KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lydia Rose Hartley Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lydia Rose Hartley Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lydia Rose Hartley Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lydia Rose Hartley Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lydia Rose Hartley Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lydia Rose Hartley Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lydia Rose Hartley Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lydia Rose Hartley Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lydia Rose Hartley Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lydia Rose Hartley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lydia Rose Hartley Empty
TémanyitásTárgy: Lydia Rose Hartley   Lydia Rose Hartley Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2014 2:01 am

Lydia Rosalie Hartley
Berlin, 1994. Szeptember. 10.
20
Egyetemi hallgató
Civilians
Esti Ginzburg

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:Kedves, pozitív, lelkes, logikus, ha elakarok érni valamit azt bármi áron megszerzem

◆ negatív tulajdonságok: Naiv, akaratos, hajlamos vagyok hamar bajba keveredni, szeleburdi, bizalmatlan

◆ egyebek: A legtöbb ember azt hihetné, hogy már nem vagyok szűz, hiszen sok olyan női barátom van, aki nem éppen tisztességes, de ennek teljesen más az oka. Ezt leszámítva nem vagyok olyan aki egyből egy srácot az ágyába cipeli. Bármennyire is hihetetlen 20 évesen még mindig szűz vagyok. Talán azért van mert a fiukkal bizalmatlanabb vagyok mint átlagban a nőkkel mint a férfiakkal.


Történet vagy szerepes példa
A pillanatokat élveztem, sőt egyenesen imádtam a váratlan pillanatokat megörökíteni. Sosem titkoltam senki elől mennyire rajongok a fényképezésért, hiszen ha valami bajom vagy problémám volt akkor ebbe menekültem bele. A testvéremmel a kapcsolatom mondhatni tökéletes volt, de persze minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Ma este igencsak nyugodtnak látszott, persze csak addig míg kint nem kezdett el szemerkélni az eső. Nem voltam olyan, aki hisz az időjárási jóslatoknak, most viszont beteljesült amit mondtak. A bátyámmal minden este szoktunk egy közös vacsorát tartani este 7-kor, ez amolyan hagyomány már nálunk. Ma este igencsak sportosan készültem el a szobámban, a tervem az volt, hogy kimegyek a friss levegőre egy kicsit sétálni, és természetesen fényképezni. Tökéletes időpont volt hiszen esőben lehet a legszebb képeket csinálni, pláne ha besötétedik. Lassú léptekkel vonultam le a csigalépcsőn ami a szobámhoz vezetett. Hátulról öleltem meg a bátyámat aki már az asztalnál ült és türelmetlenül várta az érkezésemet. Nem szokásom megváratni, de az öltözködésem sikeresen elhúzódott, képtelen voltam dönteni a ruháim között.
– Szép estét! Milyen volt a napod Cain? – A szeretetteli hangom borította be az érkezőt, mire csak egy mosolyt kaptam. Tudtam, hogy megfog dorgálni amiért késtem, bár jól tudja, hogy nem szokásom.
– Késtél, pontosabban 15 percet ha nagyon precíz szeretnék lenni. Mi foglalt le ennyire Rose? – A smaragd zöld szemeimmel csak ártatlanul pislogtam rá. Hirtelen nem tudtam mit is mondhatnék a testvéremnek, fogalmazhatunk úgy is, hogy teljesen leblokkoltam. Nem szoktam hazudni, nem hogy neki nem hazudok, de ha rajtam múlik képtelen vagyok a barátaimnak, vagy esetleg egy idegennek is hazudni. Talán a véremben van ez az ártatlanság és jó lelkűség, olykor a bátyám a mai napig a fejemhez vágja, hogy a naivságom nem vezethet jóra. Ez inkább egy rossz tulajdonság bennem, ahogyan a bizalmatlanság is. Ha megismerek valakit nem tudom egyik pillanatról a másikra a szívembe zárni, ez nem olyan egyszerű, mint ahogyan mások hiszik. Ez a két legnagyobb hibám van, bár az utolsónak Cain roppant örül, mert azt hiszi ha bizalmatlan vagyok másokkal akkor jobb esély van arra, hogy nem taposnak el.
– Sajnálom őszintén, de a késésemnek lényegtelen oka volt, csupa lányos dolgok amikkel biztosan csak untatnálak. Ha gondolod akkor neki is láthatnánk a vacsorának, már farkas éhes vagyok. – Reméltem nem feszegetjük ezt a témát, hiszen ez nem olyan nagy dolog, pláne hogy most fordult elő először, nem értem miért csinál ebből olyan nagy ügyet. Nem sokkal később neki láttam a vacsorának, amivel nem nagyon haladtam sőt lassan már úgy látszott mintha sosem akarna elfogyni.
– Remélem nem bánod ha nem eszem meg az egészet, képtelen vagyok megenni. Egyébként nem bánod remélem ha kicsit kimegyek a levegőre. Ígérem igyekszek vissza, hogy ne aggódhass miattam! – Tudtam milyen a természete, este nem nagyon szeret elengedni engem sehova sem, pláne nem egyedül. Mondhatni a szemeimmel szinte kérleltem, aminek olykor nem tudott ellenállni.
-1 óra és nem több, s most ha lehet pontos legyél Rose. – Elmosolyogtam bár tudtam, hogy ha a második nevemet mondja akkor nem éppen szívlel. Adtam az arcára egy puszit aztán egy hirtelen mozdulattal kiléptem a bejárati ajtón. Nem gondoltam volna, hogy ennyire esni fog az eső, szinte mintha dézsából öntenék. Imádtam ilyenkor a szabadban lenni és fényképezni is, tudtam, hogy a legjobb képeket most tudom csinálni. Most valahogy időben érkeztem haza, mert tudtam, hogy a bátyám a nappaliban fog figyelni. Amint beértem a házba rámosolyogtam majd jó éjszakát kívántam egy nagy ölelés keretében. Ő csak megsimogatta a bársonyos hófehér arcomat, én pedig pillanatok múlva a szobámban volt, míg nem a párnáim között elszenderedtem.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Lydia Rose Hartley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Samantha Rose Mckane
» You miss me? ~ Rose & Adam
» Rose Duncan Hyatt
» One night stand at Rose's bed
» Victoire Rose Davis || you and i... it's complicated

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-