KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Danny + Nico

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2014 9:19 pm

- Talán jobb lenne minél előbb a hátad mögött hagyni.. - bólintok rá, de még mindig nem vagyok biztos benne. Egy még mindig függővel együtt élni... Mi van ha nem gondolja komolyan!? Mi van ha az orrom elé kerül az anyag!? Ha meglátom! Ha szólongat... Ha azt mondja: emlékszel még milyen jó volt együtt?? Ketten.. Amikor még minden olyan felhőtlen volt.. és tökéletes! És én nem tudtam képes leszek e ellene menni.. - Elmegyünk! Minél előbb! - biccentek rá, szinte már felállva tolom hátra magam alatt a széket, amikor hirtelen kérdéssel lep meg. Hogy hogyan.. nem tudnék rá válaszolni. De beszélni kezdtem. Sorra, egymás után jöttek a szavak, és valahogy...
Ahogy megint beszélni kezd.. valamit megmozgat bennem. Valami olyat amiről azt hittem már réég halott. De nem halt meg. És egyre erősödik az érzés, hogy felkeljek és magamhoz öleljem. Már a kezem is reszket.. már ég az ereimben.. az elszántság.. a döntés, hogy most gyenge leszek.. mégis ő az aki megtöri a beállt rövid csöndet, és az újabb szavaira veszni hagyom az érzést.

- Igen.. mehetünk.. - beszélek és hátratolva a széket felállok hogy kövessem. Akárhova is megyünk...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2014 8:20 pm


Danny & Nico



Song: : I dance alone to the beat of my heart

Könnyű ezt mondani, de ezt mégsem mondom neki. Képtelen vagyok felejteni, bármennyire is igyekszem, nem megy. Mindegy. Minek magyarázzam? Semmi haszna. Inkább szeretném letépni a tapaszt, és gyorsan túllépni a házon. Megigazítom a ruháim, és kilépek vele a házból. Szinte azonnal visszaragad rám a maszk, amit most nem próbálok lekaparni. Helyette fáradtan, megtörten, de elindulok a kellő irányba, magamban szánt szándékkal arra figyelek, hogy hova megyek. Rágyújtok egy cigire, az nem káros, illetve nem drog, de ha látom, hogy csúnyán néz, azonnal elnyomom. Ilyen apró segítségek nélkül nehéz lesz elküzdeni magamat a házig. Nem szólalok meg, most nem, nem menne, illetve csak üvölteni tudnék és kiadni a feszültséget, ami mindig belém kapaszkodik, mikor "hazafele" megyek. Nem sokára megértkezünk a nagy, két emeletes házhoz, melynek kis, elszáradt kertje van, vaskerítései. A ház maga fa, rozoga, de egy lefestés után már birsos áron el lehetne adni, főleg az antik búrtorokkal, de engem ez mind nem érdekel, csak szabadulhatnék már meg tőle... Idegeskedve toporgok elötte, tehetetlenül, de végül lenyelem a keserű pirulát, és előveszem a kulcsot. Reszket a kezem, de belököm a rácsot. - Csak... csak utánad - Állok félre az útból, és miután bement bezárom az ajtót. Elvonszolom magamat a kapuig, de olyan kínlódva, hogy még nézni is fáj. Azt az ajtót is kinyitom és olyan puhán lépek be, hogy semmi se nyikorduljon meg. A nagyim illata leng be mindent, és a falhoz simulok, a padlót vizslatom, próbálok összegyűjteni valamennyi lélekjelenlétet, de a hangom csak suttogás, mikor végre sikerül megszólalnom. - Fent vannak a hálók, a fürdőszoba balra a konyha, jobbra a nappali és a vendégszoba - Adom meg a paramétereket, majd a villany felé nyúlok, de agyamba mint a villám csap bele nagyanyám hangja " Mit pazarolod a világítást?! Kiég a szemem is, még egy ilyen és holnap nem tudsz leülni majd a seggedre te kis szörnyeteg! Nyisd ki a szemed, ne a lámpást basztasd!". Elkapom tőle a kezem és hátralépek a kapcsolódtól. - Kellek én hozzá? Ha nem, megvárlak itt - Ajánlom halkan, behúzódva a sarokba. Még leveszem a polcról az ősrégi elemlámpát, aminek halvány fényével kicsiként is tájékozódtam. Ezt nem vette észre a nagayim. - Tessék... Ez talán segít... - Nyújtom felé.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2014 3:39 am

Minden további szó nélkül követem. Ő sem beszél, és valahogy én sem érzem szentségét. Szentség.. Milyen egy fura szó.. Talán el is mélázok egy darabig rajta fejben, beleértve azt az egyetlen alkalmat amikor én templomba beléptem, az esküvőmön kívül. Van amit a gyónás sem old meg...

Aztán látom hogy cigarettára gyújt... Nem tetszik hogy ilyen fiatalon a rabja valaminek.. de ez lenne az utolsó dolgo amiért megszólhatom.

- Van még egy szálad? - helyette kérdezem meg, talán ő is meglepődhet, de ha kapok, és mellé tüzet, régi-új érzéssel szippantom meg, és talán ez most nekem is hiányzott. A régi emlékek emlékére...

Aztán ott állunk egy ház előtt. Magam se tudom hogy hogy, vagy mikor kerültünk oda, mennyi út volt amit megtettünk, talán én is elvesztem a fejemben, de.. látom ahogy megáll. Hezitál? Talán.. Mégsem sürgetem, vannak azok a lépések.. amiket magunknak kell meghozni, a saját bőrömön éreztem, ezért amikor betolja a kertkaput és előre enged, egy könnyed biccentéssel csakis akkor lépek be előtte.

Mindaz ami benn vár, az, amire soha nem számítottam. Nem, nem a környezet.. Hanem egy végsőkig megtépázott gyermek, akit a házba érve alig néhány lépésre követve folyamatosan látok és figyelek, és valami pokoli rajzolódik itt ki. Összeszorul a szívem...

- Rendben.. várj meg kinn.. - adom meg az engedélyt nem mintha kéne, és a kezében szorongatott lámpáért nyúlok.
Hogy meddig bóklászom.. nem tudom. Felmérem a területet, először kíváncsin.. aztán megalkuvón, végül tanújaként egy életnek, egy olyan életnek amit itt, e ház falai között tönkretettek.
Alig 15 perc elteltével érhetek vissza...

- Rendben, nem lesz gond. - kapcsolom ki a lámpát ha végül kinn állunk a kertben - Jórészét rendbe tudom hozni én magam. - nyugtázom meg a végeredményt. - Amit meg nem.. - rövid szünet - Háááát.. azt majd meglátjuk hogyan. Pénzem sajnos nincsen. - egyértelmű.. Amíg munkám sem, és amíg olyan képet viselek ami visszatükröz hat évnyi rettenetet, addig nem fog senki alkalmazni.
Majd.. Talán...

- De talán össze kéne szedni a holmidat... legalább egy részét. Már ha velem jössz.. - bökök fejjel vissza a ház fele, és attól függetlenül hogy hogyan is viselte, még hozzáteszem.

- Ha akarod.. végig veled megyek.. - biccentek rá másodszor és tényleg így is gondolom. Valóban... Amiben tudok erőm teljéig segítek!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 19, 2014 9:58 pm


Danny & Nico



Song: : I dance alone to the beat of my heart

Bevallom, megdöbbent, hogy szeretne rágyújtani, de kérdésére bólogatok, és felé nyújtok egy szálat, majd meggyújtok egy gyufát, amint felé tartok, majd eloltok egy pocsolyában.
A nagyim elvett tőlem valamit, ami fontos lett volna nekem. Porrá őrölte az önbecsülésemet, az önbizalmamat. Nem hagyott belőle semmit. Megtehetem, és meg is teszem, hogy mikor kiteszem a lábamat a világba, akkor ezt elrejtem az emberek elől, hogy ne láthassák, hogy ne lehessek annyira gyenge, de attól ez még így van. Azt hallgattam hosszú éveket át, hogy semmit nem érek, haszontalan vagyok, egy szörnyeteg. Senkinek sincs szüksége rám, és erre a saját apám a bizonyíték, hiszen ő is ellökött magától. Az elején nem hittem el, de most már érzem. Semmi vagyok. A házon belül ezt még leplezni se tudom. Bólogatok, mikor megengedi, hogy kimenjek és kimenekülök. Leülök a kis lépcsőre, feje a korlátnak döntöm, szívem hevesen dobog, lehunyom a szemem. Meg kell értenem, hogy itt semmi se bánthat már. Mégse megy. Mire megjön kicsit megnyugszom. - Nekem van valamennyi pénzem... arra elég lesz. De... ha eladjuk a házat, akkor vissza kell fizetnünk azt a pénzt, amit eddig elköltöttem az övéből. Én nem tudom pótolni azt - Ingatok fejet, annyim még nincs, és éveken át élnem kellett valamiből. Bár még a nagyobb része megvan, olyan 70%-a. A gyomrom görcsberándul, a torkom összeszorul a gondolatra, hogy be kell mennem és azonnal szúró érzés hasít az oldalamba. Bólogatom kicsit, míg kétségbeesetten próbálom megnedvesíteni kiszáradt ajkaimat, torkomat - Rendben... ahogy... szeretnéd... de akkor gyere velem - Állok fel, kezeim reszketnek kicsit, szégyellem, de ezt már nem tudom megakadályozni. Elveszem tőle óvatosan a lámpát, és bemegyek. Tudom, melyik deszkák nyekeregnek, azokat kikerülöm. Ujjaim közt imbolyog a fény, bármennyire is veszek nagy lélegzeteket. Szívem hevesen veri a bordáimat, szinte csak azt hallom füleimben. A konyhában felveszem a nyakkendőmet, a nappaliban a telefonomat és a kábelét, mindet a zsebembe tömöm, és a gitáromat meg a laptopomat, mind egykupacba rakom, hogy majd könnyebb legyen felkapni, majd megindulok a lépcső felé. A vér őrült módon zubog ereimben, kényszerítenem kell magam, hogy lépkedjek a fokokon, egészen, míg a közepéig nem érek. Akkor valamelyik fenti szobában kivágódnak a zsaluk a széltől, gyakran megtörténik, de én azonnal elejtem a zseblámpát, ugrok egy nagyot ijedtemben, egészen beleszédülök. Egész testemben reszketve kapaszkodok meg a korlátban és rogyok le a lépcsőre, mert a lábaim már képtelenek tartani a súlyomat. Hajamba túrok zihálva- Nem, én ezt nem tudom megtenni, nem akarok felmenni - Ingatok fejet hevesen, mintha Danny kényszerítene erre. Kisfiúnak érzem magam, képtelen vagyok kiszakítani magamat a képből, a helyből, az agyam már nem tudja elhinni, hogy senki sincs fent, hogy nincs kitől félni, hogy ez a ház már nem tud bántani. Ha erről a helyről van szó teljesen elveszik belőlem a realizmus. - Kérlek, Danny - Nézek fel rá könyörgően. Ne akarja, hogy felmenjek, ne kérje ezt tőlem. Mintha nem lennék eléggé kikészülve idegileg, a telefon megcsörren a földszinten. Megrezzenek és odanézek, majd előveszem a telefonomat és megnézem, mennyi az idő. Igen... gondoltam. Visszahajtom a fejem a korlátra, próbálok megnyugodni. - Csak apa... nem adja fel - Nem szoktam felvenni, nem vagyok kíváncsi arra, mit mond, mert már nem tud segíteni rajtam, és nem is akarom. Se a pénze, se ő maga nem kell nekem.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2014 12:58 am

A pénz kérdésre csak bólintok. De aztán ami azután következik...

- Eeeennek még utánanézek. Ennek a záradéknak. - felelem - Én nem hiszem hogy ilyen döntést meghozhatnak. Törvényesen. - biccentek rá, és habár sosem voltam jártas a jogviszony sűrűjében, de Dylan mellett..  Inkább elharapom a gondolatot és visszatérek a jelenbe. - Majd keresünk egy ügyvédet.. - biccentek rá.. másodszor.

Azután jön a következő lépés.. A következő.. Amit jelen esetben megtehetek, mégis látom rajta a rettegést, ezért nem tehetek mást. Vele megyek.

Úgy mozog mint egy holló... Egy óvatos és figyelmes, és bár továbbra sem kerüli el a figyelmem, nem hiszem hogy bármiben is segíthetek. Jelenleg...
A lépcsőn történtek viszont meglepnek. Nem gondoltam volna.. hogy ennyire borzalmas a helyzet és muszáj.. muszáj egy mélyrenyúló levegőt vennem, mielőtt újra megszólalok.

- Jól van.. - sóhajtom meg, de a sóhaj hangját elnyomom. - Mondd mire van szükséged. - kérdezem, és máris kattogni kezd a fejemben mire is lehet szüksége egy.. egy gyereknek. Egy gyereknek akinek már réég nem kéne hogy gyerek legyen.
De ekkor szólal meg a telefon. Értetlenül felkapom a fejem, mire jönnek a magyarázatok. HOGY MI??? HOGY JAMES???

Olyan hirtelen száguldok le a lépcsőn, mintha kötelező lenne. Döng a régi fa a talpam alatt, a hangokból megtalálom a telefont és hirtelen kapom fel a kagylót.

- HALLÓ? - kérdezem erélyesen, de egy gyenge női hang válaszol.

- Jó napot kívánok, Mrs. McAvoy-t keresem, nem került rendezésre egy utóbbi számla még a..

- Meghalt! - vágom rá tüzetesen, és most nem érdekelnek a részletek. - Hívjon később! - vágom le, és már jóval kevesebb indulattal térek vissza a lépcső aljához.

- Apád.. érdeklődik irántad..? - kérdezem, némi ellenszenves él is csúszva bele, de lesz még beszédem azzal a féreggel.



u.i.: Már nem emlékszem az apád nevére, ha nem jó, majd javítom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 27, 2014 10:59 pm


Danny & Nico



Song: : I dance alone to the beat of my heart

Csendben nézek felfelé, és gondolkodom, mi van fent. - A ruháimra... és ott vannak a... a jegyzeteim, azok segítenek dolgozni... még nappal vittem fel. -  Amikor belátom az egész helyet sokkal könnyebb felerőszakolnom magam. De akkor legalább itt megvárhatom. Megfogom a lámpát és elkezdem tekergetni ujjaim közt, mikor megszólal a telefon és összerezzenek. Nézem, ahogy Danny lerongyol, bennem meg még az ütő is megáll. Most ugye nem fognak összekapni megint?! Nem akarok több vitát. Szerencsére ahogy hallom, mégsem apa volt, rettenetesen megkönnyebbülök. Kérdésére számat rágcsálom és vállat vonok. - Kifizeti az óvadékaimat és az ügyvédet, mikor lesittelnek. Hiába írtam meg neki, hogy hagyja abba, szeretnék bent maradni inkább. De soha nem jött el személyesen. Azt mondta, telefonon szeretne előbb beszélni velem a ... történtekről. - Lesütöm a szemem, a lámpával piszkálom a lépcsőfokot. - Nem mintha tudná, miről akar beszélni, hogy mi történt, vagy fogalma lenne róla, hogy... mennyire nem akarom őt látni.- Beszívom a levegőt, és lenézek Dannyre. - Azért hivogat, hogy "rendbe hozzuk kettőnk közt a dolgokat ". De nem veszem fel.... akkor sem, ha szükségem lenne a pénzére  - Felállok megtámaszkodva a korlátba, ami nyekereg egy kicsit. - Nem akarok semmit köztünk, mert... anya nem tette volna ezt velem... egy másik szerelem miatt. - Tárom szét a kezem. - Viszont nem azért mentem el hozzád, Danny, hogy összeugrasszalak vele. Nem szeretnék több vitát, semmi... ilyesmit. Én már belenyugodtam... Ő ilyen. És nekem nincs szükségem olyanra, aki eldob -  Mély lélegzetet veszek és ajkamba harapok erősen - Csak szeretnék az igazi családommal lenni, aki te vagy. Kérlek, ne foglalkozz vele. Ezt már úgysem lehet visszafordítani - nézek körbe és apró mosolyt villantok rá, majd felé nyújtom a lámpát, ha még mindig fel akar menni a cuccaimért helyettem. - Menjünk innen ahogy lehet... összeszedem lent a cuccokat ami még van, meg a kaját, még jó lehet - Nem szeretek apáról beszélni, mert gyűlölöm a gondolatot, hogy képes volt ezt tenni velem, de eltemettem mélyre, nem akarok tudomást venni róla!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:43 am

Valahol felrémlik még a fejemben, hogy nappal óta mi változott.. Vajon mi lehet az ami ezt az egészet kiváltotta belőle..(?) Itt.. most.. talán én?? - igen, még ez is felsejlik, de helyette csak biccentek. Rendben. Majd én felmegyek.
De ekkor szól közbe a telefon. A névre "James".. egy pillanat alatt önti el a vér a fejemet, és nem gondolkodom. Csak megyek. De aztán mégsem az fogad a vonal túlvégén akire számítottam.
Visszafelé már jóval kevésbé erélyesen rakom le a kagylót. habár az érzéseim egy cseppet sem változtak, de már nem akarom megbosszulni semmit se jelentő tárgyakon.
Visszalépve a lépcső alá mégis előjön egy kérdés. A szemeibe nézek, választ várok. persze nincs bennem semmi fenyegető vagy erőteljes, mégis szeretném tudni. Tudnom KELL! Tisztában kell legyek vele hogyan is álljak az egészhez..

És aztán csak beszél... Ömlik belőle mint a vízfolyás, mint akiben megnyitottak egy valaha elzárt csapot, és a beragadt folyadék utat keresve töménytelenül ömlik a felszínre. Én mégse bánom. Egy pillanatig se, minden ízében figyelem, és levonom a történteket.
Elhallgat.. csak egy rövid időre. Már épp nyílna a szám, előtörne belőlem minden, amikor mégis a hangomba vág. Ezért inkább összeszorítom a szájszélemet.

- Rendben.. - szakad ki belőlem ennyi, de nem tudom a hangja mennyire árulkodó. A biccentés.. igen, a biccentés automatikusan jön mellé, és habár egy kifinomult érzék biztosan megfejtené hogy itt elfogadásról szó sincsen, egy félő gyereket talán még képes lehet átejteni.
Kinyírom ezt a férget!

Az orra alá költöző mosoly még mindig árulkodó. Mégsem foglalkozom vele, talán mert nem kenyerem az egészben színészkedni, mégis a lámpát felém nyújtó kezére talál a szemem, és felé nyúlva veszem át azt tőle.

- Jól van. - csak ismétlem magam. Mégis inkább felfelé kémlelek, és egyetlen lépéssel megkerülve mérem fel újra a terepet.

Odafenn.. odafenn nem tart sokáig az idő. Egy megtalált bőrönd.. amit találok szépen belefektetek, és habár nem lehet egy egész életet egy bőröndbe költöztetni, csak azt hozom amire a leginkább szüksége lehet.
Úgyis leszünk még itt ketten...

Lefelé menet a lábam elé már csak presztizsből világítok. Szinte betéve tudom a lépteket, és a lépcső alatt megállva hangosan reccsen meg az oldalszéli parketta az álló bőrönd súlya alatt.

- Én megvagyok. - jelentem ki, akárhol is van tőlem, és amint a válasz hasonlóképpen kedvező, amennyiben más dolgunk nincs most itt, talán tényleg ideje lenne elindulni.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 16, 2015 7:38 pm


Danny & Nico



Song: : I dance alone to the beat of my heart

Látom,  nem gondolja komolyan amit mond, de most nem vitatkozok vele, helyette lesétálok és végigmegyek a földszinti helyeken, magamban halkan énekelgetve, hogy elvonjam a figyelmemet arról, hogy hol vagyok és mit csinálok. Az ujjatlan, fekete körött kesztyűmet felveszem, már tiszta luk, ki kéne dobni, de valahogy nem megy. Összekapkodom a dolgokat egy zsákba, még a kaját is és bekötöm a zsák száját. Csak ekkor látom meg a kis pengét az asztalon, amivel még tegnap este játszottam. Utánanyúlok, ujjaim végigohannak rajta, a rászáradt véren, majd szusszanva elhúzom a kezemet, ujjaim megkapaszkodnak az asztal szélén. Mély lélegzetet veszek, szívem könyörög megmaradt életem apró szilánkjaiért, melyeket végül Danny ment meg azzal, hogy megszólal. Pár pillanatig nem válaszolok, majd megadom magam a józan eszemnek és hátat fordítok. A gitár a hátamon fekszik, a laptopot görcsösen szorongatom és a fejhallgatóm a nyakamban lóg. Minden megvan, töltők, hangszerek, kaja, minden. Visszasétálok.
- Én is megvagyok, menjünk - Motyogok és megindulok kifelé, becsukva utánunk mindent. Csendben caplatok, gondolataim közé menekülök, ahogy mindig, pedig nem lenne szabad, hiszen itt van Danny. Ez csak automatikus reakció az életemre, de igyekszem. Érte, magamért.
- Zavar a zene? - Kérdezem meg halkan, felnézve rá. Jó lenne, ha elmondaná a házszabályokat. Biztos, hogy vannak, csak nem tudom őket. Dőleg azért kéne ismertetnie, mert én ugye zenét írok, és kéne tudnom, hogy szabad-e nála, vagy inkább menjek el valaki máshoz, esetleg akkor csináljam, mikor ő nincsen otthon...
- Zenét írok, néha fellépek pár helyen... szóval... ha zavar, akkor... átmehetek... máshoz arra az időre, míg... mert erre kapok pénzt. De nem akarlak zavarni - Hiszen az ő háza, szóval ő dönti el, mi lesz. Sőt, sok dolgot el kéne döntenie, például, hogy mi lesz most. De ezzel a kérdéssel még várok egy kicsit. Mikor hazaérünk kicsit tehetetlenül álldogálok, nem tudom, merre, hány méter, mi lesz most, úgyhogy elérkezettnek látom a pillanatot, hogy kérdezzek.
- Mi lesz most, Danny? - Érdeklődök csendesen, mély lélegzetet véve. És most arra értem, hogy mit fogunk csinálni. Élünk egymás mellett mint unokaöccs-nagybáty vidáman, mű mosollyal, mintha semelyikünk életében nem lett volna törés, vagy...? Nyomorgunk és a sebeinket nyalogatjuk külön-külön mint két idegen... szeretém tudni, mi a terve. De biztos érti a kérdésben rejlő tartalat.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 12:58 am


Nem tetszik az arcberendezése. Azok a vonások amik megvillannak a kintről beszivárgó gyenge fényben, valamiért mégsem teszek semmit. Fogalmam sincs mi az amit tennem kéne, ezért ahogy elindul, egyetlen bólintással követem.

Odakinn.. odakinn megint közénk ül a néma űr. Nem beszél, és én valahogy nem tudom mit kérdezzek tőle. Hogyan kérdezzem?? Hogyan képes feldolgozni ezt az egészet, één.. hogyan teszem!??
Aztán mégis ő ránt ki a gondolataim közül.

- Hogy mi?? - kérdezem vissza értetlenül, fogalmam sincs honnan húzta elő az egészet, de talán csak kommunikálni próbál.

- Nem.. nem tudom. Sose voltam egy nagy.. zenehallgató, szóval.. - hagyom nyitottan a mondatot, elvégre úgy sejtem valami csak kikerekedik belőle, de akkor folytatja.

- Ja hogy úgy..! - világosodik meg minden és erre már akad ésszerűm válaszom. - Nem.. nem hinném.. - tartok rövid szünetet - Hacsak nem.. keménymetált hallgatsz és nem éjjel vagy 24 órában, nem hiszem hogy problémát jelentene.. - mosolygom meg, habár még nem egészen vagyok biztos benne, de van itt valami ami sokkal jobban zavar. - Csak arra kérlek... - akadok meg a kérésben, valóban még mindig ennyire gyenge volnék?? - csak annyit kérek, hogy.. anyagot ne hozz be. A négy fal közé. És az udvarba. - helyesbítek - Szépenkérlek.. - hogy mennyire sikerül szépen?? Ki tudja mit hoz a jövő, de egy dologban biztos vagyok. Nem akarom kitenni magam felesleges veszélynek, és már az hogy ő itt van.. TÖBB.. mint veszélyes. Még ha nem is felesleges..

Elérve a házat, nagyot nyelek ahogy fordul a kulcs a zárban. Előre engedem, ő viszont megáll a nappali közepén és onnan fordul vissza rám.
Megtorpanok. Először, mert fogalmam sincs róla mire is érti a következőket, de magam képére fordítva kapja a válaszom.

- Most.. az lesz.. - kopognak fel a bakancsaim ahogy előre megyek - Hogy beköltözöl a vendégszobába. Egyelőre.. - nyelek közben egy közepeset. - Bárhova szabad bejárásod lesz.. bármikor. Másoltatok Neked kulcsot! - emelem fel a kulcsköteget, de ez csak valami elodázó reakció. - Annyit kérek amit az úton mondtam Neked.. Azt se szeretném.. ha üres alkoholosüvegekre botlanék mindenütt, habár azt nem tilthatom meg hogy igyál, szinte már felnőtt vagy... - sorolom ami az eszembe jut hirtelen.- A barátok... - sóhajtok bele- a barátokról megköszönném ha szólnál. Csak hogy tudjam mire számítsak, a többi meg.. - vagyok még mindig tanácstalan - majd alakul. - biccentem rá meggyőződötten. Úgy lesz!

- És még valami Nico! - emelem aztán ki a legfontosabbat - A gyerekeim.. - csuklik még azért észrevétlenül a hangom, ezért egy torokköszörülés és már határozottabban folytatom - Thomas-ék szobája.. maradjon érintetlen. - újabb néhány másodperc rövid csönd - Ehhez ragaszkodom... - nem erőteljes a hangsúly, de talán látja a kérlelést a szemeimben, még ha a hangom nem is árulkodik. Az egyetlen megmaradt dolog az életemben...
De aztán hirtelen változik megint a hangsúly.

- És ne lepődj meg, ha egy kis, vöröshajú kislány becsöngetne. - vetül ki aztán az önkéntelen mosoly - DL-nek hívják.. Itt lakik az utcában és ígért nekem süteményt! - mosolygom végig az egészet, de igen.. jól tudom, lesznek itt még felmerülő problémák és ellentétek.
Nehéz időszak előtt állunk...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 10:16 am


Danny & Nico



Song: : I dance alone to the beat of my heart

Egyszer azt mondta nekem egy agyturkász, hogy örülne, ha beszélnék. Szerinte az jót tesz. Az volt a kifogásom, hogy nincs senki, akiben megbízhatnék. Hát, most itt van Danny, úgyhogy már tényleg illene mondanom valamit. Mondok is, ő meg válaszol és... és megint ott kötünk ki, ahol az elöbb. Most már mindenről a drog fog eszébe jutni, ha rólam van szó? Bár jobb, mint a barátom, akinek meg a vér és a vágásaim jutnak eszébe. Igen, inkább piszkáljon a drogokkal.
- Oké, nincs drog - Bólintok aprót megígérve neki. Le fogok szokni, akkor meg minek vinnék be drogot? Logikus... nem is akartam kísértésbe vinni, szóval nem kell aggódnia.
Leveszem a cipőmet, mikor beértünk és a kabátomat is felakasztom, csak a szemétbe való, ujjnélküli kesztyű marad, mint kinti felszerelés, így indulok meg befele, de nem sokára megállok és kérdezek egyet. Tudom, nehéz, de ha halogatná, nyújtaná a válaszadást, az mégnehezebb lenne, és valahogy el kell kezdeni élni együtt.
Bólogatok, ezzel jelezve, hogy felfogtam, mit szeretne, alkohol, barátok, értem... Éppen megindulnék, mikor újra megszólal, és testsúlyom visszahelyezkedik a másik lábamra. Szavaira egy apró mosoly kúszik ajkaimra. Az én apám nem tartotta meg a szobámatt. Edzőteremmé rendezte át. De ez nem is érdekel. Viszont anya szobályát Neki adta. Az a lotyó ott... ahh. Lehunyom a szemem és a hajamba fúrom vékony ujjaimat. Nem kéne ezen gondolkodnom.
- Rendben... természetesen nem megyek oda - Nyugtatom meg. Kicsinek érzem magam, jelentéktelennek. Hiszen csak most jövök rá, milyennek kéne lennie az én apámnak is. Eddig annyira nem tudtaml, mit várok tőle. Nehezen sóhajtok fel, és, hogy elrejthessem a pillantásomban ülő fájdalmat nagyban kezdem bámulni a padlót. A keserű fájdalom feldübörög bennem. Olyan... elkeseredett vagyok. Apa kegyetlenül kiszúrt velem, és aztán... azt éreztette, hogy az egész az én hibám. Hogy anya meghalt... hogy el kellett költöznöm. Összeszorul a torkom. Miért hagytam azt az asztalon? El kéne mondanom Dannynek? Miért? Minek? Szeretnék elmenekülni, de akkor megint megszólal. Furcsa, groteszk, szinte már arcomra illetlen dolog költözik: egy mosoly. Gyenge, haldokló, mint én. Legalább van valami, ami boldoggá teszi, örülök neki nagyon, még ha utálom is a gyerekeket. Nem tudok velük mit kezdeni, a nagyim nem engedett nagyon barátkozni, szóval nem igazán értek a nyelvükön.
- Értem, akkor neki kinyitom, ha esetleg nem agy itthon - Hagyom rá, majd megfordulok, és elindulok befele a vendégszobába, de megtorpanok az ajtajában, visszafordulok.
- Nem nagyon szoktam...  beszélgetni. De ha van valami... amit... kérdeznél, vagy... csak... beszélgetni szeretnél, akkor...  csak... tudod. - Brávo, jól megmondtam. Bemegyek a szobába. Leülök nyugodtan a földre, mély lélegzetet veszek, próbálok lenyugodni. Mgígértem magamnak, hogy apa mitt már nem leszek szomorú... de ez nem róla szól. Hanem anyáról. Mintha mindenki labdázna velem, ide-oda löknek. Sehol se vagyok igazán jó helyen. Hajamba marva húzom fejem a térdeimre, a fájdalom üvöltve követeli, hogy végre figyeljek már rá, adjam át magam neki. De még ha csak szilánkok összessége vagyok, akkor sem vagyok hajlandó feladni a nyugalom maszkját. Helyette felállva kiviszem a zsákot és bepakolok a hűtőbe belőle, mindent elrakok valahova, ami kaja. Amit Dannyvel csinálunk, az szörnyű. Itt ül köztünk valami, amiről beszélnünk kéne, de én nem tudom, mit kéne mondanom, ő meg nem tud kérdezni.  Szánalmas a helyzet.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 12:34 pm


Csak állok ott ahogy elhalad előttem. Tudom hogy valamit mondanom kéne. Érzem...
Csak azt nem tudom mi a fenét mondhatnék...

Már az ajtónál jár, de én még mindig ugyanott állok. Felém néz, és valahogy.. ő kezd el beszélni helyettem. Rájövök, hogy ezt nekem kellett volna. Nekem kéne mondanom, hogy hozzám bármivel is fordulhat, bármikor, de... Kész vagyok én erre az egészre??
Megköszörülöm a torkomat és egyszerűen bólintok. Csak egy villanás, az egész valahogy elsuhan a fejem mellett, mégis komolyan gondolom. Teljesen. Muszáj leszek elfogadni ezt az új helyzetet.
Újra... Felelős vagyok valakiért...
Suzy örülne...

Már épp lép be, amikor összeszedek én is némi bátorságot.

- NICO! - kiáltok utána és csak remélem hogy megfordul - Ugyanez igaz.. rám is. - bólintok mellé. - Bármikor.. - fúrom a szemem az övéibe, aztán hagyom, hadd menjen és lakja be a szobát.
Hosszú napoknak nézünk elébe...




/szerintem itt végeztünk, ha folyt, akkor max. pár nap múlva.Wink/
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Danny + Nico - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny + Nico   Danny + Nico - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Danny + Nico

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Danny & Kintaro
» Danny + Kyle
» Finley & Nico
» Danny & Emilie
» Danny & Monica

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-