KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
7 Sins - Page 6 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
7 Sins - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
7 Sins - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
7 Sins - Page 6 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
7 Sins - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
7 Sins - Page 6 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2015 10:37 pm

És megint ő! Nem hinném hogy reagálok elsőre.. Betudom valami megveszekedett.. általam is ismert hülye világ háttérszelének, de az azt követő percre, még magam se számítottam.
Teljesen automata ami történik. Nem irányítok, nem cselekszem. Még mindig néma a kuss ahogy nézek a szemeibe, de akkor mozdul a vele szemközti kezem, és lassan fonódva az állcsontjára, mint akár néhány perce, most viszont a feje az amit magamhoz húzok. Hogy hogy kerül a csók a homlokára, az már kiesett. Hogy miért tartom ott, a kezeimben és hogy miért szippantok jó nagyot a vizes haja illatából, miközben lehunyom a szemeimet. De aztán.. idővel csak engedem, és ahogy és ha visszaereszkedik a korábbi helyére, egy szimpla mosoly kerül a szemeibe.

- Akármikor itt leszek... Csak szólnod kell.. - beszélek, de kurvára nem gondolkozom. Egyszerűen nem akarok. Csak hagyom magam mint abban a másik világban. Minden csak varázslat. Szép is.. jó is.. és nem érdekel hogy az egésznek egyszer vége. Hisz mindig van egy következő adag...
Valahol elveszek, amikor ő kikerül valahol a hónom alatt és eltűnik a vízben. Hátra, a párkányra ejtem a fejem és csak a plafont tanulmányozom. Hogy a fenébe keveredtem én ebbe??
Talán percek telnek el, mire a fejem újra megemelem. A lányra nézek. Valami csodaszép ott lenn... Valahogy így.. valami ilyesmiről szólhatnak azok a régi sellő mesekönyvek..
Igen, pont valami ilyesmin festhet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2015 11:08 pm

Ville megint megfogja az állam, és azon kapom magam, hogy homlokon csókol. Közben is csak meglepetten pislogok, erre…
- Ezt mellélőtted! – nyihogok gúnyolódva. Az előbb a számat találta be, most meg nem. Hogy direkt, vagy csak nem ért el rendesen, nem tudhatom. Minden esetre nem tiltakozom, eszemben sincs. Jól esik, hogy ilyen figyelmes és gyengéd.
Nem ereszt, én meg nem sietek elhúzódni, a fent említett okokból. Aztán mégis enyhül az ujjai tartása, és visszaülhetek a hátsómra.
- Rendben. – döngöm, mialatt cinkos mosolyra görbül a szám. - Ezt felírom, és biztos lehetsz benne, hogy még nyaggatlak. De bármikor felugorhatsz, ha van kedved.
Ville hátradől, én pedig alámerülök a habokba, hogy tetőtől-talpig megmártózzam. Nem látom, hogy figyel, csukva van a szemem. Egy idő után érzem, hogy feszít a mellkasom és a szíven hevesen kezd kalimpálni. Felnyúlok, és kitapogatom a kád peremét, hogy megkapaszkodjak benne. Felhúzom magam, és ahogy kibukkan a fejem, hatalmas levegőt veszek. Letörlöm a tenyeremmel az arcomat, a hajam teljesen rám lapul és beteríti a vállaim a hátammal egyetemben.
Megdörzsölöm a fülem, mert telement vízzel, aztán ki is pukkan. Megint hallok.
Huhh, ez jól esett.
Érdeklődve méricskélem Ville-t. Vajon még ázna? Közben megmarkolom a fekete tincseimet és előre húzom, hogy kicsavarjam őket.
- Én kiszállok, de ha Te még szeretnél maradni, csak nyugodtan relaxálj. – magyarázom kedvesen mosolyogva a szemeibe.
Issstenem, de gyönyörűek ezek a hideg, kristályzöld szemek. Please God, kill me now!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2015 11:32 pm

Nagyot sóhajtok. Nem cselekszem az előttem lezajló eseményre, csak hiányozni kezd a cigim.

- Oké.. - ennyi ami kicsúszik, de még mindig nem mozdulok. Ha ő közben nekiiramodott, leplezetlenül mindvégig figyelem. Nem, nem földig lógó nyelvvel éhesen, egyszerűen csak.. élvezem, ahogy megmutatkozik előttem.

Ha kimegy.. ha nem.. és ha nem szól újra hogy ráfigyeljek, a pillantásom visszatáncol a szemközti falra. Fehér.. Eszembe jut erről egy dalszöveg. Mégse állok neki dúdolászni közben..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeKedd Ápr. 14, 2015 11:46 pm

Megfordulok, és Ville-nek háttal megcélzom a kád másik végét. Nem emelkedem fel teljesen, épp csak annyira nyúlászkodom kifelé, hogy elérjem az akasztón lógó királykék, pamut fürdőköpenyt. Levadászom, és igyekszem úgy magamra húzni, hogy ne a vízben kössön ki. Közben is lassan felállok. Ügyeskedem, nem szeretném, hogy a csupasz fenekem villogjon. Na ne!
Kilépek a vízből, s közben megkötöm a köntösöm övét a derekamon. A kapucnit a fejembe vágom. Megsikálom a hajam vele, míg a fürdőszobaszekrényhez masírozok. Kinyitom az ajtaját, amögött jópár törülköző lapul. Gondolok Ville-re, úgyhogy előhúzok egy nagyobbat, és leteszem a közelében álló fonott szennyes kosár tetejére.
- Tessék. - mondok ennyit rámosolyodva, és már fordulok is a mosdókagylóhoz. Felkapom a fogkefém, a másik kezemmel meg fogkrémet nyomok rá. Csak a szokásos szertartás lefekvés előtt.
A kagyló fölött függő tükörbe meredve sikálom a fogaimat. A szám tele van habbal, úgy festek, mint aki megveszett.
Néha Ville-re ugranak a szemeim az üvegben. De ha úgy dönt, hogy mégis kijön a vízből, elkapom a pillantásom. Eszem ágában sincs leselkedni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 12:05 am

Olyan egyszerű történet... Itt a lány.. magára húz valamit, és készülődik az esti lefekvéshez. Kukkolónak érzem magam.. egy szemrevételezőnek, mégse tölt el semmiféle szégyenérzet, egyszerűen csak élvezem.

Már javában ott a fogkefe a kezében, amikor gondolok egyet. Hogy miért.. vagy mi ösztönzött erre, nem tudom. Csak egy egyszerű félfordulatot veszek, szabad kezem kotorászik a nadrágom zsebében és elő is húzom azt az isteni érzést. Majd ez megnyugvást ad nekem..

Lobban a láng, furcsa hogy enged a tűz a víz ellenére. Vizes a kezem, a szálat is átitatta rendesen, de mintha ez így lenne elrendelve.
Sűrű.. szinte vágható füst kerül a tüdőmből a fejem fölé. A tarkóm hátra engedem.. először megtámaszkodik a peremen, de ahogy újra helyezkedek.. már lelóg a másik oldalon, fejjel lefele. Nagyot szívok az orromon..

Most olyan jó.. most minden csendes, most mindent elfelejthetek, és hogy a lány?? Igen, ő jár a fejemben és remélem ezzel mindent kitörölhetek. De nem olyan egyszerű ez az érzés.

Mikor visszafordulok, talán még mindig ott, a tükörben figyel. Mert tudom hogy figyel. Érzem.. De talán már lelépett. Kiment, és elkezdte intézni a mindennapos tetteket, és én magamra maradok. De nem egyedül a fejemben..

Ezért még egy erős szippantás.. és intézkedem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 12:30 am

Ville rágyújt. Nem zavar. Csak csendben mosolygom fogmosás közben. Az a lényeg, hogy jól érezze magát.
Lehajolok a kagyló fölé, hogy beleköpjem a fogkrémet. Megnyitom a csapot és öblítek. A fogkefe a műanyag pohárkában koccan végül.
- A szobában leszek, ha keresnél. Vagy ha szükséged lenne valamire. – mondom Ville-nek, aki még mindig a kádban heverészik. Ezzel kimasírozom a fürdőből, hogy magára hagyjam.
A nappaliban még mindig kéken világít a TV képernyője. Ez kellő fénnyel árasztja el a helyiséget, nem kell teljesen vakoskodni.
A kupi fel sem tűnik, valahogy csöppet sem érdekel. Becsattogok mezítláb a hálómba, felkattintom az ágy mellett álló éjjelilámpát, és kihalászom a párnák alól a Black Veil Brides-os pizsimet. Valami még hiányzik. A motyómmal odabattyogok a ruhásszekrényhez, aztán a fiókok egyikét kihúzva előkapok egy fekete bugyit. Gyorsan belebújok. A köntösömben alaposan megtörölgetem magam, a hajamon is dörzsölök párat, jó kócosan áll, aztán magamra rántom a rövid ujjú, fekete pizsamát. A nedvessé lett köntöst végül fellógatom a szekrényajtó sarkára.
Megkerülöm a széles franciaágyat, s ahogy féltérdelek rá fél lábbal, még az ujjaimmal végigfésülöm a tincseimet, hogy némileg rendezzem őket.
Dr. Beckett, a plüss husky-m ott várakozik a puha pléd tetején. Hasra vágódom mellé, aztán kézbe kapom.
Várakozó üzemmódban vagyok. Kiváncsi vagyok, Ville vajon mikor bukkan fel. Remélem nem alszik el a kádban. Elvigyorodom az orrom alatt, a lábaim meg komótosan járnak a levegőben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 12:54 am

A hangja tör be a néma csendbe.. Valamikor ekkor van hogy megemelem a fejem. Nehéz.. Minden összekeveredett benne, mégis jóleső, zsibbasztó ez az érzés...
Az hogy kiment még érzékelem. Még mindig a csap csöpög.. Csöpp.. csöpp.. Egymás után a néma csöndben és mosollyal tölt el az érzés.

Valahol tudom.. valahol az egész messzeségben, hogy az egész szálat nem most kéne elfüstöljem, ezért beleesik a fürdővízbe. Erős.. de van még belőle.
A törölköző, automatikusan nyúlok érte, a tudatalattim irányít, tisztában vagyok vele, mégis hagyom hogy cselekedjen.
Felállok, magamra tekerem a törölközőt, körbe, és úgy vizesen.. egy cseppet sem megtörölközve lépek ki az ajtón.

Hamar mérem fel a terepet. Hamar.. a megnyugvás keltette elnyújtott ködben, és be is lövöm a lányt. Nincs olyan messze.
Elindulnék, de valami még beférkőzik a fejembe. A gatya... Azt emlegette...
Valahogy hirtelen fordulok, ahogy belemarok a földön és begyűröm a kezembe.Irány a cél.. és csak a cigarettás dobozt kapom még útközben a kezembe, aztán két kézzel megtámaszkodva a félfán, megjelenek az ajtóban.
Cuki...

- Csinos.. - vonul ki a lomhább mosolyom mint azt alapesetben megtette, de ott van az. Beljebb lépek, már ha engedi nekem, a kezeimből leszórom a cuccokat a földre, és olyan hirtelen vágódok el az ágyon mellette, hogy csak remélem nem dobja le az ágy.
A plafont bámulom...

- Tudod soha nem gondoltam volna hogy egyszer az ágyadban leszek.. - mormogom. Az igazság pillanata?? Ugye NEM!?? Mégis csak egy sóhaj férkőzik a tüdőmbe és továbbra is a plafont bámulom. Csak ekkor fordulok felé. Pont az arcára látok fel. - ]Mármint úgy, hogy hozzád se érhetek... - vigyor a fejemen, de a fű bejátszik keményen és nekem kedvem sincs ellene menni. Az egész ellen. Ellene! De hogy mi sül ki belőle... Csak remélem hogy nem valami végletes.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 10:58 am

Az állam Dr. Beckett szőrös feje búbján, a két füle között pihen. Csak egy megrögzött Csillagkapu – Atlantisz rajongó képes így elnevezni egy plüsskutyát.
Keresztbe fonom a bokáimat, és úgy lóbálom tovább a lábam. A türelem nagy erényem, viszont Ville nem is várat meg. Mindvégig nyitva a fürdőszoba ajtaja, kihallatszik, ahogy csobog a víz, miközben kiszáll belőle. Nem telik el sok idő, hamar megjelenik Ville árnyas, nyúlánk alakja az ajtóban. Hallom mit motyog.
- Gyere be. – invitálom beljebb, széles, vidám mosolyt villantva rá. Amit a kezében hozott, azt a padlóra szórja, majd odalép mellém, és hanyatt dobja magát az ágyon. Az meg rugózni kezd alattam. Nem, nem döglöm le róla, nem akkora az erőhatás.
A mennyezetet bámulja kitartóan, én meg csüngök az arcán a szemeimmel.
Azzal, amivel megtöri a csendet, finom nevetésre késztet. A fejem előrebukik, majd ismét felnézek.
- Hát ezt én sem. – dünnyögöm vigyorogva. Azt hittem poénkodik, ám a folytatás értelme nyílként hasít át az elmémet borító enyhe ködön.
Érdekes, milyen könnyű kurva őszintének lenni így, ebben a szabad érzésben, ami még mindig átjár. Amúgy sem rejtem véka alá, ha mondandóm van, de más körülmények közt sokkal megfontoltabb a stílus és a szóhasználat.
Dr. Beckettel a karjaim közt kúszok feljebb Ville-hez. Az arcom az övé fölé úszik. A látványom betölti a látóterét.
A szemei káprázatos szikrákkal csillognak a félhomályban. Nehéz nem tanulmányozni őket. A varázsuk gyermeki mosolyt csal az arcomra.
- Pont ezért tetszel annyira. Mert nem akarsz hozzám érni. – döngöm egy darabig csak csodálva azokat a jeges lélektükröket, aztán lehajolok Ville-hez. Csak egy apró, kedves csókot nyomok a szájára. Az elismerésem jele. Az ajkam halk cuppanással válik le az övéről, s visszahúzódom mellé az ágyra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 11:37 am

Fölém kerül... Egyre jobban tetszik ez az érzés, bizserget az ereimben. Nyelnem kell.. de nehéz, úgy hogy valami gombóc figyel a torkom közepén, de megoldom.
És akkor beszél...

A szemei között váltogatom a tekintetem. Valamit keresek benne, de ebben, a sűrűvé váló tompa ködben nehéz meghatározni a lényeget.

- Fogalmad sincs róla mennyire nehéz.. - ezt már csak suttogom, hallom a visszhangját a füleimben, ahogy a kezem emelkedik és belefűzi magát a vizes tincsekbe, csak hogy a fél arcát a kezembe vegyem.
Nem tervezem megcsókolni. Hogy miért nem?? Mikor minden egyes porcikám ezt diktálja a testemben, mert ő lép előbb..
Lecsukódik a szemem ahogy közelít. Rövid, de mégis valami belső meleggel tölt el, és ahogy eltávolodik tőlem, még mindig csukott szemekkel de mosolyra áll a szám.

Hallom.. valahol a nyugodt ködön túl hogy elhelyezkedik mellettem. Azt hogy vissza a helyére, vagy hogy ő is a hátára vágódott, nem tudom, nem érzékelem. De jó így.. Mocskosul jó, és beletelik pár hosszúnak tűnő rövid percbe mire megint kinyitom a szemem.
Felé fordulok, de a vele átellenes kezem valahogy becsúszik a fejem alá. Elmosolyodom és még mindig a szemébe nézek.

- Mennyire vagy álmos??
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 12:12 pm

- Tényleg nincs. – magyarázom. A hangomon is kihallik a hamiskás vigyor. Nem vagyok férfi, nem vagyok Ville. Csak sejtésem lehet róla, milyen valójában neki egy ilyen helyzetben.
Az apró lopott csók után visszaheverek mellé az ágyra. Másodpercek telnek el, mire ismét rám néz.
Ő a tarkója alá csúsztatja az egyik kezét, én meg átdobom a karomat a hasán, hogy átöleljem a törzsét.
- Csakhogy ne tudj meglépni reggelig. – bazsalygom, miközben a fejemet a mellkasára döntöm. Hallom a szívverését. Nyugodt ritmust ver. A fülemben lüktet tompán.
Hogy mennyire vagyok álmos? Megvonom a vállam.
- Annyira még nem. Miért? – a szavaim végébe egy diszkrét ásítás keveredik.
Csak pislogok magam elé. Talán még a szempilláim rezgése is csiklandozza Ville-t.
Az arcomon érzem a bőréből szivárgó hőt. Lágyan körülölel. Neki is habfürdő illata van. Bekúszik az orromba az édes aroma. Egy újabb vigyorra szalad ki a szám sarka. Eszembe jut a fürdőben emlegetett hasonlata, hogy olyan illata lesz, mint a bugyimnak. Hát tényleg.
- Ville Deadman Wallow... – dünnyögöm bele a félhomályba, megtörve a csendet. - Te egy csodálatos lény vagy. Csak… azt akartam, hogy… tudd…. – a fáradtság akarna úrrá lenni rajtam, de küzdök ellene. Amíg lehet, nyitva tartom a szemem és ébren maradok.
Nagyon régen már beszéltünk erről. A kezdetek kezdetén, Ville egy sötét délutánján.
El kellett mondanom. Mert ez olyasvalami, amit nem lehet elégszer elmondani. Az embereknek szükségük van rá, hogy hallják, hogy biztosak lehessenek benne.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 12:54 pm

Elvigyorodok. Tetszik a keze a törzsemen, de eszemben sincs meglépni. Hülye lennék! Még soha.. sehol nem volt ilyen jó ebben a kurva életben. De ahogy végül a feje is felfeszül a testemre, valami végtelen nyugodtsággal tölt el. Bassza meg! Röhögnöm kell.. Mégse teszem, nem akarom hogy elüldözzem, ezért az ismeretlen érzés csak kirajzolódik a plafont figyelő szemeimben. Asszem boldog vagyok..
Ja.. asszem...

- Nem számít.. - dünnyögöm, még a korábbi mosollyal az arcomon, és mindvégig a plafont figyelem, ahogy a hozzá közelebbi oldalán megemelkedik a kezem és valahogy átfűzöm a karom a derekán. Igen.. boldog vagyok..
És amikor megtöri a csendet.. én még mindig csak figyelek, egyenesen a plafonra fel, és továbbra is letörölhetetlen mosolyomon túl csak lejátszom a fejemben a képeket. Azokat a képeket amikor először megláttam.
Ki a fene gondolta hogy ez lesz belőle..


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 15, 2015 1:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 1:18 pm

Hát… Ha Ville felnevetne, tuti nem érteném mi történt, mi az oka a kitörésének.
Ahogy a karja ráfonódik a derekamra, kellemes bizsergés szalad végig rajtam. A fene tudja mikor volt utoljára részem ilyen belülről melengető élményben. Még kislánykoromban. Esther nénikém volt az egyetlen, akinek hagytam magam így, bensőségesen, hosszan ölelni.
- Még nem aludhatok. – dünnyögöm. Langyos leheletem végigsöpör Ville mellkasán. - Nem akarom, hogy hamar reggel legyen.
A szemeim egyre keskenyebb résen lesnek előre, de azért csak nem adom meg magam az álmosság vonzó érzésének.
- Ha fázol… – motyogom kásás hangon. - …takarózz be.
A kezem Ville túloldalán matat, hogy belemarkoljak a sötétlila plédbe. Amennyit tudok belőle, Ville félmeztelen testére húzom. A karom végül erőtlenül visszahanyatlik rá. Kegyetlenül ellustultam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 2:01 pm

Újabb mosoly.. Ja.. ez az amit kivált belőlem, és valahogy önkéntelenül is mozdulok ahogy kikúszik a fejem alól a kezem és a másik is követve az elsőt, azzal is átölelem.
Magamhoz húzom. Csak gyengén, nem erősen, de belekeveredik egy kiadós sóhaj is. Eszembe jut a tegnap este. Mintha évekkel ezelőtt lett volna mikor megcsókoltam ott a tűz mellett, és amikor azt hittem.. minden olyan kibaszott másnak tűnt.

- Ne törődj vele.. - dünnyögöm, de érzem hogy matat.. aztán valamibe belekapaszkodik a keze, és én csak akkor emelem fel a fejem amikor valami félig landol rajtam.
Elengedem. De csak annyi időre, míg azt a cuccot elrendezem, főleg rá, de nekem is jut belőle, mielőtt visszaejtem az ágyra a fejem.

- Jó éjszakát.. - még egy csók a feje tetejére, azzal végleg leesik az én fejem is és lassan.. na igen, valahogy egész kellemesen adom át magam a tökéletes érzésnek. Ha nem szól közbe.. hosszú idő óta először rémálmok kergetése nélkül alszom el...


Music..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 2:31 pm

- Jó éjt… – motyogom alig hallhatóan, aztán mégis behunyom a szemem. Csak fekszem Ville mellett, és az álom hamar magával ránt. Teljesen kimerültem szellemileg és fizikailag is.
Az éjszaka nem riadtam fel, és nem forgolódtam. Csak annyit mocorogtam, míg csecsemőpózba húztam a térdeimet. Rég volt ilyen jóleső és zavartalan éjszakám.
***
Az ablakon bevetülő reggeli napfény ébreszt. Langyosan vetül az ágyra. A sötételőfüggönyt előző este elfelejtettem behúzni.
Kinyitom a szemem, bántja a fény, és hunyorognom kell. Lassan fogom fel hol vagyok. Pontosabban azt, ki hever mellettem. Óvatosan emelem fel a fejem Ville-ről, ha még ott van az ágyon, és alszik. Nagyon meg kell erőltetnem magam, ahogy a tegnap emlékei után kajtatok. Még nehézkesen forognak az agykerekek, de majd csak beindulnak.
Hatalmasat sóhajtva hemperedek le Ville testéről, és rájövök, hogy mi nyomta eddig az oldalam. Dr. Beckett. Ki is húzom kettőnk közül. Szerencsére nem sínylette meg az incidenst.
Amíg Ville nem nyitja ki a szemeit, addig elnyújtózva lustulok a párnákon, s némán fürkészem, vajon mikor dobja ki az ágy.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 3:33 pm

Teljes sötétség.. Tökéletes, mégis valami lassan belefonódik a képbe. Valaki mocorog..
Mellettem..

Az agyam lassan dolgozni kezd, habáár.. nehezen adja meg magát az egyre feljebb törekvő érzésnek. Egy reggel megint elérkezett!
Lassan kutatni kezd az emlékeimben.. sorra sorolja az eseményeket, de nem tudom, nem emlékszem melyik kurvát hagytam hogy ittmaradjon mellettem és miért, amikor felülírja valami más. Egy újabb emlék...

Megnyitom a szemem, de nem kapkodok vele. Először a plafon.. régi barátom köszönt első blikkben, de aztán ahogy csúszik lejjebb meglátom őt mellettem. Kajakból beugrik minden. Nem csak álom volt...

- Jó reggelt.. - vigyorgok ahogy engedelmeskedem az érzésnek, nyújtózkodnom kell. De becsúszik valami más is.. Az éjszaka beragadt gázok elengednek.

- Bocs! - vigyorgom, de vagy menekül, vagy együtt nevet velem, a dolog már lényegtelen. Ha viszont még mindig ott van mellettem, csak akkor fordulok az oldalamra, felé. A fejem a felkönyökölt kezemen támasztom meg.

- Jól aludtál? - vigyorgom, de hogy a törölközővel közben mi történhetett rajtam van e még vagy csak félig takar az a pokrócnak nevezett valami, az most nem érdekel. Kurvára hiányoztak a szemei! Vagy legalábbis valami ilyesmi dereng fel az emlékeimben.
Én meg eszemben sincs nem engedni neki...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 3:58 pm

Hollófekete tincseim hullámosra száradva omlanak a vállamra. Nem kell ide dauer. Épp a hajamat bizgerálom hanyatt punnyadva a párnán, amikor Ville mocorogni kezd mellettem. Nyújtózik egyet, mire valami kicsúszik nála, én meg nem bírom megállni, hogy el ne röhögjem magam. Én sem úgy pislogom ki, na.
- Neked is. – fordulok felé vigyorogva, és hasra vágódom. A fejemet visszaejtem a párnára. Ekkor gördül ő is az oldalára. Csak nézem az arcát. Jól indul ez a nap.
A kérdéssel megelőz.
- Mint akit agyonvágtak. – felelem élénken a szemeibe. - És Te?
A törülközője leoldódva hever alatta az ágyon, de a pléd egyik sarka szerencsére eltakarja, amit el kell. Hogy biztosra menjünk, óvatosan még inkább ráhúzom Ville-re. Véletlenül se essen le. Tuti, hogy vágja, miért csinálom. Jobb a békesség.
- Örülök, hogy itt vagy, és nem pattantál meg az éj leple alatt. - döngöm levakarhatatlan gyermeki mosollyal a képemen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 4:40 pm

Mély levegőt szívok a tüdőmbe. Egész megbabonáz ez az érzés.. És igen, érzem én azt a bugyiszagot is, kérdés belőlem vagy belőle, de mégis most teljesen más köti le a figyelmemet.
Az ahogy elfekszik mellettem.

- Pedig eskü! Nem vagyok vétkes! - fogadkozom felemelt szabad kézzel, mégis jólesőn vigyorodok el mellé.
Hogy én?? - fogalmazódik meg a válasz a fejemben, de ahogy nyúlkálni kezd, beragasztja. Csak figyelem. Persze, nem számítok semmire, mégis belső vigyorgással tölt el.

- Kösz.. ritka remekül..! - vigyorgom már a szemeibe, és ahogy folytatja.. hát én is megteszem - Hülye lettem volna ha meglépek mikor ilyen jó dolgom van. - vetődöm a hátamra, tök hirtelen, a cucc nagyot nyög alattam és mellettem, de aztán fordítom csak megint felé a fejemet.

- De várj! Valami még hiányzik! - ráncolom a szemem, és váratlanul emelem meg a hozzá közelebb eső kezem, és ahogy emelkedik, én is megteszem vele, hogy óvatosan az állára illesszem, miközben már kapja is a reggeli "jóreggelt" csókomat.
Ha nem avatkozott közbe, csak azután esek vissza a helyemre, és féktelen vigyorral bámulok csak a semmibe, ahogy megfogalmazódik az érzés.

- Na így már tökéletes!


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 15, 2015 5:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 5:05 pm

- Jó… Gondoltam. – dünnyögöm vigyorogva arra, hogy nem miatta ütődtem ki.
Naná, hogy betakargatom odalent. Megnyugtatóbb így beszélgetni.
- Azt már látom, hogy téged könnyű boldoggá tenni. – sunyítok Vill-re. - Veheted bóknak. – kacsintok rá heherészve.
Régen ébredtem ilyen felemelő jókedvvel. Mondjuk nem is szoktam másokkal aludni. De meg kell hagyni, kivételes este volt a tegnapi. Sőt! Az egész nap az volt. Tele izgalmakkal és olyan eseményekkel, amikre Helsinkiben még csak nem is gondoltam. Azt hiszem, jót tett velem Vegas.
Ville megragad egy újabb pillanatot, amit kihasználhat. Egyszerre emelkedik fel az ágyon és nyúl értem. Reflexszerűen hunyom be a szemem, és hagyom, hadd préselje a csókját a számra. Tiltakozzon a franc.
- Mááár valahogy éreztem, hogy ez jön. – kuncogok az ajkaira, még mielőtt visszaheveredne. Mit éreztem! Vártam. Istenesen csókol, és valljuk be, ez is olyasvalami, amit imádok vele. A zenélésen kívül.
Hülye fruska! – sivít a saját hangom a fejemben, mire megint el kell vigyorodjak.
Megvakarom a tarkómat. Oké, lassan totál összepuzzléztam magamban az elmúlt este történetét. Vetkőzős pókereztünk, és én vesztettem. Közben söröztünk, és… a vízipipa. Nincs miért kiakadnom, én akartam az egészet.
Felrémlik a következő mozzanat is. Hogy fürödtünk.
Erről jut eszembe…
- Ville… Mondd, hogy nem énekeltem el a kádbafingós dalt… – pislogok rá reménykedve. Szinte könyörgöm a szemeimmel.
Az lenne a végső megsemmisülés, ha eldaloltam volna azt a gyöngyszemet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 5:40 pm

- Fogalmad sincs róla mennyire nehéz.. - fordítom felé még a párnán a fejem, de a vigyorom letörölhetetlen és nem is akarok ellene állni.
Valami viszont még hiányzik! Elfelejtettem!??
Hamar emelem is a fejem, és pótolom a kihagyott csókomat. Egyszerűen csak mert jólesik és mert kellemes. És amúgy is.. mert miért is ne!? De amikor visszaereszkedem, elereszt egy újabb szöveget, amire mindjárt beindul a játékos jókedv.

- Ajjajj.. csak nem kezdesz kiismerni?? - félelemmel teli beszart szemek, de mind mögött ott rejtőzik az kitörölhetetlen jókedv amit minden nap eltudnék viselni.
De akkor pofázik a gyomrom bele..

- Nemmm.. tudomm.. valami rémlik.. - szűkítem a szemeimet, mint aki nagyon gondolkodik, de.. - De ami biztos hogy nem váltottad be! - szélesre feszül a vigyorom, azzal ugyanolyan hirtelen fellököm magam vissza támaszkodóba mellette, de készen arra, hogy lerúgjam magamról azt a cuccot. Aztaaa.. pokrócot vagy mit, mennem kéne..
Ha más nem, legalább a vizeldéig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 5:52 pm

Most komolyan…
- Ville. Kiismerni? Azon már rég túlvagyok. – dünnyögöm sunyi félvigyorral az arcomon.
Nagyon reménykedem benne, hogy nem nyivákoltam el azt a rettenetes izét, amit Ravinnal költöttünk egy jól sikerült (vízipipamentes) délutánon.
Ville válaszol.
- Jézusom… – nyögöm, és a párnába nyomom az arcom. Ekkora szégyentelenséget, mint az a dal. DAAAL??? Könyörgöm!!! Ezzel ördögöt lehetne űzni!
Mázli, hogy nem váltottam be!
- Ezennel már nincs is titkom előtted. – lesek fel oldalvást Ville szemeibe. - Láttál mindent. Hallottál mindent. – konstatálom nagy bölcsen.
Fura hangok jönnek belőle. Figyelem, amint feltornázza magát.
- Ha menni kell, hát menni kell. – heherészek az orrom alatt.
Ha Ville kipattanna az ágyból, merengve sasolom a helyét. Nem fogom meglesni a fenekét, akkor sem!
Talán kimegy, talán még ejtőzik mellettem. Így vagy úgy, de tisztán emlékeszem arra, hogyan éreztem magam tegnap este. Megmaradt bennem. A gondolataim ennek hála új irányt vesznek. De mi lenne, ha nem gondolkodnék annyit? Mi lenne, ha csak élvezném a jelent?
Keményen belém hasít, hogy nem akarok a lehetséges kifutásokkal törődni. Egyáltalán, rossz dolgokra nem akarok gondolni. Nem kérek több okot arra, hogy miért is kellene félnem, miért ne bízzak senkiben, és miért van szükség tüskés pajzsra.
Remekül érzem magam a bőrömben, és ahogy elnézem, Ville hasonlóképpen. Kell ennél több? A jövő a kiszámíthatatlan részleteivel együtt meg… Pfff. Jósnősködjön a hóhér. Én is csak azt akarom, amit mindenki más. Boldognak lenni.
Gyönyörű ez a reggel! Tökéletes. Az élettel rég nem éreztem ennyire teljesnek a kapcsolatom. Ehhez csak Ville társasága és néhány apró csók kell. Semmi egyéb.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 6:20 pm

Röhögök.. Na ja, igaza legyen..!
De ahogy a dal kerül szóba, megfordul a fejemben hogy ferdítek, de aztán törlöm. Miért is ne! Kissé megkeverem a lényeget, de előadom ezt az apró kis.. mondjuk hogy kellemetlen részletet.

Nevetnem kell.. És meg is teszem, ahogy látványosan vergődni kezd, SŐT! Kis híján be is pisálok, de azért eszembe sincs itthagyni útközben, kajakra élvezem a műsort!

- SŐT! Még azt is mondtad hogy megdöglesz értem és alig várod hogy az enyém lehess! - röhögöm tovább miközben már tápászkodom - Szóval.. mostantól kár is.. bármit tagadni.. - vigyorgom megszabadulva a takarótól és legyünk rendesek, útközben felkapom a még valamikor elhagyott gatyát és magamra rántom hogy ne ijedezzen. Más se hiányozna mint hogy újra elveszítsem, ezért még mindig felragadt vigyorral a fejemen, vágom be magam után a fürdő ajtaját. (már ha közös)

Jól esik.. kiengedni, már nem a feszültséget, de az egészet, és a beállt csobogás közepette a fejem eltéved rá a tegnap estére, a kádra, és megint vigyorognom kell.

- Fingós dal.. - dünnyögöm nevetve, azzal intézve a vizet, visszalépek és felemelem a gatyám.
Kell.. nem kell.. mégis magamra rántom útközben, és még gombolom a gombokat amikor nyílik az ajtó és vissza a nappaliba lépek.
Hogy ő közben megjelent e.. vagy még ott tobzódik az ágyban valamerre, azt nem tudom. De az első utam.. valahogy az erkély felé vezet, és most nem érdekel mi az amit erre utoljára Bird leművelt, csak megnyitom az ajtót, és kilépek az erkélyre, hogy belekapaszkodva a korlát szélébe, magamba szívjam az egyre forrósodó nappal magába szippantó illatát.
Nagyszerű egy napunk lesz!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 7:08 pm

A pofám leszakad. MI VAAAN???
Halálra váltan hallgatom Ville-t. A szemeim kikerekednek, a szám meg tátva marad. Csak nyomokban rémlik miket zagyváltam tegnap.
És röhög! Most nem tudom eldönteni, hogy szivat, vagy tényleg ekkora ökörséget lenyomtam. Baszki, megeshet. Hajlok arra, hogy higgyek neki. Elvégre nem egészen voltam itthon. És ha már a fingós dalt is elénekeltem, semmit sem tartok kizártnak. Shame on me.
- El kell tüntetnem azt a szart. – dünnyögöm, és én is lesiklom az ágyról. Ennyi volt! Én többet nem veszek a számba olyat, amiből fű jön.
Ville beveszi magát a fürdőszobába. Csak nyugodtan. A pasiknak úgysem tart sokáig összeszedni magukat.
A kislámpa még ég az ágy melletti éjjeliszekrényen. Leoltom még mielőtt felnyomnak a természetvédők. A TV meg már kikapcsolt magától valamikor az éjjel.
Kibattyogok a hálóból, és megpillantom a „romokat”. Kisebb világháborús látkép tárul elém. Kaja, sör, kártyalapok mindenfelé a kanapén, az asztalon, a ruháim Ville holmijaival együtt meg szanaszét hevernek a padlón. Bakker… Mi volt itt?
A vízipipa ott figyel az asztalkán, mellette a fémtégellyel. Na, ezt jó messzire menesztem a konyhaszekrény legmélyének legeldugottabb zugába, és alaposan körbeaknázom, hogy véletlenül se lehessen megközelíteni. Csak azért nem húzom le a budin, mert ajándék volt.
Visszamasírozva a nappaliba, csak a ruháinkat szedegetem össze. Semmi kedvem rendrakással kezdeni a napot.
Egyszercsak nyílik a fürdőszoba ajtaja és Ville bukkan ismét fel. Immár nadrágban. Nagyon helyes! Némán elvigyorodom, ahogy elhalad mellettem és kilép az erkélyre. Talán cigizni.
A ruháinkat a kanapéra teszem, miután elraktam onnan a chipszes tálakat.
- Nem vagy éhes? – tudakolom mögüle, a nyitott erkélyajtóban ácsorogva. - Szívesen összedobok bármit, amit szeretnél.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 8:30 pm

ÉLVEZEM! Szó.. szerint... azt a képet amit levág útközben és még ha muszáj is az a kitérő, még kell.. hogy hangosan röhögjek.

- Ne a füvet okold.. ez belülről fakad.. - száll vissza a hangom miközben én már úton vagyok a fürdőbe, de még mindig szórakoztat a tudat hogy ilyen gyorsan benyelte, ez talán már jelent valamit.
Az ajtót csukva mögöttem, jól esik elengedni. A szükséges részeket, és amint már rajtam a gatya, irány vissza a nappali, akkor botlom csak bele jobb oldalt.

- Ne is tagadd..! - féktelen vigyor a szemeibe, egy kóbor kacsintással is megküldve, de a friss levegő ígérete nagyon hívogat.
Kilépek az ajtón. Az érzés még soha nem esett ilyen jól ennyire, a napsütés.. a levegő.. a torkom kaparni kezd egy cigire, de a farzsebemet hiába taperolom. Ekkor jut eszembe a tegnap este.

- Éhen veszek.. - fordulok meg, egyenest a szemeibe, és ha már.. úgyis arra tervezem, belépek közvetlenül elé. Szemtelenül közel az orra előtt, és lenézek a szemeibe. - Lepj meg! - kacsintom a másodikat, de hogy észre e veszi, hogy mikor csúszik a karom közvetlenül a dereka köré, hogy rászorítva egy nevetéssel egyszerűen arrébb tegyem, már nem lényeges. Egyenes (szabad) az út a háló felé.
Valahol ott hagytam el a cigimet...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 9:26 pm

És kifelé menet is rákontráz. Óóó hogy…!
Ville nem sokáig hagy egyedül, kisvártatva elmasíroz mellettem, miközben a kanapénál rámolok. Megcélozza az erkélyt. Röhögve gúnyolódik, és címez egy pimasz kacsintást. Megvárom míg elhalad, és mivel nem tudom mit szóljak vissza, felkapom az egyik kék díszpárnát. Játékos erővel hozzávágom. A hátán puffan.
- Kabbe. – dünnyögöm, de vigyorgok.
Pillanatnyi pakolászás után lépek utána, hogy megtudakoljam, nem éhes-e, mire szembefordul velem és fölém tornyosul. Tágra nyílt, kérdő tekintettel lesek fel rá. A kérdésemre a válasz rövid, és közben már arrébb is tett az útból.
De jó kedve van valakinek. Meg kell jegyeznem magamban. Ville általában nem ennyire vidám alkat, de tetszik, hogy ilyen. Örülök neki, ha jól érzi magát.
- Okééé. – pillantok utána egy sóhajjal, ahogy bevonul a hálóba. Gondolom a cigisdobozt keresi. A padlón láttam heverni.
Sarkon pördülök, hogy bevegyem magam a konyhába. Első körben megtöltöm a kávéfőzőt, és bekapcsolom. Két csésze koccan a pulton. Amíg a fekete fő, tányért, kést és villát pakolok az asztalra. Azt hiszem, Ville-nek mindegy mi a reggeli, nem különösebben nagy ínyenc ilyen téren, de azért bevetem a fantáziám. Olyasvalami kell most ide, ami hamar elkészül, finom, és laktató.
Már tudom is.
A hűtőből előkerül 4 tojás szalonnacsíkokkal. A serpenyőt a villanytűzhelyre teszem. Megy bele az olaj, aztán beleütök két tojást. Villával óvatosan megformázom a sistergő fehérjét, hogy úgy nézzen ki, mint egy koponya. Metál dizájn. A két sárgája meg a szemek lesznek. Alájuk pedig befekszik keresztbe két szalonnacsík.
Finom illat terjeng a konyhában. Sült szalonna és frissen főtt kávé. Fél kézzel lekapcsolom a masinát, míg a másikban ott szorongatom a serpenyőt.
Ha Ville leült időközben az asztalhoz, ha nem, az egyik fehér tányérra teszem az első adagot. Jöhet a másik. Pillanatok alatt kész.
Végül szeletelt kenyér és só kerül az asztal közepére, és persze cukor meg kiskanál a kávéhoz. Fogalmam sincs Ville hánnyal szereti. Kitöltöm a feketét a két csészébe, azokkal telepszem le az asztalhoz, Ville-vel szembe.
Ha még nem jött, a tányérom fölött könyökölve várom meg.
De ha itt van, a szemébe mosolygom.
- Jó étvágyat!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2015 10:09 pm

Nevetek! Már hogy a fenébe ne, végtelenül élvezem a helyzetet, pláne mikor a párna a hátamon puffan.
Odakinn az erkélyen mégis az eszembe villan hogy nincs nálam amit keresek. Csak egyetlen fordulat, de máris ott áll előttem az az apró.. mégis annyira kedvelt lány, és bár nem habozok válaszolni neki, közben szabad utat varázsolok.
A cigaretta a belőtt cél. Nem otthagyom, csak.. egyből kiszúrom a földön fekvő dobozt, amire reggel vagy én tapostam bele vagy épp ő volt az aki próbált kiszúrni velem, talán a szöveg amit elszórtam az előbbiekben, mégis lehajolok érte és kiegyengetem.
Egy félig eltört szálat a számba nyomok.
A gyújtó.. a gyújtó ott hever nem messze tőle, azért is lehajolok, de nem gyújtom meg, csak betűröm a zsebembe, és vissza az erkélyhez lépek.
Onnan figyelem.

Nem túl távol, de viszonylag messze, ahogy fél vállal megtámaszkodok az erkélyajtó keretében és csak ekkor gyújtok a szál alá.
Tetszik ahogy sürög-forog. Ahogy tüsténkedik a tűzhely mellett, az illatok, és ahogy megszívva az orromat, lehetőleg ki, a szabad ég alá engedem a füstömet, lassan elnyomva a csikket az erkély kövén újabb mosollyal közelítem meg.

- Ilyet talán anyám csinált nekem utoljára.. - dünnyögöm, de nem múlt el töretlenül az a jókedv, mégis csak óvatosan mosolygok. - Mondjuk abban koponya biztosan nem volt.. - ráncolom a szemeimet, de aztán kihúzom a széket és egyszerűen már újabb vigyorral heveredek le.

- Isteni az illata! - nézek fel a szemeibe, de hogy belekezdek e!? Még nem. Először várok hogy ő is nekikezdjen, helyette rámarok a kávéscsészére. Az egészet egyetlen húzásra, feketén és még forrón húzom le.


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 16, 2015 1:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



7 Sins - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» The city of sins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-