KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
ashley ford Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
ashley ford Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
ashley ford Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
ashley ford Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
ashley ford Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
ashley ford Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
ashley ford Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
ashley ford Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
ashley ford Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 ashley ford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


ashley ford Empty
TémanyitásTárgy: ashley ford   ashley ford Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 12:38 am

Ashley Ford
Chicago, Illinois, Usa, 1988. július 12.
26
Modell,fotós asszisztens
Media
Xenia Tchoumitcheva

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
Érdeklődő : ha bárkivel találkozok, mindig van hozzá egy-két kedves szavam.
Különös látásmód : a fotózásban megtaláltam az igazi szenvedélyemet. A képeken keresztül szeretném bemutatni, hogyan látom én a világot.
Eklektikus rendszerető : rend a lelke mindennek. Ugyan a lakásom inkább hasonlít anyám szerint egy hurrikán súlytotta övezethez, mint egy emberi lakhoz, mégis én tudom, hol vannak a dolgaim és szerintem igenis komfortos, szép lakásom van. Valamint a barátaim is szívesen töltik nálam a szabadidejüket, nemhiába az én kis zugom igazi menedék.
Kanapé-sportoló : imádok jégkorongot, baseballt és autóversenyzést nézni. Viszont ha bárki a rendszeres sportolással jön nekem, azzal ki tud űzni a világból.
Barátkozó : én voltam az a lány, aki a nyári táborba mindenkihez odament és összebarátkozott.
Alkalmazkodó : ha panaszkodik a szomszéd, mert hangos a zene, lehalkítom.

◆ negatív tulajdonságok:
Befolyásolható : sajnos, túlságosan is fontos mások véleménye. Így meg akarok nekik felelni, ezért amit rám akarnak erőltetni, azt általában meg is tudják tenni
Feledékeny : elfelejtem a kapukódot, lakáskulcsom rendszerint otthon marad, fotózások időpontjait felejtem el. Előfordult olyan is, hogy az anyukám születésnapjáról feledkeztem el – nem is szólt hozzám három hétig.
Szórakozott : sokszor annyi ötlet kavarog az agyamba, hogy a szemetesbe dobom a tányért, mikor eredetileg el szerettem volna mosni. Találtam már párszor vécépapírt a tévé mögött, az rejtély számomra a mai napig, hogyan került oda. A mobiltelefonomat rendszeresen ledobom, mert mindig megijedek, ha csörög.
Pletykás : csak egy ártatlan csajos estéknek indulnak, de aztán mindig kilyukadunk a pletykálásnál. Ez minden női társaságban így van, nem?
Késős : sosem szerettem korán kelni, igazából utálok korán kelni. Mindig van valami kiállítás, koncert vagy egy jó film a tévében, ami miatt sokáig fenn kell maradnom. Így későn fekszem le, pedig korán kéne kelnem. Nem kelek fel korán, mert mindig a szundi gombra nyomok. Ezáltal folyton késésben vagyok. Egész biztos, hogy láttál már a városban rohangálni.

◆ egyebek:
Tavaly végeztem a Columbia Egyetem filmrendezői szakán, amit levelezőn végeztem el. Érdekes, erről senkinek sem mertem beszélni.
Annakellenére, hogy modellként is dolgozom, imádom a zsíros ételeket. Ha valaki elém tesz egy tál fonnyadt salátát, képes lennék a fejére borítani. Áldom a jó anyagcserémet, hogy azt ehetek, amit szeretek.
Egyszer belógtam egy kiállításra. Azt hazudtam, hogy az apukámat keresem és csak egy percre megyek be. Igazából zárásig bent voltam, sosem buktam le. Emiatt még mindig gyötör a bűntudat. Vajon el kéne mennem a rendőrségre?
Imádom a növényeket, az egész lakásomat telepakoltam velük. Viszont megöntözni mindig elfelejtem őket.


Történet vagy szerepes példa
- Mark sosem volt jó hozzád- jelentettem ki határozottan.
A lakásomon vagyunk Amy barátnőmmel, akivel szakított a barátja. Azzal a kifogással oldott kereket, hogy Amy túl kövér hozzá és nem mutatnak jól a közös fényképeken. Én már az elején megmondtam neki, hogy színészekkel ne kezdjen, azokkal csak a baj van.
Vegyük például Robertet- vagy Paulnak hívták, elmentünk randizni. Vacsoráztunk egy este, kellemesen elbeszélgettünk. Még számot is cseréltünk. Megígérte, hogy hív. Hívott? Nem. A randit követő héten láttam az újságokban róla egy fotósorozatot, ami elég rosszul volt beállítva, na és a díszletek! A fényképeken már egy másik nővel mutatkozott, akivel az egyil filmje forgatása közben ismerkedtek meg. Mellesleg megjegyzem, azt a filmet azóta sem néztem meg.
- De Mark...- kezdett el sírni ismét Amy.
Föltettem forrni a vizet. A forró tea ilyen helyzetekben segít, nem?
- Figyelj, Amy- léptem oda barátnőmhöz és átöleltem.- Hidd el, fogsz találkozni egy rendes pasassal, aki szeretni és becsülni fog téged. És nem fog ott hagyni azért, mert talált egy csontkollekciót.
- Te könnyen beszélsz, neked jó alakod van- mormolta a lány. Eleresztettem, hogy átnyújtsak neki egy zsebkendőt.- Bár a segged kicsit nagy.
Mielőtt visszavághattam volna, sípolni kezdett a forraló. Miután sikeresen megégettem az ujjamat, kiválasztottam egy filtert és belelógattam a forró vízbe.
- Nem ez a lényeg- ráztam meg a fejemet, és kitöltöttem két zöld csészébe a teát. Az egyik csészé füle hiányzott, azt leejtettem valamikor. Vagy az nem is én voltam, hanem apa mikor itt jártak látogatóba?
Az ép csészét nyújtottam át Amy-nek, aki hálás tekintettel elfogadta. Leültem én is mellé, miközben a teámat fújtam, hátha hamarabb kihűl úgy.
- Mark egy barom volt. Felejtsd el!
A nyelvemet is elégettem, mert túl hamar ittam bele. Fintorogva nyújtottam ki és próbáltam megnézni, mennyire sérült meg.
- Ash, te mégis mit művelsz?- nézett rám meghökkent arccal Amy.
- Elégettem a nyelvemet- válaszoltam magától értetődően, mintha ezzel megmagyárzánám tettemet.- De nem látom, mennyire vészes.
A plafonra emelte a tekintetét. Fogalmam sincs, miért imádkozhatott. Talán, hogy figyeljek rá jobban?
- Valami építőbb tanácsot várok- kortyolt a teából Amy, de egyből kiköpte.- Ash, mégis mi a francot tettél te bele?!
Kérdőn néztem rá. Lehet, hogy túl sok cukrot kanalaztam bele? A fejemre csaptam, és bocsánatkérően néztem a lányra.
- Már megint összekevertem a dobozokat.
- Igazán ragaszthatnál cetliket. Tudod, ez itt a cukor, ami a teába való. Ez pedig itt a só, amit nem teszünk már megint Amy teájába!
Legyintettem: - Azért nem kell túl dramatizálni, még így is iható. Nekem például kifejezetten tetszik.
Ránéztem a sütő fölötti órámra, és egyből felpattantam. Amy miatt késésben vagyok, már megint.
- Most mennem kell, vár a munka- tettem le a csészét az asztalra. Kirohantam a nappaliba felrakni a karórámat és karkötőimet.- Egy nagy munkán dolgozunk épp, ami nagyon fontos. Nem szabad elkésnem!
Óra rendben, kiegészítők rendben. Felkaptam a táskámat a pepita fotelemből, majd visszafutottam a konyhában üldögélő Amy-hez. Lófarokba kötöttem a hajamat, hogy ne zavarjon a fotózás közben.
- Megyek, később még találkozunk. Te nyugodtan maradj csak- mondtam a barátnőmnek.
- Ash, tudod, hogy egy szál pizsamanadrágban és egy topban vagy, ugye?
Döbbent kiáltással rohantam be a szobámba, ahol őrült módjára kerestem elő a ruhákat. Amy is követett és az ajtófélfának támaszkodva vizslatta kapkodásomat.
- Csak nem Anthony Dahl miatt vagy így szétesve?
Dühösen néztem rá a szekrény résein keresztül. Az előbb még nem Mark után kesergett?
- Együtt dolgozunk, Amy- sóhajtottam.- De ezt már párszor említettem.
- Ó, hogyne. És mikor randizhatok vele?
Begomboltam az ingemet, és kibújtam a szekrény mögül.
- Nem hozlak vele össze, nem adom meg a számát. Sőt, még képet sem mutatok róla.
- De hát ő nem is színész!
Az ajtóra szerelt tükörben megcsodáltam magamat. Amy felé fordulva lassan elmagyaráztam neki, amit már százszor átrágtunk.
- Viszont együtt dolgozom vele, az asszisztense vagyok. És ha ti össze is jönnétek, utána szakítanátok, abból én jönnék ki vesztesen. Különben is...szerintem van barátnője.
- Attól, hogy állításod szerint nem akar kikezdeni a modellekkel, még nem kell kapcsolatban lennie. Mi van, ha meleg?
Most én voltam az, aki megforgatta a szemét. Amy és az ő elképzelései.
Vállon ragadtam, kituszkoltam a szobámból.
- Elmentem dolgozni, majd jövök- búcsúztam el.
Az ajtóban még utoljára visszafordultam:
- A meccsre haza érek, vegyél popcornt!



based on: TILLIE AT CAUTION <3


A hozzászólást Ashley Ford összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 28, 2014 1:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


ashley ford Empty
TémanyitásTárgy: Re: ashley ford   ashley ford Icon_minitimeSzer. Május 28, 2014 12:58 am

Elfogadva!

Üdv köztünk, szöszike!*-* Nagyoon tetszik a részletesen kifejtett jellemed, a kanapésportolónál felnevettem. Elképzeltem ezt mindenféle hobbi kapcsán és elég vicces képeket eredményezett. Very HappyÉs az egyebek is megmosolyogtattak. Humorod az van. Very Happy bounce 
Az ET. Amellett, hogy tetszett a könnyed, laza stílus, megint csak elmondhatom, hogy megmosolyogtam. :DEz az Amy kedves lány, főleg, amikor megemlíti, hogy jól nézel ki, de nagy a popód. Very HappyÉéés külön pont Tony említéséért. Razz
Menj kérlek, foglalj avit és máris elkezdheted a "megrontom Tonyt"-akciót! Razz ashley ford 4203951449 
based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

ashley ford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Wino, Ty ~ Kapcs ford
» Ashley Keiffer
» Ashley Noel
» A kellemetlen vendég és a szerencsétlen pincérnő avagy Ashley and Matthew találkozása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-