KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
7 Sins - Page 5 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
7 Sins - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
7 Sins - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
7 Sins - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
7 Sins - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
7 Sins - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
7 Sins - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
7 Sins - Page 5 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 10:05 am

A meztelenkedés már megtörtént máskor is. Csak… a kettőnk közti távolság változott. Most valahogy túl közvetlen és élénk az egész élmény. És csodával határos módon nem zavar. Nem foglalkozom ilyen apróságokkal. Ez valahogy újszerű, de nem tudom miért.
- Félted a golyóidat, mi? – dünnyögöm jókat heherészve, lefelé pislogva.
Azt mondja lakat a száján. Hát…
- Ajánlom magamat. – valami gyanús. Nem egészen ezt akartam kigügyögni, hanem olyasmit, hogy Ajánlom is. Végülis tök mindegy, majdnem ugyanaz. Ezek az amcsik úgyis értik mit makog a külföldi.
Ville bokáig tolja a gatyám, és nagy gondolkodásokkal vesszük fel a várakozó üzemmódot. Ja, igen, ki kéne bújnom belőle. Legalábbis gyanítom.
A csengő hangja az, ami bezavar. Vendég jött, vagy tudom is én ki szagolta ki, hogy parti van errefelé. Örömmel beengedném. Majdnem el is döglök, ám Ville még idejében elkap a derekamnál fogva. Úgyhogy ráesek, de megtart. A vállain támaszkodom. Elengedem, ahogy felegyenesedik.
- Oké! Maradok. – bólogatok vadul, majd leesik tőle a fejem.
Jön az újabb ukáz.
- Óóó dehooogy! Én ahhoz nem nyúlok! – magyarázom jól artikuláltan, miközben tiltakozón megrázom a fejem. - Cöh! Hová gondolsz?!
Lófaszt. Alig várom, hogy Ville elforduljon.
- Menj csak! – széles angyali, ÁRTATLAN mosollyal engedem Ville-t útjára. A tekintetemmel követem, amint elindul a kijárat felé. Aztán villámgyorsan levágódom az asztal mellé a szőnyegre. Innen épp rálátok, leselkedik-e a jóember, vagy jön-e. Nem szabad lebuknom. Még a végén mérges lesz, amiért nem fogadok szót neki.
Lecsapok a pipa szívókájára és felkapom.
- Csöndesen. SSS! – motyogom magamnak, és gyorsan betolom a számba. Csak egy szippantás. Az íze ennek a cuccnak kurva szar, de legalább tök jól érzem magam tőle.
Közben lesem Ville-t. Még háttal van az ajtónál. Mozdul. Én meg rögtön kiköpöm a szívókát.
Mikor Ville hátrapillant, hülyén vigyorgok, 3 fogsorral minimum, és integetek neki. Én ugyan nem csináltam semmit.
Aztán a bácsi elfordul. A kulcscsomó a zárban fityeg, ki tudja nyitni az ajtót.
Nekem meg ötleteim támadnak. Unatkozom így magányosan, úgyhogy ideje egy újabb játéknak. A lapokat úúúúú valaki már előre kiosztotta nekünk. Ott hevernek az üvegen szétterítve.
- Figyeled, Gollam? Megint rábasssztunk. – méricskélem a lapokat. Előbb az enyémeket szedegetem fel, majd Ville-ét skubizom meg. Fel sem tűnik, hogy ezekkel már volt dolgom. Vagy de, pont, hogy dezsávűm van, de csak az maradt meg bennem az előző körből (az is nyomokban), hogy rosszul jártam.
A kártyákat visszahajintom az asztalra.
- Zááákossz… Meggyeee… Mocckosz kissz hobbitkák... Hogy rohadna meg mind. – sziszegem reszelős hangon az orrom alatt, elvégre van kivel kitárgyalnom a problémát, és szépen lehúzkodom a lábamról a fehér zoknikat. Önkényesen tovább vetkőzöm. Hát, ha már vesztettem…
Röpül hátra az egyik, aztán a másik a fejem fölött.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 3:56 pm

- Te mondtad... a cápák elbújhatnak melletted.. - ezt már csak dünnyögöm, koncentrálva az egészre, nem mintha olyan nehéz dolog lenne egy gatyát lerántani, más esetben fél kézzel is menne.

A következő beszólásnál viszont fél szemmel felsandítok rá. Először nemigazán értem, de aztán... egy kiadósat sóhajtok, mielőtt belekezdek a részletezésbe, hogy na igen. Őt is simán el tudnám képzelni a számon.

Azért is, mert alighogy elérek a dolog végére, be is szól a csengő. Irányba nézek, de úgy néz ki ő még megszabadulna tőle. Már a gatyától, és én nem is fogom vissza.
Újabb ukáz.. vagy legalábbis csak remélem hogy nem csinál semmi hülyeséget, persze ahogy be van állva, fél szemmel legalább követem mielőtt toronyugrót játszik az erkélyen.

Jön a sör.. ez már biztos. Most jól fog esni pár liter, bár ahogy a lányt elnézem, neki az ágy sem lesz már olyan messze. Csak nem pont úgy, ahogy nekem is tetszene.
Második csengő, én meg fordítom a kulcsot. Bamba pofa áll velem szemben, ha érdekelne, még azt is el tudnám képzelni vele beszéltem alig két órája olyan terjedelmesen, de most hagyom kibontakozni.

- Más esetben nem szállítunk ki ilyen kis mennyiséget, ezért felárat számoltunk fel. Összesen 45 dollár lesz. - néz bambán a szemeimbe miután elém tolja az 5 literest. - Hé, te nem..!??

- NEM! - vágom rá, és ahogy kitúrom a gatyám zsebéből a pénzt, rendes haszonnal vágom a mellkasához, mielőtt kikapnám a hordót a kezéből. AZTÁN csapódik az ajtó!

A lány... a lány remekül elvan ahogy elnézem, ezért csak újabb mosollyal lépek el mellette, és vágom fel a hordót a konyhapultra. Azonnal tapadok is a csapra, és jobb híján, ahogy körülnézek, elkapom az első kezembe akadó poharat és csurig töltöm meg, hogy a következő pillanatban az egészet lehúzzam.

Hogy a láááány... megközelít e útközben, vagy épp ottmarad a szőnyegen, az még rejtély. De ha jön.. maradok, ha viszont ő az aki nem mozdul el, újra csurig töltök és én vagyok az aki visszalépkedek hogy lerakjam magam megint az ágyon.
Kíváncsi leszek még mit tartogat a ma éjszaka!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 5:08 pm

Pasis mormogás szűrődik a nappaliba a bejárat felől. Kukkolok erősen, hogy lássam ki a vendég, de nem jön be senki. Csak Ville cipel magával valami fémbödönt.
Vetek egy utolsó, hosszú pillantást az asztalon szanaszét fekvő kártyákra, meg a szipkára. A szám közben csücsörít, ahogy gondolkodom. Aztán mégis feltornázom magam a padlóról, és mezítláb odacsattogok Ville-hez a konyhába.
Hümm. Sör. Most valahogy nem kívánom. Majd később.
Fél kézzel támasztom meg a pultot, a másik kezem ujjaival pödörgetni kezdem a hajam.
- Ha már úgyis nekivetkőztünk, nincs kedved egy nagyot pancsolni? – dobom be hirtelen az ötletet, ami kábé egy perce ötlött belém. Hatalmas, tányérnyi szemekkel pislogok Ville arcába. Az alsó ajkamat beharapom, aztán kisvártatva izgatottan folytatom, hogy ösztökéljem azzal, amit a fürcsi ígér.
- Tele engednénk a kádat mindenféle fürdőhabbal, és csapnánk egy óriási habpartit! Na? Naaa??? Mit mondasz???
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 5:46 pm

Ééééés beszambázik az említett! Egy fél mosoly.. árnyéka még mindig ott figyel a szememben, de nem akarom telibe kiröhögni. Az viszont feltűnik, ahogy lazán mellém lépked, és ha már itt van, nem megyek semerre, akkor is újramegtöltöm a bögrét.

- Hát... javíts ki ha tévedek.. de én úgy nézem egyedül te vagy az aki elszórt magáról mindent.. - vigyorgom, és újrahúzom a sörömet. Persze már nem teli torokból, csak úgy kellemesen. - Viszont.. - sóhajtok nagyot és a bögrét felcsúsztatom a pultra egyenesen a hordó mellett - ezen könnyen segíthetünk.. - kapaszkodok a pólómba és rántom le hárommásodperc alatt, azzal eldobom a padlón.

- Így már félsiker. - kacsintok rá, miközben két kezem már az övemen matat.

- Na?? Hol is van az a fürdő?? - kérdezi a szemem, de a kezem nem áll le, már bomlik a csatt, úton a gomb, és ha nem akad egyéb nyerő ötlete, rajtam ne múljon hogy remekül szórakozzon!
Áááááldott egy jótét lélek vagyok!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 6:45 pm

Óh. Hogy én dobáltam le a ruháimat egyedül? Röpke pillantással mérem végig magam, aztán visszaemelem a szemeimet Ville arcába. Valamit én is lehalásztam róla, ha nem is a teljes menetfelszerelést.
- Te is nekikezdtél. Bleeeee!– öltöm ki rá a nyelvem megint.
Erre lekapja magáról a pólóját. A tekintetem megakad a felsőtestét beborító tetoválásokon. Csak néhány másodpercig bámulom meg őket, mire sikerül felvennem a leejtett fonalat.
- De jóóó! – sikkantok lelkesen, és még mielőtt kioldaná az övét, elkapom az egyik kezét, hogy magam után húzzam a fürdőszobába.
Ha hagyja magát, akkor csak ott lesz alkalma letolni a gatyáját. Befelé robogva szabad kezemmel felkattintom a villanykapcsolót, s fénybe borul a helyiség. A sarokkád peremén van mindenféle: tusfürdő, fürdőhab, díszes üvegekben színes fürdősó és miegyéb illatos pipere, ami egy lánynak kellhet.
Elengedem Ville-t, és szó nélkül letérdelek a kád előtti puha lábtörlőre. A dugót bedugom, a csapokat pedig megnyitom. A víz hangos csobogással kezdi megtölteni a kádat. A rózsaszín flakonos fürdőhabért kapok. Teljes erőmből nyomom, hogy minél több cucc csorogjon belőle. Mikor már elégnek ítélem, a flakon a helyén koppan a sarokban. Rádőlök a kád szélére, és mindkét kezemmel bőszen lögybölni kezdem a vizet, baromi nagy habot akarok verni. Az meg egyre gyűlik, magasodik előttem.
Közben is szövegelek Ville-nek, noha nem tudom mit csinál, nem nézek felé.
- Ravinnal átköltöttük Bobby Darin fürdőzős dalát. – nyihogok bele a kádba a röhögéstől, és éneklésbe kezdek.

Splish, splash, I was takin’ a bath,
’long about Saturday night.
A rub dub, just fartin’ in the tub,
thinkin’ everything was all right.
Well, mom started screamin’,
I wondered what for.
I thought I only farted,
but did somethin’ more.
And then a splish splash,
I left somethin’ in the bath….


Hogy Ville mit szól mindehhez, passz. Én totál átszellemülök a dalban, és nem épp az eredeti énekhangomon, de végigfújom, hacsak nem állít meg félúton.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 7:55 pm

Vigyorognom kell! Elsőre felsejlik a fejemben hogy elkapnám a nyelvét és leharapom, de helyette a sör hűti a kedélyeket. PANCSER VAGYOK!

- És most folytatom.. - dünnyögöm, de cucc volt.. most már nincs az biztos, és máris sokkal jobban érzem magam. De még nem végeztünk!
Bontanám az övemet, de úgy néz ki neki más terve van, vagyis.. még mielőtt megszületne a művelet, már húz is maga után a - gondolom én - fürdőszoba felé.
Oké, Baby, akkor kapkodjuk el!

Belépve a fürdőbe, először kap egy agyzsibbasztás! Résnyire szűkül a szemem, SŐT! A söröm még kint is maradt a konyhában, de bánja a fene. Folytatom az előbb félbemaradt műveletet, hogy is volt!? Csatt.. ki, gomb.. cipzár.. de akkor letérdel arra az izére, és behajol a kádba hogy ott művelkedjen.

- Úúúú.. de szívesen mondanám hogy maradj így.. - nyüszítem, de csúszik az a gatya, és helyette egy tetemes sóhajt megejtve kilépek belőle. De ekkor jön csak a KONCERT!
Vízhangzik az egész, nem kicsit fars a többsége, de meghozzuk ezt az áldozatot.

- Látom.. nagyon összesúgtál te azzal a kiscsajjal. - vigyorgom a háta mögött, továbbra is őt figyelve - Csak nehogy rossz hatással legyen rád. - mondom ÉN! Mert miért ne! Ha azt a rohadékot ki is tudnám nyírni egy sötét éjjelen, a kiscsaj.. na a kiscsajba simán szorult spiritusz.
Apja kölke..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 8:27 pm

A „kívánságra” fel kell kapjam a fejem. Ville-re sandítok.
- De bolond vagy! – nevetek hitetlenkedve. Itt térdeplek és pancsikolok magamban. Mi tetszhet ezen bárkinek??? Erre konstatálom, hogy, (Jujj!) Ville közben vetkőzik. Nem skubizom, nem vagyok én olyan lány, inkább visszafordulok a kádban gyűlő habhoz. És ekkor nyivákolom bele a remekművet. A helyes értékítélet rég kiveszett belőlem, valahol a második slukk után, úgyhogy gőzöm sincs mennyire gyerekes és éretlen szégyentelenség az iménti.
Újabb kacarászás rázza meg a kád szélén lapuló mellkasom. Ville miket mond!
- Egy tízéves??? Rám??? – rötyögöm komolyan megütközve. Csak Mick meg ne tudja miket fújunk mi ketten esténként vagy délutánonként hegedűlecke címszó alatt.
A vízsugár vastagon zúdul a csap szájából. Mindkét karomat még mindig bent lóbálom a vízben. Türelmetlenül várom, hogy teljen a kád. Igazából képtelen vagyok sokáig várni, úgyhogy feltápászkodom, és ahogy vagyok, melltartóban, bugyiban lépek bele. Annyi eszem azért van, hogy ne puccérkodjak egy férfi társaságában. Elvégre még úrihölgy vagyok. A fingós dal után is.
Lecsüccsenek a kádban, a hófehér, eperillatú hab elnyel. Mint a vatta, közel olyan kemény. Az államig merülök a puha fehérségben. Alatta közben matatok. A számat harapdálva vadászom le magamról a melltartómat, kicsatolom a hátamon, s végül egy elegáns kézmozdulattal kitartom és leejtem a kád mellé. Jöhet a bugyi. Ville láthatja, milyen lendülettel izgek-mozgok. Épp az alsómat bűvészkedem le nagy vihogva. Meglesz. Az is vizesen pottyan ki a padlóra.
- Na? Mire vársz? Jössz? Vagy talán fééélsz? – tudakolom heherészve, mire felhúzom a térdeimet, hogy Ville minden gond nélkül csatlakozhasson hozzám.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 10:01 pm

Bolond.. Jah... NaNÁ, Hogy nem használom ki a helyzetet! Mégse visz rá a lélek, egyáltalán van nekem olyan!?? Mindegy, nem történik semmi.. ennyi a lényeg, és most kurvára szemenköpném magam.

Nagyot sóhajtok, helyette, és lerántom a két zoknit, nehogy már vizes legyen, - nem mintha számítana - de mosollyal tölt el a nevetése.

- Miért NE! Az a kiscsaj rosszabb az ördögnél! - kacsintok rá ha közben felém nézne, de ha nem, csak vigyorgok a.. hát még mindig felém tomporodó fenekére, ami egyre inkább tetszik. TÖKÉLETESEN FORMÁS!

Az újabb művelet térít észre, vissza rá, a hátára, aztán feljebb, a határ a csillagos ég, amikor bemászik a kádba, én meg jobbnak látom feltenni egy kérdést. A múlt.. tekintetében.
De MEGAKASZT!
Kis híján valahol elnyelem a nyelvem mikor mocorog, én meg csak ráncolom a szemeimet, aztán mindvégig követem, ahogy kilóg.. a lóláb helyett a vizes cucc.
Oooookééééé!?!
Újabb sóhaj, de még ROHADTUL NINCS VÉGE!
Á-á, dehogy, újabb felhő, vagyis valami olyannak tűnik az a cukorszagú vacak, és már repül is a bugyi, egyenesen az orrom előtt toccsanva a földre.
Ránézek. Aztán meg a lányra.
Aztááááán...

- Már épp azon voltam hogy megkérdezem, hogy ha ezt leveszem - mutogatok - sikítva elrohansz e a fenébe, de ha nudizunk.. - nem beszélek többet. Azt se várom hogy válaszoljon, a gatyámat három pillanat alatt tolom le, és sikít.. hunyorog.. menekül.. tökmindegy, néma csendben belépek abba az izébe.
Valami förrrrtelmeees!

- Ettől pont olyan szagom lesz mint a bugyidnak. - fintorodom meg, ahogy a kezemet az orromhoz emelem, de aztán elvigyorgom az egészet.

- Tetszik!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 10:32 pm

- Csak nem egy nyelvet beszéltek. – nevetek azon, hogy Ville az ördöghöz méri Ravin-t. - Ha egyszer hagynád, hogy kifesse pinkire a körmeidet, totál lekenyereznéd. – kacsintok a szemébe, és visszafordulok a kádhoz. Dolgom van.
- Amúgy meg rajong érted. – dünnyögöm. Úúú micsoda hadititkokat kotyogok ki!
Habosra verem a vizet és ukkmukkfukk belemászok. Ami fölös lenne rajtam, az száműzve hever a padlón.
A hab teljesen körbe ölel és eltakarja az idomaimat. Az államon is ott fehérlik. A hajam vizesen tapad a hátamra.
Ville a gatyájára topografál. Menekülni? Sikítva? Most komolyan, miről beszél???
Igen, nudi.
- Hehehe. Azt hittem ez nem kérdés. – bazsalygom komisz somolygással a képemen, mire a szemembe csapom a bal tenyeremet, hogy kitakarjam a dolgokat magam elől, míg Ville beül végre a kádba. NEM KUKKOLÁSZOK! Isten ments! Ahhoz sosem lehetek eléggé betépve.
- Nem lesek! Jöhetsz. – biztosítom, de folyvást rajtam a kuncoghatnék.
Érzem, ahogy belép, hullámzik a víz, és a szintje is megemelkedik. Hallom a hab halk sistergését, amint Ville beleereszkedik.
Ismét felnézek. Őfelsége velem szemben csücsülve hozza a szenvedő alanyt.
- Remek. Innentől, ha eltűnne a bugyim, tudom kinél keressem. – döngöm vigyorogva, aztán egy kimért kézmozdulattal belesuhintok a vízbe és lefröcskölöm Ville mellkasát.
A csapot végül elzárom, mielőtt kiszorítanánk a kádból a vizet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2015 11:03 pm

- Más se hiányozna még nekem.. - dünnyögöm, ezt már csak az orrom alatt, de amikor azt követően megszólal.. Na igen, megáll bennem az ütő egy pillanatra, illetve igen. Emlékszem még arra a kicseszett napra amikor a kis tyúk, a bolondját járatta velem. Autogramot akart.

- Senki sem tökéletes.. - szűröm hozzá, de aztán leragadok a következőkre, amikor is fordul a kocka, és a cuccok olyan lazán hullanak a földre, hogy már nekem se esik jól gondolkodni.

Be is lépek abba az izébe, ami a leginkább.. valami cukros nyáltengerre hasonlít, de ezt most toljuk a mellékesbe. Sokkal izgalmasabb dolgok születnek itt!
Azon még elvigyorodok, arra még emlékszem, hogy biztosít hogy nem fogja lestírölni a műszerem, de nemigen érdekelnek a részletek.
Lerakom magam, újabb fintor az orromat elöntő bűzre, pedig azt hittem a kokó már kinyírta minden szaglósejtemet, de úgy tűnik, félmunkát végzett.
Viszont..!

- Ne fáradj.. Aki benne van sokkal jobban érdekel.. - kapom félre a fejem, pont mikor belespriccelné a pofámba a vizet, de egy adag, így is számba jut. Köpködni kezdek.

- Ne akard hogy megbosszuljam! - törlöm ki a képemből a hajamat, és hogy lássam, az egész fejemre öntök egy adag vizet. Így már sokkal kényelmesebb.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 11, 2015 11:08 am

Hogy Ville-t jobban érdekli az, aki a bugyimban van? Erősen csücsörítek, miközben gondolkodom. Balra, aztán jobbra mozdul a szám. Logikai összefüggést keresek a kijelentésében. Megfogott…
Az arcomon a kifejezés végül lassú változáson megy át. Sunyítva vigyorodom el, mint akit utolért a megvilágosodás.
Valamit jól csinál, mert nem félek tőle, és a veszélyérzetem is egy ideje zéróra redukálódott. Ez máskor is eszembe jutott, de per pill mindennél jobban meg akarom fejteni, hogy mi az, amivel elérte, hogy bízzam benne.
Az, hogy Ville-t elfogadtam az egyszemélyes kis klubomban, nem jelenti, hogy más fickót is beengednék. Óh, neeem! Soha! Ott van pölö Birdie. A srác teljesen más kategória, hiába vagyunk nagyon jó haverok. Vannak bizonyos szilárd határok, amit semmilyen körülmények közt sem lépnék túl vele. Ezt még félig lezsibbadt aggyal is tudom. Noha az iménti kártyaparti már ködbe veszett.
Ajánlkozók mindig voltak, vannak egy-egy királynak ígért numerára, de egy határozott „kösz nem”-mel rövidre zárom a szitut. Itt annyi a különbség, hogy Ville felől azt érzem, tényleg tisztel mint nőt, zenészt, munkatársat és mint embert. Nem egy megdöngethető húskupacnak néz, akkor máshogy viselkedne. De még így sem teljes a kép. Valami hiányzik az egészből.
A víz betalálja, amit felé fröcskölök, cserébe bosszút emleget.
- Húúú! Most aztán megijedtem! – magyarázom gúnyosan, színlelt riadalommal, miközben mindkét tenyerem megadóan kiemelem a vízből.
Gondolok egyet, és magam alá húzom a térdeimet, hogy négykézláb, óvatosan odakússzak Ville-hez. Érzem hol a lába, hozzáér az enyém, ahogy a mentén araszolgatok előre.
Mikor kellő közelségbe sikerül becserkésznem őfelségét, mindkét kezemmel belelapátolok a habba. Ha nem húzódik félre, a feje tetejére pakolom a jó nagy adag fehérséget.
A nyelvem hegye kibuggyan az ajkaim közül, gondos mozdulatokkal fazonírozom művészire a kocsonyaként remegő matériát. Először felpúpozom, tiszta csúcsfej, de úgy ítélem meg, hogy nem az igazi, ezért teszek még hozzá bőven. Finoman bánok vele. Már a habbal.
- Nnnah. Így már sokkal jobb. – heherészek elégedetten. - Tiszta afro punk a 70-es évekből. – közlöm Ville-vel, hogy legyen fogalma a kinézetéről. - Nekem meg ez tetszik. – nevetem el magam, miközben hümmögve méricskélem.
A pillantásom aztán megakad az övén. Hidegzöld szeme túlságosan is világító, mint a fagyálló. Még sosem láttam ilyen élesnek.
Ahogy így ücsörgök a kádban, Ville mellett, az államat a mellkasára fektetem. Innen közelről pislogok fel rá, fürkészgetem, tanulmányozom. Hirtelen olvasni akarok a szemeiből.
- Valahogy Te egészen más vagy, mint a többiek. – döngöm. Hogy hogyan jött ez ide?!
Még az sem ejt kétségbe, sőt, fel sem tűnik, hogy a testem hozzásimul az övéhez, és esetleg magán érzi a melleim nyomását. Bagatell dolgok ezek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 3:37 pm

Csücsörít.. Közel állok hogy elvigyorodjam, de nem teszem. Helyette csak figyelem, aztán valahogy elveszik az a furcsa varázs és pillanatszerű változáson megy át.
És akkor jön a víz..

Elrántom a fejem, de nem fektetek bele nagy energiákat, mégis elhangzik az a fenyegetés. Hogy mit tennék vele!?? Lennének ötleteim, mégiscsak már vizes fejjel egy mosoly futja a végére.

- Jól is teszed.. - dünnyögöm, de a szemeimmel egy pillanatra se engedem, még akkor sem, amikor újabb tornába kezd, és.. és közeledik.

Megrándul a szám, de nem mozdulok meg. Nem, mert.. hagyom. Azt akarom hogy ő döntse el mit akar tőlem, és még mindig figyelem amikor játszani kezd, és ahogy hab kerül a fejemre, folyamatosan az arcát nézem. Ő nem néz a szemeimbe. Nagyon is el van foglalva azzal amivel, én meg hagyom. Egyetlen mosolyszerű rándulás az arcomon, de aztán úgy tűnik végzett. Vagy nem..

Meglep amikor landol a mellkasomon. Még mindig nem mozdulok meg, csak tartom azokat a csodaszépnek tűnő szemeket és talán.. na igen, lehet talán a jobb szemöldököm megemelkedik a helyében amikor beszél.

Kiadós sóhaj tolakszik a tüdőmbe. Mégse szólok egy szót sem.
A csap csöpög, megtöri a beállt néma csendet, de a szemeit még mindig nem eresztem.
Aztán emelkedik meg a jobb kezem. Mellette, magával rántja a habot, de nem érdekel, egyszerűen csak felé nyúlva fűződik az állcsontjára a tenyerem, és lassan emelve feljebb én is közelebb húzódom.
Megcsókolom. Ha hagyja...
Lassan és kimérten, semmit nem kapkodok el. Nem török rá, és nem is erőszakoskodom vagy követelek többet, egyszerűen csak csókolom. Hosszan.. alaposan, és teljes átéléssel. És hogy közben? Na igen, bizonyos folyamatok beindultak ezt én is érzem, de hogy ő érzi e.. az kérdéses, mégis csak lassan engedve el válaszolok.

- Vagy mégsem.. - vigyorodom el, de az állát még mindig ott tartom a kezemben, a szemét nem távol, és az arca megnyugvással tölt el a közelemben. Valahogy jó így... Piszkosul, és tudnám ezt élvezni egész hosszú időben...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 4:59 pm

Ahogy Ville szemeit fürkészem nagy okosdin, az állam alá nyúl, és maga felé kezd húzni. Na, most megint mi lesz? Ködös aggyal kissé lassan jönnek a következtetések. És a szám is csak jár, könnyedén hagyják el a szavak, anélkül, hogy gondolkodnék mit dumálok. A bónusz, hogy gusztustalanul jól érzem magam, hogy már szinte zsibbadok ettől az érzéstől. Tuti nem normális.
Ahogy Ville közelebb hajol, a tekintetem a szájára esik, mielőtt megcsókol. Nyomban behunyom a szemem. Nagyon tetszik, hogy az ajkaink csiklandós puhasággal érnek össze. Ő vezet. Bele tudnék feledkezni a játékba, de egyre egy gondolat motoszkál bennem. Addig nem hagy békén, míg nem rondít az egészbe és el nem vigyorodom.
- Arra már rájöttem, hogy szereted ezt csinálni. – kuncogok Ville szájába, ami az imént még olyan finoman munkálkodott. Közvetlen közelről pislogok rá, langyos lehelete ott táncol az arcomon.
És Ville kötekedik a kijelentésemmel.
- Nem baj. Már eldöntöttem. – felelem határozottan. - Ez rajtad marad. – dünnyögöm, s ha elengedi az állam, némileg elhúzódom tőle. Épp csak annyira, hogy teljesen visszaereszkedjek a sarkaimra.
Egyik tenyeremmel a kád alján támaszkodom, míg a másik kezem kiemelem a vízből. Lassan közelítek vele a mellkasához. A habok alól kilátszó tetoválás megragadja a figyelmemet. Megérintem a mutatóujjam hegyével a melle fölött. Lassan vezetgetem Ville bőrén az ujjam, mintha én magam rajzolnám oda a vonalakat. Közben is bazsalygom.
- Nincs kedved itt maradni reggelig? – teszem fel a tök ártatlan kérdést. - Itt aludhatnál.
Eszembe nem jutna azért marasztalni Ville-t, mert egy forró éjszakában reménykedem. Az ilyesmi pokolian távol áll tőlem. De még mennyire! Az sem igazán fordul meg a fejemben, hogy ez így (ráadásul egy csók után) teljesen félreérthető. Tiszta aggyal tuti másként fejezném ki magam, és persze értelmesen mérném fel a helyzetet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 7:12 pm

És dumál! Kedvem lenne elvigyorodni, de nem veszek részt benne. Vagyis.. ott figyel a válasz az ereimben, mégis inkább vissza, rá, koncentrálok és amikor a dolog kezd már érezhető dolgokat produkálni, csak akkor vagyok hajlandó lemondani a szájáról.
De nem engedem messzire... Annyira nem, és ahogy továbbra is ott figyel előttem, csalogat egy érzés.

- Igen.. szeretem ezt... VELED! - csúszik ki az egész mielőtt meggondolhatnám a lényegét, de visszakozás helyet egy tetemeset sóhajtok. Bassza meg!

Ahogy érzem hogy szabadulna, engedek neki. Magamtól tuti nem eresztem el, de semmire se kényszerítem. Ahogy leül, továbbra is csak figyelem, amikor a mellkasomon a keze és rajzolgatni kezd, akkor nyelem a másodikat.
Aztán beszél.. én meg csak ekkor pillantok vissza a szemeibe. Egy darabig nézem, talán csak azt vizslatom tényleg komolyan gondolja e, vagy csak újabb játékot játszik velem, de aztán elnyomom a következő sóhajt.

- De.. hogyne.. - asszem rá is bólintok, de erről nem vagyok meggyőződve. Ami biztos, hogy a vízből lassan kiemelkedve kapja el az övét a kezem, amivel a mellkasomon korzózik. - Kivéve ha ezt tovább csinálod. - állapodok meg a szemeiben, ja, jólesik meg minden, de nem ártana ha észnél lehetnék. Legalábbis ésszerű lenne...
Mikor csináltam én ésszerű dolgot utoljára életemben!?? Talán még meg se születtem! Most mégis valami ezt súgja.
Kurvára legyél észnél!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 8:07 pm

Azt mondja szereti velem. Szelíden Ville-re mosolyodom. Még bele is pirulok a bókba, vagy mifene volt ez.
- Hm. – mélázom el egy csöppet. - Kedves Tőled. Még sosem mondta ezt senki. – csacsogom tovább ártatlan őszinteséggel, ami csak jön és kívánkozik kifelé a számon.
Ville elenged, én meg elmélyülten rajzolgatni kezdek az ujjam hegyével a melle fölött. Aprólékos munka, precizitást igényel, úgyhogy nem is kapkodom el.
Csak akkor pillantok fel Ville hidegzöld szemeibe, mikor rákérdezek, nincs-e kedve itt maradni.
Hallom azt a hosszú sóhajt, de fogalmam sincs mi játszódik le benne. Tisztán sokkal több lenne, mint így, elzizzenve Csodaországba.
- Jó! Szuper. – vetül rá a szélesedő mosolyom. A szemeim élénken felragyognak a válasz hallatán, le sem tagadhatom, hogy most igazán örömöt szerzett a gyermeki lelkemnek.
Erre Ville megfogja a mellkasán kalandozgató kezem és megállítja. Nem értem miért.
- Óh. – lepődök meg. - Csak nem vagy csiklandós?… Bocs. – eszemben sincs vérszemet kapni, és direkt tovább macerálni, még a végén itt hagy.
Kezemben elernyednek az izmok. Ville érezheti az ujjai alatt, hogy nem fogok hozzányúlni. Ha azt mondják nem, akkor nem. Szófogadó, okos lány vagyok, megértem.
- Szóval, akkor maradsz. – döngöm tovább, és mintegy saját magam megerősítéséül bólintok is hozzá. - Pizsit sajnos nem tudok adni. – vonom fel mindkét vállam, sokáig úgy is tartom, aztán hirtelen ejtem őket le.
Tiszta röhej, mennyire rosszul érzem magam a pizsama miatt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 8:57 pm

Az a gyenge mosoly.. Kis híja hogy magával rántsa az enyémet, de csak beletemetkezem a szemeibe és egy percig se érdekel hogy elpirult. Aranyos...

- Ez meglep.. - sóhajtok vele, de aztán mégse folytatom. Csak nézem az arcát ahogy eltávolodik tőlem, viszont a keze.. Más esetben marhára tudnám élvezni, de most muszáj leállítanom.

- Nem pontosan így fogalmaznék. - fűzi még körbe a kezét a kezem - De jó lenne. - egy majdnem rándulás, de amint úgy sejtem feladta a próbálkozást, elengedem. Viszont a szeme... na az nagyon megragadt bennem, az a csillogás, még akkor is amikor tovább folytatja az egészet.
Muszáj felnevetnem.

- Asszem túl fogom élni! - vigyorgok még mindig, de aztán alábbhagy a lényege. - De ugye nem száműzöl a kanapéra!?? - itt már vicces élt is csempészek bele, bal szemöldököm a magasban, és hogy a kérdés lényeges e!? Na igen, nem szívesen döglenék el 3 méterre tőle. Az lenne aztán az igazi próbatétel!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 9:18 pm

Mindegy is, hogy Ville csikis-e vagy sem, nem inzultálom. Az ujjai engednek a kezemen, mire lassan megfordulok a fenekemen. Helyezkedni kezdek Ville mellett. Akaratlanul is hozzáérek a lábához, hozzásimul a combom a combjához, ahogy mocorgom. A hátam aztán a kád falának döntöm, a tarkómat pedig a peremére. Az államig csúszok a meleg vízben. A térdeimet felhúzom, és azok kikandikálnak a víz tetején úszkáló habpárnák közül.
Erre kinevet. A baritonja végiggurul a lakáson. Elvigyorodom. Nagyon bírom ezt a hangot.
- Méghogy a kanapé! Ne mááár! – fordítom az arcom Ville felé megütközve. Ezt nem gondolhatja Ő sem komolyan. Nem hagynám, hogy kényelmetlenül érezze magát. - Van vendégszoba, de ha félnél, nálam is alhatsz. Velem és Dr. Beckett-tel. Elég nagy az ágy hármunknak. – magyarázom tök komolyan.
Jjjah. Dr. Beckett most is ott figyel az ágyamon a párnák előtt.
Ville egyáltalán nem zavarna. Meg aztán, nyilván Ő az aki félős, és nem én...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 9:45 pm

Izeg.. mozog.. Mint egy igazi sajtkukac, nekem meg újabb néhány sóhajba telik mire végre rendesen letáborozik. Hogy baszná meg az élet..
De hogy a kanapé hogy jön közbe, azt már nemtudom. Talán csak tompítanám a helyzetet, még ha igaz is, ha ott feküdnék egész éjjel nem messze tőle, abból kurvára nem lenne alvás!

Fel is csúszik a karom a kád szélére valahol mögötte, ha igazgat, akár még rá is feküdhet, a másik vele átellenben nyúlik.
Felém fordul, én meg vissza a szemeibe, de hogy Dr. Beckett??

- Tudod csípem én a hármast, de ha ez a doki nem rendelkezik nagy dudákkal és minimum egy minivel, akkor felejtsd el! - beszélek szíín komolyan, egyenest a szemeibe, de aztán nem bírom tovább, elröhögöm. Mégegyszer.
Végül is.. mi lehetne ennél rosszabb!??
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 10:02 pm

Ville karja elterül mögöttem, ahogy a fejem a kád szélére ereszkedik. Nem zavar. Sőt, kényelmes így.
Őt bámulom, ahogy magyaráz. Hármas? Meg dudák? Ezek még nem is zavarnak különösebben.
- Dr. Beckett nem nő. – mondom nagy komolyan. Tessék tudomásul venni, hogy nem az. Slussz-passz!
- De csípni fogod. Jó arc. – görbül egy banditamosoly a képemen.
Előrefordulok, aztán játékosan pancsikolni kezdek a vízben. Ide-oda lögybölöm, apró csuklómozdulatokkal.
- Ha úgy döntesz, hogy velünk alszol, csak szólok, néha hajlamos vagyok 180 fokos szögben megfordulni álmomban. – pillantok fel oldalvást Ville profiljára. Nem szeretném, ha arra ébredne, hogy épp oldalba rugdosom, mint valami kick-box világbajnok.
Hogy hogyan tudom ezt összehozni, a mai napig rejtély, de nem egyszer ébredtem már totál megfordulva az ágyamban. Gyerekkorom óta ismerem ezt a trükköt. Hát… Ha belegondolok, elég nyugtalan éjszakáim szoktak lenni a hülye rémálmok miatt. Nagyon ritka az, amikor nem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 10:35 pm

Megáll bennem az ütő. Na jó, csak eljátszom, de akkor is elég hiteles.
Asszem..

- Most komolyan.. egy kannal akarsz összefektetni!? - játszik a fintorom, de hogy jó arc e.. - Teknősbéka.. papagáj.. Ezekből talán még elviselem a vetélytársakat, de ha két lába van és szőrtelen.. - bámulok előre, és csak darálom ami jön belőlem - El kell keserítselek, de nem osztozkodom. - kijátszik egy újabb féloldali mosolyom, ahogy elfigyelem amint játszani kezd.

- De a pörgéseddel nem lesz gond. Ha a lábujjaddal a számban ébredek.. kibírom.. - hogy hogy vettem az egészet ilyen viccesre? Magam se tudom. Egyszerűen csak.. muszáj az egészet leadnom, hogy a legszívesebben rávetném magam.
Az élet sose volt tökéletes.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2015 10:51 pm

- Naná, hogy egy kannal! – röhögök Ville mellett. Nagyokat pislogok rá. - Miért? Mit hittél? Hogy én meg majd nővel fogok??? Aaaaaw… – heherészek, és beszívom az alsó ajkam.
Azon, meg amit utána darál, kemény elgondolkodom. Ez valami találós kérdés lesz. Két lába van, és szőrtelen. Mi a franc lehet ez???
- Hümmm. Ville… Láttál Te már szőrtelen pasit??? – mert gondolom arra célzott.
Nem osztozik. Erre teljesen a karjára hanyatlik a tarkóm, és így fordítom az arcom felé.
- Pf… Önző. – döngöm mély hangon. - Az elejétől tudtam, hogy csak magadnak akarod Dr. Beckett-et! – tör ki belőlem egy röpke kacaj, mire Ville felé fröcskölök egy adag vizet. A cseppek a mellkasán landolnak.
A lábujjas megjegyzésére, behajlítom a lábujjaimat mindkét lábamon.
- Ajj, Ville, ne már! – rötyögök. Egy pillanatra elképzeltem az incidenst, és inkább ne így legyen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2015 7:39 pm

- Az mondjuk jobban tetszene.. - Elvigyorodom, bele a szemeibe, de még mindig remélem hogy ez az izé.. egy tengerimalac, vagy egyszerűen egy kitömött golflabda, és ha már doktor.. remélhetőleg nem kórboncnok a kitanult mestersége, habár lehet azzal is volna mit kezdeni.
De aztán megint kötözködni kezd, én meg..

- Hiszed vagy sem.. a showbiznisz csodákra képes.. - nevetem együtt vele, asszem, és tetszik ez az érzés.
Amikor felém fordul viszont, éles az út a szemeibe. Mert így van. Senki másnak nem engedem!
Az viszont ahogy bejátszik az egészbe, több mint vigyorgásra késztet.

- Felőlem a doki akárkié lehet! - rántom el a fejem, de végül nem a pofám a kitűzött cél - Pláne ha még döngetni se lehet, de ha rólad van szó.. - rántom félre a fejem, de mindez már nem színjáték, ez már az elismerés része - Háttt.. meg kell mondjam, az ember nehezen engedi azt amit szeret. - néma a csönd. De így van ez. Kurvára szeretek itt vele! És hogy meg tudnám szokni!?? Iiiigen, egész biztos vagyok benne. KURVÁRA BIZTOSAN!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2015 8:18 pm

Az ötletre, hogy nővel keverjek, erősen elfintorodom, még az orromat is összeráncolom.
Vadul csóválom a fejem.
- Ö-ö! Felejtős! – tiltakozom.
Ville erre bölcsen kiokít a nőiesedő férfiakról. Nekem meg csak egy szó ugrik be, és harsányan felrikkantok:
- Jetik!
Megint helyezkedem. Ville felé fordulok, és a térdeim a combjához koccannak. A bal kezem odaúszik az oldalához. Érezheti, ahogy a víz alatt finoman hozzányomom két ujjam hegyét. A mutató- és a középső ujjam aztán szép lassan lépkedve indul meg felfelé a bordáin. Az, hogy ne buzeráljam, csak a rajzolásra vonatkozott. Amint kibukkan a kézfejem a vízből, és elfogy az ujjaim alól a pálya, abbamarad a művelet.
- Jjjó! Akkor én sem osztozom, hogy neked is ugyanolyan rossz legyen. – röhögcsélek, miközben a kád szélén fekvő karjára döntöm az arcom.
Árgus szemekkel vizslatom, vajon mit szól mindehhez a gonoszsághoz. Mert most aztán keményen kibabráltam vele. Huhú! De még mennyire!
Ville furákat beszél. Azon mélázok, vajon mit szívott?
Ha még döngetni se lehet, de ha rólad van szó… – ez a mondat úgy lazán fültövön csap, mire megint vihognom kell ebben a fenenagy, szokatlan könnyű érzéssel járó jókedvemben.
- Höhöhö. Azt hittem azt mondod, hogy engem akarsz megdöngetni. – ilyen Csodaország. Az agy elszáll, a szó megmarad. Még másnap is, tuti.
Aztán ismét olyasvalami hagyja el a száját, amit értelmeznem kell. Nem szeretnék téves következtetést levonni, még így megzizzenve sem. Valami azt súgja, hogy így pláne nem kéne.
Jó, hát én is szuperül érzem magam Vele, sőt, pasival még nem jöttem ki ennyire, hogy együtt fürcsizzünk is. Szóval ez az egész este önmagáért beszél. Meg a vicces vízipipáért.
- Akkor hagyd itt a gatyád. – dünnyögöm tök komolyan egy flegma vállrándítás kíséretében. Rémlik, hogy volt egy ilyen csevejünk még az elején.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2015 8:48 pm

Senki sem tökéletes.. - villan meg a vigyor a fejemen, de az egészből semmit se láthat. Végtére is valahol ott terpeszt mellettem, a feje a karomon és nagyon elvan magában.
Azután viszont röhögnöm kell! Nem is ő lenne ha nem szedné elő azonnal a finn-ütőkártyát, de asszem ez maradjon ennyiben. Legyen övé a dicsőség és az érdem!
Az viszont amikor lassan hullámozva a víz megint terpeszkedni kezd, az ujjai megjelenésére megrándulva válaszolok. Kibaszott ösztönök!
Felém fordul. Az arca ott virít a karomon, én meg csak nézek azokba a szemekbe, valamit mondanék.. valamit mondanom kéne, de nem jut az eszembe semmi sem. Ezért csak nézem.. Aztán hirtelen emelkedik a kezem, na jó, nem is annyira hirtelen, az amelyiken fekszik, és lassan emelkedve fel még mindig őt figyelem, ahogy félrehajt egy vizes hajtincset. Nem volt útban, de valamit tennem kellett!

Aztán hirtelen fullad az egész megint röhögésbe, általa, én csak megszívom az orromat és a karom visszafekszik a korábbi helyére.
Hogy megdöngetni?? Ja.. nem is olyan rossz ötlet! De egy szimpla mosoly egy kurva hang nélkül, helyettesíti az egészet, és csak a gatya.. na igen, a gatyám említése ráncolja be újra a szemeimet.

- Minek neked az én gatyám! - kérdezem, de kevés kérdő él sikerül bele, mégis érdekel. Hogy a sok kis éretlen csitri.. na igen, ott simán elképzelem, tuti torokra mennének érte, de hogy neki..
Talán tényleg csak a fű ütötte ennyire ki!
Lehet nem ártana legközelebb mellőznie..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2015 9:06 pm

Egyáltalán nem érint kínosan, ahogy kitartóan engem néz. Ugyanúgy figyelem én is Őt. Erre kisimít az arcomból egy odatapadt tincset. Csiklandoz az érintése, és végigfut a borzongás a gerincem vonalán.
Jön a gatyás kérdés, én meg…
- Szerinted minek? Gondoltam felpróbálom. – dünnyögöm halál komolyan, mire Ville szemébe nevetek. Végül csak-csak lecsitulok pár másodpercre, és sikerül némi felnőtt magatartást is erőltetnem magamba. - Ha itt hagyod, lesz miért visszajönnöd. Logikus, nem? – jah, tényleg az.
Ahogy elhallgatok, nagy levegőt veszek. Lassan lecsúszom a kádba. Merülés közben szorosan behunyom a szemem, nem hiányzik, hogy csípje a habfürdő. A hátamra már a kád alja simul, a kupám is odalent fekszik. A térdeim felhúzva kandikálnak ki a vízből. Mindkét kezem a hasamon, a hajam meg lebegve táncol az arcom körül.
Érzem, ahogy az orromba betódul a víz, de visszatartom a lélegzetem. Egy-egy buborék azért kiszökik az ajkaim közül, és Ville mellett bugyog fel.
Egész sokáig lent maradok így. Levegő nélkül, mozdulatlanul. Ki kell próbálnom, meddig bírom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



7 Sins - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» The city of sins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-