KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Scarlett & Dominic Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Scarlett & Dominic Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Scarlett & Dominic Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Scarlett & Dominic Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Scarlett & Dominic Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Scarlett & Dominic Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Scarlett & Dominic Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Scarlett & Dominic Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Scarlett & Dominic Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Scarlett & Dominic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Scarlett & Dominic Empty
TémanyitásTárgy: Scarlett & Dominic   Scarlett & Dominic Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 10:32 am

Lövésem nincs mikor tántorogtam haza. Vagyis haza, Pam lakásába. Ő tudja a fene merre jár megint, nem vagyok az apja hogy kérdőre vonogassam minden szarért. Amíg életben van, nem csinálja fel senki, és nem lesz belőle egy hernyós picsa, azt csinál amit akar. Ellenkező esetben átavanzsálok sátánná, és bezárom valahova amíg észhez nem tér. Köcsög vagyok? Lehet, de leszarom. Attól hogy kurva, még élhet normálisan.
Megállok a ház előtt, és kb. ezredjére dugom mellé a kulcsot. Bassza már meg, akkora lyukak kellenének ezekre a tetű ajtókra mint az anyósom segge. Akkor egyből nem kínlódnék ennyit. Végül csak megadja magát az a szar, megmentve attól hogy be kelljen törnöm. Amúgy sem formám a sunyi rabló téma. Vagyis már nem.
Annyira szerencsémre nem nyomtam be hogy a homlokráncaimmal kelljen magam előre tologatni, meg hát azért van a lift. Kétszer nyomom félre, szóval 5 perc alatt fel is jutok. Marha jó, és kezdődik előről a kulcs-mizéria is. De ez az ajtó is megadja magát. Kicsit nagy svunggal érkezek be, de fene bánja. És ahogy tippeltem, a lakásban kuss van, sehol egy lélek. Tehát Isten mégis szeret. Ilyenkor nem vagyok valami dumálós kedvemben amúgy se. Az ajtó mellett legórok magamról mindent, és meztelenül mászok be a fürdőszobába. Lehet tré hogy pisálás közben majdnem bealszok, de a zuhany gondolata azért életben tart. Le is csapatom magam kábé hideg vízzel, és az off-szintmérőm pirosból felugrik a narancssárga csík aljára. Tehát ha egész nap hideg víz alatt ücsörögnék, valószínűleg teljesen kijózanodnék. De, szarok bele. Nagyjából megtörölközök, de félig vizesen visszabaktatok a nappaliba. Kitúrok egy cigit, elég megalázott a doboz, de nekem megfelel. A füst a lényeg úgyis, nem az hogy hogy néz ki. Marha csábító a konyak gondolata, de kell a fasznak már ilyenkor. Maradok a limonádé mellett. Pam jó tesó, tudja hogy reggelente ezt vedelem, szóval mindig van a hűtőben. Kurva vagy nem kurva, a nőiségét úgysem tudja levetkőzni. A gondoskodó része benne van genetikailag. A saját csajom is tisztában van ezzel. Így fürödhetek is a limonádéban. De ez csak nekik jó, legalább nem vagyok egy tahó reggelente. Vagyis nem annyira. Sőt, ha azzal kezd bármelyik hogy bekapja a farkam, boldog emberként ébredek fel.
A poharam a helyszínen hagyom, és elvánszorgok a kanapéig. Hasra dobom magam, bekapcsolom a tévét, de az agyamig se hallatszik el hogy mit dumálnak benne. Igazából azzal vagyok elfoglalva, hogy mennyire kellemesen zsibbad a farkam a tegnap éjszakától. Jó volt az a csaj, de a nevét nem vágom. Amúgy is lényegtelen. És nem is kellett érte fizetni, mivel kivételesen nem volt kurva. Egyszerű kis liba volt akit az egyik párban szedtünk fel Tonyval, és lepartiztuk. Tuti valami gazdag köcsögnek a kislánya volt, aki nagyobb ordas mint sok másik a városban. Persze nyivákolt valamit a telefonszámáról, de hol nem szarom le? Nincs szükségem rá. Egyébként sem volt több az iq-ja 2-nél. Na, valahol itt nyom el az álom. Fél füllel ugyan hallok valami motoszkálást az ajtó felől, de szerintem csak hallucinálok már.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Scarlett & Dominic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scarlett & Dominic   Scarlett & Dominic Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 11:11 am

Az a fasszopó köcsög adott borravalót is. Kurva nagy szerencséje volt, mert unalmas tag volt és nem tudta befogni a pofját sem. Azt hittem, az este végén a beszélgetésért fog fizetni. Akkor úgy éreztem volna magam, mint valami diplomás pszichológus. Végül megdugott. Jobban mondva: az ágyon fekve az egyetlen mozdulat, amit elvégzett, az az volt, hogy felállt a farka. Olyan volt, mint egy szűz. Nem is vártam mást. Kinézetre még jó is lett volna - jólfésült haj, Hugo Boss parfüm, drága szivar -, de amint megszólalt, levágtam, hogy szar lesz. Igazam lett. Túl régóta foglalkozom ilyesmivel. Basszus, amikor elment, elpirult.
Úgy döntöttem, mielőtt hazamegyek, átugrom Pam-hez is. Mert miért ne és mert régen beszéltünk. Sőt: mostanában alig láttam. Úgy sem volt jobb dolgom, nem ígértem oda magam senkinek sem. Talán este lesz valami... persze, hogy lesz!
Ahogy az ajtóhoz értem, összevont szemöldökkel álltam meg. Résnyire nyitva volt. Pam-nek nem igazán volt szokása ez.
Belépve a lakásba a tévé halk duruzsolására lettem figyelmes. Mi a fasz? Próbáltam halk léptekkel haladni a nappali felé, ami kurva nehéz volt, tekintve, hogy magas sarkú volt rajtam.
Amikor bepillantottam a helyiségbe, Pam cseszettül másnapos testvérét pillantottam meg, amint kidőlt a kanapén. Oldalra döntöttem kissé a fejem és azon gondolkodtam, hogy majdnem megfelelő helyzetben van. Csak abban reménykedtem, hogy nem alszik. Az kurvára nem lenne jó. Senkinek sem.
- Kezdtem azt hinni, hogy egy betörő vagy - mondtam, miközben a fotelhez léptem és levágtam rá magam. - Nem akarsz egy kicsit felpörögni? Akkor csinálhatnánk valami... izgalmasabbat, mint a tévé bámulás - kérdeztem, sokat sejtető mosolyra húzva ajkamat, Dominic-re nézve.
Kurvára nem elégített ki az a buzi éjszaka...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Scarlett & Dominic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scarlett & Dominic   Scarlett & Dominic Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 11:54 am

A zümmögés nem szűnik meg a háttérben, és egyébként kurvára idegesítő. Le kéne halkítanom a tévét, de képtelen vagyok rá. Nem sok energiám van az ilyesmire. Egyébként sem érdekel a szokásos meghalt a fél világ, kinyírtak 200 embert, esik a dollár árfolyama, és hogy az elnök hogy borotválja a farkát téma. Csak az agyamra megy a dolog. Ezért nem bámulom ezt a szart egész nap. Elszívja az agyat, lerombolja a közérzetet, ezért depressziós minden idióta ebben az országban. Mondjuk én nem panaszkodom. Los Angelesben élek, Vegasba járok kúrni, hát mit érdekel engem hogy a többi részen milyen szarok mennek? Amíg személyesen nem érintenek az ügyek, nem kezdek látszat rinyálásba.
A kurva matatás is egyre erősödik. Magassarkú cipők ütemes kopogása. Kétlem hogy Pam lenne az, ő becsörtetne mint egy orrszarvú, és hozzámvágna valami megjegyzést is. De mivel az illető pina itt kopácsol, gyanítom nem betörő érkezett. És hangja is van a csajnak, mert már bele is szól az agyamba. Kénytelen vagyok hát belőni a fókuszt és felnézni. Látszólag ismeri a kéglit, mert egyből kényelembe is helyezi magát mintha otthon lenne.
- Hasonló szépeket gondoltam rólad - nyögöm, és megtámasztom a fejem a karomon - Bár nem menne túl jól, mert egy dinoszaurusz is halkabban közlekedik.
Sötét vigyor jelenik meg a képemen. Felpörögni? Kislány, üdvözöllek Dominic bácsi világában. Nem mintha piára vagy drogra vágynék korán reggel, de egy kiadós dugásnak tudnék örülni. Vagy két kiadós dugásnak. Megnézem magamnak a csajt, már amennyit látok belőle a fotel takarásában. Halkan felröhögök.
- Csinálni akarsz valamit kislány? - fordulok hanyatt - Kezdésnek szövegelés helyett bekaphatnád a farkam. Azt kurvára élném. Aztán meglátjuk felkelted-e eléggé az érdeklődésem a továbbiakra.
Nem szeretek mellédumálni, ahogy hülye ígéreteket sem teszek. Nálam ha egy csaj nem cumizik jól, akkor az energiámat sem fektetem bele hogy megbasszam, úgyis szar lenne, kínlódni meg nem szeretek. Mellesleg a szopáshoz nem kell megmozdulnom. És kellően magamhoz is tud téríteni.
- Na mit mondasz kislány? Óhajtasz valamit alkotni, vagy hagysz aludni és mész a dolgodra? - sóhajtok fel.
Faszán rendelkezem amikor nem az enyém a lakás, de most mit kezdjek egy idegennel? Vagy szórakozunk, vagy elmegy. Nekem aztán mondhatni kurvára mindegy. Ő dönt, én megadtam a választás lehetőségét. Mert én ilyen kibaszott nagylelkű gyerek vagyok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Scarlett & Dominic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scarlett & Dominic   Scarlett & Dominic Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 12:43 pm

Felvonom egyik szemöldökömet és elvigyorodom. Felállva a fotelből, megigazítom a ruhám. Na jó... a megigazítás nem helyén való kifejezés, inkább a melleimet tettem jobban láthatóvá. Ha csinálok valamit, az legyen már kurvára a helyén...
Dominic-hez léptem, fölé magasodva durvább mozdulatokkal kapcsoltam ki a nadrágja övét, majd két lábam közé véve lábait a kanapéra térdeltem. Nem basztam el az időt az apró részletekkel, először kicsit gyengédebben kezdtem neki a dolognak: lágy csókokkal kezdtem, végig a faszán, aztán a farka végén. Ez nem tartott sokáig, harosan a számba vettem, majd gyorsítottam az iménti lassabb tempón. Néha a kezemmel is rásegítettem, hogy maximális hatást érjek el vele. Miközben nyelvemmel kényeztettem az amúgy méretes faszát, kezemmel a heréit simogattam. Pár perc múlva kissé gyorsítottam a tempón, kicsit megszorongatom, épp csak annyira, hogy az még jó legyen, miközben nyelvemmel körkörös mozdulatokat végeztem. A mélytorok a végére maradt.
Gyakorlott ribancként nem tartott sokáig, mire felállítottam neki. Egyébként teljes mértékben elégedett voltam a méreteivel. Mondhatnám azt is: öröm volt ez a szaxi-szóló. A tegnapi fasz után kurvára ki voltam éhezve.
- Remélem, elégedett vagy - másztam rá és a nyakát kezdtem el csókolni és harapdálni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Scarlett & Dominic Empty
TémanyitásTárgy: Re: Scarlett & Dominic   Scarlett & Dominic Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Scarlett & Dominic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Scarlett & Daniel
» Dominic Walker
» Dominic Preston
» Dominic & Francesca
» Scarlett Beckett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-