam feljebb a kezeit, hogy simogasson még máshol is, és meg is teszi, úgyhogy boldog cicamosollyal nézem.
- Nem baj, jó munkához idő kell - bocsátok meg neki nagyvonalúan azért, mert azt mondja, hogy nem szeretett belém percek alatt, hiszen az igazságról mit sem tudok. Az utazása viszont egyáltalán nem tetszik, ezt szóvá is teszem, hiszen nem tartom túl fairnek, hogy lelép, én meg persze kutassak utána.
- De, igazán elárulhatnád, bár elmondanám, hogy az utaslisták a terrortámadások óta szigorúan titkosak, szóval azzal semmire se mennék, maximum a gépedet tudnám várni a terminálban - közlöm vele kicsit morcos fejjel. De aztán gonosz kis csillanással a szememben közlöm: - Hogyha nem leszek ott egy hét múlva a várakozók közt, aggódhatsz majd, hogy vajon azért van-e, mert nem találtalak meg, vagy azért, mert teljesen elfelejtettelek - vágok vissza egy kicsit, remélem, ez egy cseppet majd sérti az önérzetét és újabb nyomot kapok.
- Egy hét végül is nem olyan sok idő. És tulajdonképp nem kell itt lenned, hogy tudjak kutakodni utánad. Bobot kire hagyod? - kérdezem, hisz a kutyuskáját nyilván nem viszi el magával, de hát akkor kell valaki, akire hagyhatja. Ha nem lennék olyan felelőtlen, hogy tökéletesen alkalmatlan legyek kisállat tartásra, még jó helyen is lenne nálam, de hát ezt már biztos rég elintézte, ha holnap utazik. Az is lehet, hogy kutyapanzióba viszi, akkor pedig csak körbe kell őket telefonálnom és már meg is lesz Bobóca gazdija. Jó tervnek tűnik, bár valamiért kétlem, hogy ilyen könnyű dolgom lesz.
Az is jó tervnek tűnik, hogy becipeljem magammal a fürdőbe, de hamar a vesztes játékosok közt találom magam, bezárva a fülkébe. Igaz, hogy kaptam egy kis kárpótlást a puszi képében, de ez nekem nem elég! Én hozzá akartam simulni és végigszappanozni a testét! De hamar rájövök, mire megy ki a játék. Kicsit zavarban érzem magam, de aztán ez elszáll, amint elképzelem, hogy mit is láthat most belőlem. Privát műsort adhatok neki! Elmosolyodom, majd... nos, a zuhanyzófej felé fordulok, leveszem a tartóról és megnyitom a vizet. Megmentőm felé fordulok és bevizezem magam, még a hajamat is, hátradobva, majd előre fésülve. Megkeresem a kezemmel a tusfürdőjét, majd lassan simogatni kezdem vele magam, a nyakam, a hasam, tartva a szemkontaktust. Aztán hátat fordítok neki, de a víz nagyon csíp, ahogy a fenekemhez ér, felszisszenek. A forróságtól lassan pára keletkezik idebent, úgyhogy kisvártatva semmit sem lát. Igaz, én se látok ki, de besamponozom a hajam, hogy sokáig érezzem még a hajamban az illatszereinek illatát. Végül ha nem tör rám, amit nagyon szeretnék, sajnos egyedül fejezem be a mosdást, és csurom vizesen lépek ki, törölközőt keresve.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dante Evans
Dante Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 45
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 14, 2014 12:05 pm

- Ha nem fogsz várni a gépemre akkor azt fogom hinni, hogy megjött az eszed, és soha többé nem akarsz majd velem találkozni. - Hogy örülnék e ennek vagy sem, azt még nem döntöttem el magamban, bár minden kétséget kizáróan nagyon is tetszik ez a fiú, és nem csak a teste, hanem Ő maga is, bár még nagyon keveset tudok róla, de az éppen elég. Egyelőre. De azt hiszem nem szeretném, hogy megkeressen, nem tennék neki jót azzal, ha bevezetném az én világomba, most még ártatlan, és édes, nem való neki az erőszak, se semmi olyan amit én képviselek. Bár minden bizonnyal még tetszik neki a dolog, mert új, és izgalmas, főleg úgy, hogy egy teljesen idegennek adta oda magát. Még a nevemet sem tudja...
- Bob a szomszédnál lesz, vagy egy rokonnál, de lehet beadom valami menhely félére, még nem tudom. - Ami azt illeti még rengeteg időm van kitalálni, hogy mit is kezdek ezzel az idióta kutyával. A szomszédra azért csak nem hagyhatom, mert akkor teljesen megutálna, és ki adna nekem cukrot meg tojást ha épp elfogyott?
Privát műsort kapok, szépen mosdatja magát, szívesen átvenném tőle ezt a feladatot, de nem mozdulok, maradok ott ahol voltam, majd mikor már nem látok belőle semmit sem, akkor fogom a köntösömet, fölveszem, és kimegyek a fürdőszobából. MEgkeresem a ruháit, majd a tárcámat, és kiveszek belőle némi pénzt, majd vissza megyek hozzá a fürdőszobába. Pont akkor lép ki a zuhany alól.
- Törölközz meg, öltözz fel, hívtam neked egy taxit, nemsokára itt lesz érted. Haza visz, a nadrágod zsebébe tettem pénzt, az elég lesz az útra valamint menj be egy patikába és vegyél valami kenőcsöt a fenekedre. - Mondom neki, majd ott hagyom, és lemegyek a nappaliba, rendet teszek a kanapén.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Carmin Holmes
Carmin Holmes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 29
◮ hozzászólások száma : 85
◮ join date : 2014. May. 03.

Carry me home tonight - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2014 9:30 pm

Az egyetlen oka annak, hogy nem leszek ott a gépére várakozók közt, az lesz, hogy utaslistákat tényleg lehetetlen szerezni, vagy bármi infot kapni róluk. Ha valami véletlen folytán mégis sikerülne kiderítenem a dolgot, majd maximum meglepem. De így csak rejtélyesen mosolygok rá.
Bólintok, és azt hiszem, tényleg akkor lesz a legtöbb esélyem, ha a kutya-vonalon kezdek kutakodni. De mikor a zuhany alatt illegetem magam, már egyáltalán nem ezen töprengek, hanem csak azon, hogy minél jobban tetsszem a pasasnak. Nem tudom, végül elérem-e, amit akarok, mert jól magamra hagy.
Jó óvatosan mosdatom meg, amint észreveszem, hogy magamra maradtam, kicsit csalódottan és szüttyögve tisztogatom magam és próbálom hideg vízzel hűsíteni a sebeket. Mikor már eléggé csillapítom a fájdalmat, végül kilépek. Meglep, hogy megmentőm visszatér, de elmosolyodom, és nem takarom el magam rögtön a törölközővel.
A sok utasítás kicsit letaglóz.
- Hát... Rendben.
Már ki is megy, mire felfogom a dolgokat. Megnézem a nadrágom zsebét, és egy kicsit örülök a pénznek, mert ebből még egy karamellás tejszínhabos kávéra is futja majd a Starbucksban, de aztán rossz érzésem lesz a dologtól. Felveszem a ruháimat, óvatosan öltöztetve fel a kis seggemet, majd macskaléptekkel lesurranok és megkeresem őt.
- Kész vagyok... És köszönöm a pénzt. De ez csak kölcsön. Megadom, amikor újra találkozunk. Igazából nem vagyok csóró gyerek, de fogalmam sincs, hová lett a tárcám... Te se láttad, igaz? Na mindegy...
Téblábolok még egy kicsit, mintha a cipőmet keresném, amit fel is veszek, majd kissé nedves hajamat hátrafésülve odasomfordálok hozzá.
- Hát akkor... Viszlát. És nemsokára látjuk egymást - búcsúzom. Tétovázom, de végül odalépek hozzá, és megcsókolom felágaskodva. Hiszen a pasimtól pontosan így köszönnék el.
- És jó utat! - intek neki, majd megsimogatom Bobot, és lelépek.
Azért megnézem a házszámot, megjegyzem az utcát, és kedvesen csevegek a taxissal, miközben elvisz az egyetemhez.


~ Köszönöm a játékot! ~
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Carry me home tonight - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Carry me home tonight   Carry me home tonight - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Carry me home tonight

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Home sweet home - Daniil & Lash
» Home,sweet home...-Crystal&Adam
» Home sweet home? Zane & Ash
» Looking for some trouble tonight
» ✞ baby, i'm preying on you tonight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-