KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dominic Walker Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dominic Walker Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dominic Walker Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dominic Walker Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dominic Walker Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dominic Walker Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dominic Walker Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dominic Walker Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dominic Walker Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dominic Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dominic Walker Empty
TémanyitásTárgy: Dominic Walker   Dominic Walker Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 11:55 am

Dominic Walker
Los Angeles, 1984.01.20
30
Illegális versenyzés,meg még néhány illegális balhé Wink
Civilians
Vin Diesel

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: Családcentrikus, Büszke, Vezető személyiség vagyok, aki valamiért vonza az embereket. Én még pozitívumnak tartanám, hogy tudok szívószállal orrot fújni, de ez gondolom senkit sem érdekel.

◆ negatív tulajdonságok: Amennyire vonzom az embereket, annyira a bajt is, na meg nem vagyok éppen a szavak embere, mert ha felhúznak, nos akkor könnyen eldurvulhatnak a dolgok. Jó ember vagyok, rossz ügyekkel. Utálom a zsarukat, és azokat akik olyan gazdagok, hogy szerintük bármit megtehetnek. Egy ideje azon fáradozom, hogy ők ne higgyenek ilyeneket.

◆ egyebek: A szívószálas dolog szerintem elég fontos.


Történet vagy szerepes példa
Hogy ki vagyok? Csak egy Los Angeles-i srác, aki szereti a kocsikat. Volt családom, életem, szerelmem, de ez mára már mind a múlté. Elmesélem a sztorim, hátha kicsit jobban megismersz, és nem ítélsz majd el annyira. Los Angeles, az a város, ahol a szmog meghaladja a felső értéket, az a hely, ahol órákig állsz a dugóban, mielőtt előre tudsz menni pár centit. Mégis, ez a hely az otthonom volt, sokáig. Nem tudom, talán én szúrtam el mindent, talán az egész csapatom, a családom, azért ül most a sitten, vagy halott már, mert meg akartam mutatni mindenkinek, hogy jobbak vagyunk. Annak idején a Kartell irányította a városom, én pedig egy nap elhatároztam, hogy megakadályozom ezt.
-Mit csinálunk ma Dom?
-Tv-t nézünk, piálunk... Ja és kinyírjuk a Kartell vezérét.

Na jó, nem pont így határoztam el ezt a dolgot. Utcai versenyeken vettünk részt, de akkori vezére, Suno, köpött a zsaruknak, akik kiüldöztek minket a városból. Az utolsó napom a csapattal az volt, amikor leszámoltam Suno-val, és az embereivel. A pénzét egy kastélyban tartotta egyben, ott volt mindene, pontosan ezért, egy kész hadsereggel védte azt. Mi megtörtük, ezt az egyeduralmat, elszedtük az összes pénzét, majd a rendőrség is őket kapta el. Minden jól alakult, pontosan két napig. Zsaruk törték ránk az ajtót. A szerelmemet, és az öcsémet a helyszínen megölték, én kiugrottam a harmadikról, a többiek meg mehettek a sittre. Azóta járom a világot, és próbálok megélni napról napra. Hajtom a régi Dodge-ot, és nem érdekel, hogy mi van.

A családom:
Apám: Autó versenyző volt. Az összes profi pályát ő uralta, egészen addig a napig, amíg egy versenyen a falhoz nyomták, és felrobbant a tank. 2 évet ültem azért, amiért szétvertem apám gyilkosát.

Anyám: Nem tudom ki volt, soha nem ismertem, elhagyott még kiskoromban, azóta pedig nem hallottam róla. Próbáltam megtalálni, de apám még a nevét sem árulta el.

Az öcsém: Az egyetlen testvérem volt. Akkor halt meg, amikor próbált megszökni a zsaruk elől Los Angelesben. Jó testvérek voltunk, akik bajban, és jóban is védik egymást.

UI: Las Vegas-ban béreltem egy házat. A többit majd élesben, haver!

Oh, igen. Majdnem elfelejtettem. Vegasba menet történt valami, amiről persze neked is tudnod kéne. Az országúton száguldoztam, amikor a visszapillantóban megpillantottam egy szirénát. A zsaru egyszerűen leszorított az útról, aztán mire kiszállt a kocsiból már vártam én is.
-Beszélgetnünk kéne, Dominic.
-Nos, szűk a programtáram, de kérjen időpontot a titkárnőmtől... Ja, az nincs, akkor bocsi, sietek.
Nem nagyon jött be neki a humorom, (ki gondolta volna) szóval fegyvert fogott rám.
-Dominic Walker. Letartóztatom több rend beli csalásért, betörésért, súlyos testi sértésért...
-Tényleg... Én nem látom, hogy le lennék tartóztatva.
Ezután kiütöttem a kezéből a pisztolyt, és jól képentöröltem. Ezután dumált valamit, hogy még látjuk egymást meg ilyenek, de nem nagyon figyeltem, kapjon el ha tud. Wink



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dominic Walker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dominic Walker   Dominic Walker Icon_minitimeVas. Május 25, 2014 3:25 pm

Elfogadva!
Hmmm Sad Őszintén remélem, hogy nem fognak sittre vágni vegasban, ha mégis, majd keresel valakit, aki kihoz onnan Very Happy

Majd lehet, hogy valamelyik lányommal elkaplak a jövőben, mert van olyan, aki szereti a kocsikat és az illegalitással sincs gondja Very Happy

Kérlek foglalj avit, és már gurulhatsz is Vegas utcáira Razz
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Dominic Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dominic Preston
» Dominic & Francesca
» Scarlett & Dominic

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-